PDA

View Full Version : SA ESHTE RINIA SOT E INTERESUT NE POLITIK


mehas murtezani
27-08-04, 00:10
VERTET ESHTE INTERESANT NE RININ SHQIPTARE SKAN INTERESIM PER ME U MAR ME POLITIK .
DHE NESE SPO DIN CKA E BEJNE SIKUR E DIN ATE DHE KUR PO AFROHEN NDONJI ZGJEDHJE QOFT PRESEDENCIALE PARLAMENTARE APO LOKALE APO NDONJI PUN ME U AFRU AJO PARTI ATA TE RI SHQIPTAR MENJIHER E GJEJN NJI PARTI DHE ATINE MENJIHER ANTARSOHEM QE TE KEM NDONJI VEND PUNE APO TE KEN PROFIT .
DHE NESE AJO PARTI SPO JA PLOTSON DESHIREN E ATIJ TE RIUT SHQIPTAR DHE MENJIHER E NDROJN DHE SHKOJN TE AJO PARTI E CILA MENDON SE DE TI OFROJ NJE GJE ME TE MIR NE JETEN E TIRE.
DHE KA NDODH DHE PO NDODH QE NDONJI I RI SHQIPTAR NE RAST S E EKA NDO NI TE AFER TE NDONJI PARTI DHE I AFROJ NDONJI PUN POST NE DEG APO NEN DEG AJ I IRU SHQIPTAR EDHE PSE SPO DIN POLITIKEN SE SI ME JA NIS E PERFAQSON AT PARTI ASHTU SI MAS MENDIMIT VET SE CKA ME INTERSON POLITIKA ME DUHEN TE HOLLA A PER POLIT KA KUSH MERET.

turisti
27-08-04, 08:53
Pershendetje mehas murtezani. Une mendoj se me 3 gjera,rinija duhet te jet e kujdesshme: politiken,rrymen dhe femrat. Pasi qe nuk kan interesim per POLITIKEN dhe RRYMEN i kan ngel te miren me FEMRAT-zgjedhja me e mire -i pershendes dhe i deshiroj sukses. :wink:

Gentiana
27-08-04, 09:07
Po mirren tjert mjaft me politik edhe per te rit!! ata keshtu e ashtu na knaqen krejt!!! :wink:

Tomori
27-08-04, 09:15
Rinija jone shqiptare eshte shum gjenerata e shendosh kombtarisht...te moshuarit nuk ka nevoj te shesin basma rinis se rinija jone eshte tue i korigjuar gabimet fatale te gjenerates se vjeter po te kishin qen ata si kjo gjenerata e re nuk dot ishim ku jemi po shum probleme kombtare dot zgjidheshin ma heret ne momentin e duhur si psh qe me 1941..
Rrinia shqiptare miret me politik dhe ashtu duhet te jete ner sa te mbyllet qeshtja jone madhore kombetare pra Rrini para ju mprift e mbara

genti_boy
27-08-04, 13:12
rinia e kosoves pak a hiq ju intereson poloitika se shumica jane loddhur me politike.