PDA

View Full Version : Cili nick i vajzave ju pėlqen mė shumė?


Barbaroza
30-04-04, 15:08
Te nderuar forumiste,votoni per nickun qe mendoni se ju pelqen me shume,jo ne baze te numrit te postimeve,as te vlerave te tyre,por thjesh cili ju pelqen si nick?
Le te me falin vajzat tjera qe per momentin nuk m'u kujtuan nickat e tyre!!

SheTa
30-04-04, 16:10
Bash qaje nick qe me pelqen shumm nuk e pasket qit e pasket Harru
pore njes Edhe Gentiana me pelqen nicku shum:)

yllka
30-04-04, 16:25
Mbasi me pasket harruar edhe nikun time nuk mu be qefi aspake,por prape se prape voten ja dhashe :arrow: Murgeshes

lazdrani
30-04-04, 18:08
MURGESHA DHE VETEM MURGESHA :wink: :P :D 8)

aferdita
01-05-04, 19:29
nuk po di per kend me votu per masi edhe nikin tim e paskeni harru po votoj per barbaroza

Barbaroza
02-05-04, 10:56
Flm Aferdita per voten.Eshte e vertete se nuk mu kujtuan te gjithe nickat,por vertete jane te bukur te gjithe.Por,voten time kesaj radhe ia dhashe nickut Hana,sepse me pelqen shume,me duket shume romantike,sepse nen ndriqimin e Henes imagjinojme shume,thurrim poezi per dashurine etj,etj. :wink: :wink:

hana
02-05-04, 14:22
Barbarozashum faleminderit per voten.Edhe mua me apelqen shum nicku yt ,i Murgeshes,Mijes me duken shum origjinal :lol: :lol: :lol:

sexylady
02-05-04, 14:38
Mu me pelqen shume Nicku :arrow: Zana

kosovo
02-05-04, 14:44
Ju pershendes!
Ashte e vertete te gith jane te bukur,por voten time ja dhash Zanes se me pelqen si emer dhe githashtu si Nick.

AK^47
02-05-04, 16:23
Masi qe skoka kon nick-u i BlertaB sjapa vot kerkuj se nick-a tullusum ishin krejt :(:(:(:(

arTanibb
02-05-04, 23:27
:arrow: Zana

sexybrikenda
03-05-04, 07:33
MURGESHA :wink:

anna
03-05-04, 08:40
barbaroza murgesha mickoja shume intersant i keni nikat ... :wink:

Honesty^uk.
03-05-04, 10:20
une simpatizoj nikun Barbaroza, gjithashtu me pelqejn nikat Murgesha <Gentiana :wink:

Gentiana
03-05-04, 14:17
:( :( :( :cry: :cry: :cry:

AK^47
03-05-04, 14:24
Hey Popullat kush osht moderator en qet dhom po i lut PlaY^_^BoY me e qit nick te BlertaB ;);););)

Honesty^uk.
03-05-04, 16:48
[quote="Gentiana"]:( :( :( :cry: :cry: :cry:[/quot

pas loteve syri sheh me mire :wink: :wink: :wink:

AK^47
06-05-04, 02:19
pas loteve syri sheh me mire


[quote]


e ty Honesty^uk hallall Zoti ta boft po shum lezeqem e paske shkru qet sen ;););););0

lazdrani
16-05-04, 19:09
MBRETERESHA MURGESHE :P

aferdita
16-05-04, 19:44
mua me pelqen emri im normal

lazdrani
16-05-04, 19:53
mua me pelqen emri im normal
A je e sigurte moje :roll: :wink: Ndegjova se done ta nderroshe nikun tend :?: :wink:

aferdita
16-05-04, 19:58
ne forum se keshtu jo, ky eshte emri i mire a e njeh kete liebesgöttin e kjo eshte ähnlich me afrodite

Vera
17-05-04, 06:04
nickat shum te mir i kan te gjitha por me se shumti me pelqen Barbaroza por edhe Gentiana uuuu mos ta haroj edhe Murgeshen

just_for_u_babe
17-05-04, 18:29
Arjeta por nuk eshte ketu

Barbaroza
18-05-04, 18:05
Arjeta por nuk eshte ketu


Pasi nuk eshte Arjeta ketu,atehere zgjidhe nikun e ndonjeres ketu :wink:

Dr. Leone
31-05-04, 11:24
Hic pa mendu MURGESHA

lazdrani
01-06-04, 19:25
:roll: :roll: PO PRA VETEM MURGESHA IME :wink:

Murgesha
01-06-04, 19:33
Lazdrani dhe Dr.Leone ju falenderoj me gjithe zemer. :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
01-06-04, 23:08
MBRETERESHA IME :wink: :arrow:

m_tetovari
02-06-04, 03:24
voten ja dhashe nikut gentiana sepse me pelqen edhe si emer,por me pelqejne edhe niku murgesha(dhe deshta me dit se pse e ka mar pikerisht ket nik,nga ndonje pervoje ose vec si ide) dhe niku mickoja .

isa
08-06-04, 15:49
Niku Murgesha :wink:

lazdrani
16-06-04, 11:21
MURGESHA----NR.1 :wink: :P 8)

mr_beni
16-06-04, 17:27
nejse voten ia dhash Gentes por tjeter nick name m epelqen ketu :?

Gentiana
16-06-04, 18:56
sidoqoft te flm per voten...

sexybrikenda
23-06-04, 16:00
BLERTA :wink:

nitushe
08-09-04, 10:23
Nikcu Mickoja me pelqen :P

mickoja
10-09-04, 00:32
Nikcu Mickoja me pelqen :PFlm.nitushe te pershendes

nitushe
13-09-04, 09:30
:lol: :lol: :wink:

Nexhati
13-09-04, 12:45
Murgesha

Urata
19-09-04, 00:22
:arrow: Ēka mendoni per nickun tim URATA? :wink: :wink: :wink:

Mirlind-Kosova
19-09-04, 00:39
nickat shum te mir i kan te gjitha por me se shumti me pelqen Barbaroza por edhe Gentiana uuuu mos ta haroj edhe Murgeshen
AFERDITA Sigurisht,

ShEjToNkA
19-09-04, 12:59
Pa veq shikone be niher se c'farė niku simatki ,sharmant , elgant ,exotik hahaahahahhaaa veq shikone niher edhe s'ka fjale ma

:arrow: ShEjToNkA

vushtrria
19-09-04, 15:10
Pa veq shikone be niher se c'farė niku simatki ,sharmant , elgant ,exotik hahaahahahhaaa veq shikone niher edhe s'ka fjale ma

:arrow: ShEjToNkA
nicku me i mir eshte SHEJTONKA

lazdrani
20-09-04, 16:58
:arrow: Ēka mendoni per nickun tim URATA? :wink: :wink: :wink:
Tingellon shume mire....Por me bukure :arrow: Murgesha :wink:

aferdita
23-09-04, 18:40
AFERDITA Sigurisht,


Mirlind flm shume
po shume bukur e paske be me ngjyra
te pershendes

Agroni22
25-09-04, 18:30
mas nuk osht niki i aferdites votova per gentianen. :wink:

experti_lu
30-01-05, 22:36
GENTIANA-MURGESHA-ANA-BARBAROZA-MACA...FAVORITET E MIJA.

anna
05-07-05, 22:35
GENTIANA-MURGESHA-ANA-BARBAROZA-MACA...FAVORITET E MIJA.


ahhaha flm shume praa.... :wink:

Krokodilli
06-07-05, 12:56
GENTIANA-MURGESHA-ANA-BARBAROZA-MACA...FAVORITET E MIJA.


ahhaha flm shume praa.... :wink:

Patjeter MACA, ANNA, RILINDA, ZANA,, keta jan emrat favorit.....

rilinda
06-07-05, 14:24
thnx kroki :wink:

turisti
09-07-05, 12:36
Te gjithe,por me i dalluar eshte i Murgeshes.

laliloli
09-07-05, 17:32
Une ia dhash voten Barbarozes ,pėr inate te Murgeshes ,sepse ajo ēdo kund e para vlla i mire ,po me "vie''inati pak :lol: :lol: :lol:

dr1ta
11-07-05, 11:46
Ekoooo :)

Urata
03-09-05, 07:26
N'kete forum vertet ka nika simpatik...!

M'kane pelqye plot, si psh:

doGzona
Domira
Ftoi
Skofiar
teDUAty (provokativ)
Maca, e plote te tjere. Kur t'me kujtohen vi e i shkruaj ...

Urata
03-09-05, 07:27
Barbaroza,
Luana,
Murgesha...

Agroni22
13-09-05, 14:39
i AFERDITES sepse eshte i vertet aferdite

Lozonjarja
22-10-05, 18:13
Lozonjarja eshte me i bukuri por pasi nuk eshte ne list,votova per nje vajze tjeter. :?

Daja POLIC
23-10-05, 22:45
Barbaroza valla :wink:

Flaka_1
16-11-05, 20:41
*****************M*U*R*G*E*S*H*A******************

Barbaroza
17-11-05, 15:45
Laliloli,Urara e Daja Polic,ju flm per votat :P
Disa nickun tim e shohin ashtu siq ata duan apo qe kane lexuar diqka ne lidhje me te,ndersa nicku im ka krejtesisht te beje me nje lule por e quajtur ne gjuhe latine!

Murgesha
19-11-05, 14:40
Valla moj Barbarozė lule niku yt por mė tepėr i paska tėrhjekur niku im Murgesha. :lol: :lol: :lol: :lol:

M_u_k_i
19-11-05, 19:08
qaj nik qe e du shum ste koka ktu

rilinda
19-11-05, 19:28
qaj nik qe e du shum ste koka ktu

ani thuje edhe pse nuk koka k'tu

M_u_k_i
19-11-05, 19:58
qaj nik qe e du shum ste koka ktu

ani thuje edhe pse nuk koka k'tuoj shtrig per ty menova

rilinda
19-11-05, 20:03
o shtigan flm. :lol: :P

Barbaroza
20-11-05, 15:30
Valla moj Barbarozė lule niku yt por mė tepėr i paska tėrhjekur niku im Murgesha. :lol: :lol: :lol: :lol:

Po ajo qe eshte e ndaluar,gjithmone eshte me e terhequr! :lol:

M_u_k_i
22-11-05, 23:29
o shtigan flm. :lol: :Poj shtrig ska pe se ahhahaah :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
28-11-05, 22:07
jehona :wink:

norda
02-01-06, 07:23
S“kam hasur ne asnje forum nik Murgesha dhe me ardhka interesante.
Eshte ne natyre femerore te ja mvesh vetes nika sa me provokativ, e jo nik te thjeshte qe nuk ngjall interesim tek bota mashkullore.

Voten ja dhash Murgeshes jo se me pelqen, por nga shkaku se po me duket qe qenka femer e guximshme.

Psikologu
02-01-06, 07:31
S“kam hasur ne asnje forum nik Murgesha dhe me ardhka interesante.
Eshte ne natyre femerore te ja mvesh vetes nika sa me provokativ, e jo nik te thjeshte qe nuk ngjall interesim tek bota mashkullore.

Voten ja dhash Murgeshes jo se me pelqen, por nga shkaku se po me duket qe qenka femer e guximshme.


Siq duket ju qenkeni ketu tė ngjallni vetem interesimin pėr meshkuj , po futuni ne chat , atje ka me shumė , se ketu i thonė tryeza e debatit tė mirėfilltė shqiptarė , por kemi edhe kafe ne forum..

norda
02-01-06, 07:40
Siq duket ju qenkeni ketu tė ngjallni vetem interesimin pėr meshkuj , po futuni ne chat , atje ka me shumė , se ketu i thonė tryeza e debatit tė mirėfilltė shqiptarė , por kemi edhe kafe ne forum..

I nderuar!
Nese kam thene dicka qe nxit keqkuptim ateher kerkoj falje.
Me te vertet me erdhi interesante, se pse nje femer identifikon veten si murgeshe. Sa per interesa per mashkuj kam te shtrejtin tim, dhe nuk me interesojne meshkujt tjere.

Barbaroza
02-01-06, 16:11
Hana me pelqen shume!

loni19
03-01-06, 13:52
Une votova per nick name Hana...
Me pelqeu me se shumti ky nik, por edhe emri Hana me pelqen shume...

arben-ks
08-01-06, 14:02
Mickoja :arrow: :wink:

M_u_k_i
09-01-06, 02:00
RILINDAAAAAAAAAAA

rilinda
09-01-06, 13:01
RILINDAAAAAAAAAAA

gabim djalo je...kqyr nalt sondazhin edhe jepe voten

Zana_ch
09-01-06, 22:59
kam nje pytje kjo Zana kush ne qenka se une ne ate kohe nuk kam qen ne forum ....nese ka mundesi mem tregue se per qfar zane bahet fjal??Pershendetje
Zana _ch

rilinda
10-01-06, 10:45
kam nje pytje kjo Zana kush ne qenka se une ne ate kohe nuk kam qen ne forum ....nese ka mundesi mem tregue se per qfar zane bahet fjal??Pershendetje
Zana _ch

Zana_ch, ne sondazh eshte nje Zanė tjeter, qe eshte me e vjeter se ti :wink:

Zana_ch
10-01-06, 22:11
kam nje pytje kjo Zana kush ne qenka se une ne ate kohe nuk kam qen ne forum ....nese ka mundesi mem tregue se per qfar zane bahet fjal??Pershendetje
Zana _ch

Zana_ch, ne sondazh eshte nje Zanė tjeter, qe eshte me e vjeter se ti :wink:


ok flm Rilinda ...ok po une kohen e fundit nuk e kam vrejte ma a nuk shkrun ajo ma ne forum......nejse sprish pune se qenkemi dy Zana

e_martumja
10-01-06, 22:17
Veq sa me erdhi rendi me votu edhe une :lol: :lol: :lol: Votova MURGESHA me duket i lezetshem dhe interesant se kurre se kam ndegju perveq ketu :wink:

Reana
10-01-06, 22:20
Veq sa me erdhi rendi me votu edhe une :lol: :lol: :lol: Votova MURGESHA me duket i lezetshem dhe interesant se kurre se kam ndegju perveq ketu :wink:


:lol: :lol: :lol: a u kurdise edhe ti ketu a?? :lol: :wink:

e_martumja
10-01-06, 22:21
Veq sa me erdhi rendi me votu edhe une :lol: :lol: :lol: Votova MURGESHA me duket i lezetshem dhe interesant se kurre se kam ndegju perveq ketu :wink:


:lol: :lol: :lol: a u kurdise edhe ti ketu a?? :lol: :wink:


kohen e fundit ja kam nis me njek ka shkojn krejt edhe une bilem edhe ne Pa cencure shkoj pa problem :lol: :lol: :lol:

Reana
10-01-06, 22:22
ashtu duhet :lol: :lol: :lol:

e_martumja
10-01-06, 22:35
ashtu duhet :lol: :lol: :lol:

dmth edhe ti po njek ah :lol: :lol: :lol:

Reana
10-01-06, 22:40
Moda, de :lol: :wink: :lol:

e_martumja
10-01-06, 22:52
Moda, de :lol: :wink: :lol:


Ahhhhh une po njeki prej qefit e jo prej modes :lol: :lol: :lol:

arben-ks
11-01-06, 16:48
po bon me ardh edhe qaty te pa cenzur se tybe veq na djemt gaz po e bojna , keshtu qe dilni e bojna naj dor muhabet edhe msojna naj sen te modes se tybe veq pasul spo shkon :wink:

rilinda
13-01-06, 19:20
Kujdes--->TEMA:"Cili nick i vajzave ju pėlqen mė shumė?"

jadore
12-03-06, 16:28
....(mendohet vetem si nick apo -pa pargjykime ndaj asaj se qka shkruajne "nickat"apo sa shprehin diturin!)
...-Barbarosa -emer qe me tingellon interesant..!

BlertaB
12-03-06, 19:52
Mua me pelqen nicku Reana per te cilin dhe votova.
Si dhe po dihet nicku imi.

arben-ks
19-03-06, 18:21
Ajo qe vjen tek tema pa cenzur une per at votoj me qense ato s qenkan ne top list per keto qe jan ne rend beli foten se huqi kot po e le per sondazh tjeter