PDA

View Full Version : Ejani ne oden e burrave !!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Cool_Boy
05-05-04, 13:13
pershdnetje per te gjith dhe mire se vini ne oden e burrave...

murhaba si jeni bre burra???

hej hajde te bejm interesont kete ode apo??

pleqnoni e qka te deni bene apo????Vetem runi se mixha me be e me rrok gazharrulken ne dore na qet tanve prej ketuhit...ahhaah

tung kalofshi bukur,Cool_Boy

yllka
05-05-04, 16:41
ODA E BURRECAVE!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: Shaka pake sorry :wink:

lazdrani
05-05-04, 19:27
ODA E BURRECAVE!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: Shaka pake sorry :wink:
Qy qy ah Burreca po te dukemi ne ah,bre" kunder".......Ec bani punet tuja eh mos u perzi te Burrat kety :D :wink:
Eh Burri i Dheut Cool-Boy,qeshtu eshte kur grate perzien ne Odat te Burrave te bajne horr krejt,zanin e fisit ta prishinqy niher....
Oh Hajde Flori e mire se erdhesh,si je bre Burre ajeni si jeni,burym qe kalle nje prej meje se ekam mbeshtjell te forte nje. :D :wink:

florian
05-05-04, 21:59
QY LAZDRAN SE PO E KALLI NJA PREJ TEJE TU RRIT NERI , E LENI MORE KTO GRA JASHT SE NA MOREN FTYRE E KA FAJIN COLL BOJ QE KUR DEL NA E LE DEREN HAP PO LENI KTO SE SKA DER .PO ANI MA CA PO NA KALLXO :wink:

Cool_Boy
06-05-04, 11:05
Pershndteje lazdrani dhe flori,hej po shifen ata qe dijen me pleqenu apo ??ahahah

Lazdrani mire e ke se kur te hyna grate ne ode mos vete vlla ti perzijen punet llug ti bejn hahah.....

Floei mire e ke une i kam fait qe hyri aja yllka sepse e hapa deren qe te del tymi ii duhanit se llug e kemi be ne tre ahhaha...

tung kalofshi bukur me mixhen Cool_Boy

Mixha plak eshte lazdrani apo??

florian
06-05-04, 13:53
A INI BURRA !
MIXHA PLAK ASHT LAZDRANI I TAKO SE A MA I VJETER :lol: :lol: :lol:
QITA TYM DUHANI PO NA I TERBO GRAT , PU JAN BA PERDET ME U LA KUJ PO JA COJM MORE ? :wink:

mickoja
06-05-04, 14:00
ej burra dhe ju tullug e batč qy.nalne pak atč duhan se ka ardh era deri te oda e grave qy dhe inxhja loke sun e ban kčt erč ju lutem?

florian
06-05-04, 14:15
:lol: :lol: :lol: QYRE QYRE PO PRAP E LA DEREN HAP COOL-BOY A
MICKOJ LENI MOJ LLAFET E MOS U FUT NE OD TE BURRAVE SE A MARRE :twisted:

mendim
06-05-04, 14:19
Qka mundet me pas ne oden e burrave. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
06-05-04, 14:21
Pse marre Florian,a mos po flisni diqka :oops: per neve vajzat a :?: :idea: :wink:

Cool_Boy
06-05-04, 14:21
me mixhen mua me ka humb truri se i kam mushur disa vjet nja 65 e keshtu po harroj shume e grat te qesin fare me mizhen kujdesni ahhahah..

mickoja te kush morre lehe qe me hy ketu a??

tung

florian
06-05-04, 14:25
Pse marre Florian,a mos po flisni diqka :oops: per neve vajzat a :?: :idea: :wink:

QYSH MORE NUK A MARRE PO NA KTU FLASIM MA SE SHUMTI PER JU :wink:
E BISEDOJM PER HALLE E MENDIME TE SHPIS HAJT SE NUK JAN PUN PER GRA :twisted:
COOL-BOY MIXH TANA PO HYN PO KURRNJANES NUK PO I SHKO DORA ME NA I NDRUE QITO PERDE :wink: :lol:

Gentiana
06-05-04, 14:32
upssssssssssss me falni, e gabova hyrjen. :oops: :oops: :wink:

florian
06-05-04, 14:36
upssssssssssss me falni, e gabova hyrjen. :oops: :oops: :wink:

QY CFAR CIKE THOT EDHE ME FAL LUM AI QE TE MERR PER GRUE :wink:

PO PAK SYT I KULLOTE EEEEEEEEEEEEE :twisted:

Gentiana
06-05-04, 14:38
upssssssssssss me falni, e gabova hyrjen. :oops: :oops: :wink:

QY CFAR CIKE THOT EDHE ME FAL LUM AI QE TE MERR PER GRUE :wink:

PO PAK SYT I KULLOTE EEEEEEEEEEEEE :twisted:

Po syt pse jan, dhe a nuk me beson se e gabova hyrjen a? :oops: :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:42
Genta,a ma ben nje kafe moj,sa po me pelqeka kjo ode,e kujt qenka moj athua :?: :)

Gentiana
06-05-04, 14:44
Genta,a ma ben nje kafe moj,sa po me pelqeka kjo ode,e kujt qenka moj athua :?: :)


:? :? :? hmmmmmmm nuk jam as un e sigurt, vetem syt po kan qef te jen ketu :wink: :P :twisted:

Barbaroza
06-05-04, 14:51
Genta,ec moj te rrijme pas dere e ti degjojme cka po flasin keta burrat,po me duket se krejt per neve po flasin tinez,edhe cka se :oops: u skuqa :wink:

mickoja
06-05-04, 14:55
ej a ban dhe un me ardh me i ngu se mdoket kta burrat pernime e kishin njč plan tuk qe nuk po na lajn me hy mbrenda....

Barbaroza
06-05-04, 15:04
Po hajde Mickoje se ti ndoshta i ke veshet me te rinj e degjon me mire se tybe une e Genta mbaruam prej ketyre te shkreteve :( Cka po thone moj keta aa :?: :shock:

Gentiana
06-05-04, 15:05
:? :? :roll: :roll: dhe mos e le as nje detaj pa na tregu,ok??

anna
06-05-04, 15:07
kuku ma se marre .. :evil: :twisted:

Gentiana
06-05-04, 15:11
kuku ma se marre .. :evil: :twisted:

Ku more marre,qy. Ai cool_boy kishe vetem me na ruajtur po rrin(fjala e ti) mendon ti kte??? jo jo,po ai krejt fjalet qe i flasim ju tregon ktynve. A din qka, mir me zgjedh edhe ne vajzat nje, gjoja me i rujt djemt se po grinden kund, e me na tregu se qka flasin kta, apo jo Barbaroza??? :evil:

Cool_Boy
06-05-04, 15:11
Qetesi se mixha erdh edhe krejt grat prej ketuhit me dal se plaka me hanger shpyrtin kuku nane edhe ju jeni si plak jeme ahahahh...

hej flori qka po te le mixha ketu si damqin a grat si i leni ne oden e mixhes bre????

ku e kam ate coolerin lazdranin a mixha plak qka eshte aje,aj ehste qe duhet me lan ne ode se e mabn mire ahhahah...

hej qika qka po beni moj ketu a????

ani ani se mixha eshte lodhe mundeni mi be izmet...

tung

Barbaroza
06-05-04, 15:12
Genta,une po te propozoj ty te rrish prane deres se je CIA per kesi pune 8)

Gentiana
06-05-04, 15:13
Genta,une po te propozoj ty te rrish prane deres se je CIA per kesi pune 8)


Jo pasha Mamin un nuk po kam koh, koheve te fundit, dhe po kam frig se nuk mundem me ju dhan krejt informacionet, vetem po e bejm nje tjeter nje her, dhe ta bejm me ndrrime,ok??

Cool_Boy
06-05-04, 15:16
hej oj qika a ta bje axha plakan ketu e tani me run aja mua se te gjithve jo???


ahhahah :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ,hajgare a ok???

Murgesha
06-05-04, 19:00
Jazek, ani kishe po i thuani vetes burra e keni qele edhe ode.
Hecni hallokes se burra ju skokni hiq, qysh more keni pranu granim ne ode.
Heheheheh ai i shkreti rahmetlija plaki jem, kur dalke ne oborr, krejt grate u mshefshin se si tju meshojke shtag kokes, e juve tani i keni lon me ju hy ne ode.
Kuku kiameti ne dere pasha hallen...............

florian
06-05-04, 19:06
ku ku cka a ka bahet more qitu cool mixh cka lypin grat ne ode :evil: na e moret ftyren more po hiquni prej der e hajtni te odja juj , ecni more se a marre :evil:

mixh a je qysh je po allahile a te ka marr zoti met a me i lan grat ne ode :wink:
qyri prap mas dere ikni more se na mort ftyren :twisted:

Vera
07-05-04, 06:45
Burra mos u kullni shum se po na tutni ne oden ton qyyyyyyyy ma ngadal dhe at duhan dreqi na bark ua hongt se neser duhet dikush me fshi oden e ju hallakam e bot hahahaha (shaka)

lazdrani
07-05-04, 08:59
Oh marhaba burra ajeni si jeni,Burra sot kam vendosur me ju thane mbasi jemi plake ne, e mira e mires ishte qe ti pranojme keto plaka se pleqnia vetun nuk po shkojka.Ashtu keshtu keto po hyjne e po dalin ketu bile le te na bajne pake hysmet ne pleqni.
Edhe diqka desha me ju tregua se une kam vendose Plaken time sot me ja u prezentua.......Alo oj plake,plakoooooooooooooooo po hajde hyn mbrenda ne Ode,pra burra qe kjo plaka ime qysh pe shihni eshte Murgesha.Hajde bre bije qitna nga nje kafe edhe ma bjen kamishin :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:01
Kuku Lazdran cka me bere :oops: :oops: . Shuj shuj se shume marre po me vjen, sjam mesuar me nejt ne ode te burrave :oops:

lazdrani
07-05-04, 09:07
Kuku Lazdran cka me bere :oops: :oops: . Shuj shuj se shume marre po me vjen, sjam mesuar me nejt ne ode te burrave :oops:
QY QY MARRE HIQ PLAKA JEM,ATO TE TJERAT KAN ME TE FALENDERUE SHUME PERKETE HAPE TENDIN,PSE A PO MARRIM DICKA ME VETI ATE DYNJA TJETER AH :wink: HAJT PLAKA JEM FLEJ DATHE PER KETE PUNE :D

Murgesha
07-05-04, 09:12
Kuku Lazdran cka me bere :oops: :oops: . Shuj shuj se shume marre po me vjen, sjam mesuar me nejt ne ode te burrave :oops:
QY QY MARRE HIQ PLAKA JEM,ATO TE TJERAT KAN ME TE FALENDERUE SHUME PERKETE HAPE TENDIN,PSE A PO MARRIM DICKA ME VETI ATE DYNJA TJETER AH :wink: HAJT PLAKA JEM FLEJ DATHE PER KETE PUNE :D

Vallahi bash mire koka ketu. A ben bre te ulem ne krye te vendit, vetem po dua qe te shikoj se si eshte me u ule ne balle te odes. :roll:

lazdrani
07-05-04, 09:38
Plaka jem ulu ku ta done zemra,Edhe kush nuk guxone me ta prishe se qyre Koburren time ku pe mbaje pasha ate zot krejt e kalli qy.Edhe plaka jem prej sotit nisja edhe duhanin me pi se je ne ode te Burrave :D :D :wink:

Murgesha
07-05-04, 09:50
Plaka jem ulu ku ta done zemra,Edhe kush nuk guxone me ta prishe se qyre Koburren time ku pe mbaje pasha ate zot krejt e kalli qy.Edhe plaka jem prej sotit nisja edhe duhanin me pi se je ne ode te Burrave :D :D :wink:

Pa hajt maroma nje prej qasaj kutise sate.
Mos eshte i serte?????????
Eh devre dynja :(

florian
07-05-04, 11:40
Plaka jem ulu ku ta done zemra,Edhe kush nuk guxone me ta prishe se qyre Koburren time ku pe mbaje pasha ate zot krejt e kalli qy.Edhe plaka jem prej sotit nisja edhe duhanin me pi se je ne ode te Burrave :D :D :wink:

Pa hajt maroma nje prej qasaj kutise sate.
Mos eshte i serte?????????
Eh devre dynja :(

eheh mixh kake rrokat krejt me i fut grat ne od kurr skam nie me pleqnue me gra mmmmmmmmmmmmmm :evil:
po hajt mixh se po e nezi edhe une nja :wink:

hammerfest
07-05-04, 19:26
A JINI BURRA :wink:
PASKA ARRDH EVROPA EDHE N'ODAT TONA :roll:

florian
07-05-04, 19:48
TUNG BURRA A INI MORE :wink:
QYRE HALL NEZE NJA PREJ MEJE :twisted:

Cool_Boy
08-05-04, 13:05
Murhaba burra si jeni ??

mixha plak plaka spo te ngojka hiq nuk e di si e keni que rinin ama naja morr fetyren ti tashti ketu,te gjith kujshia naj kan venu syt,si ti lajm plakat ne ode kuku....ahaha mixha mire e ke se krej krejt pleqnija pa plaka nuk po shkojke ..

flori ti mixhes merre plaken tende ketu nese eshte ketu pari...

hajt kalofshi bukur,hej gra hajdefshijan oden more.

florian
08-05-04, 18:47
PERSHENETJE MIXH A JE I FORT , PLaken qysh po e kie (rri moj ti se nuk te pyta) ani mixh cka po na thue a te ka ardh kush more per vizit .
kurrkush a a e di pse per pun te plaks po mos kie dert se qitash po e prujm edhe na te tjeret :wink:
ja kalofshi mir

lazdrani
09-05-04, 16:40
Ohhhh Florian aje kesajde eh Burri i dheut.Qy qy ani edhe plaken e paske sjelle ne ode ah,bashe mire,po qysh jeni bre bije apo te ngone ky kodoshe :D cka sot ka ditelindje po per zotin qe paskna harruar krejt bre desh u bena hore....Oj Plaka jem pa sjellma Dashin ta prejme sot dhe ta festojme kete dite te jaranit tim.Hajde gezuar per shume vite :wink:

Barbaroza
09-05-04, 18:47
Ooo Jungjatjeta burra.A mos ma keni pare plakun tim bre dikund,po kam frike se e ka gabu dren e ka hy ne ode te grave,mjeri ai cka e e gjen kur ta shoh :evil: i ka merak ai grate e huaja pak :wink:

florian
09-05-04, 18:58
Ohhhh Florian aje kesajde eh Burri i dheut.Qy qy ani edhe plaken e paske sjelle ne ode ah,bashe mire,po qysh jeni bre bije apo te ngone ky kodoshe :D cka sot ka ditelindje po per zotin qe paskna harruar krejt bre desh u bena hore....Oj Plaka jem pa sjellma Dashin ta prejme sot dhe ta festojme kete dite te jaranit tim.Hajde gezuar per shume vite :wink:

o mixh a je a qysh je allahile sot ku hupe se ka qysh pram ka te lypi .
gezuar mixh :wink: po ti ne cfar hane ke leh a e ma men,
vallahi qitu pa ty skisha cka me dit me ba hajde ta pjekim dashin bashk si dikur se vallahi me kA MARR malli :(
hajde se edhe grat i kena fut ne od e po na e japin ni dor :lol:

Murgesha
09-05-04, 19:03
Jo spo ju japim dore as njet se kemi. Piqne dashin e na po presim te hame bashke me juve.

florian
09-05-04, 19:21
Jo spo ju japim dore as njet se kemi. Piqne dashin e na po presim te hame bashke me juve.

hall allahile kush te ka ba me nerva a mos e ka fajin PER TY se vallahi spo e duroj as une :evil: , sa per me e pjek kingjin une thash me na e dhan ni dor me e hanger se per me e pjek une e mixha e pjekim ni tub vetem po smujm me e hanger :lol: :lol: :lol:

Vera
15-05-04, 07:13
Jo spo ju japim dore as njet se kemi. Piqne dashin e na po presim te hame bashke me juve.

Murgesha moj eja ne oden ton se jan habit pas teje burrat e nuk e pjekin dashin qy edhe ti eja allahile se nuk et paska ne od te burrav hije se disi po me doket qe po te vjen marre po ngushtohesh pak

Vera
15-05-04, 07:15
Ooo Jungjatjeta burra.A mos ma keni pare plakun tim bre dikund,po kam frike se e ka gabu dren e ka hy ne ode te grave,mjeri ai cka e e gjen kur ta shoh :evil: i ka merak ai grate e huaja pak :wink:

Barbaroza po me duket qe burri yt nuk eshte as ne od te burrave e as ne te grave por shkoj ne sheher se kish ni per qeta interneta e tha te shkoj te shiqoj cka po zihet atje mos u tut te vjen apet

mickoja
16-05-04, 10:16
ej krejt ktu te kokan a ban dhe un me hy ne oden e burrave se po kam qef?

Barbaroza
16-05-04, 10:31
Ooo Jungjatjeta burra.A mos ma keni pare plakun tim bre dikund,po kam frike se e ka gabu dren e ka hy ne ode te grave,mjeri ai cka e e gjen kur ta shoh :evil: i ka merak ai grate e huaja pak :wink:

Barbaroza po me duket qe burri yt nuk eshte as ne od te burrave e as ne te grave por shkoj ne sheher se kish ni per qeta interneta e tha te shkoj te shiqoj cka po zihet atje mos u tut te vjen apet

Uh dreqi internetin ia hengert atij,veq mos me ardhte hiq :evil:

Barbaroza
16-05-04, 10:32
ej krejt ktu te kokan a ban dhe un me hy ne oden e burrave se po kam qef?


Hyn moj Mickoje,hyrja eshte e lire,s'ke per te paguar asgje :wink:

Vera
16-05-04, 14:39
Ooo Jungjatjeta burra.A mos ma keni pare plakun tim bre dikund,po kam frike se e ka gabu dren e ka hy ne ode te grave,mjeri ai cka e e gjen kur ta shoh :evil: i ka merak ai grate e huaja pak :wink:

Barbaroza po me duket qe burri yt nuk eshte as ne od te burrave e as ne te grave por shkoj ne sheher se kish ni per qeta interneta e tha te shkoj te shiqoj cka po zihet atje mos u tut te vjen apet

Uh dreqi internetin ia hengert atij,veq mos me ardhte hiq :evil:

barbaroza veq mos i thuaj qe te kam treguar une a heheh dhe mos e rreh pak allahile po si mir i sjell a :wink:

Cool_Boy
18-05-04, 13:24
e paskan harru burrat oden,o burra ketu e keni shtepin e jo te grat

Murgesha
18-05-04, 14:52
Oj gra eni ne ode te burrave, e burrat le te rrine ne oden tone vet :lol: :lol:

Cool_Boy
18-05-04, 15:43
Oj gra eni ne ode te burrave, e burrat le te rrine ne oden tone vet :lol: :lol:

e meqme jeni moj inxhja murgesh ti me marr lazdranin e keto plakat prej ketuhit me i largu a????qqyyqyq hej po rojes qka don mi be se??

Vera
18-05-04, 16:16
Oj gra eni ne ode te burrave, e burrat le te rrine ne oden tone vet :lol: :lol:

mir e ke ti Murgesha mir se tybe rehat nnuk po na lon en oden ton dhe ta provojm se si po ju shkon aty me nejt a hhahahah vetem pa neve

mickoja
18-05-04, 16:25
Kuku e paskan mush me erč duhani frym sun po marr po pi hapi dritaret le te ajroset pak e tani rrina na grat vet ktu e knaqmi bashk :D :D

Cool_Boy
18-05-04, 19:19
mickoja mos me harro se edhe une jam ketu ok ahhaha

Murgesha
18-05-04, 19:29
Jo Cool_boy ti shko ruaj te oda e grave.
Atje e ke detyren :lol: :wink:

Vera
18-05-04, 22:06
cool_boy me qen si ti nuk kisha ru mo te oda e grave a leja renin tjeter kujt se edhe ata po kan qef pak a :wink:

Barbaroza
19-05-04, 08:12
A me hy a mos me hy :?: Jo s'po hy hiq se mbes tani,shume muhabetgji i kemi burrat e me shkon dita duke ndejte me ta :wink:

Vera
19-05-04, 21:34
Barbaroza po hyn mori ashtu keshtu ti gjith diten veq po rrin bile burrat mezi nuk po presin me ardhe edhe ti se vesht ua qet prej llafit se je shum llafatore, eja mo cka po pret dathi atio opinag mo

Barbaroza
20-05-04, 09:20
Hajt pra Vera pasi po thua ti po hyj,opingat po i le para deres,ma merr mendja se nuk i vjedh askush :wink: Po huyj pak e po ju bej muhabet se tybe me ka marre malli te flas me ta :wink: :wink:

Murgesha
20-05-04, 09:30
Uh Barbaroza mire se erdhe.
Une sdo te vi me ne ode te grave, atje po na vidhen dimi e ushkur, kurse ketu spo me hup asgje. :wink:

Barbaroza
20-05-04, 09:33
Mire moj Murgesha po mos harro se oden e grave po e ruajne burrat e ndoshta ata po na i vjedhin dimite :wink:

Murgesha
20-05-04, 09:35
Jo moj cfarti burrat tane nuk vjedhin dimi.
Une qe sa po rri ne ket ode e askush nuk mi vjedhi. :wink:

Barbaroza
20-05-04, 09:38
Ndoshta ty jo veq Veres ia kishin vjedhe e kish mbete vajza cullak :oops: pastaj kemi dale te gjitja vajzat t'i kerkojme por kot.Po me duket se ai Cool_boy ish hajn :(

Murgesha
20-05-04, 09:42
Po moj Barbaroza po na ndodhin disa gjera te cuditshme ne ate oden tone.
Ama jo ketu ne ode te burrave, valla me mua shume kane qene te sjellshem, bile edhe kam pleqnuar me ta.

Barbaroza
20-05-04, 10:19
A e di moj Murgesha si thone ndonjehere"Mos te zefte sherri grave",ndoshta edhe prej grave po na vijne keto sherre :wink: :wink:

Murgesha
20-05-04, 10:32
A e di moj Murgesha si thone ndonjehere"Mos te zefte sherri grave",ndoshta edhe prej grave po na vijne keto sherre :wink: :wink:


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Cka s“mundet me ndodhe vallahi. Kane marre vesh grate qe burrat po na shikojne ne dritare e na kan lene ne kete dite te zez.
Qe se po shkoj pak ti shoh. Ndoshta e gjej edhe kush po na i vjedh
Vallahi me se shumti po dyshoj ne Genten.

Cool_Boy
20-05-04, 11:07
cool_boy me qen si ti nuk kisha ru mo te oda e grave a leja renin tjeter kujt se edhe ata po kan qef pak a :wink:

Vera a ban vetem ty me te ruajt pra ahahah.???Nuk e leshoj rendin moj qyy

lazdrani
20-05-04, 11:28
Oj plaka jem hajde pake ne oden e burrave bejem muhabet se eshte perzi puna ne keto dy Oda.....Po e pleqnjojme kete pune une dhe ti.
Une kisha thane Burrat te Burrat E Grate te Grate :wink: Ai ose ajo qe perzihet duhet ti qesim ne Gjygje dhe duhet shume argumente te forta me dhene se perndryshe duhet me i denua...Cka po thue Plaka jem aja bejme keshtu ajo.Nejse ti Vendose kete pune se dine me mire me pleqnue :wink:

Murgesha
20-05-04, 11:30
Ok une propozoj qe te dalim ne oboor e ta pleqnojme kete pune.
Se me ardh une ne ode te burrave se pari me qesin mua ne gjygj.
A pajtoheni qe te dalim te gjithe ne oborr ne vend neutral?
1. Une po. Murgesha.

Barbaroza
20-05-04, 11:34
Edhe une po
2.Barbaroza.

lazdrani
20-05-04, 11:36
Dalim Murgesha te lumte goja se Keshtu eshte kur njeriu ka Plaken e menqure nuk e lene Burrin te Skuqet.Lazdrani pajtohet

Barbaroza
20-05-04, 11:45
Krejt po me dioket se Genta dhe Cool_boy paskan lidhe aleance per me i vjedhe kulet edhe tirqit :wink:

Gentiana
20-05-04, 12:10
:cry: :cry: :cry: :cry: Pasha Mamin ka koh qe nuk kam hy as ne oden e burrave as ate te grave, meqe nuk kam pasur koh te pleqnoj si ju. Thojn nje fjale Faji jet gjith Jetim, po ksaj radhe me tvertet e keni keq, se un nuk kam vjedhur dhe nuk kam ber asgje.

Murgesha
20-05-04, 12:12
Ok Genta me fal, por mu duke se je trash pak si shume, e thash mos i ke veshur dimite e kulet tona??? :lol:

Gjyshi_i_Barbarozes
20-05-04, 13:11
Oj ti me ato tesha te zeza qu e dil jasht. Edhe kurr mos me te shof ketu.
Cka jeni perzi keshtu krejt, asnje grua se dua me ne ket ode.

Barbaroza
20-05-04, 13:13
O gjyshi mire se erdhe,te kalosh bukur me neve,do te bindesh cfare shoqerie te mire kam,edhe djem kam shoke shume,veq mos u bej shume fanatik se tani me qeshin shoqeria ime ketu :wink: :wink:

Gjyshi_i_Barbarozes
20-05-04, 13:18
Kuku hiqmu moj sysh ani me ke ardhe ketu ne ode.
Pale-pale edhe shoke me paske, ta kallxoj ty fanatikllekun dhe shoket e tu. Hajt shko gatuaj naj laknur se po me hahet buke, edhe persheshin me tomel mos harro bima.

Barbaroza
20-05-04, 13:24
Po gjyshi,si urdhero,do te gatuaj cka te duash se te kam gjysh te mire e nuk ma merr fytyren kurre :oops: :wink:

Gjyshi_i_Barbarozes
20-05-04, 13:28
Po gjyshi,si urdhero,do te gatuaj cka te duash se te kam gjysh te mire e nuk ma merr fytyren kurre :oops: :wink:

Kuku koka prish dynjaja, une ty me ta marre ftyren. Mori ti rujma timen se tonden kam me ta ndreq. Ani edhe shoke me paska ba qika hehe.

Barbaroza
20-05-04, 13:32
Po gjyshi,edhe shoke kam shume,ashtu siq ke deshire ti,e kam Cool_boy,Lazdranin,Honesty-n,Nakin,Florin dhe shume tjere,cdo dite bejme Party :) :) :)

Vera
20-05-04, 13:44
Ok une propozoj qe te dalim ne oboor e ta pleqnojme kete pune.
Se me ardh une ne ode te burrave se pari me qesin mua ne gjygj.
A pajtoheni qe te dalim te gjithe ne oborr ne vend neutral?
1. Une po. Murgesha.

edhe une jam qe te dal ne natyr se edhe zheg qysh po mundemi me nejt qetu se :wink:

AK^47
20-05-04, 13:49
Merhaba Burra e Gra Arallazolla Si Jeni Ku Jeni Qka i Keni Punt Allahile Se Tybe Se Lezova Qka Keni Shkru Veq o Ka Me Pihet Ni Caffe Qetash Edhe a Po Ma Qitni Ju Njona Prej Grave Allahile :?: :?: :?: :?:

Vera
20-05-04, 13:52
AK^47 a po shkon atje ne kafene forumit se ketu nuk na k aqellu per fat te keq kaffe dhe more shko se atje ka shum qika te mira qe te bejn hyzmet :wink:

Murgesha
24-05-04, 22:16
Valla bre burra ju shkoj vera tu nejt ne kete ode. Qunu more bini me fjet, se neser kemi mi prashit kompirat. Kuku sa duhanin e paskeni pire, hapni more dritaret se po dashka me ju dale shpirti prej tymit.

Gjyshi_i_Barbarozes
26-05-04, 10:22
E ju lumte bre burra se shume keni prashit sot. Ashtu me gjyshin. Duhet te tregoni se edhe pse jemi pleq kemi force e takat boll.
Hajdi te lama se grate e banen sillen.

Cool_Boy
26-05-04, 11:27
Gjyshi hajde pleqnoni pak??tregoni per historin se kam shume deshir te dije ............. :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
26-05-04, 11:32
Cool_boy,gjyshi sapo iku se e thirri gjyshja se duan te bejne gati dokumentet se duan te ikin ne Venezuela per pushime te veres.Besoj se sot s'kthehet deri vone.Perndyshe ai eshte njohes i mire shume i historise.Edhe peralla di te tregoje shume,keshtu qe mund ta pyesesh per cdo gje :)

Gentiana
26-05-04, 11:36
Cool_boy,gjyshi sapo iku se e thirri gjyshja se duan te bejne gati dokumentet se duan te ikin ne Venezuela per pushime te veres.Besoj se sot s'kthehet deri vone.Perndyshe ai eshte njohes i mire shume i historise.Edhe peralla di te tregoje shume,keshtu qe mund ta pyesesh per cdo gje :)


Ku ku kan me shku Gjyshi e Gjyshja??? wow, ani ne Venezuela, po veti moj tme marrin, mbase gjith kam qef me shku nje her atje??!!

Barbaroza
26-05-04, 11:40
Ai Genta cka fole tash,po une dje tere diten kam qare duke i lutur per vete por nuk deshen as te degjojne bile.Tash nga pleqeria u ka filluar faza e dyte e dashnise,nga po shkojne veq po perqafohen e mpuqen :oops: :)

Cool_Boy
26-05-04, 11:51
Cool_boy,gjyshi sapo iku se e thirri gjyshja se duan te bejne gati dokumentet se duan te ikin ne Venezuela per pushime te veres.Besoj se sot s'kthehet deri vone.Perndyshe ai eshte njohes i mire shume i historise.Edhe peralla di te tregoje shume,keshtu qe mund ta pyesesh per cdo gje :)

Kur do te kthen moj Barbaroza???

Barbaroza
26-05-04, 12:00
Mendoj pas nje muaji Cool_boy :wink: :)

Gentiana
26-05-04, 12:00
Ai Genta cka fole tash,po une dje tere diten kam qare duke i lutur per vete por nuk deshen as te degjojne bile.Tash nga pleqeria u ka filluar faza e dyte e dashnise,nga po shkojne veq po perqafohen e mpuqen :oops: :)

Nese esht ashtu, ateher pse ju thave ti, ne vetem po i pengojshim??!! :oops: :oops: :oops: qka nuk degjon njeri, e krejt kjo ne pleqni, nc nc nc. Po ka sa Vjet i paten nese ben te pyes??

Barbaroza
26-05-04, 12:12
O moj Genta po dashuria nuk te pyet sa vjet i ke moj,ata po e ndiejne veten sikur adoleshente :) Ndersa vite i kane aty nga 85,jane moshatare :wink:

Gentiana
26-05-04, 12:16
O moj Genta po dashuria nuk te pyet sa vjet i ke moj,ata po e ndiejne veten sikur adoleshente :) Ndersa vite i kane aty nga 85,jane moshatare :wink:

I Befshin edhe 100tjera. Ahhhhhhhhhh qka ish kjo dashuri. Uroju fat ne emer timin, ok?? kurse per udhtim, gjithashtu urojau udhtim te mir. po ateher Venezuela nuk qenka bash vend i pershtatur per ta, me mir do te ishte te shkonin ne Qytetin e Dashuris: Paris

Murgesha
26-05-04, 12:34
Shyqyr qe ja paske mbush mendjen gjysherve me i qu ne Venezuel Barbaroza.
Hajt ishalla ju bjen kolera e sna vijne me ketu ne forum.
Siq kam ndegjuar gjyshi juaj po dojke me u mat me Lazdranin per ket inati ishalla desin ne Venezuele. :evil:

Barbaroza
26-05-04, 14:37
Murgesha,te kam shoqe te mire,por asesi nuk te duroj te mi mallkosh gjysherit ashtu,une jam rrite ne preherin e tyre,bile edhe gjumin(pa dashjen e tyre)e kam bere me ta,keshtu qe nuk ta fal kete fjale,terhiqe :evil:

Murgesha
26-05-04, 14:44
Murgesha,te kam shoqe te mire,por asesi nuk te duroj te mi mallkosh gjysherit ashtu,une jam rrite ne preherin e tyre,bile edhe gjumin(pa dashjen e tyre)e kam bere me ta,keshtu qe nuk ta fal kete fjale,terhiqe :evil:

U kry puna Barbaroza, u terhjeka. Ardheshin shendosh e mire si mollat e kalbura.

lazdrani
26-05-04, 14:44
OJ plaka jem ku e murren keto shoqet tuja lejen te perzien te Burrat,ecni dilni jashte se e kapa shtagen e tani........ :wink:

Vera
26-05-04, 16:08
ooooooooo alejkumselam burra si jeni a jeni mir a po ju ngucin hiq grat a joooo :?: veq tregomni mu se prej sontit du me ju ru se shum po lazdrohni

Honesty^uk.
26-05-04, 23:07
Shyqyr qe ja paske mbush mendjen gjysherve me i qu ne Venezuel Barbaroza.
Hajt ishalla ju bjen kolera e sna vijne me ketu ne forum.
Siq kam ndegjuar gjyshi juaj po dojke me u mat me Lazdranin per ket inati ishalla desin ne Venezuele. :evil:


Murgesha gjysherit kishin shkuar gabimisht ne Korene e veriut, dhe keshtu qe tregoj asaj Barbarozes te rrije pa merak se ata nuk i lejojn te kthehen mbrapa,pasi i kan denuar me burgim te perjetshem, per thyerje te kufirit komunist.

Barbaroza
27-05-04, 08:39
Honesty,te lutem mos shpif sepse ata sapo m'u lajmeruan dhe me thane se po e perjetojne shume bukur muajin e mjaltit te dyte ne jeten e tyre :lol:

lazdrani
27-05-04, 09:43
More Zote a jam plake apo hyna more me vend ne ode te Burrave,cka u perzi more keshtu ja tube nuk po marre vesh kurgja,kjo dyje pismilet as ftyre as kurgja hiq.Allah u prish dynjaja.Hajt se po dal e po zhdjergem ne qytet nashti takoje naj Burre ne kafe. :wink:

Cool_Boy
27-05-04, 11:05
mire qe te takove more misxh qka i keni hallet??

drenousha
27-05-04, 15:01
deshta me pyet cool_boyin : a ka halla burra nbote a :?:

mr_beni
27-05-04, 18:29
o merhaba burra ku jeni more ju qe u mytet tu nejt ne od e nuk po e qitni ni hap pertej po dilni pak dilni. Burra hajt kaloni mir se une po nisem per ne Kosov e nese keni selam me qu per anej avioni krejt i qon. Hajt ju deshiroj nej te mir te gjithve shihemi pas dy javesh

Cool_Boy
23-06-04, 13:27
deshta me pyet cool_boyin : a ka halla burra nbote a :?:

drenousha nuk jam ka e pyes si e ke hallen por si i keni sendet ok!!!

mr_beni qoja nje selam ati katunarit tone qymyrit ahahahah

lazdrani
01-07-04, 10:57
Ja sot nuk eshte mbete me thane se kemi Oda te Burrave.....Qe tre ore jam kety dhe askush nuk vjen...Eh cafre kohe ka ardhe pasha migjen te gjithe ikun mbase Plakave te vete bre Burreca :lol: :lol: :lol: :lol:

mickoja
01-07-04, 11:08
:lol: :lol: :lol: Baci te gjith jan ne oden e grave eja dhe ti mos rri vetčm ketu

Cool_Boy
01-07-04, 11:18
Ja sot nuk eshte mbete me thane se kemi Oda te Burrave.....Qe tre ore jam kety dhe askush nuk vjen...Eh cafre kohe ka ardhe pasha migjen te gjithe ikun mbase Plakave te vete bre Burreca :lol: :lol: :lol: :lol:

O mixh mos me thuej burrec se po gabon edhe pak e po me thua bubrrec ahahha..........

Qe ketu me ke mixh qka deshironi???

lazdrani
02-07-04, 11:00
Hajde mire se te ka sjelle Zoti.po aje burre i forte si je,Kape kete kamish e dheze nje :wink: More Cool Njeri na hanger dreqi krejt askush me na ba hysmet....ehhhh cfare kohe e keqe ka ardhe :wink:

Cool_Boy
02-07-04, 11:03
E more mixha lazdran qfare kohe ka ardh edhe kaujt nepr qiell po na flutrojn ahhaah.......Mixh qyky kali i kishte ik ati qamilit a i shkreti vetem kete e kishe pas por mos ke gajle se do tju kthehet prap se nuk e ka kerrin me veti ahah....

vushtrria
02-07-04, 11:58
ooooooooo a eni si jeni burra

Cool_Boy
03-07-04, 10:14
ooooooooo a eni si jeni burra


Qe valla po ju si jeni qka jeni ????

vushtrria
03-07-04, 10:23
alla harazolla a je si je burr a mujte merre kutin pshtjeelle nje cigare e kuku per neve qka na ka gjet i harrun odat keta te rinija po menojne se ma mir me shkue ne nuk po qysh po i thojne neper podruma ku po rrin cullaket se ne oda he medet qushtu cool qka po menon ti

lazdrani
03-07-04, 11:14
uhaaa aje que burra a fjetet mire.vushtrria a po na bene nga nje caj bre burre..Oh cool-njeri po ulu eh dreq nje here rahat cka po e qet kryt ne dritare tane kohen :lol: :lol: :lol:

mickoja
03-07-04, 11:55
O ju burra kush i ka shvesh jemenijat mbrabsht e kamt ju thafshin....... :wink:

Vera
03-07-04, 12:03
O ju burra kush i ka shvesh jemenijat mbrabsht e kamt ju thafshin....... :wink:

mickoj vushtria me siguri :roll: :roll: :roll:

Cool_Boy
03-07-04, 14:38
uhaaa aje que burra a fjetet mire.vushtrria a po na bene nga nje caj bre burre..Oh cool-njeri po ulu eh dreq nje here rahat cka po e qet kryt ne dritare tane kohen :lol: :lol: :lol:

o mixho a spo i shef keto grat po e humbin adresen vend se te shkiojn ne oden e grave voj ketu per mu qy :lol: :lol: :lol: :lol:

vushtrria
04-07-04, 09:56
qy qy oj mickoj qka po lyp moj ti ketu te burrat ik ik shko bane naj qaj e mos kqyr ti ketu ehehhehehe mixha cool nuk po vesin shum grat koha i ka ardhe qashtu

fisniku
04-07-04, 10:10
vushtrri qysh te kom.Nuk pe kuptoj cka jan qato qe po te thojn i ke vesh mrapsht!A po vjen nekafe e te pime naj caj bashk.

mickoja
06-07-04, 17:21
Ej burreca kur po na ftoni ju neve grave ne oden e burrave?

Honesty^uk.
06-07-04, 17:23
Ej burreca kur po na ftoni ju neve grave ne oden e burrave?


ncncncn nuk ka nevoj per ftes se ju vini vet :wink:

a duhet me e pastrue perdit dhomen :wink: :lol: :lol:

Cool_Boy
08-07-04, 12:02
murhaba burra a jeni si jeni a fjet a jo???E keto grat tona nuk jan rahatu pram haj kuku mu nuk me kan lan me fjet hiq kendojshin,kecejshin haj kuku nuk e di qka kan hiq.........

Vera
08-07-04, 13:10
ani burreca cka po bani a cka po vyni a :?: :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 16:37
ani burreca cka po bani a cka po vyni a :?: :wink:

po bajm qef vera

burrat nen hije
rrijn e kuvendojn
pika qe su bije
se nga grate rrojn :wink: :lol:

Vera
08-07-04, 20:48
ani burreca cka po bani a cka po vyni a :?: :wink:

po bajm qef vera

burrat nen hije
rrijn e kuvendojn
pika qe su bije
se nga grate rrojn :wink: :lol:

e lumet ju u kenaqt pasha gjyshen ahahahah

IceGirl
10-07-04, 04:39
Hyna vallai ne oden e burrecave........ aiiiiiii qa e paskan bo tym.....noshta nuk esht marre qe hyna a qa po thuni.....hajt se noshta me sheh dikush e mi con msit per naj djal te vetin ...noshta me del nej nafak hahahahahah :wink:tung tung Burreca.......

ShEjToNkA
11-07-04, 23:44
Ju plaqin syt juve granimit ,po qysh po shkoni n'odė te burave qyyyy, a e dini ju qe granimi s'banė mu afru te oda , grat e kan vendin n'shpi me ndjet qyyyyy e jo te oda e burave qyyyyyyyyy..........ikni largohuni mos t'ju shef ndokush se mare na bajn pėralll..... :oops:

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Vera
12-07-04, 08:39
Ju plaqin syt juve granimit ,po qysh po shkoni n'odė te burave qyyyy, a e dini ju qe granimi s'banė mu afru te oda , grat e kan vendin n'shpi me ndjet qyyyyy e jo te oda e burave qyyyyyyyyy..........ikni largohuni mos t'ju shef ndokush se mare na bajn pėralll..... :oops:

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl


Shejtonka ru se gabon me ardhe ketu shpesh se hmmmmmmmmmm :evil: :evil:

vushtrria
12-07-04, 17:47
vallahin nuk e di veq qfar kohe i ka ardhe grat mu sill kah oda e burrave allah allah ani ajo po lyp msit

lazdrani
12-07-04, 21:42
Ju plaqin syt juve granimit ,po qysh po shkoni n'odė te burave qyyyy, a e dini ju qe granimi s'banė mu afru te oda , grat e kan vendin n'shpi me ndjet qyyyyy e jo te oda e burave qyyyyyyyyy..........ikni largohuni mos t'ju shef ndokush se mare na bajn pėralll..... :oops:

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl
E ti cka je fshefure kety mbase dere.Kush po te vune ....Kush- Vushtrria :!: Oh Bali Vushtrri hajde Burre e mirru vesh me kete plake se dube na i muret fetyren e hajmosmokeq cfare kohe ka ardhe :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 23:21
Ju plaqin syt juve granimit ,po qysh po shkoni n'odė te burave qyyyy, a e dini ju qe granimi s'banė mu afru te oda , grat e kan vendin n'shpi me ndjet qyyyyy e jo te oda e burave qyyyyyyyyy..........ikni largohuni mos t'ju shef ndokush se mare na bajn pėralll..... :oops:

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl
E ti cka je fshefure kety mbase dere.Kush po te vune ....Kush- Vushtrria :!: Oh Bali Vushtrri hajde Burre e mirru vesh me kete plake se dube na i muret fetyren e hajmosmokeq cfare kohe ka ardhe :wink:

Jo lazdrani unė s'jam fėshef kerkund as nuk po m'vynė askushė po u afrofa deri te oda thashė t'ju themė ketunev granimit qė mos huni nė odė se s'u kan adet kur grat me ndejt n'odė :roll: .............. :wink:

Vera
19-07-04, 09:58
Kuku cka na ka gjet neve me keta burra kaq dembela, mori krejt grunajet u korren keta s'po din prej Ode me dal, se po ju ftofet veni ncncncn. Qunu ju plaqin syt se metum pa buk, edhe bagetia besa nuk kan cka han dimrit ncnncncncncnc :evil:

mickoja
01-08-04, 16:13
Burreca ne qoft se i lypni grat jan ne oden e grave

fisniku
01-08-04, 18:37
Mendova qe kam hy gabimisht ne oden e grave se vetem Nika te grave po lexoj ! une paskam hy ne oden e burrave qe dominohet prej grave :!: ashtu ka ardh koha tash grat e kan marr pushtetin.

Cool_Boy
01-08-04, 21:46
Oj gra kam mbet vet,pa nuse,plak me gaxharrulk bilme edh efemija po ma marrin nganjher etj etj

Ndime nga grat ahahahha ikni ju burrat se kush nuk ja ka pa hajrin juve hahaah

turisti
07-09-04, 18:36
Burreca ne qoft se i lypni grat jan ne oden e grave

E pse je ti ketu?Ha,ha,ha,ha...Te pershendes. :wink:

vushtrria
07-09-04, 18:53
turisti qka po ben ti ketu te dera shko merre legenin e qitju me i la durt hec........ e ti mickoja mos te shoh ma kah sillesh te burrat ketu ik atje eeeeeeeeeeeee :oops:

turisti
07-09-04, 19:10
turisti qka po ben ti ketu te dera shko merre legenin e qitju me i la durt hec........ e ti mickoja mos te shoh ma kah sillesh te burrat ketu ik atje eeeeeeeeeeeee :oops:

Ha,ha,ha,ha,ha,ha.......Ta tu kujtua,a kur ishe te oda e grave?-Ha,ha,ha,ha..Te pershendes. :wink:

vushtrria
07-09-04, 19:23
o bre turisti ahhahahhahahh po mu um kan thirr grat se kan pas problem ahahahahah ik ik prej ktuhit ev ev ev puhaaaaa

turisti
07-09-04, 19:30
o bre turisti ahhahahhahahh po mu um kan thirr grat se kan pas problem ahahahahah ik ik prej ktuhit ev ev ev puhaaaaa

A kan pas problem me rryme -a????Ha,ha,ha,ha,ha :wink:

vushtrria
07-09-04, 19:33
normal kan pas problem me rrym heeeeeeeeee e tani kishin frik e tash a pe merr vesh duhet me kan dikush prej burrave ehheehehehehehe

Vera
07-09-04, 20:40
he burreca cka po bani ketu ne od more, a tash ju ra nder mend te hyni ne od e gjat gjith veres nuk ia keni pakarcy pragun :evil:

Veq keni shetit neper plazhe e tash po me shitni ketu mend se jena burra.

qunuuuuuuuuuuuuuuuuu mos e boni oden pa fshi se valla tju pafshin ato inxhet tjera tiu ka hanger drreqi, qunuuuuuuuu :evil:

vushtrria
07-09-04, 21:03
hej aoj vera qka po lyp ketu moj ti te burrat ik te shpija qere ni her u ardhe ketu ti po na kallxon neve qka me ba ketu po don me kqyr naj djal po qyyyyyyy

fisniku
07-09-04, 21:09
Vushtrri pershendetje,
leje qiken mos e nguc se ndoshta po i pelqen najnjonit prej djemeve.Na e kemi obligim me u kujdes per Veren se e kemi bashkeqytetare :!:

vushtrria
07-09-04, 21:18
po po o fisniku po pak me marifet e jo me ardhe atu te dera me piska ashtuuu ne do te kujdesemi do ja gjejme nje djal si jo eshte vajze e sjellshme po nga nje her po vjen te dera e odes po na ben poter ahahahah

Murgesha
07-09-04, 21:25
O Vushtrrioooooooooooooooo, pa tregoj bre plakit tem se shkova te Mickoja me pi qaj.
Edhe kqyr pash mua bani muhabet e mos e le me shku ne shpi tani, se bahet nami mos me me gjet atje.

vushtrria
07-09-04, 21:31
ooooo ani ani itregoi phaaaa po qjon ba edhe keto grat menjher si te dalin burrat edhe keto haj rahmeti i zotit po u be nat more tash qyyyyyy :oops:

Murgesha
07-09-04, 21:37
ooooo ani ani itregoi phaaaa po qjon ba edhe keto grat menjher si te dalin burrat edhe keto haj rahmeti i zotit po u be nat more tash qyyyyyy :oops:

Ho de se ne kojshi qetu jam e nuk bahet nami qy. Mos e ban edhe ti kaq te madhe.
Se kuku me ni ai plaki jem krejt oden jau kalle.
Hajt pash daden banu djale i mbare.

vushtrria
07-09-04, 21:45
a jo shko shko shlir se tybe e kan rrok politiken ani ai plaku jot sabahi ka me ta nxan qutu ja gajle mos ki kallne edhe ju grat matan

lazdrani
18-11-04, 12:07
Ja shkrume u be kete ode,ja pasha bacin iken tane ne qytet e kush nuk done te rri ne fashat.Eh burrat e sodit mbase grave te vet grumbulluq.
Oj Nafake apo me sjelle nje kafe eh te hangshin njemi e njeqinde se edhe ti ke fillua te tranohesh se shoqet te kane ik.Ej dyje e Babe

Murgesha
29-01-05, 14:44
More a po e di kush se ku i kemi burrat????? :roll: :roll: :roll: :roll:

DEA
29-01-05, 14:56
More a po e di kush se ku i kemi burrat????? :roll: :roll: :roll: :roll:


Hahahahahahahahah Murgesha ani ketyne po thot Shejtonka me jau lene ne dore pleqnin ncncncnnccnncncncn sdi qka po menon ajo moj kur po flet keshtu :roll:

Murgesha
29-01-05, 15:23
Po Dea ajo Shejtonkė ėshtė, dhe e ka bre krejt prej inatit qė ate se ka propozuar kush pėr pleqnare.

Ps. Mė falni pėr ngatėrrim tė temave. :oops:

biondi_f86
29-01-05, 21:36
Cfare dhome e burrave more ketu te kana rrast me gra hahahahahahh :D

Murgesha
29-01-05, 21:51
Cfare dhome e burrave more ketu te kana rrast me gra hahahahahahh :D

Burrat pastrojnė kėtu. :lol:

Gentiana
29-01-05, 21:54
Cfare dhome e burrave more ketu te kana rrast me gra hahahahahahh :D

Burrat pastrojnė kėtu. :lol:

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/b015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Barbaroza
29-01-05, 21:57
Cfare dhome e burrave more ketu te kana rrast me gra hahahahahahh :D

Burrat pastrojnė kėtu. :lol:

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/b015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Qy sa mire.http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Honesty^uk.
29-01-05, 21:59
More a po e di kush se ku i kemi burrat????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Burrat gra e grat burra

Barbaroza
29-01-05, 22:00
Krejt po me duket se po i shoh burrat me kule veshe. :lol: :lol: :lol:

biondi_f86
29-01-05, 22:01
Cfare dhome e burrave more ketu te kana rrast me gra hahahahahahh :D

Burrat pastrojnė kėtu. :lol:

http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/b015.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Qy sa mire.http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:

Murgesha
29-01-05, 22:23
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol:

biondi_f86
29-01-05, 22:26
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D

Murgesha
29-01-05, 22:29
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D


Po Biond ju hangėr namė e zeza se gratė tė gjitha jemi Grejza.

vushtrria
29-01-05, 22:31
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D


Po Biond ju hangėr namė e zeza se gratė tė gjitha jemi Grejza.


heee ka burre ka mos u lshoni ashtu krejt :lol: :lol:

Murgesha
29-01-05, 22:33
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D


Po Biond ju hangėr namė e zeza se gratė tė gjitha jemi Grejza.


heee ka burre ka mos u lshoni ashtu krejt :lol: :lol:


Mbanu de. Kurrkush nuk po ju thot me u dorėzu. :lol:

vushtrria
29-01-05, 22:38
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D


Po Biond ju hangėr namė e zeza se gratė tė gjitha jemi Grejza.


heee ka burre ka mos u lshoni ashtu krejt :lol: :lol:


Mbanu de. Kurrkush nuk po ju thot me u dorėzu. :lol:


po me dit plaku jot qe ti je dale e po flet keshtu me ze te larte ku do me bo venin ..... me ty po foli oj shoqja e lazdranit :lol: :lol:

biondi_f86
29-01-05, 22:39
Dhe grate cka bejne ketu i coptojne drute a :?:


Gratė jemi pleqnare. :lol: :lol: Oooooooooo na paska henger nama e zeze hahahahahhahah :D :D :D


Po Biond ju hangėr namė e zeza se gratė tė gjitha jemi Grejza. Kemi ilac edhe pere grejza mos ke derte hahahahahahahh :D :D :D

Murgesha
29-01-05, 22:41
po me dit plaku jot qe ti je dale e po flet keshtu me ze te larte ku do me bo venin ..... me ty po foli oj shoqja e lazdranit :lol: :lol:

Ka ndėgjuar ai mirė, hiq mos u mėrzit Vushtrria. Mė ka lėnė nė kėmbė tė vet se ai ja ka nisė me i ba do pleqni qė unė s`kam lidhje me kry me i da. :wink:

Honesty^uk.
29-01-05, 23:12
Burrat nen hije rrine e kuvendojn
pike qe su bije se nga GRATE rrojn :wink:

DEA
30-01-05, 00:22
Burrat nen hije rrine e kuvendojn
pike qe su bije se nga GRATE rrojn :wink:

Ti Honesty je i mireseardhur ne oden e Grave ku dahet pleqnija e vertet :wink:

Dreni30
30-01-05, 00:33
Burrat nen hije rrine e kuvendojn
pike qe su bije se nga GRATE rrojn :wink:

Ti Honesty je i mireseardhur ne oden e Grave ku dahet pleqnija e vertet :wink:

Oj DEA po ketu eshte oda e burrave e jo grave. :lol: :lol: :lol: :wink:

Arbėri
30-01-05, 11:58
Ahhhhhhhhh vakt o vaktttttttttttttt, shkun koherat e burrave :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:Nuk e di bre, a pranojne athua Japonezet azilante Shqiptare?
I vetmi shtet qe eshte i mire per burrat Shqiptare :P :P :P :P :lol: :lol: :lol:

dr1ta
02-04-05, 21:15
upsss kush qenka ky? http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/v020.gif
:oops:ika

blina
02-04-05, 21:25
upsss kush qenka ky? http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/v020.gif
:oops:ika

qiko ka deshte me hi natan :wink:

dr1ta
02-04-05, 21:28
upsss kush qenka ky? http://www.cosgan.de/images/midi/haushalt/v020.gif
:oops:ika

qiko ka deshte me hi natan :wink:Nuk din cka esht drini kto :lol: :P

ShEjToNkA
02-04-05, 22:55
dr1taaaa , a dakren ua paske shėrby ti sonte aa?? :wink: :roll: :lol:

007
02-04-05, 23:12
me hesap as grat nuk jan ka din me majt oden :wink:

dr1ta
05-04-05, 11:24
dr1taaaa , a dakren ua paske shėrby ti sonte aa?? :wink: :roll: :lol:Cfar darke :roll: do pare dashta me i marr ..po shkojm ne shoping :lol:

ShEjToNkA
05-04-05, 11:25
dr1taaaa , a dakren ua paske shėrby ti sonte aa?? :wink: :roll: :lol:Cfar darke :roll: do pare dashta me i marr ..po shkojm ne shoping :lol:


Ani a i more bile???????????????? :roll: :roll:

dr1ta
05-04-05, 11:26
Ani a i more bile???????????????? :roll: :roll: [/quote]


NJa 1000 eura :) ajde te blejm nje fustan me xixa ty

ShEjToNkA
05-04-05, 11:27
NJa 1000 eura :) ajde te blejm nje fustan me xixa ty

Ani me xixa :lol: :lol: Po mos po bėhėm tepėr xixė moj tani???????? :wink: :roll: :roll:

Kaltrushi
05-04-05, 11:28
NJa 1000 eura :) ajde te blejm nje fustan me xixa ty

Ani me xixa :lol: :lol: Po mos po bėhėm tepėr xixė moj tani???????? :wink: :roll: :roll:


more ne oden e burrave jeni mblonu e mos folni........se marre qyyyyyyyy :x :P :lol: :lol:

dr1ta
05-04-05, 11:30
NJa 1000 eura :) ajde te blejm nje fustan me xixa ty

Ani me xixa :lol: :lol: Po mos po bėhėm tepėr xixė moj tani???????? :wink: :roll: :roll:


Kurre nuk jan boll xixat per qika :lol:

Diana007
05-04-05, 11:31
A edhe ketu mrrinet aaaaaaaaaaaaa

ShEjToNkA
05-04-05, 11:33
A edhe ketu mrrinet aaaaaaaaaaaaa


Po lere qė mbrrinėm ne por ti kur mbrrine seeeeeeee :lol: :roll:

Murgesha
05-04-05, 11:35
O ju marroftė zoti oj granim, po unė ēka po hjeku me i largu burrat nga oda e grave, e ju keni ardhė kėtu po dishni e po vishni. :twisted:

dr1ta
05-04-05, 11:36
more ne oden e burrave jeni mblonu e mos folni........se marre qyyyyyyyy :x :P :lol: :lol: [/quote]O jan ne pune po fitojn pare per neve .....


shiko sa revistat ketu :shock:

ShEjToNkA
05-04-05, 11:36
O ju marroftė zoti oj granim, po unė ēka po hjeku me i largu burrat nga oda e grave, e ju keni ardhė kėtu po dishni e po vishni. :twisted:


O jo be loqkum ,se vetėm dr1taaa ,kishte hy do tė hollaa pėr t'i marrė edhe ja dulėm me njėherė.

Diana007
05-04-05, 11:37
A edhe ketu mrrinet aaaaaaaaaaaaa


Po lere qė mbrrinėm ne por ti kur mbrrine seeeeeeee :lol: :roll:

Valla un qetsh erdha kesh t e oda grav e po atje qetesi , thash ja te vi t kyri ketu qka me pa ketu piskam po shkojke

Murgesha
05-04-05, 11:39
O ju marroftė zoti oj granim, po unė ēka po hjeku me i largu burrat nga oda e grave, e ju keni ardhė kėtu po dishni e po vishni. :twisted:


O jo be loqkum ,se vetėm dr1taaa ,kishte hy do tė hollaa pėr t'i marrė edhe ja dulėm me njėherė.


E ēka po xixėlloni me do fustana??? :evil: :roll: :roll:

ShEjToNkA
05-04-05, 11:40
Valla un qetsh erdha kesh t e oda grav e po atje qetesi , thash ja te vi t kyri ketu qka me pa ketu piskam po shkojke

Ani se edhe ashtu mirė paske bėrė qė erdheee. Se oda qenka hallakkamm edhe fshije e rėndtie tii deri sa tė vinė burrrnimi nga punaaaaaaaa se neve po dalim. :lol: :lol: :wink:

ShEjToNkA
05-04-05, 11:41
E ēka po xixėlloni me do fustana??? :evil: :roll: :roll:


Ahhhhhh ..Jo, joo s'jemi me fustana por dr1taaa ,mė tha se donė tė ma blenė njė fustanė me xixa ,pasi marri tė hollat. :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-04-05, 11:43
Ahhhhhh ..Jo, joo s'jemi me fustana por dr1taaa ,mė tha se donė tė ma blenė njė fustanė me xixa ,pasi marri tė hollat. :lol: :lol: :lol:


Ti a mua po don me mė mashtru a???
Hajt tregoni kush ja u dha tė hollat dhe pse??? :twisted:

Diana007
05-04-05, 11:44
Valla un qetsh erdha kesh t e oda grav e po atje qetesi , thash ja te vi t kyri ketu qka me pa ketu piskam po shkojke

Ani se edhe ashtu mirė paske bėrė qė erdheee. Se oda qenka hallakkamm edhe fshije e rėndtie tii deri sa tė vinė burrrnimi nga punaaaaaaaa se neve po dalim. :lol: :lol: :wink:


Po po un gjithmion me fshi , ju beni tollovi e un pastrus e aaaaaaaaaaaa qy , po nese njes e po e fshi qy pse a kimeti po behet aaaaaaa

PS< moj kur kesh t e oda e grave ke ka vjen era e bukve , mos jan duke u djeg s e vem i ken shi me i pjek edhe i ken len hehheh

ShEjToNkA
05-04-05, 11:44
Ahhhhhh ..Jo, joo s'jemi me fustana por dr1taaa ,mė tha se donė tė ma blenė njė fustanė me xixa ,pasi marri tė hollat. :lol: :lol: :lol:


Ti a mua po don me mė mashtru a???
Hajt tregoni kush ja u dha tė hollat dhe pse??? :twisted:


O pasha mamin s'kam ide. Pyete dr1taaaaaan tė tregonė. :lol: :lol: Mė duket se Uliksi?! :roll: :roll:

Murgesha
05-04-05, 11:46
O pasha mamin s'kam ide. Pyete dr1taaaaaan tė tregonė. :lol: :lol: Mė duket se Uliksi?! :roll: :roll:


Jo tybe Uliksi nuk ėshtė nė odė momentalisht, po mė herėt ishte sjellė aty pari Dreni e krejt po mė duket se ai ja ka dhėnė ato para dr1tės. :wink: :wink:

dr1ta
05-04-05, 11:47
O pasha mamin s'kam ide. Pyete dr1taaaaaan tė tregonė. :lol: :lol: Mė duket se Uliksi?! :roll: :roll: [/quote]


Rast pare ishte ....tha mos i tregoni askujt se une ju kam jep pare :roll:

Murgesha
05-04-05, 11:49
Rast pare ishte ....tha mos i tregoni askujt se une ju kam jep pare :roll:


Hajt moj trego mos tė tė vijė marre qė Dreni ti ka dhėnė parat, se unė nė oborr isha kur ai ta qeli derėn e odės dhe ju pashė. :lol:

dr1ta
05-04-05, 11:54
Rast pare ishte ....tha mos i tregoni askujt se une ju kam jep pare :roll:


Hajt moj trego mos tė tė vijė marre qė Dreni ti ka dhėnė parat, se unė nė oborr isha kur ai ta qeli derėn e odės dhe ju pashė. :lol:


Ke pa gabim se uliksi ishte ja ke pa vec shpinen :lol: :P Dreni punon offshore 2 jav dite nuk do te jet ketu :lol: :roll:

Murgesha
05-04-05, 11:58
Ke pa gabim se uliksi ishte ja ke pa vec shpinen :lol: :P Dreni punon offshore 2 jav dite nuk do te jet ketu :lol: :roll:

O pasha mamin sa tmė vjen ai te shpia, se i tregoj unė atij.
E ty ēka dreqin tė qun me shku me nejt vetėm me tė nė odė.
Ja pėr ty menjėherė po kusuritėm http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif E Uliksit ja ndjen zanin mė vonė. http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif

dr1ta
05-04-05, 12:06
O pasha mamin sa tmė vjen ai te shpia, se i tregoj unė atij.
E ty ēka dreqin tė qun me shku me nejt vetėm me tė nė odė.
Ja pėr ty menjėherė po kusuritėm http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a043.gif E Uliksit ja ndjen zanin mė vonė. http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c004.gif [/quote]


Kishe te bej mire per shejtonken :roll: :oops: :lol:

Murgesha
05-04-05, 12:08
Kishe te bej mire per shejtonken :roll: :oops: :lol:


Ti a nė shpindė tė princit tem e gjete me ba mirė a??? :evil: :!: :twisted:

dr1ta
05-04-05, 12:11
Kishe te bej mire per shejtonken :roll: :oops: :lol:


Ti a nė shpindė tė princit tem e gjete me ba mirė a??? :evil: :!: :twisted:Po ka shum te holla moj sdi cka me ju be ...ti duhet te mburesh me uliksin :lol: :roll:

Murgesha
05-04-05, 12:13
Kishe te bej mire per shejtonken :roll: :oops: :lol:


Ti a nė shpindė tė princit tem e gjete me ba mirė a??? :evil: :!: :twisted:Po ka shum te holla moj sdi cka me ju be ...ti duhet te mburesh me uliksin :lol: :roll:


Moj unė mburrem me te dhe ai gjithnjė jep para.
Ama i dėrgon me qek e jo privatisht edhe atė nė odė tė burrave. :twisted:

dr1ta
05-04-05, 12:19
[quote=Murgesha][quote=dr1ta]


Po ka shum te holla moj sdi cka me ju be ...ti duhet te mburesh me uliksin :lol: :roll:


Moj unė mburrem me te dhe ai gjithnjė jep para.
Ama i dėrgon me qek e jo privatisht edhe atė nė odė tė burrave. :twisted:


Amerkan esht ai ..edhe ne ishim me rrobdeshim :roll: :lol:

Murgesha
05-04-05, 12:21
Amerkan esht ai ..edhe ne ishim me rrobdeshim :roll: :lol:


Pėr kėtė shkak edhe unė u bana nervoze se kur deshen rrobet dihet. :wink:

dr1ta
05-04-05, 12:23
Amerkan esht ai ..edhe ne ishim me rrobdeshim :roll: :lol:


Pėr kėtė shkak edhe unė u bana nervoze se kur deshen rrobet dihet. :wink:


Me shllafruka si ju thojna atynve jo desh ...a uliksi te mban ne goje ty valla ...edhe me tha mos ta merr vesh murgesha se ska qef ajo ..e ka doren e mbledht :lol: :P

Selakja
05-04-05, 12:28
allahile dhe ode te burrav pasmi ketu a??a ban dhe un te hy edhe pse jam me tesha te zhytme??

Diana007
05-04-05, 12:31
allahile dhe ode te burrav pasmi ketu a??a ban dhe un te hy edhe pse jam me tesha te zhytme??

Po men bon por ulu aty te dera heeehhehheeh , ja shko nderroj rrobat s e vem s a e fshina

Murgesha
05-04-05, 12:37
Amerkan esht ai ..edhe ne ishim me rrobdeshim :roll: :lol:


Pėr kėtė shkak edhe unė u bana nervoze se kur deshen rrobet dihet. :wink:


Me shllafruka si ju thojna atynve jo desh ...a uliksi te mban ne goje ty valla ...edhe me tha mos ta merr vesh murgesha se ska qef ajo ..e ka doren e mbledht :lol: :P


Ha, hahahahhaahahahah o ka zemėr tė artė ai njeri i jem. :lol: :lol:

Barbaroza
05-04-05, 12:38
Ani,cfare muhabeti paska ne ode te burrave,per zhveshje a????????????? :roll: :roll:

doGzona
05-04-05, 12:40
Moj ketu paska vetem gra.... edhe prej odes i larguam te shkretit...mbarune prej grave. :wink:

Diana007
05-04-05, 12:43
Moj ketu paska vetem gra.... edhe prej odes i larguam te shkretit...mbarune prej grave. :wink:

Hheehheehehheeh qka me ke shti em kesh qetash hheheheeheheeh

dr1ta
05-04-05, 22:08
Thuani cka doni burrat e juve vec me hustlera dhe playboy ne dore :roll: :twisted:

Arb
05-04-05, 22:09
Cfare ode e burrave more ketu, kretj grate e paskan marre!

007
05-04-05, 22:10
Moj ketu paska vetem gra.... edhe prej odes i larguam te shkretit...mbarune prej grave. :wink:
vakt e zaman :wink:
a nuk pe dini si jena met veq na burrecat a :?: :(

DEA
05-04-05, 22:12
dr1ta zemer hajte dalim andej nga oda jone, lej burrat te knaqen vet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
05-04-05, 22:12
a nuk pe dini si jena met veq na burrecat a :?: :(

Ne emen te kujt po flet more ti?

DEA
05-04-05, 22:15
a nuk pe dini si jena met veq na burrecat a :?: :(

Ne emen te kujt po flet more ti?


ne emen te burrecave de hahahahahahah

Arb
05-04-05, 22:16
a nuk pe dini si jena met veq na burrecat a :?: :(

Ne emen te kujt po flet more ti?


ne emen te burrecave de hahahahahahah

Qashtu bre Dea, mos e shti me fol njerin...

dr1ta
05-04-05, 22:18
dr1ta zemer hajte dalim andej nga oda jone, lej burrat te knaqen vet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Po ti elen kercovarin me ksi gjera a :lol: :lol:


Ajde ne caj e pijm bashk :P

DEA
05-04-05, 22:19
Qashtu bre Dea, mos e shti me fol njerin...


E skuqem djalin e hajt :oops:

Arb
05-04-05, 22:21
E skuqem djalin e hajt :oops:

Probleme ja ki nis me u bo kohet e fundit...

DEA
05-04-05, 22:22
E skuqem djalin e hajt :oops:

Probleme ja ki nis me u bo kohet e fundit...

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Arb
05-04-05, 22:25
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Aprovim a?

DEA
05-04-05, 22:26
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Aprovim a?
Miratim hahahahhahahaha

Arb
05-04-05, 22:27
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Aprovim a?
Miratim hahahahhahahaha

Plotesisht?

uliksi31
06-04-05, 03:14
Kuku cka paskan bo keto dreq grash.Krejt pal e mbrapsht oden e kishin lon.Ti Kercovari a ne gjume te vune a :?: E ti nalete sun nejshe pa treguar qe ju dhash parat a.Une ty sherrin kom me ta pa edhe kur te martohesh,ani edhe Drita po te ndihmon e :?: :wink:
Ok. Mbretresha ime se do ta blej edhe nje unaze 5 karatehs diamant vec per inati te Shejtonkes,ho.Ahgagahgahgahgahgahgahgahgahgahgaaaa

P.S.Mos harrose na duhet edhe Shejtonkes me ja zgjellur nje unaze per fejes,shkojm ne bloomingdale se ishin on sale 40%.Aghaghahgagha

Luana
14-04-05, 22:55
Tak Tak Tak a ka bujrum a jo http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif

Tomori
14-04-05, 22:58
Tak Tak Tak a ka bujrum a jo http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif
-Po de moj Luane ku te qiti Zoti ketu,,,,aj qe je grua ma maro nje kaffe

Honesty^uk.
14-04-05, 22:59
Tak Tak Tak a ka bujrum a jo http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif


Ketu gjinden vetem te paralizuarit, se tjeret jane ne aksion

((HONESTY kishte lene lajmerimin ne dere))

ShEjToNkA
14-04-05, 23:02
Tak Tak Tak a ka bujrum a jo http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a080.gif


Ketu gjinden vetem te paralizuarit, se tjeret jane ne aksion

((HONESTY kishte lene lajmerimin ne dere))


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Luana
14-04-05, 23:09
Ketu gjinden vetem te paralizuarit, se tjeret jane ne aksion

((HONESTY kishte lene lajmerimin ne dere))

Ishalla zoti ja ben qaren te paralizuarve , ata qe jan ne aksion ishalla kthehen shendosh e rehat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif

Murgesha
14-04-05, 23:11
Ketu gjinden vetem te paralizuarit, se tjeret jane ne aksion

((HONESTY kishte lene lajmerimin ne dere))

Ishalla zoti ja ben qaren te paralizuarve , ata qe jan ne aksion ishalla kthehen shendosh e rehat http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a176.gif


More shėndosh kthehen sigurisht, por po kam frigė mos po na kthehet ndonjėri i gjymtuar. :lol: :lol:

Honesty^uk.
14-04-05, 23:16
More shėndosh kthehen sigurisht, por po kam frigė mos po na kthehet ndonjėri i gjymtuar. :lol: :lol:

Ishalla nuk ju qellojn puse shume dhe te veshtira

Murgesha
14-04-05, 23:20
More shėndosh kthehen sigurisht, por po kam frigė mos po na kthehet ndonjėri i gjymtuar. :lol: :lol:

Ishalla nuk ju qellojn puse shume dhe te veshtira


A jo mos ke frigė, se puse tė fella tė pakta janė sot, kanė del qeshmet vėllaēko. :wink:

Honesty^uk.
02-07-05, 19:26
A dynja dynja,
dikur burra
tash GRA

Tomori
03-07-05, 23:08
A dynja dynja,
dikur burra
tash GRA

-Mos ma kec...hejjjjjjj mor bac ka me ja mbajte?!!

Urata
09-09-05, 06:46
A ka mbet ku fare burri?!!

ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaa...

ps: mos kceni tash...

GURI SYLAJ
09-09-05, 09:33
Kan mbete, kan mbete - veq kallxo sa po te duhen dhe per cka i ke!!!!!!!!!!!!!!!!

Urata
09-09-05, 15:06
Kan mbete, kan mbete - veq kallxo sa po te duhen dhe per cka i ke!!!!!!!!!!!!!!!!


Jo bre ate qe ishte burre e kam pronesue...
S'ka ma tjere, jaaaaaa ncuk....!
Tjeret i ka vra UCK-a...

GURI SYLAJ
11-09-05, 15:03
I ngrati . Ne njeren ane paska shpetu po ne tjetren ane - s'dij cka me thane.

rilinda
11-09-05, 23:49
tak tak tak...

a doni najsen me pi a me hanger sa me lag fytin pak???

rafet llapjani
11-09-05, 23:51
PO qitna nga nje qaj mos pritofsh e dhe shkunaj qato shpuzore :lol: :lol: :lol:

rilinda
11-09-05, 23:57
si urdheroni zoteri Rafet... qe meniher

qajin a te let a te ran edhe a me limon a pa limon edhe a mi qit sheqer a jo? :P