PDA

View Full Version : MURGESHA,BARBAROZA,GENTA,ZANA.....


lazdrani
25-04-04, 15:12
Si moderatore te lezeteshme qe keni fituar shume simpati nga shume antare te forumit desha vetem te ju beje nje komplimet ju lumte dhe vetem vazhdoni keshtu jeni me te mirat..... nje deshire e imja personale do te ishte qe ne kohe te ardheshem ndoshta edhe Jehona ju bashkohet :wink:

Barbaroza
25-04-04, 15:17
Te falenderoj Lazdrani per komplimentin.Besoj se ne te ardhem do te jemi edhe me te kendshme :)

Gentiana
25-04-04, 15:39
gjithashtu te falemenderoj Lazdran, shpresoj qe ta kemi Dardanin gjithmon, te shkruajm me kenaqesi,dhe po ashtu me deshir.


Do te mundohemi me u kend gjith keshtu siq jemi, apo jo ?? :roll:

Jehona edhe mua me mungon,po ja qe esht nxen edhe pak!!

kreshniku85
25-04-04, 15:41
Kreshniku ju pershendet shum juve moderatore te nderuara duke ju deshiruar suksese edhe me te medha ne te ardhmen..
urimin e percjell kenga Pa Qika te Mira Zoti mos na lashte... :lol: :wink:

Naki
25-04-04, 21:45
Fjala jote u befte Flori,kurr ma mire deri tani kush ska fol.
Ju deshiroje mireseardhje ne forum Kreshniku 85,pershendetje nga Naki

Murgesha
26-04-04, 11:42
Lazdrani komplimente per pershendetjet e sinqerta derguar ne 4 Moderatoreve te forumit Dardania.
Me anetare cfare ka www.dardania.de eshte kenaqesi te punojsh e te moderojsh.
Jeni te gjithe te mrekullueshem.

Zana
26-04-04, 13:37
Te falenderoj edhe une lazdran Bruderherzzzzzz dhe te pershendes edhe ty perzemersisht!! :P :wink:

anna
26-04-04, 14:54
ah edhe une dua te pershendes moderatoret tona te mrekullueshme jeni shume te forta a vazhdoni keshtu tung nga anna :wink:

yllka
26-04-04, 17:59
Respekt :arrow: Me te mirat

florian
27-04-04, 22:14
PASKA QENE NJE TEME KAQ E MIR PER NJEREZ PUNTOR E SE KAM PAR.

JU KERKOJ FALJE MODERATOREVE QE NUK E KAM VU RE KET TEM :wink:
PO JU E DINI SA SHUM JU RISPEKTOJ KESHTU QE ME FALET SHPRESOJ .

URIME TE GJITH STAFIT DARANIA E SODOMOS ANTAREVE TE MBI SHKRUAR URIME . KAM SHIKUAR PO JO SHKRUAR SHUM FORUME KY FORUM KISHTE NJE GJE ME TEPER SE TE TJEREET NJE NGROHTESI DHE TANI E KUPTOJ DHE PSE JENI JU STAFI QE JENI TE MEDHENJ.
PERSERI URIME DHE SUKSE :lol:

Vera
08-05-04, 09:47
Ju pershendes moderatore te nderuara Murgesha Barbaroza Gentiana dhe Zana jeni te mrekullueshme

Me rrespekt nga Vera

Barbaroza
08-05-04, 10:01
Te falenderoj dhe te pershendes Vera!

Gentiana
27-07-04, 18:39
Pershendetje per kto 4 edhe nje her, :P :P :wink:

Barbaroza
27-07-04, 19:16
Edhe une e pershendes se pari veteveten se kam qelluar pak egoiste(mos kujtoni se eshte e vertete :wink: ),pastaj shoqet mia dhe gjithe anetaret e dardanise,pa marre parasysh cfare gjinie kane, te rrejshme apo te vertete :wink:

Barbaroza
19-11-04, 15:16
Paska kohe qe s'kemi marre pershendetje ne :(

Gentiana
19-11-04, 15:28
Paska kohe qe s'kemi marre pershendetje ne :(

Jo bre!!! :( :(

Barbaroza
19-11-04, 15:36
Nga xhelozia e kane,hajt,hajt :cry: :cry:

Gentiana
19-11-04, 15:47
Me siguri!! Po hajt se un po na pershendes nje her. :wink:

turisti
19-11-04, 16:19
Ju pershendes. :wink:

Barbaroza
19-11-04, 16:41
Ju pershendes. :wink:

Flm Turisti :)

turisti
19-11-04, 16:48
Ju pershendes. :wink:

Flm Turisti :)

Me nder qofsh,shoqe,hahahahahahahahahahahahahahahahahah.( pershendetjet e mija,gjithashtu permbajne deshire per fat ne jete ). :wink:

Mafiozi
19-11-04, 19:00
Pershendetje te forta me gjith zemer per LOQKAT e forumit
Genta, Barbaroza, Murgesha, Zana, ne ket grup i vendosi me qef
te madh edhe ShejTonKen e Luanen... :lol: :lol: :lol: :wink:

Vazhdoni keshtu jeni zemra e forumit, pa ju as un, po as shum tjer
anetar nuk do te jem aq te lumtur ketu...

:wink: 8)

Kercovari
20-11-04, 10:28
Nga frika se mos po i kan xheloza te dashurit, u distancova pakes keti urimi,po ama s`durova jo!.
Le te me vrasin! Nje perqafim i ngrote vellazror s`ka vend per xhelozi.
Me respekt Kercovari.

Ylberi_be
20-11-04, 11:35
Pershendetje per keto tri vajza nga zemra Per punen dhe knaqsin qe ja sjellin ketij forumi.
Puna juaj qoft e pa ndalshme deri ne perkryrje e te gjitha detyrave te juaja qe i keni per mirkuptimin dhe sjelljeve miqsore.
RRespekti i juaj per ne eshte mirkuptim dhe toleranc nder shoqrore vetem ju mund ta mbani at dhe ta kurorzoni me miresi

Barbaroza
20-11-04, 14:59
Turisti,Mafiozi,Kercovari dhe Ylberi_be,te gjithe keni pershendetje te forta motrore kudo qe te jeni!

RRUSHI
07-01-05, 09:28
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:

lazdrani
07-01-05, 14:26
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:


GJITHMONE I RESPEKTUAR RRUSHI ,TE PERSHENDES PERZEMERSISHT LAZDRANI :wink:


GEZUAR VITIN E RI 2005 LOQKAMAN :P TE UNE NUK JE I HARRUAR :wink:

Mafiozi
07-01-05, 16:55
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:


RRUSHI, megjithse nuk te njoh mir, te pershendes me gjith deshir te njoftohem
me ty kur vjen momenti.

Kaloh mir :wink:Mafiozi.

Barbaroza
08-01-05, 10:47
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:

RRUSHI,je i pershendetur si gjithmone nga ana ime.Mos harro se na ke munguar shume me shkrimet tuaja!

Arbėri
08-01-05, 11:34
Edhe une pershendes parine apo ELITEN e keti forumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A duhet edhe me naj keng apo vetem keshtu, thate? heheheh :wink: :lol: :P

Barbaroza
08-01-05, 12:02
Edhe une pershendes parine apo ELITEN e keti forumi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A duhet edhe me naj keng apo vetem keshtu, thate? heheheh :wink: :lol: :P

Arbėri,patjeter se me kenge duhesh,mundesh edhe me kete te firma jote:"Amaneti". :lol: :lol: :lol:

Murgesha
08-01-05, 12:52
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:


Rrushi edhe unė tė pėrshėndes shumė.

Gentiana
08-01-05, 14:37
Rrushi flm per keto pershendetje,te pershendes edhe une ty,dhe te uroj Dite te kendshme.

PS: Doku me shpesh...

sexybrikenda
09-01-05, 13:59
Mendoj se nuk ishte ide e qelluar qe te veproja ne ket menyr dhe te ju veqoja por disi i prini listes sime si me te rrespektuarit , edhe pse ka shum koh qe nuk jam aktiv ne forum nuk kalon dit pa e hap dardanin qe ti lexoj nga 2 apo 3 postime tuaja , andaj edhe shfrytzoj rastin tju pershendes nga zemra dhe vetem perpara :arrow: ju lumt :wink: :wink:

RRUSHI kjo eshte ide e bukure ,shfrytesoi rasti ti pershendes Murgeshen,Barbarozen,Gentianen dhe Lazdranin.Zoti ju plotesofte te gjitha deshirat qe keni.
Te fala edhe ty RRUSHI :arrow: Ardita

Agroni22
09-01-05, 16:30
JENI TE PERSHENDETURA SEPSE E MERITONI,PA JU DARDANIA SDO
TE KISHTE KUPTIM

dr1ta
10-01-05, 01:52
Mos u ben cull krejt :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
10-01-05, 11:31
Faleminderit Ardita,edhe ti je e pershendetur nga ana ime!

ShEjToNkA
11-01-05, 16:28
JENI TE PERSHENDETURA SEPSE E MERITONI,PA JU DARDANIA SDO
TE KISHTE KUPTIMFlamnderit. Gjithmonė i pėrshėndetur dhe i nderuar nga unė!
Gjithė tė mirat!