PDA

View Full Version : Vetėm njė fjalė!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50

Murgesha
22-01-04, 21:45
Kur te hyni ndonjeher ne kete teme, ju lutem qe te pershkruani veten se si ndjeheni ne kete moment, vetem me nje fjale.
Sonte une jam

Melankolike... :br:

K-man
22-01-04, 22:26
mire

RRUSHI
23-01-04, 04:21
I MERZITUR :!:

Barbaroza
23-01-04, 08:45
Mire.

lazdrani
23-01-04, 11:28
Po me dridhen duarte nga kenaqesia be Murgesha...... :wink:
Jam gjithmone i dispunuar dhe pres me kurreshtje pergjigjjet e antareve te Forumit......Ju pershendes te gjitheve me nga nje mpuq ne faqe :wink: lazdrani


Jeni me te bukurit

Murgesha
23-01-04, 11:37
Ej Lazdrani shpesh bre po te dridhen duart koheve te fundit. Mos e ke prej gripit ndoshta hahaaha :lol: :lol: :wink:

anna
23-01-04, 12:47
pak e merzitur edhe e tensionuar nuk e di pse : :!: :!: :!:

hana
23-01-04, 13:36
shummmmmmmmm e zhgenjyer e merzitur

Naki
23-01-04, 17:50
i Uritur, i etshem nje dose lodhje nga fundjava nje grip viral nuk me lene te qete,po me duket lazdran ti ma ke ngjite :lol: :lol:

lazdrani
23-01-04, 21:30
:lol: :lol: :lol: :lol: I nderuari Naki mos u brengos se te kalone :wink:

Naki
24-01-04, 11:47
Faliminderit sot ndihem me vital duke pire vitamin C me qaj te zi(qaj rusi)
pershendetje lazdrandhe per te gjith antaret tjere te forumit

Murgesha
24-01-04, 12:11
Happy :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
24-01-04, 12:25
Very very hapyy :lol: :lol: :lol: :roll:

Murgesha
24-01-04, 13:14
Edhe ti Barbaroza. Une jam Very Happy, dhe e di pse. Hajt te lutem veq mua tregom ne vesh. Pse?

Barbaroza
24-01-04, 14:59
Mire pra Murgesha,mbaje veshin dhe mos i trego askujt,ne flasim permes shifrave **** ****** ****** ** ****** ok :wink:

Cool_Boy
24-01-04, 15:52
Zemra po mu dridhet murgesha kur po medoj per ju hahahahh

Ndihem shum mir Murgesha

Naki
29-01-04, 20:23
jam i lumtur,qe pas 4 ditesh u hape dritarja e forumit diskutimet shoqeror

Zana
29-01-04, 20:57
kurqysh hiq.. :(

blerina
30-01-04, 01:21
spo rrihet hiq

Gentiana
30-01-04, 15:04
E Gezuar,se mujta me hi ne kte forum me ne fund!!

anna
30-01-04, 17:43
keq shume shume keq jam shume nervoz me nje person :twisted: :twisted:

Barbaroza
31-01-04, 08:31
Nervoze :evil:

Gentiana
31-01-04, 15:59
Pa qef (smut) :( :( :cry: :cry: :cry:

Zero Cool
31-01-04, 19:43
I LODHUUUUUR

Honesty^uk.
01-02-04, 12:40
I PA PERQENDRUAR :arrow:

Gentiana
01-02-04, 16:50
E deshperuar!!

Murgesha
02-02-04, 10:35
:( :( E merzitur, shum :cry:

Barbaroza
02-02-04, 11:04
Shume mire.Ta mundim merzine.

Gentiana
02-02-04, 11:47
Me Grip! 20x me mur sot teshmja per 10min. Murgesha pse je e merzitur?? Ndoshta te kalon kjo sadopak duke shfletuar ne kte forum...

Genta

hana
02-02-04, 13:02
ne pergjithesi shum mire,e gezuar

Naki
02-02-04, 21:13
I lodhur,por me nje dose Disponimi

Zero Cool
03-02-04, 02:04
I Prgjumur

Gentiana
03-02-04, 10:52
Mir!! :roll: :roll: :roll:

Murgesha
03-02-04, 11:18
Super mir sot, me kaloi gripi e ty Gentiana?

Gentiana
03-02-04, 11:32
Murgesha edhe un ndjehem mir sot,jo super mir si ti,por mir!
Dhe tash nuk guxoj me u anku shum,se Rrushi ateher me kurreshtje te vehten :( :?
Po me vjen mir se ti ndjehesh super sot.
Te pershendes.
Genta

Honesty^uk.
03-02-04, 20:36
Murgesh ,sonte jam VERY HAPPY,
HAVE A NICE TIME

Zero Cool
04-02-04, 12:16
Shumė mirė sot
sepse nuk kam me punu :wink: :wink: :wink:

Gentiana
04-02-04, 12:22
Shum mir sot, edhe pse nuk kam arsye!!
Genta

lazdrani
05-02-04, 11:55
Sot ndihem shume shume shume shume shume.............. :P
Ah harrova te ju tregoj diqka ashtu si Genta :wink:

Gentiana
05-02-04, 12:31
Un sot ndjehem shkelqyeshem Lazdran,dhe kam shum arsye,njera nder tyre se u bera Princesh e forumit sot. Po keq se vetem nje dit bre :(

Genta

Murgesha
05-02-04, 13:27
Uh qka jam ne gezim sot :lol: :lol: ja keshtu po qeshem tere diten :D

Gentiana
05-02-04, 15:41
Murgesha na trego edhe neve shoqe qka esht aq qesharake qe te qeshim edhe ne,mbasi shumica ne kte forum sot ndjehen mir??!!

Genta

Zero Cool
06-02-04, 14:23
Pėr marak (sepse erdhi vikendi tybe) ”

Gentiana
06-02-04, 15:20
E Lodhur :x :x

Naki
06-02-04, 19:00
dhimbje dhembi qe spo lene te qete

lazdrani
06-02-04, 21:05
Zoteri Naki po me dhimbesh bre se me dhimbje te dhembeve nuk ka loje,
ok i ndaj dhimbjet me ty ndoshta te kalon me shpejte :wink: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
06-02-04, 22:54
Akoma e disponuar.
Z. Naki a te kaloi me dhembi? Kuku te Henen kam me shku te dentisti :cry:

Zero Cool
07-02-04, 00:34
Haj , haj jam bo qymyr, po mė duket mas ka pi pak birra :wink: :wink: :wink: hick,hik

Barbaroza
07-02-04, 10:27
Momentalisht po e ndjej nje lumturi te brendshme,akoma te papercaktuar,ndoshta eshte parandjenje per diqka te mire :)

Murgesha
07-02-04, 12:27
Hajr inshalla Barbaroza. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
07-02-04, 12:31
Momentalisht esht ka me dhemb kryet aq shum saqe as me lexu mir nuk po mundem,dhe e pergjumur,mbasi pram deri ne 4 te mengjesit nuk kam fjetur :cry: :(
Genta

Naki
07-02-04, 17:37
sot ndihem shume mire,festoje ditelindjen e bashkeshortes

Naki
07-02-04, 17:40
lazdran dhe Murgesh ju falenderoj per kujdesin e juaj,dje pas dite kame mbete me nje dhembe me pak kesaj i thojne pleqeri.
tung nga naimi

lazdrani
08-02-04, 18:28
Zoteri Naki te pershendes shume,qdo te mire per ju dhe familjen tuaj...lazdrani :wink:

Gentiana
08-02-04, 21:10
Sonte mir,sepse ka qen nje dit e shkelqyeshme,ndoshta se esht kan e diell,ditė per pushim dhe per familje.

Ju uroj nje Javė sa me te kendshme te gjithve.
Genta

Zero Cool
09-02-04, 01:04
Sonte keq sepse nesėr duhet me punu

lazdrani
09-02-04, 11:50
Sot ndihem shume mire pasi morra bileten e fluturimit per ne vendlindje .
Marsi do te jete muaji im juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:


KOSOVE TE DUA

Zero Cool
09-02-04, 12:45
Nervoz

Murgesha
09-02-04, 13:31
Zero_Cool mos tu anulu fluturimi qe je bere nervoz? 8)

Zero Cool
09-02-04, 17:45
Jo bre Murgesha por pe kam vėshtirė 5 ditėt e para nė javė me punu e pastaj po kalon disi, veq kėto 5 tė parat katastrofė , pėr atė jam nervoz :wink: :wink: :wink:

Gentiana
10-02-04, 11:10
Shum mir sot,pa arsye te veqant!

Genta

Murgesha
10-02-04, 11:13
Genta me vjen mire qe qenke se qenke mire sot.

Edhe une mire, njemend jam pak nervoze por mbasi me shendet mire :lol: :lol:

Gentiana
10-02-04, 11:15
Murgesha nervoz kam qen mbrem,kurse sot thash hajt tja le rendin Murgeshes per te qen nervoz se po me hidherohet kund :wink: :wink:

Genta

Murgesha
10-02-04, 11:17
Valla Genta e pash qe shum pa kuptim jam bere nervoze e mire qe me tregove. :lol:

Gentiana
10-02-04, 11:28
Dmth u gezove se ta dhash rendin apo Murgesha?? :wink: :?
Me e pa dit ta kisha dhen mbrem,po ja qe nuk me ke tregu!!

Murgesha
10-02-04, 11:31
Ani Genta kur po don me ta kthy prap, si te merzitesh pak tregom dhe ta nisi me post.

Gentiana
10-02-04, 11:35
Murgesha po thot Halla jeme se e kam ketu: Nervozen e Gentes mbaje se le se e pshton kte,po me pshton edhe mua,mos ke dert me na qu ma per post,se nuk na jet hatri hiq :roll: :oops:

lazdrani
11-02-04, 20:22
Sot ndie veten shume mire ======kam pushim dy dite :P

Murgesha
11-02-04, 23:48
I lumi ti Lazdran, paske me shkruar ne forum tema shume. E une valla jam lodh tuj pushu :cry: :lol:

drenousha
12-02-04, 12:23
e merzitur pak :cry:

lazdrani
12-02-04, 13:56
Murgesha do ta beja me qef por edhe aq kohe nuk kam per arsye se po pregatitem per pushim heheheheh Dhurat etj etj....Ah Murgesha te kisha afer do te dilja me qef me ty se e urrej vetun diq te bleje :cry: :cry: Hajde apo vjen :?: :wink:

Zero Cool
12-02-04, 14:41
Sot jam pėr merak

Murgesha
13-02-04, 13:00
Po Lazdrani me kenaqesi do te vije. A ke me ble shum dhurata? Edhe te ndihmoj ne zgjedhje. Priiiiiiiiiitem :D

lazdrani
13-02-04, 13:36
Prit Magar deri sa te del bar,po ku mbete moj Murgesha :lol: :lol: :lol:

Naki
14-02-04, 21:07
I disponuar :!:

Zero Cool
15-02-04, 00:57
Nė qejf , sepse fitoi Luani (boks) :wink: :wink: :wink:

lazdrani
15-02-04, 10:56
:roll: :roll: :roll: Luani na ka kenaqe mbrem bre faqet ja hangsha :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
15-02-04, 12:55
E kenaqur,(per fitoren e Luanit) :D

Murgesha
15-02-04, 13:12
Une jam e gezuar, por jam per vete e jo per Luanin. Njemend ai fitoi dhe i uroj fitoren por gezimi im eshte krejt tjeter. Mos me pyetni se sju tregoj :lol:

Gentiana
15-02-04, 15:57
As mua nuk do tme tregosh a? :( .
Edhe un jam sot e disponuar,pa arsye te veqant vetem ashtu, dhe ishalla nuk me prishet ky disponim per sot!

Ju pershendes te gjithve.
Genta

Gentiana
16-02-04, 12:32
E disponuar,por e lodhur!!

Genta

Zana
16-02-04, 17:39
Luan he Shqiptar o i ka kall krejt bre!!! hehe :P

Gentiana
17-02-04, 11:52
:( :( :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
17-02-04, 11:58
:roll: :roll: :roll: Shuj shuj zemer mos qaj se erdha prape :wink:

Murgesha
17-02-04, 12:10
Cka u ba bre Genta qe sot qenke ba keshtu.

Murgesha
17-02-04, 12:15
:roll: :roll: :roll: Shuj shuj zemer mos qaj se erdha prape :wink:

Lazdrani nese e ke hidheruar Genten kaq shume do te japim verejtje publike :lol:

lazdrani
17-02-04, 12:22
Murgesha jo be po dojke nje puthje ne faqe ,une i dhurova nje ne faqe te mbajte,ajo nisi te qaj dhe me tha se te djadhten faqe ke harruar :wink:

Gentiana
17-02-04, 12:32
Lazdran :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Barbaroza
18-02-04, 10:42
Nervoze,dikush me ka nderhyre ne msn dhe nuk tregon drejt kush eshte :(

Naki
18-02-04, 22:03
I disponuar,pas nje vikendi te qete .

Barbaroza
20-02-04, 12:33
:D

RRUSHI
20-02-04, 14:49
:D :D :D

Albanam
20-02-04, 16:31
Pėr tė gjithė ata qė duan kėtė urim...

Gėzuar Vitin e Ri sipas kalendarit Islam - HIXHRETI 1425.
Dita e parė e kėtij viti ėshtė nesėr, e shtunė, 21 shkurt 2004.

Urime nga Albanam...

anna
20-02-04, 17:47
gezuar gezuar :!: :wink:

Murgesha
20-02-04, 18:06
Gezuar :lol:

lazdrani
20-02-04, 18:16
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pershendetje te gjitheve ........nga lazdrani :wink:

Gentiana
20-02-04, 18:23
Sot serioze :? :? :?

Murgesha
20-02-04, 18:49
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Pershendetje te gjitheve ........nga lazdrani :wink:


Lazdranik krejt bre po me duket se Jehona po ta shton gazin dhe humorin. :lol: :lol: :lol:

Gentiana
20-02-04, 18:51
Murgesha te pershendes,athua ashtu qenka,po un e ti ku mbetem?? Sidoqoft kalofshit si esht me se miri,sepse kte jav nuk do te kem shum koh,me hi ne forum,vetem si gjith ju uroj argetim te kendshem.

Genta

lazdrani
20-02-04, 19:12
Jo be Murgesha dhe Gentiana nuk eshte ashtu vetem se disi nuk mundem ta ndaj Jehonen nga ju :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
20-02-04, 19:15
Valla njemend spo mundesh me na nda :lol: :lol: :lol: .
Genta mos mungo shume ne forum se mungesa e cdo anetari po ndihet shume. Ani cka bejme moj qe edhe nja dy jave na shkon edhe Lazdrani ne pushime hahahhaha. :lol: :lol:

Gentiana
20-02-04, 19:53
OK Murgesha do te mundohem nganjeher te hi dhe te ju shoh se si po kaloni,Lazdran banju muhabet ti deri sa te kthehna un ok??
Genta

Murgesha
22-02-04, 10:50
Sot jam pak e merzitur por besoj qe do tme kaloj.

lazdrani
22-02-04, 12:46
Te kalone moj Murgesha te kalone hiq mos u bere dertin Gentes se ajo vjen prape....Cka po done ti qe ku me ke mua si me qene vet :lol: :lol: :wink: Pershendes Zonjushe dhe nje dite te mbare per ju :wink:

Barbaroza
22-02-04, 14:12
Po ndjehem kureshtare.Athua pse Genta nuk do te paraqitet kete jave :wink:

Naki
25-02-04, 21:02
Nje grip Latent spo me lene Rahat,Tung naki :!:

lazdrani
28-02-04, 10:48
Gentianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!

Barbaroza
28-02-04, 12:16
Fenomenale :D

Murgesha
28-02-04, 12:38
:lol: :lol: E gezuar.

lazdrani
28-02-04, 21:34
oooooooooooo edhe tri nete e pastaj ne Kosove ihaaaaaaaaaaaaaa :P :P :P

Murgesha
28-02-04, 22:35
Lazdrani keto tri nete mos fli fare... Nejse do te na mungojsh ne forum por prap jam e gezuar qe po shkon. Beji te fala Kosoves. :lol:

lazdrani
29-02-04, 11:31
:lol: :lol: :lol: Mire e ke Murgesha te mos fleje aspake hehehhe.....
Patjeter qe do vizitoje forumin Dardania edhe ne kosove sepse ku forum e shkelqyshem dhe eshte nje pjese e jetes time tani.Pershendetje te sinqerta per ju zonjushe :P lazdrani

Gentiana
29-02-04, 19:54
Ju pershendes,ja u ktheva un,ufufufuf sa gjat mu ka dok pa hi me ju pa nje her,po sidoqoft ja ku jam prap.Dhe qka ka 3 ksajde? Meqe jam ne kte tem po ju tregoj se si ndjehem: shuuuuuuuum mir vetem e vetem se mujta me hi ne kte forum,aq shum se me paska marr malli per juve :wink:

Mbremje te kendshme

Genta

Gentiana
29-02-04, 21:32
Gentianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee mojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!

Heeeeeeeee more! qka je ka pisket ashtu,ende nuk kam pasur nevoj te shkoj te mjeku i Veshve,keshtu qe nuk ke nevoj te piskatesh?!!
:lol:

Murgesha
29-02-04, 22:35
E Gezuar, Gentiana mire se erdhe prap :lol: :lol:

Barbaroza
01-03-04, 09:12
E gezuar pasi Genta qenka kthyer :D

Gentiana
01-03-04, 11:19
Barbaroza kofsh e gzume gjithmon.

Mua mbas nje nate te gjat se kam qen e zgjume ( sigurisht per Oscar) sot qenka tu me dhimt kryet, por ne pergjithsi jam e gezuar!!

Genta

lazdrani
01-03-04, 13:43
Genta e thuaj se nuk e kam merituar Oscar qe e morra mbrem :lol: :lol: :lol: :lol: Nje mpuqqqqqqqqq ta dhurova nga ekrani Tv :wink:

Murgesha
07-03-04, 00:57
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
:cry: shume e merzitur

lazdrani
07-03-04, 10:58
:roll: :roll: :roll: Murgesha llokumi im,shuj shuj mos qaj se ja nisi edhe une mandej me qajte :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Gentiana
07-03-04, 12:26
:( :( :( :cry: :cry: :cry: Nervoz sot,dhe shum e merzitur.

lazdrani
07-03-04, 12:53
Jam i gezuar se takova mesuesen time..... :P

Murgesha
07-03-04, 16:03
Ashtu me mesuesen Lazdran.
Lazdran femije e Lazdran i rritur :lol: :lol: :lol:

Gentiana
08-03-04, 12:18
Sot mbas nje nate te qet dhe gjum te embel jam shum mir dhe e gezueshme. Gezimi nuk di pse esht ketu,vetem se esht, dhe ishalla nuk ndryshon mendjen. :wink:
Genta

Barbaroza
08-03-04, 13:16
E vertetova me ne fund se kisha mundur te jem nje agjente e mire.Zbulova diqka ne forum.
Po ndjehem mire :wink:

Gentiana
09-03-04, 15:10
Barbaroza sis,qka zbulove more ti,qe mi zgjate vesht tu degju kishe po tregon. E pse me thuajn mua se jam si CIA se un ende asgje nuk zbulova.
Kte emen sot e te mas do ta ket Barbaroza :cry:
Genta

Gentiana
12-03-04, 15:07
Kot nuk po na tregon kjo Barbaroza se qka ka zbuluar, dhe tash jam me kurreshtare se kurr. Barbaroza :?: :?: :?:

Barbaroza
12-03-04, 15:18
Genta,te tregoj ne privat se ketu e kuptojne te gjithe tani ok? :wink:

Gentiana
12-03-04, 15:21
Ok ok,vetem gutu pak se gat esht ka me duket. :wink: :wink:

Genta

Cool_Boy
12-03-04, 15:30
Qka ke zboluve ne forum moj Barbaroza???Trgon moj mos e mbaj sekret..

Gentiana
14-03-04, 14:20
Sot shum ne disponim,pa arsye te veqant vetem se mundet jeta te jet aq e mir,dita me shkelqim te diellit dhe se esht e diell,prap dulen do arsye.
Dit te kendshme
Barbaroza nuk na tregoj asgje,ncncncnc e prita kot.

Murgesha
14-03-04, 14:39
Heheheh Gentiana ta ka ndier zemra se jam sot ne forum per ate je e gezuar. :lol: :lol:
U ktheva serish, me keni munguar te gjithe dhe ju pershendes te gjitheve shume shume
Murgesha

Gentiana
14-03-04, 14:52
Heheheh Gentiana ta ka ndier zemra se jam sot ne forum per ate je e gezuar. :lol: :lol:
U ktheva serish, me keni munguar te gjithe dhe ju pershendes te gjitheve shume shume
Murgesha

A thua Murgesha per kte a?? wow,ateher me vjen mir qe me ne fund erdhe,dhe ma nreqe edhe mua disponimin e lere me tjert :wink: :wink:

Gentiana
14-03-04, 15:00
Murgesha nese mundesh me e qit Barbarozen me na tregu se qka ka zbuluar,se mua mu ben syt :shock: kishe po na tregon po kot. nuk di diqka me rendesi esht,sepse nuk e kish permendur fare.

Barbaroza
14-03-04, 15:03
Hajt bre,harrojeni kete pune se tani plas sherri e konflikti ne forum,e une dua te jemi te gjithe te bashkuar dhe te lumtur ne forum :D

lazdrani
14-03-04, 15:18
Genta aaaaaaa e dine cka Barbaroza ka zbuluar!!!!
Kishte pare enderr Veten me RRushin duke .................????? :lol: :lol: :wink:

Gentiana
14-03-04, 15:23
:?: :?: :?: Kti Ladzranit si von me i ra Zhetoni. Lazdran me sa e di un kta nuk jan me bashk. :roll:

lazdrani
14-03-04, 15:25
Genta kot mundohet ..K.>>>>>RRushi forever love with Barbaroza :wink:

Barbaroza
14-03-04, 15:40
Athua eshte e vertete kjo Lazdrani,ohhhhh sa me gezove :D

aferdita
14-03-04, 16:16
e merzitur :cry:

Gentiana
15-03-04, 13:04
:lol: :lol: :lol: E lumtur

aferdita
16-03-04, 17:53
e lodhur

Gentiana
17-03-04, 11:10
Kjo dit,si do qe te jesh te ben te lumtur. Zogjt ja filluan kenges se tyre, Dielli me rrezet e vet sa e hieshon vendin,dhe Njerzit e lumtur dhe qiftat dorperdore duke shetitur. Nje dit shum e mir,dhe shpresoj se kjo ndjenj mos tme nshon shpejt.

Genta

Murgesha
17-03-04, 11:13
Interesant moj Genta edhe te une njesoj. Pranvere ne natyre dhe ne shpirt. :lol: :lol:

Barbaroza
17-03-04, 13:44
Komsi :D ,Komsa :(

Gentiana
17-03-04, 14:07
Ja nisi Barbaroza me na kendu,ani kengen e Adelines(Thaqi). :wink: po e paske gabuar mori temen. hajgare po bej. pse moj kom si kom sa,mos te ka ra qef per edhe nje kenge te BlertaB?? :wink:

lazdrani
18-03-04, 10:16
Ich vermisse mein schatz bre,po me mungone zemra :cry: :cry: :cry:

BlertaB
19-03-04, 12:39
hahaha Genta kuku jo une nuk di me kendu kengen e Adelina Tahqit se nuk e preferoj at kengetare <NO COMENT>
Nuk e dua adelina thaqin ok.
Po jau kendoj nje tjeter hahaha tash per moment nuk po me bjen asnje ndermend vallah se di pse?? :roll:
E pershendes Genten shum si dhe Lazdranin kalofshi bukur argetim te kendshem.

BlertaB
19-03-04, 12:40
Latdrani du vermisst dein schatz eeeee vallah shum keqe si e ki lan Zemren tande ne kosov pse nuk e mershe me veti o Lazdran a?? :roll:

Gentiana
19-03-04, 16:21
:cry: :cry: :cry: :cry: Qe dy dit nuk kam hi ne forum,dhe askujt nuk i paskna munguar,per kte jam shum shum e merzitu,sepse as qe me ka pershendet kush :wink:

Ju pershendes,dhe ju uroj nje argetim te kendshem. Meqe do te kalojn do dit dhe nuk do te mundem te hi ktu si perpara,bile nganjeher do tju shikoj se qpo beni e qka treja ktu :wink: edhe pse askujt nuk i mungoj,po ja qe ju do tme mungoni mua :cry: :(

Genta

Murgesha
19-03-04, 16:28
Genta xemla na ke munguar normalisht, por kemi qene nen ethet e ngjarjeve ne Kosove. Andaj te lutem koptona te gjitheve dhe mos shko prap :cry: :cry:

Gentiana
19-03-04, 16:34
Murgesha me tvertet ashtu esht,as un nuk kam menduar ne asgje tjeter perpos se qdo te behet,qesht be,dhe keshtu me radh. Shpresoj se do te behet mir,mbase si te gjith edhe un kam te aferm atje.

Gentiana
20-03-04, 13:47
Sot mir me then :roll: po do te jet me mir me von,se do te takohem me shoqen me te ngusht (mbas Jehones) dhe i kemi do plane, a don te vjen kush?? :arrow: ma nshoni nje ze

anna
21-03-04, 14:25
sot ndihem mire, ketu ne tr po ben shume nxehte po mu doket se ka ardh vera tere diten e kam mendjen se si do ti kaloj pushimet po pres me padurim qe te shkoj ne kosove..... mezi po shkojn keto dite se pastaj drejt e ne kosoven tone te lire hajt tung tung ju pershendes te gjithve
anna :wink: :wink:

Gentiana
21-03-04, 15:19
Sot mir,duke e degju kengen e Gentianes, dhe edhe nje dit e mir esht per mua. ashtu ju uroj edhe juve. kalofshi si esht me se miri.

Genta

Murgesha
21-03-04, 17:06
Genta kush po e kenton kengen. Mos Shkumbini. e mua askush sme ka kushtuar kenge :cry: :cry:

PlaY^_^BoY
21-03-04, 20:21
Fhuuuuuuuuuu oooooo popull a e dini more qka me ka ba vaki ni femer qe e kam dasht me se shumti ne bot qe er kam dasht edhe em shum se veten e kam taku sot ne chat edhe i kam fol 30 min ne privat edhe te pakten ni pergjigje sma ka ba a e dini more se plasa ooooo njerz :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Gentiana
22-03-04, 15:28
Genta kush po e kenton kengen. Mos Shkumbini. e mua askush sme ka kushtuar kenge :cry: :cry:

Murgesha me trego cila keng te pelqen dhe un do ta kendoj per ty, dhe do ta kushtoj vetem ty :wink: u be??

Genta

Murgesha
22-03-04, 15:41
Genta me pelqen ky tekst:
Murgesha me e mire se krejt....
Nese mundesh ta komponosh ateher do te ndihesha very happy :lol:

Gentiana
22-03-04, 15:43
Murgesha nuk kam nevoj te shkruaj nje gje te till,sepse te gjith e dim se je me e mira (mbas meje) :wink:

Murgesha
22-03-04, 15:53
E po per ate shkak te kerkova te me kendojsh ate kenge :cry: se e di se jam numer 2 ne forum :lol:

lazdrani
22-03-04, 22:03
:roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Murgesha :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:19
Lazdrani a edhe ti po pajtohesh me mendimine Gentes a :?: :arrow: :cry:

lazdrani
22-03-04, 22:27
Jo be Murgesha por po quditem se si Genta mundohet me dhune ta marre vendin e pare qe nuk i takone :wink:


NR.1 MURGESHA&LAZDRANI :wink:

Murgesha
22-03-04, 22:29
:lol: :lol: :lol: :lol: Lazdrani, te kam cool 8) 8) 8) pasha mamin.
Tani ma bere mbremjen te bukur :D :D :D :D

lazdrani
22-03-04, 22:42
.............................dhe shume e shume mbremje tjera te bukura te uroje :wink: :D


Murgesha Genta pasi qe eshte shoqe jone e dashure dua nje komplimet tja dhuroje:Genta ti ke buzeqeshje te embel nr.2 mbas Murgeshes(1) :D :wink: :P

Gentiana
23-03-04, 10:58
:cry: :cry: :cry: :cry: Jo Lazdran qka nuk e kam vendin e par,as me te dyten nuk pajtohem. Po bej hajgare.
Ama hey ku po don more me dit ti se e kam buzqeshjen e mir un,ncncncncn. dhe e dyta nuk ja marr askuj un vendin e par me dhun,e me se paku Murgeshes se e kam shoqe.
:wink: :wink:
Genta

PlaY^_^BoY
23-03-04, 14:28
PERSEMe bere te te doja se e dija qe me doje
por dashurin time se dija se do ma trathtoje
do e kerkosh por kurr sdo ta gjesh
pas kesaj te gjitha dashurit trathtare do i kesh
Pa asnje te keqe ti hyre ne zemren time
por tani e ke shkaterruar e ke bere therrime.
perse me thoje se te dua shum
perse tani ti ike u largove nga un
perse tani lotet po me rrjedhin lum
sepse ti vec vuajtje me shkaktove
perse kaq shpejt ti mu me harrove

Gentiana
24-03-04, 11:39
Sot hiq mir,esht tu me dhimt kryet shum, edhe disponimi diqka 0 esht sot.Murgesha shoqe a je ksajde?? hajde nese mundesh me me disponu bile pak ti,se katastrof esht puna :roll: :( Nejse. Ju uroj nje dit te kendshme te gjithve.

Genta

Murgesha
24-03-04, 11:46
Po Genta ketu jam.
Cka te ka ndodhe motrushe :?:

Gentiana
24-03-04, 12:02
Nuk e di,pram deri von nuk kam fjet,dhe disi koha esht sa Dielli sa Borė (sot kemi prap Borė) dhe ndoshta esht nga koha,ateher edhe disponimi hmmmmmm hiq sot.

Murgesha
24-03-04, 12:20
Uffffffffffff Genta une mendova se mos te ka ndodh najsend. Lere boren rehat se ajo bie ne vend te vetin :wink:

Gentiana
24-03-04, 12:41
Po le te bjen po mu nuk ka nevoj tma prish disponimin. ndoshta vetem ja lash fajet bores. Nejse. po mbase je ti ketu tash.....

Murgesha
24-03-04, 12:42
Hajt pra qeshu tani :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
24-03-04, 15:27
:D :D :D Vetem nje fjale :D :D :D
U kenaqem e kurre su gezuam :wink:

Murgesha
24-03-04, 18:15
Gezohu Lazdrani se kjo jete keshtu e ka :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-03-04, 10:57
Sot po ndjehem as :D as :(

Gentiana
25-03-04, 12:11
Barbaroza ndoshta te ka marr malli per mua,se moti nuk ke qen ne forum apo jo??
:wink: ja ku me ke tash. Dit te kendshme dhe beru me shum :lol:

Genta

Murgesha
25-03-04, 12:25
:lol: :lol: :lol: Ohoho kam dal ne ballkon e po pjekem ne diell. :lol: :lol: :lol: Kohe fantastike :D

sexybrikenda
25-03-04, 15:15
SOT PO ME DJEG MALLI PER VATAN :!: :!: :!:

Naki
25-03-04, 18:05
sexybrikenda qe te mos mallengjehesh per vatan nese pranon ndegjo kengen e danit tradhetare ateher une do ta kaloje ty per nga mallengjimi
haaaaaaaaaaaaaaaa :!:
te pershendes-Naki

Naki
25-03-04, 18:05
sexybrikenda qe te mos mallengjehesh per vatan nese pranon ndegjo kengen e danit tradhetare ateher une do ta kaloje ty per nga mallengjimi
haaaaaaaaaaaaaaaa :!:
te pershendes-Naki

lazdrani
29-03-04, 09:54
Murgesha sot jam per se teperi Happy :wink: PSE :?: :D :D :D

Murgesha
29-03-04, 11:18
Te ka ardhe Zemra prej Kosove :lol: :lol: :lol: per ate a po jo :wink:

Barbaroza
29-03-04, 12:07
Si shpeshhere,as,as :wink:

Gentiana
29-03-04, 12:34
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
30-03-04, 10:39
Jo Murgesha po diqka tjeter??? :wink:

Murgesha
02-04-04, 16:59
Sot jam Very Happy :lol: :lol: :lol:

anna
03-04-04, 09:09
me too,, i am very very hapyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
03-04-04, 13:27
Edhe un shum e gezuar, pa arsye!

lazdrani
04-04-04, 11:20
Shume i gezuar se po bjen shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol:

Murgesha
04-04-04, 14:59
Edhe une jam e gezuar. :lol: :lol: :lol:
Lazdran mos i trego askujt pse jemi te gezuar :wink: :wink:

lazdrani
05-04-04, 09:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
05-04-04, 14:30
Tani per momentin as :D po as :(

Genta

lazdrani
10-04-04, 11:07
Dje isha i gezuar shume ,sot edhe me shume :wink: :P

Murgesha
11-04-04, 19:13
Sot jam e merzitur shume. :( :( :(

sexybrikenda
11-04-04, 20:52
Pse Murgeshe moj moter e merzitur.Ah veq qe hyra une prape ne online ah :wink: Lazdran shka i ke ba moje Qikes keshtu :?:

anna
12-04-04, 08:10
pak merzitshem :cry:

lazdrani
12-04-04, 11:32
Anna shuj qiko se po merzitet mandej edhe ArTibb kur te shehe se nuk je e dispunuar sot :wink:

Naki
12-04-04, 15:22
happy :P

Gentiana
12-04-04, 15:54
Sot jam shum happy, edhe pse dita nuk esht edhe aq e mir, po nuk ndikoj (per fat te mir) kjo tek un.
Keshtu ju deshiroj edhe ju te jeni happy :lol:

Murgesha
12-04-04, 16:23
E lumja ti Genta se une jam bere krejt keshtu:
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
12-04-04, 16:27
Murgesha mos po e don gjysen e lumturis time, mbase te kish ndihmu, e na shkruan ketu tema dhe shkrime te mira?? :wink:

Murgesha
12-04-04, 16:28
Te falenderoj shume Genta.
Veq se te shkoi ndermend menjeher u bana keshtu :D :D :D :lol:

lazdrani
13-04-04, 12:38
Per temen Vetem nje fjale po japi mendimin tim:MURGESHA TE DUA :wink: Mbreteresha e Forumit :P

Murgesha
13-04-04, 12:40
I“m very very Happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hana
13-04-04, 17:11
jo shum mire kam qene shum e lodhur :wink: :wink:

zeshkanja
13-04-04, 19:09
MELANKOLIKE

florian
13-04-04, 19:47
heppy

florian
13-04-04, 19:48
HAPPY

Honesty^uk.
13-04-04, 23:16
Kjo nuk eshte nje fjal, as fjali Murgeshe, veq nejse nuk po di as qka me i than.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
edhe ku me e marr une ate fjal se tash eshte ora 23;37 ketu tek une,
dhe tana fjalet i kam lan ne forum sonte, por me e forta eshte se nuk di qka kam than deri tash, veq mos ma ban te madhe fort. :lol:[quote="Murgesha"]I“m very very Happyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/

lazdrani
14-04-04, 10:37
Kush po ma huazon pake qete Happyyyyyyyyyyyy bre :cry: :wink:

drenousha
14-04-04, 10:42
8) :lol: 8) :lol:

Murgesha
14-04-04, 15:21
U gezofshi dhe veq me gezime ju shkoft jeta.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-04-04, 18:05
:roll: :roll: Edhe ti Gjithashtu :wink:

Honesty^uk.
14-04-04, 18:16
Murgesha jam ka te falenderoj 2 here
separi per urimin dhe se 2 qe nuk ma paska ba te madhe qka pata shkrue mbrem :lol: :lol: :lol: :lol:

U gezofshi dhe veq me gezime ju shkoft jeta.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
14-04-04, 23:07
No problem Honesty^uk.
Yoy are welkom :lol: :lol:

sexybrikenda
15-04-04, 10:04
SHUME E LUMTUR ,VERY NICE HAHAHAHAHHA I EM HAPPYYYYYYYYYYYYY

Murgesha
15-04-04, 13:14
SHUME E LUMTUR ,VERY NICE HAHAHAHAHHA I EM HAPPYYYYYYYYYYYYY

Edhe une u lumturova e u bera Very Nice kur e lexova shkrimin tend Brikenda :wink:

Barbaroza
15-04-04, 13:28
Tybe edhe une boll happy jam sot :D

Murgesha
15-04-04, 14:50
Tybe edhe une boll happy jam sot :D

Mos ke ndonje lajm te mire. Hajt tregoma vetem mua ne vesh :wink:

Cool_Boy
15-04-04, 15:04
Murgesha nese e keni vetem per nje fjal a jo do te ishte Cooller ahhaah, e per dy nuk e di ..ahhaha

Barbaroza
15-04-04, 15:13
Tybe edhe une boll happy jam sot :D

Mos ke ndonje lajm te mire. Hajt tregoma vetem mua ne vesh :wink:

Hajt moj se ta dergoj ne privat se ketu e marrin vesh te gjithe :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 17:42
Jo Barbaroz gabohesh, ne priyat e marrin vesh te gjith se ketu e merr vesh vetem forumi
:lol: :lol: :lol:Hajt moj se ta dergoj ne privat se ketu e marrin vesh te gjithe :wink:[/quote]

lazdrani
15-04-04, 20:14
Pse moj Barbaroza po luan keshtu, ah krejt meshkujt po te duken si RRUSHI ah :lol: :lol: :lol: :wink:

Honesty^uk.
15-04-04, 20:41
edhe une po mendoj ashtu se Barbaroza e ka humbur perqendrimin e saj, :wink:

Barbaroza
16-04-04, 09:21
Cfare keni bre Honesty^uk dhe Lazdrani qy,c'fare ju kam bere qe po mahiteni me mua :( :cry: :cry:

florian
16-04-04, 11:47
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !!!!!!!?????

Barbaroza
16-04-04, 11:53
Vetem nje fjale...Tybe,mire, mire jam sot :)

lazdrani
16-04-04, 11:55
:roll: :roll: :roll: RRUSHI :wink:

Barbaroza
16-04-04, 11:59
And Zeshkanja :roll: :roll: :roll:

Murgesha
16-04-04, 12:03
And 13 kids
Very Happyyyyyyyyy

Gentiana
16-04-04, 12:04
:lol: :lol: :lol: :lol:

Naki
16-04-04, 18:37
Lazdrani e mbajti Premtimin

Honesty^uk.
16-04-04, 18:42
nuk po e them 1 por 2ishalla dalim ne vere

anna
17-04-04, 08:08
hapyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
17-04-04, 08:09
ej a une e bera kete nam a :?: :?: ups sorry :wink: :wink:

Barbaroza
17-04-04, 10:05
Hajt Anna se pasi qenke hapyyy s'po ta prishim :wink:


Une sot jam :D

hana
17-04-04, 10:06
pak pergjumshem,pak e merzitur :cry: :cry:

Naki
17-04-04, 10:35
Jena gezu jena gezuar,hana dhe Flori ne dreke na kane ftu-Tung Naki

zeshkanja
17-04-04, 11:19
Jam e lodhur, me mbyti pagjumsia!

florian
17-04-04, 14:25
shum i lodhun , NAKI HAJDE NESER NE DREK SE E KAM NI KINGJ ME E PJEK NE HELL, KALLXOM KUSH TJETER A KA VJE.

Barbaroza
17-04-04, 14:30
Florian,pasi tregove cka paske per dreke,nuk do ta le pa ardhe :P .Shiko,pergatit meze te mire e mos u korit shume :wink:

Gentiana
17-04-04, 14:42
nje fjal...
Sot jam :evil:

Zana
17-04-04, 15:22
Une sot nuk jam as :cry: as :D dhe as :twisted: nuk jam..sdi vallah kurqysh hiq sjam. :roll:

Gentiana
17-04-04, 15:24
Zana hajde shyqyr se tek je qashtu apo qe nuk te kokshe asesi. Un jam shum :evil: dhe nuk po di qka me ba vetem shpulla me dhen, ama jo ketu nuk qenka tema!

lazdrani
18-04-04, 15:45
Vetem nje fjale:Murgesha ku te kam se me humbe moje :cry: :cry: :cry:

Murgesha
18-04-04, 17:31
Ja, ja ketu jam, bile edhe e lumtur shume :lol: :lol:

lazdrani
18-04-04, 17:35
Ja, ja ketu jam, bile edhe e lumtur shume :lol: :lol:Yeah i love you so........ :P

Murgesha
18-04-04, 17:37
Ja, ja ketu jam, bile edhe e lumtur shume :lol: :lol:Yeah i love you so........ :P

Me toooooooooooooo