PDA

View Full Version : Ēka do tė bėni sot?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

Murgesha
15-04-04, 11:29
Unė kam vendosur qė sot tė shkoj nė njė takim tė rėndėsishėm.
Spo ju tregoj se me kėnd se sigurisht e dini.
Lazdran mė prit vetėm sa tė bėhem gadi.
Po ju ēka do tė bani sot?

lazdrani
15-04-04, 11:32
Une po prese Murgeshen pasi sot gjindem ne Frankfurte dua te shkoj ne ZOO mi pa Majmunat se shume deshire kam ti shohe hahahahah upssssssss Murgesha me fale qe tregova :oops: :wink:

Murgesha
15-04-04, 11:38
Ska gje joooooooooo. I kemi larg e nuk mund te na bashkangjiten.
Bile sot ta kalojme nje dite te qete e te lumtur vetem :lol: :lol:

Honesty^uk.
15-04-04, 11:43
Lazdran te keshilloj se po e qove Murgeshen ne ZOO, ke mbetur pa te,
pasi kam deghuar se asaj i pelqejn majmunet :lol: :lol: :lol:
megjithate ju deshiroj shetitje te kendshme, dhe ishalla nuk harroni me u kthye :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-04-04, 13:42
Tybe sot s'kam asgje ne plan,veq kushedi si rrotullohet puna,dal dkund,po s'kam me kend bre :cry:

Gentiana
15-04-04, 13:52
Barbaroza te dalim bashk,se mendova po dal me Florianin dhe flasim per nevet,po ai as ndermend nuk e kam me u lajm,keshtu qe vet i ka fajet un po dal me ty,nese ben??!!

Cool_Boy
15-04-04, 13:53
Do te qes flija ahhahah.


tung

Barbaroza
15-04-04, 13:54
Mire e ke Genta,po shkojme pra te Cool_boy nese na fton ne flija :D

Gentiana
15-04-04, 13:58
uhhhhhhhh edhe qka jam merak ne to,hhhhhhhhmmmmmmmm. po qme shkoj lengu nga goja :wink:

Cool_Boy
15-04-04, 13:59
Mire se vini per drek e flija gati u poq renat e fundit i kam hahah...Por edhe sa mbrrini ketu moj Barbaroza ti pastroj duart se krejt brum i kam ...

Barbaroza
15-04-04, 14:12
O erdhem ,erdhem,pastroi duart ti se veq sa s'kemi hyre brenda :P

Cool_Boy
15-04-04, 14:14
Jo jo dua tju foli si plakat moj Barbaroza hahah..hajde hyne me hallen mbreda qitah halla jav kethen soferen ahhah....Qysh jeni,nom po ju qysh jeni palkin Barabaroza qka e keni ahhahahah???????

Barbaroza
15-04-04, 14:41
Po mire jemi Cool_boy,mire jemi krejt shendosh si mollat,po ju si jeni,qysh i keni hallet,a je martu apo ende beqar,a do me ta gjete nje vajze a?Uh cka e kam nje kojshike te bukur(e ka emrin Mickoja),syri i keq mos e pafte,po njehere po hajme fline pasi qenka e nxehte e pastaj bisedojme per kete pune :wink:

Cool_Boy
15-04-04, 14:45
shyqyr Barbaroza qe tu kejni mire dhe une jam mire keshtu po kaloj,po qes flija se plak nuk kam se jam fare beqar e keshtu po duhet mi pervjel kraht dhe me ti hi brumit ahahah....Ani shoqja juaj si eshte,hej me gjon je shoqe tjetr se mickoja tutna qe ma jek cop ahhaha..

Honesty^uk.
15-04-04, 17:57
Do te qes flija ahhahah.


tung
COOL_BOY, a ma ke rujt hisen bre, se ka tash 2 jav qe e kam porosit nje, por hala nuk ma kan que,
ama mue ate cope qe e paske pa rujtur per tjeter kend,
a e din se me pas kan femer dhe shtatzene, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kisha deshtue 100 deri tash sa me ka ra qef per fli :lol: :lol: :lol: :lol:

florian
15-04-04, 17:59
sot me ka ftu hana per dark ishalla gatu mir se kam tan diten pa hanger , per me hanger sot me hanen.

lazdrani
16-04-04, 12:17
NE DAQ BESONI UNE SOT MBAS DITE DO TE VIZITOJE ZOTERIUN NAKI :wink: KAM KENAQSI PER KETE ZOERI......APO VJEN NDOKUSH ME MUA MORE :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy
16-04-04, 12:18
lazdrani a ben une??

Barbaroza
16-04-04, 12:21
Bash kisha ardhe edhe une more Lazdrani :) Po shkojme nje grup ta vizitojme,kishim patur kenaqesine :)

lazdrani
16-04-04, 12:21
opa nje e gjeta hajdeni ma shume se kam qef ta bezdisim pake hahahahah sa ma shume musafire thojene se shtepia sjelle bereqet :wink: :wink:

Murgesha
16-04-04, 12:22
Hej edhe une jam me ju.
Naki pritna more se te erdhem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
16-04-04, 12:25
Murgesha pa ty une nuk shkoje moje :wink:

florian
16-04-04, 12:37
qyre a bahet me ardh edhe une ? se boll qef po kam me ardh e me ja ba ni vizit ?

lazdrani
16-04-04, 12:41
Oh eja Flori se do ta kallim sonte te Naki vende kishte per 15 persona :wink: :wink: :wink: :wink:

florian
16-04-04, 12:47
o sa mir se une po e pruj do raki qe e ka ba baba me durt e gjyshit. :lol: :lol: :lol:

Naki
16-04-04, 18:27
Lazdrani Mbrrijti e shtina me gatue ,Receptin e flise Murgesha ma ka dergu une po shkoje me Ble nje saq e nje lagraq,e ndoshta e gjeje nje qifteli se flori Kengen e forumit Done me kendu.

florian
16-04-04, 19:03
lene qiftelin se me lahut kam me e knue . :wink:

hana
17-04-04, 10:10
tung sot jeni te ftuar krejt ju te forumit per drek tek une e Flori hajdi a :lol: :lol:

Naki
17-04-04, 10:33
Hana per Sallat edhe pije pagun Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
17-04-04, 15:14
hahahah po Naki ke te drejt e per muziken kujdesuni ti e Flori :lol:

lazdrani
18-04-04, 16:25
Sot asgje vetem Ty Mbreteresha ime po te prese :cry: :cry: :cry:

Murgesha
18-04-04, 17:21
Laaaaaaazdraaaaaaaaaan ja erdha :lol: :lol: :lol: :lol:
Si te kam sot? Uf sa bukur ja kemi kaluar dje.
Hej mos ju trego se ku ishim.

lazdrani
18-04-04, 17:24
Laaaaaaazdraaaaaaaaaan ja erdha :lol: :lol: :lol: :lol:
Si te kam sot? Uf sa bukur ja kemi kaluar dje.
Hej mos ju trego se ku ishim.Jo kesaj rradhe do ta mbaje vetem per veti .......Jemi kenaqe o zot :lol: :lol: :lol:

lazdrani
21-04-04, 22:24
Sot isha musafire ne Dardani por :cry: :cry: :cry: me mungon Mbreteresha :cry: :cry: :cry:

Murgesha
21-04-04, 22:38
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-04-04, 09:06
Sot do te pushoj pasi i kam kryer krejt punet e shtepise :)

Murgesha
22-04-04, 13:20
Une e kam Lidhe koken me nje peshqir se me kupi krejt. Pasdite do te hjek peshqirin e do shkoj te frizerka te rregulloj floket. :lol:

Barbaroza
22-04-04, 13:24
Jo moj mbaje Murgesha se edhe ashtu te ka hije :)

anna
22-04-04, 13:25
hajde murgeshe kullerka :lol: :lol: :lol: me peshqir ne koke hahahahahahaha

Murgesha
22-04-04, 13:25
Vertet po me rri mire a? :shock: :shock:
Hajt se per qef tendin po e mbaj pra :lol: :lol:
Ti e din se ty koken ta thej e qefin nuk ta prishi :wink: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-04-04, 13:27
Murgesha,jo veq mua,por ma merr mendja se edhe Lazdranit do ti pelqesh ashtu :wink:

Cool_Boy
22-04-04, 13:29
Qka do te bej sot??? Do ta kujtoj dikend tere diten...ahhahha

Murgesha
22-04-04, 13:32
Ate qe do e kujtosh a te kujton ty gjithashtu. Cool_Boy ku ke qene mbreme she me kend? Ta sij bile se kend do ta kujtojsh :lol: :wink:

Cool_Boy
22-04-04, 13:34
hahah Murgesha qka jeni edhe ju ahha...Pram kam be detyra deri ne ora 12:30 te mengjesit e nuk kam pas koh te mendoj apo te dal e sot e kam njet me mendu per dike por nuk po tregoj ahah.

Murgesha
22-04-04, 13:42
Ok Cool_boy edhe une spo insistoj ta di se per kend do te mendoni sot.
Ju deshiroj mendime te mira. Edhe nte ardhshin naj pal te keqia hudhi poshte e mos mendo per to. :lol: :lol:

Cool_Boy
22-04-04, 13:47
Falm per keshilllen e juaj Murgesha...

hana
23-04-04, 12:32
Sot valla e kam lan me dal me Florin per dark :lol: :lol:

Barbaroza
23-04-04, 13:13
Sot valla e kam lan me dal me Florin per dark :lol: :lol:

E Lumja ti,a e keni zgjedhur restorantin apo ende :wink: :?:

florian
23-04-04, 14:25
VALLAHI BARBAROZ KAM RA NE HALL SPO DI KU ME E CUE ZEMREN ME HANGER A KIE NOJ IDE TI ME MA DHAN.

NDERKOHE QE DO PRES DARKEN UN PO SHKRUJ PRAP FORUMIN TON. :roll:

hana
23-04-04, 18:51
VALLAHI BARBAROZ KAM RA NE HALL SPO DI KU ME E CUE ZEMREN ME HANGER A KIE NOJ IDE TI ME MA DHAN.

NDERKOHE QE DO PRES DARKEN UN PO SHKRUJ PRAP FORUMIN TON. :roll:

Flori zemer a je bo gati hajde tash se skena koh :wink: :wink:

florian
23-04-04, 18:58
qy erdha erdha po prit pak se se kam prenotue hala ristorantin :lol: :lol: :lol:

hana
23-04-04, 19:01
ok de po hajde shpejt se un shkova mu vesh ok :lol:

florian
23-04-04, 19:07
hala sje vesh a ani pri se po vi te marr.

hana
23-04-04, 19:08
loqki une gati jam vec ty po te priti a :wink: :wink: :lol:

florian
23-04-04, 19:09
zhdryp se jam posht :wink:

hana
23-04-04, 19:12
erdha vec sa ta marr canten :lol: :lol:

Gentiana
23-04-04, 23:50
Iken dhe ende nuk u kthyen,hmmmmmmmm :roll:

florian
24-04-04, 08:53
mirmengjesiiiiiiiiii.
sot po marr bombolat e po shkoj pak ne det se dita kaka perfekte.
masi zemren e kam lan te shkolla .

GENT ASH ZOTIN A NA PRITE CUE A MOSSSSSSSS :roll:

Barbaroza
24-04-04, 13:12
Sot e kam ndermend te dal pak te shetis e te marr nje rruge te gjaaaaaatteeee :roll: :)

lazdrani
24-04-04, 14:19
Sot e kam ndermend te dal pak te shetis e te marr nje rruge te gjaaaaaatteeee :roll: :)
Deri te une se pari e pastaj sonte ne konake ne pallatin e Murgeshes :D

Murgesha
24-04-04, 15:04
Sot e kam ndermend te dal pak te shetis e te marr nje rruge te gjaaaaaatteeee :roll: :)
Deri te une se pari e pastaj sonte ne konake ne pallatin e Murgeshes :D


Ide e mire shum. Ja tani pu e porosise suiten time qe tju pres me te gjitha nderimet qe ju takojne Lartmadheria juaj dhe Prinsese Barbaoroza.
Mire se vini :lol:

SheTa
24-04-04, 16:37
valla sod kret dita me shkon ne Forum e ne Chat :)
kurgjo ma teper tu pi caffe e cikare :P
ku eshte more Barbaroza se nuk po ndihet :)

Vera
24-04-04, 17:03
valla une sot do rri ketu asgje nuk do bej hahah :(

SheTa
24-04-04, 17:05
vera shpresoje qe do te me bon shoqeri :) sot nuk me len vetum :P

Vera
24-04-04, 17:38
hahaha S-h-e-t-a une te bej shoqeri perderisa te rri ketu pse jo

SheTa
24-04-04, 17:48
vera he he flm qata dashta me n'degju prej tej :)

Vera
24-04-04, 17:59
po a veq ne te dy jemi ne forum a heheheh

SheTa
24-04-04, 18:14
vera ma mir qe jemi veq na dy se si mu kon veq njonin :)
nuk ish njet hiq

lazdrani
25-04-04, 14:10
Sot dua vetem demel te jem :P

yllka
26-04-04, 18:36
Sot dua vetem demel te jem :P
Qenkemi shoke sot Lazdran :wink:

lazdrani
26-04-04, 22:42
Po i qese do rroba nga maqina e larjes te teren tani :lol: :lol: :lol:

Vera
27-04-04, 19:38
nje fli jam kah e qes po po shkruaj qetu ne forum deri sa te piqet reni

aferdita
28-04-04, 06:45
sot duhet me shku ne pune qe po pritoj shum!
pershendes te gjitheve
kalofshi mire

Barbaroza
28-04-04, 09:18
Sot e kam ndermend te bej nje greve urie,mos me pyesni pse, se nuk ju tregoj :wink:

Gentiana
28-04-04, 10:48
Barbaroza pa na trego,se do te bashkangjitem edhe un, nese esht arsye e madhe,meqe nuk kam ne plan asgje te bej :wink:

Barbaroza
28-04-04, 10:57
Jo bre Genta,s'kam deshire qe edhe ti te vush per shkak timin :(
O kukuuuuuuuuuuuuuuuuuu,zorret po me fishkellojne :roll:

Gentiana
28-04-04, 10:58
Jo bre Genta,s'kam deshire qe edhe ti te vush per shkak timin :(
O kukuuuuuuuuuuuuuuuuuu,zorret po me fishkellojne :roll:


Jo bre sis, nuk esht vuajtje,po nese ke arsye ateher do te bej edhe un,bile bile do te jet kenaqesi, mbase thash nuk kam asgje tjeter ne plan. :wink: po hajt tash me trego vetem mua, se me bene edhe kurreshtare :roll: :roll:

Barbaroza
28-04-04, 11:01
Ok pra Genta po te tregoj vetem ty por mos e ben te madhe se tani keta nuk durohen hiq :wink:
Keshtu.E luta babin te m'i bleje nje pale kepuce te reja se ato qe bleva para nje jave m'u prishen,ndersa ai me kundershtoi kategorikisht duke me thene se me keto kepuce qe t'i kam blere para nje jave,do ta kalosh tere vitin,dhe une u hidherova shume dhe vendosa te bej greve urie :(

Gentiana
28-04-04, 11:04
:lol: Ok, tani e kuptova, more paske pasur te drejt ti per ket Grev, po mir a i tregove babit tend se ato kepuc tu kan prishur??? Nuk esht fer kjo, Femres edhe po te mos ishin prishur duhen me se paku 10pal kepuc, :wink:

Barbaroza
28-04-04, 11:08
Po Genta,si te them,faji nuk eshte edhe shume te une se eci shume shpejtas dhe nuk zgjedhi rruge,hyj neper balte,por,e din ti si jane rruget e Kosoves,pastaj ku te mos prishen kepucet :( e as babi i gjore s'ka faj,se krejt pagen po e shpenzon per kepucet e mia :( :(
Nuk di cka te bej tash,ndoshta m'i bleni ju nje pale me kontributin e te gjitheve :)

Gentiana
28-04-04, 11:10
Po Genta,si te them,faji nuk eshte edhe shume te une se eci shume shpejtas dhe nuk zgjedhi rruge,hyj neper balte,por,e din ti si jane rruget e Kosoves,pastaj ku te mos prishen kepucet :( e as babi i gjore s'ka faj,se krejt pagen po e shpenzon per kepucet e mia :( :(
Nuk di cka te bej tash,ndoshta m'i bleni ju nje pale me kontributin e te gjitheve :)

Ok un te ndihmoj me gjith qef. Me gjithse edhe mua me duhet ti blej,po ja po e le veten keq te te ndihmoj ty. :wink:

Barbaroza
28-04-04, 11:13
Jo bre genta,mos e le veten keq per mua,por a din cka,me ato te holla qe ke,po i blejme nga nje pale nder me te lirat,s'kemi tjeter rruge :wink:

Gentiana
28-04-04, 11:21
OK Barbaroza edhe kjo esht ide e mir!!

Do ti blejm dyjat nga nje pal.

Barbaroza
28-04-04, 11:32
Flm Genta,me shpetove nga greva,tani po ha pak ushqim se kembet s'po me mbajne :roll:

Cool_Boy
28-04-04, 11:37
Barbaroza-pse spoi ngjetni do te plastikes mbi to e ndoshta ju mbajn ahhha.

Barbaroza
28-04-04, 12:35
Jo bre Cool se tani u ngjalla e spo me duhen te huajat :wink: :lol:

SheTa
28-04-04, 12:47
Une Sot Jam ne Prishtin po rri edhe pakes po heci per ne Gjakove :)

Murgesha
28-04-04, 12:59
Fiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.
Erdha hej kush po vjen ne palzh me mua sot. Zheg shume ndoshta atje gjej freski :lol: :lol:

Naki
28-04-04, 13:40
Une kame plane te udhetoje per Frankfurt ne nje Sallon te mobileve dhe gjesendeve tjera IKEA,,tre veta mund ti marre me vete,edhe muzik do tju beje kuptohet Sabri fejzullahu do te me argetone

lazdrani
28-04-04, 16:20
Naki me siguri qe isha ardhe me ju ne IKEA por kam ndrrim te nates,vetem pyte Murgeshen apo Genten se kishin pushim sot :D

mickoja
28-04-04, 16:57
aj lazdran dhe ti natčn po punon a qy qy qy.....

lazdrani
28-04-04, 17:02
aj lazdran dhe ti natčn po punon a qy qy qy.....
Po me duhet ndonjehere edhe ndrrime te nates te mbaje...mickonja :D :wink:

Vera
28-04-04, 17:07
sot do te luaj basket qetash edhe pak do te dal valla se shum dita e mir

Murgesha
30-04-04, 07:59
Une sot do te dal ne qytet. Uf sa gjera kam e i ble :lol: :wink:

lazdrani
30-04-04, 08:15
Edhe pake e ne gjume,pasi Murgesha te kthehet nga qyteti,kemi vendosure nje piknik ne natyre :wink:

Murgesha
30-04-04, 08:17
Po ashtu do te bejme. Sa me ka marre malli te dalim bashke. :lol:

drenousha
30-04-04, 13:17
une sot kam vendos me punu pak :wink:

Cool_Boy
30-04-04, 13:51
drenousha mendova se do te pregaditshe pasul moj qiki ahhah!!!

tung-une sot kam me mesu

lazdrani
30-04-04, 18:28
Murgesha do te me shoqeroshe sonte ne orar te mbremjes.....Kemi kafe e pije te ftofta sa te duash,e mesojme se bashku diq ne medicin...... :wink: Benu gati se po shkojme :D

Vera
01-05-04, 07:36
ohhhhh bre sot do shkoj te shetitem :wink: heheh do kenaqem

aferdita
01-05-04, 09:43
sot do te dal te shetitem se sot eshte 1 mai
dhe qka do te beni ju atje ne kos a do ta kallni malin sonte

Cool_Boy
01-05-04, 14:33
aferdita mos doni ta festoni hyrjen e 10 shteteve te reja ne evrop a?aahah

Vera
01-05-04, 14:40
dit e paharrushme a phaaaaaaaa knaq jemi hahahah :lol: :lol: :lol:


ma von do kenaqem apet hahah :wink:

QIKA_MAMIT
01-05-04, 14:50
Tungi ju pershendes te gjithve!

Vera sis ku don me shku me festu 1. Mai?

Vera
01-05-04, 14:55
QIKA_MAMIT valla 1 Main nuk e festoj keshtu qe sonte kemi nje party keshtu qe do shkoj me von

po ju moj cka do beni sonte

Cool_Boy
01-05-04, 14:59
hej mua a do te me thirni per paty a jo?

QIKA_MAMIT
01-05-04, 15:18
Kalofsh bukur Vera!

Vera
01-05-04, 18:10
QIKA_MAMIT te pershendes edhe ju kaloni mir.


Cool_Boy po ty do te theras ne nje party dhe te gjith te forumit a heheh :wink: nje dit tjeter

florian
01-05-04, 18:30
kam organizuar nje dark te madhe ose si i thoni ju njefar partyyy :wink: ne rast qe dome ardh kush byjrem.

aferdita
01-05-04, 18:39
pershendetje Flo
flm shum per ftesen dhe kisha ardh me deshir

florian
01-05-04, 18:52
MIR SE TE VISH MOJ SE MU ME BAHET QEFI ME ME ARDH :lol: :lol: :lol: PO AI A A KA VJE :wink:

aferdita
01-05-04, 19:11
kur fillon dhe ku?? :wink:

florian
01-05-04, 22:35
NE BREGTE DETIT NE 12.00 HAJDE SHPEJT SE U BA VON. :wink:

Vera
07-05-04, 21:37
sonte do te flej cka tjeter se pasiqe fundjav shum mir a

florian
08-05-04, 11:47
FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FESTFEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FESTFEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FESTFEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST FEST

INI TE FTUM TE TAN :lol: :lol: :lol:

anna
08-05-04, 11:50
yeahhhhhhhhhhhhhhhh :lol: :lol: :lol:

ani
08-05-04, 12:16
SA KEQ MUE NUK ME FTO KY HARAMI :twisted:

UNE PO SHKOJ ME HANGER :wink:

Murgesha
08-05-04, 13:17
Ne lidhje me ket FEST une protestoj ashper. :evil:

florian
08-05-04, 18:50
Ne lidhje me ket FEST une protestoj ashper. :evil:

murgesh pse ty e lazdranit jau kam cue edhe ftesat private tash pse po proteston :shock:

Murgesha
08-05-04, 19:28
Ne lidhje me ket FEST une protestoj ashper. :evil:

murgesh pse ty e lazdranit jau kam cue edhe ftesat private tash pse po proteston :shock:

Eh mbasi qenka ashtu puna ateher Rrofte FESTA e Florit.
Do te vijme se bashku me Lazdranin :wink:

florian
09-05-04, 08:13
SOT DO MUNDOHEM TE TRET ATE QE KAM HENGER ME SHUM DJE NE FEST . EJ COHUUUUUUUUUUUUUUUUNI SE KENI FJET TEPER :wink:

hana
09-05-04, 08:24
SOT DO MUNDOHEM TE TRET ATE QE KAM HENGER ME SHUM DJE NE FEST . EJ COHUUUUUUUUUUUUUUUUNI SE KENI FJET TEPER :wink:


O flori edhe sot festa ........................ :wink:

ani
09-05-04, 09:22
SOT DO MUNDOHEM TE TRET ATE QE KAM HENGER ME SHUM DJE NE FEST . EJ COHUUUUUUUUUUUUUUUUNI SE KENI FJET TEPER :wink:


O flori edhe sot festa ........................ :wink:

SOT E KA DITLINJEN SOT KA ME PAGUE E KQYRE TI KUR MOS TE VIN KTU HIC :twisted:

aferdita
09-05-04, 10:03
sot do te rri ne shtepi dhe do te shikoj tv (faulenzen)

florian
09-05-04, 13:39
sot do te rri ne shtepi dhe do te shikoj tv (faulenzen)

aferdit hajde moj te festojm gjynah me nejt ne shpi :lol: :lol: :lol:

aferdita
09-05-04, 16:22
sot do te rri ne shtepi dhe do te shikoj tv (faulenzen)

aferdit hajde moj te festojm gjynah me nejt ne shpi :lol: :lol: :lol:
me deshir do vija :wink:

lazdrani
09-05-04, 16:26
Sot te Fori :D

florian
09-05-04, 18:49
Sot te Fori :D
hakde bujrum lazdran se sot do ta tunim ma shum se dje :wink:

Vera
10-05-04, 07:03
sot ne shkoll valla edhe sot po pritoj se me thoj eja te vraj ashtu dic

lazdrani
10-05-04, 10:36
Puna me thrret :(

anna
10-05-04, 11:54
shkolle :D

Gentiana
10-05-04, 11:56
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te lir sot, pa obligime, pa derte. hmmmmmmm :roll: pse nuk esht Jeta gjithmon keshtut??!! :wink:

anna
10-05-04, 12:04
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te lir sot, pa obligime, pa derte. hmmmmmmm :roll: pse nuk esht Jeta gjithmon keshtut??!! :wink:

lumja ti :wink:

Gentiana
10-05-04, 12:06
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te lir sot, pa obligime, pa derte. hmmmmmmm :roll: pse nuk esht Jeta gjithmon keshtut??!! :wink:

lumja ti :wink:

Teta Anna a po me ben shoqeri?? :wink:

anna
10-05-04, 12:16
Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu te lir sot, pa obligime, pa derte. hmmmmmmm :roll: pse nuk esht Jeta gjithmon keshtut??!! :wink:

lumja ti :wink:

Teta Anna a po me ben shoqeri?? :wink:


po genta hajde shkojme te kafja e pijme nga nje viski me mickojen :wink:

Vera
11-05-04, 17:22
sot do mesoj si per dit :(

lazdrani
11-05-04, 21:17
dua te fleje se ne mengjese 5:00 puna me thrrete :wink:

aferdita
12-05-04, 06:44
sot kam me punu gjith diten :(

Murgesha
12-05-04, 11:38
Me ka marre malli te rri pak me vetveten.
Do te meditoj tere diten dhe her pas here do te kyqem ne forum.

anna
12-05-04, 13:29
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

Vera
12-05-04, 17:12
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

lumja ti anna qe po rrishe cka me bo mua me ka marr malli me pas pak pushim :(

Cool_Boy
12-05-04, 20:02
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

anna po qohesh jerem e tani e the kryet si e pijaft ok ahahha

Cool_Boy
12-05-04, 20:03
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

lumja ti anna qe po rrishe cka me bo mua me ka marr malli me pas pak pushim :(

Vera prite pra vikendin ok hahaha

Vera
12-05-04, 21:12
deri te vjen vikendi do vdes brre se jam lodh shum :( hej a po vjen per vikend tek une Cool_Boy a :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 11:03
deri te vjen vikendi do vdes brre se jam lodh shum :( hej a po vjen per vikend tek une Cool_Boy a :wink:


Pse jo moj Vera!!!!Ku po takomi qiki?? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

anna
13-05-04, 12:13
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

anna po qohesh jerem e tani e the kryet si e pijaft ok ahahha

valla bre cool boy hiq mos u tut se me te vertet jam quar jerem e per kush e ka hanger nje boks ate ta tregon hana :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 12:29
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

anna po qohesh jerem e tani e the kryet si e pijaft ok ahahha

valla bre cool boy hiq mos u tut se me te vertet jam quar jerem e per kush e ka hanger nje boks ate ta tregon hana :wink:

anna shyqyr une nuk kam qene aty me hanger nvend te hanes ahhaah

anna
13-05-04, 12:31
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

anna po qohesh jerem e tani e the kryet si e pijaft ok ahahha

valla bre cool boy hiq mos u tut se me te vertet jam quar jerem e per kush e ka hanger nje boks ate ta tregon hana :wink:

anna shyqyr une nuk kam qene aty me hanger nvend te hanes ahhaah


e fatlum je ti se kuku per ty qka te kish pas gjet :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
13-05-04, 12:33
o zot o zot nuk po nehet hiq more avvavavav ani sot tan diten kam me fjet :cry:

anna po qohesh jerem e tani e the kryet si e pijaft ok ahahha

valla bre cool boy hiq mos u tut se me te vertet jam quar jerem e per kush e ka hanger nje boks ate ta tregon hana :wink:

anna shyqyr une nuk kam qene aty me hanger nvend te hanes ahhaah


e fatlum je ti se kuku per ty qka te kish pas gjet :lol: :lol: :lol:

anna me fat kam qellu qka te bej tashti :wink: :wink: :wink: por pa fat qe sjam me ty ahahhah :lol: :lol: :lol:

anna
13-05-04, 12:41
hahhahha a edhe ti a :?: po mickojen ku po e le :?:

Cool_Boy
13-05-04, 13:01
krejt krejt mickojen nuk e harroj anna mos ta nin ty qiki ok

Vera
13-05-04, 18:29
asgje :( :( :(

Cool_Boy
13-05-04, 19:14
Do te qes flija ahhahah.


tung
COOL_BOY, a ma ke rujt hisen bre, se ka tash 2 jav qe e kam porosit nje, por hala nuk ma kan que,
ama mue ate cope qe e paske pa rujtur per tjeter kend,
a e din se me pas kan femer dhe shtatzene, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kisha deshtue 100 deri tash sa me ka ra qef per fli :lol: :lol: :lol: :lol:

shoki qka shku flija more qyyy po ku ke me heret a?

Vera
15-05-04, 06:58
sot do te shkoj ne Austri kaq do bej per sot

aferdita
15-05-04, 08:09
oh vera ne cilin vend do te vish

Cool_Boy
15-05-04, 18:03
sot do te shkoj ne Austri kaq do bej per sot

Vera mua po me merr a?hyhyhyhy

Vera
15-05-04, 18:39
aferdita ne salsburg jam po nuk po mu rrihet hiq e ty Cool_Boy me te pas qetu nashta ish shku disi

Cool_Boy
15-05-04, 18:40
aferdita ne salsburg jam po nuk po mu rrihet hiq e ty Cool_Boy me te pas qetu nashta ish shku disi


Vera ashtu eshte besom as mua nuk ashte ka mu rrihet por pse serdhet tek une moj????

Vera
16-05-04, 14:55
aferdita ne salsburg jam po nuk po mu rrihet hiq e ty Cool_Boy me te pas qetu nashta ish shku disi


Vera ashtu eshte besom as mua nuk ashte ka mu rrihet por pse serdhet tek une moj????

Po ti Cool-Boy tybe nuk me the eja se isha ardh po llom u bana e nuk po mu rrihet hiq veq qetash po nisna per ne shtepi e rehatohna shyqyr more ZOT

lazdrani
19-05-04, 15:45
Isha deri 14ora ne orar te punes pastaj isha ne qytet me motren dhe kam blere shume dhurata qe ajo i donte e une kuptohej paguja......ekam ndermend nje shoke te punes me vone ta takoja dhe te bejme plan per Neser ndoshta bejme Grill party :wink:

Murgesha
19-05-04, 15:50
O edhe sot isha ne pune e prej neser 4 dite pushim.
Yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah.
Sot do te pushoj mire e neser kismet nje shetitje te larget :lol:

lazdrani
19-05-04, 15:52
Te 4 te dite mos planifiko asgje?Lere te zbraste kete dite te rezervuar :wink:

Murgesha
19-05-04, 15:54
Kuptohet ajo. Po une sdeshta ta marrin vesh te tjeret. :lol: :lol: :lol: :wink:

hana
19-05-04, 16:04
ani qyqyyqyqy .......dashuria ....................... :wink:


sot valla jam shum e lumtur se me kan ardh do te aferm nga Kosova qeshtu muhabet,hajgare :wink:

lazdrani
19-05-04, 16:14
Te aferm apo .................heheheheheh :roll: :wink:

hana
19-05-04, 16:20
po po te aferm qika e dajes me kish marr malli shum :wink:

lazdrani
19-05-04, 17:03
po po te aferm qika e dajes me kish marr malli shum :wink:
Medova mosssssssssssss..............Floriiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :wink:

Vera
19-05-04, 17:26
bona shka bona sot kesh ne shkoll pak andej e pak me shoqe ashtu shkoj koha dhe tash veq te dalsha mu shetit se njet se kam mi prek librat me dor, deri neser

Cool_Boy
20-05-04, 11:09
aferdita ne salsburg jam po nuk po mu rrihet hiq e ty Cool_Boy me te pas qetu nashta ish shku disi


Vera ashtu eshte besom as mua nuk ashte ka mu rrihet por pse serdhet tek une moj????

Po ti Cool-Boy tybe nuk me the eja se isha ardh po llom u bana e nuk po mu rrihet hiq veq qetash po nisna per ne shtepi e rehatohna shyqyr more ZOT

Do te ishi rehatu me mire po te ishi me mua qiki apo?? :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
20-05-04, 11:51
Puna po me thrrete :(

anna
20-05-04, 12:41
Puna po me thrrete :(


ku bre une per vete asgje nuk po degjoj :shock: :shock: :D :D

lazdrani
20-05-04, 20:42
Puna po me thrrete :(


ku bre une per vete asgje nuk po degjoj :shock: :shock: :D :D
Anna apo me mbane ndrrimin neser :(

aferdita
21-05-04, 07:40
sot kam me punu tani mas pune do te shkoj ne nje koncert shqip eshte :o

Vera
21-05-04, 07:43
sot do te shkoj ne shkoll pastaj pasi qe eshte e premte do dalim me shoqe pak per sheti dhe kaq per sot...

lazdrani
21-05-04, 09:25
Prape ne orar te punes :(

Gentiana
21-05-04, 10:12
Prape ne orar te punes :(

Lazdran lumja ajo(Murgesha) qe te ka, ndaq i vyer,te gjitha bre.... :wink: 8)

lazdrani
21-05-04, 10:30
Lume befshe Genta, por edhe ti je e vuer i lumi aj djale qe te ka ty nafake.....E bukure je ti oooooooooooo ani qeshu pake se me paska marre malli te shohe :D

Gentiana
21-05-04, 10:32
Lume befshe Genta, por edhe ti je e vuer i lumi aj djale qe te ka ty nafake.....E bukure je ti oooooooooooo ani qeshu pake se me paska marre malli te shohe :D


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

anna
21-05-04, 13:09
Puna po me thrrete :(


ku bre une per vete asgje nuk po degjoj :shock: :shock: :D :D
Anna apo me mbane ndrrimin neser :(sorry por neser e kam pushim :D :D

mr_beni
21-05-04, 14:10
oooooooooo ishalla fitoj sot e kam nje ndeshje te footballit

Esmerallda
21-05-04, 14:25
Mistrec Beni ju sot keni me fitu. Ti ke me dhene nje gol te bukur shume.

mr_beni
21-05-04, 14:28
Mistrec Beni ju sot keni me fitu. Ti ke me dhene nje gol te bukur shume.

ooooooooo flm Esmerallda se me erdh qehrja pak qik qe me shlirove jam kon ne vese a do fitojm a jo

lazdrani
22-06-04, 18:59
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

Murgesha
22-06-04, 19:17
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :wink:

lazdrani
22-06-04, 19:18
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :wink:Nje kolege diku mbi 40-tat.... :wink: Ishte si nje Mama ime :wink:

Murgesha
22-06-04, 19:20
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :wink:Nje kolege diku mbi 40-tat.... :wink: Ishte si nje Mama ime :wink:

Ani shko por rri shume :wink: :evil:

lazdrani
22-06-04, 19:21
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :wink:Nje kolege diku mbi 40-tat.... :wink: Ishte si nje Mama ime :wink:

Ani shko por rri shume :wink: :evil:
Pa tjeter mos mbaje gajle :wink: Ika se 21:00 me duhet te jem te ajo :wink: Tungi

Barbaroza
22-06-04, 20:52
Sonte jam ftuar ne darke te nje shoqe e punes pasi ajo po ndahet nga kolegtivi i im ....I urreje ndarjet :(

:shock: :!: :shock: :shock: :shock: :wink:Nje kolege diku mbi 40-tat.... :wink: Ishte si nje Mama ime :wink:

Ani shko por rri shume :wink: :evil:


Pse moj Murgeshe po e leshon,une me qene ne vendin tend,kurre Lazdranit s'ia kish pare syri ate shoqe :evil:

Gentiana
22-06-04, 21:03
Barbaroza, shuj qik, se po te nxan sherri kund, te kujtohet keshillen se ja pata dhen un Murgeshes dhe sa fjal me dulen.... per te miren tende e kam!!?? :wink:

Barbaroza
22-06-04, 21:06
Jo moj Genta eshte puna e saj ne fund si don te veproje por une dhashe vetem mendimin tim :wink:

Gentiana
22-06-04, 21:09
Moj Barbaroza, un ateher vetem keshill per te miren e saj, dhe krejt ajo fjal se me dul. jo tash qka do te behet nuk ma nin mu hiq... :wink:

Murgesha
22-06-04, 22:13
Kuku bre po ne zor te madh jam prej ju dyjave. Hajt bre mos ma bani mua gajlen, se une e njoh Lazdranin me mire se ju.
I thash te mos rrij shume dhe ja tani eshte me mua e ju dyja plasni si te doni se njet se keni ju me u ba une e Lazdrani objekt i thashethemeve. :wink:

lazdrani
23-06-04, 10:42
NE VETMI,KUJTIME :arrow: MISS YOU :cry: :cry: :cry: :cry:

mickoja
23-06-04, 10:45
Te koka shkru sod un veq me kajt.. :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
23-06-04, 10:59
Te koka shkru sod un veq me kajt.. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mos Inxhja mickoje se po del zemra jashte,mendo pake per shendetin tend ....mos bre se me kepute zemren :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Bene zoti mire :(

Cool_Boy
23-06-04, 11:01
Nuk e di se qka do te bej sot hiq ahhah...........Ndoshta do te gatuaj me vone ama me duhet dikush me ma ule brumin..........

Vera
23-06-04, 15:31
Cool-boy po vij une :wink: :lol: :lol:

valla nuk e di :? :? :? ck ado bej sot hiq

sexybrikenda
23-06-04, 16:03
NE VETMI,KUJTIME :arrow: MISS YOU :cry: :cry: :cry: :cry:
MISS YOU TOO LAZDRAN :wink:

lazdrani
23-06-04, 17:11
NE VETMI,KUJTIME :arrow: MISS YOU :cry: :cry: :cry: :cry:
MISS YOU TOO LAZDRAN :wink:
I hate you :twisted: :twisted: :twisted:

Barbaroza
23-06-04, 17:17
Sexybrikenda,me qene sikur ti e kisha mbyte veten sot :(

lazdrani
23-06-04, 17:58
Sexybrikenda,me qene sikur ti e kisha mbyte veten sot :( Tregoi be Barbaroza se ku eshte bunari :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
23-06-04, 18:21
Hajt se merzia ia tregon vete :lol:

Cool_Boy
23-06-04, 20:35
Cool-boy po vij une :wink: :lol: :lol:

valla nuk e di :? :? :? ck ado bej sot hiq

vera qysh mos me te marr ty moj???Hajde qiki menjhere

aferdita
24-06-04, 06:35
sot duhet te punoj valla
e tani do te hy ne forum masi te kthehem prej punes :wink:
edhe kalofshi mire

Vera
24-06-04, 08:05
asgje valla nuk e di se cka se hahahaha :lol: :lol: u kenaqa pasha mamin :lol:

Cool_Boy
24-06-04, 10:00
Nuk e di qka do te bej sot more njerz ende mire nuk jam kefjell prej gjumit ahahh....

lazdrani
24-06-04, 11:21
Pune :wink:

Murgesha
24-06-04, 12:09
Pushim!

mickoja
24-06-04, 12:10
punet e shtepis :lol: :lol:

Murgesha
24-06-04, 12:15
punet e shtepis :lol: :lol:

Te lutem Mickoja bej edhe nje kerlan me duqa. Se erdhaaaaaaaaaaaa!!!

mickoja
24-06-04, 12:17
ok se dhe djath kam u ka me na knaq krelana dhe speca turrshi ka

Murgesha
24-06-04, 12:18
ok se dhe djath kam u ka me na knaq krelana dhe speca turrshi ka

O Lumja une qe te kam Mickoja. :lol: :lol: :lol:

mickoja
24-06-04, 12:24
:lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-06-04, 16:44
Sonte do te punoj deri ne 22 edhe nderkohe do te hyj ne kafenen e forumit per tu freskuar :roll:

Gentiana
25-06-04, 10:44
It's Shoping time!!! :P

lazdrani
25-06-04, 10:52
It's Shoping time!!! :P Shume bukure te ti,Une do te punoje :(

Barbaroza
25-06-04, 11:55
Edhe une do te punoj :wink:

Murgesha
25-06-04, 14:30
Une e kreva. :lol:

Vera
25-06-04, 14:33
une valla asgje se erdha nga shkolla dh etash e kam bo njet veq me nejt sot :wink:

lazdrani
26-06-04, 16:17
Pushim sot dhe neser :D Do te vizitoi Njerzit e e mije,Kino dhe diku ne mbremje zbavitese 8) Kuptohet me Murgeshen :P

Murgesha
26-06-04, 17:54
Normal, Se bashku do e kalojme ket vikend. Mos ju trego te lutem se po dua te rrime vetem :wink:

Barbaroza
26-06-04, 17:56
Une edhe pak do te shkoj te fle :wink:

lazdrani
26-06-04, 17:56
Normal, Se bashku do e kalojme ket vikend. Mos ju trego te lutem se po dua te rrime vetem :wink: :wink: Pajtohem............Cool-Boy cka po i afrone Veshet ah :D

Cool_Boy
26-06-04, 18:00
Normal, Se bashku do e kalojme ket vikend. Mos ju trego te lutem se po dua te rrime vetem :wink: :wink: Pajtohem............Cool-Boy cka po i afrone Veshet ah :D

O lazdrano ke te veshet e mije te mbedhej po duken qe jun aferu afer jush ahhahah,mos ke gajle shokit ok se nuk jan aferu qe une kam desht ahahah......

Cool_Boy :wink: :wink:

Barbaroza
28-06-04, 08:40
Gjysme dite do te punoj,pastaj te shohim :wink:

mickoja
28-06-04, 10:03
koha per punč :(

lazdrani
28-06-04, 10:49
:roll: Hmmm edhe une :( Keine lust :wink:

mickoja
01-07-04, 11:22
mazdite mčsim :wink:

Murgesha
01-07-04, 11:54
Asgje te veqante.

Gentiana
01-07-04, 15:11
Mbas nje Dite te lodhshme, do te pushoj!!! :P

Vera
03-07-04, 12:39
do te luaj basket sot :wink:

Cool_Boy
03-07-04, 14:29
do te luaj basket sot :wink:


Mua spo me merrni a?? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

mickoja
04-07-04, 10:13
Punč..punč..punč..punč..punč..dhe njeher punč :? :?

fisniku
04-07-04, 10:27
Cka u bo Mickoj a nuk po te dalin boll ditet tjera po edhe te dieleve po punon .

lazdrani
04-07-04, 11:03
Cka u bo Mickoj a nuk po te dalin boll ditet tjera po edhe te dieleve po punon .Eh i lumi ti qe ke pushim,une kam asi fati si mickoja pune :(

Honesty^uk.
04-07-04, 11:19
Punč..punč..punč..punč..punč..dhe njeher punč :? :?pune pune nate dhe dit
qe te qesim pake drit

lumja shpia si te paska

Naki
04-07-04, 12:46
Pune pune
nate e dite
per cigare
dhe qibrit

haaaaaaaaaaa
edhe une sikurse mickoja dhe lazdrani jame ne ndrrimin e dyte,nuk po punohet, ani kur po mendoje se edhe dy jave kane mbete deri te pushimi vjetore nuk po shkone koha hiq .
ju pershendet Naki

Honesty^uk.
04-07-04, 13:17
Pune pune
nate e dite
per cigare
dhe qibrit

haaaaaaaaaaa
edhe une sikurse mickoja dhe lazdrani jame ne ndrrimin e dyte,nuk po punohet, ani kur po mendoje se edhe dy jave kane mbete deri te pushimi vjetore nuk po shkone koha hiq .
ju pershendet Naki:lol: :lol: :lol: edhe ti paske filluar ti numerosh ditet si ne ushtri, Naki

Barbaroza
04-07-04, 16:10
Te gjitha planet per sot,i mbarova :)

aferdita
04-07-04, 16:55
sot do te rri ne shtepi
ndoshta me von do te dal ne park pakes

Honesty^uk.
04-07-04, 20:48
Te gjitha planet per sot,i mbarova :)

akoma ska mbaruar dita Barbaroza, planet vazhdojn :arrow: :idea:

Barbaroza
04-07-04, 21:00
Te gjitha planet per sot,i mbarova :)

akoma ska mbaruar dita Barbaroza, planet vazhdojn :arrow: :idea:

Mire e ke Honesty,me paska mbetur veq edhe te fle :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 21:03
Te gjitha planet per sot,i mbarova :)

akoma ska mbaruar dita Barbaroza, planet vazhdojn :arrow: :idea:

Mire e ke Honesty,me paska mbetur veq edhe te fle :wink:


gjumi eshte i fundit Barbaroz :arrow: :wink:

Barbaroza
04-07-04, 21:07
Te gjitha planet per sot,i mbarova :)

akoma ska mbaruar dita Barbaroza, planet vazhdojn :arrow: :idea:

Mire e ke Honesty,me paska mbetur veq edhe te fle :wink:


gjumi eshte i fundit Barbaroz :arrow: :wink:

Po pra,dhe po me duket se me eshte afruar :roll:

Honesty^uk.
04-07-04, 21:11
quote]

Po pra,dhe po me duket se me eshte afruar :roll:


gjume ne kete orar vetem pulat bien tek ne :lol: :lol:
ishalla ti bjen me vone
dhe duhet mu u mesuar oj qik me ra me fjet me vone se qka ban ti kur te shkosh te shpia jote :wink:

Barbaroza
04-07-04, 21:14
quote]

Po pra,dhe po me duket se me eshte afruar :roll:


gjume ne kete orar vetem pulat bien tek ne :lol: :lol:
ishalla ti bjen me vone
dhe duhet mu u mesuar oj qik me ra me fjet me vone se qka ban ti kur te shkosh te shpia jote :wink:

Ha ha ha,po une e bej timen(teken) kudo qe te shkoj :wink:

Honesty^uk.
04-07-04, 21:23
Ha ha ha,po une e bej timen(teken) kudo qe te shkoj :wink:

si te jete vendi behet kuvedi
se me ba me te qelluar vjehrra koke fort si ti
kukuku cka marohet aty :lol: :wink:

Barbaroza
04-07-04, 21:29
Ha ha ha,po une e bej timen(teken) kudo qe te shkoj :wink:

si te jete vendi behet kuvedi
se me ba me te qelluar vjehrra koke fort si ti
kukuku cka marohet aty :lol: :wink:

Hajt se lehte ia bej une me vjehrren,e zbuti saora :wink:

Murgesha
05-07-04, 19:04
Hajt se lehte ia bej une me vjehrren,e zbuti saora [/b]:wink:

Barbaroza ruaju qiko se po shkon najkah per dushke e po kthehesh me gogla :wink: :wink:

Honesty^uk.
05-07-04, 19:28
Hajt se lehte ia bej une me vjehrren,e zbuti saora [/b]:wink:

Barbaroza ruaju qiko se po shkon najkah per dushke e po kthehesh me gogla :wink: :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mire se ja ke kujtu :wink: