PDA

View Full Version : Chat i shpejt


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Jacko^vaR^
22-11-03, 16:54
Folni folni more ma shpejt :P

Jacko^vaR^
22-11-03, 16:56
Kush osht ktu shkruni pa pritu... :P

Murgesha
22-11-03, 16:57
Hi a jeni ksajde more. Si po kaloni.

Jacko^vaR^
22-11-03, 16:58
ahahh se ki keq arTanibb gjith diten tu shkru edhe ja kan nis mu sos shkronjat ahaha :P

arTanibb
22-11-03, 16:59
Hi a jeni ksajde more. Si po kaloni.Murgesha popo ksajde jena mir po kalojna po qysh je ti :)

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:00
gesha ktu jemi ktu veq fol more mos te vjne marre :P

Murgesha
22-11-03, 17:28
Ketu jam dhe spo me vie marre.

arTanibb
22-11-03, 17:40
Ketu jam dhe spo me vie marre.Heh murgesha pot sho qe je ktu .. Edhe pe di be qe nuk te vjen marre se ska pse :)

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:41
Hajde hajde lujna edhe knojna ne chat te shpejt kohen po e kalojna :P

Flash
22-11-03, 17:42
hihi tung neve aaaaaaaa po tybe mir pasket ba me ket chat te shpejt amo veq po duhet me u rujt se po na nxajn policija ne radar e na denojn tybe :P

arTanibb
22-11-03, 17:46
hihi tung neve aaaaaaaa po tybe mir pasket ba me ket chat te shpejt amo veq po duhet me u rujt se po na nxajn policija ne radar e na denojn tybe :P

O flash, qkame ba more me ty nė messingjer Po nė chat po nė gjdo rubrik po LIVE pot sho gjdo dit se ke njet me mu da hiq, bile tishe kan noj femen po je mashkull bre dreq heh :)

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:49
Ketu jam dhe spo me vie marre.[b]ani more fol ti murgesha ka na mete more mos te shkeli najkush me medengjerr ahahaha ky Chat osht shume i shpjet edhe ec veten ne nje drejtim :arrow:

Flash
22-11-03, 17:50
hihihi artaniiiiii po kop ti kejt qe tash po vi me nejt ne net te ti edhe boma ahzaer ni kaffe ahahaha

arTanibb
22-11-03, 17:53
hihihi artaniiiiii po kop ti kejt qe tash po vi me nejt ne net te ti edhe boma ahzaer ni kaffe ahahahaHehe flash, jo loqko se po iki me e pa Lojen Vėllaznimi me Dukagjinin Basketboll e ti hajde e rri veq me Pc_n tim .

Jacko^vaR^
22-11-03, 17:54
arTanibb e ikem loqkooooooooo a jooooooooooooooooo

Flash
22-11-03, 18:00
hihi atran oki spo vi hiq hajt jajaajja

Jacko^vaR^
22-11-03, 18:01
artan a je per teposht :arrow: a jo

Jacko^vaR^
22-11-03, 22:13
Vėllaznimi = Dukagjini = 80:87

Jacko^vaR^
22-11-03, 23:24
beni_gjk ku je njeri a je ktu ajooooooooooooooooooo

Beni_gjk
22-11-03, 23:27
Op Op erdha se kesh ka e dhezi agregatorin se u ndal rryma Jacko^var

Jacko^vaR^
22-11-03, 23:31
hahaha beni_gjk mire e ki ska shtet i poshter ahahahah :P

Jacko^vaR^
24-11-03, 21:06
hajt hajt o llokum folni more folni pak me shume :P

arTanibb
24-11-03, 23:37
hajt hajt o llokum folni more folni pak me shume :P

HAha jackovar rri ti e une ika se neser bajram duhet me dal me lyp sheqera ahahah :P

Jacko^vaR^
25-11-03, 20:44
hahaha arTanibb mire shume njeri ej urime Festen ty mas pari edhe krejtve mas teje ahahah tun tung

keni
30-11-03, 16:53
Folni folni more ma shpejt :P

Jacko^vaR^
01-12-03, 23:10
Iha qe tu fol more jemi qka kemi me bo bohet mireeeeeeeeeee ... jasha jasha me komt e trrasha me durt e kolla e c... si molla ahahahahahah

djana
05-12-03, 20:49
tung gjithve si jeni

Jacko^vaR^
05-12-03, 23:53
o mire jemi krejt bre po ti si je ....

arTanibb
06-12-03, 00:38
Iha qe tu fol more jemi qka kemi me bo bohet mireeeeeeeeeee ... jasha jasha me komt e trrasha me durt e kolla e c... si molla ahahahahahah

[15:37] * Jacko^vaR^ was kicked by arTanibb ( Mos pėrdor fjalė fyese! / No bad words!)hahahaa :P

Beni_gjk
06-12-03, 20:18
artanibb urime ditelindjen

i bofsh sa te dush vjet deri sa te lodhesh :))

100 vjet ndoshta te mjaftojn hehe

arTanibb
08-12-03, 00:30
artanibb urime ditelindjen

i bofsh sa te dush vjet deri sa te lodhesh :))

100 vjet ndoshta te mjaftojn heheBeni faleminderit :)Jckovar ti je urtsu qitash mas kickit :P

Jacko^vaR^
08-12-03, 01:01
hahahaha arTanibb pse mer shka bona une... une i ngareti kurgjo nuk pe bon pe rri qysh duhet :P hahah bohet mire mos e merr ngat zemres ;)

Beni_gjk
08-12-03, 21:41
Kjo jav ke shum e mir

Me ditelindje me 4 Djetor e ka pas Ditelindjen Ibrahim Rugova

Me 5 arTanibb

Me 7 MemphiSx

HeHeHeHe

arTanibb jemi le une e ti ne javen e ma te madhit ;)

Jacko^vaR^
08-12-03, 22:21
hahah qysh mer beni_gjk urime urime edhe sna qite ka ni kaffe bile hahahaha

Zana
11-12-03, 17:34
Po ku jeni breeeeeeeeeeeeeee?? :lol: 8)

Jacko^vaR^
12-12-03, 00:59
Qe bre Zana ku je ti se na qe qitu gjithmon ne te njejtin vent heheh tungi tungi ;)

Zana
12-12-03, 14:30
Artani e paska pas Diten e lindjes a??uhh, nuk e kam dit valla..Po qitsh ta uroj ditlindjen dhe i bofsh 100 vjet.. :roll:

Jacko^vaR^
13-12-03, 19:37
hahah Zana ani aniiiiiiiiiii hajt hajt tiiiiiiiiii se tkallxoj une :P .... kalofsh mire buker shume tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
14-12-03, 14:00
hahah :wink: o djal,o djal! :lol:

Jacko^vaR^
14-12-03, 17:18
Zana hajt hajt pe ma drridh ka niher Gjepin po fol mos te vjen marre qyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ... tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kalofsh buker :wink:

mentori
15-12-03, 18:21
ahhaha me boni nervoz se bomben vendosa une ne dardani tek banesat eghelberta a

mentori
15-12-03, 18:23
mandej eka te shtenen ne 15 e ardhshme afer kairosit per sadamin qe e arestoji amerika a

mentori
15-12-03, 18:23
njoftojeni te afermit se edhe 12 minuta dote plas a

Jacko^vaR^
15-12-03, 23:55
Mentori qysh mer jo po ta nin ... krejt krejt ma e buker se Zana nuk osht kerkush :D tungi Zanaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zana
16-12-03, 12:23
O astrit tash ja ke nis po bon komplimente a? :D

Jacko^vaR^
16-12-03, 18:33
ZANA masi po kom kujna mi bo komplimente kuptohet nje vajze shume te mire si ti psh... ateher me vran zoti nese nuk te boj komplimete :P

Zana
16-12-03, 18:38
Heid ti heid se nuk tvran Zoti mos ki gajle..

arTanibb
17-12-03, 13:03
Mos u tut jacko se zotit si kishin met pluma mo :P

Jacko^vaR^
17-12-03, 15:29
Hahahahah arTanibb qitash mu ka hek tuta :P pasha zoten .... E kjo Zana spo beson qe osht ma e mira:P .... po ma kalimin e kohes edhe kjo e kupton hheheh tungiiiiiiiiiiiii

Zana
18-12-03, 11:20
Po ty met besu a?? hihi :lol: 8)

arTanibb
18-12-03, 13:21
Haha jackovar qashtu mos u tut mo :P

Zana ani besom mu se une pot thom se je e keqe :P

Jacko^vaR^
18-12-03, 16:14
ahahah arTanibb :P Zana tash besoj kuj dush pe ta nin Zgjedh e merr ahahahah tungiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
18-12-03, 19:06
Jo vallah Astrit nuk muj met besu as ty,me vjen keq po ma bukuroshe se une nuk ka...hahah :PPo Astrit heid se te besoj ty... 8)hahaha e more kuku! :D

Jacko^vaR^
21-12-03, 01:55
hahah ZANA thash se nuk pom beson kesh tu ardhe atje ku je met rre niher per qe :P e din ti qfar te rrene ahahahahaha .. hajt hajtttttttt se kur te vjen ne kosove te kallxoj une :P

Zana
21-12-03, 12:48
Po bre prit ti vec..kur vi une ne Kosov ti nuk e din bille..haha :P

Zana
21-12-03, 13:04
Dhe shume po fantazojshe o Djal.. 8)

arTanibb
22-12-03, 11:18
Zana ti smunesh mi ardh n'kosov pa e dit astriti :D badihava bre qik e ke hanger tash duhesh mi taku astritin :P

Zana
22-12-03, 17:19
Po po zemer mos fantazo o Artan...hahahaMe dasht me taku e takoj vet..at dreq!!!hihi 8) :wink:

Jacko^vaR^
22-12-03, 22:20
ahahah artanibb ska tash u kry ajo pune e pat ahahaha . Zana jo bre mos ta nin se shume emire je kshtu qe mem taku mu kur te vjen ne kosove duhet se te vran zoti mos mem taku qy ahahahahahahaha tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lIbErAtIoN
23-12-03, 00:25
Ihaaaa Nima kushe nuk e takon Astritin pi vrajke zoti aZana edhe ti gjitheseqysh duhesh mu taku me Astritin se perndryshe e pat puna e joteUne jam MemphiSi po ma kan nderru emin en kisheByee byee ASTRONOMIJAAA

arTanibb
23-12-03, 14:10
ahahah artanibb ska tash u kry ajo pune e pat ahahaha . Zana jo bre mos ta nin se shume emire je kshtu qe mem taku mu kur te vjen ne kosove duhet se te vran zoti mos mem taku qy ahahahahahahaha tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHaha Astriti a din qka niva se mo spo vrajke aj nelt po veq po plagoske n'sy qaja edhe ma keq.

Jacko^vaR^
23-12-03, 15:47
ahahah artanibb ska tash u kry ajo pune e pat ahahaha . Zana jo bre mos ta nin se shume emire je kshtu qe mem taku mu kur te vjen ne kosove duhet se te vran zoti mos mem taku qy ahahahahahahaha tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHaha Astriti a din qka niva se mo spo vrajke aj nelt po veq po plagoske n'sy qaja edhe ma keq.

ahahahahaha arTanibb valla mire eki qajo osht ma e keqe ateher as nuk muj mi pa Zanene mo ahahah Hajt se nasht nuk me plagos hiq.... ahhhaha tung tunggggggggggggggggggggggggggg

arTanibb
24-12-03, 12:05
ahahah artanibb ska tash u kry ajo pune e pat ahahaha . Zana jo bre mos ta nin se shume emire je kshtu qe mem taku mu kur te vjen ne kosove duhet se te vran zoti mos mem taku qy ahahahahahahaha tungiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHaha Astriti a din qka niva se mo spo vrajke aj nelt po veq po plagoske n'sy qaja edhe ma keq.

ahahahahaha arTanibb valla mire eki qajo osht ma e keqe ateher as nuk muj mi pa Zanene mo ahahah Hajt se nasht nuk me plagos hiq.... ahhhaha tung tungggggggggggggggggggggggggggO mos ta nin se t'plagos e ateher e she me njonin sy ma mir edhe i bon xhible edhe e she :P

Zana
24-12-03, 14:22
Uh kuku cka pom vjen me ni sy..hahaJo more se nuk te vran Zoti mos ki gajle..hihiDhe Memphis qashtu kan thon a??

Mos me dasht me taku Astritin nuk e takoj po nesje vjen Astriti ne Mitrovic mu taku..mire!!haha ..a more vesh o Astrit..?!:P 8)

Jacko^vaR^
27-12-03, 17:02
ahahahahhahah Me ni sy arTanibb ma mire gjiblan mu bo hahahahah.... hajt bre zana mos ta nin se nuk te vy me ni sy me dy sy te vy :P heheheh

Zana
28-12-03, 14:15
ishalla vjen me dy sy..po nejse..hajgarja asht hajgare po une e di se ky bisedim net internet ka me met bisedim.. :roll: nejse..

*ZANA*

Jacko^vaR^
28-12-03, 18:15
ahahha zana hajt se nuk edihet se shka bohet mos e merr kit pune hajgare :P tunggggggggg kalofshit buker...:P

Zana
29-12-03, 13:17
Me te than te vertenten une nuk e kam marre kit pune hajgare..po dikush tjeter pe mer hajgare.. nuk e kam pa Realitetin..dhe me vetveten kam fantasu..po tash e sho Realiteten! se kjo pune si po thu ti..nuk asht pune!!!

Dhe po cysh nuk dihet,dihet se une e di..per mirekuptim!

Tung, kalovshe mire!!!

Zana :roll:

Jacko^vaR^
29-12-03, 23:27
Zana mos bre mos me keqkupto more ncncncncn une spo e marr kit pune more hajgare qyyy nncnc ok ok kalofsh mire ;)

Zana
30-12-03, 14:44
ani de,ani ..isha kan e mire me ti ndreq punt me Germanka a?? hahah .. :P :wink:

Jacko^vaR^
30-12-03, 17:16
Pse more Zana qka po me vyjn mu Gjermankat qyyyyyyy a te kom ty ahahahahah ... tungiiiiiiiiiiiiiiiiii

Zana
31-12-03, 13:13
hahaha o dreq.. :P
Po ku um ki mu..kurkun hiq!!!

hihi :wink:

Jacko^vaR^
02-01-04, 17:01
heheheh Zanan hajt mos ta nin ty se une te pres;)

arTanibb
03-01-04, 20:29
Knoje nuse knoje

Zana
03-01-04, 20:31
:P po cfar nuse more?!

arTanibb
03-01-04, 20:46
:P po cfar nuse more?!

PO knoje bre qfar do nuse veq me knu meransi

Zana
03-01-04, 20:49
po de po..ky astriti bille mo!

arTanibb
03-01-04, 20:58
Qka u bo tash astriti bre?

Zana
04-01-04, 15:24
nejse de..

Jacko^vaR^
04-01-04, 16:04
Shka u bo more me mu qkaaaa Zana a ka naj sen te keqe :P aaaaaaa se nuk po te kuptoj ... ani ani tungiiii

SheTa
04-01-04, 18:25
:( artanibb hajt nisja me ngajte pakes a po ja kalon chatit ti :(
ahahahahhaha Simpatiki jam te du a:) anglisht

GjIlAnAsI_cSi
04-01-04, 18:47
hgaghaghagh zana um ki shti me kesh sa kesh norvoz ja ti kush po shkrun po na kall krejt hajgare je tu bo ghaghaghaghagh ti be qik ishe konen mire met qu me punu ne n`RTK me i dhonen Lajmet e Mengjwesit se shum pot Blujkan Gishatat ghaghag


Bye @ll ghaghagha Kalofeshi mire !

arTanibb
04-01-04, 23:52
hgaghaghagh zana um ki shti me kesh sa kesh norvoz ja ti kush po shkrun po na kall krejt hajgare je tu bo ghaghaghaghagh ti be qik ishe konen mire met qu me punu ne n`RTK me i dhonen Lajmet e Mengjwesit se shum pot Blujkan Gishatat ghaghag


Bye @ll ghaghagha Kalofeshi mire !

Gjilanasi_csi was kicked by arTanibb( Mos reklamo! DardaniaScripT)

Haha mos reklamo :P
E ti sheta ndash dujem anglisht ndash arabisht qysh t'dush une se kam menen met dasht tybe :P

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 15:32
hahahah Jo ore nuk reklamova dot hehe po vetem i tregova se ku e kish pasen evndin ai qyy qfar Njeri :P

T`fala Gjakoves Je je :D :))

Bye !!!

Zana
05-01-04, 19:13
ani ani.. :twisted:

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 19:22
Mo lum zana mos ma nxirr at dashni per HUNE qy edhe ti :p

Une send nuk t`thash (K) Kiss ni her !!

GjIlAnAsI_cSi
05-01-04, 19:23
Nime ti sheta mos xhelozo pse e putha zanen amo prey dashnis se ish qik e mire :p

Heheh :p

SheTa
05-01-04, 22:11
Gjilanasi ahahha ti e din :) e sjom gjeloz une :) edhe keshtu :) ti po don mu bo si une ahahhahahaha :) ke prek keq njeri ti :) dy metra ne mell ki sharru :)

Zana
06-01-04, 18:40
Ku ka hupe qaj Astriti bre krejt..ani ani! :twisted:

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 20:19
He more sheta bash pom vjen mire se u tuta be dashni thash mos po xhelozon naj send edhe muzvet halli hehhe :p ajj Llov ju qum :P ma qum se artanibb heheh :P


Zana edhe per ty vlen pse nuk me qkrujte mori mo ahh edhe i um kupe krejt gjumi sum zuni qat nat ti apet sma paske rras hiq :P hajt dashnija ime e re shkruj naj send heheh :P !!

arTanibb
07-01-04, 14:39
He more sheta bash pom vjen mire se u tuta be dashni thash mos po xhelozon naj send edhe muzvet halli hehhe :p ajj Llov ju qum :P ma qum se artanibb heheh :P


Zana edhe per ty vlen pse nuk me qkrujte mori mo ahh edhe i um kupe krejt gjumi sum zuni qat nat ti apet sma paske rras hiq :P hajt dashnija ime e re shkruj naj send heheh :P !!

Ani ani ajt se ta kallxoj qumin une :P

GjIlAnAsI_cSi
07-01-04, 16:43
Hahahah Jo une po e shprehi Dashurin Ndaj teje qe e kam O Njeri hehe :p op ski faj ti ske hi ne FORUM qe 2 dite pom dhimesh ghaghagha :p hajt :p

Mpuqq I Her Per Ty !!!

bekim breznica
09-01-04, 18:30
ani mori qika folni diqka

arTanibb
09-01-04, 20:38
Knoje nuse knoje Zana je hallakat krejt qitash tybe :P

Gjilanas vulose ti :)

Jacko^vaR^
10-01-04, 11:56
Ihaaaaaaaaaaa qe u kanqem krejttttttttttttttt jashaaaaaaaaa jashaaaaaaa mekomt e trrashaaaaa ...

Zana
10-01-04, 16:38
Pse more Artan pse cka jam tu bo une se jam halakat?

arTanibb
10-01-04, 17:06
Pse more Artan pse cka jam tu bo une se jam halakat?

JO bre zan dashta mi than kti Gjilanasit e kokna habit t'paskna than ty m'fal se ti nuk hallakatesh shpesh :P

Zana
10-01-04, 17:09
shume po habitesh bre?! :roll: :P

arTanibb
10-01-04, 17:15
shume po habitesh bre?! :roll: :P

Hehe eeeee qka me bo bre zana s'jom i meqem si ti une :(

Zana
10-01-04, 17:18
Heid mos ki gajle se bol je i meqem..?! hehe :wink:

arTanibb
10-01-04, 17:23
Heid mos ki gajle se bol je i meqem..?! hehe :wink:


HAhaha m'ke shkri qitash tybe tash veq mem than edhe te du Artan edhe knaqna krejt sem duhet tjeter san :P

Zana
10-01-04, 17:26
Po a ..e vallah qato Fjallt nuk muj mi thon kaq spejt...vec shpresoj se me kupton a?? hahah :P :wink:

arTanibb
10-01-04, 18:00
Po a ..e vallah qato Fjallt nuk muj mi thon kaq spejt...vec shpresoj se me kupton a?? hahah :P :wink:

Hahha Zana mos e merr bre n'gat zemres se une veq hajgare po boj ama a din qka osht puna se Gjilanasi_CsI e ka nzan Sheten e Jackovarin e ka nxan njo tjeter veq une kam met qata te thash ty a pom pranon pak veq :P

Zana
10-01-04, 18:05
Po bre e di se po bon hajgare..po masi i paska mar Gjilanasi_CsI krejt..mos ki gajle se edhe ti ka me te mar dikur dikush se ma i mire se krejt je o Artan!!!! hehe :wink:

GjIlAnAsI_cSi
10-01-04, 20:55
Nejse Artanbb ma prishi qefinkjo zana se mire ke ka me shkon FORUM po ma prishi Qefin tash veq BrB Naj her kur tum nteket se ska mo sun vi nveti ma ka qit veten prey Hujit Me ka krejt :(


Byee !!!

Jacko^vaR^
11-01-04, 16:52
ahahahahahahahahahahaahahahaha ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaa qe u knaqem more krejt hahahah ZANA loqko qka je ka bon tiiiiiiiiiiii aaaaaaaaaaaaa

Zana
11-01-04, 18:24
Cka jam ka boj o Astrit kurqo hiq vallah... :roll: :P

arTanibb
12-01-04, 14:20
Cka jam ka boj o Astrit kurqo hiq vallah... :roll: :P

Zan kallxoj Jackovarit se je tu fol me mu se koka qorru pom doket spo she :P

arTanibb
12-01-04, 14:22
Nejse Artanbb ma prishi qefinkjo zana se mire ke ka me shkon FORUM po ma prishi Qefin tash veq BrB Naj her kur tum nteket se ska mo sun vi nveti ma ka qit veten prey Hujit Me ka krejt :(


Byee !!!

Gjilanasi jon zemra jon forca e atdheut besen e trimeris kali i skenderbeut :D E qishtu mos shko mos ik rri se zana mos sod a neser dikur her do kur do ka met dasht po rri ti edhe mos t'dasht zana qika e zanes ka met dasht ajt mos u idhno :)

Zana
12-01-04, 16:26
Ti pe dishe o Artan a ka me dasht a jo...ani ani!! 8)

arTanibb
12-01-04, 17:00
Ti pe dishe o Artan a ka me dasht a jo...ani ani!! 8)

Zana jo bre se pata fjalen per ty po per at zanen tjeter se ngje ti qy ti am don mu a kon je tu e dasht bre qik ?

Zana
12-01-04, 17:03
ahaaaaaaaaaaaaaa at tjetren zana a ..shume mire??

Edhe veq ty te du...hehe :twisted: :P

arTanibb
12-01-04, 17:07
ahaaaaaaaaaaaaaa at tjetren zana a ..shume mire??

Edhe veq ty te du...hehe :twisted: :P

HEeh qashtu bre e kam dit se me don mu se ska met tjeter ktu veq une edhe ti kta tjert jan zan nermes veti veq une e ti kem t'lir edhe qe tash po shkoj poj thom babit e gjeta nusen e ti kallxom kur don me ardh met lyp edhe qe po martohem pak masanej mas 1 muje dahem apet veq a

Zana
12-01-04, 17:12
Shume mire pe dishe bre djal..mas ni muje mu da a ???

hahahaha jo vallah une nuk e kam njet mu martu!!!!
Dhe ti masi koke i lire, ki me qet ni nuse..ne Gjakove..se ma mire mi than babit " e kam gjet ni nuse nga gjakove" se "e kam gjet ni nuse por jeton ne Austri" hahahhahah

hehe :twisted: 8)

arTanibb
12-01-04, 17:17
Shume mire pe dishe bre djal..mas ni muje mu da a ???

hahahaha jo vallah une nuk e kam njet mu martu!!!!
Dhe ti masi koke i lire, ki me qet ni nuse..ne Gjakove..se ma mire mi than babit " e kam gjet ni nuse nga gjakove" se "e kam gjet ni nuse por jeton ne Austri" hahahhahah

hehe :twisted: 8)

Ahaha Zana mos ta zgasim kit muhabet kallxo a po martohem a nuk po martohem

Zana
12-01-04, 17:19
O dreq kuku qe sa e pash une nuk e kam shkru " se vec ty te du" po ti e paske shkru po nuk po di cysh e ke bo ..me emrin Zana!!!

Ani ani heid heid!!!! :evil:

Dhe cfar martumi pash zotin.?! :P

arTanibb
12-01-04, 17:24
O dreq kuku qe sa e pash une nuk e kam shkru " se vec ty te du" po ti e paske shkru po nuk po di cysh e ke bo ..me emrin Zana!!!

Ani ani heid heid!!!! :evil:

Dhe cfar martumi pash zotin.?! :P


Cncncncncnc tash edhe rrenc pom bon a edhe pis pom bon a okok flm nejse ajt qe spo du mu martu tash KOP :P hahaha ani ani veq nima m'ke sos qitash me qito fjal :(

Zana
12-01-04, 17:27
pse bre Artan

arTanibb
12-01-04, 17:32
pse bre Artan

I am not her for you okay

Zana
12-01-04, 17:43
A qishtu Artan a,ani ani!

GjIlAnAsI_cSi
13-01-04, 00:27
Ah Zot ahh Na Myte Edhe Ti :p

artanibb ka me ardhen en GJK edhe me lujt ZHOL naj Dite :p

Me root`a lujmi :P

arTanibb
13-01-04, 15:30
Ah Zot ahh Na Myte Edhe Ti :p

artanibb ka me ardhen en GJK edhe me lujt ZHOL naj Dite :p

Me root`a lujmi :P


Po me sunosa po lujm se qasi pom duhen qitash hahaha :P

Zana
13-01-04, 17:03
luni,luni!!! :P

arTanibb
13-01-04, 22:23
luni,luni!!! :P


KAllxom qka mi ki bo Gjilanasit_CsI ti ?

TOLI_007
13-01-04, 23:56
ku jeni bre shqiptar pershendetje te gjithve ne ket faqe

TOLI_007
14-01-04, 00:00
alla hile ajeni ksajde bre

arTanibb
14-01-04, 16:33
Zana mos ke dek a?

Zana
14-01-04, 16:35
Jo nuk kam dek!!! Po ti krejt ke hupe..ani ani!

arTanibb
14-01-04, 16:36
Jo nuk kam dek!!! Po ti krejt ke hupe..ani ani!

Zana m'fal zdashta met thon a ke dek po dashta met thon a me don :P

Zana
14-01-04, 16:38
Ma mire e pate pytje a je dek se a me don?!! hehe :twisted:

arTanibb
14-01-04, 16:44
Ma mire e pate pytje a je dek se a me don?!! hehe :twisted:

Ahaha ani ok po e di se me don po tash kallxom a don me dek :P

Zana
14-01-04, 16:47
Po po ti pe dishe se une te du a..mos fantazo o djal!!! Se po del maq..dhe je shume i ri..hahaha dhe qysh more pom vet a po du me dek??

TOLI_007
14-01-04, 17:10
zana tx pot dojshin krejt bre po veq mu spom don kerkush hahaha

Zana
14-01-04, 17:14
Po a din pse pom dojn krejt me ja bo letrat,ja me ja qjet naj Germank!!! hehe

Po heid se edhe ty kan me te dasht!!!

te pershendes.. :wink: 8)

CrAzY-BoY
14-01-04, 17:24
uhh zana per qka pot dojkan kta ty ..
ndoshta valla qe te dojn veq per letra ..
veq une nuk te du ty per letra ..
se i kam letrat e UNMIK OF KOSOVO zana :P
hahaha

kalo mire !

TOLI_007
14-01-04, 17:26
zana po ku banon ti moj bukuroshe

TOLI_007
14-01-04, 17:27
[i][b] zana po ku banon ti moj bukuroshe

Zana
14-01-04, 17:29
Banoj ne Austri..dhe hiq nuk po mu rihet ma mire Ne KOSOV!!!

Dhe CrazyBoy..po boj hajgare bre..po edhe ku me dite?! hehe :wink:

TOLI_007
14-01-04, 17:32
zana po ne cilin qytet banon

arTanibb
14-01-04, 17:41
Zana mos t'qelt sabahi ty jarabi, qy ani a je tuj kujtu se pernime t'du a ncncncnc At kom kallxu se mu em don Gjilanasi_CsI ti ski nevoj mem dasht as une ty :P ajt tash se ika pak :)

Zana
14-01-04, 17:45
Po vec tash se ky Toli ma boni ni pytje!!!
8) :wink:

GjIlAnAsI_cSi
14-01-04, 17:49
ja Po Qashtu Osht !!

arTanibb
14-01-04, 17:56
ja Po Qashtu Osht !!

Gjilanasi_CsI fol bre me ket qiken se ti ke nerva me fol me thmi e mi msu e mi kshillu se une spo kam nerva se kja qika po e merr shum ngat zemres.

Zana
14-01-04, 18:04
Jo nuk kam nevoj me fol me mu!! Flm shume!

TOLI_007
15-01-04, 15:39
zana te kam pyt se ku banon ne austri ne cilin qytet po ti nuk mu pergjegje ani ani

Zana
15-01-04, 16:22
jam nga Grazi ..po pse a je kon ne Austri a?? :P

TOLI_007
15-01-04, 16:27
po bile shkoj shpesh se ekam vetem 10km po sa vjeqare je zana

Zana
15-01-04, 16:37
Nga lajm ti o Toli?? :roll: :)

TOLI_007
15-01-04, 17:02
NGA ZVICRRA sa eki felkirin larg

arTanibb
17-01-04, 11:52
ZANA Oj ZANA

Zana
17-01-04, 17:15
Cka o Artan??

arTanibb
18-01-04, 17:52
Cka o Artan??

OJ ZANA oj ZANA, hiq kurgjo veq dashta met kqyr a je knej pari :P

Zana
19-01-04, 15:39
O Artan,O Artan!! :P :wink: po cysh tkom bre??

arTanibb
19-01-04, 17:08
O Artan,O Artan!! :P :wink: po cysh tkom bre??

Oj Zana Oj Zana, po mir jam bre, po ti qysh je?

Zana
19-01-04, 17:12
O Artan o Artan, mire jam mire,po cysh po kalon ne Gjakov??
Nuk ka me lon pa me ardh ne Gjakove kur vi ne kosov se kaq mu ka bo merak!! hehe :P

arTanibb
19-01-04, 17:17
O Artan o Artan, mire jam mire,po cysh po kalon ne Gjakov??
Nuk ka me lon pa me ardh ne Gjakove kur vi ne kosov se kaq mu ka bo merak!! hehe :P

Oj Zana Oj Zana, pom vjen mir qe ti je mir, mir po kaloj n`gjakov shum.
Ani more hajde n`gjakov ama te kush don me ardh se?

Zana
19-01-04, 17:19
O artan o artan,heid ti mos ki gajle se shkoj une te dikush.. 8)

arTanibb
19-01-04, 17:20
O artan o artan,heid ti mos ki gajle se shkoj une te dikush.. 8)

Oj Zana Oj Zana, ani de veq m`shkoj menja mos po don me ardh te une e qata t`veta :P

Zana
19-01-04, 17:22
O artan O artan jo jo mos ki gajle ti se nuk um ka shku mendje me ardh te ti,ani te ti mos...qyyyyyy,hehe :P :wink:

arTanibb
19-01-04, 17:23
O artan O artan jo jo mos ki gajle ti se nuk um ka shku mendje me ardh te ti,ani te ti mos...qyyyyyy,hehe :P :wink:

Oj Zana Oj Zana, ani te uneeeeeeeeeee pse kishe jo te une?
Edhe nukt e thash se ty te shkon menja me ardh te une po mu m`shkoj menja mos po vjen ti te une KAPISH :P

Zana
19-01-04, 17:26
O artan o dreq...po po e kapishi bol mire,ani de heid se vi me po kaffe!!

Vec jo me ty po me Mamin tone !! hehe :P :D

arTanibb
19-01-04, 17:46
O artan o dreq...po po e kapishi bol mire,ani de heid se vi me po kaffe!!

Vec jo me ty po me Mamin tone !! hehe :P :D

Oj Zana oj dreq, ahahahaahhaaahahhahahahahahahahahahahaah pse more me mamin tem e jo me mu ?

Zana
19-01-04, 17:48
Se qashtu me ty nuk ri une...tzz...hahahha

E ku je se po nihet muzika kaq shume...hehe :P :D

arTanibb
19-01-04, 17:50
Se qashtu me ty nuk ri une...tzz...hahahha

E ku je se po nihet muzika kaq shume...hehe :P :D

HAhah mos u tut se nuk t`puthi pa pas qef ti :P hahaah jo bre qe bash tu u shkru me ty edhe tu e kqyr muziken se spom qet zo mu kan prish Zvoshnikat spo di qka kan hiq :(

Zana
19-01-04, 17:52
Jo vallah ne Telefon bol u nike Muzika..hehe :P :wink:

Ani tu kan prish..hahaha

Zana
19-01-04, 17:53
Ani mezor..po ty nuk te kqyri une po shkoj te mami dhe jo te ti!!!hehe

Jo vallah ne Telefon bol u nike Muzika..hehe :P :wink:

Ani tu kan prish..hahaha

arTanibb
19-01-04, 17:56
Ani mezor..po ty nuk te kqyri une po shkoj te mami dhe jo te ti!!!hehe

Jo vallah ne Telefon bol u nike Muzika..hehe :P :wink:

Ani tu kan prish..hahahaHahaahahaahahaa dreqqqqqqqqqqqqqq ti ke n`telefon edhe s`fole a nxcncncncncn ani ani :(

Ani de kurte vjen ti te mami jam une t'nali mrena n`shpi s`lo mo me dal edhe qe po martohem meniher :P

Zana
19-01-04, 17:59
O kuku thuj Astriti ko me pa se nuk po vjen ne Forum!!!!! Vec net ngon Muzik ..ani ti mo kush o kush o??haha nuk mujsha pa kesh.. :P :D

Jo pra nuk po vi te ti hiq po pe ja qoj mamit tone vizen dhe pe bi ne Austri me pi kaffe!!! Dhe ti ri shpi!!! hehe :twisted: :P

arTanibb
19-01-04, 18:05
O kuku thuj Astriti ko me pa se nuk po vjen ne Forum!!!!! Vec net ngon Muzik ..ani ti mo kush o kush o??haha nuk mujsha pa kesh.. :P :D

Jo pra nuk po vi te ti hiq po pe ja qoj mamit tone vizen dhe pe bi ne Austri me pi kaffe!!! Dhe ti ri shpi!!! hehe :twisted: :P


Ani de mami let vjen masanej t`merr ty me veti. Ooooooooooooooooooooooooooooooooooo kom met myt po fol mos e maj teln veq t`nshum e veq frym pot nij tu marr ncncnccn fol more se po du me ta ni zonin qy :(

Zana
19-01-04, 18:07
Joooooooooooooooooooooooo nuk foli..hehe pse me fol?! :P hahaha

arTanibb
19-01-04, 18:10
Joooooooooooooooooooooooo nuk foli..hehe pse me fol?! :P hahaha

PO ti kurtem thirr bile edhe fol e jo veq m`thirr une t`thom dy her Urdhno Urdhno edhe ti veq ngon :(

Zana
19-01-04, 18:12
Ani de heit se nuk thirri mo!! :roll: :lol:

arTanibb
19-01-04, 18:13
Ani de heit se nuk thirri mo!! :roll: :lol:

:(

Zana
19-01-04, 18:16
Po nejse don dicka me fol pse nuk po thirr...qyyyyyyy une me thirr dhe thot pse spo foli.. :P :wink:

arTanibb
19-01-04, 18:29
Po nejse don dicka me fol pse nuk po thirr...qyyyyyyy une me thirr dhe thot pse spo foli.. :P :wink:

PO ti po thirr e spo fol kurte thirr edhe fol qy :(

Zana
19-01-04, 18:31
Nejse de.. :wink: shpresoj se ki me ma ni Zonin..po nuk dihet!!!

arTanibb
19-01-04, 18:42
Nejse de.. :wink: shpresoj se ki me ma ni Zonin..po nuk dihet!!!

Ani de shpreso ti po edhe mos me ta ni zbohet kurgjo s`des ishalla :)

Zana
19-01-04, 18:44
Po de qashtu bre Artan!!

Kryesoria une ta kom ni Zonin..hehe :P 8)

arTanibb
19-01-04, 19:22
Po de qashtu bre Artan!!

Kryesoria une ta kom ni Zonin..hehe :P 8)

HEhee oo dreq oj dreq :P

TOLI_007
19-01-04, 19:26
kujeni bre shqiptar valla u knaqt veq vazhdoni

Zana
20-01-04, 15:45
heheeeeeeeeeeeeeeeeee :P :wink: 8)

Zana
20-01-04, 17:35
o Loqkooooooooo Artan ti gith diten vec Muzik po ngjoshe more..ncncnc :P

Ani Anglisht Shoqi jo Shqip!! :P :wink:

arTanibb
20-01-04, 17:59
o Loqkooooooooo Artan ti gith diten vec Muzik po ngjoshe more..ncncnc :P

Ani Anglisht Shoqi jo Shqip!! :P :wink:


Ooooooooo loqk zana , po nervat mi kope mos m`thirr e me ma nal po fol ehehe amo nashta koka kat pelqen muzika jeme e perqata spo fol veq po ngon muzik :P

Zana
20-01-04, 18:01
Po po de po..Lady Marmalade!!! hehe :P

Ani cka ka tre a je mire? A je feju a je martu?? haha :D :lol:

arTanibb
20-01-04, 18:14
Po po de po..Lady Marmalade!!! hehe :P

Ani cka ka tre a je mire? A je feju a je martu?? haha :D :lol:

T`reja ka pak edhe mu feju jam feju pak edhe jam martu pak krejt ka pak :P

Murgesha
20-01-04, 18:19
Hej Artani qysh more krejt ka pak. Njeriu fejohet e martohet per shume e jo shkurt hesapi, sikur kur i pren drute. :lol: :lol:

Zana
20-01-04, 18:23
Po de a pe she Murgesha ...cka asht ky cka asht!!! ncncncnc :)

shkodrani
20-01-04, 20:47
pershendetje

shkodrani
20-01-04, 20:48
pershendetje

TOLI_007
20-01-04, 21:54
o shqiptar aka more edhe ni ven per fukaraen ajo se kerkush nuk um pershendeti niher ani ani valla umka mbet hatri po un u myta tuju pershendet e ju as spom boni mall bile tung tung

arTanibb
20-01-04, 22:43
TOLI_007 une t`pershendes ty mos ta nin hiqu tjerve se ska hajr prej ktyne tjerve :P Oj murgesh normal more se pak pse a mu martu SHUM a qka u mur vesh masanej ma mir qishtu a ke ni qe thojn MA MIR SHPESH E KA PAK :P

Zana
21-01-04, 13:48
O Artan ska hajr prej ktyne tjerve a?? Ani,ani o dreq tkalzoj une ty!! :twisted: :P

arTanibb
21-01-04, 14:31
O Artan ska hajr prej ktyne tjerve a?? Ani,ani o dreq tkalzoj une ty!! :twisted: :P
AHaha qa don mem kallxu oj Zan

Zana
21-01-04, 14:35
Nuk te kalzo vec e mendoj!! hehe :P

arTanibb
21-01-04, 15:02
Nuk te kalzo vec e mendoj!! hehe :P

heeh ani ani mos ma kallxo pra :P

Zana
21-01-04, 15:05
hahaha, O Artan me intereson cka je ne horoskop? hehe :P :wink:

Jacko^vaR^
21-01-04, 16:36
ahahahah Ne Horoskop ahahahgh.... une pershembull nukjam ne horoskom.. po me dasht me ndrru shenjen e horoskopit po duke mi marr 2 deshmitar edhe me shku ne kuventin komunal edhe 1 euro e gjys pinrrojshe qysh dush ahahahah tung tung

Zana
21-01-04, 18:15
Hahahhaha o Astrit...ncncncn cka nuk tbjen Mend ty!! :lol: :lol: :lol:

jehona
22-01-04, 16:54
pepep qka nuk paska ne ket forum.... :wink:

e gjakovar a ka a nuk ka more ketu?? :wink: :wink:

arTanibb
22-01-04, 17:36
pepep qka nuk paska ne ket forum.... :wink:

e gjakovar a ka a nuk ka more ketu?? :wink: :wink:


Eh de qe qkas ka ktu qka menon qe nuk ka ktu ka :P

PO qe gjakovare osht veq kja Zana edhe aj Gjilanasi_CsI

Zana
22-01-04, 18:39
Po de Artanibb asht nga mitrovica oj cikiiiii :wink:

arTanibb
22-01-04, 19:14
Po de Artanibb asht nga mitrovica oj cikiiiii :wink:

PO de ti je e martune n`gjakov edhe gjilanasi_csi osht i martun n`gjkakov ne tablla GJK jeni dal tash :P

Zana
22-01-04, 19:17
O kukuuuuuuuuuuuuuuuuu Artan.!!!! :P :wink:

gegaj_pz
23-01-04, 14:25
hihihi artaniiiiii po kop ti kejt qe tash po vi me nejt ne net te ti edhe boma ahzaer ni kaffe ahahaha


tung folni moreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Hehe flash, jo loqko se po iki me e pa Lojen Vėllaznimi me Dukagjinin Basketboll e ti hajde e rri veq me Pc_n tim .

TOLI_007
23-01-04, 17:39
kuje bre artan aje mir um fal se skam pas koh me tu lajmru se jam tu punu etash gjeta pak koh edhe thash qe te lajmrohem se epash se veq ti um kishe pershendet se ktyne tjerve as sjavkish ni bile e thash se masi tjert sum kishin pershendet edhe nuk poj pershendes pra te pershendes veq ty tung tung

arTanibb
24-01-04, 02:07
TOLI_007 hehe ok toli mas miri ja ke ba qitash tybe bile bile une jam prish me krejt kto qikat qka jan ktu, kshtu qe ma mir ti pershendetem mu une ty e qishtu po e shtyjm diqysh :P hehe
OK te pershendes TOLI_007 kalofsh mir dhe flm per pershendetjet.

legjenda
24-01-04, 17:54
eeu , jakovar , po i shtir koke pasha neren e tito-s , veq je ba kogja nifar hakeri (pa "up"),

arTanibb
24-01-04, 18:19
Zana n`horoskop jom Shigjetar, po pse pot intereson se!!

Zana
29-01-04, 15:53
Vec vallah te veta.. :roll:

GjIlAnAsI_cSi
30-01-04, 01:55
Veq po vet de po i intereson se qka je qy* edhe ti !!

arTanibb
30-01-04, 12:26
Aha ani de edhe une i kallxova qka po i intereson asaj qy :P

Jacko^vaR^
30-01-04, 15:48
I haaaaaaaaaa qe u kanqem krejt e hajttttttttttttttt... ehh po Zana ka met seee :P moti se kom paa breeee...

Zana
30-01-04, 19:45
:roll:

Jacko^vaR^
30-01-04, 23:26
Hajde zana fol ti... opaaaaaa mos kqyr ashtu :P ahahah po fole more naj sen ta ni zonin ty :D pershendetje krejtve ...

Zana
31-01-04, 17:00
O Dreq po spo di vallah qka me fol..heid se ti po fol per mu! hehe :P :wink:

Zero Cool
31-01-04, 20:13
kush ėshtė nė linje halloooooooooooo

Jacko^vaR^
01-02-04, 15:48
Hahahhah Zana hajt mos ta nin ty... mos u lodh ti me fol une foli :P tung tung pershendejeeeeeeeeeeeeeeeee

Zana
02-02-04, 17:49
Ani de qe se po foli mos u lodh ti per mu...qyyyyyyyyyyyy :P

Ani ku jeni bre? Qka po boni a jeni mire??

Cysh po kaloni o njerzzzzzzzz??? 8)

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 04:18
Me Ne Vund U Ktheva Ne FORUM :D :o

arTanibb
04-02-04, 18:31
Stafi Dardania, ja uron Nick-ut BeeP Ditelindjen jet tė gjat dhe tė lumtur..

eri
05-02-04, 15:11
Hi a jeni ksajde more. Si po kaloni.

GjIlAnAsI_cSi
05-02-04, 16:21
Stafi Dardania, ja uron Nick-ut BeeP Ditelindjen jet tė gjat dhe tė lumtur..


Edhe Une Gjith Qashtu Ja Uroj.. Atij Ditelindjen Edhe I Deshiroj Rritje Sa me te Shpejt.. Dhe Plotesimin E Te Gjitha Deshirave Femirore :p

Me Kengen.. Qov Rexho Dil te Sana :D

Zero Cool
05-02-04, 19:40
A ėshtė dikush kėtu a jo ? Lofni shpejt sa nuk kam shku :wink: :wink: :wink:

Zero Cool
05-02-04, 19:42
BeeP edhe unė ta uroj ditėlindjen pak me vonesė edhe u bėfsh 101 vjeq.

Zero Cool
06-02-04, 19:22
Folni more najkush a sjeni ksajde a ?

Zana
06-02-04, 19:40
Ksajde jeni po spo dina qka me fol se..hmm :roll: :P

Zero Cool
07-02-04, 00:43
Zana tungi,
po ngjitja bre dikun... :wink: :wink: :wink:

Zana
08-02-04, 17:55
Ani de o djal qe se po foli, cysh je a je mire? A po lodhesh hiq? Krejt rahat a po merzhitesh? Mami,Babi krejt mire?? hahaha :P :wink:

Zero Cool
08-02-04, 20:01
Zana pėrshėndetje edhe ty !
Mirė bre krejt ka dasht zoti rahat jemi , po ti si je a po lodhesh a po mėrzitesh :wink: :wink: :wink:

Zana
09-02-04, 15:15
Une a..kurqysh hiq,nuk po rihet bre!! :roll: vec me vjen mire se je mire.
Githashtu te pershendes edhe ty!!!
:wink:

Zero Cool
09-02-04, 17:30
Tungi zana !
E kam njė zgjidhje tė shpejt pėr ty zana : ban najsend nėse nuk tė rrihet...

Pėrshėndetje tė sinqerta

Zero Cool
09-02-04, 17:31
Tungi zana !
E kam njė zgjidhje tė shpejt pėr ty zana : ban najsend nėse nuk tė rrihet...

Pėrshėndetje tė sinqerta

GjIlAnAsI_cSi
13-02-04, 21:24
Tungi zana !
E kam njė zgjidhje tė shpejt pėr ty zana : ban najsend nėse nuk tė rrihet...

Pėrshėndetje tė sinqerta

Jo une i kisha thonen se .. Le ti merr ni par Letra e let Luje Zhol Ma shum spo di i shkon koha mire :D

Zero Cool
14-02-04, 12:48
Gjilanasi_csi mir e ki veq kjo duhet me lujt yhol para pasqyres ma mire ėshtė :wink: :wink: :wink:

GjIlAnAsI_cSi
17-02-04, 00:48
Gjilanasi_csi mir e ki veq kjo duhet me lujt yhol para pasqyres ma mire ėshtė :wink: :wink: :wink:

Mire E Ki Topi Se Lun.. Qshtu Osht.. Veq Vazhdo Me Qito Men. Se Ki me Mrri Larg Juhu :))

caki
17-02-04, 17:59
O Jacko^vaR mos shkruj shume se i trenove Qikat kishe me that grat hahahah mu thyn gishtat tu shkru por askush nuk po pergjigjet...

Zana
17-02-04, 18:06
Tash e kina tranu na Jackovarin se nuk po vjen mo ...hehe :twisted: :P

SheTa
20-02-04, 16:09
A jeni mir bre se moti sju kam pa :( qka me bo qishtu :) kur ste vjen ma shpesh i harron njerzit kret Jackovar kiss kiss baby

GjIlAnAsI_cSi
20-02-04, 22:12
A jeni mir bre se moti sju kam pa :( qka me bo qishtu :) kur ste vjen ma shpesh i harron njerzit kret Jackovar kiss kiss baby

Edhe Ai Astriti I Hupt Si ti More.. edhe une moti se kam pa at qen um ka marr malli , Selam Boni shumm kalofsh mire !!

arTanibb
21-02-04, 12:03
Qe bre masi ju paska marr malli per @Jacko^Var^-in qe kqyreni q`malluni :Phttp://www.dardanialive.com/public_html/albums//@operatoret/Jacko^vaR^.jpg

Zana
21-02-04, 12:07
Po vallah edhe mu me ka mar malli me pa at Dreq,krejttttttt ka hupeeeeee bre Astriti!!!! :cry: :P

arTanibb
21-02-04, 12:13
Apet po e lypni a! qe more ku ju qita foton kqyreni n`foto tash q`malluni qy :P

GjIlAnAsI_cSi
22-02-04, 15:07
U Plak Ingrati .. Bash Pom Dhimet :(
Edhe Po Don Mi Shku Imri N`Shkoll :(

Edhe Ju Pershndes Krejveeeeeeee SHum Shummmmmmmmmmmmm


Kaloni mire :)))

Jacko^vaR^
22-02-04, 21:02
agaahahahahahahahahahahahahaha o kqyrni kqyrni edhe foton ma qitet aaaaaaaaaa ahahahahaha arTanibb mire hume njeri po qite edhe tonen perfuni po ta nin ahahah .. ju pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e

GjIlAnAsI_cSi
23-02-04, 00:20
agaahahahahahahahahahahahahaha o kqyrni kqyrni edhe foton ma qitet aaaaaaaaaa ahahahahaha arTanibb mire hume njeri po qite edhe tonen perfuni po ta nin ahahah .. ju pershendes shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee e


Kukuku me qit arTanibb n`foto qitu Ja keni thy n`rrojt Hoxhollarve tuten njerz prey tina e qohen jerma ma mire ikni mos boni naj budallaki se muzvet krejt me Trauma kan mu boe :p

e ti astrit je pak ma i mire se ai :p

Se edhe ti sja leshon udhen hiq :D

Zana
23-02-04, 15:48
Jo bre mos thuj Gjilanasi_csi se edhe Artani bol i mire ashteeeeeeee!!! qyyyyyyyy :P :wink:

Dhe Astritttttttttttt a mujte me ardh?...kuku qka na ka mar mali per ty o dreqqqqqqq!!!! :P :wink:

Jacko^vaR^
25-02-04, 01:36
ahahah Gjilanasi po po njeri mos ta nin nese don mu kon edhe ti me neve mire njeri ahahahah ..... Zanaaaaaaaaaaa edhe mu mer ka mall malli per ty valla mpuqqqqqqqqqqqqqqqq:P

Zana
25-02-04, 18:09
A po aaaaaaaaaaaaaa?? Me.t mar malli ishe ardh ma heret!!!!! :twisted: :P :wink:

Jacko^vaR^
29-02-04, 00:41
haha Zana valla me ka marr malli shumee po qe skom pas kohe me hy e tash qitu jam onlineeeeeeeeeeeeeee mpuqqqq kalofsh mire:D

GjIlAnAsI_cSi
01-03-04, 00:13
Jo bre mos thuj Gjilanasi_csi se edhe Artani bol i mire ashteeeeeeee!!! qyyyyyyyy

Hehe Ma I Keq Se Une Nuk Osht Kryesore Kupnii As Njo Qitu Ma i keq Se Uen Sosht. Kush Mund Mu Bo Let Lajmrohet.

Edhe Ty zana T`Kom Kallxu Ni Her a !! Nick GjIlAnAsI_cSi Harrojeeeee :)
Se ta Jap Kline n`Identd Edhe Kurr Nuk Ta Heqi Mo :p
pErmende permende se sum pengon jo :p

www.Dardania.de ni arTanibb qe e ka mat Mirin se tjert As per Qoban si kisha lonen me shku :p


KuKu Kesh ka e harroj SheTennnnnn O Zottttttttttttttttttt :(:(


Bye @Llllll