PDA

View Full Version : Po tė ishit tė padukshėm ēfarė do tė bėnit?


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8

anna
05-02-04, 19:09
jepni mendimet tuaja

Zero Cool
05-02-04, 21:45
Pėrshėndetje anna
Ēka me tė thėnė tė kisha ardhė natėn nė dhomė :wink: :wink: :wink:
Kalo mirė

lazdrani
06-02-04, 09:32
eh me siguri se do te vizitoja ty dhe do te piktoroja se si flene :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
06-02-04, 09:35
Po te isha e padukshme,do t'i shkoja ne dhome apo do ta percjellja gjithkund djalin qe do te me pelqente :wink:

Murgesha
06-02-04, 09:39
Une po te isha e padukshme heeheh qka kisha bere, shume gjera por nje me te paren e kisha bere keshtu. Kisha shku ne bankat me te mdhaja boterore kisha marre te gjitha parat dhe Kosoven e kisha bere vendin me te pasur dhe me te forte ne bote. Kuptohet qe edhe per vete kisha mbajtur diqka :wink:

Kaltrina
06-02-04, 11:17
nuk do te isha nda nga ai qe e dua kurre

lazdrani
06-02-04, 21:46
:lol: :lol: :lol: :lol: Murgesha dashe thuaj nuk eshte e vertet ndashe mendo cka te duash por nje dua ta them se mendim e pare kam menduare ate me banka..........Telepati oj nane telepati :lol: :lol: :lol:

Murgesha
06-02-04, 23:47
Hahahhaha Lazdran, telepati po, po te besoj per kete me Banka por qka me ba bre se jemi me nga dy zemra? :D :oops:

anna
07-02-04, 18:06
ah dreqi qe je ti .............shsh se po te degjon murgesha se ajo eshte shume xheloze :lol: :lol: :lol:

Gentiana
05-04-04, 14:39
Un do kisha shkuar dhe par te gjith Antarėt e kti Forumi, dhe ateher ju kisha then ketu se si dukeni, edhe nese me pelqen najnje do isha drejtuar ati personi :oops: :wink:

K-man
05-04-04, 21:42
hmmm me pas qene une i padukshem... valla i kisha knaq krejt femnat qe jan ktu edhe gjithka, normal qato me m'pelqejin

sexybrikenda
06-04-04, 14:34
Do te shkoja ta mbyse Murgeshen ne Gjume :x

anna
06-04-04, 14:37
brikenda qetesohu qetesohu merr fryme thelle ashtu ashtu :wink: :wink:

sexybrikenda
06-04-04, 14:44
anna kisha marre fryme thelle mbasi ta kisha mbyt po masi ti nuk po me lene po ja fali kete here Murgeshes :D :wink:

lazdrani
07-04-04, 14:10
E une gjuhen kesaj Ardites do tja shkurtoja se kam nje pershtypje se prape do tju rriste :wink:

Murgesha
07-04-04, 21:23
U Brikenda ma marresh te keqen ti.
O smund me mbyt jo se e kam rojen time, qe i sheh edhe te padukshmit.
Lazdraaaaaaaaaaan po kam frige ėėėėė :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
08-04-04, 10:08
Aiii Murgesha,derisa te erdhi Lazdrani,ty te henger ujku :wink:

sexybrikenda
08-04-04, 10:14
Ani guhen te ma shkurtosh lazdran ah per kend per Murgeshen :twisted: :twisted: :twisted: Faliminderit shume :x

lazdrani
08-04-04, 20:39
Oh moj sexybrikenda per Murgeshen e kalli krejt dardanin :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
09-04-04, 18:57
O kalle bre Lazdran e qitja flaken se pasha mamin e di se je besnik e me ruan me mire se krejt :wink:

lazdrani
10-04-04, 11:00
:roll: ncncncnncncncncnc :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
07-06-04, 19:00
Do te doja qe vetem njezet e kater ore ta kem kete mundesi.
Per cka mos me pyetni se sju tregoj????????? :wink:

Vera
07-06-04, 19:30
Do te doja qe vetem nje her me kan e padukshme, dhe mos me i lan njerzit te qet duke i pickuar hahahahh(shaka) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
07-06-04, 21:32
Do te doja qe vetem njezet e kater ore ta kem kete mundesi.
Per cka mos me pyetni se sju tregoj????????? :wink:
Bashe me bere kureshtar :wink: Tregom bile mua :P

florian
07-06-04, 22:15
I PADUKSHEM E AS HIJEN
TE MOS MA SHIKOSH .
I PADUKSHEM E AS
FYTYREN TE MOS ME ZBULOSH
I PADUKSHEM VEC EREN TE ME DEGJOSH .
I PADUKSHEM E LOTET E MI MOS TE SHIKOSH

MURGESH ALLA HILE CKA KISHE ME BA

anna
08-06-04, 10:32
po te isha e padukshme me siguri do te hipja ne nje aeroplan dhe do shkoja drejt e ne ibiza :lol: :lol: :lol:

Vera
11-06-04, 15:32
jo une me qen e padukshme do isha kap ne bisht te nje rakete e dret ne Mars hahahah :lol: :lol: :lol:

lazdrani
14-06-04, 20:52
po te isha e padukshme me siguri do te hipja ne nje aeroplan dhe do shkoja drejt e ne ibiza :lol: :lol: :lol:
Nje kashte ne veshe do te shtija dhe te xigloja :lol: :lol: :lol: :lol:

anna
15-06-04, 09:29
po te isha e padukshme me siguri do te hipja ne nje aeroplan dhe do shkoja drejt e ne ibiza :lol: :lol: :lol:
Nje kashte ne veshe do te shtija dhe te xigloja :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
15-06-04, 10:46
Do ta kisha vizituar annen, per ta pare se cfare princi ka?? :lol: :oops:

anna
15-06-04, 14:30
mire se vjen murgesha po qka me ba qe sdo shohesh gje :( :(

lazdrani
16-06-04, 11:07
Te sjellim ty ne Princin :wink:

Barbaroza
16-06-04, 14:15
Sot kisha dashur te jem....s'po ju tregoj me mire :wink:

betimi_15
16-06-04, 14:19
Valla po te isha i padukshem do knaqesha tu lu me njerz si me qoke

mr_beni
16-06-04, 17:21
po t eisha i padukshem :? nuke di valla asgje te veqant nuk do te kisha ber :?

turisti
21-08-04, 15:31
Une i kisha bo politikanet per SHOK-DHOME. :wink:

Barbaroza
21-08-04, 16:00
Une isha bere blete e i kisha pickuar krejt armiqte e mi e ua kisha helmuar gjakun :lol:

turisti
21-08-04, 18:08
:P :P Barbaroza,shume ideja e mire. :wink:

Murgesha
21-08-04, 23:52
Sonte do tė doja tė isha e padukshme. Edhe ate vetėm pėr njė qėllim.
Do tė doja tė shkoja e ta shof Shejtonkėn se me cka po mirret tani.

ShEjToNkA
22-08-04, 00:27
Sonte do tė doja tė isha e padukshme. Edhe ate vetėm pėr njė qėllim.
Do tė doja tė shkoja e ta shof Shejtonkėn se me cka po mirret tani.

qy ,qyyyyyyyy po c'farė jam t'u bė aaaa :?: Pasha Zotin asgjė tjetėr pėrpos qė jam ka e shkatrroj njė testaur

lazdrani
22-08-04, 09:35
Do te shkoje te Murgesha ime ne veshe do ti tregoja se........... :wink:

Barbaroza
22-08-04, 15:53
Do te shkoje te Murgesha ime ne veshe do ti tregoja se........... :wink:.....se e adhuron :wink: :wink:

ShEjToNkA
23-08-04, 15:39
Sot do tė isha e pa dukshme vetėm pėr njė arsyje
Tė shkojė nė Prishtin dhe tė ulem nė Grand ta pi njė kafee.Ahh sa do doja!!!

turisti
27-08-04, 10:15
:arrow:

Murgesha
27-08-04, 10:23
Sot do tė isha e pa dukshme vetėm pėr njė arsyje
Tė shkojė nė Prishtin dhe tė ulem nė Grand ta pi njė kafee.Ahh sa do doja!!!

Ah bre Shejtonka zemren ma lendove me ket deshire.
Ishalla te ndodh kjo sa me shpejt. Nuk po e di si po mundesh te jetojsh pa kefet e Hotelit Grand. :( :cry:

turisti
27-08-04, 10:30
Nderimet e mija oj SHEJTONKA. Ideja e mire,vetem problemi do te krijohet kur kamarijeri e bjen llogarijen- kujna m'ia dorzue ,kush me e pague. :wink:

ShEjToNkA
27-08-04, 10:59
Sot do tė isha e pa dukshme vetėm pėr njė arsyje
Tė shkojė nė Prishtin dhe tė ulem nė Grand ta pi njė kafee.Ahh sa do doja!!!

Ah bre Shejtonka zemren ma lendove me ket deshire.
Ishalla te ndodh kjo sa me shpejt. Nuk po e di si po mundesh te jetojsh pa kefet e Hotelit Grand. :( :cry:

Murgesha , mė falė s'patė pėr qėllim ta lėndoj askend .
Por nga malli qė pata dhe fola,inshalla mojjj sa mė parė :cry: :cry:

ShEjToNkA
27-08-04, 11:02
Nderimet e mija oj SHEJTONKA. Ideja e mire,vetem problemi do te krijohet kur kamarijeri e bjen llogarijen- kujna m'ia dorzue ,kush me e pague. :wink:

hahahaahaah Turisit ,e tybe se di kush do paguan .Hajt be se do e paguajm pa problem se do ketė probleme

mickoja
27-08-04, 11:03
Sot do tė isha e pa dukshme vetėm pėr njė arsyje
Tė shkojė nė Prishtin dhe tė ulem nė Grand ta pi njė kafee.Ahh sa do doja!!!

Ah bre Shejtonka zemren ma lendove me ket deshire.
Ishalla te ndodh kjo sa me shpejt. Nuk po e di si po mundesh te jetojsh pa kefet e Hotelit Grand. :( :cry:

Murgesha , mė falė s'patė pėr qėllim ta lėndoj askend .
Por nga malli qė pata dhe fola,inshalla mojjj sa mė parė :cry: :cry: shejtonka merrum dhe mua nese tu plotesohet kjo deshir

Barbaroza
27-08-04, 11:03
Nderimet e mija oj SHEJTONKA. Ideja e mire,vetem problemi do te krijohet kur kamarijeri e bjen llogarijen- kujna m'ia dorzue ,kush me e pague. :wink:

Turisti,me duket se pate thene njehere ne nje kohe se "ju s'do te mundeni me pi sa mundem une te paguaj",apo jam gabim :?: :wink:

turisti
27-08-04, 11:45
Po oj Barbaroza dhe une qendroj prapa fjaleve te mija ( per ēdo eventualitet mos te praptohen )dhe paguaj pa kurefare problemi sepse tash do tum vjere anija prej BRAZILIT me kafe dhe nuk shoh pse mos ta furnizoj dhe Shejtonken. Te pershendes. :wink:

lazdrani
01-09-04, 10:31
Do te behem KASPER :wink: Do ti tranoja disa politikan tane :wink:

turisti
03-09-04, 20:10
Nderimet e mija oj SHEJTONKA. Ideja e mire,vetem problemi do te krijohet kur kamarijeri e bjen llogarijen- kujna m'ia dorzue ,kush me e pague. :wink:

hahahaahaah Turisit ,e tybe se di kush do paguan .Hajt be se do e paguajm pa problem se do ketė probleme

Oj Shejtonk,ēka nese edhe kamrijeri eshte i padukshem? :(

nitushe
11-09-04, 18:12
po te isha e padukshe krejt qka kishin pas mathun sende me lidhsa jau kisha lidh ne nyje edhe ishin rrxu tani isha kput tu kesh :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
11-09-04, 21:38
Sonte po tė isha e pa dukshme kisha shku nė Angli me e pa se ēka po ban Honesty. :wink:

Nexhati
13-09-04, 14:01
E une vella po ju tregoje ...Gjithe forumin e kam shfletua vetem nje dhome te Moderatoreve nuk kam mundure te hy....Qaty kisha pase qef se jam kureshtare i madhe .....Pse nuk po me leni amani ju qofte :cry: :cry: :cry:

Murgesha
13-09-04, 15:11
E une vella po ju tregoje ...Gjithe forumin e kam shfletua vetem nje dhome te Moderatoreve nuk kam mundure te hy....Qaty kisha pase qef se jam kureshtare i madhe .....Pse nuk po me leni amani ju qofte :cry: :cry: :cry:

Hahahhahahahahha. pėr tė hyrė atje duhet patjetėr tė kesh Pasaporte. :wink:

Nexhati
13-09-04, 15:27
E une vella po ju tregoje ...Gjithe forumin e kam shfletua vetem nje dhome te Moderatoreve nuk kam mundure te hy....Qaty kisha pase qef se jam kureshtare i madhe .....Pse nuk po me leni amani ju qofte :cry: :cry: :cry:

Hahahhahahahahha. pėr tė hyrė atje duhet patjetėr tė kesh Pasaporte. :wink:
Oj Murgeshe anuk bene me pasaport te EU-se :(

Murgesha
13-09-04, 15:29
E une vella po ju tregoje ...Gjithe forumin e kam shfletua vetem nje dhome te Moderatoreve nuk kam mundure te hy....Qaty kisha pase qef se jam kureshtare i madhe .....Pse nuk po me leni amani ju qofte :cry: :cry: :cry:

Hahahhahahahahha. pėr tė hyrė atje duhet patjetėr tė kesh Pasaporte. :wink:
Oj Murgeshe anuk bene me pasaport te EU-se :(

Jo pėr fat tė keq Nexhat. Aty duhet pasaporta Dardane.

Nexhati
13-09-04, 15:29
Oh me LDK jam bre kuku e mosmokeq :wink:

nitushe
13-09-04, 19:42
sonte sikur te isha e padukshme kisha shku ne KEK edhe e kisha lshu rrymen se skena :lol: :lol:

mickoja
14-09-04, 23:35
doja tč bčhem nje mickojč e te shkoja ta pickoja...... :idea: e tja kisha prish gjumin :wink:

ShEjToNkA
15-09-04, 11:03
Ahhhhhhhh sa do doja tė isha sot e padukshme ,e tė shkoj me njė vendė dhe ta vėrteteoj se c'farė vėrtet ėshtė ka mendon.

Gentiana
15-09-04, 13:23
Ahhhhhhhh sa do doja tė isha sot e padukshme ,e tė shkoj me njė vendė dhe ta vėrteteoj se c'farė vėrtet ėshtė ka mendon.

Shejtonka, me bere kurreshtare te dij se ne mendjen e kuj, e ke mendjen?! :wink:

ShEjToNkA
15-09-04, 14:03
Ahhhhhhhh sa do doja tė isha sot e padukshme ,e tė shkoj me njė vendė dhe ta vėrteteoj se c'farė vėrtet ėshtė ka mendon.

Shejtonka, me bere kurreshtare te dij se ne mendjen e kuj, e ke mendjen?! :wink:


Aiiiiiiii Genta sis ,lere ti kureshtare po jam bė edhe vetė sa qė as vetėn s'po e kuptoj.
Ahhhhhhhh nė mendjen e kujtė aaaaa,ma mirė s'po tregoj fareeeeeeee

Gentiana
15-09-04, 14:08
Ahhhhhhhh sa do doja tė isha sot e padukshme ,e tė shkoj me njė vendė dhe ta vėrteteoj se c'farė vėrtet ėshtė ka mendon.

Shejtonka, me bere kurreshtare te dij se ne mendjen e kuj, e ke mendjen?! :wink:


Aiiiiiiii Genta sis ,lere ti kureshtare po jam bė edhe vetė sa qė as vetėn s'po e kuptoj.
Ahhhhhhhh nė mendjen e kujtė aaaaa,ma mirė s'po tregoj fareeeeeeee

AS mu a??? :evil: qyre moj se nuk po i tregoj kujt, vetem me trego ne veshė
http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/100.gif

ShEjToNkA
15-09-04, 14:10
Ahhhhhhhh sa do doja tė isha sot e padukshme ,e tė shkoj me njė vendė dhe ta vėrteteoj se c'farė vėrtet ėshtė ka mendon.

Shejtonka, me bere kurreshtare te dij se ne mendjen e kuj, e ke mendjen?! :wink:


Aiiiiiiii Genta sis ,lere ti kureshtare po jam bė edhe vetė sa qė as vetėn s'po e kuptoj.
Ahhhhhhhh nė mendjen e kujtė aaaaa,ma mirė s'po tregoj fareeeeeeee

AS mu a??? :evil: qyre moj se nuk po i tregoj kujt, vetem me trego ne veshė
http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/100.gif

oki Genta pra veq Ty ,ama mos i trego askujt,oki? :wink:
Ja tash pe din aaaa ,pėr kend , a pe njef ?????????

Gentiana
15-09-04, 14:15
[quote=ShEjToNkA]
AS mu a??? :evil: qyre moj se nuk po i tregoj kujt, vetem me trego ne veshė
http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/100.gif

oki Genta pra veq Ty ,ama mos i trego askujt,oki? :wink:
Ja tash pe din aaaa ,pėr kend , a pe njef ?????????

Po tani po e dij!!

http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/098.gif

ShEjToNkA
15-09-04, 14:18
[quote=ShEjToNkA]
AS mu a??? :evil: qyre moj se nuk po i tregoj kujt, vetem me trego ne veshė
http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/100.gif

oki Genta pra veq Ty ,ama mos i trego askujt,oki? :wink:
Ja tash pe din aaaa ,pėr kend , a pe njef ?????????

Po tani po e dij!!

http://www.cosgan.de/images/smilie/verschiedene/098.gif

Genta , tash mė trego sis ,pasi pe dinė pėr kend ėshtė fjala ,a ja vlen tė bėhem e pa dukshme tė tė shkoj nė mendjen e tij ajoooo???????????

Gentiana
15-09-04, 14:25
Genta , tash mė trego sis ,pasi pe dinė pėr kend ėshtė fjala ,a ja vlen tė bėhem e pa dukshme tė tė shkoj nė mendjen e tij ajoooo???????????

Me lere te mendoj pak!! http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/002.gif

http://www.cosgan.de/images/smilie/konfus/155.gif Nuk po di qka te them, mvaret edhe qka mendon ai.... :wink:

ShEjToNkA
15-09-04, 14:27
Genta , jo pak ama ti mendo sa dush veq nė fund kur t'i kryjsh mendimet mė trego ,se me c'farė mendimi erdhe nė pėrfundim.

Me qenė se ai mendon shumė pozitivisht ......... :wink:

turisti
22-09-04, 09:37
Kisha fluturue per-,hahahahaha. :P

nitushe
30-09-04, 14:02
Ahh sikur te isha sot e padukshe qka kisha pas qef me bo :roll: po spo ju tregoj hiq :P

Barbaroza
30-09-04, 14:06
Sot dua te jem e :arrow: dukshme :lol:

Murgesha
30-09-04, 14:09
Ēka po kam dėshirė tė jem e padukshme e tju hy rend me shpulla. :wink:

Barbaroza
30-09-04, 14:11
Ēka po kam dėshirė tė jem e padukshme e tju hy rend me shpulla. :wink:

Kot e ke me mua,se une te shoh me syzet e mia te tejdukshme :wink: 8)

Gentiani
30-09-04, 15:19
po te ishit i/e padukshem/e qfar do te benit ?????

Do tė postoja shkrime tė padukshme edhe mė shumė, edhe pse 15000 i kam tė postuara nė forum :lol:

lazdrani
30-09-04, 15:24
Po te isha i pa dukshem do ti bashkoja Genten me Gentianin :D :wink:

Gentiani
30-09-04, 15:28
ha,hahahaaaa edhe unė po shkoj shpesh i padukshėm te Genta, por nuk po mė sheh ajo :lol: :lol: :lol:

musl|m
30-09-04, 17:08
hahaha i kisha shku artanibb te kryt ja kisha vjedh paswordat krejt :P[/img]

nitushe
01-10-04, 09:11
hahaha i kisha shku artanibb te kryt ja kisha vjedh paswordat krejt :P[/img]
Ti paswordat un artanibb :oops: :oops:

ShEjToNkA
01-10-04, 22:31
Po tė isha e pa dukshme do shfytėzoia rastin tė shkoi tek Genta , dhe ta vėrtetoi se a e don mė shumė Murgeshėn a po mua.

Gentiana
02-10-04, 15:24
Po tė isha e pa dukshme do shfytėzoia rastin tė shkoi tek Genta , dhe ta vėrtetoi se a e don mė shumė Murgeshėn a po mua.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Loqkum, per ta vertetuar kte, nuk ke nevoj te behesh e pa dukshme, te kisha treguar edhe kshtu.... :wink:

Artan_9
02-10-04, 15:37
PO te ishem i pa dukshem do te shkoja te gentiana naten tinez dhe ja kisha ngreh pak floket uuuhahahahahahahha :lol: :lol: :lol:

Gentiana
02-10-04, 15:50
PO te ishem i pa dukshem do te shkoja te gentiana naten tinez dhe ja kisha ngreh pak floket uuuhahahahahahahha :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: E naten qfar enderra-sh ke, mbase diten qka enderron e muarem vesh??!

Artan_9
02-10-04, 16:06
PO te ishem i pa dukshem do te shkoja te gentiana naten tinez dhe ja kisha ngreh pak floket uuuhahahahahahahha :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: E naten qfar enderra-sh ke, mbase diten qka enderron e muarem vesh??!uhahahahahaha genta po pasha zotin shum intelegjente je valla veq kush ta ka inat uuha ha ha ha ha h a :lol: :lol: :lol:

nitushe
02-10-04, 19:52
Sonte po te isha e padukshme kisha pas qef me u bo e dukshme :P

ShEjToNkA
02-10-04, 21:47
Po tė isha e pa dukshme do shfytėzoia rastin tė shkoi tek Genta , dhe ta vėrtetoi se a e don mė shumė Murgeshėn a po mua.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Loqkum, per ta vertetuar kte, nuk ke nevoj te behesh e pa dukshme, te kisha treguar edhe kshtu.... :wink:


Gentaaaaaaaa , ani pra sis mė trego pra se m'u ka bo merak me ditė.
Ama hejjj mos gabo me mė thėnė se e don atė mė shumė se tė vrasė :twisted: :twisted: :wink:

Gentiana
02-10-04, 21:51
Gentaaaaaaaa , ani pra sis mė trego pra se m'u ka bo merak me ditė.
Ama hejjj mos gabo me mė thėnė se e don atė mė shumė se tė vrasė :twisted: :twisted: :wink:

:roll: Ateher po e le, nuk po te tregoj, se ende nuk mu ka merzitur jeta. :wink:

ShEjToNkA
02-10-04, 21:53
Gentaaaaaaaa , ani pra sis mė trego pra se m'u ka bo merak me ditė.
Ama hejjj mos gabo me mė thėnė se e don atė mė shumė se tė vrasė :twisted: :twisted: :wink:

:roll: Ateher po e le, nuk po te tregoj, se ende nuk mu ka merzitur jeta. :wink:


Jetaaaaaaaaaa ??????????????????????
Ckaaa deshe ti tė thuash me kėtė fjalė mojjjjjjjjjjjjjj :?: :arrow: :roll: :roll: :roll:

Gentiana
02-10-04, 21:57
Qka deshta te them me kte a??? Asgje moj te rendesishem, asi kur te me merzitet jeta de, te tregoj. (ishalla nuk e kupton):roll:

ShEjToNkA
02-10-04, 22:00
Qka deshta te them me kte a??? Asgje moj te rendesishem, asi kur te me merzitet jeta de, te tregoj. (ishalla nuk e kupton):roll:


:roll: :roll: :roll: :roll:
(ishalla nuk e kupton) ?????????? Volla bash hiq nime kurgja s'jam ka kuptoi.
Veq sis ,pra pasi paske thonė ashtu ,kur tė mėrzitėt jeta mė trego tė lutėm se mė mbetėt merak me ditė :twisted: :twisted: :wink:

lazdrani
05-10-04, 14:26
Sot do te ikja te Honesty dhe do ta vershoja se cka eshte ka bene :D :wink:

turisti
07-10-04, 08:06
O,nuk di ,sepse kam aq shume deshira,hahahahahahahahahahahaha. :wink:

ShEjToNkA
07-10-04, 08:57
Po tė isha ashtu do shkoia sot tek Murgesha dhe Genta ,qe t'ia hudhia nga njė kove me ujė pėr me ia prishė gjuminė n'kto momente

Gentiana
07-10-04, 10:32
Po tė isha ashtu do shkoia sot tek Murgesha dhe Genta ,qe t'ia hudhia nga njė kove me ujė pėr me ia prishė gjuminė n'kto momente

Nuk e dij si u be, vetem nga ajo kove me ujė te ftoht, me mbyti teshmja! SHEJTONKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ShEjToNkA
07-10-04, 10:34
Gentaaaaaaaaaaaaa , a m'u dukė a mė thire??????? :roll:

Gentiana
07-10-04, 10:38
Gentaaaaaaaaaaaaa , a m'u dukė a mė thire??????? :roll:
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif

ShEjToNkA
07-10-04, 10:40
Gentaaaaaaaaaaaaa , a m'u dukė a mė thire??????? :roll:
http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/004.gif


Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , c'ke sis kėshtuu , a je duke vallazuar apo je duke nirthtė :?: :?: :roll: :roll:

Gentiana
07-10-04, 10:46
Gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , c'ke sis kėshtuu , a je duke vallazuar apo je duke nirthtė :?: :?: :roll: :roll:

Tybe nuk lejoj sot qe te ma prishish disponimin!! Loqkum, a po vjen ta qes nje kafe??? :twisted:

ShEjToNkA
07-10-04, 10:49
Loqkumm 'kėtė po e pres nga ti .
Ti mos me lutė me ardhe me tė qitė kafe se per me mė qitė dikush kafe vi me njėherė s'pres lutje hiq :wink:
Erdha nė kėtė vendė, se edhe ashtu mė ka marrė malli me pi nga ti kafe dhe me ndjet me ty :wink:

mickoja
07-10-04, 11:08
Hmmmmm...sikur te isha e padukshme sod?...do ti shpijonoja ata qe flasin per mua

ShEjToNkA
07-10-04, 11:09
Hmmmmm...sikur te isha e padukshme sod?...do ti shpijonoja ata qe flasin per mua


Inshalla s'ke shancė kur me shpiunu se unė kaput nėse tė ipet ajo mundėsi ty :shock:

mickoja
07-10-04, 11:12
Hmmmmm...sikur te isha e padukshme sod?...do ti shpijonoja ata qe flasin per mua


Inshalla s'ke shancė kur me shpiunu se unė kaput nėse tė ipet ajo mundėsi ty :shock: heheheh..eh moj cukel ruju se po te za pahiri me fjalet ne gojč,se e di qe ti je e para qe fol per mua hahaha

ShEjToNkA
07-10-04, 11:14
Qy ,qyyy more nėse me zenė me fjalė nė gojė nukėshtė rrezik!!
Ama bani mė zune me shkronja nė gojė duke i shkruajtur nė tesataur , aty jam ka frikona semarova t'u shkru pėr ty :wink:

mickoja
07-10-04, 11:16
Qy ,qyyy more nėse me zenė me fjalė nė gojė nukėshtė rrezik!!
Ama bani mė zune me shkronja nė gojė duke i shkruajtur nė tesataur , aty jam ka frikona semarova t'u shkru pėr ty :wink: hahahahahahahahh....ishallah nuk ndodh ajo veq po te tregoj mos me thua tani se nuk me ke tregu ok?

Gjumashja
15-10-04, 15:11
Hmm Sot po te isha e padukshkme shumėqka kisha pas qef me ba valla, mas pari isha nisė me shku me pisku njanin pak :oops:

Urata
19-10-04, 03:32
Do i ndrroja poziten e trurit te mashkujve!

Krokodilli
19-10-04, 05:08
Do i ndrroja poziten e trurit te mashkujve!
Urata paske probleme me frajer qiki,,,,, mos u qfry ne forum.. :wink:
une do te jetoja mu sikur tash qe jam i dukshem e i pashem :)

Barbaroza
19-10-04, 14:23
Do te shkoja te anetaret e dardanise t'i shikoja cfare po bejne :lol: :lol:

Kaltrushi
19-10-04, 14:29
Do te shkoja te anetaret e dardanise t'i shikoja cfare po bejne :lol: :lol:

I bashkangjitem Barbarozes. Se kisha pat shum deshir te ju shoh. :wink:
Pra mos u frigon kur dikush luan papritmas me computerin e juaj. hehehe :D

Barbaroza
19-10-04, 14:31
Do te shkoja te anetaret e dardanise t'i shikoja cfare po bejne :lol: :lol:

I bashkangjitem Barbarozes. Se kisha pat shum deshir te ju shoh. :wink:
Pra mos u frigon kur dikush luan papritmas me computerin e juaj. hehehe :D

Nuk i kisha lene rehat te shkruajne duke ua fshi me Delete,hahahahahahahaaaaaaaa

Kaltrushi
19-10-04, 14:36
Do te shkoja te anetaret e dardanise t'i shikoja cfare po bejne :lol: :lol:

I bashkangjitem Barbarozes. Se kisha pat shum deshir te ju shoh. :wink:
Pra mos u frigon kur dikush luan papritmas me computerin e juaj. hehehe :D

Nuk i kisha lene rehat te shkruajne duke ua fshi me Delete,hahahahahahahaaaaaaaa

ahahahhahahahhahahah barbazoza une ja kisha mbyll syt per te mos pare kurrgjo apo kisha shkruar diqka tjeter ne vend te tyre. ehhehahahahah

pershendetje! mos e zini per te madhe se nuk do te ndodh jo. hehe :wink: :D :D

Barbaroza
19-10-04, 14:39
Edhe kompjutoret ua kish bere Shut down :lol: :lol: :lol:

Krokodilli
20-10-04, 17:55
Edhe kompjutoret ua kish bere Shut down :lol: :lol: :lol:

po te isha i padukshem,,, do te shkoja ne shtepi te Barbarozez dhe qka tjeter pos do tja prishja Kompiuterin,,,,, se me ja ba Shut Down ajo e lshon prap... te pershendes Barbaroza :wink:

MAFIA_DI_KUMANOVA
20-10-04, 21:22
une do ti kisha marr MAFIASHT e mi ehe do ta kisha vjedh SWISSBANK en edhe qe pasanik pergjithmon me fukara zdu me pas pun ma :wink: anna shum te dua :wink:

Gentiana
20-10-04, 21:50
PO te isha e padukshme, do t'shkoja tek Shejtonka veq me e marr vesh a esht tamam Shejton siq po esht ketu?! :roll: :roll: :? :wink:

ShEjToNkA
20-10-04, 21:57
PO te isha e padukshme, do t'shkoja tek Shejtonka veq me e marr vesh a esht tamam Shejton siq po esht ketu?! :roll: :roll: :? :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Hajde sis ,vetėm urdhėro dhe do ta vėrteton , pse s mo mendove se jo aa?!

Barbaroza
22-10-04, 20:48
Edhe kompjutoret ua kish bere Shut down :lol: :lol: :lol:

po te isha i padukshem,,, do te shkoja ne shtepi te Barbarozez dhe qka tjeter pos do tja prishja Kompiuterin,,,,, se me ja ba Shut Down ajo e lshon prap... te pershendes Barbaroza :wink:

Vjen atje ti vjen
Pa e sheh c'te gjen... :wink: :evil:

lazdrani
23-10-04, 15:39
Do te isha sot ne Mitrovice :wink:

Barbaroza
23-10-04, 15:50
Te gjitha fletevotimet i kisha nenvizuar te numri 52. :P :) :P

Gjumashja
28-10-04, 20:28
Po te isha e padukshme kisha shku te njani me e ledhatu pakes se mka marr malli :? se kshtu spo shkon :(

Barbaroza
28-10-04, 20:31
Po te isha e padukshme kisha shku te njani me e ledhatu pakes se mka marr malli :? se kshtu spo shkon :(
:roll:

mickoja
28-10-04, 23:31
Po te isha e padukshme kisha shku te njani me e ledhatu pakes se mka marr malli :? se kshtu spo shkon :(ket dhe unč e kisha bč tash,dhe ja kisha prish gjumin :wink:

Honesty^uk.
28-10-04, 23:38
Po te isha e padukshme kisha shku te njani me e ledhatu pakes se mka marr malli :? se kshtu spo shkon :(ket dhe unč e kisha bč tash,dhe ja kisha prish gjumin :wink:


ndersa une po te ndihesha sikur ju te dyja, do te merrja ate inciative, dhe do ja plotesoja vetes deshiren :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
30-10-04, 18:04
Me qene padukshme,krejt anetareve te forumit u kisha dhene pilula per ti vene ne gjume dimeror.Ua kisha vene ne filxhan te kafese :lol: :lol: :lol:

aferdita
30-10-04, 20:48
po te isha e padukshme,kisha shkuar me nje vend dhe t'a shoh se qka po ben dhe dhe .................

Loloku
30-10-04, 20:53
Do te mundohesha tere jeten te behesha i dukshem!

Gjumashja
30-10-04, 21:13
po te isha e padukshme isha shku me vizitu boten tjeter :P

Mafiozi
30-10-04, 21:46
I padukshėm, mmmmm :P :P :P do te jap njė puthje Barbarozės.... :wink:

anna
02-11-04, 15:52
me siguri kisha shku ...vetem per ta pare ate se me ka marre shume malli ah e pershendes shume :wink:

ShEjToNkA
04-11-04, 17:19
Po tė isha e padukshme do shkoja tek grabitėsit pėr ta vizituarė Gentėn , dhe pėr ta pėrgatitur terenin pėr me liruu :lol: ( o kurr s'do ta liroja)

Murgesha
04-11-04, 22:51
Po tė isha e padukshme do shkoja tek grabitėsit pėr ta vizituarė Gentėn , dhe pėr ta pėrgatitur terenin pėr me liruu :lol: ( o kurr s'do ta liroja)

Njėsoj kisha ba edhe unė, vetėm me njė ndryshim tė vogėl, Gnetėn me shqelma pėrjashta e vet isha rahatu e grabitėsit. :lol:

Barbaroza
09-11-04, 16:51
Une s'po tregoj per sonte. :wink:

Kercovari
09-11-04, 16:59
Sekretet jen te tuat Barbaroza.Ani!

Buli_00
09-11-04, 17:44
Si i padukshėm do e kisha bėrė mjė vizitė nė botėn tjetėr. Do ti kisha vizituar parinė e asaj bote e mė pastaj do tė kisha shkuar edhe te xhehnetlitė dhe xhehnemlitė. Pas kthimit nė tokė, sė pari do ti kisha shkruar Barbarozės, Luanės, Afėrditės, Gentės, Kaltrinės... dhe gjithė tė tjerėve pėr pėrshtypjet e mia nga bota tjetėr dhe, mė pastaj, nėse do mė kish pėlqyer, do tė kthehesha prap atje, ama lidhjet me Forumin Dardan, gjithsesi, do ti mbaja.

lazdrani
10-11-04, 12:00
Diku Ne Danimarke :wink:

Barbaroza
12-11-04, 13:29
Diku Ne Danimarke :wink:

Valla Lazdran une ne Londer,dhe a e di pse?!
Vetem per shkakun se ne horoskop me shkruan se Anglia eshte shteti im sa i perket shenjes se horoskopit,e jam kureshtare te shoh a mos po me sjell fare fati,ndonje lotari hesapi,apo ku i dihet... :wink:

P.S.Sinqerisht ka vite qe e kam enderr kete!

Honesty^uk.
12-11-04, 14:31
Diku Ne Danimarke :wink:

Valla Lazdran une ne Londer,dhe a e di pse?!
Vetem per shkakun se ne horoskop me shkruan se Anglia eshte shteti im sa i perket shenjes se horoskopit,e jam kureshtare te shoh a mos po me sjell fare fati,ndonje lotari hesapi,apo ku i dihet... :wink:

P.S.Sinqerisht ka vite qe e kam enderr kete!

Ske faj zemer se LONDRA eshte enderr, jo vetem per ne shqipetaret por per shume popuj te botes, por enderra juaj po behet realitet
dhe ateher ;;prite prite BARBAROZEN :lol: :lol:

turisti
12-11-04, 14:45
:P

Barbaroza
12-11-04, 14:55
Honey,ishalla s'te ka mashtruar intuita,te pret nje shperblim i majme,veq dil e me prit ne aeroport :roll:

turisti
12-11-04, 16:27
Honey,ishalla s'te ka mashtruar intuita,te pret nje shperblim i majme,veq dil e me prit ne aeroport :roll:

Mundeni edhe deri te une me ardhe,Holanda nuk eshte larg.... :wink:

Honesty^uk.
12-11-04, 16:53
Honey,ishalla s'te ka mashtruar intuita,te pret nje shperblim i majme,veq dil e me prit ne aeroport :roll:

Mundeni edhe deri te une me ardhe,Holanda nuk eshte larg.... :wink:

shuj more ti mos mu perziej :lol: :lol: :lol:

turisti
13-11-04, 01:02
Honey,ishalla s'te ka mashtruar intuita,te pret nje shperblim i majme,veq dil e me prit ne aeroport :roll:

Mundeni edhe deri te une me ardhe,Holanda nuk eshte larg.... :wink:

shuj more ti mos mu perziej :lol: :lol: :lol:

O,nuk po perzina,vetem po tham se MIRE SE ARDHUR JENI..... ne DEN HAAG:wink:

Gentiana
15-11-04, 03:14
Me tvertet sot do te isha me gjith deshir e pa dukshme, vetem e vetem te shpreh ate qe ndjej dhe te mos me sheh askush!!

lazdrani
15-11-04, 14:47
:roll: :roll: Paskemi sot diqka te perbashket :wink:

turisti
17-11-04, 12:16
Ateherit :arrow: I dukshem,hahahahahahaha. :wink:

Murgesha
17-11-04, 12:19
Hajt se edhe unė po bahem e dukshme, tė shoh Gentėn dhe Lazdranin se si po shprehen. :wink:

lazdrani
17-11-04, 12:48
Hajt se edhe unė po bahem e dukshme, tė shoh Gentėn dhe Lazdranin se si po shprehen. :wink:

:lol: :lol: :lol: :wink: Ah Zemra ime :wink:

Mafiozi
17-11-04, 13:49
me kish ardh marre... hhahhaaa

Barbaroza
17-11-04, 14:26
Me tvertet sot do te isha me gjith deshir e pa dukshme, vetem e vetem te shpreh ate qe ndjej dhe te mos me sheh askush!!

Genta a eshte pune dashnije apo cka :?: :idea:

turisti
18-11-04, 02:06
Me tvertet sot do te isha me gjith deshir e pa dukshme, vetem e vetem te shpreh ate qe ndjej dhe te mos me sheh askush!!

Urdhero te M/P i TURISTIT, :arrow: eshte i padukshem dhe i besueshem.

Pershendetje,TURISTI. :wink:

Gjumashja
19-11-04, 12:55
sot po ta isha e padukshme kisha pas qef me kane ne krahe e tij po qe sjom :cry:

Gentiana
19-11-04, 13:11
Me tvertet sot do te isha me gjith deshir e pa dukshme, vetem e vetem te shpreh ate qe ndjej dhe te mos me sheh askush!!

Genta a eshte pune dashnije apo cka :?: :idea:

:roll: :? Jo more nuk besoj!! A thua bre??? :?

Barbaroza
19-11-04, 16:49
Une te pyeta ty moj,qy njehere :wink:

Mafiozi
19-11-04, 17:10
Kisha shku me shiqu Barbarozen kur shkrun ne forum,
se ne disponim te mir duhet me qen :lol: :lol:

Barbaroza
19-11-04, 17:12
Kisha shku me shiqu Barbarozen kur shkrun ne forum,
se ne disponim te mir duhet me qen :lol: :lol:

Ne disponim,bile maximal jam :lol: :lol:

Mafiozi
19-11-04, 17:14
Kisha shku me shiqu Barbarozen kur shkrun ne forum,
se ne disponim te mir duhet me qen :lol: :lol:

Ne disponim,bile maximal jam :lol: :lol:

Mmmm :lol: :lol: :lol: tash bena i padukshem pra...
Nese e ndin nje zhurm ngat teje, e din se kush esht :P :P :wink:

Murgesha
19-11-04, 17:47
Kisha shku me shiqu Barbarozen kur shkrun ne forum,
se ne disponim te mir duhet me qen :lol: :lol:

Ne disponim,bile maximal jam :lol: :lol:

Mmmm :lol: :lol: :lol: tash bena i padukshem pra...
Nese e ndin nje zhurm ngat teje, e din se kush esht :P :P :wink:


O mė mirė bėju i dukshėm, se po i jep traumė qikės me tė ni tuj ba zhurmė e mos me tė pa. :wink:

Mafiozi
19-11-04, 18:31
Kisha shku me shiqu Barbarozen kur shkrun ne forum,
se ne disponim te mir duhet me qen :lol: :lol:

Ne disponim,bile maximal jam :lol: :lol:

Mmmm :lol: :lol: :lol: tash bena i padukshem pra...
Nese e ndin nje zhurm ngat teje, e din se kush esht :P :P :wink:


O mė mirė bėju i dukshėm, se po i jep traumė qikės me tė ni tuj ba zhurmė e mos me tė pa. :wink:

Hahahahaa, mir e ki murgesha, nuk du me tuten Barbarozen :lol:
Por e din qe ju afrohna ngat, i kam tregu... me pret
Kuptohemi :P :wink:

Murgesha
19-11-04, 18:36
Hahahahaa, mir e ki murgesha, nuk du me tuten Barbarozen :lol:
Por e din qe ju afrohna ngat, i kam tregu... me pret
Kuptohemi :P :wink:

Woooooooow a me marrėveshje e paskėt a??? :roll: :roll:

ShEjToNkA
19-11-04, 22:44
Po tė isha e pa dukshėme do shkoja ta vizitoja Mafiozin.

A fola hiq me vendė a jo ???? :lol:

Mafiozi
19-11-04, 22:54
Po tė isha e pa dukshėme do shkoja ta vizitoja Mafiozin.

A fola hiq me vendė a jo ???? :lol:

Po ShejToNka, perher ki fol me vend, vetem tash
nuk e lun topi :oops: :oops:

Te priti me qef te madh loqka forumit :P :P

Mafiozi
19-11-04, 22:55
Hahahahaa, mir e ki murgesha, nuk du me tuten Barbarozen :lol:
Por e din qe ju afrohna ngat, i kam tregu... me pret
Kuptohemi :P :wink:

Woooooooow a me marrėveshje e paskėt a??? :roll: :roll:

Me marrveshje shpirterore e kem me Barbarozen :lol:

Barbaroza
20-11-04, 16:13
:shock: :shock: :shock: :shock:

parisi
20-11-04, 16:18
do kisha ber gjithqka qka njeriu nuke mundet kureeshte i dukshem .......

Mafiozi
20-11-04, 16:19
:shock: :shock: :shock: :shock:

hahahhahhaha shaka bre.... :lol: :wink:

livoreka bicio
23-11-04, 19:57
DO TE BEJSHA TE NJETEN GJERE SIKUR SE I DUKSHUM. :P :wink:

dr1ta
23-11-04, 20:28
DO TE BEJSHA TE NJETEN GJERE SIKUR SE I DUKSHUM. :P :wink:A je i sigurte :?: :wink:

livoreka bicio
23-11-04, 20:33
DO TE BEJSHA TE NJETEN GJERE SIKUR SE I DUKSHUM. :P :wink:A je i sigurte :?: :wink:PO 110% JAME I SIGURET HAHAHAH. :P :wink: TE PERSHENDES ME NDERE DHE RRESPEKT. :P

dr1ta
23-11-04, 20:38
DO TE BEJSHA TE NJETEN GJERE SIKUR SE I DUKSHUM. :P :wink:A je i sigurte :?: :wink:PO 110% JAME I SIGURET HAHAHAH. :P :wink: TE PERSHENDES ME NDERE DHE RRESPEKT. :Phttp://instagiber.net/smiliesdotcom/contrib/anym/big.gif

Barbaroza
25-11-04, 17:53
Sonte isha bere e padukshme e kisha shkuar te Murgesha edhe me nje rrapellime me ia fut ethet :lol: :lol: :lol:

uliksi31
25-11-04, 19:33
[quote="Barbaroza"]Sonte isha bere e padukshme e kisha shkuar te Murgesha edhe me nje rrapellime me ia fut ethet :lol: :lol: :lol: [/quot

Me e shashtris demek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
25-11-04, 19:39
[quote=Barbaroza]Sonte isha bere e padukshme e kisha shkuar te Murgesha edhe me nje rrapellime me ia fut ethet :lol: :lol: :lol: [/quot

Me e shashtris demek. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ashtu demek :lol: :lol:

Murgesha
25-11-04, 19:40
Sonte isha bere e padukshme e kisha shkuar te Murgesha edhe me nje rrapellime me ia fut ethet :lol: :lol: :lol:

O i kam do ethe te gripit e sbesoj se ma kishe ba mė keq.
Je mirėseardhur shumė, ta jap dhuratė gripin. Se tjera herė ndodhė qė kthehesh duarthatė. :lol:

Barbaroza
25-11-04, 19:44
Jo moj se grip per grip e kam vete :wink: e mendova me ta sjelle ty si e padukshme :lol: :lol:

Murgesha
25-11-04, 19:46
Jo moj se grip per grip e kam vete :wink: e mendova me ta sjelle ty si e padukshme :lol: :lol:

E pra ti mbaje tėndin e unė po e mbaj gripin tem.
Si tė duash i ndėrrojmė. :lol:

Barbaroza
25-11-04, 19:57
Hajt se po i nderrojme pra se i imi eshte shume i keq :lol: :lol: :lol:

Ylberi_be
25-11-04, 21:48
Kisha pas deshir me shku deri te nje vajz e me puq ne ball dhe me i than me fal qe te deshta :oops: :?:

lazdrani
25-11-04, 22:00
Do te isha ne Londer tani te Honesty :wink:

Barbaroza
26-11-04, 14:12
Ne DK te Murgesha. :)

Murgesha
26-11-04, 14:59
Ne DK te Murgesha. :)


Moj ēka tė kam hy kaq shumė ne huj???
Mos harro preke kajherė hundėn se po mė merr mėsysh. :lol:

Barbaroza
26-11-04, 17:26
Ne DK te Murgesha. :)


Moj ēka tė kam hy kaq shumė ne huj???
Mos harro preke kajherė hundėn se po mė merr mėsysh. :lol:

Mos e merr moj ashtu,une veq desha me ardhe me pi nje kafe,a po perton me sherby a :?: :wink: :wink: :lol:

Murgesha
26-11-04, 17:45
Ne DK te Murgesha. :)


Moj ēka tė kam hy kaq shumė ne huj???
Mos harro preke kajherė hundėn se po mė merr mėsysh. :lol:

Mos e merr moj ashtu,une veq desha me ardhe me pi nje kafe,a po perton me sherby a :?: :wink: :wink: :lol:


Jo ska dert, pėr kafe urdhėro ama edhe mė parė ke shkruar se dėshiron tė jesh Murgesha e pėr ate e pata.
Ps. Kur po thua se dėshiron tė jesh unė vėrtet po shashtrisem prej gėzimit, kishe medemek unė mė e mira. :wink:

Barbaroza
26-11-04, 17:48
Ani moj gezohu se je me e mira,qy.Lum Lazdrani per ty. :)

Mafiozi
26-11-04, 18:55
I padukshem :lol: nje puethje te nxeht per nje vajz :wink:

yllka
26-11-04, 22:44
DO TE JU BASHKOJA TE GJITHEVE NE NJE LOKAL BAR :wink: LIVE

Mafiozi
26-11-04, 22:45
DO TE JU BASHKOJA TE GJITHEVE NE NJE LOKAL BAR :wink: LIVE

Ide shum e mir Yllka, po hec e bashkoj keta anetar, nuk po mundemi
mi bashku ne forum :roll:

:wink:

DEA
26-11-04, 22:54
po te isha e padukshme s`do e kisha problem se a jam vesh mire dhe si dukem isha shku si kallukangje e s`me kish pa kush.

lazdrani
27-11-04, 17:07
po te isha e padukshme s`do e kisha problem se a jam vesh mire dhe si dukem isha shku si kallukangje e s`me kish pa kush.Qy qy :lol: :lol: :lol: large forumit kallukangje :wink:

Ylberi_be
29-11-04, 13:22
Po te isha i padukshem do te shkojsha te nje kojshike dhe to tja zbritsha gjitdha Gajbet e dardhav prej tavani se kur po shkojna me ndejt nuk po na qet dardha me hanger po thot ende sjan sari e kur ishke vakti me i mledh dardhat na tranojke gjithve kojshive ngani ndihmomni me i mledh dardhat se mi shkundi era e tash spo na qet e kur ti kish pa gajbet tu i flituru pa asni njeri ish tranu i kish ra te fikt nja 5 6 her. :roll:

aferdita
29-11-04, 13:40
po te isha e padukshme do te shkojsha ne CH,atje ku edhe vendin e kam :wink: :lol:

Barbaroza
30-11-04, 19:54
Sonte drejt e ne Jupiter. :)

Gentiana
30-11-04, 20:01
Sonte drejt e ne Jupiter. :)

Hajt se po te bej shoqeri! :wink:

Barbaroza
30-11-04, 20:06
Sonte drejt e ne Jupiter. :)

Hajt se po te bej shoqeri! :wink:

Ok,po nisemi sonte pas 24h :wink:

Mafiozi
30-11-04, 20:17
Ėėėėėmm sonte i padukshem :lol: hmmm sekret :lol: :lol:

Gentiana
30-11-04, 20:19
Sonte drejt e ne Jupiter. :)

Hajt se po te bej shoqeri! :wink:

Ok,po nisemi sonte pas 24h :wink:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c014.gif Ok,u be!

Ah se harrova per pak, qka me ba atje ne jupiter??'

Barbaroza
30-11-04, 20:25
Shkojme te gjurmojme moj. :wink:

Gentiana
30-11-04, 20:29
Shkojme te gjurmojme moj. :wink:
:lol: :lol: :lol: :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif

Barbaroza
30-11-04, 22:31
Gezohu Genta,gezohu se ndoshta atje gjejme me mire,nuk i dihet. :wink: :lol: :lol:

Mafiozi
30-11-04, 22:37
Gezohu Genta,gezohu se ndoshta atje gjejme me mire,nuk i dihet. :wink: :lol: :lol:

Me duket se jo Barbaroza, jam kan ne jupiter un :lol: atje njerzit jan
te gjelber total me sy te kuq :twisted: keni mu tranu :shock:
Atje nuk ka zeshkana :roll: :roll: :lol:

:wink:

Murgesha
30-11-04, 22:40
Shkojme te gjurmojme moj. :wink:
:lol: :lol: :lol: :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif


Ani kishe ne Astronaute, hej kuku qė kanė me ju ra flokėt nė tokė nga friga, kur tė shohin njerėz tė gjelbėr e me sy tė kuq.
Mafiozi tha se unė si kam parė kurrė. :wink:

Mafiozi
01-12-04, 00:27
Shkojme te gjurmojme moj. :wink:
:lol: :lol: :lol: :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif


Ani kishe ne Astronaute, hej kuku qė kanė me ju ra flokėt nė tokė nga friga, kur tė shohin njerėz tė gjelbėr e me sy tė kuq.
Mafiozi tha se unė si kam parė kurrė. :wink:

:? :roll: :roll: :roll: Kurr :wink:

Luana
01-12-04, 06:36
Une sikur te kisha qen e padukshme dhe kisha per te vjedh pare plot dhe me ne fund ti'u kisha ndihmu te varfeve ,kjo me ben te lumtur , se tjeter nuk kam deshir , s'dua te shoh as te ndegjoj , sepse me ne fund e di se lendohem :roll:

Kercovari
02-12-04, 10:10
I padukshem?.Ne krevatin e Monika Belucit!.

Mafiozi
02-12-04, 12:51
Shkojme te gjurmojme moj. :wink:
:lol: :lol: :lol: :roll:

http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif http://www.cosgan.de/images/more/bigs/a084.gif


Ani kishe ne Astronaute, hej kuku qė kanė me ju ra flokėt nė tokė nga friga, kur tė shohin njerėz tė gjelbėr e me sy tė kuq.
Mafiozi tha se unė si kam parė kurrė. :wink:

:? :roll: :roll: :roll: Kurr :wink:

Normal :? i ki ende floket e gjata edhe nuk po frogojshe fare :lol:
:wink:

Gjumashja
05-12-04, 10:33
e kisha ndal shiun :D :D

Mafiozi
05-12-04, 17:50
Uuuuuuuuf sonte isha ber i padukshem me deshir te madhe :D
Ku isha shku vetem zemra ime e din :lol:

Gjumashja
05-12-04, 18:29
Uuuuuuuuf sonte isha ber i padukshem me deshir te madhe :D
Ku isha shku vetem zemra ime e din :lol:

mafi garant e di edhe une hihihihih ku kishe pas qef me shku :P

Mafiozi
05-12-04, 19:32
Uuuuuuuuf sonte isha ber i padukshem me deshir te madhe :D
Ku isha shku vetem zemra ime e din :lol:

mafi garant e di edhe une hihihihih ku kishe pas qef me shku :P

Aaaaaah nuk besoj qe e din gjumashe :lol: me vjen keq por ti
nuk je ne zemren time per me dit :lol: :wink:

turisti
05-12-04, 20:31
O,me mire nuk ju tregoj se po frigona qe po lakmoni.... :wink:

Mafiozi
05-12-04, 22:07
8) 8) :D :wink:

Barbaroza
07-12-04, 21:21
Kisha zbuluar shume gjera qe po me interesojne ne nje vend. :wink:

Honesty^uk.
07-12-04, 21:26
Kisha zbuluar shume gjera qe po me interesojne ne nje vend. :wink:

Kur paske filluar pune me agjensine e zbulimeve :lol: :lol: :arrow:

Barbaroza
07-12-04, 21:36
Kisha zbuluar shume gjera qe po me interesojne ne nje vend. :wink:

Kur paske filluar pune me agjensine e zbulimeve :lol: :lol: :arrow:

Akoma jo,por se shpejti,step by step. :wink:

lazdrani
07-12-04, 21:42
Do ti bashkoja nje qifte te ri Sonte :wink:

Barbaroza
09-12-04, 13:05
Do ti bashkoja nje qifte te ri Sonte :wink:

Hajde per hajr.Cilet jane ata qifta te ri :?: :)

lazdrani
10-12-04, 16:26
Do ti bashkoja nje qifte te ri Sonte :wink:

Hajde per hajr.Cilet jane ata qifta te ri :?: :)

Aktuel :arrow: YOU&HONESTY 8)

Mafiozi
10-12-04, 21:35
Do te shkoja te nje vajz qe ma ndjen zemra, per ti ja ber
nje puthje te ngroht :D

lazdrani
11-12-04, 17:21
Te Murgesha ne vesh do ti thoja se te dua me gjithe Zemer :oops: :wink:

Barbaroza
11-12-04, 19:10
Do ti bashkoja nje qifte te ri Sonte :wink:

Hajde per hajr.Cilet jane ata qifta te ri :?: :)

Aktuel :arrow: YOU&HONESTY 8)

:idea: :wink:

livoreka bicio
12-12-04, 01:35
HAHAHAHAHAH NUK JU TREGOJE. :P :wink:

Mafiozi
12-12-04, 11:50
HAHAHAHAHAH NUK JU TREGOJE. :P :wink:

Po un e di shoki, do ta shpalli ne publik :lol: :wink:

turisti
12-12-04, 12:46
Kisha hy ne kasaforten e bankes dhe kisha pushue mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

Gjumashja
12-12-04, 20:35
Kisha hy ne kasaforten e bankes dhe kisha pushue mire,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha. :wink:

mos ki problem masnena me frymarrje tani hahahhahahaha

livoreka bicio
12-12-04, 21:35
HAHAHAHAHAH NUK JU TREGOJE. :P :wink:

Po un e di shoki, do ta shpalli ne publik :lol: :wink:SHUJJJJJJJJJJJ MOS TREGO HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

Mafiozi
12-12-04, 21:44
HAHAHAHAHAH NUK JU TREGOJE. :P :wink:

Po un e di shoki, do ta shpalli ne publik :lol: :wink:SHUJJJJJJJJJJJ MOS TREGO HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: :wink:

Hahaahahahahahhahahaahhahaaa
Ok pe mbylli gojen per ty :lol: :lol: :wink:

Murgesha
12-12-04, 21:46
Kisha shku me kqyre Shejtonken cfare qorapa ka mbath. :roll:

ShEjToNkA
12-12-04, 21:50
Kisha shku me kqyre Shejtonken cfare qorapa ka mbath. :roll:


ja ta shujjė kureshtjėn sissss:
Adidas tė marume me krrabza e me vunic :wink: :lol: :lol:

Murgesha
12-12-04, 21:51
Kisha shku me kqyre Shejtonken cfare qorapa ka mbath. :roll:


ja ta shujjė kureshtjėn sissss:
Adidas tė marume me krrabza e me vunic :wink: :lol: :lol:
Ama cfare ngjyre jane, dhe mos e ke vesh njeren prape e tjetren mare????

Mafiozi
12-12-04, 21:53
Un kisha shku me par Genten a esht e kenaqur ne ket moment :D

ShEjToNkA
12-12-04, 21:54
Ama cfare ngjyre jane, dhe mos e ke vesh njeren prape e tjetren mare????


Ngjyrėn kuqq e ziii edhe do sharena tė bardha :wink:
E sa pėr mbarė e mbrapshtė jo tė dyjat i kam mbarė se akoma se kam bė njetė me shku mėsit askund!

Murgesha
12-12-04, 21:57
Ama cfare ngjyre jane, dhe mos e ke vesh njeren prape e tjetren mare????


Ngjyrėn kuqq e ziii edhe do sharena tė bardha :wink:
E sa pėr mbarė e mbrapshtė jo tė dyjat i kam mbarė se akoma se kam bė njetė me shku mėsit askund!

Moj pata me ardhe une, po mbasi i paske te dyjat njejte, po e la per here tjeter. :lol:

ShEjToNkA
12-12-04, 22:00
Moj pata me ardhe une, po mbasi i paske te dyjat njejte, po e la per here tjeter. :lol:


:lol: :lol: Po mojj ti me ardhė tek unė mėsit ,unė s'duhėt me i pas njėrėn mabrė e tjetrėn mbrapsht po ti qyyyyyyyyyyyyyyyy :evil:

Murgesha
12-12-04, 22:03
Moj pata me ardhe une, po mbasi i paske te dyjat njejte, po e la per here tjeter. :lol:


:lol: :lol: Po mojj ti me ardhė tek unė mėsit ,unė s'duhėt me i pas njėrėn mabrė e tjetrėn mbrapsht po ti qyyyyyyyyyyyyyyyy :evil:

O gabim e ke oj loqke, se per me shku mbare msitnia, duhesh edhe ti pahiri me qillu me njeren prape e tjetren mare. :lol:

ShEjToNkA
12-12-04, 22:06
O gabim e ke oj loqke, se per me shku mbare msitnia, duhesh edhe ti pahiri me qillu me njeren prape e tjetren mare. :lol:


Volla pra qė nga sonte mė detyrove t'i mbajė ashtu gjithmonė qorapt n,njėrėn mabrė e tjetrėn mbrapsht :wink: :lol: :lol:
Edhe eja kur tė duashė se i bėraaaaaa :roll:

Murgesha
12-12-04, 22:12
O gabim e ke oj loqke, se per me shku mbare msitnia, duhesh edhe ti pahiri me qillu me njeren prape e tjetren mare. :lol:


Volla pra qė nga sonte mė detyrove t'i mbajė ashtu gjithmonė qorapt n,njėrėn mabrė e tjetrėn mbrapsht :wink: :lol: :lol:
Edhe eja kur tė duashė se i bėraaaaaa :roll:


Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa per sonte mori fund vije ndonjeher tjeter. :wink:

DEA
12-12-04, 22:20
sa me deshire do i vizitoja forumistat dhe te shikoja ne momentin kur shkruajne..........(e te zbuloj sa jane keta qe jane)

ShEjToNkA
12-12-04, 22:21
Ha, haaaaaaaaaaaaaaaaaa per sonte mori fund vije ndonjeher tjeter. :wink:


Ok pra ,ama mos e vu nė harrės loqkumm tė kammmm :wink: :lol: :lol:

turisti
13-12-04, 00:09
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

dr1ta
13-12-04, 00:14
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

turisti
13-12-04, 00:21
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

Mos thuaj dy here,I PADUKSHMI mundet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:

dr1ta
13-12-04, 00:25
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

Mos thuaj dy here,I PADUKSHMI mundet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


Mi ke shti dridhmet ne bark hahahahhahahahhahahahahahahah

turisti
13-12-04, 00:29
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

Mos thuaj dy here,I PADUKSHMI mundet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


Mi ke shti dridhmet ne bark hahahahhahahahhahahahahahahah

Per ty nuk vlejne " kercenimet " ( me t'njofshem,a po ?),hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Luana
13-12-04, 00:37
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

Mos thuaj dy here,I PADUKSHMI mundet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


Mi ke shti dridhmet ne bark hahahahhahahahhahahahahahahah

Per ty nuk vlejne " kercenimet " ( me t'njofshem,a po ?),hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

http://www.cosgan.net/images/midi/frech/k025.gif

turisti
13-12-04, 00:39
Jav kisha nderrue PASVORDAT FORUMISTAVE. Paramendini se qfare panike kish mu krijue,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:


E ne email nuk kishe mujt hahahahahahahahahah

Mos thuaj dy here,I PADUKSHMI mundet,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahaha. :wink:


Mi ke shti dridhmet ne bark hahahahhahahahhahahahahahahah

Per ty nuk vlejne " kercenimet " ( me t'njofshem,a po ?),hahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

http://www.cosgan.net/images/midi/frech/k025.gif

As per ty LUANUSHE. :wink:

Luana
13-12-04, 01:26
E di http://www.cosgan.net/images/midi/frech/k015.gif

turisti
13-12-04, 09:54
E di http://www.cosgan.net/images/midi/frech/k015.gif

:P :wink:

lazdrani
13-12-04, 12:39
Diana007 ti tregoja diq ne veshe :wink:

aferdita
13-12-04, 19:12
Mos me qene sot hiq