PDA

View Full Version : Gėzuar ditelindjen artanibb


Anonymous
05-12-03, 12:35
Gėzuar ditelindjen Artan dhe 100 vite tė lumtura nė jetėn tende !!

djana
05-12-03, 20:48
Njashtu dhe une i bashkangjitem keti urimit i uroj artanbb ditlindjen dhe 100 vjet te tjera hapyy berday urime artnbb

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 20:37
NjiAshtu edhe une i Bashkangjitem Urimit :

Gezuar artanibb Ditelindjen edhe u rritsh Sa Malet e Malesis Se Gjakoves Hehhe E U Bofsh Burr e Gjetsh ni Nuse te Gillanit ma shum spo di qka met thonen :)) URIME BROO !!


Jetofsh 500 Vjet Deri sa te bjen Dardania.de hgehgeghe !!!

GjIlAnAsI_cSi
06-01-04, 20:42
NjiAshtu edhe une i Bashkangjitem Urimit :

Gezuar artanibb Ditelindjen edhe u rritsh Sa Malet e Malesis Se Gjakoves Hehhe E U Bofsh Burr e Gjetsh ni Nuse te Gillanit ma shum spo di qka met thonen :)) URIME BROO !!


Jetofsh 500 Vjet Deri sa te bjen Dardania.de hgehgeghe !!!

BlertaB
22-01-04, 13:06
Urime Ditlindjen Arta!!!!
I uroj DITLINDJEN shoqes sime ARTA PERGJEGJAJ,dhe i uroj asja suksen ne JET,ne PUN,ne SHKOLL,ne DASHURI e ne te gjitha.
Baba kafetini Nene anallgini ja uroj ajzes se tyre ditlindjen ne Urim marrin pjes Motra temperatura vellau termometri dhe e gjith familja Apoteka.

Zero Cool
31-01-04, 20:45
Edhe unė tybe me pak vonesė po ta Uroj Ditėlindjen artanibb edhe i bėfsh edhe 100 tjera :wink: :wink: :wink: