PDA

View Full Version : pushimit ne kosove....


drenousha
29-04-04, 14:20
per kta se jetojn ne gurbet: kure po doni me shku ne kosove per pushime dhe si i kalloni? une per veti sa here se shkoj kalloj super :!: :!: :!: :!: masi mu me doket kosova ma e mira ne bote :!: :!: :!: :!:
ju pershendes,
:wink:

lazdrani
29-04-04, 14:55
drenousha une kysmet ne vere ne kosove dhe kaloi gjithmone bukure,pastrohet shpirti im sa here qe jam atje....Kosova eshte me e mira ne Bote :wink:

anna
02-05-04, 13:10
oh yeah menzi jam tu prit edhe nje muaj por po mu doket sa nje vjet me ne fund ne kosoven e lire ah sa me ka marr malli :wink: :lol:

hana
02-05-04, 14:11
ah....................me ne fund erdh vera ,erdha koha e pushimeve,koha per me shku Kosov :lol: :lol: vallai jam bo me keq se ata ushtaret duke i numru ditet nje nga nje ,e duke ja bo me kryq seciles dit qe kalon......... :lol: :lol:

florian
02-05-04, 14:44
HAJT MOS U MERZITNI SE EDHE 5 JAV SHKOLL KAN MET E VRAP NE KOSOV ATEHER :wink:

hana
02-05-04, 14:46
ahhahah a i paske numru a :lol: :lol: po bre shyqyr se 9 muj ne shkoll valla :cry: :(

florian
02-05-04, 14:49
PO BRE I KAM NUMRUE SE DUE ME SHKU ME TY NE KOSOV PER PUSHIME :wink:

hana
02-05-04, 14:51
ahahhahah po mire de po njehere po shkojna ne Ibiza e pastaj ne Kosov a :?: :wink:

florian
02-05-04, 14:53
LOCKI KU TE DUSH TI SHKOJM NA EDHE NE HAN :wink:

hana
02-05-04, 14:56
ok :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:
ne han po shkojna muajin e mjaltit

Stili
02-05-04, 15:22
Hajdeni ne Kosov veq skin qak me lyp pa pare se nuk kena pervetia
veq mos tjau nin se kemi me ju qit KRYELAN ME DUQA edhe FLIJA
tung tung nga Stili