PDA

View Full Version : Kur keni qarė herėn e fundit dhe pse......?


Faqet : [1] 2 3 4 5

rowenna
04-10-03, 10:14
hej djema dhe vajza kur keni qajt heren e fundit dhe pse.......?

Mbretėresha
04-10-03, 11:24
Kur ka vdekur Mbreti :cry:

jehona
04-10-03, 11:40
kur jam kthy nga pushimi dhe e kam gjet mamen ne spital.

rowenna
04-10-03, 12:25
heheh djema dhe vajza flm per pergjigjet e juajaune parzit ........... sdi as vete pse .... e cuditshme gjdo gje me mua :roll:

TONINO
04-10-03, 15:24
kur jam kthy nga pushimi dhe e kam gjet mamen ne spital.Pershendetje si je jehona e ti u rritsh,valla edhe mu ke kam shtin me qajt qy, me fal por se kam dit ne cilin spital ėshtė e ėma e juaj se ja kisha qu njė truq banane.

K-man
04-10-03, 23:17
kur me ka vdek gjyshja para 5 vjetve

jehona
06-10-03, 18:46
tonini flm shum qe ja kishe qu mamit nje tube banane, amo bananet nuk i ka marak edhe tash ka dal prej spitalit, amo nese don hajde te shpija e shihe, je i mireseardhur. ju pershendes

jehona
06-10-03, 18:48
edhe me fal shoki se se tash e pash qe nickun nuk e paske TONINI po e paske TONINO.

LIBERO_78
08-10-03, 14:16
:arrow: KA M QATUR KUR NJE SNAJPERIST NE KOHEN E LUFTES MA KA GODIT SHOKUN TIM TE MIRE PARA SYVE ...KA QENE TMERR PER MUA NJEKOSISHT EDHE SKENE E QUDITSHME QE VETEM NEPER FILMA TE VIETNAMIT I KISHA PARE PERPARA.....................KURSE TANI PAS LUFTES ENDE QAJE PER DITE QAJE POR PA ZE .......PER KETE POPULL KAQ NAIV E INJORANT QE KURRE NUK E KISHA BESUAR QE NEVE KAQ SHPEJT DO TE HARROJME TERRORIN QE E PERJETUAM SI POPULL I PAFAJSHEM PO SHUME I PAFALENDERUESHEM :arrow:

TONINO
14-10-03, 22:25
edhe me fal shoki se se tash e pash qe nickun nuk e paske TONINI po e paske TONINO.HAHAHAHAHAHA JEHONA PERSHENDETJE, MIR MIR POR MUNDEINI TĖ JENI EDHE MA E ASHPER ME GJITH AT QĖ MA KENI NDRYSHUAR NICKUN NUK ĖSHTĖ ME RENDESI, ME GJITH QEF ISHA ARDHUR POR SDI KU BANON E ĖMA E JUAJ.PO JU KENI THĖN QE NUK I HAN BANANET,QKA PREFERON E ĖMA E JUAJ?

__________________________________________________ ___________

Geto_21

TONINO
14-10-03, 22:28
UNE QAJ P.SH KUR TI SHOH DISA TIPA SIKUR LIBERO_78 QE NA TREGOJN FILMA, JU KISHA PREFERUAR MOS SHIQONI SHUM FILMA TĖ ZHANRIT FIKSION SE MUDNENI TE MERRNI TRAUMA DHE TITULLIT AKADEMIK BĖRJA LAMTUMIR.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

LIBERO_78
15-10-03, 22:19
SHOKI NUK FRIGOHEM TANI DHASH QKA PATA DHE QKA MUNDA SIKUR TE GJITHE SHQIPTARET.......................POR FITOVA NJE PERJETESI SE UNE NUK DO TE VDESE SIKUR TI ZOTROTE PO SIKUR TE VDISJA VDEKJA IME DO TE ISHTE KRENARI PER FAMILJEN DHE SHOQERIN TIME............FAL ZOTIT TANI GEZOJ TE PAKTEN RESPEKT DHE NJE REPUTACION NE VEND TIMIN ..KOSOVEN E DASHUR QE E DESHTA ME SHUMWE SE VETVETEN :arrow:

TONINO
15-10-03, 23:38
PERSHENDETJE SĖ PARI KTI QUNAKUT LIBERO_78 DHE PASTAJ TĖ TJERVE, MĖ VJEN MIR QĖ JENI AQ KRENAR ME VETEN, DHE SHUM KAM LEXUAR PĖR JU HAHAHAAHA NĖ FAQEN E PARAFUNDIT TĖ RILINDJES.

Ooooo KUKU PĖR TY QĖ MĖ BĖN TĖ QESHEM, PO TI NUK VDES POR KI ME NGORRDH, MĖ VJEN QUDI KUR THUA SHOKU I JUAJ KA QEN AFER TEJE DHE E KA GODIT PLUMI KURSE JUVE JO, SI TĖ ISHE MĖ I MIR EDHE JUVE JU KISH GODIT PLUMI, PO TY DJALLI TĖ KA M'BROJT O FAQEZI.

__________________________________________________ ___________

Geto_21

jehona
17-10-03, 22:28
te pershendes tonino, hahhaah qka preferon mama jeme a? mollat shoki. ej hajde more kur po vjen, deri sa te vish ti, mama jeme u shendosh, ai ai ai....... :wink:

Gentiana
19-10-03, 11:42
Un qajta pak pares, kesh vetun dhe ashtu ne mendime as vet nuk di se qka mendova qajta. Nganjeher esht mir njeriu te jet vetun, te mendon per shum gjera dhe ti ket te kjarta do sende. ju pershendes te gjithve.

Genta

Donika
29-10-03, 09:44
tungipe te ajtur. Hmm , une rrall shum qaj, por qe heren e fundin edhe tani shum shpesh qaj se me mungon njeriu qe e dua ma se shumti ne bot se e kam shum larg.tung

adam
31-10-03, 13:28
une kam kajt pak die ma heret edhe a e dini pse ...?veq kur e vendosi me ja thy turit naj kuna e sme jepet mundesia(dikuj qe deka eshte pshtim per te)e kur nuk e realizoj me vjen edhe me kajt ...

gegaj_pz
09-02-04, 11:58
tungiu si je a si po kaloni une jam fatmiri nga malasia

Gentiana
08-03-04, 12:02
Para 10min qajta. Duke e degjuar nje keng (CETIN- Zu spät) dhe ishte shum e prekshme.
:cry:

Genta

Barbaroza
08-03-04, 13:24
Genta,tjera here zemer mos degjo kenge nostalgjike :wink:

caki
08-03-04, 18:00
Genta,tjera here zemer mos degjo kenge nostalgjike :wink:

Une kam qajt me 6/3 2004 dite e shtune. E pse? duke me munguar dy prindrit e mi, e shpesh here i marr fotot e tyre dhe i shiqoj e nuk beje asgje tjeter vetem te zhytem ne nje oqean mendimesh e lotesh.

Gentiana
08-03-04, 18:07
Caki ke te drejt,po esht keshtu, se njeriu i merzitur kur te esht i mungon vetem nje fitil qe te dhezet. Fitili i im ke kjo keng sot :(
Barbaroza jo more nganjeher esht mir ta shpreh ate qe ndjen ne thellsin tende, dhe lotet ti lejsh te rrjedhin.

Po ajo merzi me ka kalu tash pak.
Genta

mirsad
08-03-04, 22:22
mendoje s e te gjithe jane pergjigjur sinqerishte sikurse po pergjigjem une..
kame shume vjete q enuk kame takuare vllai..nuk qaje shume por desha te theme se me qane zemra sa here qe jame ne mendime apo vetmi..
nuk jane raste te ralla kur qaje edhe per familjen.....
te theme s ekur kaqe qare me afer nuk me kujtohet dita por kame qare
tani shpejte kur po shikoja nje visidi(pllake/si i thone shqipe)qe fliste per masakrat e bera ne kosove...bosnje..dhe filistine..po theme per ketoakoma me qane zemra sinqerishte...shpresoje se zoti nuk do na beje me neve te vuajme me keto masakra nga armiqet tone..dhe ejtojme te lire ne shqiperine emadhe..

lazdrani
19-03-04, 11:25
Heren e fundit kam qajt vitin 1999,isha ne Shqiperi dhe kur takova familjen time qe ishin vendosur ne Tenda aty kam qajt si femiu :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
19-03-04, 11:36
Une heren e fundit kam qare para 4 ditesh.Bile,dikush...me tha kjo eshte ndjenje dashurie pasi pata qare pa asnje arsye.Po cfare dashurie bre,as qe e kam pat mendjen aty :wink:

lazdrani
19-03-04, 11:44
Po te behesh reale ndoshta veq pakez se krejt RRushi i ka fajet as nuk lajmerohet veq kuku per te sa ta zeje :twisted: :D :wink:

Barbaroza
19-03-04, 11:46
100% puna eshte te RRUSHI :wink:

Murgesha
19-03-04, 17:40
Hehe Barbaroza hajt se tane ne po te besojme qe ke qare per Rrushin.
Rrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eja more se plasi tuj qajt qika. Kuku mam po i pa shpirt qe qenke more Rrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :roll:

RRUSHI
20-03-04, 18:10
Hehe Barbaroza hajt se tane ne po te besojme qe ke qare per Rrushin.
Rrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii eja more se plasi tuj qajt qika. Kuku mam po i pa shpirt qe qenke more Rrushiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :roll:


Po z Murgesh ja ku jam ---pasi i bera nje vizit Lazdranit ne gjermani dhe me informoi lidhje me lotet e Barbarozes vendosa qe me ne fund te shkoj ne kosov e konkretisht ne Ferizaj qe ta takoj RRushin tim te ardhshem---
Pra te dashur forumista me 30 Marse ne ora 3-40 minuta arrij ne aeroportin e Sllatines por ju lutem te mos dal askush te me pres sepse do te vazhdoj rrugen menjeher per Ferizaj---arsyet besoj se tash me dihen...


PAS 5 VITEVE ME NE FUND DO TE SHOF KOSOVEN TIME TE DASHUR

Murgesha
20-03-04, 19:06
Oh Rushi sa po gezohem qe do ta shohesh Kosoven.
Edhe mua mu ben 5 vite qe skam qene atje :cry: :cry:

anna
21-03-04, 14:20
heren e fundit qe kam qare ka qene dje po shikoja nje film behej fjale per nje femije te cilit i vdes e ema e keshtu ne fund vdes edhe vete pikerisht menyra bindese qe djali i vogel e recitoi rolin e tij ishte e pabesueshme me beri per vete nejse me ndodh shpesh qe te qaj kur luan ndonje film i dhimbeshem nejse hajt tung nga une anna :lol: :wink:

SheTa
07-04-04, 16:32
valla me ju kallxu drejten kam qajt kur kam mar vesh qe spo me des femra :P idhnim ma te madh ku po don :P

SheTa
07-04-04, 16:33
valla me ju kallxu drejten kam qajt kur kam mar vesh qe spo me des femra :P idhnim ma te madh ku po don :P

sexybrikenda
08-04-04, 10:21
Sot nuk e di pse :cry: :cry: :cry: :?:

lazdrani
08-04-04, 20:35
Mos te lutem Ardita se po me shtine edhe mua te qaje,e kam zemren e lige :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sexybrikenda
09-04-04, 14:19
SHUME QESHARAKE O LAZDRAN PO NEJSE MAS JE TI NUK IDHNOHEM,APE DONE ME DITE PSE KAM QAJTE......TA QOJE NJE MESAZHE PRIVAT KISS YOU :wink:

Murgesha
09-04-04, 19:07
Brikenda ti kishe qajt per Lazdranin. :wink:
Sapo me tregoi Lazdrani :shock:

lazdrani
10-04-04, 10:54
Artdita me vjen keq per ate rast te pershendes dhe sherim te shpejt personit ne fjale....... :wink:

Murgesha
21-04-04, 11:26
Une kam qajt para tre kater diteve. Pata nje tendosje te forte te nervave. Pasi qajt u ndieva shume mire dhe krejt nervat mu liruan :lol:

Barbaroza
21-04-04, 12:06
Une s'kam qare por m'u kane mbushur syte me lot para 3 diteve kur degjova per nje rast vdekjeje :cry:

Cool_Boy
21-04-04, 13:02
Valla nuk e mbaj mend se kur kam qajt se nuk kam pas arsye se cool_boy jam hahha.

Ngushllime Barbaroza...

Barbaroza
21-04-04, 14:01
Flm Cool_boy, edhe pse nuk e kam te gjakut!

lazdrani
21-04-04, 15:11
Sot dhe mu ne kete forum.....lotet ishin te gezimit pasi ndegjova rastin e nderuarit giovani....

Honesty^uk.
21-04-04, 23:26
Une kam qare sonte kur fola me nenen, pasi me tha, NUK JU KAM LINDUR PER T'JU PASUR MALLE :cry:

Honesty^uk.
22-04-04, 00:34
Sonte ne 00;35 ne mesnate kam qare se qeshuri pasi me beri Murgesha

Barbaroza
26-04-04, 10:29
Mbreme kam qare :cry:

Gentiana
26-04-04, 10:32
Pse Barbaroza??? a ben te die?


Un nuk kam qajt qe koh,po jam mbush dhe tani gjdo gje mundet te jet fitili,keshtu e kam un. :roll: :roll:

Barbaroza
26-04-04, 10:37
Mbyllja moj kapakun fitilit se po behesh hor ketu ne forum :wink: :oops:

Gentiana
26-04-04, 10:39
:lol: :lol: :lol:

Hahahaha jo moj jo, nuk e lejoj veten un me me shku fytyra ne forum,dhe tani qe u bera mbreteresh edhe un, ncuk valla. :wink:

Barbaroza
26-04-04, 10:42
Ehhh moj Genta,kur te mbushem une,nuk shoh a jam prinsese apo mbretereshe,cka me del para e shqelmoj :wink:

Gentiana
26-04-04, 10:51
Po u dufke me u ruajt nga ti,apo jo??!! :?

Murgesha
26-04-04, 11:51
Mbreme kam qajt shume. Nuk e di se pse vetem se kur me doli gjumi e kisha bere qull jastekun. Edhe eshte e vertet, hajr ishalla po pres cfare hidherimi ka me me dal :(

Barbaroza
26-04-04, 11:53
Murgesha,prite nje gezim pasi paske qare ne enderr :)

Elisa
26-04-04, 13:11
tung tung,

heren e fundit kam qajtur para dy dite. Kur i kam prer floket dhe tani nuk me kan pelqy- Zemra ke tu me dal prej venit. Me tvertet.... Po tash jam be njejt :cry:

ni idiote mi ka prer per inat keq........

tung Elisa

Barbaroza
27-04-04, 09:05
S'paske patur faj qe ke qajte moj Elisa,sigurisht tash dukesh shume e shemtuar,mos dil me mire hiq jashte :( :cry:

lazdrani
22-06-04, 19:08
Ehhh moj Genta,kur te mbushem une,nuk shoh a jam prinsese apo mbretereshe,cka me del para e shqelmoj :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Uh qiko kukuku po e rrezikshme qenke :wink:

IceGirl
30-06-04, 16:08
Kam qajt kur e kam lon Kosoven para nje muaji ,
kam pas lot qe nuk harrohen :cry:


A tear from the heart :(

Vera
30-06-04, 16:34
sot kam qajt

lazdrani
30-06-04, 17:21
Dje kam qajte :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ndersa sot :D :D :D :D :D

Barbaroza
30-06-04, 17:26
E dijme se dje ke :cry: dhe sot :D per Murgeshen :wink:

lazdrani
30-06-04, 17:40
E dijme se dje ke :cry: dhe sot :D per Murgeshen :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

florian
30-06-04, 17:51
KUR KAM QAR HEREN E FUNDIT ME 25 QESHOR ? PSE ? SE PAS 8 VITEVE U KTHEVA NE TROPOJ E KUR E PASH DHE NJE HER ME SY LOTET ME RANE :cry:

lazdrani
30-06-04, 17:59
KUR KAM QAR HEREN E FUNDIT ME 25 QESHOR ? PSE ? SE PAS 8 VITEVE U KTHEVA NE TROPOJ E KUR E PASH DHE NJE HER ME SY LOTET ME RANE :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Te besoje Flori,Une pata shkuar pase 10 vite edhe Token e Kosoves ne Aeroport te Prishtines e pata puthure.Te deshiroje qaste te lumtura ne Tropoje Zoteri :wink:

Murgesha
30-06-04, 18:08
KUR KAM QAR HEREN E FUNDIT ME 25 QESHOR ? PSE ? SE PAS 8 VITEVE U KTHEVA NE TROPOJ E KUR E PASH DHE NJE HER ME SY LOTET ME RANE :cry:

Flori me nxorre lotet edhe mua. A thua kur do te shkoj edhe une ne Gjilanin tim? :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
30-06-04, 18:09
KUR KAM QAR HEREN E FUNDIT ME 25 QESHOR ? PSE ? SE PAS 8 VITEVE U KTHEVA NE TROPOJ E KUR E PASH DHE NJE HER ME SY LOTET ME RANE :cry:

Flori me nxorre lotet edhe mua. A thua kur do te shkoj edhe une ne Gjilanin tim? :cry: :cry: :cry: :cry:
Tani me mua 1Gushte ne Dasem,me ke premtuar :wink:

florian
30-06-04, 18:17
a do mledhem kurr na te tan ne venin ton me e pi ni kafe me te vertet .

ei une jam kan ksaj rradhe edhe ne gjakov ne morin ne ferizaj :wink:

jam knaqw vallahi

Gentiana
30-06-04, 18:18
a do mledhem kurr na te tan ne venin ton me e pi ni kafe me te vertet .

ei une jam kan ksaj rradhe edhe ne gjakov ne morin ne ferizaj :wink:

jam knaqw vallahi


Edhe ne Gjakovė thave?! :cry: :cry: Ani si ishte atje?????

florian
30-06-04, 18:28
a do mledhem kurr na te tan ne venin ton me e pi ni kafe me te vertet .

ei une jam kan ksaj rradhe edhe ne gjakov ne morin ne ferizaj :wink:

jam knaqw vallahi


Edhe ne Gjakovė thave?! :cry: :cry: Ani si ishte atje?????

I KISHA PAS DO KUMAR E SE KISHA DIT HIQ , PO GHJAKOVA ASHT SI YLL VALLAHI MA MIR SE JA KALOVA SKA :wink:

Barbaroza
30-06-04, 19:03
a do mledhem kurr na te tan ne venin ton me e pi ni kafe me te vertet .

ei une jam kan ksaj rradhe edhe ne gjakov ne morin ne ferizaj :wink:

jam knaqw vallahi

E ne Ferizaj,cfare te solli Flori :idea:

lazdrani
02-07-04, 11:01
:roll: :roll: I ka qye mesitet per Hanen :wink: :D :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 11:04
lazdran une kam qajt kur me iki kali ne qiell me ka marr ne qafe more njeri ahahhaha..........

lazdrani
02-07-04, 11:06
lazdran une kam qajt kur me iki kali ne qiell me ka marr ne qafe more njeri ahahhaha.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
02-07-04, 11:07
lazdran une kam qajt kur me iki kali ne qiell me ka marr ne qafe more njeri ahahhaha.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kesh ti kesh se ka me te ra ne vesh une vetem ate kali e pata e shkoj...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
02-07-04, 11:10
lazdran une kam qajt kur me iki kali ne qiell me ka marr ne qafe more njeri ahahhaha.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kesh ti kesh se ka me te ra ne vesh une vetem ate kali e pata e shkoj...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Zoti te lashte shendoshe ....po te kam thane edhe perpara se me mire eshte nje Pele ta mbajshe se Ate Kali bre hajvan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
02-07-04, 11:12
lazdran une kam qajt kur me iki kali ne qiell me ka marr ne qafe more njeri ahahhaha.......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kesh ti kesh se ka me te ra ne vesh une vetem ate kali e pata e shkoj...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Zoti te lashte shendoshe ....po te kam thane edhe perpara se me mire eshte nje Pele ta mbajshe se Ate Kali bre hajvan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

haahah lazdran sa kesh ka e nderroj por kisha frik prej katunarve ahahahah,por mos rastesisht e ke pa kerrin e ati kali ???

IceGirl
02-07-04, 13:35
Kam qajt dje kam qajt sod dhe tani jam duke qar..... s'mundem te tregoj se pse........:?: :cry:

Murgesha
02-07-04, 15:22
Kam qajt dje kam qajt sod dhe tani jam duke qar..... s'mundem te tregoj se pse........:?: :cry:

Icegirl me bere kurreshtare te dij pse? Ishalla te lehtesohen vuajtjet e te thahen lotet.

Cool_Boy
02-07-04, 15:33
Kam qajt dje kam qajt sod dhe tani jam duke qar..... s'mundem te tregoj se pse........:?: :cry:

Malli i madh per Cool_Boy'n te ben me qajt IceGirl :cry: :cry: :cry: edhe mua per ty ahhahaha :cry: :cry: :cry:

IceGirl
07-07-04, 17:01
Murgesha Flm te pershendes :)

Vera
07-07-04, 18:25
Sot kam qajt :cry: :cry:

Cool_Boy
07-07-04, 18:55
Sot kam qajt :cry: :cry:

mos ke qajt per mua???

Murgesha
07-07-04, 19:34
Sot kam qajt :cry: :cry:

mos ke qajt per mua???

Hahahahah Cool_Boy, ja ke qelluar kesaj here. :lol: Me kish shkruar Vera ne privat se per ty ka qajte sot. :wink:

Honesty^uk.
07-07-04, 19:46
Sot kam qajt :cry: :cry:

mos ke qajt per mua???

Hahahahah Cool_Boy, ja ke qelluar kesaj here. :lol: Me kish shkruar Vera ne privat se per ty ka qajte sot. :wink:


edhe ty a :?: :?:
mua me thirri ne telefon dhe pas nje gjysem ore e kuptova se pse ajo po qante :wink: :lol:

yllka
08-07-04, 11:26
Kam qajt dje kam qajt sod dhe tani jam duke qar..... s'mundem te tregoj se pse........:?: :cry:

Malli i madh per Cool_Boy'n te ben me qajt IceGirl :cry: :cry: :cry: edhe mua per ty ahhahaha :cry: :cry: :cry:
Cool_Boy :arrow: Sa vjeqar jeni :?:

Cool_Boy
08-07-04, 11:34
Kam qajt dje kam qajt sod dhe tani jam duke qar..... s'mundem te tregoj se pse........:?: :cry:

Malli i madh per Cool_Boy'n te ben me qajt IceGirl :cry: :cry: :cry: edhe mua per ty ahhahaha :cry: :cry: :cry:
Cool_Boy :arrow: Sa vjeqar jeni :?:

Yllka spo te tregoj ketu moj qiki se tani po me qet pune me vasha tjera ahahaahh...................


hiq me shume se 19 e disa muaj qiki ok :wink: .......................

Vera
08-07-04, 20:53
Sot kam qajt :cry: :cry:

mos ke qajt per mua???

Hahahahah Cool_Boy, ja ke qelluar kesaj here. :lol: Me kish shkruar Vera ne privat se per ty ka qajte sot. :wink:


edhe ty a :?: :?:
mua me thirri ne telefon dhe pas nje gjysem ore e kuptova se pse ajo po qante :wink: :lol:


Po a ju thash more mos i tregoni askujt qe veq ty Murgesh adhe Honesty ju tregova qyy, valla veq mos me ju tregu me asgje :evil:

Honesty^uk.
08-07-04, 20:57
Cool_Boy :arrow: Sa vjeqar jeni :?:

shume interesant po me vjen yllka
a nuk e din se kush thirret BOY :?: :lol: :lol:

lazdrani
09-07-04, 16:20
Sot ne mesdite,isha ne gjume :wink:

Vera
09-07-04, 19:38
Sot ne mesdite,isha ne gjume :wink:

pse brre lazdrani kend e pe enderr qe paske qajt. ncncnc e burr i thu veti ne gjum me qajt :wink:

Naki
09-07-04, 20:41
8) 8) 8) ,kame qajtur ne enderr javen e kaluar,ishin lote gezimi

Murgesha
09-07-04, 22:11
Sot ne mesdite,isha ne gjume :wink:

Menxi ta ndala te qajtmen.
Vera kish enderruarr se eshte nda prej meje. O cka kam hjek sa e binda se kjo sdo te ndodhe kurre. :lol:

Vera
19-07-04, 10:03
Nuk e di kur kam cajt veq po meduket qe sot po mu deshka me qajt :wink: :? :( :cry:

Cool_Boy
19-07-04, 10:48
Nuk e di kur kam cajt veq po meduket qe sot po mu deshka me qajt :wink: :? :( :cry:


O mos qaj se ketu jam bre edhe ti qy si mos tme shef mua ketu qan menjhere ahaahh

Gentiana
01-08-04, 11:52
Mbrem!

Cool_Boy
01-08-04, 21:42
Jo shyqyr jam rrit tashti e nuk po qaj me ahahahhaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ShEjToNkA
02-08-04, 23:12
Jo shyqyr jam rrit tashti e nuk po qaj me ahahahhaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kuull_djali .pse be po thu s'ke qajt .., unė ndiva qė sot ke qajt pėr Verėn bile bile tan diten edhe ke kajtė sse haahhaa

eni.veli
03-08-04, 06:34
Un qajta pak pares, kesh vetun dhe ashtu ne mendime as vet nuk di se qka mendova qajta. Nganjeher esht mir njeriu te jet vetun, te mendon per shum gjera dhe ti ket te kjarta do sende. ju pershendes te gjithve.

Genta ju pershendes shkruani nga kosova [/b]

lazdrani
03-08-04, 09:03
Me 1Gushte,posa shkela token e Kosoves ne Airoportin e Prishtines...Ishin keto lote te gezimit.....Oh me vendelindje nuk ka,se vetem kety flene shpirti dhe pastrohet zemra nga dhimbjet qe ne gurbetqaret mbajme :wink: Te gjithe atyre qe nuk kane pase rast ende te vine ju deshiroje kethim sa me te shpejte ne atdhe :cry: :cry: :cry:

eni.veli
03-08-04, 11:14
:?:

aferdita
03-08-04, 11:18
Me 1Gushte,posa shkela token e Kosoves ne Airoportin e Prishtines...Ishin keto lote te gezimit.....Oh me vendelindje nuk ka,se vetem kety flene shpirti dhe pastrohet zemra nga dhimbjet qe ne gurbetqaret mbajme :wink: Te gjithe atyre qe nuk kane pase rast ende te vine ju deshiroje kethim sa me te shpejte ne atdhe :cry: :cry: :cry:
Lazdran ich beneide dich,das ist so berührend :(

turisti
20-08-04, 21:37
Pershendetje.Nuk di se kur kum qajt per heren e fundit,por e di se ka qene per DASHURI. :P

nitushe
12-09-04, 15:13
sot valla para 4 oreve se kesh smut edhe kur kajsha mu duke qe pom kalon dhimbja veq si duket po dufka me i kuq syt edhe 2-3her se apet po kam dhimbje :( :cry:

turisti
12-09-04, 21:46
sot valla para 4 oreve se kesh smut edhe kur kajsha mu duke qe pom kalon dhimbja veq si duket po dufka me i kuq syt edhe 2-3her se apet po kam dhimbje :( :cry:

Pershendetje. Ishalla ban me mire. :P

nitushe
13-09-04, 07:48
flm turisti si duket urimi yt ndikoj edhe jom ma mire tash :D

turisti
13-09-04, 11:33
flm turisti si duket urimi yt ndikoj edhe jom ma mire tash :D


Shyqyr nitushe.Te pershendes. :wink:

mr_beni
13-09-04, 11:52
Heren e fundit kam qajt para 3 dite kur kam ardh nga Kosova.

Luana
13-09-04, 13:40
Une jam duke qar tash :cry: se eshte ka me dhemb kemba e majt :cry:

Murgesha
13-09-04, 15:56
Une po e ndėgjoj kėngėn e Gilit, Me kast---- e po qaj pėr vuajtjet e saja. :cry: :cry: :wink:

Barbaroza
13-09-04, 18:27
Une...nuk e mbaj mend :wink:

turisti
26-09-04, 21:39
Une jam gati,sepse zemra po mbushet shum me shpejte me gjera irituese..... :cry:

ShEjToNkA
26-09-04, 21:41
Pėr momentin.
Jam duke e ndėgjuar njė kėngė nga Selami Kolnja , dhe jam duke qajtur :cry: :cry:

MemphiSx
26-09-04, 22:43
Une nuk e di se kur kam qajt :) Por zemres i piken dy lot pak me heret :(

ShEjToNkA
26-09-04, 22:55
Une nuk e di se kur kam qajt :) Por zemres i piken dy lot pak me heret :(


MempfiSx , mos qajė ti vetė , se zemra edhe pse loton ndonjėherė nuk ėshtė rrezik.

MemphiSx
26-09-04, 23:13
Une nuk e di se kur kam qajt :) Por zemres i piken dy lot pak me heret :(


MempfiSx , mos qajė ti vetė , se zemra edhe pse loton ndonjėherė nuk ėshtė rrezik.

[b]Mir eshte as une as zemra po ja qe nganjeher spo mundet me duru as une as zemra :) Kam qellu shum i ndjeshem ne disa raste :D

turisti
28-09-04, 00:02
:cry: :cry: :cry: :cry: Une jam gati...... :cry: :cry: :cry:

nitushe
08-10-04, 10:09
Hera e fundit ka qene kur jam pershendet me nje shoqe :cry: :cry:

Artan_9
08-10-04, 13:41
un sot kam qajt sepse genta esht e semuar po i dhemb koka :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

nitushe
09-10-04, 17:23
Para 20 min.. se e degjova nje kong edhe u permallova :cry: :cry:

Artan_9
09-10-04, 17:27
pak me para

Gjumashja
26-11-04, 11:16
prom valla kom kajt pakes

lazdrani
26-11-04, 12:40
prom valla kom kajt pakes

Lote te gezimit :wink:

Mafiozi
27-11-04, 19:57
Para pak kohe me ran lotet...
Prej qeshjes :P

Gjumashja
27-11-04, 20:02
Para pak kohe me ran lotet...
Prej qeshjes :P

Jam kureshtare ta di qka u kane interesante qe ke kehs hajt kallxom :P edhe ruju mos kesh shume se te del idhnim tani

livoreka bicio
27-11-04, 20:28
PARA DISA MUAJE, KUR E KEMI HUMB NJE PERSON NGA FISI IME. :cry:

Gjumashja
27-11-04, 20:32
PARA DISA MUAJE, KUR E KEMI HUMB NJE PERSON NGA FISI IME. :cry:

ngushllime :(

livoreka bicio
27-11-04, 20:48
PARA DISA MUAJE, KUR E KEMI HUMB NJE PERSON NGA FISI IME. :cry:

ngushllime :(FLM SHUME. z.GJUMASHJA,TE PERSHENDES ME NDER DHE RRESPEKT. :!:

Gjumashja
27-11-04, 21:03
:wink: :wink: :wink:

Mafiozi
27-11-04, 21:21
Para pak kohe me ran lotet...
Prej qeshjes :P

Jam kureshtare ta di qka u kane interesante qe ke kehs hajt kallxom :P edhe ruju mos kesh shume se te del idhnim tani

Uuuuuuf histori e gjat Gjumashja, me fal qe nuk mundem me tregu ketu :?
Duhet me qesh shoqja Gjumashe, mir esht per shendet qyyy
hidherim kem perher, nuk mendoj per te :lol:

:wink:

Gjumashja
27-11-04, 21:29
Para pak kohe me ran lotet...
Prej qeshjes :P

Jam kureshtare ta di qka u kane interesante qe ke kehs hajt kallxom :P edhe ruju mos kesh shume se te del idhnim tani

Uuuuuuf histori e gjat Gjumashja, me fal qe nuk mundem me tregu ketu :?
Duhet me qesh shoqja Gjumashe, mir esht per shendet qyyy
hidherim kem perher, nuk mendoj per te :lol:

:wink:
hiqqqqqqqqqq spo du me kesh mu ka tek veq mem kallxu hahahahahahhaahhaha hahahhahahaha :P :P :P

dr1ta
29-03-05, 10:54
Mbrem nje enderr e keqe :cry:

Kaltrushi
29-03-05, 11:02
mbrem....................edhe at nga Merzija............... :cry: :cry: :cry: :cry:

Diana007
29-03-05, 11:05
mbrem....................edhe at nga Merzija............... :cry: :cry: :cry: :cry:


:cry: :cry: :cry: :cry:

Kaltrushi
29-03-05, 11:09
mbrem....................edhe at nga Merzija............... :cry: :cry: :cry: :cry:


:cry: :cry: :cry: :cry:


ehhhhh mori motrushe do gjera spo hiqen nga zemra as mendja........................ :cry: :cry: :cry:

Diana007
29-03-05, 11:10
mbrem....................edhe at nga Merzija............... :cry: :cry: :cry: :cry:


:cry: :cry: :cry: :cry:


ehhhhh mori motrushe do gjera spo hiqen nga zemra as mendja........................ :cry: :cry: :cry:
Te kuptoj motrushe :wink:

Dreni30
29-03-05, 11:12
uuuuuuuuuuuh cfare pyetje, une percdo dite caj e nganjehere me shume e nganjehere me pake vetem mesatarja per cdo dite.

Ndoshta dikush pyet pse??????
Nuk po ju tregoi e as njet se kam se po me vjene male :cry: :cry: :cry:

dr1ta
29-03-05, 11:14
uuuuuuuuuuuh cfare pyetje, une percdo dite caj e nganjehere me shume e nganjehere me pake vetem mesatarja per cdo dite.

Ndoshta dikush pyet pse??????
Nuk po ju tregoi e as njet se kam se po me vjene male :cry: :cry: :cry:


PSE? :shock: :D

Dreni30
29-03-05, 11:18
uuuuuuuuuuuh cfare pyetje, une percdo dite caj e nganjehere me shume e nganjehere me pake vetem mesatarja per cdo dite.

Ndoshta dikush pyet pse??????
Nuk po ju tregoi e as njet se kam se po me vjene male :cry: :cry: :cry:


PSE? :shock: :D

Oh moj Drita, por kam shume vujtje e nuk po mund ti kaloj kurrsesi, e jeta nganjehere me bahet sketerre.
Mundohem te jem i qeshur e i lumtur, por brenda po digjem.

dr1ta
29-03-05, 11:24
uuuuuuuuuuuh cfare pyetje, une percdo dite caj e nganjehere me shume e nganjehere me pake vetem mesatarja per cdo dite.

Ndoshta dikush pyet pse??????
Nuk po ju tregoi e as njet se kam se po me vjene male :cry: :cry: :cry:


PSE? :shock: :D

Oh moj Drita, por kam shume vujtje e nuk po mund ti kaloj kurrsesi, e jeta nganjehere me bahet sketerre.
Mundohem te jem i qeshur e i lumtur, por brenda po digjem.


:cry: :cry: te besoj valla ...te gjith jemi ne nje anije...shresojm ce behet mire dhe gjerat harroen me kohe ...

Dreni30
29-03-05, 11:31
uuuuuuuuuuuh cfare pyetje, une percdo dite caj e nganjehere me shume e nganjehere me pake vetem mesatarja per cdo dite.

Ndoshta dikush pyet pse??????
Nuk po ju tregoi e as njet se kam se po me vjene male :cry: :cry: :cry:


PSE? :shock: :D

Oh moj Drita, por kam shume vujtje e nuk po mund ti kaloj kurrsesi, e jeta nganjehere me bahet sketerre.
Mundohem te jem i qeshur e i lumtur, por brenda po digjem.


:cry: :cry: te besoj valla ...te gjith jemi ne nje anije...shresojm ce behet mire dhe gjerat harroen me kohe ...

Po po me shprese se po, por kur do te bahet kjo se ........................??????

Mi paske lexu mire ndjenjat e nderuar.

Rrespekt.

ShEjToNkA
29-03-05, 13:34
Sotė!!!
Edhe atė "falė" zogjėve tė cilėt cicėronin nė dritaren time dhe mė zgjuanė nga gjumi. Ku aty edhe kujtova gjithcka pėr vendėlindje dhe lotėt fillunė tė binin.

Kaltrushi
29-03-05, 13:36
Sotė!!!
Edhe atė "falė" zogjėve tė cilėt cicėronin nė dritaren time dhe mė zgjuanė nga gjumi. Ku aty edhe kujtova gjithcka pėr vendėlindje dhe lotėt fillunė tė binin.


o sa me permallove edhe mua...........une sapo degjoj diqka per vendlindjen time menjehere me del loti nga gezimi qe degjoj diqka per te, por edhe nga merzija qe nuk gjindem atje..........

pershendetje shejtonk........

doGzona
29-03-05, 13:37
Pyetja per mua do te ishte" kur nuk kam qajt"?

Kaltrushi
29-03-05, 13:43
Pyetja per mua do te ishte" kur nuk kam qajt"?


:lol: :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
29-03-05, 14:23
Sotė!!!
Edhe atė "falė" zogjėve tė cilėt cicėronin nė dritaren time dhe mė zgjuanė nga gjumi. Ku aty edhe kujtova gjithcka pėr vendėlindje dhe lotėt fillunė tė binin.

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

DEA
29-03-05, 14:25
Sotė!!!
Edhe atė "falė" zogjėve tė cilėt cicėronin nė dritaren time dhe mė zgjuanė nga gjumi. Ku aty edhe kujtova gjithcka pėr vendėlindje dhe lotėt fillunė tė binin.


Shejtonka me rrenqethe trupin moj, afer jane pushimet zemer mos ta nin :wink:

Barbaroza
29-03-05, 15:45
Se mbaj mend dot!

dembelica
29-03-05, 18:11
Po me duket qe nja 2-3 dite qe nuk kam qajte, per qudi ta preku hunden, perndryshe jam njeri shum prekes :cry: :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
29-03-05, 18:13
Sotė!!!
Edhe atė "falė" zogjėve tė cilėt cicėronin nė dritaren time dhe mė zgjuanė nga gjumi. Ku aty edhe kujtova gjithcka pėr vendėlindje dhe lotėt fillunė tė binin.


Shejtonka me rrenqethe trupin moj, afer jane pushimet zemer mos ta nin :wink:


Po ,falmnderit nga Zoti mė nė fundė pushimet po afrohen.

dr1ta
31-03-05, 12:07
Mbrem :( me esht be si hoby

Murgesha
31-03-05, 12:15
Mbrėmė, biseda me njė anėtar tė nderuar nga forumi mė solli lotėt.

dr1ta
31-03-05, 12:24
Mbrėmė, biseda me njė anėtar tė nderuar nga forumi mė solli lotėt.


Mos ka qen i njejti person ? :shock: :P

Barbaroza
31-03-05, 15:17
Mbrem :( me esht be si hoby

Eshte ndonjehere keshtu ne jete,por kalon!

doGzona
31-03-05, 15:23
Mbrem :( me esht be si hoby
Vetem njeriu pa ndjenja nuk qane dr1ta.

dembelica
31-03-05, 15:58
Hiq me larg se para pese minutash :(

Murgesha
31-03-05, 17:03
Mbrėmė, biseda me njė anėtar tė nderuar nga forumi mė solli lotėt.


Mos ka qen i njejti person ? :shock: :P

Nuk e besoj dr1ta.

Honesty^uk.
31-03-05, 17:38
Me 28 ne darke, por ketu kishte ndryshim,ishin lote gezimi :D

doGzona
01-04-05, 03:43
Me 28 ne darke, por ketu kishte ndryshim,ishin lote gezimi :D
Me vjen mire...dhe te deshiroje qe te kesh vetem lot gezimi ne jeten tuaj Honesty.

doGzona
03-04-05, 17:53
Sot e permalluar :cry:

Gjumashja
03-04-05, 17:54
me heret

Luana
03-04-05, 22:42
Sot kam qajt pak , se e shikova nji film te dhimbshem :cry:

DEA
03-04-05, 22:43
Sot kam qajt pak , se e shikova nji film te dhimbshem :cry:


Uh sa po me dhimbsesh moj, a qahet moj per filem ncncncnncncnc

Luana
03-04-05, 22:49
Sot kam qajt pak , se e shikova nji film te dhimbshem :cry:


Uh sa po me dhimbsesh moj, a qahet moj per filem ncncncnncncnc

Po moj si nuk qahet , kuku edhe kjo po zemren e kalit te fort e paske :evil:

DEA
03-04-05, 22:52
Valla shume veshtir me dalin lotet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
03-04-05, 22:55
Valla shume veshtir me dalin lotet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

e lumja ti :roll:

007
03-04-05, 23:05
Sot kam qajt pak , se e shikova nji film te dhimbshem :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
03-04-05, 23:06
Sot kam qajt pak , se e shikova nji film te dhimbshem :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dreni30
03-04-05, 23:49
Sot kam cajt tere diten, por edhe jam gezuar te dyjat.

Kaltrushi
04-04-05, 09:12
Sot kam cajt tere diten, por edhe jam gezuar te dyjat.


ai bre vlla mos u be i lige......siq po doket paskan qene keto leto nga dashurija e pervluar..........

Kercovari
04-04-05, 09:29
Sot kam cajt tere diten, por edhe jam gezuar te dyjat.
Po trego dhe priti urimet gati jane!

dembelica
04-04-05, 12:02
Sot kam cajt tere diten, por edhe jam gezuar te dyjat. :( :wink:

dr1ta
04-04-05, 21:58
Sot mu mbushen syte me lot ---nga nervoza----duheshte te jet nje dite pak ma ndryshe per mua --Nuk u be sikur ce pritsha une . E zhgenjyer

Luana
04-04-05, 22:40
Sot mu mbushen syte me lot ---nga nervoza----duheshte te jet nje dite pak ma ndryshe per mua --Nuk u be sikur ce pritsha une . E zhgenjyer


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ta besoj une :cry: :cry:

ShEjToNkA
04-04-05, 22:43
Pėr tė fundėn herė, tani. Posa lexova kėngėt e Deas dhe tė Murgeshės :( :(

Murgesha
04-04-05, 22:48
Pėr tė fundėn herė, tani. Posa lexova kėngėt e Deas dhe tė Murgeshės :( :(


Unė po qeshem tėrė kohėn valla. :cry: :cry: :cry: :cry:

Dreni30
05-04-05, 09:13
Sot kam cajt tere diten, por edhe jam gezuar te dyjat.


ai bre vlla mos u be i lige......siq po doket paskan qene keto leto nga dashurija e pervluar..........Ndoshta motrushe Kaltrushe, nuk e di.......................

doGzona
07-04-05, 19:51
Para gjysme ore.

Gentiana
07-04-05, 19:52
mbrem!

Murgesha
07-04-05, 19:54
Ani se qajtėt a fituat diē???

Gentiana
07-04-05, 19:57
Ani se qajtėt a fituat diē???

:lol: :lol: :lol: :lol:
Po moj, Dhimbjen 2diteshe te Kokes,a pak po te duket a??? :wink:

doGzona
07-04-05, 20:01
Ani se qajtėt a fituat diē???

:lol: :lol: :lol: :lol:
Po moj, Dhimbjen 2diteshe te Kokes,a pak po te duket a??? :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-04-05, 20:04
Ani se qajtėt a fituat diē???

:lol: :lol: :lol: :lol:
Po moj, Dhimbjen 2diteshe te Kokes,a pak po te duket a??? :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kėshtu pra.
Mos harroni fjalėt e dadės Murgeshė.
Vėrtet loti ėshtė zbrazje e dhimbjes, por edhe nuk duhet qarė shpesh.
Gėzoni jetėn sa jeni tė reja, se dikur do tė qani pse skeni qeshė por keni qarė nė kėtė kohė. :wink:

Honesty^uk.
07-04-05, 21:55
Motrushe mos na e kujton qarjen se na kujtohet ....

Pas loteve Syri shikon me mire

Luana
08-04-05, 22:56
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:

007
08-04-05, 22:57
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:
:roll: :roll: :roll: :?:

doGzona
08-04-05, 22:58
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:

Nga te qeshurit ishalla :(

007
08-04-05, 22:59
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:

Nga te qeshurit ishalla :(
hahahaahahahah :lol: :lol: :lol:

Luana
08-04-05, 23:01
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:

Nga te qeshurit ishalla :(
hahahaahahahah :lol: :lol: :lol:

Jo moj nga te qeshurit por prej zorit http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c021.gif

Dreni30
08-04-05, 23:10
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:


Moj Luana cka u ba moj qe po qane se valla edhe mu po me rrjedhin lotet :cry: :cry: :cry: kah po te shof ty.

Luana
08-04-05, 23:27
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:


Moj Luana cka u ba moj qe po qane se valla edhe mu po me rrjedhin lotet :cry: :cry: :cry: kah po te shof ty.


Jam tu ngri qep ne ket moment de qy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Murgesha
08-04-05, 23:53
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:


Moj Luana cka u ba moj qe po qane se valla edhe mu po me rrjedhin lotet :cry: :cry: :cry: kah po te shof ty.


Jam tu ngri qep ne ket moment de qy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


Po jepja moj burrit le ti grijnė qepėt. :lol:

Gentiana
08-04-05, 23:54
Une jam duke qar ne ket moment :cry: :cry: :cry: :cry:


Moj Luana cka u ba moj qe po qane se valla edhe mu po me rrjedhin lotet :cry: :cry: :cry: kah po te shof ty.


Jam tu ngri qep ne ket moment de qy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif


Po jepja moj burrit le ti grijnė qepėt. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
09-04-05, 00:05
Po jepja moj burrit le ti grijnė qepėt. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Po burrin e kam moj Turist , e nuk ban moj qy http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e070.gif

Gjumashja
09-04-05, 11:30
dje se dij ndoshta nga deshira e madhe per te qen me disa persona porata me zhgenjyen

dr1ta
09-04-05, 11:56
Enderr mbrem .. :cry:

MemphiSx
09-04-05, 12:00
Ahhhhh Une skam qajt por Zemra :( Dje hiq ma larg :evil: :evil:

Dreni30
09-04-05, 12:01
Enderr mbrem .. :cry:

a shume e dhimbshme ishte aaaaaaaaa qe po qane oj Drita.

doGzona
09-04-05, 15:19
Syri nganjeher...zemra gjithmone. :(

007
09-04-05, 15:24
valla kogja gat um ka shku pa kajt,veq po me duket nuk do mem shku ma gat :roll: :wink:

Luana
09-04-05, 23:09
Para gjys ore :(

prishtinasja
09-04-05, 23:12
Enderr mbrem .. :cry:

a shume e dhimbshme ishte aaaaaaaaa qe po qane oj Drita.


o Dreni ka mete me pa sonte edhe serin tjeter e mandej me na tregu :lol: :lol:

Dreni30
09-04-05, 23:17
Para gjys ore :(

Pse cka ndodhi e nderuar.

Luana
09-04-05, 23:26
Para gjys ore :(

Pse cka ndodhi e nderuar.

Tu ngri qep more , qka po mendon ti :?:

Dreni30
09-04-05, 23:32
Para gjys ore :(

Pse cka ndodhi e nderuar.

Tu ngri qep more , qka po mendon ti :?:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
09-04-05, 23:35
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Dreni30
09-04-05, 23:39
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :arrow:

Psikologu
09-04-05, 23:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :arrow:


O Dreni i nderuar a banė me kjat burri , se disa po thojn qe jo...e une pak zemren e butė....

dr1ta
10-04-05, 15:31
Enderr mbrem .. :cry:

a shume e dhimbshme ishte aaaaaaaaa qe po qane oj Drita.


o Dreni ka mete me pa sonte edhe serin tjeter e mandej me na tregu :lol: :lol:


HE HE HE SHUME FUCKING FUNNY JE :twisted:


ME falni ne shprehje ju tjeret ....

Piskama
10-04-05, 15:40
Mua kur tme qahet piskas dhe me vjen njejte si me qajte. :twisted: :twisted:

Gentiana
10-04-05, 15:44
Mua kur tme qahet piskas dhe me vjen njejte si me qajte. :twisted: :twisted:

Allahile ti perpos se po piskatshe non-stop si per te qeshur si per te qar,a ban ndoj gje tjeter????

Piskama
10-04-05, 15:47
Mua kur tme qahet piskas dhe me vjen njejte si me qajte. :twisted: :twisted:

Allahile ti perpos se po piskatshe non-stop si per te qeshur si per te qar,a ban ndoj gje tjeter????


Po si joooooooooooooooooooo ani`?
Edhe kur flej piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :twisted: :evil:

Gentiana
10-04-05, 15:53
Po si joooooooooooooooooooo ani`?
Edhe kur flej piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :twisted: :evil:

Po mire e martuar a je???
(tybe nese po,po me dhimbset ai fatlumi) :lol:

Piskama
10-04-05, 19:51
Po si joooooooooooooooooooo ani`?
Edhe kur flej piskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas :twisted: :evil:

Po mire e martuar a je???
(tybe nese po,po me dhimbset ai fatlumi) :lol:


Hihihihihihhii i lumi ai qe me merr mua, se jam e mesuar me piskate vend e pa vend. :twisted:

Diana007
23-04-05, 09:44
Tani :cry: :cry:

Tomori
24-04-05, 01:30
Enderr mbrem .. kam pa se humba Tomorin:cry:
Interesante qfare po thua moj "dr1ta"
-Po te njeten ender kam pa edhe une ...kam pa se te humba ty :cry:
-Shyqyr e zote veq paska qene ender :lol:

dr1ta
24-04-05, 22:23
Enderr mbrem .. kam pa se humba Tomorin:cry:
Interesante qfare po thua moj "dr1ta"
-Po te njeten ender kam pa edhe une ...kam pa se te humba ty :cry:
-Shyqyr e zote veq paska qene ender :lol:


Keshtu ty do te ndodh nje dit http://www.cosgan.de/images/midi/frech/k005.gif

Dreni30
25-04-05, 19:29
Koha e beri te veten e shpesh po qaj e percka dikush e din e kush nuk e din le te vesin se i tregoj.

Murgesha
25-04-05, 19:32
Koha e beri te veten e shpesh po qaj e percka dikush e din e kush nuk e din le te vesin se i tregoj.

Po ēka ke lum Dada qė po qan???
Mos ėshtė ka tė ngucė kush??? :roll: :roll: :roll:

Dreni30
25-04-05, 20:04
Koha e beri te veten e shpesh po qaj e percka dikush e din e kush nuk e din le te vesin se i tregoj.

Po ēka ke lum Dada qė po qan???
Mos ėshtė ka tė ngucė kush??? :roll: :roll: :roll:

Dadush prej kur moj qyyyyyyyyyyyyyyyy.

Domira
25-04-05, 20:13
Dje kom qajt se m'ka ofendu ni http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d010.gif

Dreni30
25-04-05, 20:14
Dje kom qajt se m'ka ofendu ni http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d010.gif

Ani qysh moj!! valla i paska pas brinat e mdhaj.

Domira
25-04-05, 20:26
Dje kom qajt se m'ka ofendu ni http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d010.gif

Ani qysh moj!! valla i paska pas brinat e mdhaj.

Pun e madhe une qeshtu ja boj http://www.cosgan.de/images/midi/boese/u020.gif

Dreni30
25-04-05, 20:29
Dje kom qajt se m'ka ofendu ni http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d010.gif

Ani qysh moj!! valla i paska pas brinat e mdhaj.

Pun e madhe une qeshtu ja boj http://www.cosgan.de/images/midi/boese/u020.gif

ani de mire ja paske ba, pra bash mire po me vjen valla qe ke mujt.

Domira
25-04-05, 20:33
Dje kom qajt se m'ka ofendu ni http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/d010.gif

Ani qysh moj!! valla i paska pas brinat e mdhaj.

Pun e madhe une qeshtu ja boj http://www.cosgan.de/images/midi/boese/u020.gif

ani de mire ja paske ba, pra bash mire po me vjen valla qe ke mujt.

...ama ajo bojke kshtu :shock: kishe ncncnc
spo ma nin valla hiq 8)

Dreni30
25-04-05, 20:36
...ama ajo bojke kshtu :shock: kishe ncncnc
spo ma nin valla hiq 8) [/quote]

Ni de mire ja ka ba qyyyyyyyyyyyyyy. vetem mos qaj se nuk ban.

Domira
25-04-05, 20:38
...ama ajo bojke kshtu :shock: kishe ncncnc
spo ma nin valla hiq 8)

Ni de mire ja ka ba qyyyyyyyyyyyyyy. vetem mos qaj se nuk ban.[/quote]

...spo muj de se nuk jom http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/a010.gif

Dreni30
25-04-05, 20:40
...ama ajo bojke kshtu :shock: kishe ncncnc
spo ma nin valla hiq 8)

Ni de mire ja ka ba qyyyyyyyyyyyyyy. vetem mos qaj se nuk ban.

...spo muj de se nuk jom http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/a010.gif [/quote]

Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.

Domira
25-04-05, 20:42
...ama ajo bojke kshtu :shock: kishe ncncnc
spo ma nin valla hiq 8)

Ni de mire ja ka ba qyyyyyyyyyyyyyy. vetem mos qaj se nuk ban.

...spo muj de se nuk jom http://www.cosgan.de/images/midi/teufel/a010.gif

Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.[/quote]

Nuk jom katile de mus me qajt kur merzitna qy.

Dreni30
25-04-05, 20:48
Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.[/quote]

Nuk jom katile de mus me qajt kur merzitna qy.[/quote]

Nuk po te them se je katile se qe je, jo me fal si qe sje se duhet me qajt e me shfre mire, por pse???

Domira
25-04-05, 20:50
Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.

Nuk jom katile de mus me qajt kur merzitna qy.[/quote]

Nuk po te them se je katile se qe je, jo me fal si qe sje se duhet me qajt e me shfre mire, por pse???[/quote]

Mir e ki valla bash qashtu osht...

Dreni30
25-04-05, 20:56
Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.

Nuk jom katile de mus me qajt kur merzitna qy.

Nuk po te them se je katile se qe je, jo me fal si qe sje se duhet me qajt e me shfre mire, por pse???[/quote]

Mir e ki valla bash qashtu osht...[/quote]

a kuptove tash pra.

Domira
25-04-05, 20:59
Cka moj nuk je qyyyyyy, edhe shkruj qiko se valla nuk po shof dicka mire e keto figura nuk po i marr vesh boll.

Nuk jom katile de mus me qajt kur merzitna qy.

Nuk po te them se je katile se qe je, jo me fal si qe sje se duhet me qajt e me shfre mire, por pse???

Mir e ki valla bash qashtu osht...[/quote]

a kuptove tash pra.[/quote]

Po me duket se kuptova i nderuar :wink: :lol:

Dreni30
25-04-05, 21:01
a kuptove tash pra.[/quote]

Po me duket se kuptova i nderuar :wink: :lol: [/quote]

mire po me vjen valla qe e ke kuptuar.

Domira
25-04-05, 21:03
a kuptove tash pra.

Po me duket se kuptova i nderuar :wink: :lol: [/quote]

mire po me vjen valla qe e ke kuptuar.[/quote]

...um knaqe krejt hahahahhahahahahah

Dreni30
25-04-05, 21:07
a kuptove tash pra.

Po me duket se kuptova i nderuar :wink: :lol:

mire po me vjen valla qe e ke kuptuar.[/quote]

...um knaqe krejt hahahahhahahahahah[/quote]

Ani de te vazhdoft e knaqshmja hohhhhhhh.

Domira
25-04-05, 21:08
a kuptove tash pra.

Po me duket se kuptova i nderuar :wink: :lol:

mire po me vjen valla qe e ke kuptuar.

...um knaqe krejt hahahahhahahahahah[/quote]

Ani de te vazhdoft e knaqshmja hohhhhhhh.[/quote]

flm flm :lol:

Fleta
25-04-05, 21:08
Dje volla ..... :cry: :cry: :cry:

Naki
25-04-05, 21:19
Dje ne mengjez,ishin lote te gezimit

Domira
25-04-05, 21:23
Dje ne mengjez,ishin lote te gezimit

Sa mire :D

Gentiana
25-04-05, 21:23
Sot. Ne telefon me nje person qe se kam pa qe 5vite. :cry:

Dreni30
25-04-05, 21:24
Sot. Ne telefon me nje person qe se kam pa qe 5vite. :cry:

qenkeni gezuar mjaft.

Kercovari
25-04-05, 21:41
Koha e beri te veten e shpesh po qaj e percka dikush e din e kush nuk e din le te vesin se i tregoj.
Mos punun ne kuzhin e te lotojn syt prej qepes.hahahahaahahah!

Dreni30
25-04-05, 23:00
Koha e beri te veten e shpesh po qaj e percka dikush e din e kush nuk e din le te vesin se i tregoj.
Mos punun ne kuzhin e te lotojn syt prej qepes.hahahahaahahah!

Flm. per komplimente i nderuar se nta se ke hiqqqqqqqqqq.

Betta
27-04-05, 12:55
dje kam qajt :cry: :cry: :cry: :cry:

Betta
27-04-05, 12:58
dje kam qajt :cry: :cry: :cry: :cry:


aha edhe pse koka pyetja hehehe kisha kohe edhe me qajt se e kam pas te lire disi u merzita per prishtinen time i kujtosha vetem kujtimet e mira e jo ato te kqijat se po ti kisha kujtu ato te kqijat kisha plas krejt :lol: :lol:

Fleta
27-04-05, 12:58
Malli per dikend me ka shty ce te qaje dje disa here.......... :cry:

Tomori
27-04-05, 13:24
Ndryshuar nga Genta

Gjumashja
28-04-05, 18:27
para pak min se e degjova 1 kong shume e du edhe kaj saher ta degjoj

Luana
28-04-05, 18:32
para pak min se e degjova 1 kong shume e du edhe kaj saher ta degjoj

Me thuaj se qfar kenge ishte ajo qe ta ndegjoj edhe une te lutem gjumashe :?:

Gjumashja
28-04-05, 18:35
para pak min se e degjova 1 kong shume e du edhe kaj saher ta degjoj

Me thuaj se qfar kenge ishte ajo qe ta ndegjoj edhe une te lutem gjumashe :?:


english ''here without you''3 doors down se di une shume permallona kur e degjoj kit kong :cry:

Luana
28-04-05, 18:40
english ''here without you''3 doors down se di une shume permallona kur e degjoj kit kong :cry:

Ne qfar website eshte gjumashe :?: