PDA

View Full Version : A doni tė bėjmė gara nė forum???


Murgesha
10-11-04, 23:40
Ka kohė qė kam menduar tė hapim njė temė garuese, por pa e marrė mendimin e juaj anėtarė tė nderuar nuk e kam bėrė gjer mė tani.
Fjala ėshtė kėshtu.
Propozohen 5-6 anėtarė, dhe ftohen tė shkruajnė ndonjė shkrim. Temat do tė jenė tė lira.
Pasi qė kėta anėtarė tė shkruajnė shkrimet e tyre hapet sondayhi dhe jepen votat.
Mendoj qė je shkrimet tė jenė autoktone e jo tė kopjuara.
Pres mendimin e juaj.
Me nderime.

MemphiSx
10-11-04, 23:47
Nuk eshte ide e keqe por se pari ka qen mir t'formohet nje komision prej 3 anetarve qe ky komision te cakton temen se per qka me shkru,keshtu qe mos te shkruajm palidhje ose qka t'na vjen neve ne mend
Te jemi te koncentrun te gjith ne nje teme kurse ai qe e ka be me interesant ate teme te zgjedhet me i miri :)
Mendimi i im

ARMANI
10-11-04, 23:49
pershendetje une propozoj qe nese behet komisjoni aty te jet edhe lazdrani se i menqyr esht dreqi :wink:

Murgesha
11-11-04, 00:19
Nuk eshte ide e keqe por se pari ka qen mir t'formohet nje komision prej 3 anetarve qe ky komision te cakton temen se per qka me shkru,keshtu qe mos te shkruajm palidhje ose qka t'na vjen neve ne mend
Te jemi te koncentrun te gjith ne nje teme kurse ai qe e ka be me interesant ate teme te zgjedhet me i miri :)
Mendimi i im

Edhe ky ėshtė mendim i mirė MemphiSx.
Atėherė sė pari tė propozojmė, tre anėtarėt tė cilėt me shkėmbim tė m/p do tė caktojnė temėn pėr ēka do tė shkruhet.
Por nuk ėshtė e keqe tė caktohen edhe garuesit. Mendoj qė tė formohen mė shumė grupe, fituesit e grupeve nė fund do tė konkurrojnė mes vete, dhe kėshtu pas njė kohe do tė kemi anėtarin mė tė mirė nė dardani.

Kaltrina
11-11-04, 08:47
Nuk eshte ide e keqe por se pari ka qen mir t'formohet nje komision prej 3 anetarve qe ky komision te cakton temen se per qka me shkru,keshtu qe mos te shkruajm palidhje ose qka t'na vjen neve ne mend
Te jemi te koncentrun te gjith ne nje teme kurse ai qe e ka be me interesant ate teme te zgjedhet me i miri :)
Mendimi i im

Edhe ky ėshtė mendim i mirė MemphiSx.
Atėherė sė pari tė propozojmė, tre anėtarėt tė cilėt me shkėmbim tė m/p do tė caktojnė temėn pėr ēka do tė shkruhet.
Por nuk ėshtė e keqe tė caktohen edhe garuesit. Mendoj qė tė formohen mė shumė grupe, fituesit e grupeve nė fund do tė konkurrojnė mes vete, dhe kėshtu pas njė kohe do tė kemi anėtarin mė tė mirė nė dardani.

Pershendes propozimin, a ben une me qene komisjon :roll: hihiihi hajgare po boj pergezime per temen Murgesha, une mendoj se e para ne komisjon duhet te jesh ti ...

pershendetje

Kaltrushi
11-11-04, 09:26
Esht nje ide super. Por nuk ka hidherime tani nese fitoj une. heheh

Jo vertet ket mund ta hapesh sa ma shpejt.

me nderime


kaltrushi

Kercovari
11-11-04, 10:03
Une pres me pa durim.Sa me shpejte aq me mire por kujdes temat politikoreligjioze.

MemphiSx
11-11-04, 20:46
Nuk eshte ide e keqe por se pari ka qen mir t'formohet nje komision prej 3 anetarve qe ky komision te cakton temen se per qka me shkru,keshtu qe mos te shkruajm palidhje ose qka t'na vjen neve ne mend
Te jemi te koncentrun te gjith ne nje teme kurse ai qe e ka be me interesant ate teme te zgjedhet me i miri :)
Mendimi i im

Edhe ky ėshtė mendim i mirė MemphiSx.
Atėherė sė pari tė propozojmė, tre anėtarėt tė cilėt me shkėmbim tė m/p do tė caktojnė temėn pėr ēka do tė shkruhet.
Por nuk ėshtė e keqe tė caktohen edhe garuesit. Mendoj qė tė formohen mė shumė grupe, fituesit e grupeve nė fund do tė konkurrojnė mes vete, dhe kėshtu pas njė kohe do tė kemi anėtarin mė tė mirė nė dardani.Une mendoj qe tre anetaret te jen sa me te pergatirur gjithashtu edhe garuesit te jen sa me te koncentrune ne temat qe do t'paraqiten
Propozoj si anetare qe te jene
vushtrria
turisti
Maca

Kurse propozoj qe edhe grupi mos te ket mbi 5 anetare
Te formohen disa grupe me nga 5 anetare
Nga qdo grup se pari do te zgjedhet nga 1 ma i miri ateher do te konkurojn te gjithe me te miret e grupeve se bashku
Edhe isha lut qe temat qe do te jen mos te jen shum te gjata Te jene te shkurtera dhe me kuptim
Mendimi im

ShEjToNkA
11-11-04, 23:00
Edhe unė e mbėshtesė kėtė ide!

Murgesha
12-11-04, 00:39
Une mendoj qe tre anetaret te jen sa me te pergatirur gjithashtu edhe garuesit te jen sa me te koncentrune ne temat qe do t'paraqiten
Propozoj si anetare qe te jene
vushtrria
turisti
Maca

Kurse propozoj qe edhe grupi mos te ket mbi 5 anetare
Te formohen disa grupe me nga 5 anetare
Nga qdo grup se pari do te zgjedhet nga 1 ma i miri ateher do te konkurojn te gjithe me te miret e grupeve se bashku
Edhe isha lut qe temat qe do te jen mos te jen shum te gjata Te jene te shkurtera dhe me kuptim
Mendimi im

Atėherė, mbasi ju i paskėt propozuar dhe tė tjerėt spaskan kundėrshtuar mbtete qė Turisti, maca dhe vushtrria tė prononcohen se a dėshirojnė tė jenė Juri nė zgjedhjen e temave.

MemphiSx
12-11-04, 00:42
Oki pra garuesit mundesh me i zgjedh ti Mundesh mi jap disa propozime masnej atyre ju mbet qe te deklarojn qe a deshirojn te luajn apo jo :)

Maca
12-11-04, 01:27
Murgesha te pershendes dhe te pergezoj per temen!
Un mendoj se mundem te jem jury dhe per Propozimin e falemenderoj z.MemphiSx si dhe e pershendes...

Kur te nise gara me trego Murgesha ok...

Mbeteni te gjith te pershendetur nga ana ime...
Tungi juve :wink:

Barbaroza
12-11-04, 11:51
Edhe une pajtohem per garen dhe njeherit pajtohem edhe me propozimin per anetaret e komisionit!

Loloku
12-11-04, 12:36
Ne pergjithesi nuk jam natyre garuese dhe nuk me shkon per natyren time, garimi sepse disi ndjehem me i kufizuar brenda njelloj paracaktimi qe nuk mund te reflektosh veteveten ne plotenine e deshirave krejtesisht te shpenguara.

Naki
12-11-04, 16:21
Edhe une pajtohem per garen dhe njeherit pajtohem edhe me propozimin per anetaret e komisionit!

edhe une kame te njejten mendim

MemphiSx
12-11-04, 17:03
Barbarozes i mbetet ti caktoje garuesit :) Mandej zgjedhet edhe juria Por per pune te ndonje korrupcioni Juria zgjedhet me vone :D

Krokodilli
12-11-04, 18:27
Barbarozes i mbetet ti caktoje garuesit :) Mandej zgjedhet edhe juria Por per pune te ndonje korrupcioni Juria zgjedhet me vone :Dpershendetje Murgesha per temen,,,,
eshte nje ide shum e mir.........

vushtrria
12-11-04, 18:46
Une mendoj qe tre anetaret te jen sa me te pergatirur gjithashtu edhe garuesit te jen sa me te koncentrune ne temat qe do t'paraqiten
Propozoj si anetare qe te jene
vushtrria
turisti
Maca

Kurse propozoj qe edhe grupi mos te ket mbi 5 anetare
Te formohen disa grupe me nga 5 anetare
Nga qdo grup se pari do te zgjedhet nga 1 ma i miri ateher do te konkurojn te gjithe me te miret e grupeve se bashku
Edhe isha lut qe temat qe do te jen mos te jen shum te gjata Te jene te shkurtera dhe me kuptim
Mendimi im

Atėherė, mbasi ju i paskėt propozuar dhe tė tjerėt spaskan kundėrshtuar mbtete qė Turisti, maca dhe vushtrria tė prononcohen se a dėshirojnė tė jenė Juri nė zgjedhjen e temave.

murgesha ju pershendes per temen,eshte nje tem shum e qelluar,e sa i perket une te jem nje nder antaret e juris, me gjith qef pse jo, ju falenderoi per besimin e dhen vetem vazhdoni


ju pershendes

ShEjToNkA
17-11-04, 19:33
Kur po ia fillojnė garat more ???????????????????

Barbaroza
18-11-04, 09:54
Barbarozes i mbetet ti caktoje garuesit :) Mandej zgjedhet edhe juria Por per pune te ndonje korrupcioni Juria zgjedhet me vone :DPasi mua m'u besua detyra te zgjedh garuesit,po i zgjedhi 5 garuesit e pare e keta mund te zgjedhin pra nje teme te lire.Por tani nuk e kuptoj a duhet te hapet sondazh dhe votat te jene te fshehura apo duhet qe anetaret te deklarohen publikisht se per kend kane votuar sepse keshtu u iket manipulimeve te mundshme qe nje anetar te kete votuar dy apo me shume here!
Sidoqofte,derisa mua te ma jap dikush nje sqarim,une po i cek pese garuesit e pare qe me pastaj te vazhdojme edhe me te tjeret!
Keshtu pra:

1.Lazdrani
2.Aferdita
3.Shejtonka
4.Mickoja
5.dr1ta

Gara fillon qysh tash me shkrime!

Murgesha
18-11-04, 20:47
Si inicuese e kėsaj teme, mė mbetet edhe tė jap skjarimin.
Sė pari do tė ftohen anėtarėt e propozuar pėr caktimin e temės. Ata janė maca, Vushtrria dhe Turisti. Ata le tė caktojnė se pėr ēfarė do tė shkruajnė tė kandiduarit e Barbarozės.
Tema do tė hapet tek letėrsia, e sondazhi do tė hapet pasi tė gjithė tė ftuarit tė kenė shkruar temėn.
Besoj se ėshtė e qartė pėr tė gjithė.

Emėrllahu
20-11-04, 14:39
Hej,njerėz ku ju mbetėgara.Kur po ja filloni,sepse jam i padurueshėm qė tė shohė garėn.prandaj fillojani.
KJo ka qenė njė temė shumė me vend,Prandaj mos ngurroni.fillojani.
Ju pėrshėndet Emėrllahu-München

Barbaroza
20-11-04, 16:06
Se shpejti Emėrllah,veq pak durim!

Murgesha
20-11-04, 16:21
Ftoj, Shejtonkėn, Gentianėn, Nakin, dhe Lazdranin qė tė formulojnė nga njė grup me 5 garues, nė mėnyrė qė loja tė vazhdoj edhe me grupet tjera.

ShEjToNkA
20-11-04, 16:27
Sa i pėrketė anės time do formuloja gurpin mė kėta antarė:

MempfiSx
Luana
Mafizoi
Murgesha
Gentiana

Mafiozi
20-11-04, 16:37
Sa i pėrketė anės time do formuloja gurpin mė kėta antarė:

MempfiSx
Luana
Mafizoi
Mickoja
Gentiana

Me vjen keq ShejToNka e Murgesha, por kam menduar per ket,
e nuk besoj qe mundem te jem ne gjendje per ket gar :cry: :cry: :cry:

Postin e propozuar mendoj se Turisti esht ne gjendje me te fort me ber
Propozone per Turistin, me siguri qe do te jet ne disponim :wink:
Percjelli ket gar me qef te madh, dhe me siguri per tjetren do te jem
prezent :P

Shpresoj qe me kuptoni shoqe te nderuara 8)

:wink:

Murgesha
20-11-04, 16:41
Sa i pėrketė anės time do formuloja gurpin mė kėta antarė:

MempfiSx
Luana
Mafizoi
Mickoja
Gentiana

Me vjen keq ShejToNka e Murgesha, por kam menduar per ket,
e nuk besoj qe mundem te jem ne gjendje per ket gar :cry: :cry: :cry:

Postin e propozuar mendoj se Turisti esht ne gjendje me te fort me ber
Propozone per Turistin, me siguri qe do te jet ne disponim :wink:
Percjelli ket gar me qef te madh, dhe me siguri per tjetren do te jem
prezent :P

Shpresoj qe me kuptoni shoqe te nderuara 8)

:wink:

Mafiozi mos ke dert se edhe Turisti do tė marrė pjesė me ndonjė grup tjetėr.
Dhe unė po kam dėshirė qė ti tė marrėsh pjesė ne kėtė grup, se kėtė duhet ta kuptojmė vetėm si njė argėtim e asgjė mė shumė.

Mafiozi
20-11-04, 16:53
Sa i pėrketė anės time do formuloja gurpin mė kėta antarė:

MempfiSx
Luana
Mafizoi
Mickoja
Gentiana

Me vjen keq ShejToNka e Murgesha, por kam menduar per ket,
e nuk besoj qe mundem te jem ne gjendje per ket gar :cry: :cry: :cry:

Postin e propozuar mendoj se Turisti esht ne gjendje me te fort me ber
Propozone per Turistin, me siguri qe do te jet ne disponim :wink:
Percjelli ket gar me qef te madh, dhe me siguri per tjetren do te jem
prezent :P

Shpresoj qe me kuptoni shoqe te nderuara 8)

:wink:

Mafiozi mos ke dert se edhe Turisti do tė marrė pjesė me ndonjė grup tjetėr.
Dhe unė po kam dėshirė qė ti tė marrėsh pjesė ne kėtė grup, se kėtė duhet ta kuptojmė vetėm si njė argėtim e asgjė mė shumė.

E ndrova mendimin Murgesha, dhe mundesh me vazhdu propozimin..
Marr pjes ne ket gar me qef pra, nuk po mundem me ju than jo :wink:

Emėrllahu
20-11-04, 19:37
Presim me padurim garėn,jemi njė grupė studentėsh ngas munihu dhe dėshirojmė qė sipas mundėsive ,nė qoftė se s'ju prishim pune tė inkuadrohemi edhe ne mė vonė.
JU pėrshendesim Emėrllahu,Palushi,Berisha,Gyrtaj etj,
Temė e qėlluar pėr zbavitje-ju lumtė Gocadhe juve Quna
Pėrshėndetje nga Garchingu-Munih

Gentiana
20-11-04, 19:52
Ok,un do te formoj grupin tjeter:

Barbaroza.
Maca.
Naki
Vushtrria
Turisti

Emėrllahu
20-11-04, 19:59
Pėrshėndetje Gentiana ,Grupet u formuan T'ja fillojmė garės
Fundjavė tė kėndsheme

ARMANI
20-11-04, 20:59
:evil:

Murgesha
21-11-04, 01:21
Naki dhe Lazdran, shpejtoni ju lutem.

Murgesha
22-11-04, 12:54
Tanimė kemi 5 grupe garuesish. Disa prej nesh kanė shkruar tregimet e veta, presim ta bėjnė edhe tė tjerėt dhe sa mė shpejtė tė jetė e mundur tė kalojmė nė finale. :lol:

ShEjToNkA
22-11-04, 13:49
Tanimė kemi 5 grupe garuesish. Disa prej nesh kanė shkruar tregimet e veta, presim ta bėjnė edhe tė tjerėt dhe sa mė shpejtė tė jetė e mundur tė kalojmė nė finale. :lol:

Qy ,qyy n'finale??????
Pse a s'do shkojmė njė herė nė cerekfinale pastajė nė gjysėm finale e pėr tė vazhduarė me finale aa?? :roll:

Naki
22-11-04, 14:44
Naki dhe Lazdran, shpejtoni ju lutem.

Sot pashe qe jame nominuar ne grupin e trete,gjithesesi do te postoje tregimin time,lazdrani veq paska shkruar dje.

Gentiani
22-11-04, 16:09
Ah ē`mė kishin ngushtuar me vendosjen nė Gara. :lol: :lol: :lol:

Ndoshta nuk ėshtė pėr ngutė se nja 4 grupe para i kishim :wink: :lol:

Barbaroza
22-11-04, 20:05
Ah ē`mė kishin ngushtuar me vendosjen nė Gara. :lol: :lol: :lol:

Ndoshta nuk ėshtė pėr ngutė se nja 4 grupe para i kishim :wink: :lol:

Jo per ngut eshte tybe ore Gentiani,se s'kemi kohe te presim edhe shume se na pret gjysme finalja :lol: :lol:

Murgesha
22-11-04, 20:51
Po Barbaroza ke tė drejtė. Fituesit i pret gjysmėfinalja.
Fituesit e grupit 1,3,5 do tė konkurrojnė pastaj mes vete.
Po ashtu eddhe fituesit e 2,4,6.
E 2 fituesit e parė nga kėto grupe do tė garojnė mes vete nė finale.
Duhet ta kemi parasysh se fituesit prapė do tė paraqesin ndonjė shkrim.
Ēka mendoni ju a do tė ishte mė mirė nėse nė gjysmėfinale caktohet tema pėr ēfarė tė shkruhet????

Ps. Ju kisha lutur qė ata qė janė caktuar tė shkruajnė, ose ta bėjnė kėt ose le tė tregojnė nėse nuk kanė dėshirė tė konkurrojnė.

Barbaroza
22-11-04, 20:59
Murgesha,une mendoj se per teme duhet te zgjedhin vete secili garues nga nje episod nga jeta e tyre varesisht cfare ndodhish kane perjetuar ata,sepse po te caktohej nje teme,atehere ndodhe qe nje garues te mos kete asnje pervoje qofte ne dashuri apo ndonje teme tjeter!

Naki
22-11-04, 22:04
Tani kemi 6 grupe Garuese ,une mendoje qe temat duhet te jene te lira Idividuale gjate garimit kjo e begatone shume llojshmerine e tematikave dhe kjo begatone indentitetin e postuesit ne te shprehurit e emocioneve dhe forcone inspirimin per te shkruar pa bere pregaditje Kohore.
Mendimi im idividual per garat do te ishte qe postimet e shkruara pas 3 dite te vendosen ne Sondazh -votime dhe 10 Autoret me te pelqyer te Kalojne ne dy grupe ne qerek finale,ku gara do te vazhdonte ne zgjedhjen e 5 me te mireve.Ku nga votat do te formohej grupi prej 3 me te mireve dhe do te kalonin ne garen e finales.

Me nderime Naki

Murgesha
22-11-04, 22:30
Naki po mė pėlqen kjo idea jote.
Atėherė dhjetė tė cilėt kan fituar mė sė shumti vota shkojnė nė rundin e dytė.

ShEjToNkA
22-11-04, 22:34
Edhe unė pajtohėm me iden e Naki.

Sh.#%##&# :wink:

Mafiozi
22-11-04, 22:53
Jam ne pelqim me idejen e Nakit.
:wink:

Loloku
23-11-04, 10:51
Nuk isha ne rrjedhe te kesaj teme dhe pash qe Lazdrani me ka grupuar per pjesemarje. E bera nje postim me shume per hatrin e rrespektit te tij se per motivimin tim, prandaj nuk di sa do te jem ai qe do te doja ne shkrim, sepse motvi duhet te jet real dhe jo vetem formal!
Nuk ka rendesi garimi, por miresjellja dhe mirekuptimi qe ua uroj te gjitheve!

Barbaroza
23-11-04, 17:39
Kam nje lutje per ata te cilet votojne.Kur te votojne,le ta cekin se per kend kane votuar,nuk ka hidherim ketu,kjo eshte vetem argetim dhe asgje tjeter.Ne ketu nuk po bejme gara per te fituar shperblime ne te holla apo ku ta di une.Prandaj ata qe votojne,le te theksojne per kend kane votuar keshtu qe me mire t'u ikim "falsifikimeve"sepse ndodhe qe nje anetar te votoje me dy e me shume nicka!

Gentiani
23-11-04, 22:35
A ka afat tė caktuar pėr postimin e shkrimit, se mbeta pa e shėnuar, shpresoj se deri nesėr e postoj :lol: :lol: :wink: po ē`ka tė shkruaj?! e ka dikush nga Ju idenė pėr sonte?! :lol: :lol:

Gentiani!

Murgesha
23-11-04, 22:38
A ka afat tė caktuar pėr postimin e shkrimit, se mbeta pa e shėnuar, shpresoj se deri nesėr e postoj :lol: :lol: :wink: po ē`ka tė shkruaj?! e ka dikush nga Ju idenė pėr sonte?! :lol: :lol:

Gentiani!

Trego pėrjetimet e tuaja gjatė kėtyre ditėve me grip. :lol: :lol: :wink:

Gentiani
23-11-04, 22:43
A ka afat tė caktuar pėr postimin e shkrimit, se mbeta pa e shėnuar, shpresoj se deri nesėr e postoj :lol: :lol: :wink: po ē`ka tė shkruaj?! e ka dikush nga Ju idenė pėr sonte?! :lol: :lol:

Gentiani!

Trego pėrjetimet e tuaja gjatė kėtyre ditėve me grip. :lol: :lol: :wink:


Ha,hahaaaaaaaa Murgesha ide e shkėlqyeshme, besa edhe tė pėrshkruajė vuajtjet se si nuk mundesha tė kyēesha nė Forum dhe duke menduar athua ēfarė kanė mundur tė shkruajnė tek kjo temė tani ose tek ai forum atje :lol: :lol:


Gentiani!

Murgesha
23-11-04, 22:48
Ha,hahaaaaaaaa Murgesha ide e shkėlqyeshme, besa edhe tė pėrshkruajė vuajtjet se si nuk mundesha tė kyēesha nė Forum dhe duke menduar athua ēfarė kanė mundur tė shkruajnė tek kjo temė tani ose tek ai forum atje :lol: :lol:


Gentiani!

Po de. Boll ide tė mirė tė kam dhėnė. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

halla e madhe
17-10-05, 21:58
Ha,hahaaaaaaaa Murgesha ide e shkėlqyeshme, besa edhe tė pėrshkruajė vuajtjet se si nuk mundesha tė kyēesha nė Forum dhe duke menduar athua ēfarė kanė mundur tė shkruajnė tek kjo temė tani ose tek ai forum atje :lol: :lol:


Gentiani!

Po de. Boll ide tė mirė tė kam dhėnė. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Prej asaj dite mbeti kjo loje garash ende pa fillu :wink: :lol: :lol:

rafet llapjani
17-10-05, 22:04
Jo koft kysmet sante oj hall po janisim me sliquka hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

halla e madhe
17-10-05, 22:06
Jo koft kysmet sante oj hall po janisim me sliquka hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


:?: :?: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

vjeshta
17-10-05, 22:08
Jo koft kysmet sante oj hall po janisim me sliquka hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Po valla Dimri na ka ardhe ,veq duhet me vet a na ka pru bor :roll:

rafet llapjani
17-10-05, 22:10
Jo ky Dimri i jon gjys cullak ish hahahahahahaaaaaaaaaaaaa

halla e madhe
17-10-05, 22:11
Jo ky Dimri i jon gjys cullak ish hahahahahahaaaaaaaaaaaaa

Ketij dimrit po ja veshim gjyben se po na merdhihet i ngrati :wink: :lol:

vjeshta
17-10-05, 22:12
Jo ky Dimri i jon gjys cullak ish hahahahahahaaaaaaaaaaaaa
Teshat e shkyme ,si opangat tua hahahahahaha

vjeshta
17-10-05, 22:13
Jo ky Dimri i jon gjys cullak ish hahahahahahaaaaaaaaaaaaa

Ketij dimrit po ja veshim gjyben se po na merdhihet i ngrati :wink: :lol:
I ka met ne kosove ajo e ogiqit, veq me vet rafetin se a ka ai hahahahahaha

rafet llapjani
17-10-05, 22:21
Po ekam nje postaqi po mos po ja ban trupin ushla hahahahahahahahahaha

vjeshta
17-10-05, 22:40
E ka lekuren e mesume ndashta :roll:

Murgesha
18-10-05, 10:15
Te nderuar keto gara janė mbajtė.
Shkrimet e garuesve janė te arkivi i forumit.

Pasi qė garat mė nuk janė aktuale kėtė temė po e mbyllim.

Ps. Nėse jeni tė interesuar pėr tė barė edhe gara tjera, mos ngurroni jepni propozimet.

Murgesha!