PDA

View Full Version : Hajde moj dashnie


Lona
15-12-03, 17:03
Pershendes grupin e vajzave ne kete forum

gjithashtu edhe grupin e djemve...Ne urim marin pjes gjithe ata qe i pershendes

por mos i harojm edhe ata dy pleqt hahaaa

Me kengen:Hajde moj dashniepash dy syte e ziee

pa ty mshkoj riniaa

mzuri pleqeriaa

dy dashnor i kam pase

pas atyre nja pesa a gjashe

kur merdh koha me u martu

te asnjeri syri sme zu :lol: :lol: :lol:

BlertaB
22-01-04, 12:30
E pershendes shoqen time Arta Pergjegjaj dhe i uroj asja ditlindjen qe sot ka mbushur 20 pranvera.Po i bjen me than 20 pranvera se ajo ka le ne dimer e jo ne pranver po ashtu asht adet.
Dhe i deshiroj asaj sukses ne JET,ne SHKOLL,ne PUN,ne DASHURI,e ishalla i plotsohen te gjitha deshirat qka i indrron ajo tung kalofshi mir te gjith.

BlertaB
22-01-04, 12:31
E pershendes shoqen time Arta Pergjegjaj dhe i uroj asja ditlindjen qe sot ka mbushur 20 pranvera.Po i bjen me than 20 pranvera se ajo ka le ne dimer e jo ne pranver po ashtu asht adet.
Dhe i deshiroj asaj sukses ne JET,ne SHKOLL,ne PUN,ne DASHURI,e ishalla i plotsohen te gjitha deshirat qka i indrron ajo tung kalofshi mir te gjith.