PDA

View Full Version : Lajmėrime!!!


Gentiana
12-04-04, 18:27
Ju pershendes, le te jet kjo tem per lajme te kendshme dhe per te qeshur.

Ja un po ja nisi.

Lajmerohen te gjith Antarėt e forumit te Dardanies, se Rrushi ka humbur rrugen duke shkuar te Barbaroza, kurse Barbaroza nuk po shkruan ne forum aq shum, nga merzija dhe malli per te.
Ju lus te gjith, nese e takon kush Rrushin te ja tregoni more rrugen se diqka nuk esht ka hec ashtu siq kemi menduar na.
:(

Geta

mickoja
12-04-04, 18:51
ok Genta un po nisna dhe po mundohem ta gjej Rrushin,(mč duket se krejt sendet i kam paketu se qka mč nevoiten sepse kam marr rug tč gjatč)
"Rrush Rrush...Rrushiii.....Rrush ku ke humbur o Rrushiiiiiiiiiiii....."!!

Murgesha
12-04-04, 19:00
Te lumte Genta per ket teme.

Mickoja prit moj mos u nis me e lyp Rrushin se tani te tregoj cka ka ndodhe me te.

Nje nate para se te nisej Rrushi ne Kosove e ka marre ne telefon Barbarozen dhe i ka then se te nesermen arrin ne Prishtine.
Barbaroza me krejt familjen e vet, bile kish marre me vete edhe Gjyshin e Gjyshen e kan dale me e prit.
Mirepo edhe pse e kane prite tere diten Rrushi nuk eshte dukur fare aty.
E hidheruar shum Barbaroza eshte kthyer ne shtepi dhe e ka marre Rrushin ne telefon.
Rrushi i ka treguar se familja e tij, duke pare se Barbaroza eshte shum vajze e zgjuar dhe tere diten gadi se nuk largohet prej kompjuterit kane vendos qe Rrushit tja fejojne nje vajze prej nje katundi.
Kete e kane bere pa dyshim per shkak te femijeve te Rrushit te cilet kane nevoje per nje nene qe kujdeset per ta e jo per nje grua qe tere diten rrine prane PC-se.
E helmuar ne shpirt Barbaroza ka dale (natyrisht se ne internet) te kerkoje nje djale tjeter per tu martuar.
E ka dite shume mire se kjo do te zbulohet nga ne dhe keto dite ska shkruar aq shume.
Por posa ta gjej tjetrin ka me ardhe prap ne forum ku eshte e mirepritur nga te gjithe ne.

Gentiana
12-04-04, 19:06
Murgesha te flm se na i spjegove gjerat, e tash qka mbet ne fund, mendoj qe tna sqaron Barbaroza me gjersisht.

Barbaroza
13-04-04, 10:54
Ohhh po bre,ashtu ka ndodhe siq ka thene Murgesha, e mjera une cka me ka gjetur,me doli pune tash te gjej tjeter djale ne internet.Bile te pakten mendoj se i zgjedhuri im i ardhshem do te dije te me vleresoje e te me lere gjithe diten ne Pc se nuk mundem dot pa te bre,pa ushqim rri e pa Pc kurre :wink:
Veq le ta dije familja e RRUSHIT se grua me te mire se une nuk do te munden kurre t'ia gjejne djalit te tyre.Po ku mund te jete bre ajo e katundit me e mire se une,ajo as nuk do te dije te lexoje,as ta perdore Pc,as te chatoje,sepse femrat moderne sikur une keshtu veprojne :wink:
Mendoj se ndonje fqinje e RRUSHIT,do te na informoje si po ia kalon RRUSHI me ate vajzen e fshatit.I deshiroj shume fat ne jete,megjithese intuita me thote se prape do te me kerkoje mua ai :wink:

lazdrani
13-04-04, 12:22
RRUSHI me telefonoi tani dhe me tha te ju dergoje pershendetje te perzemerta per te gjithe...Arsyeja se pse ai nuk ka mundure deri tani te shkruaj eshte se Esmerada kishte bere sehire te forta si te ai dhe te une....Une u sherova pasi shkova te Hoxha ndersa RRUSHI eshte ne kurim dhe se shpejti ka vendosure ta ike Barbarozen dhe te kthehet ne NY te Amerikes :P :P :P

Murgesha
13-04-04, 12:25
Ishalla kurohet para se Barbaroza te gjej tjetrin.
Se po droj mos po i ik Pellumbesha(Barbaroza) prej duarve.

Barbaroza
14-04-04, 08:57
Derisa te kurohet ai,mua msitet po ma thyejne deren :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:12
Mos te lutem Barbaroza vetem pak durim se sapo morra mesazh nga RRUSHI dhe thot: THUAJ BARBAROZES " ME PRIT SHPIRT SE TE HARROJ DOT!!!!!!" :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:14
ME FAL BARBAROZA TE BEJ NJE PERMIRESIM TE VOGEL

... SE TE HARROJ DOT = SE S'TE HARROJ DOT!

ISHTE NJE GABIM SHTYPI!

JU KERKOJ NDJES :wink:

lazdrani
14-04-04, 10:18
More Barbaroza kjo Zeshkanja po me duket se po te bene sehire vetem per ta harruar RRUSHIN e ka :lol: :lol: :lol: :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:23
hahahahahahahahah........
joooooo nuk ja mrr RRUSHIN asesi!!!!

lazdrani
14-04-04, 10:44
Ah Dreqi qe je ti oooooooooooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

zeshkanja
14-04-04, 10:47
:lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
14-04-04, 15:23
:lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Zeshkanja mos u pendo moj.
Se Rrushi eshte djale i mire, i pashem e besa edhe i forte.
Deshmi per forcen e tij jane 13 femijet e tij. :wink:

zeshkanja
14-04-04, 16:34
ehhhhhhh po meqe eshte i forte ja kam friken seeeeeeeeee........... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-04-04, 23:57
Sonte ne ora 24.53 minuta.
Me keqardhje te thelle ju lajmeroj se pikerisht ne ket ore, Honesty shkoi pa dashur te tema me hanger shpulla. Aty e kam pare per her te fundit, ja dhash nje shpulle. Dhe me nuk e kam pare.
Pasi qe edhe Genta ishte prezente ne ate kohe po dyshoj se ajo e ka KIDNAPUAR.
Nese dikush nga ju e sheh le te lajmerohet menjeher te une, ose me mire sillmani te shpullat.
Po done me me nxjerr pune vetem pse ja dhash nje shpulle.
Pasi qe une jam nen hetime e spo me lojn me dal prej dhomes se shpullave please, gjene me shpejt Honestyn. PLEASE, JU LUTEM.
Me shpejt se po me kruhen duart me ja dhane edhe nja dy shpulla tjera.

Honesty^uk.
15-04-04, 00:01
hajt Murgesh se kur te maroj pune te kidnapimet vi dhe lajmerohna vet,
se ti e paske edhe shplaken me nafak

Murgesha
15-04-04, 00:06
Shuj more ti, mbasi te paska kidnapuar Genta rri nja nje jave me te e mos u duk fare ne forum :wink:

Gentiana
15-04-04, 00:08
jo moj Murgesha se ndoshta nuk i pelqen me mua djalit,qy, me mir me juvet ne forum. Jo jo djal te nshoj un ty mos ke dert

Honesty^uk.
15-04-04, 00:10
Hajt Genta mos ki dert se edhe Murgesha eshte ka e din qe me leshon
hajt se e duroj une kidnapimin, qka me ba zori nuk ka huxhut

Murgesha
15-04-04, 00:10
Oj Genta mbaje moj. Ani si ju kane bere faqet te kuqe si molla.
Pastaj per mos me e pa askush ashtu duhet me nejt nje jave i kadnapuar, perndryshe i shkon fytyra djalit :wink: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 00:16
kjo e ka vendos Murgesh, por po thot keshtu, per tu justikikuar, gjoja e mbajta se me tha Murgesha heheh

Barbaroza
15-04-04, 08:55
Une hyra te shoh mos paska ndonje lajmerim te ri,po keta e paskan bere dasem krejt :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 08:58
Edhe ty te vjen radha per dasem, Barbaroza, por ahoma nuk i kemi ftuar krushqit

Barbaroza
15-04-04, 09:04
Valla Honesty,une kam deshire me bere dasem te madhe e me i ftu te gjithe keta anetare e dua qysh tash t'i ftoj dasmoret e kengetaret se vera erdhi more :wink:

sexybrikenda
15-04-04, 09:10
Barbaroza qiko a u martove ti nje here do unaza dhe foto te marteses i kam pare moje dikun kety.Nejse te pershendes ty dhe RRUSHIN dhe qdo te mire ne bashkejetesen e juve dhe te 12femijeve :lol: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 09:10
VAlla Barbaroz, per me ty plotesu kjo deshir, duhesh me e pyt Murgeshene se cka duhet me ba, pasi asaj i realizohen nga 3 deshira per njehere.

Barbaroza
15-04-04, 09:17
Pse more,a kujtuat se njeriu veq nje here martohet ne jete a?Valla une martohem cdo dite edhe nuk ma ndin bile,a po jetojme ne shek.XXI a jo :?: :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 09:43
Barbaroza Moderne gjithmone e thojsha se kjo eshte Barbaroza e shek.XXI po keta te tjeret nuk besonin :wink:

sexybrikenda
15-04-04, 09:57
QE LAZDRAN MERRE MESIM PAKE TE BARBAROZA E MOS U BE KOKEFORTE VETEM NE MURGESHEN SE JETOJME NE SHEKULLIN E XXI PRA :wink: :P ONLY YOU BABY

Barbaroza
15-04-04, 10:02
E valla Sexybrikenda,per keshtu mos e ngushto Lazdranin se ai eshte besnik ndaj zemres se tij :wink:

lazdrani
15-04-04, 10:39
Kot e ka kjo sexybrikenda e dreqi e marret po kund si shtin hundet :P :wink:

zeshkanja
15-04-04, 12:25
Mbreme isha e ftuar nga Timi ne ora 00:00 te dal tek molla.
Ngase ishte erresir humba rrugen dhe shkova tek dardh dhe cfare te shoh Barbaroza perseri me RRUSHIN :cry: :cry: :cry:
dhe cfare po benin seeeeeeeeeeeeee :oops: :oops: :oops:

Barbaroza
15-04-04, 13:53
Hahahahaa Zeshkanja,edhe nje genjeshter e jotja doli ne shesh.Mbreme une kam qene me Murgeshen edhe me Genten,tash ato vijne edhe pak dhe tregojne :wink: kot e ke ti me genjeshtrat e tua,askush s'po te beson me :wink: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 13:55
Jo moj Barbaroza a nuk po te kujtohet qe the MOS NA PRISH QETESIN :wink: :lol: :lol:

murgesha dhe genat mund te thone cfare te duan se ato me nje shtrat me ty nuk kan fjet qe ta dine ku ishe :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
15-04-04, 14:15
Jo me nje shtrat,po kemi ndejte me nje dhome bashke e kemi biseduar deri vone per dredhite tua moj zeshkanja :wink:

zeshkanja
15-04-04, 14:18
hahahahahah ani moj Barbaroza me fal me fal por nuk i terhjek fjalet se per kete jam shume e sigurt! :wink:

Barbaroza
15-04-04, 14:36
Po e shoh se qenke e sigurte ne fantazine tende :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-04-04, 14:53
Zeshkanja, ti a per CIA-ne po punon a? :shock: :shock: :wink:
Une deshmoj se mbrem Barabroza ka qene me mua tere kohen :wink:

zeshkanja
15-04-04, 14:55
Po moj murgesh eksiston kjo mundesi, mbase ke qene edhe ti me te tek dardha hahahahhahaha.........

Barbaroza
15-04-04, 14:56
A e sheh pra Zeshkanja,edhe njehere humbeeee :lol: :lol: :lol:

zeshkanja
15-04-04, 14:57
:roll: :roll: :roll: :roll: hhaahahahaahahah Oj cike me te vertet nuk qenek mire sot dhe nuk po arrin ti kuptosh gjerat mire dhe po ja meshon vetes :wink: :wink: :wink:

Murgesha
15-04-04, 14:57
Po moj murgesh eksiston kjo mundesi, mbase ke qene edhe ti me te tek dardha hahahahhahaha.........

Une edhe me shku te dardha, dihet se me shkoj. Lazdraaaaaaaanin.
Ama ti me kend ishe se????
Po thua se me timin ke qene te molla, por mos harro se Timi te ka prit te Ftoni. Se te molla po thua ka qene e nxanun prej tjeterkujt :wink: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 17:46
hahahahahah ani moj Barbaroza me fal me fal por nuk i terhjek fjalet se per kete jam shume e sigurt! :wink:

mos u terhiq zeshkane nese ju nevoiten deshmitar, vetem qom fjale 8)

zeshkanja
15-04-04, 17:51
Ahhhhhhh po ku te kam more Honesty, pa trego njehere kesaj Barabarozes qe eshte e vertet, nejse tegjith po me beson por kjo po mendon se cka te thot Brabaroza ashtu mbetet, JO CKIO JO NUK TE EC FALLI CDO HERE!!!!!!! :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 20:47
keshtu eshte zeshkane, kur ta zen rrota bishtin :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
16-04-04, 01:04
Lajmerohen te gjith Forumistat se me ka humb gjumi, nese e gjen dikush le te lajmerohet sa ma shpejt,po tash ju e keni gjumin e juaj dhe deri sa tju bjen ndermend per mua e gjej nje gjum tjeter :wink:

shkruar ne 2:00 i nates :cry:

Barbaroza
16-04-04, 09:23
Ai Genta,a gjumi yt paska qene aaaa?Bre e verejta se u pata kenaqe duke fjetur mbreme :D Genta,mos harro ta humbesh edhe sonte :D

Murgesha
16-04-04, 09:38
Lajmerohen te gjith Forumistat se me ka humb gjumi, nese e gjen dikush le te lajmerohet sa ma shpejt,po tash ju e keni gjumin e juaj dhe deri sa tju bjen ndermend per mua e gjej nje gjum tjeter :wink:

shkruar ne 2:00 i nates :cry:

Kuku Genta a gjumi juaj paska qene a???
Tere naten sme ka lene te flej duke me then qu qom te Genta :wink:

Gentiana
20-04-04, 11:04
Lajmerohen te gjith Antaret e keti forumi se........ :roll: :roll: asi........... :roll: :roll: hey more harrova qka pata me lajmeru,ncncncnc,hajt se kur tme bjen ndermend ju lajm,nese e dini ju me tregoni ok??

Barbaroza
20-04-04, 11:30
Mua Genta me ra ne mend por s'po tregoj.Ok,hajt se po tregoj pra.
Lajmerohen te gjithe forumistet se ka humbur nje anetar i forumit,emri s'po me kujtohet tash,i gjate mbi 1.90,me nr e kepuceve 46.
Ju kisha lutur ta gjejme sa me pare :wink:

Gentiana
20-04-04, 14:22
Mua Genta me ra ne mend por s'po tregoj.Ok,hajt se po tregoj pra.
Lajmerohen te gjithe forumistet se ka humbur nje anetar i forumit,emri s'po me kujtohet tash,i gjate mbi 1.90,me nr e kepuceve 46.
Ju kisha lutur ta gjejme sa me pare :wink:


More mos e pate fjalen per Rrushin??? :shock: :shock:

lazdrani
20-04-04, 20:49
Lajmeroheni mua ju lutem nese vjen Lazdrani :lol: :lol: :lol:

Murgesha
20-04-04, 23:17
Shpall te pavlevshem kompjuterin tim. Nese e do dikush mund te lajmerohet [email protected] :lol:

Gentiana
21-04-04, 11:03
Murgesha e qka me na vyt neve Kompjuteri i yt,nese e ke shpall te pa vlefshem ???

Murgesha
21-04-04, 11:09
Une e shpalla te pa vlefshem por kompjuteri im punon shume mire.
Pasi qe kam bler nje Laptop kete te vjetrin e shes :lol:

Barbaroza
21-04-04, 11:12
Po mire,sa po e shet moj Murgesha se jam e interesuar ta blej une :wink:

Murgesha
21-04-04, 11:15
100 £ kompjuterin vetem e nese je e interesuar per printerin dhe skenerin 150£. :lol:
Ose jo bre hajt se po ta fali krejt. :lol:

Barbaroza
21-04-04, 11:18
Eh per fale po i marr,se ndryshe s'kam mundesi.I mora pra,njeherit te flm shume se shume keq kam qene pa to.Ishallah me jepet edhe mua mundesia ta blej nje Laptop se shpejti :)

Murgesha
21-04-04, 11:27
Barbaroza hiq mos u ngut me ble Laptop se se shpejti e shpalli te pavlefshem Laptopin tim e nese paraqitesh e para ta shes apo ta fali edhe ate :lol:

lazdrani
21-04-04, 22:12
Qashtu be Murgesha edhe zemermire je vetem fali ti Leptopa :D

Barbaroza
23-04-04, 14:16
Po bre po shihet qe eshte zemermire,veq kur po i vjeterohen laptopat,po i gjuan te une :(

lazdrani
04-05-04, 19:21
Ju pershendes, le te jet kjo tem per lajme te kendshme dhe per te qeshur.

Ja un po ja nisi.

Lajmerohen te gjith Antarėt e forumit te Dardanies, se Rrushi ka humbur rrugen duke shkuar te Barbaroza, kurse Barbaroza nuk po shkruan ne forum aq shum, nga merzija dhe malli per te.
Ju lus te gjith, nese e takon kush Rrushin te ja tregoni more rrugen se diqka nuk esht ka hec ashtu siq kemi menduar na.
:(

GetaRRUSHI LAJMEROHU :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
04-05-04, 20:36
Vertet u be kohe e gjate qe nuk e kemi Rrushin ne mesin tone.
Nese dikush di diqka per te te lutem na lajmeroni. :(

lazdrani
21-05-04, 10:07
AH QIFTE I BUKUR ISHTE RRUSHI&BARBAROZA :wink:

yllka
21-05-04, 11:55
AH QIFTE I BUKUR ISHTE RRUSHI&BARBAROZA :wink:PSE NUK JANE SEBASHKU ME KY QIFT :?:

Barbaroza
21-05-04, 12:28
AH QIFTE I BUKUR ISHTE RRUSHI&BARBAROZA :wink:PSE NUK JANE SEBASHKU ME KY QIFT :?:

Sepse e kam vrare.Njehere u zgjua lugat por prape vdiq :wink:

Murgesha
21-05-04, 13:44
Si moj prape paska vdek RRUSHI aaaaaaaaaa? :cry: :cry: :cry:

Vera
21-05-04, 13:48
kuku e mbyten at njeri kujt po i ban or ai keq ma djal i urt nuk ish i shkrreti

RRUSHI
21-05-04, 16:26
Si moj prape paska vdek RRUSHI aaaaaaaaaa? :cry: :cry: :cry:


Ju pershendes zonjusha Murgesh ---- nese me lejoni qe te percjell amanetin e RRushit te cilin ma dha pak qaste para se me kaluar ne boten amshuar----pra une jam vellau i rahmetlis -- po citoj fjalet e tija : vella i dashur mi thua Murgeshes qe te ncjerr te verteten ne shesh , tu tregoj forumistave se kush me vrau dhe pse me vrau , ndersa ti mos u beso femrave se ja se qte gjen , por edhe ju shkruan forumistave te dardanis se RRushi edhe pse vdiq nje lop top e ka marr me vehte dhe po ju percjell nga atje ... :arrow: :twisted:

lazdrani
22-05-04, 09:41
Si moj prape paska vdek RRUSHI aaaaaaaaaa? :cry: :cry: :cry:


Ju pershendes zonjusha Murgesh ---- nese me lejoni qe te percjell amanetin e RRushit te cilin ma dha pak qaste para se me kaluar ne boten amshuar----pra une jam vellau i rahmetlis -- po citoj fjalet e tija : vella i dashur mi thua Murgeshes qe te ncjerr te verteten ne shesh , tu tregoj forumistave se kush me vrau dhe pse me vrau , ndersa ti mos u beso femrave se ja se qte gjen , por edhe ju shkruan forumistave te dardanis se RRushi edhe pse vdiq nje lop top e ka marr me vehte dhe po ju percjell nga atje ... :arrow: :twisted:
Hahahahahhaah eh rahmetlia e paska gjete gjeneti me lop top,prite RRUSHI se po vie edhe une qaty ku je :wink:

Vera
22-05-04, 12:29
RRUSHI nese nuk priton me naj qu do foto te shiqojm a eshte mir ne at boten tjeter e mos te vdesim kot bre njeri. :lol: :lol: :lol:, dhe a laptopa po te lejojshin ne kufi a :?:

Murgesha
22-05-04, 12:36
Mrekulli. Barbaroza me kthe tani LapTop qe te kam falur. :lol:

Barbaroza
22-05-04, 12:47
Pse Murgesha me ta kthyer laptopin?Per t'u bindur se nuk ia kam dhene RRUSHIT,po ju tregoj se e kam ne servis per riparim :wink:

Pastaj desha te ju lajmeroj edhe diqka more.Sapo me ofroi njoftim nje djale nga Besiana,cka te bej bre,me thoni ju lutem,Besianen nuk e dua ama djali nuk ishte i keq jo :wink:

Murgesha
22-05-04, 12:49
Pse Murgesha me ta kthyer laptopin?Per t'u bindur se nuk ia kam dhene RRUSHIT,po ju tregoj se e kam ne servis per riparim :wink:

Pastaj desha te ju lajmeroj edhe diqka more.Sapo me ofroi njoftim nje djale nga Besiana,cka te bej bre,me thoni ju lutem,Besianen nuk e dua ama djali nuk ishte i keq jo :wink:

Ku gjendet kjo Besiana moj???????????? :shock: :shock: :shock:

Barbaroza
22-05-04, 12:52
Ncncncnccncncn,po hip moj ne tavan e gjeji opingat e tani prej tavanit e sheh Besianen :D Nuk eshte ne Dk jo :wink:

Murgesha
22-05-04, 12:57
Ta pash sherrin, shkalla e dobet e une 120 kg, e theva kemben e nuk e pash Besianen.

Barbaroza
22-05-04, 13:00
Eh tjeter here pergjysmoje peshen,se me keto kilogram qe i ke s'te bejne pune as shkallat e forta :wink:

Gentiana
15-06-04, 10:54
Lajmerohen te gjith Antart se esht zhduk nje antar/e, dhe kush do qe te din ndonje lajm per te le te lajm, ksaj radhe nuk esht Rrushi. :wink:
Per kend e kam fjalen???

Murgesha
15-06-04, 10:56
Lajmerohen te gjith Antart se esht zhduk nje antar/e, dhe kush do qe te din ndonje lajm per te le te lajm, ksaj radhe nuk esht Rrushi. :wink:
Per kend e kam fjalen???

Genta kuptohet krejt po e di se kush?
ARMANI.

Gentiana
15-06-04, 10:58
Lajmerohen te gjith Antart se esht zhduk nje antar/e, dhe kush do qe te din ndonje lajm per te le te lajm, ksaj radhe nuk esht Rrushi. :wink:
Per kend e kam fjalen???

Genta kuptohet krejt po e di se kush?
ARMANI.


Ateher qenkan 2 antar/e.... jo un mendovta per nje qe nuk ka shrkuar qe do dit ketu, po nese esht zhduk edhe ai.... :( :wink:

lazdrani
05-07-04, 17:05
Ju pershendes, le te jet kjo tem per lajme te kendshme dhe per te qeshur.

Ja un po ja nisi.

Lajmerohen te gjith Antarėt e forumit te Dardanies, se Rrushi ka humbur rrugen duke shkuar te Barbaroza, kurse Barbaroza nuk po shkruan ne forum aq shum, nga merzija dhe malli per te.
Ju lus te gjith, nese e takon kush Rrushin te ja tregoni more rrugen se diqka nuk esht ka hec ashtu siq kemi menduar na.
:(

Geta :lol: :lol: :lol: E tashe me duket se e kunderta ka ndodhe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
05-07-04, 18:58
:lol: :lol: :lol: E tashe me duket se e kunderta ka ndodhe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Asgje ska ndodhur Lazdran Genta pasi e mori me zor Rrushin kane shkuar ne Palma dhe jane kah kalojne per mrekulli. :wink:

Gentiana
29-07-04, 11:46
Ju pershendes, le te jet kjo tem per lajme te kendshme dhe per te qeshur.

Ja un po ja nisi.

Lajmerohen te gjith Antarėt e forumit te Dardanies, se Rrushi ka humbur rrugen duke shkuar te Barbaroza, kurse Barbaroza nuk po shkruan ne forum aq shum, nga merzija dhe malli per te.
Ju lus te gjith, nese e takon kush Rrushin te ja tregoni more rrugen se diqka nuk esht ka hec ashtu siq kemi menduar na.
:(

Geta :lol: :lol: :lol: E tashe me duket se e kunderta ka ndodhe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: E gjetem rrugen e gjetem!! :wink:

Barbaroza
30-07-04, 10:55
Ju pershendes, le te jet kjo tem per lajme te kendshme dhe per te qeshur.

Ja un po ja nisi.

Lajmerohen te gjith Antarėt e forumit te Dardanies, se Rrushi ka humbur rrugen duke shkuar te Barbaroza, kurse Barbaroza nuk po shkruan ne forum aq shum, nga merzija dhe malli per te.
Ju lus te gjith, nese e takon kush Rrushin te ja tregoni more rrugen se diqka nuk esht ka hec ashtu siq kemi menduar na.
:(

Geta :lol: :lol: :lol: E tashe me duket se e kunderta ka ndodhe :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: E gjetem rrugen e gjetem!! :wink:

A mos patet vene hi rruges Genta :lol:

Gentiana
08-08-04, 20:32
Lajmerohen te gjith anetaret se na ka humb Murgesha, dhe dua ta di se ku esht. kush do te din ndonje info per te,le te me lajm?! disi me duket se ka te bej zhdukja e saj, diq me Lazdranin.... :roll: :roll: :roll: :? :? :? :wink:

ShEjToNkA
08-08-04, 23:39
Genta , Gentaaaaaaaa ,posa mora njė infoo pėėer Murgeeeshėn (ej mė falni se po foli pak me frymarrje se u nguta tu nga pėr me ardhė me sjell lajmin )Murgeshaaaa pra gjendet nė kosovė edhe normal qė ka tė bėj me Lazdraaaanin seeee kiiiishte shkuuuuuar me t'holluarrrrr ni bakklllllaaaav ,pėr dasmu de, qy mos piskatni :wink:

Murgesha
09-08-04, 11:39
Lajmerohen te gjith anetaret se na ka humb Murgesha, dhe dua ta di se ku esht. kush do te din ndonje info per te,le te me lajm?! disi me duket se ka te bej zhdukja e saj, diq me Lazdranin.... :roll: :roll: :roll: :? :? :? :wink:

Jo me Lazdranin jo!!!!! Por me ka kidnapuar Shejtonka. O don me me mbyte me kafe turke pa sheqer. Jam ne rruge per me mar Infrakt.
Help pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

ShEjToNkA
09-08-04, 22:39
Murgeshaaaaa Pėstttttttttttttttttttt ,mos fol se tė vrasė mos ju trego qė fajet i kam unė ...... :wink:


Po de Murgesha ,pasi mė tregove qė ėshtė shkaku i Lazdranit ,edhe unė erdha me vrap per t'jav komentuar lajmin.

Gentiana
10-08-04, 14:05
Lajmerohen te gjith antart se per do dit Kafja e forumit do te mbyllet, mbas ndodhjes se mbremshit, dhe thyerja e te gjith sendeve ne te. Kjo mbyllje nuk e di sa do te qendron, po do te mundohemi ta hapim sa me par, mbase ti blejm gotat dhe gjerat tjera...

Kurse nese doni te na ndihmoni ndonje gje, ateher ajo do te ishte, qe ju vetem te mirri vesh me shejtonken. :wink: :wink:

ShEjToNkA
10-08-04, 14:16
Lajmerohen te gjith antart se per do dit Kafja e forumit do te mbyllet, mbas ndodhjes se mbremshit, dhe thyerja e te gjith sendeve ne te. Kjo mbyllje nuk e di sa do te qendron, po do te mundohemi ta hapim sa me par, mbase ti blejm gotat dhe gjerat tjera...

Kurse nese doni te na ndihmoni ndonje gje, ateher ajo do te ishte, qe ju vetem te mirri vesh me shejtonken. :wink: :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: 8) :wink:

turisti
20-08-04, 21:30
PO qfare t'mbyllme,une sa erdha...zgjatne pak,mos u ngutni,ju lutem. :wink:

Gentiana
31-08-04, 17:36
More a na ka pa kush Shejtonken, se ka dit qe nuk ka shkruar, dhe bash me ka marr malli per me u grind me te??? :roll:

vushtrria
31-08-04, 17:40
po une e di ku eshte po qka po ju duhet shejtonken nuk e le ma me ardhe ne kafe ok ahahahahahaah

Murgesha
31-08-04, 17:58
More a na ka pa kush Shejtonken, se ka dit qe nuk ka shkruar, dhe bash me ka marr malli per me u grind me te??? :roll:

Ty ndoshta veq me u grind kurse mua edhe me ndejt me te vallahi. :(

Loloku
31-08-04, 18:01
Tybe n'po bajka pa ta hiq se!

Gentiana
31-08-04, 18:01
More a na ka pa kush Shejtonken, se ka dit qe nuk ka shkruar, dhe bash me ka marr malli per me u grind me te??? :roll:

Ty ndoshta veq me u grind kurse mua edhe me ndejt me te vallahi. :(

Hajt moj Murgesha se me rehat pa te.... Apo?!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

vushtrria
31-08-04, 18:24
gentiana pse a shum jan ka nxan udhen a ju lutem po na mungon shum ahahahaha

Gentiana
31-08-04, 18:27
gentiana pse a shum jan ka nxan udhen a ju lutem po na mungon shum ahahahaha

Vushtrria tybe edhe mua me mungon, po me erdh inati te pranoj...

Shejtonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa me mungoooooooooon

vushtrria
31-08-04, 18:34
aahahaahah po genta po duhet diqka me fol moj vjen more edhe naj dit

ShEjToNkA
02-09-04, 15:49
Buhaaaaaaaaaa Qy ,q yy sa mirė opaaaaaaaaaa
"Edhe ju po mė mungoni po c'ti bėjėsh ju paraljmroj se ma s'do hy kėtu ma kan ndalu rrepėtėsisht"
Ishin kėto fjalėt e shejtonkės e cila vrap e vrap e la porosin dhe iku nė drjetim tė pa njohur!

vushtrria
02-09-04, 18:57
oj shejtonka ovv ktheu moj mos na ik ahahahah

Gentiana
02-09-04, 22:30
Buhaaaaaaaaaa Qy ,q yy sa mirė opaaaaaaaaaa
"Edhe ju po mė mungoni po c'ti bėjėsh ju paraljmroj se ma s'do hy kėtu ma kan ndalu rrepėtėsisht"
Ishin kėto fjalėt e shejtonkės e cila vrap e vrap e la porosin dhe iku nė drjetim tė pa njohur!

Kush moj te ka ndalu rreptesisht, tybe na trego se per at njeri i kemi dy fjal, dhe krejt forumi si po duket.... :wink:

ShEjToNkA
09-09-04, 16:41
Buhaaaaaaaaaa Qy ,q yy sa mirė opaaaaaaaaaa
"Edhe ju po mė mungoni po c'ti bėjėsh ju paraljmroj se ma s'do hy kėtu ma kan ndalu rrepėtėsisht"
Ishin kėto fjalėt e shejtonkės e cila vrap e vrap e la porosin dhe iku nė drjetim tė pa njohur!

Kush moj te ka ndalu rreptesisht, tybe na trego se per at njeri i kemi dy fjal, dhe krejt forumi si po duket.... :wink:


Genta , sis tybe s'kam guxim tė flasė , duhėt tė duroj edhe do ditė kėshtu :cry: :cry:

Gentiana
09-09-04, 16:43
Genta , sis tybe s'kam guxim tė flasė , duhėt tė duroj edhe do ditė kėshtu :cry: :cry:

http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz2.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz2.gif http://www.kurts-smilies.de/kopfkratz2.gif

ShEjToNkA
14-09-04, 01:20
Lajmrim!!!!!!!!!
Lajmrohėn tė gjithė forumistat se shejtonka mė nė fundė u kėthy.Dhe tash e tutje do ėshtė kėtu nė mesin e juaj
Kėshtu qė nesėr nė mėngjes jeni tė ftuarė pėr me ngrėn mėngjes ndėrsa pėr mengjes se c'farėdo ketė do mbetėt befasi vetėm Murgesha e din.

MemphiSx
14-09-04, 08:16
Miremengjesi Shejtonka :) A prish pune qe une erdha i pari :)

ShEjToNkA
14-09-04, 08:18
Memfisx , jo ore s'prish punė qė erdhe i pari ,pėrkundrazi shumė mirė bėnė qė erdhe ,e qohu poėrgatitma njė kafeeeeeeeeeee

MemphiSx
14-09-04, 08:22
Ahhhh moj Shejtonka se skam lidhje me qit caffe se jom msu veq me em qit dikush
Po hajt per ty po qohna pe provoj :D qfare e pin caffen :)

ShEjToNkA
03-10-04, 11:35
Lajmrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Unė dua tė iu lajmroi se do iku nga forumi ( spaku per pak orė po mendoi), se ju s'po mundeni me duru qetsin time tė cilėn po e shprehi, dhe gjithmonė po mė thoni ,po pisakt, piaskt ,e keshtu qė vendosa me ikkkkkkk do tė mė mungoni edhe pse e di se unė s'o iu mungoi juve :( "

ishinė kėto fjalėt e ShEjToNkA e cila vrape e vrapė lla porosin dhe ikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Gentiana
03-10-04, 11:38
Lajmrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Unė dua tė iu lajmroi se do iku nga forumi ( spaku per pak orė po mendoi), se ju s'po mundeni me duru qetsin time tė cilėn po e shprehi, dhe gjithmonė po mė thoni ,po pisakt, piaskt ,e keshtu qė vendosa me ikkkkkkk do tė mė mungoni edhe pse e di se unė s'o iu mungoi juve :( "

ishinė kėto fjalėt e ShEjToNkA e cila vrape e vrapė lla porosin dhe ikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Mos bre! Loqkum kush po te nguc, ti nuk po pisket, ti a?? ti je me e urta ne ket forum, qyre i her. hajde se po ta qes nje kaffe, e nuk ke nevoj te ikish!!

mickoja
03-10-04, 11:48
Lajmrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Unė dua tė iu lajmroi se do iku nga forumi ( spaku per pak orė po mendoi), se ju s'po mundeni me duru qetsin time tė cilėn po e shprehi, dhe gjithmonė po mė thoni ,po pisakt, piaskt ,e keshtu qė vendosa me ikkkkkkk do tė mė mungoni edhe pse e di se unė s'o iu mungoi juve :( "

ishinė kėto fjalėt e ShEjToNkA e cila vrape e vrapė lla porosin dhe ikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuShejtonka dhe un po vi me ty pritummmmmmmmmmmmmm qik..

Honesty^uk.
04-10-04, 21:53
Te nderuar diskutues desha te ua bej me dije se edhe per pak kohe do te jem nen shoqerin qe aq shume do te me mungoj, pra nen shoqerin e DARDANISE.

Honesty ju don te gjitheve

Murgesha
05-10-04, 19:38
Lajmėrohen tė gjithė.
Nėse dikujt i ka humbė kjo mace????

http://ak.scr.imgfarm.com/cats/md/CAT02RK035105.jpg

Mos e kėrkoni se e kam gjetur unė, dhe se nuk e kthej tek pronari.

turisti
05-10-04, 19:53
Te nderuar diskutues desha te ua bej me dije se edhe per pak kohe do te jem nen shoqerin qe aq shume do te me mungoj, pra nen shoqerin e DARDANISE.

Honesty ju don te gjitheve

PSE????? :?: :(

Gentiana
05-10-04, 20:31
Lajmėrohen tė gjithė.
Nėse dikujt i ka humbė kjo mace????

http://ak.scr.imgfarm.com/cats/md/CAT02RK035105.jpg

Mos e kėrkoni se e kam gjetur unė, dhe se nuk e kthej tek pronari.

Murgesha te lutem ma kthe macen, se nuk mundem ta bej pa te hiq??! :cry:

Murgesha
05-10-04, 20:55
Lajmėrohen tė gjithė.
Nėse dikujt i ka humbė kjo mace????

http://ak.scr.imgfarm.com/cats/md/CAT02RK035105.jpg

Mos e kėrkoni se e kam gjetur unė, dhe se nuk e kthej tek pronari.

Murgesha te lutem ma kthe macen, se nuk mundem ta bej pa te hiq??! :cry:

Genta mos u bėj se po tė vjen keq pėr macen. E di se po tė interesojnė paratė. Tėnden ta kam nisur me postė. :wink:

Gentiana
05-10-04, 20:59
Genta mos u bėj se po tė vjen keq pėr macen. E di se po tė interesojnė paratė. Tėnden ta kam nisur me postė. :wink:

More fjala a ke per mace apo per pare??? tybe nje mac me ka humb, e mbase e paske nis per post te flm, se paret ende asnje nuk me ka humbur. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 09:10
Lajmėrimmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!
Njoftohėn se njė macė ka mbrritur sot nė orėt e hershme tė mėngjesit nė postėn time.
Me qenė se maca kishte adresė tė postuar pėr nė Zvicėr ,por si duket ajo qė kishte postuar macen nė postė ,kishė porositur postierėt qė macen me qėllim tė dėrgoin kėndje tek ne Skandinavi ,vetėm e vetėm qė mos t'ia dėrgoin pronarės sė vėrtet se kishte ndi se shumė ėshtė ka merzitėt pėr atė mace, thjeshtė kishte pėr qėllim qė vetėm sa ta nevrikoste pronarėn e macės :roll:
Kėshtu qė iu bėjė me dije pronarės se mos tė bėhėt merak pėr mace se nė vendė tė mirė ėshtė ,e kam qitė nė oborrė me njė kasolle tė cplutė pa tavanė dhe nė fytė ia kam vnu njė singjirė pėr mos me pas rastė qė tė ik, pėr derisa tė vie pronaria ta merrė. :shock:

http://ak.scr.imgfarm.com/cats/md/CAT02RK035105.jpg

Gentiana
07-10-04, 10:43
Shyqyr e imja nuk esht, se e imja ka ardhur sakt ne post time. Vetem e lajmeroj pronarin e asaj mace ciles i ka ra shejtonkes ne dore, qe sa me par te lajmerohet, nese don ta sheh macen per se gjalli, se si qenka duke u kujdesur Shejtonka per te, i shkojn te ngrates (maces) 7 jetat qe i ka?!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

vushtrria
07-10-04, 19:44
gentiana mos u shtyni moj per nje mace, une pe shes macen time nese doni :lol: :lol:

Artan_9
08-10-04, 12:38
lajmerim ju lajmeroj te gjithve se genta esht e semuar dhe po i dhemb koka dhe kush deshiron ta viziton po e lam qe ta viziton ket tem sikurse ta vizitoja genten. pra urdheroni . :roll: :roll: :roll:

Honesty^uk.
09-10-04, 19:09
Te nderuar diskutues desha te ua bej me dije se edhe per pak kohe do te jem nen shoqerin qe aq shume do te me mungoj, pra nen shoqerin e DARDANISE.

Honesty ju don te gjitheve

PSE????? :?: :(:( :( :( :cry:

ShEjToNkA
28-10-04, 22:24
Lajmėrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sic po munda me diktu dikush ėshtė ka bėnė mungesa nė forum. E ai ėshtė Loloku , ku si dukėt e ka ndalė njė rezolut 999
Nėse ndokush ka ju din dic apo e shefė lajmroni se Shejtonka urgjent e ke thirė ve le tė vi se ėshtė ka i duhėt njė intėrvist ta zhvilloi me tė!!!!

Loloku
30-10-04, 17:08
Lajmėrim!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sic po munda me diktu dikush ėshtė ka bėnė mungesa nė forum. E ai ėshtė Loloku , ku si dukėt e ka ndalė njė rezolut 999
Nėse ndokush ka ju din dic apo e shefė lajmroni se Shejtonka urgjent e ke thirė ve le tė vi se ėshtė ka i duhėt njė intėrvist ta zhvilloi me tė!!!!

Tung ShEjToNkA, ja ku jam, flm per interesimin, mos ta nin jam ne disponimin tim dhe ne dispozicionin tuaj...

Murgesha
02-02-05, 22:27
Veni re na kanė humbur dy anėtarė.
Njėri ka njė valigje nė krah dhe gjithnjė duket si Turist.
Tjetri ėshtė duke kėrkuar nuse dhe quhet Arbėr.
Kush ti takojė a po ka ndonjė informatė rreth tyre tė lajmėrohet urgjenisht. Po nėse nuk mundet me u lajmėru menjėherė sė paku tė ju thot kėtyre dyve se kanė thyerė Rregullat e Mbretėrisė Dardane.
Nuk kanė lėnė porosi se ku gjinden pėr momentin.

ShEjToNkA
02-02-05, 22:33
Veni re na kanė humbur dy anėtarė.
Njėri ka njė valigje nė krah dhe gjithnjė duket si Turist.
Tjetri ėshtė duke kėrkuar nuse dhe quhet Arbėr.
Kush ti takojė a po ka ndonjė informatė rreth tyre tė lajmėrohet urgjenisht. Po nėse nuk mundet me u lajmėru menjėherė sė paku tė ju thot kėtyre dyve se kanė thyerė Rregullat e Mbretėrisė Dardane.
Nuk kanė lėnė porosi se ku gjinden pėr momentin.


Mojj edhe unė e kam vrejt kėtė,por ajo qė ėshtė me rėndėsi edhe kam ndi dic ama se di se sa ėshtė e vėrtet?! :roll: :roll:
Nejse pėr Turistin ,jo asgjė s'kam ndi dhe s'kam ide se cka ka ndodhė me tė!

E sa i pėrketė Arbėrit, ndėgjova se nga qeshjet tė cilat i bėjkė ėshtė shtri nė spital, pėr njė kohė tė pa caktuar?! Qe tė merrė medikamente kundėr asja qeshje. Edhe ndiva se koka ėshtė duke i dhimbtė shumė pėr ato Betė tė cilat i pėrdorke shumė shpeshė dhe vendė e pa vendė?!

Kėto qė i thashė unė jan vetėm fjalė qė kam ndėgju , sa ėshtė kjo e vėrtet nuk e di?!
Pra mos i merreni edhe fort afėr zemre se ndoshta mundem me qenė vetėm dezinformata!? :roll: :roll:

Murgesha
03-02-05, 12:58
Mojj edhe unė e kam vrejt kėtė,por ajo qė ėshtė me rėndėsi edhe kam ndi dic ama se di se sa ėshtė e vėrtet?! :roll: :roll:
Nejse pėr Turistin ,jo asgjė s'kam ndi dhe s'kam ide se cka ka ndodhė me tė!

E sa i pėrketė Arbėrit, ndėgjova se nga qeshjet tė cilat i bėjkė ėshtė shtri nė spital, pėr njė kohė tė pa caktuar?! Qe tė merrė medikamente kundėr asja qeshje. Edhe ndiva se koka ėshtė duke i dhimbtė shumė pėr ato Betė tė cilat i pėrdorke shumė shpeshė dhe vendė e pa vendė?!

Kėto qė i thashė unė jan vetėm fjalė qė kam ndėgju , sa ėshtė kjo e vėrtet nuk e di?!
Pra mos i merreni edhe fort afėr zemre se ndoshta mundem me qenė vetėm dezinformata!? :roll: :roll:

Moj s`po i marr fort afėr zemre, po ai sot ishte nė studio dhe bėra njė intervistė pak sa tė ēuditshme me te, bile iku pa u pėrshėndet fare me te.

Diana007
02-06-05, 11:03
Lamerim "

Me ka humbur disponimi , lus qe kush ta gje let ma kthen :cry:

dr1ta
02-06-05, 11:10
Lamerim "

Me ka humbur disponimi , lus qe kush ta gje let ma kthen :cry:


Kape Diana ....jaaaaaa ku eshte :lol: :lol:

Diana007
02-06-05, 11:12
Lamerim "

Me ka humbur disponimi , lus qe kush ta gje let ma kthen :cry:


Kape Diana ....jaaaaaa ku eshte :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooooo flm shum Drita po ku e gjet breee? :lol:

dr1ta
02-06-05, 11:15
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oooooo flm shum Drita po ku e gjet breee? :lol:


Kishte qen ne nje faqe tjeter :lol: :lol:

Diana007
02-06-05, 11:22
Kishte qen ne nje faqe tjeter :lol: :lol:

O shnet tu boft qe gjet :wink: , se e disha qe me ka ren dikund po nuk isha e sugurt shum :lol: :lol: :lol: :lol:

Dilingjia
02-06-05, 12:57
Mojj edhe unė e kam vrejt kėtė,por ajo qė ėshtė me rėndėsi edhe kam ndi dic ama se di se sa ėshtė e vėrtet?! :roll: :roll:
Nejse pėr Turistin ,jo asgjė s'kam ndi dhe s'kam ide se cka ka ndodhė me tė!

E sa i pėrketė Arbėrit, ndėgjova se nga qeshjet tė cilat i bėjkė ėshtė shtri nė spital, pėr njė kohė tė pa caktuar?! Qe tė merrė medikamente kundėr asja qeshje. Edhe ndiva se koka ėshtė duke i dhimbtė shumė pėr ato Betė tė cilat i pėrdorke shumė shpeshė dhe vendė e pa vendė?!

Kėto qė i thashė unė jan vetėm fjalė qė kam ndėgju , sa ėshtė kjo e vėrtet nuk e di?!
Pra mos i merreni edhe fort afėr zemre se ndoshta mundem me qenė vetėm dezinformata!? :roll: :roll:

Moj s`po i marr fort afėr zemre, po ai sot ishte nė studio dhe bėra njė intervistė pak sa tė ēuditshme me te, bile iku pa u pėrshėndet fare me te.
Arberi a?
Ooooo kish ra ne dashuri dhe po merret me vargje tani e tutje,bile bile eshte tuj e pregaditur nje VIDEO SPOT per TV a?
Veq shume i pritueshem a? Me ka thirre nje nate me ja mbajt qirin :wink:

Murgesha
25-08-05, 22:38
Lajmėrohen tė gjithė se ka disa ditė na ka humbur njė anėtar.

Kush ta shifni ju lutem tė lajmėroheni po kėtu.

Murgesha!

Domira
25-08-05, 22:41
Kush Murgesha :shock: :shock:

MemphiSx
25-08-05, 22:41
Lajmėrohen tė gjithė se ka disa ditė na ka humbur njė anėtar.

Kush ta shifni ju lutem tė lajmėroheni po kėtu.

Murgesha!


A bon me jep ndonje informacion me te hollsishem psh qka ka pas vesh qfare ngjyre te syve ka e diqka te ngjajshme :P :D :)

Murgesha
25-08-05, 22:43
O ky qė na ka humbur dallohet shumė pėr nga shprehjet filozofike, qė i thotė tėrė kohėn.
Nė momentin kur ka humbur nuk isha prezente pėr ta ditur se ēka ka pasė tė veshur.

Shpresoj se sė paku njė palė pantollone.

Domira
25-08-05, 22:44
O ky qė na ka humbur dallohet shumė pėr nga shprehjet filozofike, qė i thotė tėrė kohėn.
Nė momentin kur ka humbur nuk isha prezente pėr ta ditur se ēka ka pasė tė veshur.

Shpresoj se sė paku njė palė pantollone.

:shock: kuku Murgesha mos vet ne pas qen pa pantollone :oops: :lol: :lol:

Murgesha
25-08-05, 22:49
O ky qė na ka humbur dallohet shumė pėr nga shprehjet filozofike, qė i thotė tėrė kohėn.
Nė momentin kur ka humbur nuk isha prezente pėr ta ditur se ēka ka pasė tė veshur.

Shpresoj se sė paku njė palė pantollone.

:shock: kuku Murgesha mos vet ne pas qen pa pantollone :oops: :lol: :lol:

Jo se besoj tė ketė humbur pa pantollone.

U njėmend hiq nuk ėshtė ēudiiiiiiiiii se ėshtė pak si i ngatėrruarr. :lol: :lol:

Ps. A e more vesh se kush na ka humbur a po jo?? :roll: :roll:

Gjebraili
25-08-05, 22:52
O ky qė na ka humbur dallohet shumė pėr nga shprehjet filozofike, qė i thotė tėrė kohėn.
Nė momentin kur ka humbur nuk isha prezente pėr ta ditur se ēka ka pasė tė veshur.

Shpresoj se sė paku njė palė pantollone.

:shock: kuku Murgesha mos vet ne pas qen pa pantollone :oops: :lol: :lol:

Jo se besoj tė ketė humbur pa pantollone.

U njėmend hiq nuk ėshtė ēudiiiiiiiiii se ėshtė pak si i ngatėrruarr. :lol: :lol:

Ps. A e more vesh se kush na ka humbur a po jo?? :roll: :roll:A e kish pas marre shkallen me vete a jo? Nese e ka marre shkallen me vete, e gjetaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Murgesha
25-08-05, 22:54
A e kish pas marre shkallen me vete a jo? Nese e ka marre shkallen me vete, e gjetaaaaaaaaa http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c013.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c008.gif

Qy, po ju thashė more qė s`kam qenė prezente kur ka humbė, se dro me pas hupė edhe unė me tė. :wink: :wink: