PDA

View Full Version : CKA MENONI,KUSH KA TEMAT ME TE BUKURA!!!


sexybrikenda
03-05-04, 07:57
CILI/A AUTOR-E KA TEMAT ME TE BUKURA :wink: ARDITA

florian
04-05-04, 18:35
NUK DI PER KE TE VOTOJ PER NAKIN APO MURGESHEN JAN QE TE DY SHUM SHUM COOL , HAJT SE PO THEM TE DY :wink:

lazdrani
04-05-04, 19:00
MURGESHA,NAKI,BARBAROZA,HONESTY,GENTIANA........e shume te tjere :wink:

florian
05-05-04, 18:04
LAZDRAN EDHE TI DUHET ME KAN NE QAT LIST SE E MERITON :wink:

lazdrani
05-05-04, 19:10
:D :D :D Flori topi se luan :wink:

Murgesha
05-05-04, 19:17
Lazdrani, Barbaroza, Gentiana, Jehona, Naki, Floriani, Cool_Boy, Honesty, Hana, anna, pothuajse te gjitha temat me pelqejne :lol:

lazdrani
05-05-04, 19:19
Lazdrani, Barbaroza, Gentiana, Jehona, Naki, Floriani, Cool_Boy, Honesty, Hana, anna, pothuajse te gjitha temat me pelqejne :lol:
Ashtu eshte Murgesha,por dua ta ceku se edhe kety jemi Mbretet e Dardanise-------------NR 1 :wink:

florian
06-05-04, 14:07
:wink: :lol: :lol: :lol:

mendim
06-05-04, 14:12
Lazdrani, Barbaroza, Gentiana, Jehona, Naki, Floriani, Cool_Boy, Honesty, Hana, anna, pothuajse te gjitha temat me pelqejne :lol:
Ashtu eshte Murgesha,por dua ta ceku se edhe kety jemi Mbretet e Dardanise-------------NR 1 :wink:

Te gjitha me pelqejne.

Barbaroza
06-05-04, 14:18
Krejt bre Cool jane, pasha mamin :)

Gentiana
06-05-04, 14:19
Krejt bre Cool jane, pasha mamin :)


Jo po te doket 8) :wink:

Barbaroza
06-05-04, 14:23
Pse moj Genta po thua ashtu,a jemi apo s'jemi 8)

Gentiana
06-05-04, 14:31
Pse moj Genta po thua ashtu,a jemi apo s'jemi 8)

Jemi moj Barbaroza jemi, per kte po them,jo po te doket, dmth nuk ka diskutim,jemi me te miret.....

florian
06-05-04, 14:34
Pse moj Genta po thua ashtu,a jemi apo s'jemi 8)

Jemi moj Barbaroza jemi, per kte po them,jo po te doket, dmth nuk ka diskutim,jemi me te miret.....

:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
07-05-04, 06:48
hej njerz krejt te mira temat jan mua shum me pelqejn

lazdrani
07-05-04, 08:48
hej njerz krejt te mira temat jan mua shum me pelqejn
Vera kjo eshte kryesorja qe te gjitha na pelqejne :wink:

anna
07-05-04, 13:37
krejt jan te mira :lol: :lol:

florian
08-05-04, 11:57
krejt jan te mira :lol: :lol:

ANNA JAN CA TEMA TE TUAT QE ME PELQEJNE SHUM KOMPLIMENTE :wink:

TY E ANIT :twisted:

anna
08-05-04, 11:59
krejt jan te mira :lol: :lol:

ANNA JAN CA TEMA TE TUAT QE ME PELQEJNE SHUM KOMPLIMENTE :wink:

TY E ANIT :twisted:

flm flori :oops:

Per ty
08-05-04, 18:25
CILI/A AUTOR-E KA TEMAT ME TE BUKURA :wink: ARDITA
LAZDRANI 8)

florian
08-05-04, 18:38
CILI/A AUTOR-E KA TEMAT ME TE BUKURA :wink: ARDITA
LAZDRANI 8)

A EDHE TI JE KEPS ME LAZDRANIN KUKU

hana
09-05-04, 08:48
CILI/A AUTOR-E KA TEMAT ME TE BUKURA :wink: ARDITA
LAZDRANI 8)

A EDHE TI JE KEPS ME LAZDRANIN KUKU

ncncncnn e myten lazdranin krejt valla oj Murgesh ruje bre djalin :wink:

ani
09-05-04, 09:17
ncncncnn e myten lazdranin krejt valla oj Murgesh ruje bre djalin O LAZDRAN LCOMI MUE NJA DY BRE :twisted: :twisted:

turisti
24-08-04, 13:25
Pershendetje.Temat me te bukura ka ai i cili ka me se shumti pergjegjje. :wink:

Tomori
24-08-04, 14:20
Murgesha..Barbaroza..Shejtonka...Genta..Engjullesh a..Qika_pr Mickoja.etj
Ju pershendet Tomori

nitushe
11-09-04, 18:41
ne pergjithsi me pelqejn vetem perapra :arrow:

livoreka bicio
12-09-04, 14:19
pajtohem me pergjigjen e turistit...

Nexhati
13-09-04, 13:56
Vella po ju tregoje mendimin tim,Temat e Mbretit dhe Mbretereshes po me pelqejne shume,kish edhe disa tema te Barbarozes,Gentianes,Nakit dhe Honesty qe ishin interesante :wink: Kaq per fillim

lazdrani
16-09-04, 20:19
Vella po ju tregoje mendimin tim,Temat e Mbretit dhe Mbretereshes po me pelqejne shume,kish edhe disa tema te Barbarozes,Gentianes,Nakit dhe Honesty qe ishin interesante :wink: Kaq per fillim
Jam mirenjohes per koplimentin tuaj i nderuar Nexhat.... :wink:

vushtrria
16-09-04, 20:57
edhe une mendoi ashtu per afersishte nexhat :D :) :lol:

turisti
16-09-04, 20:59
pajtohem me pergjigjen e turistit...

Mendimi KOREKT,Bicio. :wink: :wink: :wink:

Naki
16-09-04, 21:39
Vella po ju tregoje mendimin tim,Temat e Mbretit dhe Mbretereshes po me pelqejne shume,kish edhe disa tema te Barbarozes,Gentianes,Nakit dhe Honesty qe ishin interesante :wink: Kaq per fillim
Flm Nagjat

Murgesha
16-09-04, 23:08
Krejt pa dallim tė mira i kanė temat.
Vetėm mė tė mirat pėrgjigje pėr momentin i kam unė. :lol: :lol: :wink:

turisti
17-09-04, 08:21
Krejt pa dallim tė mira i kanė temat.
Vetėm mė tė mirat pėrgjigje pėr momentin i kam unė. :lol: :lol: :wink:

AMIN - shkelqesia e juaj. :wink:

Barbaroza
17-09-04, 10:00
Temat me te mira jane ato qe nuk i kemi hedhur ne kosh te plehrave :wink:

turisti
17-09-04, 10:06
Gabim jeni dite e nate,sepse temat me te bukura jane tema " te mija ". :?

Kullerka
21-09-04, 16:52
tung tung
Vallah me ju thon te drejten temat e mira i keni t'gjithe ..dmth..kejt forumi kur te hysh ne forumin e dardanis te knaqet syni ahahah secila tem e veqant dhe e mire!!Per mua jeni shum shum cool..veq perpara se me te miret jeni a?
Honesty_uk,Shejtonka,Murgesha,Gentiana,Gentiani,Lu ana,Turisti,Tomori,
naki,barabroza,lazdrani,anna,florian,hana,nitushe, nexhati,vushtrria,sexy brikenda,vera....etjjjj........... :wink: :wink:

mr_beni
21-09-04, 20:36
Te gjitha temat per mua jane te pelqyera

pra vetem vazhdoni se me te miret jeni

turisti
25-09-04, 15:53
tung tung
Vallah me ju thon te drejten temat e mira i keni t'gjithe ..dmth..kejt forumi kur te hysh ne forumin e dardanis te knaqet syni ahahah secila tem e veqant dhe e mire!!Per mua jeni shum shum cool..veq perpara se me te miret jeni a?
Honesty_uk,Shejtonka,Murgesha,Gentiana,Gentiani,Lu ana,Turisti,Tomori,
naki,barabroza,lazdrani,anna,florian,hana,nitushe, nexhati,vushtrria,sexy brikenda,vera....etjjjj........... :wink: :wink:

Falemderit Kullerka.
Te pershendes. :wink:

bredhi
02-10-04, 12:15
[color=blue]Respekt se me te vertet ketu ka aq shum tema te bukura sa qe esht bukur veshtir me te gjesh tem te re, respekt,edhe pse ka ndoshta ndonje tem qe ne shiqim te par nuk esht terheqse po ne thelb edhe ne te ka diqka qe ja vlen te shiqohet,po me jua than te verteten aq shum ka per te lexuar ketu sa qe nuk mbetet koh me lexua ndonje roman apo shtypin.

anna
02-10-04, 15:19
tung tung
Vallah me ju thon te drejten temat e mira i keni t'gjithe ..dmth..kejt forumi kur te hysh ne forumin e dardanis te knaqet syni ahahah secila tem e veqant dhe e mire!!Per mua jeni shum shum cool..veq perpara se me te miret jeni a?
Honesty_uk,Shejtonka,Murgesha,Gentiana,Gentiani,Lu ana,Turisti,Tomori,
naki,barabroza,lazdrani,anna,florian,hana,nitushe, nexhati,vushtrria,sexy brikenda,vera....etjjjj........... :wink: :wink:

Falemderit Kullerka.
Te pershendes. :wink:thanks njeri a :wink:

Honesty^uk.
02-10-04, 17:28
tung tung
Vallah me ju thon te drejten temat e mira i keni t'gjithe ..dmth..kejt forumi kur te hysh ne forumin e dardanis te knaqet syni ahahah secila tem e veqant dhe e mire!!Per mua jeni shum shum cool..veq perpara se me te miret jeni a?
Honesty_uk,Shejtonka,Murgesha,Gentiana,Gentiani,Lu ana,Turisti,Tomori,
naki,barabroza,lazdrani,anna,florian,hana,nitushe, nexhati,vushtrria,sexy brikenda,vera....etjjjj........... :wink: :wink:


Respekt per ju Kullerka
kalo bukur

nitushe
09-10-04, 17:29
tung tung
Vallah me ju thon te drejten temat e mira i keni t'gjithe ..dmth..kejt forumi kur te hysh ne forumin e dardanis te knaqet syni ahahah secila tem e veqant dhe e mire!!Per mua jeni shum shum cool..veq perpara se me te miret jeni a?
Honesty_uk,Shejtonka,Murgesha,Gentiana,Gentiani,Lu ana,Turisti,Tomori,
naki,barabroza,lazdrani,anna,florian,hana,nitushe, nexhati,vushtrria,sexy brikenda,vera....etjjjj........... :wink: :wink:
Flm edhe ti je e mire :)

Artan_9
09-10-04, 17:40
gjithhhhhhhhhh :wink:

mr_beni
09-10-04, 19:47
po me duket se me se shumti tema kishte Lazdrani dhe shum tema ineresante per mua

lazdrani
10-10-04, 12:03
po me duket se me se shumti tema kishte Lazdrani dhe shum tema ineresante per mua
Flm se bashku me Murgeshen :wink:

mr_beni
11-10-04, 15:33
po me duket se me se shumti tema kishte Lazdrani dhe shum tema ineresante per mua
Flm se bashku me Murgeshen :wink:

Po ke te drejt lazdrani

Kullerka
24-10-04, 19:41
oooo flm.loqkat emija honesty flm.turisti anna nitushe flm.flm.flm.pershendetjet e mija te sinqerta tung tung!!!

Honesty^uk.
24-10-04, 21:17
oooo flm.loqkat emija honesty flm.turisti anna nitushe flm.flm.flm.pershendetjet e mija te sinqerta tung tung!!!

Tung "Kullerka"

Kullerka
05-11-04, 06:59
Tung "Kullerka"
Tung
edhe prej meje
kalofshe mire

Gjumashja
05-11-04, 11:37
ne pergjithsi me pelqejn nuk po e veqoj kerkon :wink:

Diana007
05-11-04, 11:53
Krejt valla jan te mira :lol: :lol:

turisti
05-11-04, 15:50
oooo flm.loqkat emija honesty flm.turisti anna nitushe flm.flm.flm.pershendetjet e mija te sinqerta tung tung!!!

:wink: :wink: :wink: :P

Kullerka
29-12-04, 23:52
KA humbt tash?!!!

Mafiozi
30-12-04, 00:32
KA humbt tash?!!!:shock: :shock: Kullerka a ti po thua ka humbem :roll: :roll: :D


Ku je moj qe dy vjet nuk te kam pa :D :D

livoreka bicio
30-12-04, 00:43
TE JEME I SINQERTE, TEMATE I KANE GJITHE TE MIRA,..POR ME TE MIRA JANE ATA QE I KANE POSTUAR.HONESTY^UK,DHE MURGESHA. :wink:

Murgesha
30-12-04, 01:51
TE JEME I SINQERTE, TEMATE I KANE GJITHE TE MIRA,..POR ME TE MIRA JANE ATA QE I KANE POSTUAR.HONESTY^UK,DHE MURGESHA. :wink:

Tė falendėroj shumė qė ndjeheni i kėnaqur nga temat e mia.

livoreka bicio
30-12-04, 01:53
TE JEME I SINQERTE, TEMATE I KANE GJITHE TE MIRA,..POR ME TE MIRA JANE ATA QE I KANE POSTUAR.HONESTY^UK,DHE MURGESHA. :wink:

Tė falendėroj shumė qė ndjeheni i kėnaqur nga temat e mia.SPS.MURGESHA E NDERUAR. :P :P :P

Kullerka
30-12-04, 10:42
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe

Mafiozi
30-12-04, 22:27
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe


Ashtu esht Kullerka :D

Humbe moj :? Doku me shpesh :wink:

Kullerka
31-12-04, 23:44
Kullerka shkruajti:
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe
Ashtu esht Kullerka

Humbe moj Doku me shpesh
Hajt se vi vi

Mafiozi
01-01-05, 15:12
Kullerka shkruajti:
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe
Ashtu esht Kullerka

Humbe moj Doku me shpesh
Hajt se vi vi


:P :P :wink:

Kullerka
02-01-05, 15:44
Kullerka shkruajti:
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe

Ashtu esht Kullerka

Humbe moj Doku me shpesh
Hajt se vi vi
:P :P :wink:
Qka po qaraveshesh moree

Mafiozi
02-01-05, 17:03
Kullerka shkruajti:
ej a veq dy vjet jan shku aa qyqy un kishe 4 ani nesjse mafioz ma mir qe u pame sesa mos mu pas pa hiq.ehhe

Ashtu esht Kullerka

Humbe moj Doku me shpesh
Hajt se vi vi
:P :P :wink:
Qka po qaraveshesh moreePo me vjen keq qe je kthy ne forum moj :lol:

Drenicaki
02-01-05, 19:24
Pyetja ishte se cili i ka temat me te bukura?


Ai qe ende ska bėrė asnjė temė! :lol:

Kullerka
02-01-05, 22:30
Po me vjen keq qe je kthy ne forum moj :lol:
Po aa?flm.komliment aa??loqk te kam heheheh per mu eshte e kunderta a me vjen mir qe jam kthy ne forum dhe edhe me mir me vjen qe te takova ty serish po tash ti e paske te kunderten veq nejse une e kam zemren e mir s'ma nin aa..
[/quote]

Mafiozi
03-01-05, 00:14
Po me vjen keq qe je kthy ne forum moj :lol:
Po aa?flm.komliment aa??loqk te kam heheheh per mu eshte e kunderta a me vjen mir qe jam kthy ne forum dhe edhe me mir me vjen qe te takova ty serish po tash ti e paske te kunderten veq nejse une e kam zemren e mir s'ma nin aa..
[/quote]


Mir e verejte Kullerka, foli mbrabsht kur jam i gezuar :D :wink:


Mir se erdhe prap ne forum, na mungojshin yllat e pemt :lol: :lol: :wink:

lazdrani
03-01-05, 11:00
Pyetja ishte se cili i ka temat me te bukura?


Ai qe ende ska bėrė asnjė temė! :lol:
:roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

turisti
24-01-05, 13:06
Te gjithe.

Gjumashja
28-01-05, 10:08
Te gjithe.


me perjashtim te disave :o

Kullerka
31-03-05, 16:25
Po me vjen keq qe je kthy ne forum moj :lol:
Po aa?flm.komliment aa??loqk te kam heheheh per mu eshte e kunderta a me vjen mir qe jam kthy ne forum dhe edhe me mir me vjen qe te takova ty serish po tash ti e paske te kunderten veq nejse une e kam zemren e mir s'ma nin aa..Mir e verejte Kullerka, foli mbrabsht kur jam i gezuar :D :wink:


Mir se erdhe prap ne forum, na mungojshin yllat e pemt :lol: :lol: :wink:[/quote]OO loqkum flm.shum miresetegjeta

Agroni22
31-03-05, 18:50
te gjithe veq LAZDRANI me MURGESHEN dallohen

Barbaroza
31-03-05, 19:01
te gjithe veq LAZDRANI me MURGESHEN dallohen
Edhe une pajtohem!

Kullerka
07-04-05, 14:53
te gjithe veq LAZDRANI me MURGESHEN dallohen
Edhe une pajtohem!

Per mua tgjithe dallohen valla
Skam asnje te veqan ne pergjithsi te mire jeni tgjithe
komlimente
buy :lol:

Naki
24-04-05, 17:52
te gjithe veq LAZDRANI me MURGESHEN dallohen

Edhe une ndaje kete mendim :wink:

turisti
24-04-05, 18:09
Te gjithe,por e kisha veque MURGESHĖN.

Dreni30
25-04-05, 19:38
Shume kane tema te bukura ketu e mei dallu valla veshtire se jan shume.

MemphiSx
14-09-05, 22:23
Mendoj qe Tema shum te mira jan te Murgeshes,Nakit,Gentes,Uliksit se fundi edhe te Guri Sylajt

halla e madhe
14-09-05, 22:46
Mendoj qe Tema shum te mira jan te Murgeshes,Nakit,Gentes,Uliksit se fundi edhe te Guri Sylajt

A mos dashte me thene te Memphisx aa? :wink: :lol:

DEA
14-09-05, 22:48
Mendoj qe Tema shum te mira jan te Murgeshes,Nakit,Gentes,Uliksit se fundi edhe te Guri Sylajt

A mos dashte me thene te Memphisx aa? :wink: :lol:
Athua :shock: sherr edhe ky tybe :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
14-09-05, 22:51
Mendoj qe Tema shum te mira jan te Murgeshes,Nakit,Gentes,Uliksit se fundi edhe te Guri Sylajt

A mos dashte me thene te Memphisx aa? :wink: :lol:

Jo tybe moj halle :)

Oj DEA hala sdi qa o sherri une :P :D :D

DEA
14-09-05, 22:53
Mendoj qe Tema shum te mira jan te Murgeshes,Nakit,Gentes,Uliksit se fundi edhe te Guri Sylajt

A mos dashte me thene te Memphisx aa? :wink: :lol:

Jo tybe moj halle :)

Oj DEA hala sdi qa o sherri une :P :D :D
Jo kadaldal po mesohna edhe une

MemphiSx
14-09-05, 22:57
Jo kadaldal po mesohna edhe uneEhhh ndoshta msohna edhe une kur t'rri me ty :D :D :P

DEA
14-09-05, 22:57
Jo kadaldal po mesohna edhe uneEhhh ndoshta msohna edhe une kur t'rri me ty :D :D :P
Mos po bahesh mandej shume i meqem :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
14-09-05, 23:02
Jo kadaldal po mesohna edhe uneEhhh ndoshta msohna edhe une kur t'rri me ty :D :D :P
Mos po bahesh mandej shume i meqem :lol: :lol: :lol:

Qka s'ndodh :P Mundet me ndodh edhe ajo :D :D :P

Pse kishe ti shum e meqme a :D :D

MemphiSx
14-09-05, 23:09
Jo kadaldal po mesohna edhe uneEhhh ndoshta msohna edhe une kur t'rri me ty :D :D :P
Mos po bahesh mandej shume i meqem :lol: :lol: :lol:

Qka s'ndodh :P Mundet me ndodh edhe ajo :D :D :P

Pse kishe ti shum e meqme a :D :D

katraxhexhi
14-09-05, 23:13
ey memphis a ban edhe une me qel nje them per lopt e mia se kam shum do jon te zeza do te bardha do te perzime kuku shum them e fort bahet dhe mujn krejt me shenu qi i dojn lopt

DEA
14-09-05, 23:18
Jo kadaldal po mesohna edhe uneEhhh ndoshta msohna edhe une kur t'rri me ty :D :D :P
Mos po bahesh mandej shume i meqem :lol: :lol: :lol:

Qka s'ndodh :P Mundet me ndodh edhe ajo :D :D :P

Pse kishe ti shum e meqme a :D :D
Shyqyr qe ste ka ra me nejt shume me mu, se edhe ato qe i ke i kishe humbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

MemphiSx
14-09-05, 23:26
Shyqyr qe ste ka ra me nejt shume me mu, se edhe ato qe i ke i kishe humbe

Hahahahahahahahaahahahahahahaha po qesi jam ka lypi moj :D Me i humb do mens se mu kan bo shum,spo di ka me i shkep :D

Urata
19-09-05, 04:10
Nuk i kam lexuar asnjerin me ate mendje ANALIZIMI! Njof shkrimet e "MURGESHES" dhe "BARBAROZES"...

ps: nė e keni verejt, shkruaj vetem sa per te thene se shkrova(piskam e bertim po e qoj) kot a...!

yllka
19-09-05, 12:11
E me fole nga del shpirti Temat me te bukura i ka :


LAZDRANI
MURGESHA
NAKI
HONESTY
GENTA
BARBAROZA
PSIKOLOGU
ODISE
DIANA

lazdrani
20-09-05, 10:16
E me fole nga del shpirti Temat me te bukura i ka :


LAZDRANI
MURGESHA
NAKI
HONESTY
GENTA
BARBAROZA
PSIKOLOGU
ODISE
DIANA


Yllka :wink: