PDA

View Full Version : Me cilen vajz apo djal ne forum kishi pas qef me ba sex!!!!!


Faqet : [1] 2

Flash
04-12-03, 00:28
ha kuku per mu qitash hajt kallxoni drejt me cilen prej vajzave kishi pas qef me pas sex qitu shka gjinden ne forum mos shkoni ma lerg ni her kojshin masanej tjert mos ja futni ju tash britni spirs a najkan tjeter qito britni spirsat e forumit ose Britni Spirsanat e forumit :PVeq dishka dijeni Murgeshen edhe mijen lemani mu :P

Pa idhnime keqkuptime etc etc etc pika pika bohet lumi ksi bjen shiu :D

python
04-12-03, 00:38
:D hahahhahhaha kuku per ty flashune nuk e njoh asnjeren, nuk e di si doken, nuk di asgje per to, po masi ke ber ket teme ather edhe une po e zgjedhi nje, pra une kisha pas qef me Gentianen sepse une mendoj qe ajo eshte sepakti BI :wink: ehheh, edhe Mija tingllon seksi por eshte shum e re.

lazdrani
04-12-03, 14:06
Flash shuempo fantazojshe amigo heheheh!!!!

Me te "gjitha" grup sex hahahahahah!!!!!

lazdrani 8) 8) 8)

arTanibb
05-12-03, 00:40
Flash s'tkom ngat tash set kisha pas ngat skishe kuxu mi permen mijen mos prek n'mijen set myta :P

mija
05-12-03, 01:04
hahahaah ej un jom qik e sjom lezbi haha po veq kesh ka lexoj qa po shkretoni...

e artan mos ta nin ty le te fantazojn ata :P

Online
05-12-03, 01:31
Qyre boll tem palidhje mu duke veq e paskan hjeshue por me duket se keto i kemi shoqe e jo meniher me menue rreth uqkurit qy he shqiptar he

po mire bre po pse po shtyheni qy le mija e din ma se miri vet se me kon kishte me pas sex hapi syt :shock: mija mire kqyr qka po kap :twisted:edhe a e din qka Murgesh-en mos e perzini ne keto tema mos hini n'gjynah me ta okay se edhe ajo ka qef po s'guxon se feja se lejonOnline

jehona
08-12-03, 13:57
Qyre boll tem palidhje mu duke veq e paskan hjeshue por me duket se keto i kemi shoqe e jo meniher me menue rreth uqkurit qy he shqiptar he

po mire bre po pse po shtyheni qy le mija e din ma se miri vet se me kon kishte me pas sex hapi syt :shock: mija mire kqyr qka po kap :twisted:edhe a e din qka Murgesh-en mos e perzini ne keto tema mos hini n'gjynah me ta okay se edhe ajo ka qef po s'guxon se feja se lejonOnlineONLINE te pershendes, pyetja esht se a nuk e lejon feja apo karakteri dhe personaliteti i nje njeri ti ban do gjera..... si per shembull ti qe e ceke murgeshen ne kete tem....

python
09-12-03, 01:46
:D JEHONA, po ty cka nuk te lejon

Murgesha
09-12-03, 15:08
Online me sa e dij une asnje fe nuk e ndalon sexin.

Flash ti kishe shpreh deshire per mua dhe Mijen. Te falenderoj per interesimin por nuk mundem te plotesoj deshiren tende se se pari nuk te njoh e pastaj besa e kam bre nje te cilin nuk e nderroj me asgje ne bote.

Jehona mos ta nin hiq se prej Onlines duhet te presesh keso fare marifetlleqe. Nuk e di pse po ndalet e po i kushton aq shume rendesi nikut tim. Ai duhet te niset se pari nga niku i vet, nese e ka Online nuk eshte e domosdoshme qe ai te jet tere diten ne forumin e Dardanias. Edhe une kam cek se skam te bej asgje me Murgesha (zoti mos thasht)

mija
09-12-03, 20:03
KEQ ESHTE ME PA ONDRA ME SY QEL :D

Gentiana
09-12-03, 20:09
:D hahahhahhaha kuku per ty flashune nuk e njoh asnjeren, nuk e di si doken, nuk di asgje per to, po masi ke ber ket teme ather edhe une po e zgjedhi nje, pra une kisha pas qef me Gentianen sepse une mendoj qe ajo eshte sepakti BI :wink: ehheh, edhe Mija tingllon seksi por eshte shum e re.

Python te pershendes, mir e pat Mija esht keq te shohish enderra me sye qel.

Po ku po don me e dit se si dukem more un,a?? :wink: ok nejse,njeriu ka te drejt per mendim te vetin.

Genta

python
10-12-03, 05:23
:D pershendetje Gentiana, je gezuar qe te kam zgejdh ty, ahhahaha :D nuk je fajtore, po edhe nje gje, pershkruaje veten masi the se po du me dit, se edhe une tani kam deshir te dij se c'fare kam zgjedh, tung

Cool_Boy
10-12-03, 14:18
tugn FlshUne nuk kisha thane me bo sex me njehere haahah se nuk eshte mir por kisha pas deshir qe ta njof :Zana,Gentiana dhe mija..tung--Hej vasha me kontaktoni ok mos hezitoni por dashuroni.bye bye RESPECT for ALL Cool Boy

Gentiana
10-12-03, 14:31
:D pershendetje Gentiana, je gezuar qe te kam zgejdh ty, ahhahaha :D nuk je fajtore, po edhe nje gje, pershkruaje veten masi the se po du me dit, se edhe une tani kam deshir te dij se c'fare kam zgjedh, tungPershendetje Python, tash me ke zgjedh nuk esht me rendesi se si dukem,kur e fole ni her.

Njeriu duhet te mendoj 2x e te flas vetem 1x,bile kte duhesh ta dish.

e sa perse a ndjehem e lumtur a jo se me ke zgjedh ti(ani kishe bash ti) nuk i ap rendesi aspak bile. sidoqoft nje dit te kendshme me enderrat tua me sye qel,dhe fantasiat tua.

Dit te kendshme te gjithve.

Genta

python
10-12-03, 15:15
:D sa e ashper Gentiana, ashtu mua me pelqen grrrrrrrrram

leaa
11-12-03, 11:32
e keto po ne forum qejfin ja boni vetes ... nejse bilem se qetu muni ..... endrat mi realizu .................. ciao enderoni......endreat sa me te bukura ....

Zana
11-12-03, 16:52
tztztz po cka po folni more?? :evil:

mija
16-12-03, 14:32
haha e more cool_boy qefi jut koka i madh :lol:

adam
16-12-03, 18:08
hey ....pse bre dhe po xgidhni me cilen me pas sex...hahhah marre... femen te kerqe ska ...keshtu qe..une i kisha kap krejt pamar parasyhs se sa vjet i kan a far feje kan..pej te pares e deri te mramten...

nese eshte naj njo qe sdon le te lajmrohet....... :shock:

Murgesha
16-12-03, 18:28
Adam a jerem je qu e po flet apo qka pate?

doktoredi
16-12-03, 21:16
Do kisha bere dashuri me cilendo nga vajzat qe do te kishte pranuar,do mjaftonte qe te ishte OK.

Gentiana
17-12-03, 13:48
Do kisha bere dashuri me cilendo nga vajzat qe do te kishte pranuar,do mjaftonte qe te ishte OK.Dhe karakterin tend e tregove ketu, po po tutna se te kish ber zarar,ama nejse vetem mos ju largo fort realitetit. :wink:

Kurse Flash sa per kte tem un per veti me askend, sepse nuk esht ketu ai qe e dua :oops: :oops: :roll:

Dit te kendshme

Genta

adam
17-12-03, 18:55
tung MURGESHA ..,,e mora vesh qe Spo don ....jerem sjam qu...po edhe mu qu...mos u tut...se kisha dit me ba sex .....edhe jerem....

Cool_Boy
18-12-03, 12:20
Tung MijaQefi im doshta i madh por kan thane pleqt nje fjal "lyp shum e ndoshta merr pak e nese lyp pak nuk mundehs me marr ndoshat asgj!!" E une lypa shum e ndoshta del naj send ahahahah.tung pershdnetje Mija kalofshi bukur

Online
18-12-03, 12:55
Pershendetje te gjithevema se miri kishte me qen mos mi nguc keto Vajza te forumit hiq bre vella

se i kena shoqe bre kukukku per shqiptaret veq rreth UQKURIT menojn e ti Cool_boy a e din qe thojn nje fjal kur se lyp e gjan e mos lyp hiq ndash me te ra diqka ne Lugė

Gentiana e din ti qe s'kam qenė une ketu per ata edhe s'ju ke tregue a ? po qe erdha thuaje tash, tregoj ktyre me kon kishe me pas XES okay joking spass se mija hale s'mundet me mrrit braven e deres more qy edhe ju mija mija hahha tung kaloni mirė

have fun online

arTanibb
18-12-03, 14:25
Pershendetje krejtve .. A bre qika qkaj keni qu hunt kaq shpejt kurgjo spo thojn djemt veq po shprehin deshiren dhe vullentin e vet qy kuj ska kona i dekt nona, mos u tuti se kurgjo tybe kta nuk bojn me zor po veq po ju masin pulsin juve Mija per ty e di se skuzon met prek kerkush se ton m'kan than Artan ti maje mijen haha Tung ju pershendes ..

Murgesha
20-12-03, 15:29
Po Artan krejt po thojne po vetem Mija po thot JO.

Tani ti a e ke me thonme apo me te dhonme?

arTanibb
21-12-03, 12:37
Po Artan krejt po thojne po vetem Mija po thot JO.

Tani ti a e ke me thonme apo me te dhonme?Murgesh t'pershendes shum bil bile ma shum ty se mijen :P haha More det thot mija qat don Shnosh kryt se kapua sat dush :P edhe ksi murgesh mfal bre amo spo e kuptoj qka ke dasht me thon me ket fjal tybe mlodhe n'ket saba qe 10 minuta tuj u munu mi kuptu amo sosht tu ma rrok veq ishalla kurte kfillna edhe pak nashta e kuptoj qe jo spjegoma edhe pak qit fjal: ''Tani ti a e ke me thonme apo me te dhonme?''

lazdrani
22-12-03, 12:14
"A bene bre me mashkuj se dashuria me emire eshte mes meshkujve"hahahahahahhahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: lazdrani :wink:

mija
23-12-03, 19:37
qysh qysh the.....spo ta nin qa thom un a,,,ok shum mir. eee mu nuk guxon mem nguc kerkush :P hihihi

eedhe qysh me kuptu ti bre a. kur ti lexo edhe 1 or se kupton hahaha

p.s. mos u nervozo se ti e din qe sta du te keqen hihihi :P

arTanibb
24-12-03, 11:37
qysh qysh the.....spo ta nin qa thom un a,,,ok shum mir. eee mu nuk guxon mem nguc kerkush :P hihihi

eedhe qysh me kuptu ti bre a. kur ti lexo edhe 1 or se kupton hahaha

p.s. mos u nervozo se ti e din qe sta du te keqen hihihi :PHAhah ta honksha gojen une ty po mos u bon kishe une nervoz qy se a din qka ke puna se murgesha m'tha krejt po thojn po kishe veq ti jo kallxoj murgesesh se ti e din se une te du edhe une e di se ti me don e veq murgesha spo e dike qata i thashune let thot mija qat don se une e di se qka osht e verteta . E jo ni or po 2 minuta e kom lexu e sma ka rrok se me ba mi lexu 1 or ateher nashta kisha mujt mi dit edhe n'sa sahati e ka shkru me cilin gisht cilen shkronj e ka prek e blla blla blla po ajt tash Mpuq pak :)

mija
24-12-03, 11:58
ok e kapirata :D

murgesh tash e din hihihi

^Goni
28-12-03, 19:49
Ej ej sjom ka e di se sa o ka shkon pasuli ktu hiq
po zdi qa po bani shume marak allahile aj une me kto kto jo une me kta
ajt se sa e lypmja bohet e sa e shamja prej shiptarve tishim kan nime qashtu ishim kan ma shume se kinezt e jo sa jem mdoket veq fjal na ka met ahahahahhahahah zezata pak
tung

mija
28-12-03, 20:13
shum po zezatesh more ^Goni a e din qe na jena njerzi serioz hahaha

Rotnem
02-01-04, 16:44
Av av av edhe ju qikat tona po te mrapshta jeni djemt veq po e shprehin deshiren me kend kishin pas qef me pas sex e ju KISHE NEVE S'PO NA KONA...une e di se ndoshta ju nuk kishit pranu me pas sex me keta djem veq behuni reale e pranojeni se po ju pelqen kur po jau permendin emrat...edhe mu valla me vjen mire kur ndonje vajze kishte shpreh deshiren me pas sex me mu pa marr parasysh a me kish pelqy a jo dhe poashtu nuk eshte e thonme se kush te ka deshire me ba sex me ty qe ti me pranu ate...keto jane veq fantazi.
e une valla kisha pas qef me shti njeher ne dore qat JEOHENEN e poashtu edhe qasaj Gentianes nuk ja kisha lon lehtė!..

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 19:05
Une Kisha pasen deshir me bo Keksi Me Sheten Se I Ka B*tht e mira ghaghaghahg

Hajt Tash Kshyrni edhe ju naj njo Se sheten e zuna une tash ju kshyrni artanin ose jacko_varin :)

arTanibb
04-01-04, 23:57
Une Kisha pasen deshir me bo Keksi Me Sheten Se I Ka B*tht e mira ghaghaghahg

Hajt Tash Kshyrni edhe ju naj njo Se sheten e zuna une tash ju kshyrni artanin ose jacko_varin :)

Hahahahaahahahaha o Gjilnasi_Csi O dut oj leni para vaktit ti prej majes gishtave t'komes e deri n'maje t'kres nuk je normal :P O dud kqyre ma nalt une jam da me mijen e ti me sheten e mos m'peerzij ma mu veq Jackovarit kqyr n'mujsh me ja gjet naj qik me Musteqe se qasi ka qef aj :P

mija
05-01-04, 10:48
qyre ti ...mu lemni rahat :D

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 18:44
Pershendetje artanibb une send nuk t`thash a je da ajo hahgahgahga une vetem te kallxova se kam qef e ti kshyr zine .. mija se valla qik e mire osht keksi :P
Ishalla e punon !

Blla_Blla_Blla
05-01-04, 19:05
Valla bre spo di qka me ju than se vertet pyteje e vshtire ,hehe .
Veq se kisha ba SEX me ma te bukeren e forumit ,tjeter spo di valla. :roll: [/b]

mija
05-01-04, 21:44
:? Gjilanasi_csi---ku pe din ti a jom kexi mos em ki pa rasisht.....
qyreni ju LARG NGA MIJA....

Shkrumi-USA
05-01-04, 21:59
Valla nje bardhoshe . Made in Kosova.

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 20:50
mija jo send nuk te thash une veq te Livdova qik edhe me livdu njerin u bo Kijamet ndit te sodit se skan qef ukukuk zot une thash se shum Sexy je qik ti meni rend kishe une Bukuroshe Me Dimija ( KULE ) gheghegheghe ajt se pom zen nusja qe jam tu folen me ty edhe kuku per mue :D :P Hajt byee !! edhe lexo ma mire qy !!

Luana
07-01-04, 07:18
Te gjithe jeni interesant ketu :shock:

tifozshqiptar
07-01-04, 13:34
sorry veq pyetje banale!!!!

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 18:14
Veq Luana nuk na kallxove se kush osht ma interesant a jam une a kush osht :D gvagahgahg ajt kallxo pro !!

Luana
07-01-04, 18:51
me pelqen Rrushi :P :oops: :oops:

RRUSHI
08-01-04, 00:24
KI KUJDES O SHPIRT SE RRUSHI TE NGEL NE FYT :shock:

Luana
08-01-04, 03:52
Rrushhhhhhhh :wink:
mos ta nin ty hiq ok se asgje nuk thash per ty sepse une vetem thash qe te pelqej e jo te dashuroj :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

RRUSHI
08-01-04, 05:38
HHEE LUANA ---AS UNE NUK THASH GJE POR VETEM TE TREGOVA SE SHUM GJERA NA PELQEJN POR DISA NA NGELIN NE FYT :wink:

Luana
08-01-04, 10:17
Te pasna kojshi bre ty oo Rrush :D nuk te kokmi larg hiq :wink:

GjIlAnAsI_cSi
08-01-04, 15:32
Jo Ore ti B*th Q*r i Shqiperis .. Se Ma i bukur se rrushi nuk ka kund // e ndoshta ty te ka ngel ne fyt.. Pe din ti Foren .. Hajt tash

Luana ti dashurv nmu e leje rrushin lolz.

Se une jamma i mire se Rrushi Mem kshyr me 1 sy prey Xhamis medreses ne Gjilan !!

Zana
08-01-04, 17:36
Po de Luana mere Gjilanasi_csi se bash per ty asht..hehe :P

GjIlAnAsI_cSi
08-01-04, 17:47
spo me duhet as Luana e as ti hajt


Kalofshi mire te dyja Byee !!

RRUSHI
08-01-04, 17:53
LUANA ZEMER LEM REHAT SE ZANA PO GJELOZON---DIKUSH I KA TREGU SE NEVE VETEM DY ORE NA NDAJN E AJO KA QILLUAR PAK ME LARG ATJE NE SALZBURG A LINZ A KU TA DIJ UNE---E NUK MUND TE DAL ME MUA SIQ DEL TI ME MUA DHE KA FRIG SE PO ME RREMBEN PER GJITHMON :wink:

Zana
08-01-04, 18:02
Po bre Rrush vec qajo gajle um ka met..a del ti a nuk del..mos fantazo shume...hahhah :P 8)

RRUSHI
08-01-04, 18:14
ZANA TE LUTEM ME FAL SE KJO FAR LUANA ME KA BER MAGJI DHE SA HER QE KA NEVOJ PER MUA PO ME... PE DIN TI A ---SKAM SE QKA TE BEJ ME E ZOJA SE TI ME KA BER PER VEHTE :oops:

Zana
08-01-04, 18:20
Pse a nuk i ke punt mire me Luanen a??? 8)

RRUSHI
08-01-04, 18:29
JO PER KUNDRAZI MIR I KAM POR TY NUK MUND TE TE ZAVENDESOJ ASKUSH TJETER :wink:

Luana
13-01-04, 05:36
Rrushi...rrush hmmmmmmm
Zana nuk eshte Gjeloze se jemi shoqe ne :wink:

RRUSHI
13-01-04, 10:11
HEJ LUANA PO QENKA PER BUKURI --PASI QENKENI SHOQE DHE NUK QENKA XHELOZE --SI MENDON PER NJE TRIO--SKISHTE QEN KEQ APO JO :oops: :oops: :oops: :wink:

Luana
13-01-04, 12:49
Rrush heeeeeeeeeeeee ishalla na sheh ne enderr :wink:

ylli polar
17-01-04, 16:53
A ka mbetur ndonje goce per meve tjeret apo i zute te gjitha.Murgesha mos me humbe zemer .Pa keqekuptime :roll:

Murgesha
17-01-04, 17:41
Pse kur te kam ardhe qe me te ike tani Ylli Polar. Hhahaahhahahah.

Jo me keqkuptim e paske boll po nejse hahahhhhhhhhh :wink:

ylli polar
20-01-04, 20:12
Pa keqekuptime zemer se vete tema po tregon se cka kishim mundur te bejme ne dy. :oops: ohoooo

Murgesha
20-01-04, 20:27
Ylli kjo teme ka te bej keshtu.

"Shih me sy se sjam per ty"

Pa keqkuptime Murgesha.

ylli polar
20-01-04, 21:38
Murgesha Juve jeni e mrekullueshme. dhe keshtu me kaloj jeta, larg atyre qe me deshen, larg atyre qe i desha

TONINO
21-01-04, 23:26
PERSHENDETJE TĖ GJITHĖVE, "MIJA" JE NE RREZIK SHUM NGA KĖTA KANIBALA, ME QEN SIKUR TI JA KISHA LYPUR NJE KRYQ "GENTIANA" MU M'BROJT NGA DHOMPIRAT.

MURGESHA, LUJE MAC KRYT E BULLIT, KISHE UNE MA E MIRA E FORUMIT HAHAHAHAHA, MOS E LAVDOFSHA VETEN MU KALLT KOLIBA.

"LUANA" PSE SPO BĖHESH KORREKT DHE ME TREGU ME KĖND KISHE PAS DESHIR META PERVJEL FUSTANIN, AHHHHH DREQ JE TI PASHA SYT.
__________________________________________________ ___________


Geto_21

Murgesha
21-01-04, 23:36
Tonimo jo bre se sjam lavderuar se jam me e mira. Po kam thene se jam e nxanun prej nje tjetri qe e dua shume- shume.

LIBERO_78
24-01-04, 13:13
:cry: o zot cfare teme pa lidhje .............po a ka menduar ai tip qe ketu njerezit vetem rrejne siq jane shume qe nuk po i numeroj a?Nganjehere as une nuk tregoj drejt por disa gjera qe nuk tregohen kurse identitetin nuk e kam fshehur kurre dhe si i tille nuk do tabej dot si ju te nderuarse ku do te bredhni rrugeve ju duhet ta krijoni nga nje identitet te ri tepaqendrueshem,,,,,,,,,,,andaj sa i perket kesaj teme palidhje u pergjigjem shkurt dhe keshtu:gjyshin e albulenes e kisha lene me ba dashuri me ju..kaq ju kerkoj falje atyre qe nuk e meritojne kete shkrim qe ju dedikova vetem atyre qe e meritojne ok tung :arrow:

BlertaB
29-01-04, 12:04
Ja kurgjo nuk po muj me ju ra ne fije qfar thema po qitni vlla ju ketu qka ke mar zot me cilin djal, apo, vajz te keti forumi kuni qef me bo sex??
Ja thema palidhje pasha kryt e Hjadarit po nejse se une nuk kisha pas qef me bo niher me asnje djal te kti forumi sex po mas pari mu njoftu me jakovar edhe me sexy_boy ok tung ju pershendes kalofshi mir e pak thema ma te mira ju lutem.

liris
30-01-04, 22:58
BlertaB,mos u bon qi spo ta kana seksin po fol me kon.E sa per pytjen une per veti me qit fare blerten

bejtushi
31-01-04, 13:37
por, kesh kujdes jo totalisht por, e ndalon ne menyr te pa ligjshshme, kuptohet me martese lejohet kurse menyra tjera ( ne te zeze) nuk lejohet dhe kryesi i kesaj vepre denohet ne te dy boterat, kujdes qe shkruani pa argumente....pershendetje.

husky
01-02-04, 05:17
:lol: un spo di hala

engjulli
01-02-04, 17:36
Valla se pari desha me ju pershendet te gjitheve prej ma te madhit e deri ma te voglin,edhe qat njeri qie ka zgjedh kete tem qata ma se shumti se e paska zgjedh temen shum xeherr te koka!!!
E sa i perket pyetjes une valla i ri jam nuk di me cillen veq,po pres nashta me zgjedh naj far cuce mu!!hehe ju pershendes te gjitheve me rrespekt

anna
03-02-04, 18:12
per na te rinjt qe kemi hy ne forum na duhet me pa mallin njeher hahhahhaha :lol: :lol: :lol:

LIBERO_78
04-02-04, 14:03
ANA SIPAS TEJE DUHET ME DERGU TE FRIZERI NJEHERE A PO JO.................HAHAAAAAAAAAAA EDHE PSE NUK BEN KESHTU PO TE PYES MOS JE FRIZERKE KAQ NESE PO TREGOM NE MESAZH SEPSE DO TE ISHA ME SIGURI ARMIKU YT HAAAAAAAAAAA

Zero Cool
06-02-04, 14:48
A ka mundėsi krejt me rend mi provu e pastaj me vendos me cilėn kisha pas qejf edhe njė herė a æ?

hana
06-02-04, 16:58
hahahha a bre Zero Cool spo dishe hic bre?

Zero Cool
06-02-04, 19:14
hana jo bre nuk po di veq kam vendosė meu mėsu mos ta nin :wink: :wink: :wink:

titanik
07-02-04, 18:04
:oops: tung

KoPuKi_ku
08-02-04, 02:01
nuk ma mer mendja se me 2 ero mund te bejsh sex po nejse po ja bojm se kom qef me nji te bukur :lol: :lol: :lol:

jehona
08-02-04, 02:09
ehhhhh pra valla ti djalo ky forum nuk ka femna te kqija po se cila esht ma e bukur se shoqja..... keshtu qe e ki shum zor te zgjedhish, hahahaha, nese te lojm na me zgjedh besa.... :wink: :lol: 8)

Honesty^uk.
08-02-04, 12:28
per na te rinjt qe kemi hy ne forum na duhet me pa mallin njeher hahhahhaha :lol: :lol: :lol:


ANNA a po mendon me e pa mallin njeher ?apo me e KERKUE???
:D :D :D :D :D :D :D :D
TUNG TUNG

anna
08-02-04, 12:37
hahahahha jo be une e kisha ne kuptimin qe na te rinjte duhet mi njoft pak keta te tjeret ,me ba njefar zgjedhje te pe di .Te pershendet anna

lazdrani
08-02-04, 18:51
Sex platonik jane disa kandidate kety por nuk po ju tregoje se eshte fshetesia ime ........ :wink: :wink: :wink:

jehona
20-02-04, 16:19
LAZDRANI hahahhaha qe 2 here e lexova kete fjalen PLATONIK ne shkrimin tend a ban bre tme kallxoj qka dmth kjo se nuk po e kuptoj, hahahha kuku ndoshta esht marre qka pyeta po vertet nuk po e kuptoj.... :oops: :oops:

lazdrani
20-02-04, 18:21
jehona afro veshin e mbajte te tregoje.............mos i trego askujt ok :wink:

jehona
21-02-04, 13:57
jehona afro veshin e mbajte te tregoje.............mos i trego askujt ok :wink:

hahaha qe qe e afrova veshin mjaft, amo nuk e afroj ma shum se po tutna se po ma kic veshin .... :lol: :lol: :P

Naki
21-02-04, 19:45
Jehona ruaju nga Lazdrani se nuk e njeh qfare problemi eshte,ta kafshon veshin ha ha ,po mendoje ne dashuri platonike ndoshta te she enderr por per fate te keq kur zgjohet te ndrrone me Genten :D :D :D
tung Naki

Murgesha
22-02-04, 10:01
Naki te falenderoj per kete shkrim.
He Lazdrani a po e shef se ne kemi pas te drejte qe te kemi thene se je i pavendost, hahahhahahahah :lol: :lol:

mickoja
22-02-04, 12:01
O kuku mor Flash djaloshi po problem qe ishe kanč qe e kishe bčre ket pyetje fenomenal ha ha....dhe un pra do ti pčrgjigjem kčsaj pyetje!
sikur do te isha e gjinis mashkullore do ta zgjidhja at vajzen e forumit qe po shkruajn shkurt e shqip...me fjalč tjera...qe nganjeher qe po ju kallin juve djemve ha ha....

edhe diqka do ti them Zero Coolerit vazhdo mor djal se ndoshta ke fat dhe te bjen njera ne shtrat ha ha ha...

Pa keqkuptime tun ju pčrshčndes Mickoja

Hypertrichosja
22-02-04, 17:22
hahha Mickoja o loqki,jo veq
flashi......po te gjith meshkujt jan ba problema,veq nuk kan mundsi se te gjitha i kishin provueeeeeeeee qyyyyyyyyy edhe ti :lol:
qet far ZEROOOOOOO coolllllllin lema mu loqki,se ja kallxoj une keti qejfin,"ani ti provoj te gjitha"ncncnncccncn
MICKOJA te pershendesssssssss cummmmmm llokum te kena ty vallahi,,
mos harro me na shkru poezie oj poete okiiiii
mupqqqqqqqq te gjithve pej zerooo cool etj etj(hajgare a,mos u gėzo ti qy) :wink:

mickoja
24-02-04, 17:52
o pčrshčndetje Hypertrichose
ej dashta te them a pernime ja ke msy qati Zero Coolerit me ja kallxu qefin a?valla po mu dhimka shum i shkreti kuku pčr ta se qka paska me gjetč!ha ha haaaa....

tungi nga Mickoja

Bekim Gashi
13-03-04, 23:25
Jam bere merak ne gentianen

Murgesha
14-03-04, 21:45
Heheheh more Bekim Gashi ku e gjete bash Gentianen se.
Vallahi si e njoh une Genten veshtire me dal diq per ty po nejse ckas mundet me ndodhe :lol: :lol:

Gentiana
14-03-04, 21:55
Murgesha un si vajz e shpis,me kule esht veshtir me siguri :wink:

Barbaroza
16-03-04, 10:45
Genta,jam e sigurte se kulet zgjojne nje imagjinate te fuqishme te Bekim Gashi :wink:

Gentiana
16-03-04, 11:44
Barbaroza po thua??
Ndoshta me kte imagjinat,esht dashuruar Rrushi ne at koh. apo??

Barbaroza
16-03-04, 12:02
Ta merr mendja Genta :wink:

Gentiana
16-03-04, 12:04
:lol: :lol: :lol: Ok Barbaroza. krejt ne rregull.

Bekim Gashi
16-03-04, 16:55
Simpatia lind edhe nepermes shkrimit, emrit , a e dini kete a

Ngadhnjim
16-03-04, 18:53
Kisha Pas Qef edhe kom qef me ba sex Me ni Femn qe i ka trupin e mir edhe qi i ka Botht Mdhaja HAHAHAHAHAHHAHHAHAH

anna
17-03-04, 13:06
duam emra konkret o Ngadhnjim :lol: :lol:

LEON
17-03-04, 13:47
o ngadhnji o shqiptar a nuk mundesh mu bo pak ma i edukum kur flet aaaaaaaa,

kukuperjuve
17-03-04, 22:42
jo bre njeri ketu femrat veq po gjykojkan asnjera nuk tha une po e du ate edhe pse kerkush kerkon ska per ta pasur fat ne realitet ...kesi pyetje ma mire mos me shtru ne ASFALLT bre njeri

vushtrria
20-03-04, 17:50
une i lexova shkrimet e te gjithve por mu po ma merr mendja se murgesha eshte shum e mir per seksi dhe nuk e kisha nderrue me asgje per at moment tung ju pershendes e mas shumti murgeshen avavvaavavavavavaavvavatung juve

LEON
21-03-04, 12:38
hej e flash o njeri,qa po kujton ti,aaaaa nashti je tu fantazu shum aaaaa,po mos fluturo qaq shum aaaaaa,ku ban sex njeri kur nuk e njeh as partnerin aaaaaaaaaaaaaa

prizrenasi
21-06-04, 21:13
ejjjjjjjjjjjjj bre o njerz ku jeni more krejt pasku fluturu me mendime ,ej ju femnat sidomos um um filozofoni shum po pergjijuni pyjtes qe pi ju ban njeri ,o mos e ndrroni muhabetin . un eper veti me sanjeren hin ,edhe mem lut ,me temem kisha ba ,se me keto shoqet jo kurr bile as mendja nuk um kish shku per ket pun.. flm
te gjithve

4ever
21-06-04, 22:05
Une kisha me zgjedh sexi-Brikenen se ajo po me duket se ka fantazi per sex,ani qysh pe paramendoj qysh eshte rrezit ajo ne Australi,e kisha honger krejt ...

Murgesha
22-06-04, 08:49
4ever po me duket se paske me prit shume per te realizuar deshiren tende. Sexy Brikenda na ka hup kogja si moti. :lol:

Gentiana
22-06-04, 08:50
Ndoshta kthehet moj, kur ti lexon Mesazhet??!! :roll: :roll:

Murgesha
22-06-04, 08:56
Ndoshta kthehet moj, kur ti lexon Mesazhet??!! :roll: :roll:

Se ke keq Genta, ndoshta. :wink:

VARDARI
22-06-04, 12:52
-Kjo tem eshe shum pa vend.Kush me cilin te bej sex mrenda permrenda forumit ne ket raste kjo dot dukeshte si nje shtepi publike kush me cilin deshiron te sexovatet (se shqip nuk lejoheshka ky term) se anglisht qenka menura e kulturume. Jam i vetedishem qe shumica prej jush nuk dot jete dakort me mua se ju prishet sex-i. Pra vazhdoni djem dhe vajza te beni sex ne forum. Pra ju deshiroj fat....se ashtu ka ra puna heheh

Murgesha
22-06-04, 12:55
E cka deshte me thane kishe ti me ket shkrim tendin.
Hec mor zgjidh me shpejt se sa hora jet pa hiq, qy :wink:
Ku po e gjen bash ti meraklija i forumit me hjek dore kaq shpejt prej kesaj“. Kjo teme kryekeput eshte humoristike mos te ardht merzi :lol:

VARDARI
22-06-04, 14:56
...hahaha..Murgesh moj murgesh
....pasqyr moj pasqyr me trego te lutem kush eshte me e bukur dhe ma e mira per sex hahahaha

- Murgesh te pershendes dhe me vine mire qe i hune shtosit te humorit

-Se gjith shkrimet e mija jan pa me seriozitet te madh bile kam pas edhe cenzur hahaha shaka moj Murgesh megjithat se ka pak te vertet
Te pershendet
VARDARI

mr_beni
22-06-04, 15:11
ahahah kuku male more njerz ncnncnc :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

4ever
22-06-04, 16:02
Murgeshe,une kam edhe alternativa tjera nese nuk vjen sexy-Brikena,nuk e kam ndermend me prit shume!

lazdrani
22-06-04, 18:23
ZANA TE LUTEM ME FAL SE KJO FAR LUANA ME KA BER MAGJI DHE SA HER QE KA NEVOJ PER MUA PO ME... PE DIN TI A ---SKAM SE QKA TE BEJ ME E ZOJA SE TI ME KA BER PER VEHTE :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
22-06-04, 18:26
jehona afro veshin e mbajte te tregoje.............mos i trego askujt ok :wink:

hahaha qe qe e afrova veshin mjaft, amo nuk e afroj ma shum se po tutna se po ma kic veshin .... :lol: :lol: :P :wink: :wink:

samiu
23-06-04, 01:33
gentana. ku jeton ti?Ndoshta kthehet moj, kur ti lexon Mesazhet??!! :roll: :roll:

sexybrikenda
23-06-04, 15:27
Une kisha me zgjedh sexi-Brikenen se ajo po me duket se ka fantazi per sex,ani qysh pe paramendoj qysh eshte rrezit ajo ne Australi,e kisha honger krejt ...
E HANGESH KRYT E TATE :twisted: :twisted: :twisted: never :!: :!: :!:

sexybrikenda
23-06-04, 15:29
4ever po me duket se paske me prit shume per te realizuar deshiren tende. Sexy Brikenda na ka hup kogja si moti. :lol:
JO MOJE KESAJDE JAM,ANI TASHI EDHE MA MIRE SE LAZDRANI TE PASKA LESHUE.....E LUMJA UNE PER TY :D :D :D :D

4ever
23-06-04, 16:35
sexybrikenda,
Mire bone qe u riparaqite ne forum se Murgesha mendojke qe na ke harru.
Une e di qe ti pret me te lut pak se shqipetare je,ha,ha,ha!

neki76
06-07-04, 20:42
Meqe nuk e kam pare asnje por po luaj lojen symbyllazi dhe po zgjedh nese ben dy Gentianen dhe Aferditen mos njera tjetra do te jet e bukur a :? :P

Murgesha
06-07-04, 22:14
Meqe nuk e kam pare asnje por po luaj lojen symbyllazi dhe po zgjedh nese ben dy Gentianen dhe Aferditen mos njera tjetra do te jet e bukur a :? :P

Neki76 kesaj i thone shih me sy e sjane per ty. :wink:

Honesty^uk.
06-07-04, 22:16
Meqe nuk e kam pare asnje por po luaj lojen symbyllazi dhe po zgjedh nese ben dy Gentianen dhe Aferditen mos njera tjetra do te jet e bukur a :? :P

Neki76 kesaj i thone shih me sy e sjane per ty. :wink:

shih me sy
e plas me zemer
por mos e gjuj veten me thember :wink:

RRUSHI
07-07-04, 06:32
Jam bere merak ne gentianen

Kujdes djalo qka po flet le ti rahat Genten se vaj halli per ty ... :twisted:

neki76
07-07-04, 08:19
:wink: murgesh :wink: - une bash per at qellim qe thua ti kqyr me sy e s'jan per ty une e permenda edhe me heret se po i mbaj syt e mbyllur e me siguri del diqka.

Tung

gazi_si
07-07-04, 17:01

yllka
08-07-04, 11:01
jehona afro veshin e mbajte te tregoje.............mos i trego askujt ok :wink:

hahaha qe qe e afrova veshin mjaft, amo nuk e afroj ma shum se po tutna se po ma kic veshin .... :lol: :lol: :P :wink: :wink:Lazdran jo ishallah me Jehonen,e qka mendone Murgesha tani :wink:

yllka
08-07-04, 11:04
ha kuku per mu qitash hajt kallxoni drejt me cilen prej vajzave kishi pas qef me pas sex qitu shka gjinden ne forum mos shkoni ma lerg ni her kojshin masanej tjert mos ja futni ju tash britni spirs a najkan tjeter qito britni spirsat e forumit ose Britni Spirsanat e forumit :PVeq dishka dijeni Murgeshen edhe mijen lemani mu :P

Pa idhnime keqkuptime etc etc etc pika pika bohet lumi ksi bjen shiu :DMe ze Lazdranin vetun e kisha mbyte pasha Mamin krejte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
08-07-04, 11:48
ha kuku per mu qitash hajt kallxoni drejt me cilen prej vajzave kishi pas qef me pas sex qitu shka gjinden ne forum mos shkoni ma lerg ni her kojshin masanej tjert mos ja futni ju tash britni spirs a najkan tjeter qito britni spirsat e forumit ose Britni Spirsanat e forumit :PVeq dishka dijeni Murgeshen edhe mijen lemani mu :P

Pa idhnime keqkuptime etc etc etc pika pika bohet lumi ksi bjen shiu :DMe ze Lazdranin vetun e kisha mbyte pasha Mamin krejte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

na merr nqafe moj qiki tani kur ta mbytesh lazdranin :lol: :lol: :lol: :lol:

Mantisi
18-07-04, 21:11
valla bre flash zoti nuk rrehet qekjo Gentiana fort asht ka em pelqen se e di se e kam pas nje gentiana para kesaj e shpresoj te jete edhe kjo si ajo.....Mantisi

Loloku
19-07-04, 09:26
Mos me mė ardhė marre prej Murgeshės tana i kisha zhveshė dhe kisha mastrubu, se pa e vetė kėtė "shokin" tem nuk kisha mujt me u pėrcaktu!

aferdita
19-07-04, 12:57
Meqe nuk e kam pare asnje por po luaj lojen symbyllazi dhe po zgjedh nese ben dy Gentianen dhe Aferditen mos njera tjetra do te jet e bukur a :? :P

mire po dishe bre djal :wink: :lol:

markopollo
19-07-04, 13:38
*****************************************

markopollo,te lutem,rrespekt me shume kur jane ne pyetje vajzat e forumit!


Barbaroza

anna
21-07-04, 19:34
jeni shume te smut a per mos me thon teslima pahhhhh

Gentiani
22-07-04, 21:24
http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif

Gentiani
22-07-04, 21:59
http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif http://www.mainzelahr.de/smile/traurig/conf44.gif

Desha tė shkruaj diēka, por ata tre veta, nxituan si duket para shkrimit tim... :lol:

Ēuna a u lodhėt ?! http://www.mainzelahr.de/smile/liebe/27.gif

ndoshta edhe nuk e keni keq, se kėtu e keni vendin mė tė pėrshtatshėm pėr tė shprehur ato ndjenjat e komprimuara tė fantazisė nga pėrditshmėria :wink: :lol:

por, shumė, shumė! shuuumė ėndrra paskeni bėrė :!: :!: :!:

Barbaroza
23-07-04, 09:41
Gentiani,hajt se keto enderra jane krejt gratis :lol: :lol:

Gentiani
23-07-04, 18:26
Gentiani,hajt se keto enderra jane krejt gratis :lol: :lol:

Ha, hahahaaaaaa gratis po thua janė a?

eh, pasi qenkan gratis atėherė po i pėrshėndes me kėngėn e dadės Edona Kthemi Ėndrrat :lol: :lol:

florian
23-07-04, 19:05
EU KET TEM SE PASK PA EUEUEUEUEUEU, CKA JENI KA BANI MORE QY ,

TASH PO JU PYTI UNE JU CIKAVE KUSH KISH DASHT PREJ JUSH ME BA SEX ME MUE :twisted:

Honesty^uk.
23-07-04, 20:04
EU KET TEM SE PASK PA EUEUEUEUEUEU, CKA JENI KA BANI MORE QY ,

TASH PO JU PYTI UNE JU CIKAVE KUSH KISH DASHT PREJ JUSH ME BA SEX ME MUE :twisted:


uh te marroft zoti :shock:
qysh qenke kujtuar keshtu :wink:

lazdrani
23-07-04, 20:38
EU KET TEM SE PASK PA EUEUEUEUEUEU, CKA JENI KA BANI MORE QY ,

TASH PO JU PYTI UNE JU CIKAVE KUSH KISH DASHT PREJ JUSH ME BA SEX ME MUE :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kerjt lehte :arrow: Hana :wink: :oops: :oops: :oops:

Murgesha
23-07-04, 22:04
EU KET TEM SE PASK PA EUEUEUEUEUEU, CKA JENI KA BANI MORE QY ,

TASH PO JU PYTI UNE JU CIKAVE KUSH KISH DASHT PREJ JUSH ME BA SEX ME MUE :twisted:

Skandaloze!!!!! Ka me te mbyte Hana, nese ndonjera lajmerohet.

Barbaroza
24-07-04, 15:14
Ec e guxo me ty Flori :( http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/0000333.gif

Honesty^uk.
24-07-04, 16:17
Ec e guxo me ty Flori :( http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/0000333.gif


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Barbaroza
24-07-04, 16:25
Ec e guxo me ty Flori :( http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/0000333.gif


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Thashe de se nuk guxoj....prej teje :wink:

anna
26-07-04, 18:21
hahahahahah kuku marre marre flori njeri a je ne terezi hahahhah i gjori ti kur ta shikoj hana sms hahahahhahah :lol: :lol: :lol:

hana
26-07-04, 18:36
qyqyyqyqyqyyq FLORI a qshtu po bojshe ti kur une nuk jam a :twisted: :twisted:

neki76
26-07-04, 18:49
mire po dishe bre djal :wink: :lol:[/quote]

Pse ti aferdita a ende nuk din a :oops:

aferdita
26-07-04, 20:35
mire po dishe bre djal :wink: :lol:

Pse ti aferdita a ende nuk din a :oops:[/quote]

jo nuk di asgje un valla e shkreta :lol:

m_tetovari
27-07-04, 12:59
:oops: valla mare po m vjen ...

m_tetovari
27-07-04, 13:03
valla "njonen" ,spo kallxoj cilen se po m vjen mare :cry: ta kisha pas pak ma ngat nashta mu kish hjek marja :wink:

Murgesha
27-07-04, 13:39
Mos me mė ardhė marre prej Murgeshės tana i kisha zhveshė dhe kisha mastrubu, se pa e vetė kėtė "shokin" tem nuk kisha mujt me u pėrcaktu!

Ani Loloku si u ndave???? Cila po te pelqen????

Loloku
27-07-04, 13:52
Eh Murgesha, si u ndava, e maltretova veten pra bile edhe kompjuterin e kushe u kenaqa! Ma mirė kuka kane me i mbylle syte e me pa enderr zgjuar se me enderru tu pa me sy e me vuajt ne largesi! Po ani se ka edhe ma keq a! Ty te flm qe ma hoqe marren bile!

Murgesha
27-07-04, 13:58
Eh Murgesha, si u ndava, e maltretova veten pra bile edhe kompjuterin e kushe u kenaqa! Ma mirė kuka kane me i mbylle syte e me pa enderr zgjuar se me enderru tu pa me sy e me vuajt ne largesi! Po ani se ka edhe ma keq a! Ty te flm qe ma hoqe marren bile!

Tybe me shtyre ne gjynah. :cry: Ishalla te ndihmon Zoti e si perjeton me keto vuajtje. :)

Loloku
27-07-04, 14:00
Flm Murgesha je e sjellshme po aq sa edhe sa e pashpirtshme!

Murgesha
27-07-04, 14:03
Flm Murgesha je e sjellshme po aq sa edhe sa e pashpirtshme!

Hahahahhahahahahah Loloku, te falenderoj per komplimentin ;)

Loloku
27-07-04, 14:08
Eshte kenaqesi imja e veēante kur shohe buzqeshjen njerezore. E dua gezimon prore!

turisti
27-07-04, 19:36
Faleminderit,nuk me pelqen SEKSINET.Une jam per koherat e vjetra kur ka qene shperthokimi i pullave (jo si sot me patent) romantik...Zgjidhja e uqkurave e ngadalshme,e ngatravshme,te pshtetur ne lis nen driten e henes dhe eren e barit te kositur,ne idejen i zhytur ku jemi vetem ne dy... :wink:

Barbaroza
27-07-04, 19:47
Faleminderit,nuk me pelqen SEKSINET.Une jam per koherat e vjetra kur ka qene shperthokimi i pullave (jo si sot me patent) romantik...Zgjidhja e uqkurave e ngadalshme,e ngatravshme,te pshtetur ne lis nen driten e henes dhe eren e barit te kositur,ne idejen i zhytur ku jemi vetem ne dy... :wink:

Romantik se jo mahi.Tybe boll mire :wink:

turisti
27-07-04, 23:23
Une jam Idiot sepse te gjithe kan fjetur a une akoma e dhunoj kompjuterin... :wink:

Gentiana
02-08-04, 11:46
Ec e guxo me ty Flori :( http://www.dardania.de/v2/board/images/avatars/gallery/ikonat/0000333.gif


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Thashe de se nuk guxoj....prej teje :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-08-04, 11:47
valla "njonen" ,spo kallxoj cilen se po m vjen mare :cry: ta kisha pas pak ma ngat nashta mu kish hjek marja :wink:

Nese nuk gabohem nje antare e kemi me nick Njona!! :lol: :wink:

bmw-djali
04-08-04, 16:12
walla genta e mire bre shume nese eshte sikur ne fotografi!!!!!!!!!!!!!!!!

Murgesha
04-08-04, 16:17
walla genta e mire bre shume nese eshte sikur ne fotografi!!!!!!!!!!!!!!!!

More kur ta shohesh Live ke me u cmende se ne ket foto ka dal pak si keq :wink:

bmw-djali
04-08-04, 16:21
oj murgesha te lumte goja por pse je aq e sigurt qe une e shof genten perhsendetjet e mia murgesha!!!!!!!!! bmw-djali

m_tetovari
05-08-04, 21:01
hahaha :) genta se dita qe paska najnjena nikun "njona" ,po dashta me than...vec :oops: ... spo di be qysh me than ƒ? ta kisha pas ma ngat nashta mu kish hjek marja :wink:

m_tetovari
05-08-04, 21:06
vec e kam patjeter me than ...te kishin qen si n foto ,patjeter kisha ra n dileme se ,murgesha n foto esht shum shum "innocent" dhe dyqysh e "pikllueshme" dhe "e terhjekun ne vete" ,kurse genta shumm e lumtur me plot energji dhe e gatshme per gjithcka qe e pret ! ,ka edhe te tjera vec varet a jane si imixhet neper foto!!!

nitushe
09-09-04, 12:59
me kane kisha pas qef ai skoke ktu e kshtuqe me kerkon :P

Nexhati
13-09-04, 15:15
Uh marrja e Zotit :oops: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
13-09-04, 15:20
hahaha :) genta se dita qe paska najnjena nikun "njona" ,po dashta me than...vec :oops: ... spo di be qysh me than ƒ? ta kisha pas ma ngat nashta mu kish hjek marja :wink:

vec e kam patjeter me than ...te kishin qen si n foto ,patjeter kisha ra n dileme se ,murgesha n foto esht shum shum "innocent" dhe dyqysh e "pikllueshme" dhe "e terhjekun ne vete" ,kurse genta shumm e lumtur me plot energji dhe e gatshme per gjithcka qe e pret ! ,ka edhe te tjera vec varet a jane si imixhet neper foto!!!

Me hollėsisht, se nese esht e lir, ateher un jam mesit (bashk me Vushtrrien) dhe mujm diq te bejm!! :wink:

LennY
13-09-04, 21:00
S'po di :roll: kjo aferdita me pak po fol ...ndoshta me zan nje here ju kish qel goja ehehehehe :lol: :lol: :lol: :wink:

imodium
14-09-04, 11:14
une kisha pas qef me ni femer qetu se esht singel e bukur dhe se ka deshir mu me martu.

Loloku
14-09-04, 11:23
me kane kisha pas qef ai skoke ktu e kshtuqe me kerkon :P

Ishalla nuk me ka zene naj taksirat mua se une ketu jam po borxh kurrkujt nuk i kam!

nitushe
14-09-04, 11:56
Loloku nuk i dihet ruju mos flej dathun ma :twisted:

Loloku
14-09-04, 12:09
Loloku nuk i dihet ruju mos flej dathun ma :twisted:

Eu po mire e ke moj nitushe, ma ke shti tuten se tybe boll sexi po me dukesh, po nuk po guxoj me te thene se njeme kisha fjete dath e desh bile e nuk ma kish ni as mua m'sa ty!

nitushe
14-09-04, 12:15
Loloku :oops: :oops:

Loloku
14-09-04, 12:23
Loloku :oops: :oops:

Hajt nitushe mos ta nin kaq shume, flej desh!

nitushe
14-09-04, 13:34
:lol: :lol: :wink:

Ylberi_be
14-09-04, 13:53
nitushe boll e kallt koke :idea: :idea:

Loloku
14-09-04, 13:56
Valla shyqyr qe me tregove shoki se e shifsha qe dicka nxet me vinte e kokna kan tu u pervelu pa e kuptu ha ha haaaaaaaaaaaaa

era
14-09-04, 14:21
Qyre boll tem palidhje mu duke veq e paskan hjeshue por me duket se keto i kemi shoqe e jo meniher me menue rreth uqkurit qy he shqiptar he

po mire bre po pse po shtyheni qy le mija e din ma se miri vet se me kon kishte me pas sex hapi syt :shock: mija mire kqyr qka po kap :twisted:edhe a e din qka Murgesh-en mos e perzini ne keto tema mos hini n'gjynah me ta okay se edhe ajo ka qef po s'guxon se feja se lejonOnline :?: :?: :?: :?:

era
14-09-04, 14:23
[

ketu nu k po dihet qka kush po shkruan

Loloku
14-09-04, 14:30
[

ketu nu k po dihet qka kush po shkruan

Eshte teme e nxehte moj era dhe ku i bie ne mend robit cka me fole, po shyqyr qe erdhe ti e na freskove pak se kem kah kallemi krejt, po ty a po te pelqen njehere!

era
14-09-04, 14:40
[Nuk e di nga kureshtja dhe shkruajta ta shoh se kush po lajmrohet e sa per ate qe te freskova me vjen mire edhe jame si era :D :D :idea:

Loloku
14-09-04, 15:05
[Nuk e di nga kureshtja dhe shkruajta ta shoh se kush po lajmrohet e sa per ate qe te freskova me vjen mire edhe jame si era :D :D :idea:

Me vie mire edhe mua qe je si era dhe kur ndeshem me eren edhe une furtune ndjehem dhe bahet cikloni pastaj me ba me u perputhe...
Kjo vetem sa per ate kureshtjen tende te zgjuar!
Qofsh e disponuar!

m_tetovari
14-09-04, 15:26
:( pse moj Gentiana nuk me ke tregu se ben msitni :!: po m doket vec un jam met ne ket forum pa femen ,a sjam gjuna :x

nitushe
14-09-04, 15:29
Ylberi_be hahahaha pse a o ka del tym najka a :P

Loqki
14-09-04, 16:02
masi jam edhe unė antar i kėti forumi nashta nuk idhnohet ajo femėr qė e zgjedhi pėr SEX po mos tė idhnohen edhe ato qė nuk i zgjedhi pėr SEX se krejt sexi po dokni me kan veq njana qka po mė doket ma EXTRA ahhhhhhhhhh moj NITUSHE cilėn me zgjedhė se kallabalak ktu ha ha ha veq mos mė shaj

veq NITUSHJA besoj boll mė kish dal se shum ENERGJIKE po dolet me kan veq vazhdo kshtu

era
14-09-04, 16:55
per sex do te kisha zgjedh ...........
end the winner .......


askush hhiihihihihihihihi :!: :!: :!: :!: :!: :!:

aferdita
14-09-04, 17:38
S'po di :roll: kjo aferdita me pak po fol ...ndoshta me zan nje here ju kish qel goja ehehehehe :lol: :lol: :lol: :wink:


vetem ne enderre
te ka dal gjumi vone be djale :wink:

LennY
15-09-04, 12:36
vetem ne enderre
te ka dal gjumi vone be djale :wink: [/quote]

Pse ? ... po thu qe ma heret qenka duhur me u zgju a ? ....
nuk eshte problem une nuk flej hiq :lol: :lol: :wink:

Luana
15-09-04, 23:35
Une kisha pas qef me ....... :arrow: jo spo kallxoj se po me vjen inati me kallxu :roll: :roll:

mickoja
15-09-04, 23:41
Une kisha pas qef me ....... :arrow: jo spo kallxoj se po me vjen inati me kallxu :roll: :roll:a tč tregojč un per ty Luana?

Loloku
15-09-04, 23:41
Une kisha pas qef me ....... :arrow: jo spo kallxoj se po me vjen inati me kallxu :roll: :roll:

Hajt kishe po i hakmerresh partnerit per tradhti, vec mos me ngaterro mua te lutem se jam shumeserioz etj.

Luana
15-09-04, 23:49
Mickoje e di qe shkreton tash se kemi fol ne msn , po shuj ok :?: :twisted:
lolok for sure it's not you :wink: sorry :oops:

Loloku
16-09-04, 07:13
Mickoje e di qe shkreton tash se kemi fol ne msn , po shuj ok :?: :twisted:
lolok for sure it's not you :wink: sorry :oops:

A ban mos me te kuptu moj :?: sorru :!:

turisti
16-09-04, 09:06
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,HA,HA,HA,HA,ha,ha,ha,ha,ha... :wink:

Luana
16-09-04, 16:40
Lolok ma mire eshte mos me kuptu se ska tani kush me qesh pastaj :D

turisti
16-09-04, 16:47
Lolok ma mire eshte mos me kuptu se ska tani kush me qesh pastaj :D

Qyqy,a vetem une po qeshi-a, ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha-ju pershendes,shume jeni ENIGMATIKA,ha,ha,ha,ha... :wink:

Luana
16-09-04, 16:54
E thash ne pergjithesi :wink:
njeriu flet qe e ka mizen nen kapuq :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
16-09-04, 16:57
E thash ne pergjithesi :wink:
njeriu flet qe e ka mizen nen kapuq :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ha,ha,ha,ha,ha ,po une nuk tu drejtova ty,Luana, ha,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

Luana
16-09-04, 17:05
Turist je shume smart boy ( i/e menqur ) :wink: :wink:

turisti
16-09-04, 17:15
Turist je shume smart boy ( i/e menqur ) :wink: :wink:

ha,ha,ha, Edhe ti,sepse- EDHE TI NUK MU DREJTOVE MUA (kqyr lart ). :wink:

Luana
16-09-04, 17:21
Tursit heki qato syza 8) se sje ka sheh mire , se tash ska diell :wink:

turisti
16-09-04, 18:35
Tursit heki qato syza 8) se sje ka sheh mire , se tash ska diell :wink:

Ha,ha,ha,ha, syzat nuk jane per diell,por ka shume vajza te bukura,a une vetem po provoj t'i mbroj syte, ha,ha,ha,h :wink:

Luana
16-09-04, 19:33
Tursit heki qato syza 8) se sje ka sheh mire , se tash ska diell :wink:

Ha,ha,ha,ha, syzat nuk jane per diell,por ka shume vajza te bukura,a une vetem po provoj t'i mbroj syte, ha,ha,ha,h :wink:


Ku po i sheh ato vajza te bukura , ne internet a :?:

turisti
16-09-04, 19:35
Tursit heki qato syza 8) se sje ka sheh mire , se tash ska diell :wink:

Ha,ha,ha,ha, syzat nuk jane per diell,por ka shume vajza te bukura,a une vetem po provoj t'i mbroj syte, ha,ha,ha,h :wink:


Ku po i sheh ato vajza te bukura , ne internet a :?:

Jo,por ne MICROWAVE OVEN ,ha,ha,ha,ha. :wink:

Luana
16-09-04, 19:38
ahahhahahahahahhahha ohhhh kuku none u myta tu kesh , shpejt kan me me lujt mend tu kesh vet ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turist , Turist dleqi te hangt :P

Murgesha
16-09-04, 22:32
ahahhahahahahahhahha ohhhh kuku none u myta tu kesh , shpejt kan me me lujt mend tu kesh vet ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turist , Turist dleqi te hangt :P

Ele ty Luana dleqi te hongt.
Se na e ke ba me ves Turistin.
Prej si ja ke nise me llafu me te, veq tuj kesh po rrin. :wink:
A e molet mole vesh, a po duheni a po spo duheni???? :lol: :wink:

turisti
17-09-04, 08:10
Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,Murgeshe..." neper telat e telefonit,zogjet po kendojne"...,ha,ha,ha,ha... :wink:

turisti
17-09-04, 08:11
ahahhahahahahahhahha ohhhh kuku none u myta tu kesh , shpejt kan me me lujt mend tu kesh vet ketu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Turist , Turist dleqi te hangt :P

Pak ma neser se maicen e kam prap te veshun,ha,ha,ha,ha... :wink:

aferdita
17-09-04, 08:41
Pse ? ... po thu qe ma heret qenka duhur me u zgju a ? ....
nuk eshte problem une nuk flej hiq :lol: :lol: :wink:

nuk ke nevoj as te rrish zgjuar :lol: :lol: :lol: ka tjera vajza sa dush me te mira se un :wink: :lol: :lol:

imodium
17-09-04, 09:11
un kisha pas qef me bo sex me ni femer

se esht e bukur
se esht plavushejk
se e ka trupin aq te bukur se ta qon vetem nga ni shikimi
se ka kthesa trupore se te shtin me te shku jargt si qenit ne goj
cica perfekte
buzet perfek :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tomori
17-09-04, 12:08
Stupc Te Baseballit, Cka mendut!!!! :lol: [/url]
Po vulos verifikimin :wink:

LennY
17-09-04, 12:42
Pse ? ... po thu qe ma heret qenka duhur me u zgju a ? ....
nuk eshte problem une nuk flej hiq :lol: :lol: :wink:

nuk ke nevoj as te rrish zgjuar :lol: :lol: :lol: ka tjera vajza sa dush me te mira se un :wink: :lol: :lol:

E tash edhe modeste je ka tregohesh a ... po te kam zgjedh ty se edhe une nuk jam i mir :wink: :lol: :lol:

just 4 fun
18-09-04, 11:43
hmmmm

Mua me kete forum , mashkulli me cool me duket LOLOKU, dhe nese eshte i bukur sikur ne ate foton , me siguri do ta "rrotulloja" :wink: :wink:

mergim90
18-09-04, 12:16
8) :oops: me aferditen kisha pas shum qef

Loloku
18-09-04, 12:31
hmmmm

Mua me kete forum , mashkulli me cool me duket LOLOKU, dhe nese eshte i bukur sikur ne ate foton , me siguri do ta "rrotulloja" :wink: :wink:

Po te shohim nga fotot, une valla filmat vizatimor nuk i dua, por mjaftohem me rrotullimet e bukura qe veē nė animacione mundesh me i pa e mos me i besu pa i provu! Hiq nuk po dishe valla!

Loloku
18-09-04, 12:33
hmmmm

Mua me kete forum , mashkulli me cool me duket LOLOKU, dhe nese eshte i bukur sikur ne ate foton , me siguri do ta "rrotulloja" :wink: :wink:

Po te shohim nga fotot, une valla filmat vizatimor nuk i dua, por mjaftohem me rrotullimet e bukura qe veē nė animacione mundesh me i pa e mos me i besu pa i provu! Hiq nuk po dishe valla!

Tomori
18-09-04, 13:07
:wink: ME ENGJULLESHEN KISHA PAS ME KENAQSI SEX,,,, :wink: :wink:

aferdita
18-09-04, 13:40
ėndėrroni me sy hapur :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

just 4 fun
18-09-04, 13:44
hmmmm

Mua me kete forum , mashkulli me cool me duket LOLOKU, dhe nese eshte i bukur sikur ne ate foton , me siguri do ta "rrotulloja" :wink: :wink:

Po te shohim nga fotot, une valla filmat vizatimor nuk i dua, por mjaftohem me rrotullimet e bukura qe veē nė animacione mundesh me i pa e mos me i besu pa i provu! Hiq nuk po dishe valla!

Cka je kah don me then me kete, beru me i kjart :!: :!:

Loloku
18-09-04, 13:58
Me falni njehere per perseritje qe qenka bere per defekt rrjeti dhe jo nga emocioni ha ha haaaaa...

Me te shiku nga fotoja une ty e kisha kendu kengen vizatimore neper tela te telefonit, po mos me rrotullo shume se gudulisem ha ha ha haaaaaaaa...

nitushe
18-09-04, 14:58
Loqki hahahaha as mos te shkon ajo mendje se frymen ta nxa :twisted:

Mirlind-Kosova
18-09-04, 17:43
Une kisha pasur deshiré me...... :roll:

Jo bre spo japi mendim se pom ndijen gruja dhe me vret naten ne gjumé....ma miré me gruan time prap....!

aferdita
18-09-04, 17:45
Une kisha pasur deshiré me...... :roll:

Jo bre spo japi mendim se pom ndijen gruja dhe me vret naten ne gjumé....ma miré me gruan time prap....!


rrugen me te mire e ke zgjedh lindi,se me mire se e jotja nuk eshte anjera :wink:

DannyAus
18-09-04, 17:48
HMM PYETJE SHUM PALIDHJE PER MUA,, NDOSHTA ME SHUMICEN E VAJZAVE TE CHATIT,, POR NUK I NJOH ASNJERIN KETU,, PER MU TE GJITH JAN NJESOJ,, SHOK SHOQE...

just 4 fun
18-09-04, 21:18
Me falni njehere per perseritje qe qenka bere per defekt rrjeti dhe jo nga emocioni ha ha haaaaa...

Me te shiku nga fotoja une ty e kisha kendu kengen vizatimore neper tela te telefonit, po mos me rrotullo shume se gudulisem ha ha ha haaaaaaaa...


hahahahah
Valla shume se per pak, as nuk do ja filloja asaj pune, e tash ti zgjidh!!!!! :wink:

Loloku
18-09-04, 22:29
Me falni njehere per perseritje qe qenka bere per defekt rrjeti dhe jo nga emocioni ha ha haaaaa...

Me te shiku nga fotoja une ty e kisha kendu kengen vizatimore neper tela te telefonit, po mos me rrotullo shume se gudulisem ha ha ha haaaaaaaa...


hahahahah
Valla shume se per pak, as nuk do ja filloja asaj pune, e tash ti zgjidh!!!!! :wink:

Me kurse moj pak se po me mirren ment, se per gudulisur nuk e pata shume dert edhe me deke, se des bile tu qesh!

Urata
19-09-04, 00:09
Me VIGANIN hahhahahahahhaaa. Ishalla nuk paraqitet kesajde Tomori!

LennY
19-09-04, 14:19
[quote="aferdita"]ėndėrroni me sy hapur :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: [/quot

Nga nje here duhet me pa enderr per me tu realizu nje deshir .... :wink:
eee ty qiko po me doket per me ba sex eshte ka te doket si enderr :lol: :lol: :wink:

Tomori
19-09-04, 14:21
Me VIGANIN hahhahahahahhaaa. Ishalla nuk paraqitet kesajde Tomori!

Urat ti ashtu a???!!! Knej krkon nafaken me mua Tomorin,,,,,a me nje an don me u seksuvat me Viganin,,,,per hajer te qoft o Vigan se kjo esht qik e Urume per sex,,,,tungji Urata :wink:

Urata
19-09-04, 16:02
Tomor mos derdh forte .... helem! Ndaq me sy hap e ndaq me sy mshel per Viganin hahahahaha....!

Tomori
19-09-04, 16:08
Tomor mos derdh forte .... helem! Ndaq me sy hap e ndaq me sy mshel per Viganin hahahahaha....!
hahahahaha,,,,,Urata ejjjjjjjj,,,Urata a je mir po punt si i ke,,,,,,

imodium
19-09-04, 16:13
Une kisha pas qef me "Shania Twain".

Luana
20-09-04, 02:04
Better the old devil you know ,then young angel you don't know :wink:

DannyAus
20-09-04, 07:20
Better the old devil you know ,then young angel you don't know :wink:
I LIKE THIS ONE,, VERY IMPRESIVE,,
5-she LUANA :wink:

Besi04
21-09-04, 06:27
po nuk di cila femer asht hala e lire per nje sweet fucking .

ishalla na e kana .

Mirlind-Kosova
21-09-04, 06:49
Une kisha pasur deshiré me...... :wink: ....Luana afrohu te tregoj vetem ty n“vesh ... :roll:

turisti
21-09-04, 09:28
Une kisha pasur deshiré me...... :wink: ....Luana afrohu te tregoj vetem ty n“vesh ... :roll:
Hahahaha Mirelind,ti je - BUTE - per LUANEN,hahaha. Te pershendes. :wink:

Urata
22-09-04, 14:55
Tomor mos derdh forte .... helem! Ndaq me sy hap e ndaq me sy mshel per Viganin hahahahaha....!
hahahahaha,,,,,Urata ejjjjjjjj,,,Urata a je mir po punt si i ke,,,,,,

O kurr ma mire si kam pase! Shume po dojshe ti e po puthshe e hahahahaha....

Tomori
22-09-04, 16:01
[quote=Urata]Tomor mos derdh [bhahahahaha,,,,,Urata ejjjjjjjj,,,Urata a je mir po punt si i ke,,,,,,[/b]

O kurr ma mire si kam pase! Shume po dojshe ti e po puthshe e
hahahahaha....

Shujjjjjjj moj hej a je nveti po i kallzon te gjitha qka bajm ne, mos de Urat sa tkam puth e gjanat tjera jesin ndermjet nesh e jo ketu me u lavdrue para shoqevet ja se mue mka dal nafaka e vetem puthenmi,,,,mos qashtu oj Urat ,,,po vazhdove kshtu kam me tshti vallahi ene ti te ajo koridori shpullavet hehe mandej kuku per ty kam me dba tamam si kingjin hahahaha,,,

Luana
22-09-04, 16:37
[quote=Mirlind-Kosova]Une kisha pasur deshiré me...... :wink: ....Luana afrohu te tregoj vetem ty n“vesh ... :roll:
Hahahaha Mirelind,ti je - BUTE - per LUANEN,hahaha. Te pershendes. :wink:[/quot
hahahhhahhah Turist ,Mirlind-Kosova ,ky po thot se e don dikan tjeter e jo mua , se mua me ka shoqe :P

Luana
22-09-04, 16:40
Better the old devil you know ,then young angel you don't know :wink:
I LIKE THIS ONE,, VERY IMPRESIVE,,
5-she LUANA :wink:Falmnd shume DannyAus :wink:
a eshte ashtu apo jo :?:

turisti
22-09-04, 16:53
[quote=Mirlind-Kosova]Une kisha pasur deshiré me...... :wink: ....Luana afrohu te tregoj vetem ty n“vesh ... :roll:
Hahahaha Mirelind,ti je - BUTE - per LUANEN,hahaha. Te pershendes. :wink:[/quot
hahahhhahhah Turist ,Mirlind-Kosova ,ky po thot se e don dikan tjeter e jo mua , se mua me ka shoqe :P

Mire de,hahahahaune e respektoj Mirlind- Kosoven dhe vetem po tutna se pi ndodh diqka,AAAhahahahaha.Te pershendes Ty dhe Mirlindin gjithashtu. :wink:

Tomori
22-09-04, 16:58
[quote="turisti"][quote=Mirlind-Kosova]Une kisha pasur deshiré me...... :wink: ....Luana afrohu te tregoj vetem ty n“vesh ... :roll:
Hahahaha Mirelind,ti je - BUTE - per LUANEN,hahaha. Te
pershendes. :wink:[/quot

Mirlind a tkam than bre djal mos ju afro Luanes, se je shum i njomt per te,pse bre djal po ban gabime,te hatashme tue t"than mos u nis avantur,,

Luana mos ja mer per t"madhe, mbahe qaty dot blene naj paket cigare,,
Merlin aj hik ty nje her, shko me blej nje pako cigare e mi sjell ketu ne kafe, aj qun,,,Luana sa per tfort kishim regullu diqish po me beso se ka shum spiuna e lajmrojn Uraten,,,po e lajm ket pun nje her varet po shohim ma tikje,,,ke durim se nuk i dihet hahahaha, ja po vjen Merlini po mi sjell cigaret :wink: