PDA

View Full Version : Ndihme....


Gentiana
22-09-04, 21:41
Le te jet kjo tem, kujt i duhet nje ndihm.
Ja po ja nisi un, dhe kush mundet te me ndihmoj i kisha flm shum.

E kerkoj nje keng qe sa koh, po asesi nuk po mundem ta gjej, e kendojn: Ganja dhe Kristi, me titull: Me mungon, gjysma e vetes sime....

Mos me thuani ta kerkoj ne google, apo ku ta di un, se siq thash, shum e kam kerkuar, por kot se koti, kush din ku mundem ta gjej, si MP 3, apo vetem me e ndegju, me tregoni.
Ju flm

Genta

ShEjToNkA
22-09-04, 21:43
Genta ,unė tė kisha tregu loqkum ,po sot mė fal se tybe s'po munda me fol. Se jam smutė ti e din ,veq kysmet nesėr tė tregoi sis :roll: :wink:

Gentiana
22-09-04, 21:46
Genta ,unė tė kisha tregu loqkum ,po sot mė fal se tybe s'po munda me fol. Se jam smutė ti e din ,veq kysmet nesėr tė tregoi sis :roll: :wink:

Pse a gishtave te dores ju paska ra gripi a? apo i ke thyer aq shum se ke piskatur.... :lol: :wink:

turisti
22-09-04, 21:48
Gentiana e nderuar,
Une nuk kam mundesi,por nese marr vesh prej dikujna,te tregoj.Nderkohe,te deshiroj shume sukses.
Pershendetje - TURISTI. :wink:

ShEjToNkA
22-09-04, 21:54
Genta ,unė tė kisha tregu loqkum ,po sot mė fal se tybe s'po munda me fol. Se jam smutė ti e din ,veq kysmet nesėr tė tregoi sis :roll: :wink:

Pse a gishtave te dores ju paska ra gripi a? apo i ke thyer aq shum se ke piskatur.... :lol: :wink:

Gishtave de qyy pse a mua mendojshe aaaaaa :?: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-09-04, 21:56
E bre Genta hallall ta bėftė mundin Zoti qė e paske hap kėtė temė.
Hajde loqkė tė kam se mė ka humb "Pandufja" e mu mėrdhinė kėmbėt.
Kqyr pashė mamin mos ėshtė qatje nėn tavolinė??????
Ps. Nuk e di ku mund ta gjejsh atė kėngė. A ėshtė e mirė shumė a??

ShEjToNkA
22-09-04, 21:58
Murgesha ,pandufėn ta kish marrė Luana .
Se kish pas me shku me ni ndej e tha po mė pėrshtatet me fuston shumė :shock:

Gentiana
22-09-04, 22:08
Ndoshta ketu dual si shaka, ama me tvertet e pata, dhe esht shum me rendesi per mua. Murgesha, shum keng e mire esht, po u bera nervoz, se askund nuk po mundem ta gjej. :( :( :(

ShEjToNkA
22-09-04, 22:15
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lajmrohuuuuuu nėse je kėtu sisssssssssssssss

Gentiana
22-09-04, 22:18
Qka pate moj, a mos ma gjete kengen????? :shock:

ShEjToNkA
22-09-04, 22:20
Shko nė ketė adresė ,ndoshta kėtu e gjenė.
www.muzikanet.com

Gentiana
22-09-04, 22:24
Loqkum ncuk valla, se edhe ketu kam qen, edhe thash hajt mbase po me thot shejtonka ta kerkoj edhe nje her, po kot.... :cry: :cry:

ShEjToNkA
22-09-04, 22:27
Genta , as kėtu s'qenka aaaaaa??????????
Se unė s'kam hy ende ,mirėpo e kėrkova nga dikush tjetėr dhe ma ofruan kėtė adresė, por mė vejn keq ,shpersoj se do ta gjejmė loqkum.

Tomori
22-09-04, 22:45
Le te jet kjo tem, kujt i duhet nje ndihm.
Ja po ja nisi un, dhe kush mundet te me ndihmoj i kisha flm shum.

E kerkoj nje keng qe sa koh, po asesi nuk po mundem ta gjej, e kendojn: Ganja dhe Kristi, me titull: Me mungon, gjysma e vetes sime....

Mos me thuani ta kerkoj ne google, apo ku ta di un, se siq thash, shum e kam kerkuar, por kot se koti, kush din ku mundem ta gjej, si MP 3, apo vetem me e ndegju, me tregoni.
Ju flm

Genta

Genta po te ndihmon Tomori, sa kuptova te mungongjysma e vetes tende!
Genta po ta huazoj un gjysmen teme, e ty kompletohesh nuk je ma e perghysmume, e un ngeli gjysem po ska dert, se gjej ndoni afarist e kam me e mar komplet dhe prap nje gjysem dot ngel!!hahaha mos u qudit Genta ja po ta fali gjysmen teme qashtu ,,,hahaha

turisti
22-09-04, 23:06
Gentiana,nese nuk priton,ose ke kohe,provo mos ka ne :www.qielli.com
Pershendetje. :wink:

turisti
22-09-04, 23:17
E gjeta edhe nje: www.albasoul.com
Sukses-TURISTI. :wink:

Murgesha
22-09-04, 23:21
Genta shko te www.istogu.com.
Edhe pranoma se jam me e zonja se krejt ju.
Shejtonka plas zemer se me mua ska. :wink:

Tomori
22-09-04, 23:23
Le te jet kjo tem, kujt i duhet nje ndihm.
Ja po ja nisi un, dhe kush mundet te me ndihmoj i kisha flm shum.

Me mungon, gjysma e vetes sime....
Mos me thuani ta kerkoj ne google, apo ku ta di un, se siq thash, shum e kam kerkuar, por kot se koti, kush din ku mundem ta gjej, si MP 3, apo vetem me e ndegju, me tregoni.
Ju flm

Genta

Genta po te ndihmon Tomori, sa kuptova te mungon gjysma e vetes tende!
Genta po ta huazoj un gjysmen teme, e ty kompletohesh nuk je ma e perghysmume, e un ngeli gjysem po ska dert, se gjej ndoni afarist e kam me e mar komplet dhe prap nje gjysem dot ngel!!hahaha mos u qudit Genta ja po ta fali gjysmen teme qashtu ,,,hahaha

ShEjToNkA
22-09-04, 23:23
Genta shko te www.istogu.com.
Edhe pranoma se jam me e zonja se krejt ju.
Shejtonka plas zemer se me mua ska. :wink:


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Lozonjarja
23-09-04, 11:18
Ndihmeeeeeeeeeeeee,Shejtonka ma mori makinen,ndihmeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry:

Tomori
23-09-04, 11:59
Ndihmeeeeeeeeeeeee,Shejtonka ma mori makinen,ndihmeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cry: :cry: :cry:

Qfar ndihme, moj zojush po a e din ti se shejtonka, bashkpunon me kryeshefin e policis rrugore, he moj Lozonjare po ti nuk e din kush esht kryeshefi, po te trgoj une,
Murgesha, esht kryeshefi me siguri ta ka kerku makinen e sja ke dhen,,,,e Lozonjare po pse sja dhe moj,,mbas ksaj ka urdhnu shejtonken do ta mar makinen,,,,se e di un vet ket pun mua ksaj vere ma muaren bicikleten, e jo ti ma makinen,,,,,
Lozonjare gjej naj lidhje e bisedo me shefin Murgeshen se ndoshta ta thken,natyrisht duhet me i dhan naj Lek, se kjo pun keshtu e do.....hajhahaha

Lozonjarja
23-09-04, 12:00
Tomori,puna eshte krye me sukses,ato u arrestuan :lol:

Tomori
23-09-04, 12:23
Tomori,puna eshte krye me sukses,ato u arrestuan :lol:

hahaha Lozonjare, qflet ti po nuk sheh se folirasin me ty, me vjen keq po kjo esht e verteta nuk i njeh mir ti. Mos be Lozonjare a ka djal nane qe e areston Murgeshen,qflet moj Lozonjare,,,,mundsh ta marish makinen mere e mos ba za,,,se valklahi edhe tarestojn thuaj ti qe je ndrejt kot e ke moj Lozonjare, dot thuan ja ku e ke Advokatin e miru ti me ket proqes e kjo shkon me muaj e ban vaki me vite,,,,mos Lozonjare mos u ngatro me ta,,,,

Nita_ch
24-09-04, 14:31
Pershendetje Genta shko ne ket adress www.dashurija.com

Gentiana
24-09-04, 17:49
Po thuajse te gjitha keto adresa se mi treguat ju, i kam ditur, dhe ne te gjitha e kam kerkuar ket keng, por askund nuk esht. Ket adress se ma tregoj Murgesha kenga ish ne te, dhe u anetarsova e krejt, po ateher thojke ky file nuk egziston, tani ku qendron problemi nuk e dij. flm qe u munduat te me ndihmoni, po ksaj radhe po ja bejm ndryshe. kujt i bjen ne dore,apo nese e ka kush ne PC ket keng, ateher le te me lajmeron, ja dergoj ne M/P MSN adressen dhe le te ma dergon permes MSN-it. se perndyshe nuk po dij si me ja be....

Mbremje te kendshme

Genta

Barbaroza
24-09-04, 17:57
Vetem per Genten:

Zgjohem ne mengjes me afshin tend
Gjysma vetes sime me mungon
S'dua ta pranoj,por e pranoj
Nuk jam,nuk je,nuk ekzistoj

Gentiana
25-09-04, 17:46
Vetem per Genten:

Zgjohem ne mengjes me afshin tend
Gjysma vetes sime me mungon
S'dua ta pranoj,por e pranoj
Nuk jam,nuk je,nuk ekzistoj

:lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted:

Gentiana
29-09-04, 13:16
Ndihmmmmmmmmm. Mbase vdiqa nga Mausi i PC-s qe me ra kokes dhe u prish, thash te me ndihmoni ju, mbase po shkoj ne at Botė dhe nuk do te mundem te kontakoj ketu me ju, te ma gjeni nje Maus tjeter....

Ah kesh ka harroj.

Shejtonka mi paska vjedh Buzet..... :cry: :cry: :cry:

ShEjToNkA
29-09-04, 13:23
Gentaaaaaaa , sa i pėrketė ndihėmės drejtohu tek Agjensioni Turistik "RAHMETLIAOVIT" aty do tė gjeshė MAUSI tė cilės do llojii :lol: :lol: :lol:


E sa pėr buz mos mė ngjitė fjal se nuk ėshtė e vėrtet :twisted: :twisted: :twisted:

Gentiana
30-09-04, 14:43
Kush din ku mundem ta gjej Albumin e ri te Ilir Shaqiri-t??? :roll: :?

lazdrani
30-09-04, 14:59
Kush din ku mundem ta gjej Albumin e ri te Ilir Shaqiri-t??? :roll: :?
Ne banese te Ilir Shaqiri :lol: :lol: :lol:

Gentiana
30-09-04, 15:06
Kush din ku mundem ta gjej Albumin e ri te Ilir Shaqiri-t??? :roll: :?
Ne banese te Ilir Shaqiri :lol: :lol: :lol:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Diana007
02-12-05, 15:24
Kush din ku mundem ta gjej Albumin e ri te Ilir Shaqiri-t??? :roll: :?
Ne banese te Ilir Shaqiri :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: