PDA

View Full Version : Lazdrani ju done te gjitheve!!!!


lazdrani
10-04-04, 20:42
Kam nje pytje per te gjithe,shume shoqe me thoje se Femrat jane me te interesuara per Djeme ,se Djemet per Vajza.....Sa eshte e vertet kjo mendimi i juaj. :wink:

Murgesha
10-04-04, 21:54
Lazdran kur e pash titullin e kesaj teme me vajti mendja se mos e shte kjo ndonje pershendetje lamtumirese dhe kaq :shock: i bera syte.
Por sapo e lexova mesazhin e kuptovase qenkam genjyre. Ok po te pergjigjem ne ket teme.
Edhe femrat jane te interesuara per djem dhe kjo eshte krejtesisht ne rregull per mua :wink:

lazdrani
11-04-04, 11:36
Ah Murgesha Te kam per Qefi :wink:

Naki
11-04-04, 13:20
Lazdrani ju done te gjithve, kur e lexova titullin mendova se ke mbete vejane haaaaaaaaaaaaaaa.
Me shkoje mendja te Ardita ajo do te gezohej.
tash po pergjigjem seriozisht,Femrat jane me senzibel dhe kane prirje te ofroje sinjalizojne komunikim .

hana
11-04-04, 13:36
o lazdran sa zemerte madhi qe ki :lol: :lol:

Barbaroza
11-04-04, 14:57
Vajzat per djem,e djemte per vajza,fiks fare :wink:

sexybrikenda
11-04-04, 20:56
Lazdra a edhe mua me done :oops: :oops: :oops: O Zot sa embel po tingllon Lazdrani te Done :wink: Lazdran na qikat flasim ma shpeshe vella per djeme por edhe ju nuk ja leni keq hiq.Ardita e juaj

lazdrani
12-04-04, 11:35
Ju pershendes te gjitheve dhe njeherit ju falenderoje per mendimet e juaja :wink:

Murgesha
12-04-04, 16:19
Edhe une te falenderoj per falenderimin tend. :wink:

lazdrani
13-04-04, 12:41
Me te vertet ju dua te gjitheve me zemer por nje person ne veqanti:


MURGESHEN MURGESHEN MURGESHEN MURGESHEN :wink: :wink: :wink:

florian
13-04-04, 13:11
mue me duket se vajzat menojn ma shum per djemt po nuk e shprehin.

o lazdran ti me i dasht tana po vetem mue jo.

Barbaroza
13-04-04, 13:20
More Lazdrani,disi i dyshimte je bere more,per ty veq Murgesha & Murgesha & Murgesha dhe s'ka tjeter.Pa i tregu Zemres tende nuk e le :wink:

lazdrani
13-04-04, 16:18
Barbaroza une e kam nje zemer qe e dua shume por kur Murgesha eshte prane meje athere ndihem me Dy :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
14-04-04, 08:49
Qyqyqyqyqyqy njeri me dy zemra,vakia e Zotit,po ti paske me jetu gjate more 8) :D

zeshkanja
14-04-04, 10:00
WWOOOOOWWWWWWWWWWWWW

LAZDRANI ME DY ZEMRA!!!!!! :shock: :shock: :shock: Ø

DICKA SENZACIONALE!!!!!

lazdrani
14-04-04, 10:23
ncncncncncnnccncn :lol: :D :lol: :wink:

yllka
26-04-04, 17:16
Barbaroza une e kam nje zemer qe e dua shume por kur Murgesha eshte prane meje athere ndihem me Dy :wink: :wink: :wink:
Ske faj ore Lazdran po cka ti baje une shoqes sime Ardites qe e ka kap Gjelozia :lol:

lazdrani
26-04-04, 20:58
Barbaroza une e kam nje zemer qe e dua shume por kur Murgesha eshte prane meje athere ndihem me Dy :wink: :wink: :wink:
Ske faj ore Lazdran po cka ti baje une shoqes sime Ardites qe e ka kap Gjelozia :lol:
Mos ty Yllka po ashtu :D :wink:

Vera
27-04-04, 19:40
po ani lazdrani kjo eshte krejt normal qe jan te interesuara

Vera
01-05-04, 08:22
e mos harro lazdrani se edhe ti je shum i adhuruar nga ne te gjith

florian
01-05-04, 18:58
PERSHENDETJE MJESHTER

Murgesha
05-05-04, 20:28
PERSHENDETJE MJESHTER


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
05-05-04, 21:35
:lol: :lol: :lol: :wink:

Per ty
08-05-04, 18:31
Lazdran edhe une ty :oops: Wegen dir bin hier :oops: Du coole sau :D

florian
08-05-04, 19:11
Lazdran edhe une ty :oops: Wegen dir bin hier :oops: Du coole sau :D o nuk ta var :twisted: se eka murgeshen qe e do shum :twisted:

Murgesha
07-06-04, 19:06
Edhe une po ju du te gjitheve.
E me se shumti dihet se kend. :lol: :lol:
Lazdran me ka marre malli me te pa. :(

lazdrani
07-06-04, 21:34
Edhe une po ju du te gjitheve.
E me se shumti dihet se kend. :lol: :lol:
Lazdran me ka marre malli me te pa. :(
Ja ku jam :P Gjithmone afer teje. :wink:

florian
07-06-04, 22:23
VLLACKO EDHE UN TE DU SHUM TI E DIN :wink:

lazdrani
07-06-04, 22:24
VLLACKO EDHE UN TE DU SHUM TI E DIN :wink:
YEAHHHHH :wink:

anna
08-06-04, 10:39
edhe une e persh shume lazdranin :lol: :lol:

lazdrani
08-06-04, 11:58
Lazdrani ju done me zemer .... :wink:

Vera
11-06-04, 15:30
lazdrani edhe ne te duam ty hahahah :lol: :lol: :lol:

lazdrani
11-06-04, 21:25
lazdrani edhe ne te duam ty hahahah :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: Danke Süsse :P

turisti
26-08-04, 13:59
Tung Lazdran Te gjithe jane te interesuar simbas INTERESIMIT. :wink:

anna
27-08-04, 19:20
po lazdrani ku mbeti more?????? :cry:

turisti
28-08-04, 18:27
Pershendetje Lazdran. Te ipet parashikimi,per mua eshte veshtire se ksaj pune nuk i dihet- moda po nderrohet si shpeshe.... :wink:

Murgesha
28-08-04, 19:19
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(

yllka
30-08-04, 11:16
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(
Murgeshe sa egoiste qe je edhe ti....Ta ndajme lazdranin te gjitheve nga pake :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
30-08-04, 11:20
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(
Murgeshe sa egoiste qe je edhe ti....Ta ndajme lazdranin te gjitheve nga pake :lol: :lol: :lol: :wink:


jo bre yllka mos ju kap ne te, me mire te kenaqet nje mire sesa te gjithe nga pak :lol: :lol:

yllka
30-08-04, 11:22
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(
Murgeshe sa egoiste qe je edhe ti....Ta ndajme lazdranin te gjitheve nga pake :lol: :lol: :lol: :wink:


jo bre yllka mos ju kap ne te, me mire te kenaqet nje mire sesa te gjithe nga pak :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
30-08-04, 11:25
e shikon qe ishte :idea: e mire :wink:

Murgesha
30-08-04, 11:32
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(
Murgeshe sa egoiste qe je edhe ti....Ta ndajme lazdranin te gjitheve nga pake :lol: :lol: :lol: :wink:

Oj Yllka s“jam une egoiste por Lazdrani nuk eshte molle me e nda ne kater pjese. A mund ngihesh ti me qerekun e nje molle???
Nese jo ateher pse po e kerkon ket gje nga une? :wink: :lol:

lazdrani
30-08-04, 11:47
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(
Murgeshe sa egoiste qe je edhe ti....Ta ndajme lazdranin te gjitheve nga pake :lol: :lol: :lol: :wink:
Oj Yllka po une sakuze nuk jam qe te ndahem ne copa-copa :wink: Mua me kishte linde Nena vetem per Murgeshen time :wink:

turisti
03-09-04, 10:27
Te gjithe e dojne Lazdranin. :wink:

Agroni22
15-08-05, 17:41
ne e duam shume shume LAZDRANIN

Diana007
16-08-05, 08:52
O Lazdrani im a din se sa te du more :D

lazdrani
16-08-05, 10:05
O Lazdrani im a din se sa te du more :D
:wink: :P :P :wink: Po shpirte e di.Lazdrani te done shume :wink:

Diana007
16-08-05, 10:11
O Lazdrani im a din se sa te du more :D
:wink: :P :P :wink: Po shpirte e di.Lazdrani te done shume :wink:

O Jete te kam bre :D :wink:

lazdrani
16-08-05, 10:16
O Lazdrani im a din se sa te du more :D
:wink: :P :P :wink: Po shpirte e di.Lazdrani te done shume :wink:

O Jete te kam bre :D :wink:

Ncncncncn :lol: :lol: :lol: Love you :D

Diana007
16-08-05, 10:21
O Lazdrani im a din se sa te du more :D
:wink: :P :P :wink: Po shpirte e di.Lazdrani te done shume :wink:

O Jete te kam bre :D :wink:

Ncncncncn :lol: :lol: :lol: Love you :D

Un me shum :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
23-09-05, 21:02
ku mbet lazdrani more??? :( :( :? :? :?

Honesty^uk.
23-09-05, 21:03
ku mbet lazdrani more??? :( :( :? :? :?

po trashet :lol: :lol:

lazdrani
23-08-06, 23:50
Lazdrani ju done te gjitheve!!!!

Une vetem ty valla. :( :(


Eh jeto jete....

Murgesha
24-08-06, 22:30
Eh jeto jete....

Si kemi qenė ashtu dhe kemi mbetė. :cool: :biggrin:

Paradox_13
24-08-06, 22:46
Si kemi qenė ashtu dhe kemi mbetė. :cool: :biggrin:

Qy sa mirė...
Sikur e paskit ndaluar kohen te mos ecen..:biggrin:

Murgesha
24-08-06, 22:56
Qy sa mirė...
Sikur e paskit ndaluar kohen te mos ecen..:biggrin:

Pėr dy veta qė duhen koha kalon padukshėm o Paradox.:biggrin:

Paradox_13
24-08-06, 23:02
Pėr dy veta qė duhen koha kalon padukshėm o Paradox.:biggrin:

E verrtet qe topi se luan oj Murgesha,po sikur te mundeshim ta ndalnim kohen qe mos te na ikte aq shpejt..

sexybrikenda
28-08-06, 20:18
Si kemi qenė ashtu dhe kemi mbetė. :cool: :biggrin:


Edhe bolle shume u mundova te ju shkatrroje dashurin nga gjelozia:biggrin:

lazdrani
29-08-06, 20:48
Edhe bolle shume u mundova te ju shkatrroje dashurin nga gjelozia:biggrin:

Mire qe pe dine,ishte krejt e kot:biggrin: