PDA

View Full Version : Njerėzit mė tė sinēertė nė kėtė forum!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

lazdrani
30-12-03, 21:59
Per mua jane po thuaj te gjithe por do ti ceku disa nga ta:Naki,Murgesha,Gentiana,Psikologu,Mija,zana..... Python etj....
Por per ju cilet jane ata!!!lazdrani :wink:

Gentiana
31-12-03, 17:43
Kjo tem me pelqen,ama nuk do te thot se e di un kush esht i sinqert,dhe kush jo, po sipas mendimit tim: Ti lazdran (se po te rritet mendja kund :roll: :roll: :roll: :roll: ) Psikologu (sidomos me Poezit e tina), Murgesha dhe tjer....
Pra jemi gati i nje mendimi :wink:
Tung dhe ju pershendes me nje kerr grip :wink:
Genta

In Da Houze
01-01-04, 21:05
JEhona

jehona
02-01-04, 20:54
JEhona

flm qe me kurorove mua personalisht per personin ma te sinqertin ne kete forum, po si po mendoj une ti e ki mendimin e kundert per mua...

sidoqoft flm pa marr parasysh se si e ki mendu...

Murgesha
02-01-04, 21:45
Une mendoj se te gjithe ne jemi te sinqerte. Nuk do te mund te veqoja asnjerin. Lazdrani te falenderoj qe me kishe cekur edhe mua ne ket grup por ka te tjere qe jane me te sinqerte se une. Tung-tung

lazdrani
04-01-04, 21:35
KUKU Jehonen kam harruar ta ceku!!!!!!Me Faleeeeeeeeeeeeeeeeeeee...... :cry: :cry: :cry: :cry: lazdrani

lazdrani
04-01-04, 21:38
Hi Murgesha me nder qofshe,pajtohem plotesisht qe ne pergjithesi te gjithe jemi te mire e nder me te mirat jeni ju zonjushe..... :wink:

mija
05-01-04, 10:59
valla askend nuk e njof e keshtu po tregoj vet
UN JAM E SINQERT :lol:

LIBERO_78
05-01-04, 12:26
:wink: a e kuptoni se cka do te thot sinqeriteti a po ja futni kot a?provoni ta kuptoni atehere shkruani sepse sipas kesaj ndjenje fisnike te gjithe keni genjyer apo jo? :wink:

Gentiana
05-01-04, 12:34
:wink: a e kuptoni se cka do te thot sinqeriteti a po ja futni kot a?provoni ta kuptoni atehere shkruani sepse sipas kesaj ndjenje fisnike te gjithe keni genjyer apo jo? :wink:

Libero kemi harruar te te pyesim ty, por tash me siguri do te na tregojsh se qka esht sinqeriteti, se nuk e di qka kemi ber pa ty deri me tash.
Pershendetje te gjithve.
Genta

Admir
05-01-04, 12:53
:oops: Une si Admiri kam perjetu shume keshtu qe dua sinqeritetin.
Ngase ne dashurine time une jam shume sinqert mirepo gjinina kundert kaqene trathtare per kete arsye dua nje vajze shume sinqerte.Cdo mendim eshte i mirse ardhur per mu.

Murgesha
05-01-04, 13:05
Admir mua me duket se kjo teme ka te beje per sinqeritetin e shkrimeve ne forum e jo per sinqeritet ne jeten private e ne dashuri. Kuptohet se ne te gjithe jemi te sinqert ne dashuri po gjinia tjeter eshte e pa sinqert dhe kjo ka vetem nje spjegim. Shumica nuk njihemi mes vete dhe fantazia eshte e lire te mendoj e tastatura shkruan ato qe ne i shtypimi ne te.

mija
05-01-04, 13:45
po de admin na po folim per sinqeritet en forum qy :lol:

In Da Houze
05-01-04, 21:03
Normal jehona kisha disa mendime ama me si kam ./
jose tash me kuptove

lazdrani
07-01-04, 11:21
Ju pershendes te gjitheve vetem vazhdoni keshtu......lazdrani :wink:

mija
10-01-04, 09:18
FLM lzd (ton po folin degjenerum qashtu pi ja boj edhe un :P

lazdrani
10-01-04, 14:47
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Po ahhhhhh ehhehehe mija mija cka je ti beeeeeeeeee.......te pershendes lazdrani :P

hana
10-01-04, 14:49
pershendetje une mendoj se ne pergjithsi krejt pak a shum jan te sinqert sepse ketu ne forum krejt e shprehin mendimin e vet at cka mendojn pa pasur friken se ndonje i gjykon se ne fund te fundit ne internet jemi

lazdrani
11-01-04, 18:08
hana ne pergjithesi pajtohem me mendimin tend.Te pershendes ku do qe te jeshe dhe njeherit argetim te kendeshem ne kete forum....lazdrani :P

In Da Houze
13-01-04, 10:27
E THASH NJEHER NUK E PERSERIS ME ...

lazdrani
13-01-04, 11:33
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: hmmmmmm Jehona ah..... :P

In Da Houze
13-01-04, 14:01
Ej sdo te thot se une kam fol diqka edhe por e vetmja femer qe me dha kritika eshte jehona edhe mu duk ma seriozja e mu per ate .?

Murgesha
13-01-04, 14:58
Hahahhaha Ina de houze dmth po te pelqejkan femrat qe japin kritika, mo more se ja fillojme tani te gjitha me rradhe me te bere kritika. :lol:

Gentiana
13-01-04, 16:12
hmmmmm nime Murgesha,siq tha ai djalosh: in da hauze po ja nisim te gjith me dhen kritika,jemi ateher te sinqert dhe serioza :wink: :wink:
po mos po prishet Sofra (furimi) ateher?!
Genta

In Da Houze
13-01-04, 19:36
no understand you girl
Hahaha a din si hajde ju nisjani me kritika une po ja nisi me freestyle edhe po e shohim se kush i pari demoralizohet jo por ajo me esinqerta e din pse se ajo e para me kritkoj e pse ajo e di me nje tem sdi ku i shte fjala per Dr ibrahim /rugoven edhe me hypi teli edhe kaq. hahaha pershendetje per /genten edhe murgeshen se spo ja di emrin

jehona
13-01-04, 21:51
In Da House flm shum shum....... a po shef bre qysh po ju vjen ktyne tjerave inati qe me ki zgjedh ti mu :wink: pak hajgare...

MURGESHA duhet me dit qysh me i mashtru djemat me te dhan shum pike, :wink: , me nje kritik dhe e kam arrit lavdin ma te madhin nga in da house, :wink: , nuk jon gjith veq komplimentet, ani edhe tek mashkujt, kuku nana jeme, kta sa te mbrapsht jan.... :wink:

GENTA loqk mos gabo me ma marr tash ti mu zanatin, qy, :wink: , vazhdo ti me komplimente se nuk ta ka qit keq deri me tash....

LAZDRANI sa mir tu paska pas kujtu se kend e ka zgjedh IN DA HOUSE per personin ma te sinqertin te kete forum :wink:

ju pershendes dhe me falni se ne kohen e fundit nuk po muj te pergjigjna ne pyetje, sidoqoft harru shoqnin e forumit nuk e kam, e kjo esht kryesorja :wink:

Barbaroza
14-01-04, 09:49
Krejt more qenkan te sinqerte,sa bukur :D

lazdrani
15-01-04, 16:04
Ju pershendes te gjitheve jeni me te bukurit.....lazdrani pershendet sot Jehonen :wink:

hana
16-01-04, 16:36
rroft sinqeriteti hahahahhahaahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
16-01-04, 18:56
Bashke me ty hana :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

diana
17-01-04, 13:18
sinqeriteti eshte gjithcka perpos absolut. Teoria e relativitetit e deshmon kete dhe cdo teori tjeter teokratike ,shkencore...Ky relativitet ndihmohet edhe nga Kurani sepse Zoti fal gjithcka perpos disa gjerave te neveritshme dhe nenqmuese per te tjeret. Prandaj cdo parim sikur sinqeriteti njeh derogacione dhe perjashtime.Cdogje justifikohet nese justifikohet te Zoti...

lazdrani
17-01-04, 14:42
Zonja diana pershendetje nga lazdrani.Ju falenderoje per mendimin e juaj. :wink:

Murgesha
19-01-04, 15:11
Me e sinqerta jam une. Edhe ne gjume po tme pyesesh diqka nuk genjej. Por e kam nje behane. Rrej kajher. Kjo eshte e tera. :lol: :lol:

Naki
19-01-04, 15:56
murgesha opinioni i juaj me humor te lehte me shtyri te qeshi ne aspektin positiv. tung naki

diana
21-01-04, 13:53
NAKI KUR QESHEMI NUK I SHIKOJME ASPEKTET SEPSE TE QASHURIT ESHTE SPONTAN (shaka)


diana

Naki
21-01-04, 21:10
Zonja Diana,kam mendim te njejte me ju ne kontekstin e opinionit tim me lart per te mos nenqmuar autoren e shkrimit kam qesh spontanisht pa e kontestu shkrimin.
keni mire kuptimin time-tung Naki

diana
22-01-04, 13:46
JO NAKI ASGJE VEQ MENDOVA MOS TE GABOSH NE TE QESHURIT KESHTUQE MU DUK E ARESYESHME TE INTERVENOJ...

diana
22-01-04, 13:48
dhe nje rektifikim te vogel sa i perket statutit tim civil:

zonjushe e jo zonje.

pershendetje e mund te qeshesh ne aspekt pozitiv kesaj here (shaka NAKI)

lazdrani
23-01-04, 11:41
E nderuara diana kam nje vretje per ju zonjushe!!!
Keni kujdes mos perfitoni Antipati ne kete forum........
Murgesha&Naki ju pershendes dhe njeherit argetim te kendeshem gjithmone per ju........lazdrani :wink:

diana
23-01-04, 12:16
DESHA TE TE PYES E PRONA E KUJT ESHTE KY FORUM?

diana
23-01-04, 12:18
PRONA E KUJT ESHTE KY FORUM SEPSE MUA NUK ME NDIKON ASPAK ANTIPATIA E ANTIPATIKEVE...

lazdrani
23-01-04, 21:52
E nderuara diana,ky forum eshte i te gjitheve ata qe dojne te komunikojne dhe te argetohen.Per ju zonjushe kam respket dhe mendoje se jeni intelegjente.....Mendimi i juaj se ne ty nuk ndikon aspak Antipatia e Antipatikeve....Pa koment...Nje sa vrej ne ty qdo shkrim i ndonjerit nga antaret ju gjeni nje koment kritik qe une personalisht nuk te kuptoi....Me nderime dhe njeherit shpresoj qe prape ju do te jeni ne mesin tone.......Pershendetje ku do qe te jeshe.....lazdrani

Naki
24-01-04, 11:36
Lazdran jeni i sinqert ne opininonet tuaja ,komunikimi dhe evaluimi i opinioneve te antareve tjere ne prizmen e seleksionimit kritik te matur qdo shprehje ne peshore fundin e ka ne nje rrugice pa fund,qe nuk sjelle atmosfer te ngroht ne forum.
prandaj perkrahu mendimin-opinionin tuaj,qe sa me shume te kemi shkrime qe na afron -adicion duke lene anash jonizimet qe s kane efekte positive.
tung Naki

Murgesha
24-01-04, 13:21
Sinqeriteti ju shoqerofte kurdoher ne jet te gjithe atyre qe kane marre pjese ne kete teme dhe kane bere propozimet per njerezit me te sinqert te forumit. Ne pergjithesi jemi te sinqert dhe kuvendojme mes vet si njerez te rritur qe kane deshira te ndajne mendimet me te tjeret.

Murgesha ju pershendet te gjitheve dhe ju uron nje vikend te lumtur.

lazdrani
19-03-04, 11:35
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
RROFTE SINQIRITETI :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:39
RROFTE :D

Murgesha
19-03-04, 17:46
Rrofte Lazdrani ups :oops: SINQERITETI!!!!!!

Gentiana
19-03-04, 23:22
Murgesha shkretove tybe, nuk esht kot, ku dhemb dhembi shkon guha :wink: Lazdran more djal,lumi ti se po te dojn gjitha kto vajza,dhe te gjitha njera me e bukur se tjetra. :wink:

mickoja
20-03-04, 02:36
Valla Gentiana mir e ke ti se dhe mu ky Lazdrani ja ka nis mem hy nč zemer sinqerisht po ju them ha ha...

Barbaroza
20-03-04, 09:37
Vajza,kini mendjen,Lazdrani tashme ka vu kurore,pse gjithmone keni deshire te prishni dashuri :?: :(

lazdrani
20-03-04, 11:21
:roll: :roll: :roll: Ashtu pra Barbaroza :wink:

Murgesha
20-03-04, 11:46
Cka keni more. Une nuk thash se po e du Lazdranin :wink:
Por gabimisht me doli ajo fjale qy :lol: :lol:

Cool_Boy
20-03-04, 13:36
Murgesha pse mos ta doni Lazdranin??? Nuk po e shoq te arsyshme moj apo lazdrani, a errnofsh ti lazdran se pa ty edhe ky forum nuk do te kishte jete ahhaha..

Pershdnetje

Murgesha
20-03-04, 18:48
Cool_boy une e rrespektoj Lazdranin se e kam shok. Per dashuri e kam nje tjeter. :wink:

Hypertrichosja
21-03-04, 01:19
hej loqkamana!!
ketu ma e sinqerta jam une :lol:
sepse nuk di ndryshe!! :wink:
e drejtė e drejtė, e drejt e ne kant te berllogut hahhahhh (pak shaka)

mendoj se kur shprehet ni mendim,gjithsesi ai eshte i sinqert!!!pra shumica jan te sinqert ne ket forum, per mendimin tim!!

ju pershendes cummmmm :D

anna
21-03-04, 14:39
sigurisht une jam me e sinqerta anna=100% sinqet hahahahha tung llokuma

anna
21-03-04, 14:42
ups anna =100%siqeritet sorry se u ndal rryma hahahhahahhha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
26-03-04, 18:53
:lol: :lol: :lol: anna ndale ate Agregat moj se shume zhurem po bene :D :D :D

Barbaroza
27-03-04, 09:58
Annaaaaaaaaa,ndale moj se na shurdhove :o

anna
27-03-04, 12:08
qe qe veq pak sa ta shkruaj nje email ...... marova .......o hasan qu nale more agregatin se i tranove njerzit :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
29-03-04, 10:00
Me e sinqerta eshte per mua MURGESHA :wink:

Gentiana
29-03-04, 18:37
Dhe nuk besoj se nuk do te jet ndonje gje Murgesha, me e sinqerta,princesha e tjera e tjera :evil:

sexybrikenda
29-03-04, 20:42
E MOJ GENTA MOTRA JEM ,BOLL ME VJEN INATI QE KY LAZDRANI VEQ QETE MURGESHEN E QONE NE QIELL E NEVE PO NA HARRON KREJT VEQ QA TI BAJSHE HAKUN DUHET ME JA DHANE SE E MERITON KJO QIKE :x

lazdrani
30-03-04, 10:29
Gjelozia ,Gjelozia,Gjelozia me shkatrroi :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

sexybrikenda
06-04-04, 14:52
Per mua jane Naki,RRushi dhe Lazdrani :arrow: meshkujt
Murgesha,anna,Gentiana,Barbaroza dhe Ardita :wink: Harrova edhe Blerten e trente :wink: nga femrat

lazdrani
07-04-04, 14:05
Per mua jane te gjithe te sinqert pos sexybrikenda :wink:

Vera
24-04-04, 17:18
pse kush nuk eshte i/e sinqer ketu????????? te gjith jan te sinqert

SheTa
24-04-04, 17:23
Valla une Jam boll i sinqert :) deri te zoti :P e lemu te femra :P

yllka
26-04-04, 17:08
Besoje qe shume jane kety te sinqert por do ti citoja disa nga ata.
Murgesha,Gentiana,Naki,Barbaroza ah mos ta harrojme Lazdranin Tone....Dhe shume te tjere,ne pergjithesi te gjithe jane te sinqert dhe ju dua shume Yllka

lazdrani
26-04-04, 21:04
Besoje qe shume jane kety te sinqert por do ti citoja disa nga ata.
Murgesha,Gentiana,Naki,Barbaroza ah mos ta harrojme Lazdranin Tone....Dhe shume te tjere,ne pergjithesi te gjithe jane te sinqert dhe ju dua shume Yllka
Yllka besoje qe te gjithe jemi te sinqert,ju deshiroje kenaqesi ne forumin simpatik Dardania :wink:

Murgesha
26-04-04, 21:33
Besoje qe shume jane kety te sinqert por do ti citoja disa nga ata.
Murgesha,Gentiana,Naki,Barbaroza ah mos ta harrojme Lazdranin Tone....Dhe shume te tjere,ne pergjithesi te gjithe jane te sinqert dhe ju dua shume Yllka

Yllka te falenderoj per cilesimin tim si e sinqerte. Me ben pershtypje shum qe e keni verejtur menjeher :wink:

Barbaroza
27-04-04, 09:11
Edhe une te falenderoj Yllka.Vertete njeriun ndonjehere mund ta vlesesosh nga karakteri edhe ne baze te shkrimit!

lazdrani
04-05-04, 19:14
Murgesha,Naki,Barbaroza,Honesty,Genta,Flori,Cool.B oy,arTibbi,Zana,Hana,Ana,mickonja................. eshume e shume te tjeret qe i kam harruar...RRUSHI :wink:

mickoja
04-05-04, 19:23
ej lazdran a e din kan e paske harru?
vetčn mor qy

lazdrani
04-05-04, 19:31
ej lazdran a e din kan e paske harru?
vetčn mor qy :wink: Nuk lavederohet vetja qy,ahhahahah :wink:

florian
08-05-04, 12:04
TAN JENA TE SINQERT NE MENYREN TON :wink:

Cool_Boy
08-05-04, 12:52
Lazdrani dihet Une (Cool_Boy),Ti Honesty_Uk dhe Flori...

apo???

Vashat te gjith jane apo???

Per ty
08-05-04, 18:23
Lazdrani,Barbaroza,Honesty,Naki.....

lazdrani
22-06-04, 19:01
Me e sinqerta eshte per mua MURGESHA :wink: :roll: :roll: :roll: :D :wink:

ARMANI
27-06-04, 08:51
njeriu me i sinqert eshte lazdrani

Vera
27-06-04, 09:11
valla nuk po di cili me thon! njeriu me i sinqert ne Forum :? paj te gjith perveq disave qe shkruajn palidhje cka tua mer mendja ata nuk jan te sinqert se perndryshe te gjith :wink:

vushtrria
27-06-04, 09:36
me fol drejt edhe une medoi qe shumica e antarve jan te sinqert sidomos kjo elita e perditshe qe rrin me se shumti ne forum

Gentiana
27-06-04, 10:32
me fol drejt edhe une medoi qe shumica e antarve jan te sinqert sidomos kjo elita e perditshe qe rrin me se shumti ne forum


:P :P :P :wink:

Honesty^uk.
27-06-04, 12:00
Naki. Lazdrani (edhe pse eshte i lazdruar :lol: ) ,Flori, Murgesha, Barbaroza, Genta, Vera, Cool_boy oh RRUSHIN (kandidatin ) :lol:

Murgesha
27-06-04, 12:30
TAN JENA TE SINQERT NE MENYREN TON :wink:

Flori ku mbete?????? :(

mr_beni
27-06-04, 17:15
hej a mu po me harroni krejt a ani ani

Murgesha
27-06-04, 17:21
Jo Mendimi, ste harrojme ty lehte jo. Kah te shkojme ne mendime te kemi :lol:

anna
27-06-04, 17:50
ah mendim e paske emrin a qudi dhe njefare koinqidence apo jo murgesha

mr_beni
27-06-04, 18:49
Jo Mendimi, ste harrojme ty lehte jo. Kah te shkojme ne mendime te kemi :lol:

Murgesha gabim e keni une nuk quhem Mendin por Arben ok dhe nuk e di se kush eshte ky mendimi. Me mirkuptime :P

lazdrani
28-06-04, 20:59
Cool_boy une e rrespektoj Lazdranin se e kam shok. Per dashuri e kam nje tjeter. :wink: :roll: :roll: :( :wink:

mickoja
28-06-04, 21:01
Cool_boy une e rrespektoj Lazdranin se e kam shok. Per dashuri e kam nje tjeter. :wink: :roll: :roll: :( :wink:Kopf hoch... se ka ba hajgare qy edhe ti mos qajč menjeher :wink:

Murgesha
28-06-04, 22:16
Postuar: Sat Mar 20, 2004 7:48 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Cool_boy une e rrespektoj Lazdranin se e kam shok. Per dashuri e kam nje tjeter.

Lazdrani shiqo daten kur eshte shkruar. Une edhe ateher kur e kam shkruar kam menduar ne ty, por me vijke marre me e pranu ashiqare.
Tani kur po e mendoj qe skish pas nevoje me me ardhe marre po :oops:
Hajt zemer mos u merakos se vetem ty te dua. :lol: :lol: Dhe kurre sdo te pushoj s dashuri vetem ty. :wink:

lazdrani
29-06-04, 17:50
Postuar: Sat Mar 20, 2004 7:48 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Cool_boy une e rrespektoj Lazdranin se e kam shok. Per dashuri e kam nje tjeter.

Lazdrani shiqo daten kur eshte shkruar. Une edhe ateher kur e kam shkruar kam menduar ne ty, por me vijke marre me e pranu ashiqare.
Tani kur po e mendoj qe skish pas nevoje me me ardhe marre po :oops:
Hajt zemer mos u merakos se vetem ty te dua. :lol: :lol: Dhe kurre sdo te pushoj s dashuri vetem ty. :wink:
SOT ME MUNGONE ME SE SHUMTI.................
MURGESHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
29-06-04, 17:54
Edhe muaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

yllka
29-06-04, 21:28
Une nuk po te kuptoi Lazdran aspake pasha Mamin.Te ka lene Murgesha prape ah :D hajt djalo se ajo veq ty po te dojke e kuku cka qenka dashuria :cry: :cry: :cry:

Honesty^uk.
29-06-04, 22:16
SOT ME MUNGONE ME SE SHUMTI.................
MURGESHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]


JO VETEM TY POR EDHE NE LAZDRAN
MURGESHAAAAAAAAAAAAAAAAA
MOS NA LENNNNNNNNNNNNNN
PLEASEEEEEEEEEEEEEEE :shock:

Gentiana
30-06-04, 10:52
Qkaaaaaaaaaa??? Murgesha do t'na len??? :shock: :shock: :shock: :?

Vera
30-06-04, 15:27
Ohhhhhhhhhh nooooooooooooooo


Murgeshaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


:cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
30-06-04, 15:30
More cka keni qe po me qani per se gjalli? Une nuk kam vdekur e as qe jam kah shkoj dikund. :wink:

Vera
30-06-04, 15:35
More cka keni qe po me qani per se gjalli? Une nuk kam vdekur e as qe jam kah shkoj dikund. :wink:


valla ma njerz te quditshem ketu nuk ka :? :? :? veq na tha dikush qe po shkon Murgesha dhe po na qen dh enuk e di kush ke ai, per ate po cajm Murgesha. Ehhh a po e shef sa shum te dojm moj inxhja Murgeshe, se pa ty te gjall nuk ka pasha mamin :wink:

Gentiana
30-06-04, 15:40
More cka keni qe po me qani per se gjalli? Une nuk kam vdekur e as qe jam kah shkoj dikund. :wink:


valla ma njerz te quditshem ketu nuk ka :? :? :? veq na tha dikush qe po shkon Murgesha dhe po na qen dh enuk e di kush ke ai, per ate po cajm Murgesha. Ehhh a po e shef sa shum te dojm moj inxhja Murgeshe, se pa ty te gjall nuk ka pasha mamin :wink:

Murgesha,me u kend shkruan keshtu per mua, po jo... :( :wink:

Murgesha
30-06-04, 15:44
Hahahhahaahha Genta, mos ma rrit mendjen te lutem, te gjithe jemi te mire ne dardani e jo vetem une.

lazdrani
30-06-04, 17:27
Hahahhahaahha Genta, mos ma rrit mendjen te lutem, te gjithe jemi te mire ne dardani e jo vetem une.
Ashtu eshtu eshte por nder me te miret jeni ju Mbreteresha Murgeshe :wink:

turisti
21-08-04, 13:55
Une mendoj-shumica qe komunikon,por nuk jame i sigurt 100%. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 14:47
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

turisti
15-09-04, 10:15
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:wink: :wink:

Kullerka
22-09-04, 14:07
oo t'gjith bre jeni te sinqert une per vete jo se kam qef me ba hajgare hahah po ka raste qe jam e sinqert........
po i ceki do ishalla so harroj haha..murgesha,shejtonka,naki,luana,turisti,gentia na,etj tung tujg :wink:

turisti
22-09-04, 16:40
oo t'gjith bre jeni te sinqert une per vete jo se kam qef me ba hajgare hahah po ka raste qe jam e sinqert........
po i ceki do ishalla so harroj haha..murgesha,shejtonka,naki,luana,turisti,gentia na,etj tung tujg :wink:
Falemderit,FTOHTESIA E JUAJ,hahahaha.Te pershendes. :P :P :P :wink:

Tomori
22-09-04, 17:20
-E gjitha mvaret prej temes, nese kemi te bejm me tem kot e kot, atehere normalisht qe asnjeri nuk esht i sinqert duke perfshi edhe vetvteten. Por kur kemi te bejm me tem ta ashtequajm serioze, atehere kam bindjen se sinqeriteti egziston dhe njekohsisht modestija te antaret, esht ne nivel te duhur,,,,,,ju pershendes te gjithve :wink:

Naki
22-09-04, 17:41
oo t'gjith bre jeni te sinqert une per vete jo se kam qef me ba hajgare hahah po ka raste qe jam e sinqert........
po i ceki do ishalla so harroj haha..murgesha,shejtonka,naki,luana,turisti,gentia na,etj tung tujg :wink:

Kullerka une pajtohem qe shumica jane te sinqert

Agroni22
22-09-04, 22:57
per mu ma i sinqerti oshte naki e pershendes.

Kullerka
23-09-04, 16:48
Naki ashtu eshte se temat i kane te mira dhe shume te sinqerta keshtuqe jam edhe une me ata sepse jane te shkelqyeshme....edhe ti --nermal --
hahha Turist mos deshte me shkru HIRSIA juaj e u habite hahah sps.be se shum HALLLALL i ke temat haha tug tunggg mpyuqqq :wink:

turisti
23-09-04, 22:07
Naki ashtu eshte se temat i kane te mira dhe shume te sinqerta keshtuqe jam edhe une me ata sepse jane te shkelqyeshme....edhe ti --nermal --
hahha Turist mos deshte me shkru HIRSIA juaj e u habite hahah sps.be se shum HALLLALL i ke temat haha tug tunggg mpyuqqq :wink:


Per Kullerken duhet-FTOHTESIA,por une gjithmone shkruaj pa qellime te kshija dhe nuk dua askanin me e ofendue.Te pershendes. :P :wink:

Naki
24-09-04, 00:08
per mu ma i sinqerti oshte naki e pershendes.

Ju pershendes edhe une Agroni 22

Kullerka
24-09-04, 14:04
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg

turisti
24-09-04, 14:07
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg

Hahahahah, te pershendes. :wink:

mr_beni
10-10-04, 10:35
te gjith antaret e ketij forumi per mendimin tim janė tė sinqert

Barbaroza
10-10-04, 11:08
Edhe pse nuk lavderohem kurre,jam me e sinqerta ketu,ne dac besoni e ne dac jo :wink: :wink: :lol: :lol:

Krokodilli
10-10-04, 11:33
PO TE ISHIM TE GJITH TE SINQERT 100% KY FORUM NUK DO TE ISHTE EDHE QAQ INTERESANT SA ESHTE TASH...... 8)

lazdrani
10-10-04, 11:57
PO TE ISHIM TE GJITH TE SINQERT 100% KY FORUM NUK DO TE ISHTE EDHE QAQ INTERESANT SA ESHTE TASH...... 8)
:wink:

anna
10-10-04, 16:25
shume dakord askush nuk eshte 100% i sinqert ketu :wink:

turisti
10-10-04, 23:56
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Artan_9
11-10-04, 17:26
krejt te mysin tu rrejt dhe asnje nuk esht i sinqert :?:

Honesty^uk.
11-10-04, 20:49
krejt te mysin tu rrejt dhe asnje nuk esht i sinqert :?:

ndersa ti po me duket se qenke i pari

sepse nuk kane thene kot "" beso n'veti dhe gjuaj n'gjeti""

livoreka bicio
11-10-04, 22:05
:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :P

turisti
11-10-04, 22:59
krejt te mysin tu rrejt dhe asnje nuk esht i sinqert :?:


Une jam i pari " Artan_9 ",por ti duhesh me qene me i persosur per te me zbuluar,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Te pershendes,por mosum beso,hahahahahaha( hajgare ). :wink: :wink:

dr1ta
11-10-04, 23:13
Kam ndegju ce shkrimet,emailat letrat jan me te sinqerta se telefoni :!: :)

Gentiana
11-10-04, 23:15
Kam ndegju ce shkrimet,emailat letrat jan me te sinqerta se telefoni :!: :)

:? :? :? :? :? E po, qka s'ka deti! :wink:

dr1ta
11-10-04, 23:25
Kam ndegju ce shkrimet,emailat letrat jan me te sinqerta se telefoni :!: :)

:? :? :? :? :? E po, qka s'ka deti! :wink:


po pra :) :) :)

Luana
12-10-04, 01:48
Per deri sa e dij une se askujt nuk i baj ofendime dhe sinqeriteti duhet te tregohet ne jeten reale e jo ne internet apo forum , une mendoj keshtu :roll:
te gjithe jan ketu te mrekullueshem :wink:
vetem vazhdoni :D

Artan_9
12-10-04, 12:27
krejt te mysin tu rrejt dhe asnje nuk esht i sinqert :?:


Une jam i pari " Artan_9 ",por ti duhesh me qene me i persosur per te me zbuluar,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Te pershendes,por mosum beso,hahahahahaha( hajgare ). :wink: :wink:turuisti esht e dreta qe askush nuk esht i sinqert ne ket forum sepse pikse pari emrat i kena nick name etj.aii qe esht i sinqert ketu esht i tranum hahhahahahah :P

turisti
12-10-04, 21:50
krejt te mysin tu rrejt dhe asnje nuk esht i sinqert :?:


Une jam i pari " Artan_9 ",por ti duhesh me qene me i persosur per te me zbuluar,hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Te pershendes,por mosum beso,hahahahahaha( hajgare ). :wink: :wink:turuisti esht e dreta qe askush nuk esht i sinqert ne ket forum sepse pikse pari emrat i kena nick name etj.aii qe esht i sinqert ketu esht i tranum hahhahahahah :P

Nderimet e mija Artan_9,


Puna e - nickave - nuk eshte problemi jem,sepse tjeterkush i ka regullue regullat e lojes,a edhe me emra nuk ban ,sepse gjithmone dikushi e njef dikanin dhe munden mu fjalos per pune tjera,a keshtu ,na bashkon - ANONIMITETI -,ZOTRIU :arrow: GINEKOLOG, hahahahahaha. :wink: :wink: :wink:


Te pershendes,dhe mos e kupto kete ēeshtje me seriozitet,por luaje lojen si te gjithe....... :wink:

sexybrikenda
13-10-04, 10:49
Njerzit e sinqert jane Lazdrani,Honesty,Vushtrria,Naki,Loloku,RRushi...
Aferdita,Barbaroza,Gentiana,Murgesha.....Keta dallohen qyshe nga fillim edhe ne shkrime se jane me te sinqertit......

mickoja
13-10-04, 11:05
Njerzit e sinqert jane Lazdrani,Honesty,Vushtrria,Naki,Loloku,RRushi...
Aferdita,Barbaroza,Gentiana,Murgesha.....Keta dallohen qyshe nga fillim edhe ne shkrime se jane me te sinqertit......Brikena veten e harrove moj me tregu se je e sinqert dhe qe je sexy :wink:

Krokodilli
13-10-04, 11:11
PO TE ISHIM TE GJITH TE SINQERT 100% KY FORUM NUK DO TE ISHTE EDHE QAQ INTERESANT SA ESHTE TASH...... 8)

pra sexybrikena as keta qe i permende ti nuk jan te sinqert 100% per forum e kam fjalen,,,, :wink: ani honesy_uk,, barbaroza, naki qfar te sinqert keta ej ,,hehehe ju pershendes pa keqkuptime :wink:

Loloku
13-10-04, 11:43
Njerzit e sinqert jane Lazdrani,Honesty,Vushtrria,Naki,Loloku,RRushi...
Aferdita,Barbaroza,Gentiana,Murgesha.....Keta dallohen qyshe nga fillim edhe ne shkrime se jane me te sinqertit......


Flm sexybrikenda. Duhet te jesh i sinqert per ta kuptuar sinqeritetin a.
Per te qene i sinqert edhe une po them me bindjen time te krijuar ketu se nuk jane te gjithe dhe gjithmone aq sa duken te sinqert edhe me te sinqeritit. Une mjaftohem se ketu gjej nje realitet te hapur dhe njeriu ndjehet mire ne keto rrethana te pakompleksuara dhe te lirshme!

Qofshi tė gjithė tė lirė gjithmonė!

Murgesha
13-10-04, 12:57
Njerzit e sinqert jane Lazdrani,Honesty,Vushtrria,Naki,Loloku,RRushi...
Aferdita,Barbaroza,Gentiana,Murgesha.....Keta dallohen qyshe nga fillim edhe ne shkrime se jane me te sinqertit......


Flm sexybrikenda. Duhet te jesh i sinqert per ta kuptuar sinqeritetin a.
Per te qene i sinqert edhe une po them me bindjen time te krijuar ketu se nuk jane te gjithe dhe gjithmone aq sa duken te sinqert edhe me te sinqeritit. Une mjaftohem se ketu gjej nje realitet te hapur dhe njeriu ndjehet mire ne keto rrethana te pakompleksuara dhe te lirshme!

Qofshi tė gjithė tė lirė gjithmonė!

SexyBrikenda tė falendėroj pėr cilėsimin tim si e sinqertė. Se a ėshtė kėshtu nuk do ta dijmė kurrė pėr asnjėrin prej nesh.
Tė shkruajsh dhe tė flasėsh janė dy kuptime tė ndryshme.
Mua mė mjafton qė ndjehem mirė nė kėtė shoqėri.

Barbaroza
16-10-04, 17:33
Sexybrikenda,te falenderoj edhe une per cilesimin e tille qe ma paske bere.Siq tha Murgesha,asnjehere per asnjerin kurre nuk do ta dijme se cili eshte i sinqerte me te vertete dhe cili falso,por kryesorja ne duket te kemi mes vete nje kulture reciproke ne te shprehur!

bredhi
16-10-04, 18:47
Mendimi im ėsht se e pa mundur ėshtė qe me te gjith ne ket forum te jesh i sinqert e sidomos me tė pa sinqertit. Po prap ka mundesi dhe hapsir per sinqeritet ketu nė ket forum

turisti
16-10-04, 21:41
PASINQERISHT, JAM I SINQERT. :P

Honesty^uk.
16-10-04, 21:44
Njerzit e sinqert jane Lazdrani,Honesty,Vushtrria,Naki,Loloku,RRushi...
Aferdita,Barbaroza,Gentiana,Murgesha.....Keta dallohen qyshe nga fillim edhe ne shkrime se jane me te sinqertit......


Sinqerisht mbetesh e pershendetur gjithmone

Kercovari
16-10-04, 22:40
Sinqeriteti eshte nje hapesire e gjerre veprimi ku edhe te pasinqerteve u hap shtugun e siqeritetit,por pake me vones.

Urata
18-10-04, 21:18
Ēka the Kerēovari?

Barbaroza
18-10-04, 21:32
Ēka the Kerēovari?

Deshi te thote se nje dite edhe te pasinqeritit e kuptojne se te jesh i sinqerte eshte gje e madhe dhe e bukur dhe se patjeter edhe ata do ta trasojne ate rruge nje dite! :wink:

Urata
19-10-04, 03:23
GJEBRAILI dhe URATA pasha kryt e babes e shtifsha ne dhe!

Murgesha
19-10-04, 08:14
GJEBRAILI dhe URATA pasha kryt e babes e shtifsha ne dhe!

Wooooooooooow kėta dy qenkan tė sinqertė. :wink:

Urata
20-10-04, 21:20
Po de po UNE e GJEBRAILI, hiē mos u habite!

Murgesha
20-10-04, 21:22
Po de po UNE e GJEBRAILI, hiē mos u habite!

Jo moj aty ku bahet be krytė e babės, sėshtė pa gjė. :wink:
Ps. Oj Uratė, kqyrė bre binaj Gjebrailin naj natė nė kafe, ta ndėgjojmė se me ēfarė sinqeriteti flet?????? :wink:

Krokodilli
21-10-04, 04:47
Tungi ju pershendes te gjithve,,, te gjith jeni te sinqert, te pakten keshtu mendoj une ,,,,, kurse ne jet te perditshme une jam me i sinqerti ,,
si krokodillat ma,,,,
menon qe nuk kafshon,,
kur te afrohesh te sakaton......

Bronx
23-10-04, 22:18
>>>E po, qka s'ka deti!<<<

Oj Genta jo vetem Deti po edhe toka!

te pershendes

aferdita
24-10-04, 11:44
Sexybrikenda te pershendes,me vjen mire qe mendon ashtu per mua :wink:

Kaltrushi
25-10-04, 09:15
Mendimi i im esht se ma te sinqertit ketu jane: Murgesha, Barbaroza dhe DEA. Po kuptohet se edhe une. hihihihi :D

Me bien edhe do ne sy por esht heret ta tregoj tasht se po e hupin kund senqiritetin.

me nderime per ju me te sinqertit


kaltrushi

Barbaroza
25-10-04, 09:16
Mendimi i im esht se ma te sinqertit ketu jane: Murgesha, Barbaroza dhe DEA. Po kuptohet se edhe une. hihihihi :D

Me bien edhe do ne sy por esht heret ta tregoj tasht se po e hupin kund senqiritetin.

me nderime per ju me te sinqertit


kaltrushi

Flm Kaltrushi :oops:

Tomori
25-10-04, 16:10
-TOMORI,,,,kjo nuk esht mendimi im, personal po kjo esht zeri juaj kjo esht fakt se te gjith me respektoni, si njerin me te sinqert si ne Forum dhe jasht Forumit, ju falemderohem per vlersimin tuaj shum te drejt per Tomorin,,,pra me sondazhin tuaj, TOMORI, na dilka ma i sinqert :!: :!:

-ESTRAFKULLA UN PER VETI SI TOMOR PO QUDITEM, NUK E PASKAM DIT VETEN SI MA TE SINQERT,,,,UN QUDITEM E JU SMETITENI EU BE QFAR NUK BAN VAKI,,,, :wink:

turisti
25-10-04, 16:26
-TOMORI,,,,kjo nuk esht mendimi im, personal po kjo esht zeri juaj kjo esht fakt se te gjith me respektoni, si njerin me te sinqert si ne Forum dhe jasht Forumit, ju falemderohem per vlersimin tuaj shum te drejt per Tomorin,,,pra me sondazhin tuaj, TOMORI, na dilka ma i sinqert :!: :!:

-ESTRAFKULLA UN PER VETI SI TOMOR PO QUDITEM, NUK E PASKAM DIT VETEN SI MA TE SINQERT,,,,UN QUDITEM E JU SMETITENI EU BE QFAR NUK BAN VAKI,,,, :wink:

Po TOMORI,ti je me i sinqerti nese don me e dit kete. Shpresoj se sonte do te TATSH mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
26-10-04, 09:08
-TOMORI,,,,kjo nuk esht mendimi im, personal po kjo esht zeri juaj kjo esht fakt se te gjith me respektoni, si njerin me te sinqert si ne Forum dhe jasht Forumit, ju falemderohem per vlersimin tuaj shum te drejt per Tomorin,,,pra me sondazhin tuaj, TOMORI, na dilka ma i sinqert :!: :!:

-ESTRAFKULLA UN PER VETI SI TOMOR PO QUDITEM, NUK E PASKAM DIT VETEN SI MA TE SINQERT,,,,UN QUDITEM E JU SMETITENI EU BE QFAR NUK BAN VAKI,,,, :wink:

Po TOMORI,ti je me i sinqerti nese don me e dit kete. Shpresoj se sonte do te TATSH mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po qeshi nga thellėsia e zemrės. Tomori mė i sinqerti, dhe ja tė drejtė pasha mamin, ani kur e shfaq dashninė, sa i sinqertė bahet.... :lol: :lol:

Tomori
26-10-04, 18:47
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po qeshi nga thellėsia e zemrės. Tomori mė i sinqerti, dhe ja tė drejtė pasha mamin, ani kur e shfaq dashninė, sa i sinqertė bahet.... :lol: :lol: [/quote]
-PO DE PER KOK TE BABIT!!!!
-PASHA MAMIN!!!!
-PER KOK TE TURISTIT!!!!
- JAM I SINQERT,,,,,EJ NUK ESHT SHAKA KJO PUN JAM BETU PER KOK TE TURISTIT KJO PUN NUK ESHT HAJGARE O NJEREZ!!!!
hahahahahahahahahaha,,,,,,,

turisti
26-10-04, 22:28
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po qeshi nga thellėsia e zemrės. Tomori mė i sinqerti, dhe ja tė drejtė pasha mamin, ani kur e shfaq dashninė, sa i sinqertė bahet.... :lol: :lol:
-PO DE PER KOK TE BABIT!!!!
-PASHA MAMIN!!!!
-PER KOK TE TURISTIT!!!!
- JAM I SINQERT,,,,,EJ NUK ESHT SHAKA KJO PUN JAM BETU PER KOK TE TURISTIT KJO PUN NUK ESHT HAJGARE O NJEREZ!!!!
hahahahahahahahahaha,,,,,,,[/quote]


HMMMM,A ASHTU DUKET HUMANITARITETI YT ? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA..... :wink:

Maca
27-10-04, 22:21
Une jam me e sinqerta nder rrencit me te mdhaj haha! :P

blusky
28-10-04, 03:42
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.

Krokodilli
28-10-04, 05:44
Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, po qeshi nga thellėsia e zemrės. Tomori mė i sinqerti, dhe ja tė drejtė pasha mamin, ani kur e shfaq dashninė, sa i sinqertė bahet.... :lol: :lol:
-PO DE PER KOK TE BABIT!!!!
-PASHA MAMIN!!!!
-PER KOK TE TURISTIT!!!!
- JAM I SINQERT,,,,,EJ NUK ESHT SHAKA KJO PUN JAM BETU PER KOK TE TURISTIT KJO PUN NUK ESHT HAJGARE O NJEREZ!!!!
hahahahahahahahahaha,,,,,,,[/quote]

me te vertet ma i sinqerti eshte TOMORI ketu,, simbas shprehjeve dhe fyerjeve dihet qe flet nga zemra..
hahaha te pershendes Tomor vetem vazhdo veq ne kry temin mos bon be

lazdrani
28-10-04, 19:43
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.
Edhe ju blusky jeni ne mesin e njerzeve te sinqert :wink: Ju falenderoje Zoteri :wink:

Barbaroza
28-10-04, 20:04
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.

Flm Blusky.Mbetesh i pershendetur!

Tomori
28-10-04, 20:12
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.

-Eu bre blusky, si bre thua Veq perpara, a nuk ban naj her ene mrapa !!!
Mir de po solidarizohem me ti i nderuari bluski. o njerez,,
Vec perpara,,,,,mos gaboni mas,,,, veq perpara!!!!!

Gjumashja
28-10-04, 20:19
Kerkush valla :twisted:

turisti
29-10-04, 08:58
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.

Faleminderit shume " blusky " . Ju pershendes dhe me vjen mire qe edhe ju jeni pjesa e jone.

Me nderime, TURISTI . :wink:

Nexhati
29-10-04, 15:01
naki dhe lasdrani :lol: :lol:

mickoja
29-10-04, 18:54
Un jam ma e sinqerta qy :lol: :lol:

Honesty^uk.
29-10-04, 19:00
Prej Lazdranit,Nakit.Murgeshes,Barbaroza,Gentiana,Turis ti.Honesty,Aferdita.....,e shume te tjere,kerkoj falje qe nuk ju permenda.
Veē pėrpara.


Faleminderit "blusky" per pershtypjen tuaj qe keni krijuar ndaj meje,
te pershendes dhe te uroj cdo te mire.

Naki
29-10-04, 19:54
Blusky,ju faliminderit pershtypjet tuaja te shprehura ndaj meje me inspirojne qe te jeme edhe me aktive ne postime .
me nderime Naki

Krokodilli
29-10-04, 20:21
ju pershendes te gjithve,, por me kalimin e kohes kam verejtur se me te vertet kemi te sinqert ketu te cilet dallohen,,,
Naki,Barbaroza,Gentiana,Turisti,honesty_uk,maca,an na,gjumashja,kaltrina,Lazdrani,DEA,mickoja,kjaltru shi, e te tjere qe nuk me bind ndermend per momentin

Honesty^uk.
29-10-04, 20:32
ju pershendes te gjithve,, por me kalimin e kohes kam verejtur se me te vertet kemi te sinqert ketu te cilet dallohen,,,
Naki,Barbaroza,Gentiana,Turisti,honesty_uk,maca,an na,gjumashja,kaltrina,Lazdrani,DEA,mickoja,kjaltru shi, e te tjere qe nuk me bind ndermend per momentin

I nderuar Krokodilli, te falenderoj per mendimin tuaj.
Mbeteni i pershendetur
Honesty

Gjumashja
30-10-04, 13:53
ju pershendes te gjithve,, por me kalimin e kohes kam verejtur se me te vertet kemi te sinqert ketu te cilet dallohen,,,
Naki,Barbaroza,Gentiana,Turisti,honesty_uk,maca,an na,gjumashja,kaltrina,Lazdrani,DEA,mickoja,kjaltru shi, e te tjere qe nuk me bind ndermend per momentin

Thnx kroki :wink:

Mafiozi
30-10-04, 14:03
Turisti, Barbaroza, Naki, ShejToNka, Gentiana, Lazdrani, Luana, Honesty edhe te tjere qe me siguri jam duke i harruar....
Nuk kam dėshir tė foli pėr vetvetėn por jam i sinqert edhe un...
Pėr ata qė nuk jan te sinqert, esht vetėm problemi i vetvetes.. 8)

Ju pėrshėndes...

turisti
30-10-04, 14:23
Turisti, Barbaroza, Naki, ShejToNka, Gentiana, Lazdrani, Luana, Honesty edhe te tjere qe me siguri jam duke i harruar....
Nuk kam dėshir tė foli pėr vetvetėn por jam i sinqert edhe un...
Pėr ata qė nuk jan te sinqert, esht vetėm problemi i vetvetes.. 8)

Ju pėrshėndes...

Mafiozi i nderuar, faleminderit. Une mendoj gjithashtu qe edhe ti je serioz ,simbas shkrimeve te tua,a me cilin NICK ke qene perpara nuk e dij per me mujt me thene me teper.

Te pershendes,TURISTI .

Barbaroza
30-10-04, 14:59
Krokodilli dhe Mafiozi,ju falenderoj dhe ju pershendes!

Kullerka
05-11-04, 14:21
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.

o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!

turisti
05-11-04, 14:36
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.

o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!

Pse - KALI MIRE " ???????? :?

Luana
05-11-04, 14:55
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.

o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!

Pse - KALI MIRE " ???????? :?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist dleqi te hangelt hoo se qika ka gabu ne shkrim more , qfar kali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

turisti
05-11-04, 14:59
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.

o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!

Pse - KALI MIRE " ???????? :?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Turist dleqi te hangelt hoo se qika ka gabu ne shkrim more , qfar kali :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://images.easyscopes.com/images/hline.gif

HMmmmmmmmmmmm.mendimet e tua EKZOTIKE po me freskojne,hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahah ahahahah. :wink:

Luana
05-11-04, 15:02
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a jam ma e sinqerta une apo jo http://www.geocities.com/playboybunnybutterfly/doll8.png

turisti
05-11-04, 15:07
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a jam ma e sinqerta une apo jo http://www.geocities.com/playboybunnybutterfly/doll8.png

POOOOOOOOOOOOOOOOOOO . :P

Gjumashja
05-11-04, 15:55
hahahaha ska bre njerz te sinqert qka osht ajo fjale bree :P

Kercovari
05-11-04, 15:57
Cdo gje qe krijohet nga dora e mire njerzore fiton pavdeksin, duke izoluar sinqeritetin ne veper, ku te tjeret duhet te flasin pa e ditur ti se sa je i siqerte.
"Nese s`kuptuat asgje,jeni vertet te sinqerte"

Kullerka
05-11-04, 21:00
Pse - KALI MIRE " ????????OOOOOOO turisti loqka jem me fal shummm
ka dasht me than KALO MIRE -e jam habit ka shkru KALI MURE-tuj shkrujt shpejt sigurishttt!!!Mos em keqkupto a?
Tung tung

Kullerka
05-11-04, 21:15
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.
kullerka shkruajti:
o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!
turisti shkruajti:
Pse - KALI MIRE " ????????


Luana shkruajti:
Turist dleqi te hangelt hoo se qika ka gabu ne shkrim more , qfar kali

O flm.oj loqk se m'qite me faqet'bardh ahhaha se turisti ka keqkuptu po edhe une jam habit nejsen te pershendes kalofshe mire tung tung
!!!!

turisti
06-11-04, 01:34
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.
kullerka shkruajti:
o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!
turisti shkruajti:
Pse - KALI MIRE " ????????


Luana shkruajti:
Turist dleqi te hangelt hoo se qika ka gabu ne shkrim more , qfar kali

O flm.oj loqk se m'qite me faqet'bardh ahhaha se turisti ka keqkuptu po edhe une jam habit nejsen te pershendes kalofshe mire tung tung
!!!!
\
Une nuk e kum keq kuptue KULLERKA,vetem pyeta per me pas ma kjart,hahahahahahahahah :arrow: mbas kalit te mire - qohet pluni. :wink:

Te pewrshendes,TURISTI. :wink:

turisti
06-11-04, 01:34
Kullerka shkruajti:
hahahah--jo be perkundrazi-s'po e mar me qellim qe me ke ofendu po ..kuptoj tash ahahhaha tung tungg
turisti:
Hahahahah, te pershendes.
kullerka shkruajti:
o flm.per pershendetje uff kaher s'kam hy op hyna prap te pershendes kali mire tung tungggg!!!
turisti shkruajti:
Pse - KALI MIRE " ????????


Luana shkruajti:
Turist dleqi te hangelt hoo se qika ka gabu ne shkrim more , qfar kali

O flm.oj loqk se m'qite me faqet'bardh ahhaha se turisti ka keqkuptu po edhe une jam habit nejsen te pershendes kalofshe mire tung tung
!!!!
\
Une nuk e kum keq kuptue KULLERKA,vetem pyeta per me pas ma kjart,hahahahahahahahah :arrow: mbas kalit te mire - qohet pluni. :wink:

Te pershendes,TURISTI. :wink:

Kullerka
06-11-04, 13:43
turisti:
Une nuk e kum keq kuptue KULLERKA,vetem pyeta per me pas ma kjart,hahahahahahahahah mbas kalit te mire - qohet pluni.

Te pershendes,TURISTI.

O shyqyr pra qe s'me apske keqkuptu a?!!!
hehe op de mbas kalit qohet pluni.!!

turisti
06-11-04, 16:05
turisti:
Une nuk e kum keq kuptue KULLERKA,vetem pyeta per me pas ma kjart,hahahahahahahahah mbas kalit te mire - qohet pluni.

Te pershendes,TURISTI.

O shyqyr pra qe s'me apske keqkuptu a?!!!
hehe op de mbas kalit qohet pluni.!!

Hahahahahahahhahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

lazdrani
25-11-04, 22:21
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....

Gjumashja
26-11-04, 09:39
krejt :P

turisti
26-11-04, 09:43
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....

Pse une jo??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

Barbaroza
26-11-04, 10:58
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....

Pse une jo??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

O edhe ti je o Turisti sepse pikat ne fund vazhdonin! :wink:

lazdrani
26-11-04, 12:44
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....

Pse une jo??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

O edhe ti je o Turisti sepse pikat ne fund vazhdonin! :wink:
Ashtu pra Barbaroza .... :wink:

turisti
26-11-04, 12:52
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....

Pse une jo??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah. :wink:

O edhe ti je o Turisti sepse pikat ne fund vazhdonin! :wink:

Aha,kerkoj falje.Une jam dmth : i ndershmi mbas perdes,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahaha. Ju persjhendes ( ty dhe Lazdranin ).

Me nderme,TURISTI. :wink:

Barbaroza
26-11-04, 13:26
Merre si te duash o Turisti,o mbas perdes o para saj,ti je njeri nder me te sinqertit! :wink:

Loloku
26-11-04, 14:22
Ka shume antare te sinqert,do ti cekja:Murgesha,Loloku,Honesty,Albanam,Naki,Aferdit a,Mickoja,Gentiana,Barbaroza.....


Mund te kesh te drejt Lazdrani se ja qellon shpesh, por nuk e di per veti sa me pelqen te jem i sinqert vend e pa vend, por nganjehere me duket se jam me i drejte sesa i sinqerte, jo ne kuptimin e drejtesise pir ne kuptimin e drejteperdrejte! Mua me mjafton te jem i pranueshem ne ate ambient ku gjinedem, te falenderoj per vleresimin qe nuk eshte i vetmi nga ana jote...

turisti
26-11-04, 14:27
Merre si te duash o Turisti,o mbas perdes o para saj,ti je njeri nder me te sinqertit! :wink:

O,faleminderit Barbaroza,tash me duht t'i pij dy - bensedina- per qetesim,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahaha. :wink:

Murgesha
26-11-04, 14:45
Sa keq qė kurrė nuk mundemi ta dijmė, se kush ėshtė i sinqertė apo i pa sinqertė. :lol: :wink:

turisti
26-11-04, 14:51
Sa keq qė kurrė nuk mundemi ta dijmė, se kush ėshtė i sinqertė apo i pa sinqertė. :lol: :wink:

Ja,Murgeshe,mos me detyro t'i pij dhe dy,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
26-11-04, 14:54
Sa keq qė kurrė nuk mundemi ta dijmė, se kush ėshtė i sinqertė apo i pa sinqertė. :lol: :wink:

Ja,Murgeshe,mos me detyro t'i pij dhe dy,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa Turisti, kqyrė mendo tė mi dėrgojsh edhe mua disa, se shpesh po kam nevojė pėr qetėsim. E kėtej nuk po mundem tė gjej Bensedin, por do mė tė forta. :wink:

turisti
26-11-04, 15:28
Sa keq qė kurrė nuk mundemi ta dijmė, se kush ėshtė i sinqertė apo i pa sinqertė. :lol: :wink:

Ja,Murgeshe,mos me detyro t'i pij dhe dy,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:


Ha, ha, haaaaaaaaaaaaaaaa Turisti, kqyrė mendo tė mi dėrgojsh edhe mua disa, se shpesh po kam nevojė pėr qetėsim. E kėtej nuk po mundem tė gjej Bensedin, por do mė tė forta. :wink:

Mos e kupto bukvalisht,sepse ketu nuk ka BENSEDINA.Edhe ne qofse je tu dek,ketu thojne : merri ANDOLLAT.E JO!!!!! Une marr BENSEDINAT,a BENSEDINAT E MI JANĖ : HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH, DHE :hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ah ( doza e vogel ),hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Barbaroza
26-11-04, 18:17
Murgesha,merri moj dozat e vogla sikur te Turistit edhe ti se i mora edhe une:hahahahahaahahahahahahahaaaaa. :wink:

yllka
26-11-04, 22:45
NGA SHKRIMET MURGESHA,NAKI,LAZDRANI,HONESTY,LOLOKU

Naki
26-11-04, 22:48
NGA SHKRIMET MURGESHA,NAKI,LAZDRANI,HONESTY,LOLOKU

Yllka Ju pershendes dhe ju deshiroje nje mbremje te mire :!:

Mafiozi
27-11-04, 01:59
Te nderuar anetar, mos harroni qe mundemi me qen qesharak dhe
te sinqert. I lumi aj qe arrin ne keto dy kualitete te jetes.

Mendoj per shokin Turist, me duket njėri prej anetarve me te sinqert
dhe me qesharak ne forum.

Me respekt
Mafi :wink:

Kercovari
27-11-04, 08:18
Te nderuar anetar, mos harroni qe mundemi me qen qesharak dhe
te sinqert. I lumi aj qe arrin ne keto dy kualitete te jetes.

Mendoj per shokin Turist, me duket njėri prej anetarve me te sinqert
dhe me qesharak ne forum.

Me respekt
Mafi :wink:
E mua me paske lene pas dere.Flm!hahhhhhaaaaa!Ani shok e kam Turistin.

Mafiozi
27-11-04, 14:14
Te nderuar anetar, mos harroni qe mundemi me qen qesharak dhe
te sinqert. I lumi aj qe arrin ne keto dy kualitete te jetes.

Mendoj per shokin Turist, me duket njėri prej anetarve me te sinqert
dhe me qesharak ne forum.

Me respekt
Mafi :wink:
E mua me paske lene pas dere.Flm!hahhhhhaaaaa!Ani shok e kam Turistin.

Jo shoki Kercovari kam menduar edhe per ty kur e kam ber ket postim.
Shiko mir siq e kam shkruar : Turisti esht njėri prej anetarve
Esht nje shembull i mir, por ka edhe tjer anetar me keto kualitete :lol:

Me respekt
8)

turisti
27-11-04, 15:06
Te nderuar anetar, mos harroni qe mundemi me qen qesharak dhe
te sinqert. I lumi aj qe arrin ne keto dy kualitete te jetes.

Mendoj per shokin Turist, me duket njėri prej anetarve me te sinqert
dhe me qesharak ne forum.

Me respekt
Mafi :wink:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha ,faleminderit MAFIOZI. Fjalet e tua si m'i pas shkrujt une. " I LUMTUR ĖSHTĖ AI I CILI KA MBETUR FEMIJĖ NĖ ZEMĖR ".

Une personalisht besoj ne shumicen e diskutuesve kete,sepse pak a shume shkrimet dhe zbrastira mes fjalive tregon shume.
Ty dhe tjeret ju pershendes si gjithmone dhe mos harroni se kush genjen,ai e mashtron vetveten.

Me respekt,TURISTI.

Mafiozi
27-11-04, 15:40
Te nderuar anetar, mos harroni qe mundemi me qen qesharak dhe
te sinqert. I lumi aj qe arrin ne keto dy kualitete te jetes.

Mendoj per shokin Turist, me duket njėri prej anetarve me te sinqert
dhe me qesharak ne forum.

Me respekt
Mafi :wink:


Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha ,faleminderit MAFIOZI. Fjalet e tua si m'i pas shkrujt une. " I LUMTUR ĖSHTĖ AI I CILI KA MBETUR FEMIJĖ NĖ ZEMĖR ".

Une personalisht besoj ne shumicen e diskutuesve kete,sepse pak a shume shkrimet dhe zbrastira mes fjalive tregon shume.
Ty dhe tjeret ju pershendes si gjithmone dhe mos harroni se kush genjen,ai e mashtron vetveten.

Me respekt,TURISTI.


Ska perse shoku Turist, ashtu je.
Siq ju pergjegja shokut Kercovari, mendoj se je njėri prej
anetareve me keto kualitete njerzore ne forum, je shembulli i mir per ket,
por e mendoj ate per shum tjer anetar ne forum. Dhe kjo e ben qe
ky forum esht shum i pasur ne argetim dhe sinqeritet.

Mua me dukeni te gjith te sinqert, po edhe sa shum po qeshi me ju,
faqet po me dhamin :lol: :P

Pershendetje te gjithve
:wink:

turisti
27-11-04, 16:29
_________________

Mafiozi shkruajti:
_________________
Mua me dukeni te gjith te sinqert, po edhe sa shum po qeshi me ju,
faqet po me dhamin

Pershendetje te gjithve
__________________________________________________ ______

TE QESHURIT eshte nje vije e shtrembur e cila i drejton shume punet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha. :wink:

Pershendetje si zakonisht. :wink:

Honesty^uk.
27-11-04, 16:31
NGA SHKRIMET MURGESHA,NAKI,LAZDRANI,HONESTY,LOLOKU


Pershendetje per ju "yllka", ju falenderoj per vleresimin tuaj.
Fundjave te kendshem te uron

Honesty

Mafiozi
27-11-04, 19:24
_________________

Mafiozi shkruajti:
_________________
Mua me dukeni te gjith te sinqert, po edhe sa shum po qeshi me ju,
faqet po me dhamin

Pershendetje te gjithve
__________________________________________________ ______

TE QESHURIT eshte nje vije e shtrembur e cila i drejton shume punet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha haha. :wink:

Pershendetje si zakonisht. :wink:

Hahahahahhahahhahahahahhahahahahaahaaa :wink:

Kercovari
02-12-04, 10:22
Une!

sexybrikenda
02-12-04, 12:18
NGA SHKRIMET MURGESHA,NAKI,LAZDRANI,HONESTY,LOLOKU


Pershendetje per ju "yllka", ju falenderoj per vleresimin tuaj.
Fundjave te kendshem te uron

Honesty
PAJTOHEM ME TY YLLKA,DO TE SHTOJA EDHE BARBAROZEN,GENTIANEN,RRUSHIN,VUSHTRRIN E SHUME TE TJERE

lazdrani
02-12-04, 12:32
Te gjithe jane ata per mua te sinqert qe komunkojne pa maska :wink:

Mafiozi
02-12-04, 12:43
Te gjithe jane ata per mua te sinqert qe komunkojne pa maska :wink:

Ashtu me duket edhe mua lazdrani :wink:

Loloku
02-12-04, 15:12
NGA SHKRIMET MURGESHA,NAKI,LAZDRANI,HONESTY,LOLOKUPAJTOHEM ME TY YLLKA,DO TE SHTOJA EDHE BARBAROZEN,GENTIANEN,RRUSHIN,VUSHTRRIN E SHUME TE TJERE


Hajt se edhe une po pajtohem me ty sexybrikenda dhe pa anekse!

Gjumashja
12-12-04, 20:46
krejt ata qe nuk hyjn hahahhahaha jane te sinqert

lazdrani
19-12-04, 11:57
BARBAROZA :!:

Barbaroza
19-12-04, 18:51
BARBAROZA :!:

Flm Lazdrani.Mundohem te jem gjithnje e tille,por nuk di sa njerezit me kuptojne.
Edhe ju jeni njeri nder anetaret me te sinqerte ne forum!

livoreka bicio
20-12-04, 13:44
MENDOJE QE VESHTIRE ESHTE TE KUPTOHETE SINQERITETI NEPERE MES TE SHKRIMEVE.! PER TE KUPTUARE NJE SINQERITETE DUHETE SHUME VITE TE KESHE KONTAKTE ME NJE PERSONE NE,(LIVE) :!: :!: :wink:

sexybrikenda
20-12-04, 13:56
NAKI DHE MURGESHA

Naki
20-12-04, 21:32
NAKI DHE MURGESHA


Flm.Brikenda :wink:

dr1ta
20-12-04, 23:59
MENDOJE QE VESHTIRE ESHTE TE KUPTOHETE SINQERITETI NEPERE MES TE SHKRIMEVE.! PER TE KUPTUARE NJE SINQERITETE DUHETE SHUME VITE TE KESHE KONTAKTE ME NJE PERSONE NE,(LIVE) :!: :!: :wink:
Ashtu eshte Bicio
:)


Te jesh orginal nuk dmth te jesh gjith i mire por duhet te jesh edhe i keq.

uliksi31
21-12-04, 02:07
MENDOJE QE VESHTIRE ESHTE TE KUPTOHETE SINQERITETI NEPERE MES TE SHKRIMEVE.! PER TE KUPTUARE NJE SINQERITETE DUHETE SHUME VITE TE KESHE KONTAKTE ME NJE PERSONE NE,(LIVE) :!: :!: :wink:
Ashtu eshte Bicio
:)


Te jesh orginal nuk dmth te jesh gjith i mire por duhet te jesh edhe i keq.


Nese bazoheni ne nje fjali te thjeshte,veshtire te kuptosh.Mirpo nese dikush shkruan me teper se dy fjali te zgjeruara,me siguri mund te vijshe te nje konkludim ne baze te shkrimeve.
Mos flet dhia, flet brini :shock:

Kercovari
21-12-04, 09:03
Uen ju kuptoje tegjithve,edhe me fjale te shkurtra.haaaahaaaahaa!

Gjumashja
21-12-04, 11:54
une po kush tjeter :P

Loloku
21-12-04, 12:04
une po kush tjeter :P


Jo s'ka tjeter gjumash, sa di une, se vertete vetem gjumi gjithkend e bene te sinqerte!

Kercovari
21-12-04, 12:20
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!

turisti
21-12-04, 12:26
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!

Po Kercovari,gjumi eshte gjysa e vdekjes. :wink:

Gjumashja
21-12-04, 12:32
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!

Po Kercovari,gjumi eshte gjysa e vdekjes. :wink:

Mos harro se une jam e gjalle :P

Loloku
21-12-04, 13:34
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!


Atehere, mos paskam qene edhe une fjete e po shohe ne enderr sinqeritetin qe nuk po arrij ta kuptoj krejt!

turisti
21-12-04, 13:48
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!

Po Kercovari,gjumi eshte gjysa e vdekjes. :wink:

Mos harro se une jam e gjalle :P

Aaaa,po,ti je fenomen natyror Gjumashe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah.

Pershendetje te sinqerta.

Kercovari
21-12-04, 17:37
Kujdes Loloku,edhe ne gjume ka jo sinqeritet!

Po Kercovari,gjumi eshte gjysa e vdekjes. :wink:

Mos harro se une jam e gjalle :P

Aaaa,po,ti je fenomen natyror Gjumashe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah.

Pershendetje te sinqerta.
jashte kornizave natyrore!Haaahaahahhaaaahaa!.

Barbaroza
21-12-04, 17:42
BARBAROZA :!:

Une tybe s'kam thene keshtu por Lazdrani. :wink: :P :)

Loloku
21-12-04, 20:44
BARBAROZA :!:

Une tybe s'kam thene keshtu por Lazdrani. :wink: :P :)


Ani de, e ka thene e ka thene, po nuk besoj se e ka pas me te keq djali, po falja per hater te Murgeshes a...
Nuk u ba nami, edhe gabon njeri najhere qy...

Tomori
28-12-04, 01:16
Kuptohet kjo nuk konstetohet ma i sinqerti
hmmm ?!!!!
-Pra me hesap na del ky dreq TOMORI pra perfundimisht
TOMORI

turisti
28-12-04, 17:33
Kuptohet kjo nuk konstetohet ma i sinqerti
hmmm ?!!!!
-Pra me hesap na del ky dreq TOMORI pra perfundimisht
TOMORI


Tomori,e qellove,hahahahahahahahahahahahahahahaahhahahahaha hahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
28-12-04, 17:37
Kuptohet kjo nuk konstetohet ma i sinqerti
hmmm ?!!!!
-Pra me hesap na del ky dreq TOMORI pra perfundimisht
TOMORI

Nėse e analizojmė mirė kėtė thėnie tė Tomorrit duhet tė pajtohemi. :wink:

Barbaroza
28-12-04, 17:37
BARBAROZA :!:

Une tybe s'kam thene keshtu por Lazdrani. :wink: :P :)


Ani de, e ka thene e ka thene, po nuk besoj se e ka pas me te keq djali, po falja per hater te Murgeshes a...
Nuk u ba nami, edhe gabon njeri najhere qy...

Jo tybe s'ka gabuar hiq,hallall i qofte se ai din te vleresoje tamam. :wink:

turisti
29-12-04, 14:30
T :cry: O :cry: M :cry: O :cry: R :cry: I :cry: ,

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
29-12-04, 14:33
BARBAROZA :!:

Une tybe s'kam thene keshtu por Lazdrani. :wink: :P :)


Ani de, e ka thene e ka thene, po nuk besoj se e ka pas me te keq djali, po falja per hater te Murgeshes a...
Nuk u ba nami, edhe gabon njeri najhere qy...

Jo tybe s'ka gabuar hiq,hallall i qofte se ai din te vleresoje tamam. :wink:

Kishe ti mė e sinqerta a???????????
Phaaaaaaaaaaa kėtė spo mundem me e marrė me mend.
Jam unė moj. :evil:

lazdrani
29-12-04, 15:41
BARBAROZA :!:

Une tybe s'kam thene keshtu por Lazdrani. :wink: :P :)


Ani de, e ka thene e ka thene, po nuk besoj se e ka pas me te keq djali, po falja per hater te Murgeshes a...
Nuk u ba nami, edhe gabon njeri najhere qy...

Jo tybe s'ka gabuar hiq,hallall i qofte se ai din te vleresoje tamam. :wink:

Kishe ti mė e sinqerta a???????????
Phaaaaaaaaaaa kėtė spo mundem me e marrė me mend.
Jam unė moj. :evil:E dashura ime NR.1 vendin ty smunde askush ta marre :wink:

Barbaroza
29-12-04, 16:06
Lazdraniiiiiiiiiiiiiiii,pse po i ha fjalet e tua tashhhhhhhhhhhhhhh,jam hidheru me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :twisted:

Gjumashja
28-01-05, 10:16
ne pergjithsi krejt mos tja nisi me i permend se duhet me nejt pa gjume tani :P

biondi_f86
29-01-05, 14:43
Une dhe Barbaroza. :wink:

sarasara
29-01-05, 14:53
TURISTI

Luana
29-01-05, 18:34
TURISTI

PO dihet kush :D se une e kam Turistin loqkaman http://www.cosgan.net/images/smilie/liebe/f040.gif