PDA

View Full Version : pse jemi keshtu?


ali kurtolli
18-01-04, 16:55
ju pyes keshtu pasi qe jeta po e ben te verteten , pra pse ne si popull po ndjekemi rrugeve te botes si kope delesh, pse sna hapin pune ne vendlindje qe ta shijojm jeten e embel te atdheut , per te cilen luftuam brez pas brezi ,,,,,, tung

Barbaroza
20-01-04, 12:00
Pershendetje per autorin.
Derisa te injorojme njeri-tjetrin dhe nuk ia njohim vlerat edhe nese e meriton,atehere si te presim qe te jemi tjere nga keta qe jemi.
Fajin gjithmone se pari duhet kerkuar te vetja.

ENI_ger
21-01-04, 23:42
BRAVO BARBAROZA

SE QASHTU ASHT TE LUMT:NUK P FOLI MA SHUM SE VEQ QKA E PRISHI.
JU PERSHENDES: TUNGI:

ali kurtolli
01-02-04, 18:59
BRAVO BARBAROZA

SE QASHTU ASHT TE LUMT:NUK P FOLI MA SHUM SE VEQ QKA E PRISHI.
JU PERSHENDES: TUNGI:

turisti
08-08-04, 11:36
Pershendetje. Keshtu jemi sepse nuk i duam ndryshimet. Jashte,i qelim kanallat dhe i bejme punet e veshtira,a te shpija ( ne Kosove ) po pritojme.... :cry:

markopollo
10-08-04, 11:05
PSE JEMI KESHTU..............SEPSE NUK DESHTEM ASHTU....


BESOJ QE MJAFTON KJO PERGJIGJE PAKEZ PROVOKATIVE SORRY........... :arrow:

blusky
11-08-04, 14:57
Pergjigjen e duhur e dha Barbaroza,e ne jemi shume larg atyre vlerave.