PDA

View Full Version : Pėrshendetje tė gjithve


sir|emi-miami
30-03-04, 11:14
pėrshendetjet e mia tė pėrzemėrta deri tek ju anėtarė tė nderuar.

IceGirl
25-05-04, 14:27
Ju pershendes te gjitheve por me se shumti Ferizajin shpirtin tim, zemeren e Kosoves, dhe sod jam shum :( :( neser do te kthehem ne USA jam shum merzitshem tung Ferizaji im i bukur me nje mpuqqq nga zemera :(

Barbaroza
25-05-04, 14:41
Tung pra o IceGirl,shpresoj te na vish prape,mos na harro :cry:

IceGirl
25-05-04, 14:56
Pershedetje Barbaroza dhe jo un me ju harru jo :( :(

anna
25-05-04, 14:59
ice girl po rri moj deri ne shtator per pushime pastaj shko :lol: :lol:

IceGirl
25-05-04, 15:51
anna thnx zemerush me gjith qef por nuk mundem ka 2 muaj qe jam ketu ne Kosov me duhet te kthehem :cry: :cry:

Vera
25-05-04, 15:58
IceGirl eja bile ne forum pasi qe te kthehesh qiki do ta ndieni vehten si ne kosov.

Me ndreime Vera

IceGirl
25-05-04, 16:05
vera flm te pershendes :)

Honesty^uk.
25-05-04, 20:37
Pranoni pershendetje e mia te perzemerta Ise Girl
ishalla nuk na shkrihesh se tash vera dhe merr vape :lol: :lol:
kalofshi caste te bukura

Barbaroza
26-05-04, 14:20
Athua ka mberri tash IceGirl :?: .Lajmerohu moj :wink:

Honesty^uk.
26-05-04, 19:04
Athua ka mberri tash IceGirl :?: .Lajmerohu moj :wink:


e kam ditur se qka do ta gjej,,,me kaq e pat ajo
:lol:

Barbaroza
27-05-04, 09:03
A mos aeroplani..... :( :?: :!:

mr_beni
27-05-04, 18:38
hat se edhe une po shkoj si IceGirl po une ne Kosov bile. hahahha kaloni mir

Barbaroza
27-05-04, 19:51
Mr_beni,ku na mbeti Flori more?A ke fare lajmi :?:

Honesty^uk.
28-05-04, 00:14
Mr_beni,ku na mbeti Flori more?A ke fare lajmi :?:ncncncncn ku din femija per lajme bre qik :lol: :lol:

Barbaroza
28-05-04, 09:09
Ufff cfare gafi kam bere,kam kujtuar se mr_beni eshte vellai i Florit.Kerkoj falje :oops:

Vera
28-05-04, 16:50
Ufff cfare gafi kam bere,kam kujtuar se mr_beni eshte vellai i Florit.Kerkoj falje :oops:

hahahahha moj Barbaroza po mr_beni eshte vellau im moj dala te plast he

sweetie
18-06-04, 19:05
hey hey, ju pershendes te gjithve, kudo qe gjindi,
kalofshi mire
pershendtje nga belgjika

doeiiiiiiiiiii
byeeeeeeeeeee
kisssssssss

IceGirl
26-06-04, 02:44
hahahah barbaroza po po kam mberri flm, vetem qe nuk kam pas koh me hy ne forum, Ju pershendes te gjeitheve me nje mpuqqq ne faqe :wink:

IceGirl
26-06-04, 03:29
Honesty^uk Te pershendes dhe mos ke dert se nuk shkrihem heheheh :D

SheTa
29-06-04, 21:47
Spo e preshndes kerkan hiq tung kalofsh mir

IceGirl
02-07-04, 13:58
Ju pershendesh te gjitheve dhe sod nuk jom mire hiq jom shum :cry: :(

Murgesha
02-07-04, 15:18
Ju pershendesh te gjitheve dhe sod nuk jom mire hiq jom shum :cry: :(

Cka te paska ndodhe moj?

IceGirl
02-07-04, 17:47
Murgesha flm qe po interesohesh vetem qe nuk muj te them se qka me ka ndodh , nuk esht diqka .... vetem qe ndjenjat me jan lendu shum ,dje diqka e sod diqka keshtu qe e di qe do te vazhdojn...vetem ju kisha keshillu qe te mos u besoni askuj shum.....te pershendes :)

Honesty^uk.
02-07-04, 20:23
Murgesha flm qe po interesohesh vetem qe nuk muj te them se qka me ka ndodh , nuk esht diqka .... vetem qe ndjenjat me jan lendu shum ,dje diqka e sod diqka keshtu qe e di qe do te vazhdojn...vetem ju kisha keshillu qe te mos u besoni askuj shum.....te pershendes :)


Disponim te kendshem "IceGirl" mundohu te jetosh te sotshmen dhe te harrosh te kaluaren

sepse vetem kur ta djeg qumeshti buzen i fryn kosit

kosova_lady
02-07-04, 21:39
Ju pershendes te gjithve shum!
Nje mbremje te kendshme ju uron
vali

IceGirl
03-07-04, 16:24
Honesty^uk flm.. do mundohem....te pershendes :)

Rrezita
04-07-04, 21:53
tung tung ju pershendes te gjitheve :wink:

aferdita
05-07-04, 12:55
ju pershenes te gjithve dhe ju uroj dite te mbare :wink:

IceGirl
11-07-04, 20:35
Pershendes
Naki ,kthiza , vera, sweet_girl ,lazdrani, shejtonka, engjellusha
pasi qe qenkan online dhe te gjith te tjer kudo qe jan :wink:

Naki
11-07-04, 20:45
Pershendes
Naki ,kthiza , vera, sweet_girl ,lazdrani, shejtonka, engjellusha
pasi qe qenkan online dhe te gjith te tjer kudo qe jan :wink:
edhe une ju pershendes juve ,dhe te gjithe juve qe ishime se bashku ne online.

Barbaroza
11-07-04, 20:49
Pershendetje edhe nga une!

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 37753 artikuj
Forumi ka 2300 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė vjosa
12 pėrdorues online: 5 anėtarė 2 tė fshehur 5 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 47 mė Thu Jun 17, 2004 11:41 am
Anėtarėt e regjistruar IceGirl, kthiza, lazdrani, Naki, Vera

ShEjToNkA
12-07-04, 00:51
Pershndetj pėr tė gjithė ,duke ju dėshiruar gjithė tė mirat nė jetė....shėndet ,lumturi , dashuri dhe harmoni nė familje................

_________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

IceGirl
01-08-04, 01:34
Tung ju pershendes te gjitheve ....qa me paska mar malli me ju pa.....desha dhe te ju them qe nuk do te mundem me hy ne forum shpesh per nje koh te shkurter, keshtu qe ju pershendes nga zemera dhe mos me harroni.....tung :D

malo
16-08-04, 23:59
Pershendetje per te gjith

IceGirl
02-12-04, 23:16
Ju pershendes nga zemra te gjitheve , mos mendoni se ju kam harruar, por se shpejti do te takohemi me shpesh ..... tung me nje mpuqqqq ......ne faqe veq ..... : eheheh bye :wink:

MemphiSx
03-12-04, 12:21
Ju pershendes nga zemra te gjitheve , mos mendoni se ju kam harruar, por se shpejti do te takohemi me shpesh ..... tung me nje mpuqqqq ......ne faqe veq ..... : eheheh bye :wink:


Krejt po m'doket qe na ki harru :D :D

Mafiozi
03-12-04, 13:13
Ju pershendes nga zemra te gjitheve , mos mendoni se ju kam harruar, por se shpejti do te takohemi me shpesh ..... tung me nje mpuqqqq ......ne faqe veq ..... : eheheh bye :wink:

Te falenderoj IceGirl
Te pershendes edhe un :wink:

Gentiani
06-12-04, 01:00
Njė pėrshėndetje pasmesnate pėr tė gjithė anėtarėt e Forumit!


Gentiani!

Mafiozi
06-12-04, 13:05
Njė pėrshėndetje pasmesnate pėr tė gjithė anėtarėt e Forumit!


Gentiani!

Te falenderoj per mendimin tend pasmesnate Gentiani :P
Nje pershendetje pasmesdite prej meje shoki :D

Kaloh mir :wink:

Gentiani
06-12-04, 13:29
Sot pėrshėndes tė gjithė diskutuesit e Dardania e nė veēanti ata qė shkruajnė nga Kosova duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi dhe leximi nė Forum.


Gentiani!

Barbaroza
06-12-04, 14:11
Nje pershendetje e forte shkon per keta anetare:Gentiani,Murgesha,Genta,Lazdrani,Honesty,N aki,Turisti,Uliksi31,Albanam dhe disa tjere qe s'po me kujtohen me nika tash!

uliksi31
06-12-04, 14:28
Nje pershendetje e forte shkon per keta anetare:Gentiani,Murgesha,Genta,Lazdrani,Honesty,N aki,Turisti,Uliksi31,Albanam dhe disa tjere qe s'po me kujtohen me nika tash!

Valla mire bere qe me pershendete,faleminderit.Se qekho i lene pas dore
nga nji her po pyetna a thua i bjen ne mend ndokujt se jame gjalle :cry:
Edhe une te pershendes :idea:

Naki
06-12-04, 15:13
Nje pershendetje e forte shkon per keta anetare:Gentiani,Murgesha,Genta,Lazdrani,Honesty,N aki,Turisti,Uliksi31,Albanam dhe disa tjere qe s'po me kujtohen me nika tash!

Falemenderit Barbaroza mbeteni edhe ju te pershendetur :!:

Honesty^uk.
06-12-04, 21:38
Nje pershendetje e forte shkon per keta anetare:Gentiani,Murgesha,Genta,Lazdrani,Honesty,N aki,Turisti,Uliksi31,Albanam dhe disa tjere qe s'po me kujtohen me nika tash!

Shume faleminderit BARBAROZA, gjithashtu mbetesh e pershendetur dhe e nderuar nga;

Honesty

Honesty^uk.
06-12-04, 21:40
Sonte desha ti pershendes te gjithe anetaret e forumit DARDAN
cdo te mire dhe suksese ne jete.

I juaji
Honesty

Mafiozi
06-12-04, 21:54
Sonte desha ti pershendes te gjithe anetaret e forumit DARDAN
cdo te mire dhe suksese ne jete.

I juaji
Honesty

Me vjen mir qe shoh prap nje shkrim prej teje, dje mendova per ty,
me kan munguar shkrimet e tua i nderuari Honesty. Besoj ashtu
edhe per tjer anetar. Shpresoj qe je perseri me ne.

Mos u largo kurr mė pa u lajmru :lol: :D

Te pershendes :wink:

Agroni22
07-12-04, 17:58
hej njerz ju pershendes te gjithve

Honesty^uk.
07-12-04, 21:10
Sonte desha ti pershendes te gjithe anetaret e forumit DARDAN
cdo te mire dhe suksese ne jete.

I juaji
Honesty

Me vjen mir qe shoh prap nje shkrim prej teje, dje mendova per ty,
me kan munguar shkrimet e tua i nderuari Honesty. Besoj ashtu
edhe per tjer anetar. Shpresoj qe je perseri me ne.

Mos u largo kurr mė pa u lajmru :lol: :D

Te pershendes :wink:

Flm per pershtypjet tuaja i nderuar MAFIJEEEEEEEE

Ju kerkoj falje per largimin tim pa ju vene ne dijeni, ju premtoj se sdo te ndodhe tjeter keshtu :lol:
Gjithashtu mbetesh i pershendetur nga

Honesty

Kaci
07-12-04, 21:50
Ju pershendes te gjitheve.
Administratorin, moderatoret, antaret e forumit dhe te gjithe vizitoret e kesaj faqe.

Kaci

Gentiani
07-12-04, 21:53
41 pėrdorues online: 11 anėtarė 1 tė fshehur 29 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, bekimi28, GASHI75, Gentiani, Honesty^uk., Kaci, lazdrani, Luana, Mafiozi, Verbalakrobatik, Ylberi_be

Ju pėrshėndes tė gjithė juve qė gjindeni nė kėto ēaste online duke ju dėshiruar ēaste tė kėndshme diskutimi dhe leximi nė Forum!

Gentiani!

Mafiozi
07-12-04, 22:40
Te falenderoj Gentiani.
Mbet i pershendetur nga un.
Kaloh mir. :wink:

ShEjToNkA
07-12-04, 22:50
Sonte njė pėrshėndetje pėr tė gjithė.
ndėrsa njė pėrshėndetje speciale shkonė pėr: z.Naki dhe znj.Murgesha.
Ku do qė jeni ju dėshirojė caste tė kėndėshme nė kėto orė tė vonshme tė mbrėmjės!

Mafiozi
08-12-04, 13:20
Sonte desha ti pershendes te gjithe anetaret e forumit DARDAN
cdo te mire dhe suksese ne jete.

I juaji
Honesty

Me vjen mir qe shoh prap nje shkrim prej teje, dje mendova per ty,
me kan munguar shkrimet e tua i nderuari Honesty. Besoj ashtu
edhe per tjer anetar. Shpresoj qe je perseri me ne.

Mos u largo kurr mė pa u lajmru :lol: :D

Te pershendes :wink:

Flm per pershtypjet tuaja i nderuar MAFIJEEEEEEEE

Ju kerkoj falje per largimin tim pa ju vene ne dijeni, ju premtoj se sdo te ndodhe tjeter keshtu :lol:
Gjithashtu mbetesh i pershendetur nga

Honesty

:P :P :P :P :P :D :lol:

Kaloh mir Honesty
8)

stublla_the_best
08-12-04, 23:10
Ne fillim e pershendes shtafin e www.dardania.de i pergezoj per kit faqe te mrekullueshem, e pershendes te gjith antaret e forumit dhe te gjith fizitoret, pranoni pershendetjet e mija shpresoj se do tja kalojm buku.

Murgesha
09-12-04, 00:52
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 92771 artikuj
Forumi ka 3780 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė focusi
30 pėrdorues online: 8 anėtarė 3 tė fshehur 19 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Al_Ghasali, Gentiana, Loloku, Luana, Mafiozi, Mr_100%, Murgesha, RRUSHI, ShEjToNkA, turisti, uliksi31
************************************************** **

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni online.
Ju falenderoj nga zemra per castet e bukura qe me dhuruat ne keto ore te vona te nates.
Me nderime e rrespekt per ju, e juaja Murgesha.

Mafiozi
09-12-04, 00:56
Te pershendes me gjith zemer Murgesha, megjithse vetem sa hyra ne
forum :( e mungova ket mbremje :?

Te shpresoj nje nat te qet :wink:

Naki
11-12-04, 12:26
lumnikuAnėtarėsuar: 10 Dec 2004
Mesazhe: 2
Vendodhja: zvicerr
Postuar: Fri Dec 10, 2004 9:46 pm Titulli i mesazhit: pershendetje te gjithve

--------------------------------------------------------------------------------

ju pershendes te gjithve

Mafiozi
11-12-04, 18:26
Ne fillim e pershendes shtafin e www.dardania.de i pergezoj per kit faqe te mrekullueshem, e pershendes te gjith antaret e forumit dhe te gjith fizitoret, pranoni pershendetjet e mija shpresoj se do tja kalojm buku.

Pershendetje te forta nga un shoki :wink:

Barbaroza
11-12-04, 18:56
Ne fillim e pershendes shtafin e www.dardania.de i pergezoj per kit faqe te mrekullueshem, e pershendes te gjith antaret e forumit dhe te gjith fizitoret, pranoni pershendetjet e mija shpresoj se do tja kalojm buku.

Pershendetje te forta nga un shoki :wink:

Edhe une i bashkangjitem ketij urimi te kendeshm. :wink: :)

Naki
11-12-04, 22:01
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 94324 artikuj
Forumi ka 3818 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė lililove
51 pėrdorues online: 14 anėtarė 0 tė fshehur 37 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Gentiana, Kami, KriSTaL, lako, livoreka bicio, Luana, LUMI_007, Mafiozi, MemphiSx, Naki, OrinOkO, QANO_KUMANOVA, [email protected]@[email protected]_syn, Ylberi_be

Pershendetje te gjitheve :!:

IceGirl
12-12-04, 00:18
Pershendetje te gjitheve ku do qe jeni :wink:

Loloku
12-12-04, 11:38
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 92771 artikuj
Forumi ka 3780 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė focusi
30 pėrdorues online: 8 anėtarė 3 tė fshehur 19 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Al_Ghasali, Gentiana, Loloku, Luana, Mafiozi, Mr_100%, Murgesha, RRUSHI, ShEjToNkA, turisti, uliksi31
************************************************** **

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni online.
Ju falenderoj nga zemra per castet e bukura qe me dhuruat ne keto ore te vona te nates.
Me nderime e rrespekt per ju, e juaja Murgesha.Me paska zene kamera e fsheht dhe paskam ra viktoime e pershendetjes Murgesha! Ok, flm, edhe une te pershendes hapur!

turisti
12-12-04, 16:13
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 92771 artikuj
Forumi ka 3780 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė focusi
30 pėrdorues online: 8 anėtarė 3 tė fshehur 19 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Al_Ghasali, Gentiana, Loloku, Luana, Mafiozi, Mr_100%, Murgesha, RRUSHI, ShEjToNkA, turisti, uliksi31
************************************************** **

Pershendetje per te gjithe ju qe momentalisht jeni online.
Ju falenderoj nga zemra per castet e bukura qe me dhuruat ne keto ore te vona te nates.
Me nderime e rrespekt per ju, e juaja Murgesha.

FALEMINDERIT SHUME.

Me respekt,TURISTI.

Naki
20-12-04, 22:03
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 100595 artikuj
Forumi ka 3906 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė usher
60 pėrdorues online: 15 anėtarė 4 tė fshehur 41 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, blusky, DEA, Drenicaki, erita, Kalaja, livoreka bicio, Mafiozi, MemphiSx, Mr_100%, Naki, ShEjToNkA, spirl_girls, usher, vushtrria

Nje mbremje te mire per te gjithe :!:

DEA
20-12-04, 23:27
Po ashtu ju deshiroj nje mbremje te mire

Dreni30
22-12-04, 10:45
Ju pershendes te ghithe juve.
Ju uroj festen e Krishtlindjeve, ata qe e festojne dhe gezuar vitin e ri. Qe viti i ardhshem, t`ju beje edhe me te lumtur dhe me shume suksese.

Tung, tung

Naki
22-12-04, 11:06
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 101589 artikuj
Forumi ka 3922 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Weber806
20 pėrdorues online: 6 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Arta e Artė, Diana007, Dreni30, Drenicaki, Kaltrushi, Naki


Pershendetje te gjitheve nje dite te mire :!:

Diana007
22-12-04, 11:14
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 101589 artikuj
Forumi ka 3922 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Weber806
20 pėrdorues online: 6 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Arta e Artė, Diana007, Dreni30, Drenicaki, Kaltrushi, Naki


Pershendetje te gjitheve nje dite te mire :!:

Flm shum Naki, jeni t pershedetur edhe nga ana ime :wink:

Kaltrushi
22-12-04, 11:37
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 101589 artikuj
Forumi ka 3922 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Weber806
20 pėrdorues online: 6 anėtarė 0 tė fshehur 14 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Arta e Artė, Diana007, Dreni30, Drenicaki, Kaltrushi, Naki


Pershendetje te gjitheve nje dite te mire :!:

NAKI gjithashtu je i pershendetur nga une

DEA
22-12-04, 13:43
Sot nje pershendetje per te gjithe e ne veqanti e pershendes Luanen, Murgeshen, Gentianen dhe Diana007 :wink:

Diana007
22-12-04, 13:46
Sot nje pershendetje per te gjithe e ne veqanti e pershendes Luanen, Murgeshen, Gentianen dhe Diana007 :wink:

Faleminderit shum Dea je pershedetur edhe nga un :wink: , t puth fort Diana

engjelli_pe
26-12-04, 16:45
pėrshendetje tė gjithve e posaqerisht tonve,me njė muahhhhhhhh tė madhe pėr krejt kapak :)


respekt

Murgesha
26-12-04, 17:14
pėrshendetje tė gjithve e posaqerisht tonve,me njė muahhhhhhhh tė madhe pėr krejt kapak :)


respekt

Edhe ju jeni i pėrshėndetur dhe i mirė se ardhur nė forumin Dardan.

halla e madhe
26-12-04, 17:27
Edhe Hallla e madhe nuk ju harron sonte :wink: Kaloni mire kete mbremje :!:

engjelli_pe
27-12-04, 00:51
Faleminderit Murgesha,njė mbrėmje tė kėndshme.


respekt

Naki
27-12-04, 03:00
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 103897 artikuj
Forumi ka 3965 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė agim gimi
7 pėrdorues online: 4 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Dreni30, MemphiSx, Naki, Tina007


pershendetje te gjitheve,nga ndrrimi i nates ne keto ore te mengjesit

Gentiani
27-12-04, 17:38
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 104131 artikuj
Forumi ka 3969 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė treepel-x
38 pėrdorues online: 5 anėtarė 0 tė fshehur 33 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 8:48 pm

Anėtarėt e regjistruar Barbaroza, Gentiani, Honesty^uk., Naki, oti i pėrshėndes me tingujt e kėngės kėnduar nga Ledina Ēelo

http://www.shekulli.com.al/kengefestivali/Ledina%20Celo.mp3 :lol: :wink:

ShEjToNkA
28-12-04, 22:47
Pėr tė gjithė juve qė nė kėtė momente jeni Online ,ua dėrgoi njė pėrshėndetje tė veqantė.
Castee tė kėndėshme!

Naki
28-12-04, 22:50
Pėr tė gjithė juve qė nė kėtė momente jeni Online ,ua dėrgoi njė pėrshėndetje tė veqantė.
Castee tė kėndėshme!

Faleminderit Tote,edhe xhaxhi te bene te fala

Honesty^uk.
29-12-04, 11:59
Nje pershendetje emer per emer per te gjithe anetaret e Forumit Dardan,Urime VITIN E RI 2005,
Ky vit qofte per ju vit i gezimeve , lumturise dhe i plotesimit te gjitha deshirave tuaj.

********* GEZUAR*********DHE GJITHMONE ********* GEZUAR********

Honesty

lazdrani
29-12-04, 15:00
Nje pershendetje emer per emer per te gjithe anetaret e Forumit Dardan,Urime VITIN E RI 2005,
Ky vit qofte per ju vit i gezimeve , lumturise dhe i plotesimit te gjitha deshirave tuaj.

********* GEZUAR*********DHE GJITHMONE ********* GEZUAR********

HonestyGEZUAR VLLAQKO :wink:

Murgesha
29-12-04, 15:12
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 105302 artikuj
Forumi ka 3995 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Zoti i shtepis
28 pėrdorues online: 5 anėtarė 2 tė fshehur 21 vizitorė [ Administrator ] [ Moderator ]
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 66 mė Mon Sep 13, 2004 7:48 pm
Anėtarėt e regjistruar Diana007, Emėrllahu, Honesty^uk., Korab KORABI, Krokodilli, Murgesha, Ylberi_be

Pėr tė gjithė ju qė jeni online tani dhe pėr ata qė do tė vizitojnė sot Dardaninė
Pėrshėndetje nga Unė Murgesha.