PDA

View Full Version : pershendetje


rrebelica
15-02-04, 22:42
pershebdetje tugn ju pershendes juve krejve qe e lexoni pershendetjen time qao nga piapat e IV6 te shkolles mesme hehehhe ma shum rrebelka ju pershendes

caki
02-03-04, 17:05
pershebdetje tugn ju pershendes juve krejve qe e lexoni pershendetjen time qao nga piapat e IV6 te shkolles mesme hehehhe ma shum rrebelka ju pershendes

Hahahaah rrebelka e pse kete emer, po dihet se ti krejt po i organizojshe ikjet nga bankat shkollore prej ores se pare deri ne oren e 7... Edhe une ty te pershendes shume dhe te uroj mesim te mire.. edhe ngo mire ndegjoje msusken mire se askush nuk ja ka pa hajrin... :o :cry: :P