PDA

View Full Version : Pershendetje te Gjith Mergimtaret e Shkupit


DARTEX
03-04-04, 21:48
O Gyrbetgji pash zotin bre a po ju Rihet jasht vendlindjes a jo se na u banem zeher qetu hajt na tregoni qysh osht jeta jasht se ktu kaniher osht Xix ama kaniher Bum Bum nuk livritet prej vendit

turisti
15-09-04, 08:58
Pershendetje DARTEX. Ketu ska asgje te posaqshme.Edhe SHKUPI eshte PERENDIMI-i Ballkanit. :wink:

Naki
15-09-04, 11:19
Dartex ju pershendes juve dhe shqiptaret qe jetojne ne shkup dhe diaspor.