PDA

View Full Version : perse merremi me qeshtjete huaja


Kujtim thaqi
27-02-04, 15:01
ne shohim shum shkurt dhe me te vertet jemi larg shtteve tjera seps na interesoj punet e huaja pers bejm keshtu mua sidomos me hijn ne nerva

Murgesha
27-02-04, 15:18
Kujtim te lutem spjegohu me qarte se per cka ben fjale kjo teme?
Me nderime Murgesha.

Giovanni
09-03-04, 11:18
ne shohim shum shkurt dhe me te vertet jemi larg shtteve tjera seps na interesoj punet e huaja pers bejm keshtu mua sidomos me hijn ne nerva
:?: :?: Me vjen shume keq po as une nuk po kuptoj asgje :?: :?:

Barbaroza
09-03-04, 12:47
Pershendetje Kujtim!
Megjithate une te kuptova pak.
Pergjigjen do ta definoja keshtu:ne shqiptaret jemi shumica te papune,bredhim poshte e larte,nuk kemi me cka te merremi tjeter,ia fusim thashethemeve :wink: Se po te ishim me te angazhuar ne pune,atehere nga lodhja s'do te na binte ne mend asgje tjeter perpos vetevetja.

Albanam
09-03-04, 17:02
Pėrshėndetje Kujtim!

Pyetje me vend.
Hmmm. Njė fjalė e urtė rreth kėsaj qė pėrmende ti thotė:

"Ata qė nė jetėn e tyre nuk kanė patur sukses, ngushėllohen duke nėnvlerėsuar sukseset e tė tjerėve".


Me respekt,
Albanam

nezi
10-03-04, 14:20
Pershendetje !
Per bes as une spo kuptoj ? per cfare e keni fjalen Kujtim?Ketu per shume tema diskutohet, shkruhet,... Por ju te jeni me i qarte... Ku eshte halli i juaj !? Mos te merremi tani me paragjykime si Albanam!!

Albanam
10-03-04, 17:11
Pėrshėndetje Nezi!

Tani unė juve nuk ju kuptova pėr ēfarė paragjykime tė miat kishit fjalėn!

?????????

Me respekt,
Albanam

Lona
18-03-04, 18:02
Ata qe kane kohe shume te lire e zdin si ta shfrytzojn kohen e kane gjete menyren si ta kalojn ate dmth te bajn gajlet e te tjerve.Ky eshte mendimi im thjesht.
Ju pershendes...

turisti
17-09-04, 10:19
Pershendetje Kujtim. Une mendoj se nuk jemi mjaft te angazhuar,andaj edhe kemi kohe per t'i shqyrtuar punet e tjereve.Te pershendes. :wink:

livoreka bicio
17-09-04, 12:16
kujtim te pershendes: po shumica nuk i kshyr punet e veta dhe kshyr te hujat mendoj se ata ose i kan pumet e veta ne rregull shum ose kerkund nuk ikan punet e veta dhe i kqyrin te huajat :wink: :wink: :wink: