PDA

View Full Version : Cilen lėnd e preferoni??


Cool_Boy
23-03-04, 13:42
Pershndetje

Deshta tju pyes diqka lidhje me shkollen sepse e di se shumica ketu shkojn ne shkoll dhe studijojm nje lend te cilen e preferojm ne dhe kem deshir te bejm karier me te???

Pra cilen lend e preferoni,a mundeni te na tregoni pse e doni ate,pse e studiojni ate e jo nje tjeter etj????

Ju mirepres per pergjigjejet tuaja me respekt Cool_Boy

Barbaroza
23-03-04, 14:45
Cool_boy,mua gjithnje me terheq letersia,dhe ma merr mendja se ne te ardhmen do te behem nje shkrimtare e mire :wink:

Murgesha
23-03-04, 14:52
Jo po te doket Barbaroza. Ti vertet do te bahesh shkrimtare e mire, por une do te jem me e njohur se ti.
Une jo vetem qe e dua letersine por edhe e kam studjuar.

Gentiana
23-03-04, 14:55
Mua gjithmon me ka pelqyer Matematika dhe me ka shkuar perpara kurse tash jo edhe aq,po ndoshta se jam me e interesume ne gjuht e huaja, pa marr parasysh se cila esht ajo!
Genta

Barbaroza
23-03-04, 15:06
Jo po te doket Barbaroza. Ti vertet do te bahesh shkrimtare e mire, por une do te jem me e njohur se ti.
Une jo vetem qe e dua letersine por edhe e kam studjuar.


Vetem nese sheh enderra me sy hapur Murgesha :shock: :wink:

Murgesha
23-03-04, 15:10
Barbaroza mos me detyro se te ftoj ne dyluftim.
Hajde e shkruajme nga nje teme dhe shohim kush po merr me shume vota. :wink: E mos me thuaj pastaj se me hile ma ke bere :lol: :lol:

RRUSHI
23-03-04, 15:14
Fillone dyluftimin ---mua me quajn kritik letrar ----nuk do te anoj por do te jem real ne vlersimet e mija :roll:

Barbaroza
23-03-04, 15:17
Ok Murgesha,pajtohem,pse a mos mendon se po me frikeson :wink: 8)

Murgesha
23-03-04, 15:21
Jo ty jo spo te frigesoj por po mbledh guxim per vete. Kur do e bejme sot apo tjeter dite.

Jo RRushi jo ti se ju dihet per kend votoni, por po e lem Lazdranin se ai eshte me i drejte :wink:

Cool_Boy
23-03-04, 15:24
Falminderit per pergjigjet tuaj

Genta po ku e gjete Matematiken bre ahaah???

pershndetje

Barbaroza
23-03-04, 15:24
Mire Murgesha,po e leme per nje dite tjeter ,e kritikun zgjidheni ju tjeret sepse tani dyshoni se eshte bere me hile :idea:

Cool_Boy
23-03-04, 15:32
Murgesha dhe Barbaroza nuk ka nevoj te ngritni me fjal ketu ok,ju deshiroj suksese ne jete dhe ne studime...

Nese doni mund tjav gjej nje tem, dhe mundeni te shkruani per ate ok!!

tung, me respekt Cool_Boy

Murgesha
23-03-04, 15:39
Ska problem Cool_Boy une pajtohem.
Te presim dhe Barbarozen se cka po thote e pastaj ju mund te propozoni temen. :wink:

mirsad
23-03-04, 15:50
mua me pelqene me shume filozofia...... desha te theme se lenda qe urreje eshte matematika....ok bye

mendim
23-03-04, 16:23
8) Lenda me mire eshte fisklultura. :D :D :D

Lona
23-03-04, 16:29
Une per vete nuk mund te vecoj ndonje lend ne profesionin tim se te gjitha jane te lidhura njera me tjetre,ndersa lendet si matematika statistika i urej shume....

Kaloni bukur..

Lona
23-03-04, 16:29
Une per vete nuk mund te vecoj ndonje lend ne profesionin tim se te gjitha jane te lidhura njera me tjetre,ndersa lendet si matematika statistika i urej shume....

Kaloni bukur..

Gentiana
23-03-04, 17:11
Falminderit per pergjigjet tuaj

Genta po ku e gjete Matematiken bre ahaah???

pershndetje


Cool_boy perpara thash me shkojke,po me vite edhe interesat dhe qefi i njeriut po ndryshkojke.

jehona
23-03-04, 19:05
hahahah valla une ne shkoll shkojsha megjith deshir ne oret e matematikes, megjith se profesori hiq nuk me dojke, se nuk ma rroke bash shum, ma rroki apo nuk ma rroki une at lende teper e kam adhuru.. :wink:

vushtrria
22-04-04, 19:33
ju pershendes per mua lenda e gjeografis ka qen me e mira


me nderime vushtrria

fisniku
22-04-04, 21:02
Per mu gjithemon ma terheqese kan qen lendet natyrore si Kimia,Biologjia...kjo ka qene arsyeja qe ma vone edhe i kom studiu dhe po vazhdoj me i studiu,kurse filozofia -diqka e that. :!:

hana
23-04-04, 11:58
Edhe mua me pelqen kimia e sidomos biologjia,ndersa teknologjia, gjeografia sme pelqejn hic po kjo varet edhe nga profesori qe te jep lenden,

anna
23-04-04, 13:40
me pelqejn kimia letersia gjeografia historia biologjia
sme pelqejn matematika :twisted: fizika kjo eshte prej mesueses :twisted: tekonlogjija etj

qika_pr
17-05-04, 09:48
Edhe pse e kam perfunduar shkollen prap se prap lenda me e preferuar e imja do te jete matematika

turisti
31-07-04, 23:24
Tung. Mua me pelqen DASHURIA sepse eshte lenda e jetes. Kush nuk e jep provimin e dashurije,ka deshtuar ne jete. :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
31-07-04, 23:59
Lėndėt e preferuar tė mia janė :Psikologjia ,Letėrsia dhe Historia

turisti
18-08-04, 23:05
Dihet -gjeografijen. :P

nitushe
09-09-04, 09:50
me matematik,biologji,edhe gjuhe te huaja jam kane e para :D