PDA

View Full Version : A ka dashuri ne Internet...


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Zana
14-01-04, 19:52
Hyyyyy!

kam deshir ti lezoj mendimet e juja se qfar mendon per dashurin ne internet...

Murgesha
14-01-04, 20:47
“Mua nuk me ka ndoodhe asnjeher, ndoshta edhe ka.
Shoqeri po. Kete e kam gjetur vete. 8)

Barbaroza
15-01-04, 10:37
As mua nuk me ka ndodhur.Por,gjithcka eshte e mundur.Kurre mos thuaj kurre.

Cool_Boy
15-01-04, 12:04
Ti me trego mua Zana se a ka apo ska???

tung

vullneti
15-01-04, 14:49
Dashuri!!! mvaret kush qysh e mendon dashurine! njohtime e martesa qe shkak u be "terneti" ka,une i di nja dy tri raste,e sa kane me qene ato martesa te suksesshme...se di.
po...qysh te marresh eshte kjo pune,permes shkrimeve e gjen njeriu dike qe ka karakter e ide te ngjajshme deri diku...e munden edhe mu dashuru pa u pa e pa nejte "live"...pse jo.
e krejte kjo mundet me qene e suksesshme vetem kur biseduesit jane TE SINQERTE...mese te SINQERTE...
nejse mu mu dashuru sme ka ra hala ne onternet hahahaa...e shoqe e shoke kam njohtu e besa ndonjehere edhe pime kafe se bashku...
kaq...ju pershendes!

lazdrani
15-01-04, 16:29
Une mendoje qe ka simpati ......P.shUne shume simpatoje e nje e dashuroje?lazdrani :wink:

Murgesha
15-01-04, 17:27
Lazdran shuj se po te ndegjon dikah Zemra e mos vet pastaj per ty. :lol:

hana
15-01-04, 19:22
po more kam 2 raste besoj mundet me lind se ne internet njeri tregohet i sinqert :roll:

Sexy_Boy
16-01-04, 12:26
Dashuri un kam gjet nja tre qika dhe kam pas dhe sex me to dhe tash kaloj me keto tri qika u knaqem, e per martes ne internet mund te ket por pak e veshtire por ka.

Sexy_Boy
16-01-04, 12:28
Lazdran shuj se po te ndegjon dikah Zemra e mos vet pastaj per ty. :lol:

ENI_ger
18-01-04, 23:40
zana per dashuri ne internet fshi duert per murrizi valla.nuk besoj qe ndodh.nashta ndodh ndonje por ato jan shum te rradha nja nder njeqind mendimi i imi :wink: te pershendes tungi.

diana
20-01-04, 10:01
Me pelqen mendimi "mos thuaj kurre kurre". Mund te ndodh por duehet te kete kujdes dhe mbeshtetje reciproke. Keshtuqe asnje lidhje nuk mund te jete unilaterale..dhe pastaj nese ka vetem aktrim dashurie ,kjo eshte pune tjeter. palet duhet te jene ,si ne diplomaci ,te sinqerte por deri ku shkon sinqeriteti i tyre mvaret nga gjithcka...

Loloku
20-01-04, 10:25
Interneti eshte hapesira me e sigurt ku njeriu mund te shfaqet i pakufizuar nen ndjenjen e sigurise se anonimitetit dhe shpalos bash esencen e vet pa druajtje dhe kjo i bene njerezit te ndjehen te perafert edhe pa u njohur, pastaj njohja mbetet vetem nje akt formal qe mund te kurorezoj pasinin dhe ndjenjen ose ta permbyse iluzionin e krijuar nga paraqitja e brendshme tek ajo e jashtmja qe rrallehere korespondojne me nje besnikeri aq befasuese sa pyetet njeriu: vertet ku isha une deri tash dhe kush me te vertet jam. Arrihet dashuria kulmore kur fillon nga perputhshmeria shpirterore.
Jo diana ketu asgje te perbashket me diplomacine nuk mund te kete. Diplomacia eshte shkathtesi e te mashtuarit para se gjithash dhe mashtrimi te imponohet bash si nje realitet bindes, por ketu njeriu shfaqet bash si do te donte te shfaqej dhe rrethanat nuk ia kane mundesuar ta beje kete nga formalitetet rrethanore te te jetuarit, qe njeriu pengohet nga mentalitetet dhe kurre nuk arrine te jetoj jeten e shije se vet!
Nuk ka gje me te bukur se kur dikush arrine te tejkaloje rrethanat e te jetuarit ne nje shoqeri per te jetuar jeten e deshirave te veta pa asnje kompleks...

diana
20-01-04, 11:38
Perdorimi i termit diplomaci per mua ka domethenie shkathtesie ne zbulimin e tjetrit ...sepse qe nga shikimi i pare mund te jesh i afte te zbulosh me ke ke per te patur pune...pra Diplomaci per mua eshte ambicie dhe nuk eshte term i cili haset vetem ne politike ...por sot eshte bere shume universal...

Sa i perket asaj qe thua ti per paraqitjen virtuale e cila eshte e mbrojtur nga anonimiteti ,nuk besoj sepse nganjehere mund te paraqitemi shume ndryshe,virtualisht,vetem per te pare kufinjte e tjetrit...sidomos nese aspirojme me te ne je jete te gjate...

Loloku
20-01-04, 11:58
Perdorimi i termit diplomaci per mua ka domethenie shkathtesie ne zbulimin e tjetrit ...sepse qe nga shikimi i pare mund te jesh i afte te zbulosh me ke ke per te patur pune...pra Diplomaci per mua eshte ambicie dhe nuk eshte term i cili haset vetem ne politike ...por sot eshte bere shume universal...

Sa i perket asaj qe thua ti per paraqitjen virtuale e cila eshte e mbrojtur nga anonimiteti ,nuk besoj sepse nganjehere mund te paraqitemi shume ndryshe,virtualisht,vetem per te pare kufinjte e tjetrit...sidomos nese aspirojme me te ne je jete te gjate...
I nxitur vetem nga forma e casjes tende disi e pazakont ne kete forum, me bene te te shkruaj prape!

Ok, per diplomacine qe edhe per mua ka kuptimin e zbulimit te qellimeve bashkepunetorit, kundershtarit etj, per ta pasur me lehte dhe me shkathtesi e sensualite te imponosh interesat dhe perfitimet tua por gjithmone jo ne dem te interesave te tjetrit dhe kjo eshte jo vetem universale por edhe praktike e perditshmerise e te jetuarit dhe te gezuarit te asaj qe njeriu pretendon ta kete...
Edhe aftesia e te paraqiturit ndryshe nga ajo qe ne fakt je eshte shkathtesi dhe varet nga kundershkathtesia e tjetrit per ta kuptuar lakuriqesin e qellimit te ofruar dhe pastaj varesisht nga interesi dhe pragmatizmi te mbetet pergjigja dhe preokupimi...
Por anonimite dhe intimiteti eshte rrethana me garantuse e shpalosjes se bredise qe njeriut mund ti jete fshehur diku per nje jete te tre dhe bile edhe bashke me te mund te fiket pa e shfaqur kurre!
Ka nevoje njeriu te shihe nganbjehere edhe lakuriqesine e vete shpirterore mu sikur lakuriqesine trupore para pasqures dhe te vleresoj pikat e fortya dhe te dobeta qe ka, pataj le ti mer kush te dojė si te doje se nami nuk bahet por gjykimi dhe opinioni mund te ndryshohet...
Nryshimi eshte mekanizmi me perfekt i perparimit...

diana
20-01-04, 16:17
Gjithashtu,menyra e qasjes tende paksa revoltuese dhe enrgjike me ben te reagoj por jo per te te kundershtuar vetem per te te bere te kuptosh qe
une e kam shume te qarte qe "vetem debilet nuk luajne nga pozicioni i tyre"dhe si pasoje e kesaj nuk dua te mendosh qe nuk jam konform kesaj "rregulle" nese mund ta quaj. Oscar Wilde thote ne njerin nga aforizmat e tij " bukuria eshte siperfaqesore por jo edhe me siperfaqesore se te menduarit" prandaj nuk pretendoj te kem mendime te shkelqyeshme per t'ua imponuar ty apo te tjereve. Por kjo nuk eshte me e rendesishmja sepse -tuto albanezi tuto komandante - eshte fraze e njohur dhe domethenese per ne. Nese dikund mund apo duhet te ndryshojme ne eshte venja ne veper e kesaj fraze por ne ane te kundert...

te pershendes.

loti
20-01-04, 19:51
Mundet me ndodhe

SAMI
07-02-04, 10:30
un mendoj se ne internet njerezit ne pergjithsi nuk jan te sinqert .

Florida
13-03-04, 02:25
un mendoj qe ka dshuri ne internet me ka ndodh mu kam kalu 2 vj me to po nejse taash jemi nda,amo nuk dmth vetem qe esht i internetit jemi nda ka pas tjeter problem[/list]

mirsad
19-03-04, 14:26
per mendimin tim ka dashuri ne internet ..por nuk dueht haruare s e kjo dashuri deshton....kamem njohur njerez qe jane martuare me goce t enjohur ne internete me te ..por qe te gjithe jane ndare...
pra mos i besoni dashuris ene internet.apo siq tha nje forumiste fshi doret per murrizi..bye

lazdrani
22-03-04, 21:20
PO SI JO!!!!!


RRUSHI&Barbaroza :P :P :P :wink:
Caki&DONJETA :D :D :D :wink:
ARTANI&ZANA :wink: :wink: :wink: :D
Gentiana&Jehona :lol: :lol: :lol: :wink:
LAZDRANI LOVE FOREVER MURGESHA :shock: :wink: :P :D 8)

Murgesha
22-03-04, 22:15
Edhe une ty Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol:

Zana
23-03-04, 10:36
A bre Lazdran kush tha more???!! qyyyyyy ncncnc :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
25-03-04, 22:24
URRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MURGESHA ME DONE!!!!! 8)

Murgesha
25-03-04, 23:24
:lol: :lol: :lol: Lazdrani shuj more mos ju trego te gjitheve :lol: :lol: :lol:

Gentiana
26-03-04, 12:20
Murgesha e murem vesh,me gjithse krejt kohen e kemi ditur vetem tash esht definitive dhe e kjart :wink: .

Murgesha
27-03-04, 15:20
Gentiana :wink: :lol: :lol: :lol:

PESHKATARI
01-04-04, 06:26
ju faliminderit qe keni shtru ket pytje po nuk e di se sa femrat jan te guxushme te i besojn internetin po me merr mendja se per mua nuk ka lidhje se dikush duhet te dahet behet shkas per nji dashuri te till pa marr parasysh se ku esht a ne internet apo kafe apo ne ndonji lokal puplik ju falimninerit ZANA

TONINO
01-04-04, 18:33
ĖSHTĖ E VERTET SE MUNDET ME PAS DASHURI NĖ INTERNET APO CHAT, SE DY PERSONA KUR TĖ BISEDOJN KOHE APO QĖ JAN TAKUAR MUND TĖ LINDIN NDJENJAT, POR SHUMICA E KEQ PERDOR MIRESIN E TJETRIT, KERKON TĖ GJEJ DIQKA MA MIR E NUK ĖSHTĖ FARE KORREKT.
------------------------------------------------------------------------------------

Geto_21

liti
02-04-04, 14:32
Hyyyyy!

kam deshir ti lezoj mendimet e juja se qfar mendon per dashurin ne internet... une mendoje qe eshte nje pune e kote sepse ketu shiten vetem fjalet e jo tjeter

Nino ademi
02-04-04, 21:43
ju pershendes te gjitheve!dashuria nepermjet te internetit kishte pasur shume me sukses nese njeprzit do te kishine qen te sinqert dhe te mos e keqeperdorin netin pershendetje

DARTEX
05-04-04, 15:49
Pyetjen qe e ke parashtru esht boll interesant por sa esht e kuptushme se? me then dashuri ne interenet esht shum shum rand sepse nuk mundet me i besu askujt normal ndjenjat e njeriut jan te forta por realiteti......

lazdrani
18-04-04, 13:38
Zana dhe arTibbi u kenaqen ne internet :wink: :lol: :D :lol:

Zana
18-04-04, 14:43
Cysh more Lazdran Burderherz kush tha ty more?? nncncn :P
Nuk ashte e vertet.

lazdrani
18-04-04, 16:17
Zana schwester herz cka u be me ty nuk po mundesh te vendosesh hiq dicka koheve te fundit,po nuk e ke aq lehte se konkurrenca e mashkujve eshte e madhe ......Jackovari,arTibbi ani tani PLAY_BOY :lol: :lol: :lol: :wink:

Zana
18-04-04, 16:25
Ahhh Lazdran Bruderherz cysh more?? hahahha
Kush tha more ty po qa po fol more..e kukuuuuu hahahha :lol: :P

lazdrani
18-04-04, 16:30
Ahhh Lazdran Bruderherz cysh more?? hahahha
Kush tha more ty po qa po fol more..e kukuuuuu hahahha :lol: :P :lol: :lol: :lol: :lol: Ja po te duket,eper cfare te kam schwester herz vetem te kujdesem per ty :wink: :wink: :wink: Kenaqy more se kurre me e Re nuk behesh :P

Zana
18-04-04, 16:32
Po de heid Bruderherz se mire e ki :wink: te pershendessssss!!!

Peja
23-04-04, 16:50
Zana. neve shqipetareve si vajzave si mashkujve e kem veshtir mu njoftua me njeri tjetrin sidomos ne qe jetojm ne evrop po kontaktin e vertet mundet njeriu me zhvillua ne inernet po a dashurohet njeriu ate nuk dihet edhe une e pyes veten ka njiher a ka dashni ne ket jet e ti pyet a ka dashni ne inernet i njoh disa perzona qe jon njoftua neper mes inerneti e jetojn sod bashk :D

Vera
01-05-04, 18:41
Zana allahile schwesterherz ku ke pa dashuri permes netit tash qe bojna hajgare ketu mos i merr te verteta

:wink: :wink: :wink: Vera

Peja
01-05-04, 18:49
Ka dashni ne inernet po nuk zgjat shum se dashnia ne internet esht e zhvilluar ne rena si vajzat si mashkujt nuk e tregojn te verteten e rejn njeri tjetrin krejt pak ka qe e tregojn te verteten.

Stili
02-05-04, 00:19
Anonymiteti i internetit i jepe mundesine te porsa prezantuarve qe te jene te hapur dhe me intime karshi njeri tjetrit. Ketu ata mund te shprehen per shume gjera intime te cilat ne raste te zakoneshme jane nje tabu.

U hjek Fustani e dul miniqi eshte ber Interneti(chati)sikur Kafiqi
Heheheeheh
Nga Stili

florian
02-05-04, 09:54
pershendetje , ne internet vihen bazat e nje njoftesie te mundur pastaj ne realitet njerezit qe ne internet njifen si miq ose shok mund te takohen dhe mund te lind dicka :wink:

islamarifi
02-05-04, 15:26
:?:

drenousha
03-05-04, 11:03
nuk ka dashuri te vertet ne internet
WAKE UP :!: :!:

Kaltrina
17-05-04, 09:17
[quote="Stili"]Anonymiteti i internetit i jepe mundesine te porsa prezantuarve qe te jene te hapur dhe me intime karshi njeri tjetrit. Ketu ata mund te shprehen per shume gjera intime te cilat ne raste te zakoneshme jane nje tabu.

Plotesisht pajtohem me ty...
pershendetje

turisti
08-08-04, 22:36
Tung. Ka dashuri per grupin e pare,a per grupin e dyte qe nuk dijne me shkrue dhe me lexue(analfabetat)- NUK KA. :cry:

Barbaroza
11-08-04, 09:48
Sinqeriteti eshte gjeja kryesore qe e mban nje lidhje gjalle,bile per keto dashurite e internetit, sinqeriteti eshte arma kryesore.Por,me sa e kam verejtur,moskuptimet dhe keqkuptimet jane shume te medha dhe kjo eshte plotesisht e sakte.Ndoshta live,keto keqkuptime do te uleshin ne nje perqindje shume te madhe!

prizrenasi
11-08-04, 11:04
opaaaaaa
opaaaaaaaa kush po thot bre nuk ka dashuri ne interent ,haj kuku po leni more kto pollavra more njerz se tash msit u ba kompjuteri o njerz .
hahahah une per veti um ka ndhodhur ky rast qe te dashurohem ne internet edhe gja normale kam gjet mirkuptim . dhe tash kaloj shum mir .

turisti
12-08-04, 18:49
Pershendetje Prizrenas. Po qfar mesiti eshte kompjuteri,kur pi ja permeni vajzen,ai po qkyqet! :cry:

ArMMeNDii
12-08-04, 20:41
un mendoj qe ka simpati ne internet ama sa per dashuri nuk di qa te them se krejt kjo nvaret prej ndjenjave te njerzve se si e kuptojn dhe marrin dashurin kshtu mundet me pas nje nisem per nje dashuri permes internetit ama smundesh me than qe mundesh me u dashuru permese internetit thjesht ky ke mendim i imi

turisti
13-08-04, 11:07
Tung te gjithve. Ne kohen e sodit,ka dashuri ne internet ( ne ane te internetit),por mos haroni ajo eshte DASHURI PLATONIKE dhe asgje tjeter.

livoreka bicio
13-08-04, 13:42
pershendetje un mendoj se ka dashuri ne internet dhe mund te jet e suksesme dhe ka rast qč edhe jan martuar :!: :P

Hilmi
13-08-04, 22:08
ju pershendes,per dashuri nevojiten shum parametra.nje njoftim apo nje simpati i cili me von do te shendrrohet ne dashuri mundet te filloj ne internet

Tomori
20-08-04, 13:55
-Jam i mendimit se egziston dashurija ne internet .....

Mergimtari_04
23-08-04, 20:19
[Pershendetje Zana


Ne intrenet mund te kete njerez te sinqert ,por dashuri kurre nuk kam degju se mund te biesh


QKA SBAN VAKI NE DIT TE SOTIT

GjIlAnAsI_cSi
23-08-04, 22:21
Pse nuk Eksiston Dashuria ne Internet?
Apo ju ndoshta sjeni Dashuru n Internet edhe pse nuk jeni Dashuru ju thoni. qe nuk Eksiston. E dini sa njeri ne Bot jan Dashuru prej Interneti. po them prej Shqiptarve un kam Ndegju SHum Raste. Qe deri 10 Raste Shqiptarve qe jan Njoftu me Internet Sot jan te martum dhe jan dhe jan te Lumtur si djali ashtu edhe vajza. sdi si e beni ju kete. Ska thua qe masi ti sje dashuru dikush jo.

Mendimi Ipet.. Un Per vete si Person. ( Nuk kam ndegju qe eshte Dashuru dikush prej Internet. ) Kjo nese ske ndegju kurr.

Gjith te mirat.

anna
25-08-04, 15:45
mund te kete ne momentin kur te dyte tregon te sinqert....

Tomori
25-08-04, 16:23
[quote=Stili]Anonymiteti i internetit i jepe mundesine te porsa prezantuarve qe te jene te hapur dhe me intime karshi njeri tjetrit. Ketu ata mund te shprehen per shume gjera intime te cilat ne raste te zakoneshme jane nje tabu.

Plotesisht pajtohem me ty...edhe un i bashkangjitem Kaltrines 100%
pershendetje

m4nJ4k1
26-08-04, 18:36
valla zana nuk po di qka me te thon tem shum e mir osht po osht puna se disa bijin viktim ne internet i kam pas disa raste nepermjet te int po nuk i besoj halla hiq edhe pse me ka lujt puna ni her po prarp se prap nuk i besoj int hiq se ka shum dallavere e shum sene bijin shum viktim "NGULEN" me ni fjal po nejse une nuk i besoj int tungi kalofshit mir

Mergimtari_04
27-08-04, 08:17
Pse nuk Eksiston Dashuria ne Internet?
Apo ju ndoshta sjeni Dashuru n Internet edhe pse nuk jeni Dashuru ju thoni. qe nuk Eksiston. E dini sa njeri ne Bot jan Dashuru prej Interneti. po them prej Shqiptarve un kam Ndegju SHum Raste. Qe deri 10 Raste Shqiptarve qe jan Njoftu me Internet Sot jan te martum dhe jan dhe jan te Lumtur si djali ashtu edhe vajza. sdi si e beni ju kete. Ska thua qe masi ti sje dashuru dikush jo.

Mendimi Ipet.. Un Per vete si Person. ( Nuk kam ndegju qe eshte Dashuru dikush prej Internet. ) Kjo nese ske ndegju kurr.

Gjith te mirat.


Pershendetje gjilanasiMund te kete raste te tilla siē i permende me siper por ato jane shume te rralla, per mendimin tim nuk ka dashuri te sinqert ne chat.P.SH si mund te dashuroj nje nje femer chati sdo qe te jete e sinqert e sa do te jete e bukur kur ajo eshte ne gjermani e une ne Austri ose ne ndonje vend tjeter pak rendesi ka.(Per mendimin tim ne dashuri chati mund te bien vetem andoleshentat)

QANO_KUMANOVA
27-08-04, 10:44
pik se pari ju pershendeste gjithve por int edhe pse nuk i besoj dhe qe lexova qe shumica nuk i besojn por une vetem dashuri kam gjet ne interent e cila ka zgjat nje kohe e shkurter kam pas edhe takime ne permjet internetit por me nje fjal dhem se gjithēka esht e mundur kam shok te cilet jan martuar neper mes internetit oki me shum nuk po e zgjas ju pershendes kaloni mir te gjith jeni te mir

taulanti
30-08-04, 19:38
:P
tung nga lanti

Zana desha te them diqka per pyetjen tende pasi mua personalisht me ka ndodhe nje gje e tille.

une gruan time e kame njeftuar nepermjet te internetit.
ate vit kur jemi njoftuar , une kame qene ne nje krize te thelle shpirterore pasi isha ndare nga ish e dashura ime,hyra ne www.everykindofpeople.com
dhe aty u njoftuam.
pas 2 javesh u takuam ne kosove ,dilnim shume shpesh por ne fund te muajit ajo nuk deshironte te takoheshim me. dhe mese nje vit e nderprem kontaktin.
arsyeja ishte se ajo kishte frike nga une.

pas nje viti u takuam rastesishte prape ne mesengjer dhe ajo filloi te me shkruan dhe fati ishte se une prape pas 2 javesh shkoja ne kosove dhe u takuam prap,pore kesaj here ne mes nesh lindi nje afri shume e madhe,u fejuam dhe une me pas ika ne hh.
mirpo nuke mundesha te rri pa te.ika pas 3 javesh ne kosove dhe u martuam.
tani jemi te dy bashke dhe nuk mundem ta paramendoj jeten pa te se e dua dhe me don shume, edhe pak e do te na lind nje femij si fryt i dashurise sone. une edhe sikure ta kisha lypur vete me konkurs nuk do ta kisha gjetur nje te tille qe me pershatete sia jo qe e dua dhe me don.

edhe mua po te me kishte thene dikush se nje gje e tille eshte e mundur do ta kisha marre per te qmendur. :shock:

shnet

lanti

Barbaroza
31-08-04, 16:18
Taulanti,te pershendes dhe te uroj jete te lumtur bashkeshortore.Histori interesante dhe e kapshme per nje njeri normal!

e dua jeten...e ti...
31-08-04, 21:25
Me fal ti sex_boy.
por ti nuk kuptoke mire ....pra ketu eshte fjala per dashuri,e jo per sex
e sa per ato aktet tuaja sexuale....dyshoj.Me kete ke dashur te tregosh se je i frustruar keq.

e dua jeten...e ti...
31-08-04, 21:41
Ne shumecka pajtohem me mendimet e lolokut

pra kishte me qen mire te mos flisni paushall,apo dhe te shitni moral,se ai qe nuk ka per vete nuk ka se kujt ti shet.
sa ka sukses,dhe sa mund te kete dashuri.......keto jan krejt relative
ketu chati shpeshehere banalizohet deri ne paskajshmeri.......
andaj dhe shumica nuk i besojne dashurise ne chat......
kjo eshte fare e mundshme......
sepse ne chat ,mund te bisedohet per tema te ndryshme...
e jo vec per numra e adresa e moshe
andaj ketu ke rast ta njofesh dike por pse jo dhe te dashurohesh
sepse ketu nuk bjen nen ndikimin e flirtit te tije,
apo nuk mund te te imponohet....Ø
per njerezit e mencur eshte nje rast ideal ti vejne ne pahe...horizontet e tyre se kush cka mendon e si mendon.......

Mirlind-Kosova
02-09-04, 09:02
Nuk besoj qe mund te ndodhé nje gjé e till qe njerzit te dashurohen nepermes internetit ....po qe nese dikujt nga ju i ka ndodhur nje gjé e till atéher mendimi imi eshte se nuk mund te jeté nje dashuri e vertet,

Mos e merrni keté sikur se ju ndodhi ...... :lol: !

nitushe
09-09-04, 15:13
mundet me ndodh asgje sosht e pamundur 8)

M_u_k_i
27-04-05, 23:18
Un menoj se ka se shum njerz i njoh se kan lidh edhe martesa per mes netit edhe aty ku ka martes normal qe ka edhe dashuri.......

Sweety
11-05-05, 03:29
hmm e kam vertetu se ka dashuri ne internet .....motra ime ka folur me nje djal qe 3 vite ne internet veren e kalume jan feju ne ks dhe ka pritur djali per me ardh kha dhe tash jan martuar dhe jetojn bashk dhe lumtur :D zdo gje esht e mundur :D

Gjumashja
11-05-05, 11:04
Po more mundet me pas veq edhe rrena boll ka

K-man
11-05-05, 17:15
Une them qe ka. P.sh. mu eshte duke me ndodh. e kam taku nje vajze te ni forum (prishtina.com) ne shtator te 2004, edhe prej asaj kohe e deri tash jemi tu majt kontakt. Une jetoj ne SHBA ajo ne PR. ne e kemi formu nje lidhje te forte...flasim permes MSN, shkruhemi me emailla, une e thrras kohe pas kohe me ja ndegju zanin, etj

e_martumja
11-05-05, 20:38
yes :wink:

turisti
11-05-05, 23:15
yes :wink:

:shock: :shock: :shock: :shock:

Tomori
12-05-05, 10:44
yes :wink:
:lol: EGZAKT :lol: :lol: :lol: yes

Toni_4Ever
12-05-05, 19:50
PO ka por une nuk i kuptoj as disa djem as disa vajza si munden te dashuroen ne fjalet e mira te ndonje antarit qe nuk e njofin fare direkt

doGzona
13-05-05, 01:41
Po

titi
13-05-05, 01:48
Po


PO MIRE E KIE SE UNE QE QITASH U DASHUROVA NE TY ...........
HA HAHAA SA INTERESANT :!:

Gjumashja
13-05-05, 08:12
sigurisht qe po :wink:

Dilingjia
13-05-05, 08:37
per mue JO valla,veq kalim kohe edhe helbete naj avanture :lol: ,se dashurin as qe e kisha paramenduar ndojhere ne kete forme

TERORIST
14-05-05, 07:50
tung ju pershendes na zemra edhe ju uroj nje dit te disponume

sa er dashuri ne net ma mer mendja se ka shum shum tipa qe dashuron ne net .
ka edhe tipa qe nuk mujne ose nuk besojne ne dashurin mes netit .

e si pas mendimit tim nuk mundet me qen dashuri e vertet .

xhaxhi
14-05-05, 10:21
Hyyyyy!

kam deshir ti lezoj mendimet e juja se qfar mendon per dashurin ne internet...
Permua po edhe shum bile

xhaxhi
14-05-05, 10:22
Personalisht per mua ka dashuri edhe shum bile :oops:

laliloli
14-05-05, 15:42
NUK E PERJASHTOJ MUNDESINE, MUND TE KET, KJO NDODH DHE ESHTE PLOTESISHT NORMALE NESE I NDODH DIKUJT

ARVANITI
14-05-05, 20:08
Vetem kete fakt po ju sjell:

Ne SHBA nje faqe interneti, qe bazohej ne chat room-e, kishte 11 milione perdorues gjate nje viti. D.M.th. 11 miliona veta qe tentojne te krijojne lidhje me njeri tjetrin, dhe nga keto ishin realizuar vetem 1 453 martesa.

Dashuri te plote ne internet nuk ka. Mund te jete vetem mendore

xhaxhi
15-05-05, 11:56
Po
Ku do qe ndodhesh respekt

Ex_Burri
15-05-05, 15:35
kqyr bre qik sha pet thot njoni as mes e provo zot mes e bo pse bre qik ashtu eh tu kone qe e ki hallen apo tezen e ta gjojne naj njo kshtu me kukalle ha ha te uroje shume fate nese je nise per ket rruge te gyrbetit mu dashuru veq masnej..ja pafsh hejrin ah duhesh me majt dej en vdekje dej sat plakesh ha ha :wink: persh lype lype

experti_lu
16-05-05, 00:31
kqyr bre qik sha pet thot njoni as mes e provo zot mes e bo pse bre qik ashtu eh tu kone qe e ki hallen apo tezen e ta gjojne naj njo kshtu me kukalle ha ha te uroje shume fate nese je nise per ket rruge te gyrbetit mu dashuru veq masnej..ja pafsh hejrin ah duhesh me majt dej en vdekje dej sat plakesh ha ha :wink: persh lype lypeTI QUNI GJYSHIT A VET ME VETI PE FOL A,AHHAHAHAHAH.ej kuj ju drejtove bre djal se paska marr kry ashtu ne gurbet?hiihihihiihih
ex-burri sha pe thu mer en internet me qet ni nuse,athu a mujme me gjete edhe babe e nane bre vlla?ahahahhahahahhahahahahaha

experti_lu
16-05-05, 00:33
une mendoj se shancant jan minimale me pas dashuri ne internet,eeeeeeeee simpati ose avantura ban me pas(mendimi im personal)

Stuhia
16-05-05, 00:34
Mundet edhe te ket.
Por une preferoj dashurine Live. :wink:

Kurvani
31-05-05, 00:40
po :wink:

anna
21-06-05, 10:17
mundet me pase amo nuk e preferoj .. :wink:

turisti
05-07-05, 12:18
Po,ka,por pasojat jane per fat me te buta se live....

Gjumashja
06-07-05, 09:39
ka edhe me te vertet mund te takosh njerz me te mire sesa me ata qe je rit

gjakovar
15-07-05, 08:46
:lol: :lol: :lol: Lazdrani shuj more mos ju trego te gjitheve :lol: :lol: :lol:
MURGESHA ti edhe LAZDRANI si Moderator duhet me dit mos me dal jasht teme bre ncncncncn :lol:
nese “jeni dashuru mane per veti si interesson kerkujna ketu.
(mos e merni me te keqen ok:-) )
------------------------------------------------------------------------------------
Une besoj qay dhe qayo qe lypin dashuri ne internet se din qka esht dashurija ose sdin qysh me njoftu dikand tjeterqysh.
Interneti esht vetem me hup koh, san tjeter gjah.
tungi

Psikologu
16-07-05, 11:57
PO

Ne internet ka dashuri , sepse nga kjo vjen edhe te lidheshmeria ne te ardhem , te pakten me duhet te theme se msiti ka vdekur qe moti.
Pra me nje te madhe:
PO

Flaka_1
27-07-05, 14:40
Nuk mund ta mohoj se nuk ka dashuri ne internet.
Gjitheqka eshte e mundur ne kete kohe te cilen jemi tani.
Jeta sjell gjitheqka!
Njeriu ben gjitheqka!
Une per veten time nuk do ta preferoja nje gje te tille.
Dashuri ne internet? :roll:
Duhet te sakrifokosh shume ne menyre psiqike dhe ate fizike! :!:
Me dashuri flaka :idea:

Kercovari
04-09-05, 17:09
U njohem diku ne nje faqe interneti.Mesazhi privat qe i dergova ne terresi ishte shoqeror:
E nderuar..........
Me behet qefi qe gjindeni ne mesin tone.
I bindur se edhe ne te ardhmen do te qendroni ketu me ne,u deshiroj gjitha te mirat ne jete dhe mbetem me shprese se do te me mundesoni te njihemi edhe me gjeresisht,qe eshte edhe deshira ime e zjarrte per te begatuar jeten time edhe me nje shoqe sic jeni ju,per te cilen kam respketin me te madh.
Peson MSN adresa......
Me respekt...........
Nuk vonoje shume.Me te hapur adresen e msn.duheshte vetem te konfirmoje se jam i gatshem te bisedoj me personin.
Ishte per mua nje befasi ngaqe nuk me ishte adresa e njohur,aq me pak me shkoje ndermend se eshte po ajo shoqja ime e forumit me te cilin kisha shkemby fjale nga me te ndryshmet.
Ralle kur e merrja ne msn edhepse e vereja se eshte onlin.
Sa here qe hapja msn te bisedoje me shoqen isha shume i shqetsuar sa qe edhe rrahjet e zemeres ishin te shpeshta.Nuk e di,po dicka ndjeja se me terhjek shume.Bisedat ne fillim ishin normale dhe shoqerore,ketu aty nga ndonje shaka,me nje fjale biseda te perditshmeris.Nje dite ne kuti te msn hodha nje fotografi me qellim qe edhe ajo ndoshta ben nje gje te tille.E hapa msn.
Si te kam shoqe,ishin fjalet e mija gati ne cdo te hapur te msn.
Dhe vazhdonin bisedat.Dikur papritmas me hodhi nje foto.O zot thashe ne vete.Bukurri e ralle qe me mahniti sa qe per disa minuta mbeta pa fjale.Filloj te me dridhet trupi.Me kapi nje ndjenje e qoditshme,nje mall qe une kur nuk mundem te pershkruaje.Pas pak bisede e pyeta.A je ti ne foto?Po me tha une jam.Zoti te ruajte bukurroshe.Edhe ty me tha.
Te gjithe trupin me kaploje nje flake saqe me dukeshte se digjem i gjalle.Bisedat vazhdonin po me ate intensitet si me pare,por ndjenje e dashurise shtoheshte dite e per dite me shume.Si te i them te dua? Ishin pyetje qe i shtroja vetes gati per cdo dite.

Pjese nga ditari

Enderra.....

Ishte nej enderr e mrekullueshme.Ishim ne msn dhe bisedonim bashke siperhere.Sikur verejta se ajo eshte duke mprehe sqisat dhe do te me shprehe nje brresheri verjetjesh per pakujdesin tim ndaje saj.
E kuptova shpejt dhe i thash."Shpirt, shihemi neser ne mbremje"Po shpirte, kur te duash" Di vetem se gjate gjithe kohes jam strukur ne gjirin e saje,dic me thoshte ne vesh,por une merresha me shume me trupin e saje qe me fergelonte si te me pershkonte korenti.Edhe ajo nuk e lije manget.Garonim se kush eshte me i shkathte ne pergedhelje,dhe e kuptova se une nuk duhet te beje gare,po te le te preke ku do ajo dhe ku i do qejfi.Gishtat e saje te holle dhe te gjate me dukeshte se jan duke me prekin edhe loqken e zemres,ndersa buzet e saja ngjiteshin ne buzaet e mija.E puthja me endja ne cdo pjese te trupit.Dikur,i zgjova.O Zote!Sa enderr e mrekullushme,ndersa verejta se i gjithe trupi me ishte djersitur.Tani jam i zgjuar,por..................!

Ka dashuri ne internet ka! :wink:

Tomori
04-09-05, 18:53
Po ka biles dashuri shum te fuqishem.... :lol: :lol: :lol:

Kupid
05-09-05, 00:28
uffaaa, ka fantazi, ka mashtrim, ka budallaki, ka shoqni, edhe ka nganjeher dashuri. kam shoqet shum kush me ken tregu kur jan taku "live" me dashurin, ma e shumte here meten e zhgėnjyer.

kercovari, s'ki faj, shum bukuroshjat pre kosoves ne msn.

Kercovari
05-09-05, 15:05
uffaaa, ka fantazi, ka mashtrim, ka budallaki, ka shoqni, edhe ka nganjeher dashuri. kam shoqet shum kush me ken tregu kur jan taku "live" me dashurin, ma e shumte here meten e zhgėnjyer.

kercovari, s'ki faj, shum bukuroshjat pre kosoves ne msn.

Kupid i nderuar
Shoh se dic me je drejtu mu.Sdi pse te jam fajtore une ty per dicka,une nuk te njoh aspak e as ti mua nuk me njeh.Sa i perket vajzava te bukura Kosovare,ne pike te pare ato jan shqiptare pa dallim feje dhe krahine,po si Kercovaret e bukura gjithashtu.
Kupid i nderuar
E kam nje pune specifike ketu ku jetoj dhe punoje,dhe mu per kete jam i rrethu me gra te bukura te cilat per cdo mengjes me puthin ne faqe,e thashe ne faqe per te mos shku me tutje.Prandaj i nderuar mos nxito te fyesh apo ofendosh dikend pa e njohur se kush eshte, tek e fundit nese une te kam bo dicka te keqe mund te me kontaktosh ne cdo kohe dhe te me sqarosh per cka e ke fjalen,dhe ku te dhem dhembi.E nese une jam ai fajtori,natyrisht do te kerkoje falje ashtu si i ka hije njeriut se vetem njerzit gabojne dhe ato falen.


Me respektin me te thelle qe kam ndaj ju
kercovari.

lazdrani
05-09-05, 16:57
uffaaa, ka fantazi, ka mashtrim, ka budallaki, ka shoqni, edhe ka nganjeher dashuri. kam shoqet shum kush me ken tregu kur jan taku "live" me dashurin, ma e shumte here meten e zhgėnjyer.

kercovari, s'ki faj, shum bukuroshjat pre kosoves ne msn.

Kupid i nderuar
Shoh se dic me je drejtu mu.Sdi pse te jam fajtore une ty per dicka,une nuk te njoh aspak e as ti mua nuk me njeh.Sa i perket vajzava te bukura Kosovare,ne pike te pare ato jan shqiptare pa dallim feje dhe krahine,po si Kercovaret e bukura gjithashtu.
Kupid i nderuar
E kam nje pune specifike ketu ku jetoj dhe punoje,dhe mu per kete jam i rrethu me gra te bukura te cilat per cdo mengjes me puthin ne faqe,e thashe ne faqe per te mos shku me tutje.Prandaj i nderuar mos nxito te fyesh apo ofendosh dikend pa e njohur se kush eshte, tek e fundit nese une te kam bo dicka te keqe mund te me kontaktosh ne cdo kohe dhe te me sqarosh per cka e ke fjalen,dhe ku te dhem dhembi.E nese une jam ai fajtori,natyrisht do te kerkoje falje ashtu si i ka hije njeriut se vetem njerzit gabojne dhe ato falen.


Me respektin me te thelle qe kam ndaj ju
kercovari.


Kercovari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ne faqe ah :wink:
Qenkemi Kolege :D

Kercovari
05-09-05, 17:34
uffaaa, ka fantazi, ka mashtrim, ka budallaki, ka shoqni, edhe ka nganjeher dashuri. kam shoqet shum kush me ken tregu kur jan taku "live" me dashurin, ma e shumte here meten e zhgėnjyer.

kercovari, s'ki faj, shum bukuroshjat pre kosoves ne msn.

Kupid i nderuar
Shoh se dic me je drejtu mu.Sdi pse te jam fajtore une ty per dicka,une nuk te njoh aspak e as ti mua nuk me njeh.Sa i perket vajzava te bukura Kosovare,ne pike te pare ato jan shqiptare pa dallim feje dhe krahine,po si Kercovaret e bukura gjithashtu.
Kupid i nderuar
E kam nje pune specifike ketu ku jetoj dhe punoje,dhe mu per kete jam i rrethu me gra te bukura te cilat per cdo mengjes me puthin ne faqe,e thashe ne faqe per te mos shku me tutje.Prandaj i nderuar mos nxito te fyesh apo ofendosh dikend pa e njohur se kush eshte, tek e fundit nese une te kam bo dicka te keqe mund te me kontaktosh ne cdo kohe dhe te me sqarosh per cka e ke fjalen,dhe ku te dhem dhembi.E nese une jam ai fajtori,natyrisht do te kerkoje falje ashtu si i ka hije njeriut se vetem njerzit gabojne dhe ato falen.


Me respektin me te thelle qe kam ndaj ju
kercovari.


Kercovari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ne faqe ah :wink:
Qenkemi Kolege :D

:lol: :lol: :lol: :lol: O me mbytem me do opiuma Vllaqko,saqe nuk me duhet parfem.E sa per ate ah ne faqe mos vete"Bubulluma". :lol: :lol: :lol: :lol: Mire qe nuk jam vete. :lol: :lol: :wink:

Kupid
06-09-05, 06:54
uffaaa, ka fantazi, ka mashtrim, ka budallaki, ka shoqni, edhe ka nganjeher dashuri. kam shoqet shum kush me ken tregu kur jan taku "live" me dashurin, ma e shumte here meten e zhgėnjyer.

kercovari, s'ki faj, shum bukuroshjat pre kosoves ne msn.

Kupid i nderuar
Shoh se dic me je drejtu mu.Sdi pse te jam fajtore une ty per dicka,une nuk te njoh aspak e as ti mua nuk me njeh.Sa i perket vajzava te bukura Kosovare,ne pike te pare ato jan shqiptare pa dallim feje dhe krahine,po si Kercovaret e bukura gjithashtu.
Kupid i nderuar
E kam nje pune specifike ketu ku jetoj dhe punoje,dhe mu per kete jam i rrethu me gra te bukura te cilat per cdo mengjes me puthin ne faqe,e thashe ne faqe per te mos shku me tutje.Prandaj i nderuar mos nxito te fyesh apo ofendosh dikend pa e njohur se kush eshte, tek e fundit nese une te kam bo dicka te keqe mund te me kontaktosh ne cdo kohe dhe te me sqarosh per cka e ke fjalen,dhe ku te dhem dhembi.E nese une jam ai fajtori,natyrisht do te kerkoje falje ashtu si i ka hije njeriut se vetem njerzit gabojne dhe ato falen.


Me respektin me te thelle qe kam ndaj ju
kercovari.

jo bre me gabim ke lexu posten. s'ke be kurxho mues, veq s'ke faj me dashuro me keta kosovarjat me bukurije jashte natyres. mfal pse nuk jam shkrimtar i fort, per ata nashta me keqkuptove. Qaf Qaf.

Lona
06-09-05, 14:45
Sot poo ndodhe diqka me se e cuditshme njerezit po bien ne dashuri permes internetit , por zgjidhja e kesaj dashurie mendoj se eshte edhe shume me e lehte vetem shtypeni pullen e kompjuterit dhe gjithqka tretet si eter.

Gjumashja
09-09-05, 09:40
po more qysh jo edhe fmi po bojn permes netit :P

doGzona
10-09-05, 18:32
Jo.

Kercovari
10-09-05, 18:34
Jo.

Paske haru se ka :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

doGzona
10-09-05, 18:38
Mendova qe po, por nuk ishte ashtu.

Kercovari
10-09-05, 18:40
Mendova qe po, por nuk ishte ashtu.

Kushedi ku ke shkale sote,ka dogzona ka dhe jeton diku nese mund te gjeshe. :wink:

doGzona
10-09-05, 18:44
Jo nuk dua ta kerkoje, se nuk i besoje kesaj dashurie te netit.

Kercovari
10-09-05, 18:56
Jo nuk dua ta kerkoje, se nuk i besoje kesaj dashurie te netit.

te pergezoje per hovin qe ke marre ashtu duhet. :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:28
Jo nuk dua ta kerkoje, se nuk i besoje kesaj dashurie te netit.

edhe pse ndoshta egziston,,As un nuk i besoj dashuri netit ...

Kercovari
10-09-05, 19:32
Jo nuk dua ta kerkoje, se nuk i besoje kesaj dashurie te netit.

edhe pse ndoshta egziston,,As un nuk i besoj dashuri netit ...

60%te martesave ne perendim kan qene si njohje permes interneteit.
Ne shqiptaret nuk kemi akoma kulture te bejme nje gje te tille.
Te besosh apo jo.eshte ne ndergjegjen e cdo individi. :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:39
60%te martesave ne perendim kan qene si njohje permes interneteit.
Ne shqiptaret nuk kemi akoma kulture te bejme nje gje te tille.
Te besosh apo jo.eshte ne ndergjegjen e cdo individi. :wink:

Me vjen mir nese ka ndodh nje gje e till :)

Po un nuk i besoj ,,Apo ndoshta ende sjam dashuru per me besu :roll: Ku me dit :lol: :lol: :wink:

Kercovari
10-09-05, 19:40
60%te martesave ne perendim kan qene si njohje permes interneteit.
Ne shqiptaret nuk kemi akoma kulture te bejme nje gje te tille.
Te besosh apo jo.eshte ne ndergjegjen e cdo individi. :wink:

Me vjen mir nese ka ndodh nje gje e till :)

Po un nuk i besoj ,,Apo ndoshta ende sjam dashuru per me besu :roll: Ku me dit :lol: :lol: :wink:

E po dashurohu e te vime ne dasem e gjithe dardania,une bajraktari. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:49
E po dashurohu e te vime ne dasem e gjithe dardania,une bajraktari. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ahhahahaha hajt se pe lypi nje dashuri :P :oops: :wink:

Kercovari
10-09-05, 19:50
E po dashurohu e te vime ne dasem e gjithe dardania,une bajraktari. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ahhahahaha hajt se pe lypi nje dashuri :P :oops: :wink:

Mos lype ti s eketu ka mjafte gjentelmena.Ti vetem thumbo ishalla i teket dikujt se qe eshte puna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 19:56
Mos lype ti s eketu ka mjafte gjentelmena.Ti vetem thumbo ishalla i teket dikujt se qe eshte puna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Joo per ktu spo mbaj ymyt aspak se ka gjentelmena si jo po un sjam per ta :lol: :lol: :lol: :lol: noj fukare me pas me gjet :lol: :lol: :wink:

Kercovari
10-09-05, 19:57
Mos lype ti s eketu ka mjafte gjentelmena.Ti vetem thumbo ishalla i teket dikujt se qe eshte puna. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Joo per ktu spo mbaj ymyt aspak se ka gjentelmena si jo po un sjam per ta :lol: :lol: :lol: :lol: noj fukare me pas me gjet :lol: :lol: :wink:

Eh valla une nuk jam per ty se jam hi fukara. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:00
Eh valla une nuk jam per ty se jam hi fukara. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Je fukare ,,apo sje hahah se fukara po lypi :lol: :lol: :lol: :lol: po opet ne ty nuk dashurohna mos e bjer zot se me kall aja e jotja :P :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:05
Eh valla une nuk jam per ty se jam hi fukara. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Je fukare ,,apo sje hahah se fukara po lypi :lol: :lol: :lol: :lol: po opet ne ty nuk dashurohna mos e bjer zot se me kall aja e jotja :P :lol: :lol: :lol:
jo nuk te thoshe te dashurohesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ajo e imja nuk ka qen asnjehere vetem nje shoqe si te gjitha te tjerat,me nje simpati te njeanshme. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:13
jo nuk te thoshe te dashurohesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ajo e imja nuk ka qen asnjehere vetem nje shoqe si te gjitha te tjerat,me nje simpati te njeanshme. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ehh as ty spot pren sakica niven qy :P :lol: :lol: :lol: jak bre spo dashuroj hiē se rahat jam :wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:15
jo nuk te thoshe te dashurohesh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: ajo e imja nuk ka qen asnjehere vetem nje shoqe si te gjitha te tjerat,me nje simpati te njeanshme. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

ehh as ty spot pren sakica niven qy :P :lol: :lol: :lol: jak bre spo dashuroj hiē se rahat jam :wink: :lol: :lol: :lol:
Po nese nuk di se qe eshte dashuria,mos te besh nje gje te tille te lutem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:18
Po nese nuk di se qe eshte dashuria,mos te besh nje gje te tille te lutem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ku e di un a din ti a jo qe esht dashuria :lol: :lol: Ja spe baj as nje gje veq spo dashurohna ne kerkond ma mir :roll: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
10-09-05, 20:31
Po nese nuk di se qe eshte dashuria,mos te besh nje gje te tille te lutem. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
ku e di un a din ti a jo qe esht dashuria :lol: :lol: Ja spe baj as nje gje veq spo dashurohna ne kerkond ma mir :roll: :lol: :lol: :lol:

He sa mire e ke thene te lumte goja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Verte nuk di qe eshte dashuria. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:32
He sa mire e ke thene te lumte goja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Verte nuk di qe eshte dashuria. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

ma mir kur nuk e din :P :wink:

Kercovari
10-09-05, 20:35
He sa mire e ke thene te lumte goja. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Verte nuk di qe eshte dashuria. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

ma mir kur nuk e din :P :wink:

Ah shoqe,mos qofshe nen lekuren time. :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:

Sy_kaltra
10-09-05, 20:44
Ah shoqe,mos qofshe nen lekuren time. :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:
:?

Kercovari
10-09-05, 20:50
Ah shoqe,mos qofshe nen lekuren time. :cry: :cry: :cry: :cry: :wink:
:?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

turisti
12-09-05, 10:51
Jemi te rrethekuar ne cdo ane me dashuri,normal qe edhe me dashuri elektronike e cila eshte zavendesim i dobet per origjinalin i cili duhet kontaktuar ne terren..... :wink:

artaswety
12-09-05, 17:37
mua me ka ndhor te dashurohem nepermjet internetit por nuk eshte e realt kjo dashuri sepse te genjejn askush nuk e tregon te verteten bye :!:

Daja POLIC
15-09-05, 06:03
PO ka kam ndegju disa her :lol: :lol: :lol:

Gentiana
16-09-05, 17:05
PO ka kam ndegju disa her :lol: :lol: :lol:

Me te nime ti a??? :wink:

Luana
27-09-05, 02:23
Hiq nuk besoj dashuri ne internet phaaaaaaaaaa me shkojn nerva bile , krejt bllok i mbaj se e kot me duket kjo dashuri :x

Tomori
27-09-05, 02:31
Hiq nuk besoj dashuri ne internet phaaaaaaaaaa me shkojn nerva bile , krejt bllok i mbaj se e kot me duket kjo dashuri :x
qysh blloku moj "Luana" ja psh smbaj mend asnje bllok une Tomori prej teje moj Luana :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
06-10-05, 10:12
Ka,edhe ate pa mjete mbrojtese.... :wink:

turisti
06-10-05, 10:14
Hiq nuk besoj dashuri ne internet phaaaaaaaaaa me shkojn nerva bile , krejt bllok i mbaj se e kot me duket kjo dashuri :x
qysh blloku moj "Luana" ja psh smbaj mend asnje bllok une Tomori prej teje moj Luana :lol: :lol: :lol: :lol:

A mban mend se ēka ke ngrene mbreme??? :wink:

anna
06-10-05, 11:27
mbase. :? :?

Diana007
06-10-05, 11:30
mbase. :? :?

:roll: motrush ka lu diqk a :P

anna
06-10-05, 11:38
mbase. :? :?

:roll: motrush ka lu diqk a :P


ehee po valla moter na myti neti ihaaaa .,.,.,.,. :wink: :wink: e tamel orizi

Diana007
06-10-05, 12:02
mbase. :? :?

:roll: motrush ka lu diqk a :P


ehee po valla moter na myti neti ihaaaa .,.,.,.,. :wink: :wink: e tamel orizi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nderroj moj pak :P

anna
06-10-05, 12:07
mbase. :? :?

:roll: motrush ka lu diqk a :P


ehee po valla moter na myti neti ihaaaa .,.,.,.,. :wink: :wink: e tamel orizi

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nderroj moj pak :P


ahhaahhaha ani de tollumat ahahhahahha :lol: :lol: :lol:

Diana007
06-10-05, 12:11
ahhaahhaha ani de tollumat ahahhahahha :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nuk me hahen mu a :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
06-10-05, 12:14
ahhaahhaha ani de tollumat ahahhahahha :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nuk me hahen mu a :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


bakllav pra :wink: :D

Diana007
06-10-05, 12:23
bakllav pra :wink: :D

Ajo bon vetem nese e maroj un :P

Barbaroza
22-10-05, 13:28
Jo asgje de,veq erdha per te pare mos u shkrumbos kush nga dashuria ne internet!

Hahahahahahahaahahahahahahahahahahaahahaha....... :wink:

Urata
22-10-05, 13:51
Ka moj qysh joooooooooooooooooooo...! Ani bile per grate e martume qe kane ērregullime nga me te ndryshmet/ ose te leshuarat , e ēkoqen internetin fare...!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...
ehhhhhh moj loke na pshtoj bota elektronike ...
Sa e SOSMJA/e DJEGMJA po shkonte...
ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaa...

Paj, nje gjė e mire kjo "dashnia" permes kabllave...
shtatezane s'ngelesh kurre ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaa...

Urata
22-10-05, 13:52
ps: gra/burra duhej te ishte...

Vigani
22-10-05, 14:39
ps: gra/burra duhej te ishte...

URATA,qaty i kan mendet shume nga robnimi veq mos te ngelin Shtatezena,po nejse de edhe nje gje tjeter edhe me e mire se sa i perket AIDS-it jane te siguruar,besa as per Cndoma tybe nuk hargjojne hahahahahhahaha,se tybe boll po hargjojne disa pas shamponit.hahahahahahahah

Honesty^uk.
22-10-05, 14:40
:arrow: Next time l will write some true words

Sy_kaltra
22-10-05, 21:31
Un mendoj se egziston ,,Por sa afatgjate dhe sa realitet ?...
Mirpo kemi edhe raste qe jan korurizu fal internetit,,por raste te rralla.Kurse sa i perket te basohemi e te jetojm mbrenda botes virtuale pa shiqu anash besoj se egziston ....

Murgesha
22-10-05, 22:59
Vetė se kam provuar (bile kurr mos e provofsha :P ) por kam dėgjuar qė dashuri tė tilla edhe janė kurorėzuar.

Jelira
23-10-05, 18:37
Le te provojne beqaret,pse jo,mund edhe te ndodhe ajo e papritura...!!!

Honesty^uk.
23-10-05, 18:39
Le te provojne beqaret,pse jo,mund edhe te ndodhe ajo e papritura...!!!

Jelira: une si nje nga beqaret e kesaj faqjeje do ta tregoja nje BARCOLETE nese e pranoni

Jelira
23-10-05, 18:49
Ben Honesty^uk veq nese nuk eshte :oops:

:lol: :lol:

Honesty^uk.
23-10-05, 18:53
Ben Honesty^uk veq nese nuk eshte :oops:

:lol: :lol:

Flm per gadishmerine, por se pari do ta tregoj ne vesh

zana e maleve
23-10-05, 21:25
honesti uk mos e trego ne vesh po tregoje ne publik te ndegjojme te gjithe ok :roll:

Kupid
23-10-05, 22:35
:arrow: Next time l will write some true words
writing the truth here is nothing, try telling a child the truth. it is hard, but it has to be done before he sees photos of his mom on the net or before he's harassed on the net by some stupid person. this way at least he also understands why i can't stay to be his father.

Flaka_1
23-10-05, 22:44
po :roll:

Barbaroza
24-10-05, 18:32
Kjo teme me eshte merzitur shume,gjithkund!!!

Arb
24-10-05, 18:38
Kjo teme me eshte merzitur shume,gjithkund!!!

Bej dicka, e hiqja merzine ksaj teme...

Barbaroza
24-10-05, 18:40
Kjo teme me eshte merzitur shume,gjithkund!!!

Bej dicka, e hiqja merzine ksaj teme...

Se kam ate mundesi sikur perpara me ia heq flamen.... :lol: :lol: :lol:

Arb
24-10-05, 18:46
Kjo teme me eshte merzitur shume,gjithkund!!!

Bej dicka, e hiqja merzine ksaj teme...

Se kam ate mundesi sikur perpara me ia heq flamen.... :lol: :lol: :lol:

Po ti hala spaske provu bre...

Qysh te kemi ty, pashe Dardanine!

Barbaroza
24-10-05, 18:55
Arb,nga zemra e kam sfiduar kete lloj dashurie,ashtu e kishte kuptimin ajo qe doja te thoja,por gjerat tjera s'jane ne doren time!!
Pasha Dardanine,jam si pellumbeshe!! :wink:

Vetima
10-11-05, 15:20
une them se po
me ka ra rasti te shof disa qifte qe jane martuar ,ku njoftimi mes tyre asht ba permes NETIT.
Tani e fundit qe kam par nje rast te till asht para dy jave kur u ba dasma e tyre ,ku qifti ne fjal asht njoftuar ne chat dhe me pas kan pasu msn tel e takime live e erdhi me fund edhe martesa.

Kercovari
11-11-05, 20:14
Ka si jo edhe zemra te ndalet.http://www.animiertegif.de/gif/Verkehrsschilder/vs50.gif

Sy_kaltra
11-11-05, 20:42
Ka si jo edhe zemra te ndalet.http://www.animiertegif.de/gif/Verkehrsschilder/vs50.gifsi duket tu paska ndal ty :lol:

Kercovari
11-11-05, 20:43
Ka si jo edhe zemra te ndalet.http://www.animiertegif.de/gif/Verkehrsschilder/vs50.gifsi duket tu paska ndal ty :lol:

Nuk eshte stopi per te gjitha jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 20:48
Nuk eshte stopi per te gjitha jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Po edhe per kot ate Stop se ke qit aty :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 20:51
Nuk eshte stopi per te gjitha jo. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:Po edhe per kot ate Stop se ke qit aty :lol: :lol: :lol:

Nuk ka vetem stopa.ka edhe akullore qe me fladisin. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

http://www.leicht-kauf.de/cards/eis.jpg

Sy_kaltra
11-11-05, 20:52
hahahahahahaha :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 20:58
hahahahahahaha :lol: :lol:

http://www.cduratsfraktion-bonn.de/php/ecards/grusskarte_sorry.jpg :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:04
:lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:10
:lol: :lol:

E di se i ke pak lulet!

http://www.cduratsfraktion-bonn.de/php/ecards/herz.jpg Me shum s“kam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:11
:lol: :lol:

E di se i ke pak lulet!

http://www.cduratsfraktion-bonn.de/php/ecards/herz.jpg Me shum s“kam. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :shock: WooooW :oops: :oops: Fleminderit Kercovari..

Mos duhet then se kja asht dashuri e internetit mbes meje e teje :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:17
Eh kush e di!Gure permbi gure behet mure. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:30
Eh kush e di!Gure permbi gure behet mure. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:35
Eh kush e di!Gure permbi gure behet mure. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:

http://vep.continentale.de/cache/pica/8/7/5/155711102506679/G9N41340.jpgEdhe kur qesh te ka hije me i more mend prej kye. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:38
hahahahahah Kercovari Ishalla nuk e more virusin e Dashuris sime se perjet hajr nuk sheh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
11-11-05, 21:40
hahahahahah Kercovari Ishalla nuk e more virusin e Dashuris sime se perjet hajr nuk sheh :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

:lol: :lol: :lol: Po nuk pres hajr moj ineternet dashuri. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: Pakes shaka e nderuar,as ti nuk ja sheh hajrin me mua se une jam rrenavec. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:42
ahhahahah hajt o Kercovari se seki njet nven mu martu qyh :lol: :lol: :lol: :lol: Dashuri e internetit e ka emrin kja :lol: :lol: :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:45
ahhahahah hajt o Kercovari se seki njet nven mu martu qyh :lol: :lol: :lol: :lol: Dashuri e internetit e ka emrin kja :lol: :lol: :lol:

Po une njeher u dashurova,ne vend dashuris me dhan akull dhe tani vuaje nga angina;sdu me net dashuri kush ska zoti ja dhashte. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:47
Ani zoti ta dhasht bre Kercovari ,,edhe ata mat bukren e dheut :lol: :lol: :lol: Mos hani akull me vujt nga angina po pini qaj me limon :P :lol:

Kercovari
11-11-05, 21:49
Ani zoti ta dhasht bre Kercovari ,,edhe ata mat bukren e dheut :lol: :lol: :lol: Mos hani akull me vujt nga angina po pini qaj me limon :P :lol:

Une them nuk dua ti thu zoti ta dhashte.Nuk dua me se i semure jam per ate dashuri prit te sherohem njehere. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
11-11-05, 21:50
Ndaq more qy :roll: Veq mos prit shum se mbetesh me gishta n'goj :lol: :lol: Ishalla t'kalon :wink:

Kercovari
11-11-05, 21:52
Ndaq more qy :roll: Veq mos prit shum se mbetesh me gishta n'goj :lol: :lol: Ishalla t'kalon :wink:

Po per ne goje i kam gishtat e kembes. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
12-11-05, 11:22
Ndaq more qy :roll: Veq mos prit shum se mbetesh me gishta n'goj :lol: :lol: Ishalla t'kalon :wink:

U mundova te mos te dua po nuk mundem jam zemer lige. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.nevosoft.com/screenshots/love-screensaver_2.jpg

Barbaroza
12-11-05, 11:26
Kercovari,ndal ore burre i dheut.A bash ashiqaresh a? :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 11:28
Kercovari,ndal ore burre i dheut.A bash ashiqaresh a? :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Po une s“muj te fsheh dashurin,ato q ethon te dua tines nuk te duan. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
12-11-05, 11:32
Kercovari,ndal ore burre i dheut.A bash ashiqaresh a? :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Po une s“muj te fsheh dashurin,ato q ethon te dua tines nuk te duan. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

E ata qe s'te thone as tinez as ashiqare,a te duan? :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 11:34
Kercovari,ndal ore burre i dheut.A bash ashiqaresh a? :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Po une s“muj te fsheh dashurin,ato q ethon te dua tines nuk te duan. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

E ata qe s'te thone as tinez as ashiqare,a te duan? :lol: :lol:

Kan humbe rrugen ne mes te rruges,per gjunah. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kercovari
12-11-05, 11:41
:cry: :cry: :cry: Nuk me do sykaltra. :cry: :cry: :cry: :cry:


http://www.comicstore24.de/images/products/03458.jpgKush do le te marre zemren time :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
12-11-05, 15:12
Kercovar,provoje tash tinez se ashiqaresh deshtove! :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 15:16
Kercovar,provoje tash tinez se ashiqaresh deshtove! :lol: :lol:

Jo se e di ajo se une beje shaka.As qe dua te provoj se e kam shoqe prej shokut po ngapak me ka mbete huj pirrel qe edhe kesi shakash mos te me mungojne. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 15:25
Skom keqkuptu bre aspak po verrc te ka ba per mu ,,qa me the ne mp ahhahahahhaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ( pak shaka )

Kercovari
12-11-05, 15:35
Skom keqkuptu bre aspak po verrc te ka ba per mu ,,qa me the ne mp ahhahahahhaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ( pak shaka )

:lol: :lol: :lol: Mos te kam then te dua ne mp.kam harru . :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 15:35
:twisted: ke than ke than :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 15:54
:twisted: ke than ke than :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: Ai si me turprove se besa e kam veshtire te them ate fjale. :lol: :lol: :lol: :wink: Edhe njkeher fresh te them"Te dua"! :wink: :wink: :wink:

anna
12-11-05, 16:43
mundet me pas dashuri ne net...veq rrall shumeee :D

Kercovari
12-11-05, 17:09
mundet me pas dashuri ne net...veq rrall shumeee :D

Provoje anna te siguroj se eshte dashuria me e cmendur e shekullit. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Sy_kaltra
12-11-05, 17:33
:lol: :lol: Ai si me turprove se besa e kam veshtire te them ate fjale. :lol: :lol: :lol: :wink: Edhe njkeher fresh te them"Te dua"! :wink: :wink: :wink:Flm...

Gentiana
12-11-05, 17:43
mundet me pas dashuri ne net...veq rrall shumeee :D

Rrall shum rrall ose hiq. :?

doGzona
12-11-05, 17:44
mundet me pas dashuri ne net...veq rrall shumeee :D

Rrall shum rrall ose hiq. :?

Hiq hiq Gentiana :wink:

Kercovari
12-11-05, 21:20
Edhe ate shume per cdo nate,kemi harru me duket- :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-11-05, 21:31
Po thonė qė ka, unė pėr vete ende s`jam dashuru me askėnd nė net. :P

Kercovari
12-11-05, 21:37
Po thonė qė ka, unė pėr vete ende s`jam dashuru me askėnd nė net. :P

Po shih dashurohu me veremin net,ska ilaq per te. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-11-05, 21:38
Sa keq po ndjehem qė jam dashuruar nė mėnyrė normale, e kam mbetur pa e shijuar dashurinė e netit. :cry: :cry:
Na ka shku nė terr e zi rinia more. :wink: :wink:

Kercovari
12-11-05, 21:40
Provoje de,sa nuk eshte be vone. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-11-05, 21:40
Provoje de,sa nuk eshte be vone. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

S`guxoj se e kam dashninė shumė gjeloz. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 21:44
Ruje pra,po ne dashurin normale grisen vetem kepucet e ketu gishtat sdi pse eshte xheloz dashuria jote. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-11-05, 21:49
Ruje pra,po ne dashurin normale grisen vetem kepucet e ketu gishtat sdi pse eshte xheloz dashuria jote. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

O se din ti ēfarė gjelozi ėshtė, :( dhe me ba me ni qė kam ra nė dashni nė net mi pret kabllat e netit.
Kėshtu qė mė mirė po rri tuj ba hajgare e zemrėn me dry. :lol: :lol: :lol:

Kercovari
12-11-05, 21:54
Ide e mire,ke rafsh mos u vrafsh me zemren dry se po ja hape tjetrit vdes edhe dashuria ne net. :lol: :lol:

doGzona
12-11-05, 22:26
Ne net ka genjeshtra.

Kercovari
12-11-05, 23:49
Me siguri dikush ka genjyer shume :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Flaka_1
13-11-05, 03:50
:roll:

Kercovari
13-11-05, 08:49
:roll:

O je dashuru moj Flaka o nuk i beson dashuris ne net. :lol: :lol: :wink:

doGzona
09-12-05, 18:11
Jo nuk ka!!!

Arb
09-12-05, 18:15
cka s'bon vaki...

Reana
09-12-05, 18:32
Mendoj se ka :lol: !

Kercovari
09-12-05, 18:40
Mendoj se ka :lol: !

Ka moj si jo edhe ato te cmendur Oj Reana. :lol: :wink:

Reana
09-12-05, 18:47
Ka moj si jo edhe ato te cmendur Oj Reana. :lol: :wink:

Njerzit qe jan me intenzitet te larte pasioni( :lol: ) nuk e zgjedhin mediumin :lol: !!!

Sy_kaltra
09-12-05, 19:24
Ka mesiguri.

Tomori
09-12-05, 20:07
Ka mesiguri.
Egzakt "Sy_kaltra"

vendasi
09-12-05, 20:54
Nuk kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :!: :!: :wink: :wink:

Sy_kaltra
09-12-05, 21:09
:roll:

Tomori
09-12-05, 21:14
:roll: :wink:

Barb|Ka
09-12-05, 23:10
ndodh 8)

spirl_girls
09-12-05, 23:12
ndodh 8)

E ti a i beson asaj :?:

Barb|Ka
09-12-05, 23:21
E ti a i beson asaj :?:[/quote]


jo bre amon po shoh qe po martohen njerzija e po thom mundet me ndodh spo e ceki as PO as Jo bon vaki :wink:

spirl_girls
09-12-05, 23:23
E ti a i beson asaj :?:


jo bre amon po shoh qe po martohen njerzija e po thom mundet me ndodh spo e ceki as PO as Jo bon vaki :wink:[/quote]


Hiq mos ju beso..se nuk ka edhe pikė.

Barb|Ka
09-12-05, 23:30
aha spril girls spo i besoj praa :wink:

spirl_girls
09-12-05, 23:38
aha spril girls spo i besoj praa :wink:

E ashtu pra...se kuku per ty mandej. :wink:

Barb|Ka
09-12-05, 23:47
E ashtu pra...se kuku per ty mandej. :wink:[/quote]

pse a je ther najher a? :cry:

spirl_girls
09-12-05, 23:48
Barb|ka jo asnjehere sepse nuk i besoj fare.

Barb|Ka
09-12-05, 23:56
spril girls paj pak a shume mire eki

baxha
10-12-05, 06:39
Ka si nuk ka dashuri nė internet, besa edhe me Camera pėrpara kam ndegjuar se edhe seks bejnė.
Nese fillohet nga interneti dhe kalohet nė dicka mė tė afertė atehere mundet tė jetė dashuri por se kuptoj se si fiohen ndjenjat nė ketė rast pa pasur kontakt truporė , apo bejnė me shumė dhe pastaj jeta nuk ka me kuptim e as besim tė matutjeshem edhe atehere kur kerkohet momenti i duhur.

Kujdes nga keto vepra.

Barbaroza
10-12-05, 16:17
:roll:

O je dashuru moj Flaka o nuk i beson dashuris ne net. :lol: :lol: :wink:

Prit de,le te prononcohet vete Flaka,eshte apo nuk eshte dashuruar!? :lol: :lol: :wink:

PrinceSSe
10-12-05, 21:55
Haha ėhh un mendoj qe ska !! Eshte vetem diqka qe ti personalisht emagjinon ! :P

Barbaroza
15-12-05, 19:33
Eshte e vertete se eshte dashuri imagjinative e percjellur me genjeshtra e mashtrime.Duhet kohe per ta njohur nje person dhe tamam ta njohesh,terhiqesh! :lol:
Une e preferoj dashurine live,ndersa shoqerine e kam zgjedhur edhe ne nett! :)

Kercovari
16-12-05, 08:57
Ka, ka, ka, edhe ka,mos genjeni po behuni te sicerte! :wink:

Barbaroza
16-12-05, 12:25
Ka, ka, ka, edhe ka,mos genjeni po behuni te sicerte! :wink:

Me plot sinqeritet e shkrova ate qe e mendoj une Kercovari.Per te tjeret,nuk me takon te shkruaj! :wink:

Kercovari
16-12-05, 12:46
:lol: :lol: E qe pate ti,nuk te thashe vetem ty. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

EnIgMa
16-12-05, 15:32
Une personalishte mendoj se ka dashuri ne internet, por sa mund te jete e qendrueshme kjo lidhje nuk dihet, pasi qe ne kete bote te internetit, respektivishte boten virtuale ne komunikojme pa u pare, mundesishte njerezit ndryshojne karakterin, sinqeritetin, nxjerrin ne pah gjera qe nuk kane te bjen fare me ate person/e ne boten reale!

Barbaroza
16-12-05, 15:44
:lol: :lol: E qe pate ti,nuk te thashe vetem ty. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Ani de,edhe une s'tu pergjigja vetem ty! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

geisha
16-12-05, 15:47
joooo ska dashuri ne internet ... tallje po por jo dashuri! :)

Barbaroza
16-12-05, 16:01
joooo ska dashuri ne internet ... tallje po por jo dashuri! :)

Wow,sa e sigurte Geisha!! :P :wink:

Kercovari
16-12-05, 16:30
:lol: :lol: I eshte prish msn si mu,ose i kan ve blok si mu per ate nuk ka. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

pokeri
16-12-05, 17:15
Ore, ē'farė dashurie, ju lutem!!!!

Ndoshta mund tė thuhet ndryshe, se njerėzit kanė
nevojė tė shkėmbejnė mendime, tė diskutojnė,
tė grinden etj. ndėrsa nuk kanė me kend. Dhe kjo,
bėn qė tė futen nė net. E kanė njė pėrparėsi (janė
tė mbrojtur nga zbulimi i identitetit).
Dashuria ėshtė hyjnore, dhe mos e degradoni nė
kėtė masė.

Barbaroza
17-12-05, 13:40
:lol: :lol: I eshte prish msn si mu,ose i kan ve blok si mu per ate nuk ka. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

A po te ndodhe shpesh kjo gje? :lol: