PDA

View Full Version : Njė pėrshėndetje tė fortė pėr Ferizajin!


Faqet : [1] 2

Barbaroza
26-04-04, 09:40
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

Gentiana
26-04-04, 09:55
Gjithashtu ksaj pershendetje i bashkangjitem edhe un, dhe ne veqanti e pershendes Barbarozen dhe te gjith antart e forumit.

Genta

Barbaroza
26-04-04, 10:00
Flm Genta,ti e ke dhene pershendetjen me te forte. 8)
Te shohim te tjeret tash :wink:

lazdrani
26-04-04, 11:36
opaaaaaaaaaa RRUSHI I FERIZAJIT :arrow: Pershendetje nga Lazdrani :wink:

Murgesha
26-04-04, 11:40
Barbaroze mikja ime, shoqe e perditshme.
Ne forum e ne msn eshte kenaqesi te bisedoj me ty :lol: :lol:
e pershendes qytetin tend Ferizajin ty dhe gjithe Ferizajasit kudo qe jane ne keto momente :lol: :lol:

Barbaroza
26-04-04, 11:42
Lazdrani & Murgesha,ju falenderoj shume per pershendetjet,kam kenaqesine te jem ne shoqerine tuaj!

aferdita
26-04-04, 12:43
te pershendes ty barbaroza dhe te gjith ferizajin

a prej ferizajit je a po ne jemi kujshi mori

Barbaroza
26-04-04, 13:00
Po valla Aferdita,siq thone"hon e don"ferizajlike.Ani kojshike,qyqy sa mire :P

hana
26-04-04, 14:32
m ne fund bre Barbaroz qy Ferizaji the best nje pershendetje te madhe nga une :lol: :lol:

Cool_Boy
26-04-04, 14:40
Barbaroza edhe une ju bashkona pershndetjeve tuaj dhe i pershndes te gjithe Ferizajin sidomos vashat a qka mi kana ahhha..

Tung,Cool_Boy

anna
26-04-04, 14:52
yeahhhhhhhhhh ferizaji :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
27-04-04, 10:33
Hana,Anna dhe Cool_boy,ju falenderoj qe moret pjese ne pershendetje,ma bete qejfin!

Cool_Boy
27-04-04, 17:17
Barbaroza edhe une te uroj per kete tem se nuk mundemi ta harrojm qytetin me te bukurin ne Kosov ...Falm per peshndetjet

Tung

Honesty^uk.
27-04-04, 19:41
Pershendetje Barbaroza, edhe une u bashkohem pershendetjeve dhe urimeve te vendlindjes tende.

Naki
27-04-04, 21:40
Znj. Barbaroza ju pershendes juve dhe vendlindjen tuaj-FERIZAJIN.
Qyteti i juaj ka qka te mburret,nje intelektuale qe me shkrimet tuaja ne forumin e dardanise ke mbledh shume simpati dhe je qdo here nje ylbere qe shendrite-kame nje respekt te veqante per ju.
me nderime naki

florian
27-04-04, 22:00
PERSHENDETJET E MIA ME TE SINQERTA BARBAROZA PER JU PER QYTETIN DHE VENDLINDJEN TUAJ FERIZAJ ,DHE GJITHASHTU JU UROJ JUVE DHE FAREFISIT TUAJ SUKSESE SI NE JET DHE NE PUN .
NUK KAM QEN NDONJEHER NE FERIZAJ PO NE RAST SE TE GJITH JAN SI TI ATEHER ESHTE ME TE VERTET NJE VEND QE E MERITON TA VISITOSH DHE TA JETOSH .
ME NDERIME FLORIANI .

Barbaroza
28-04-04, 09:45
Honesty^uk.,Naki dhe Florian,ju falenderoj perzemersisht per fjalet e bukura me te cilat jeni shprehur.Me keni nderuar mua personalisht por edhe fjithe qytetaret e mi.Kurre mos dyshoni dhe degjoni fjalet qe thuhen per qytetaret e saj.Fundja,nuk eshte keq kur ruhen traditat,e kjo ndodhe pikerisht me neve para se ta perqafojme cool-erizmin,nje dite,fatkeqesisht!

lazdrani
28-04-04, 12:24
Pershendes Ferizajin dhe Mbretereshen e ketij Qyteti Barbarozen :wink:

Barbaroza
28-04-04, 13:11
Lazdrani,te pershendet edhe Mbreteresha e Ferizajit 8)

mickoja
28-04-04, 17:03
Barbaroza edhe une ju bashkona pershndetjeve tuaj dhe i pershndes te gjithe Ferizajin sidomos vashat a qka mi kana ahhha..

Tung,Cool_Boy

o ty toka tlshoft e ato qe sti kana a nuk po i pčrshčndet a?hmmm qka je ti...

un i pčrshčndes tč gjith ferizajlit kudo qč gjinden tash

Cool_Boy
28-04-04, 17:07
mickoja po keto bejn pjese te gjith vashat moj po qka jeni ka folni a??

hej shqyqyr vetem une jam Ferizajli dhe krejt pershdnetjet e juaj me takojn mua hahahah.

tung, Cool_Boy

Barbaroza
22-06-04, 17:24
Sot nje pershendetje qe me del thelle nga shpirti kam per vendlindjen time,Ferizajin.Poashtu i pershendes te gjithe bashkeqytetaret e mi kudo qe te ndodhen tani!

http://images.google.com/images?q=tbn:S4BMHC3FvswJ:www.kosovamail.com/Walls

lazdrani
22-06-04, 17:47
RRofte FERIZAJI :wink: PERSHENDET MITROVICALIA :wink:

Barbaroza
22-06-04, 17:50
Rrofte Mitrovica,pershendet :arrow: Ferizajlika :wink:

Vera
22-06-04, 18:29
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

e moj Barbaroza te pershendes ty dhe loqken, shpirtin tend ferizajin qe edhe mua me pelqen ky qytet :wink:

mickoja
22-06-04, 19:18
Rroft ferizaji e pershendet :arrow: Ferizajlika :wink:

Cool_Boy
23-06-04, 11:12
Vera pse po te pelqen Ferizaji tashti mos ke lidh pune me atje a??

:lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Vera
23-06-04, 15:25
Vera pse po te pelqen Ferizaji tashti mos ke lidh pune me atje a??

:lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy :wink: :wink: :wink:

Cool_Boy nuke di me te thon te verteten gjith me ka pelqyer ky qytet, dhe me pelqen ende. :wink:

Barbaroza
24-06-04, 20:39
Tash moj Vera bash ne dyshim me ke fute,edhe Cool_boy e kemi nga Ferizaji,mos po luan diqka ketu :) :wink: :wink: :wink: :arrow: :idea:

Murgesha
24-06-04, 21:04
Pershendes Ferizajasit, Barbarozen e Cool_Boy-ne

aferdita
24-06-04, 21:38
pershendetje te ngrohta per ferizajin (kojshin) :wink:

IceGirl
26-06-04, 03:45
Tung Tung Ju Peshendes Te Gjitheve ska me Ferizajli :wink:


I Will Always Love You..... I Will Never Forget You........ :wink:


[/list][/code][/list]

neki76
15-07-04, 16:23
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

Shume mire e ke qelluar Barbaroza qe ndoshta sjemi me te miret por jemi me te kerkuarit. :D :D .Po shume miq paskemi ne e nuk e kemi ditur.
Te pershendes bashkeqytetarja ime dhe gjithe shqiptaret nga qyteti mikeprites :D FERIZAJ :D

Barbaroza
17-07-04, 09:10
Neki76,pershendetje edhe nga une!

aferdita
17-07-04, 13:56
hajt se edhe un po i pershendes ferizajlit ska me ju :wink: :)

Barbaroza
17-07-04, 14:08
hajt se edhe un po i pershendes ferizajlit ska me ju :wink: :)

Aferdita te falenderoj per pershendetjen.
A mos te pelqen ndonje ferizajas :wink: :) :idea:

aferdita
17-07-04, 14:10
hajt se edhe un po i pershendes ferizajlit ska me ju :wink: :)

Aferdita te falenderoj per pershendetjen.
A mos te pelqen ndonje ferizajas :wink: :) :idea:

jomoj por a jemi kojshi ne a jo
edhe nje shoqe e kam prej ferizajit :wink:

Barbaroza
17-07-04, 14:14
Thashe,mos rastesisht...e po te behem msite :wink: :wink:

Gentiani
18-07-04, 09:12
O erdha kėtej, e thash ti pėrshėndes Ferizajaset e Ferizajasit se i kam Teze e Dajė :lol:

Ah sa kam pritur kėtyne herave te furra e Mikelit pėr bukė, kur mė ēonin dajėt tė bleja bukė :wink: :D eh kohėra tė shkuara, por tė paharruara pėr mua nė qytetin e tezeve dhe dajėve tė mi.

Forever and ever Ferizaji !


Gentiani!

P.S. shkova ta pėrshėndes edhe kusherirėn Murgeshė, se saora hidhėrohet e nuk mė len me kaluar nė qytetin e saj pėr me shkuar te dajėt e tezet e mia :lol:

Barbaroza
18-07-04, 14:01
O erdha kėtej, e thash ti pėrshėndes Ferizajaset e Ferizajasit se i kam Teze e Dajė :lol:

Ah sa kam pritur kėtyne herave te furra e Mikelit pėr bukė, kur mė ēonin dajėt tė bleja bukė :wink: :D eh kohėra tė shkuara, por tė paharruara pėr mua nė qytetin e tezeve dhe dajėve tė mi.

Forever and ever Ferizaji !


Gentiani!

P.S. shkova ta pėrshėndes edhe kusherirėn Murgeshė, se saora hidhėrohet e nuk mė len me kaluar nė qytetin e saj pėr me shkuar te dajėt e tezet e mia :lol:

Hahahahaahahaa Gentiani,me bere me gaz tash,shpresoj se nuk ke pritur edhe aq gjate te furra e baces Mikel sa te te zeje nata :idea: :wink:
Sidoqofte,ato kohera edhe pse kane kaluar,paskan lene nje kujtim per juve.
Njeherit te falenderoj per pershendetjen edhe ne emer te dajave e tezeve tua per te gjithe ferizajasit!

Loloku
18-07-04, 21:09
Ferizaji eshte kuptimi i jetes sime me qensore edhe jetsore edhe shpirtrore! Qyteti me kuptimplote per mua qe aq fort e dua, jo se eshte aq i bukur, por ka madheshtine e gjithekuptimesise! Eshte pak vetem pershendetja, por nuk mjafton per te as admirimi!

Gentiani
19-07-04, 12:40
Ha,hahaa Barbaroza, jo moj jo, se kam edhe shumė e shumė kujtime tė bukura nga Ferizaji, por rastin e Furrės, e ceka se mė zinte taksirati mua kur shkoja tek dajėt... :lol:

Ani shihe Lolokun, ēfarė lavdie ja ka thurrė Tasjanit - Ferizajit :lol: :lol:

Ferizaji eshte kuptimi i jetes sime me qensore edhe jetsore edhe shpirtrore! Qyteti me kuptimplote per mua qe aq fort e dua, jo se eshte aq i bukur, por ka madheshtine e gjithekuptimesise! Eshte pak vetem pershendetja, por nuk mjafton per te as admirimi!

Ferizaji, ėshtė njė ndėr qytetet, qė vėrtetė e ka kuptim jetėsorė. Mua mė ka pėlqyer atmosfera njerėzore qė mbretėron atje dhe kurrė dhe asnjėherė nuk kam mundur ta vėrejė se egziston diferencė nė mes tė banorėve tė tij, gjė qė pėr qytetet e tjera nuk mund ta them, ose ndoshta nuk kam pasur rastin tė rrijė pak mė shumė se nė Ferizaj


Pėrshėndetje

Gentiani!

Barbaroza
20-07-04, 17:10
Nje pamje e Ferizajt nese ju ka rene pak mall ta shihni!
http://groups.msn.com/isapi/fetch.dll?action=MyPhotos_GetPubPhoto&PhotoID=nEwAAAIAELh2sEvzcgutl

Barbaroza
20-07-04, 17:11
Nuk doli fotoja ėėė :cry:

aferdita
20-07-04, 17:40
barbaroza
e di se si duket,shum vendi i mire eshte :wink:

Barbaroza
20-07-04, 17:49
Po,por desha ta ve nje foto qe ta shohin Genti dhe Loloku.Bile kerkova edhe nje foto te Furres se Mikelit por s'munda ta gjej :(

Gentiani
20-07-04, 18:07
Falemnderit qė je munduar oj Barbaroza, po kqyrė se Aferdita po rrin gati me e vendos njė fotografi nga Gjilani aty :lol: :lol: e besa ka kohė qė nuk kam qenė atje, mundet me ndodhė me i ndėrrue Gjilanin me Ferizaj :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
20-07-04, 18:15
Hajt se s'ka dert,Gjilan e Ferizaj,Kosove jane :)

Gentiani
20-07-04, 18:52
Hajt se s'ka dert,Gjilan e Ferizaj,Kosove jane :)

po, po, por Furrė tė Mikelit edhe Lyboten nė Gjilan nuk ka. :wink: :lol:

Barbaroza
20-07-04, 18:55
Hajt se s'ka dert,Gjilan e Ferizaj,Kosove jane :)

po, po, por Furrė tė Mikelit edhe Lyboten nė Gjilan nuk ka. :wink: :lol:

Jo tybe s'ka,po thashe hajt se mos permallohesh me shume e t'i bera rrafsh krejt :wink: :wink:

lazdrani
23-07-04, 20:10
Jeni e pershendeture Zonjusha Barbaroza dhe Qyteti i juaj Ferizaji :wink:

Barbaroza
24-07-04, 19:08
Te falemnderoj dhe te pershendes edhe une ty Lazdrani!

Loloku
24-07-04, 19:18
Qenke munduar pak, Barbaroza, pėr atė pamjen ferizajase, ia ka vle se e kishe pėr qytetin tėnd dhe dėshirėn tonė, tė faleminderit, por s'ėshtė problem se unė e shoh live sė paku njėherė nė javė!

Barbaroza
24-07-04, 20:15
Qenke munduar pak, Barbaroza, pėr atė pamjen ferizajase, ia ka vle se e kishe pėr qytetin tėnd dhe dėshirėn tonė, tė faleminderit, por s'ėshtė problem se unė e shoh live sė paku njėherė nė javė!


Atehere Loloku,te deshiroj argetim te mire ne qytetin tone!

Murgesha
25-07-04, 00:11
Pershendes Ferizajin, ferizajasit dhe me se shumti Barbarozen.

Barbaroza
25-07-04, 14:19
Te falenderoj Murgesha per pershendetjen,je e pershendetur edhe ti ne emer te bashkeqytareve te mi dhe emrin tim!

neki76
26-07-04, 19:19
Ferizaji eshte shume i bukur po edhe une po e hijeshoj pak hahahahaaa :D

Barbaroza
26-07-04, 19:23
Ferizaji eshte shume i bukur po edhe une po e hijeshoj pak hahahahaaa :D

Po, po......po shihet :D

aferdita
26-07-04, 20:48
hajt se edhe un po i pershendes ferizajlit shume jeni te mrekullueshem
jashtzakonshem Barbaroza

Barbaroza
26-07-04, 21:27
Flm Aferdita,edhe ju jeni e mrekullueshme!

Barbaroza
29-07-04, 11:41
http://images.google.com/images?q=tbn:2Oqu-nK-f1UJ:www.ecplanet.com/pic/2004/02/1077884484/
http://images.google.com/images?q=tbn:S4BMHC3FvswJ:www.kosovamail.com/Walls/

Barbaroza
29-07-04, 11:42
Kerkoj falje qe ne vend te imazhit te Ferizajt,pasakm vene aspirine,hahahaahahaaaa
http://images.google.com/images?q=tbn:e-pFEnfc46gJ:www.nokiashqip.com/variete/mbreti/Ferizaj

Gentiana
29-07-04, 11:44
Barbaroza pershendes sot Ferizajin tend te bukur, gjithashtu me te edhe ty. Gjdo te mir.

Genta

Barbaroza
29-07-04, 11:45
Barbaroza pershendes sot Ferizajin tend te bukur, gjithashtu me te edhe ty. Gjdo te mir.

Genta

Flm Genta,megjithate me trullose pak me ato aspirinat qe mi kerkove parez :oops:

Murgesha
29-07-04, 12:41
http://images.google.com/images?q=tbn:2Oqu-nK-f1UJ:www.ecplanet.com/pic/2004/02/1077884484/
http://images.google.com/images?q=tbn:S4BMHC3FvswJ:www.kosovamail.com/Walls/

Ska problem Barbaroza. E dijme edhe ne se ju te Ferizajit keni si shpesh dhimbje koke. :wink:
Ishalla beni me mire. :(

Barbaroza
29-07-04, 12:58
Murgeshe,te menqurit e mundojne koken :wink:

Murgesha
29-07-04, 13:02
Murgeshe,te menqurit e mundojne koken :wink:

Po de!!!!!!!! Edhe une e thash ate. Per ate edhe ju te Ferizajit keni shpesh mungese te Aspirinave.

Murgesha
09-08-04, 14:47
Barbaroza je e pershendetur nga une, kudo qe te jesh ne kete moment.
Hajt ishalla te nguc lemza nga kjo pershendetje e mendon se mos ndoshta une po te permendi.
Mos te harroj te te falenderoj, se nga te gjitha dhuratat qe kam marre deri tani dhurata jote do te zere nje vend te posaqem ne zemren time.

m_tetovari
09-08-04, 17:28
tung edhe prej meje nje pershendetje Ferizajit ... :o

m_tetovari
09-08-04, 17:31
:P valla barbaroze ,cajo aspirina jote m kish ba mir tash se spo jam mir keto ditet e fundit ...

neki76
17-08-04, 15:15
Ferizaji eshte shume i bukur po edhe une po e hijeshoj pak hahahahaaa :D

Po, po......po shihet :D

Pse Barbaroza a shume i shemtuar po dukem ne foto a.. :twisted:

Barbaroza
17-08-04, 15:39
Murgesha,tani sapo e pashe kete mesazhin tend dhe mu kujtua se mu ate dite desh me pat mbyte lemza sa qe pata pire nje kove uje por kot ishte :wink:
Sidoqofte te pershendes edhe une dhe te falenderoj per te gjithaaa :wink:

m_tetovari,ne emer te farizajasve te pershendes edhe une!

neki_76,perkundrazi,me qe je ferizajas, ia ke shtuar hijeshine forumit 8)

Nita_ch
19-08-04, 08:45
Tung barbaroza se pari te pershendes ty dhe e pershendes gjithashtu krejt ferizajin se esht qyteti ku ka atmosfer ma tmir ne kosov. I LOVE FERIZAJ : :) :)

mickoja
19-08-04, 11:23
O ferizaji qyteti im i bukur..gjithashtu dhe unč i pčrshendes ferizajlit!!

lazdrani
19-08-04, 11:44
O ferizaji qyteti im i bukur..gjithashtu dhe unč i pčrshendes ferizajlit!!Edhe une i bashkangjitem keti urimi :wink: Ferizaj pershendetje nga Mitrovica :wink:

Barbaroza
20-08-04, 11:34
Nita_ch,Mickoja dhe Lazdrani ju falenderoj qe po ma beni qejfin aq fort kur ma pershendetni vendlindjen time :)

Murgesha
20-08-04, 15:06
Barbaroza pershendetje per ty e per te gjithe Ferizajasit.
Mickoja edhe ty pershendetje. :lol: :lol:

vushtrria
21-08-04, 11:59
PERSHENDETJE TE GJITH FERIZAJASVE NE KET RAST PERSHENDESIM EDHE BARBAROZEN TE GJITHA TE MIRAT

ME NDERIME

Barbaroza
21-08-04, 14:48
Murgesha dhe Vushtrria edhe une ju pershendes juve.Poashtu pershendes edhe Nita_ch dhe Mickoja,vendaset e mia.Cdo rrespekt per juve!

Gentiani
21-08-04, 18:49
Njė pėrshėndetje tė fortė nė drejtim tė Ferizajit, se ka kohė qė nuk paskam pėrshėndetur!

Barbaroza
21-08-04, 18:52
Gentiani,flm per pershendetjen,me siguri dajat dhe tezet e tua dhe baca Mikel po e lexojne dhe po krenohen me nipqen e tyre 8)

Gentiani
21-08-04, 18:59
Gentiani,flm per pershendetjen,me siguri dajat dhe tezet e tua dhe baca Mikel po e lexojne dhe po krenohen me nipqen e tyre 8)

Ha,haaaaaaaaaa, krenohen shumė, por jo sikur atėherė kur mė duhej tė prisja nė rend pėr bukė te Furra e bacės Mikel dhe kthehesha nė shtėpi pėr tu sjellur bukėn :lol: :lol:

IceGirl
22-08-04, 18:20
Pershendes te gjith Ferizajlit..... ska me ne bre pasha Zoten :D

Barbaroza
22-08-04, 18:36
Flm Ice Girl,edhe une te pershendes ty kudo qe te jesh.E vertete se s'ka me neve 8) 8)

mickoja
23-08-04, 09:18
Sos e pčrshendes gjyshen time qe gjindet nč ferizajč.

aferdita
23-08-04, 09:21
Mickoja ferizajlije je a??
te pershendes ty dhe gjyshen tende :wink:

Barbaroza
24-08-04, 19:03
Mickoja ferizajlije je a??
te pershendes ty dhe gjyshen tende :wink:


Po moj,a nuk e ke ditur a :?: :wink:

Naki
24-08-04, 19:13
Pershendetje Barbaroza ,pershendetje Ferizajazve dhe gjithe anetaret e forumit qe vijne nga ky Qytet.

Barbaroza
24-08-04, 19:26
Pershendetje Barbaroza ,pershendetje Ferizajazve dhe gjithe anetaret e forumit qe vijne nga ky Qytet.


Te falenderoj Naki,gjithashtu edhe ju jeni i pershendetur!

Murgesha
24-08-04, 21:00
Oj Barbaroza a po mundesh moj me i prit gjithe keto pershendetje???
Sa her hy ne forum, pershendetje per Ferizaj po drejtohen. :wink:

Barbaroza
24-08-04, 21:09
Oj Barbaroza a po mundesh moj me i prit gjithe keto pershendetje???
Sa her hy ne forum, pershendetje per Ferizaj po drejtohen. :wink:


Po moj si jo,kur te me drejtohen pershendetjet per vendlindjen time,une e hapi edhe zemren se jo veq duart :P

Murgesha
24-08-04, 21:20
Oj Barbaroza a po mundesh moj me i prit gjithe keto pershendetje???
Sa her hy ne forum, pershendetje per Ferizaj po drejtohen. :wink:


Po moj si jo,kur te me drejtohen pershendetjet per vendlindjen time,une e hapi edhe zemren se jo veq duart :P

http://www.cosgan.de/smiliegenerator_en/ablage/1/330.png

ShEjToNkA
25-08-04, 22:10
Njė pėrshndetje pėr Ferizajin.
E veqanarisht i pėrshndes Ferizajasit e kėti forumi ,Barabroza ,Coll_Boy & Mickoja ,duke ju dėshiruar gjithė tė mirat!

mickoja
26-08-04, 13:57
O dleq o dleq dhe un ty shejtonk te pershendes un ferizajlikaaaaaaaaaa

Gentiana
26-08-04, 14:32
Hajde po e pershendes edhe un sot Ferizajin, dhe gjith Ferizajasit....

Genta

Barbaroza
26-08-04, 14:40
Flm dhe Pershendetje Shejtonka,Mickoja dhe Gentaa :)[/b]

mickoja
29-08-04, 11:14
Pčrshendetje sod per te gjith nga ferizajasja.. :arrow: MICKOJA

vushtrria
02-09-04, 19:28
pershendetje per ferizajin dhe ferizajasit e ketij forumi ku do qe jan shendet dhe fat

Barbaroza
04-09-04, 20:04
Fleleminderit Vushtrria,edhe ti je i pershendetur nga ferizajasit!

aferdita
05-09-04, 18:55
pershendetje te ngorhta nga austria per ferizajlit,nje mbremje te kendshme...jeni me te miret!!!
me se shumti pershendes sadberen (nuk eshte anetare e forumit)

mickoja
05-09-04, 22:13
i pershendes te gjith ferizajasit :!:

Agroni22
06-09-04, 22:56
I PERSHENDES FERIZAJIN SEPSE E MERITONI .

Barbaroza
09-09-04, 16:55
Agroni22,sot lexova fjalen me te bukur nga ju!Edhe ju jeni te pershendetur nga ferizajasit!

Naki
09-09-04, 18:11
Znj. Barbaroza ju pershendes juve dhe vendlindjen tuaj-FERIZAJIN.
Qyteti i juaj ka qka te mburret,nje intelektuale qe me shkrimet tuaja ne forumin e dardanise ke mbledh shume simpati dhe je qdo here nje ylbere qe shendrite-kame nje respekt te veqante per ju.
me nderime naki

Barbaroza
10-09-04, 10:29
Znj. Barbaroza ju pershendes juve dhe vendlindjen tuaj-FERIZAJIN.
Qyteti i juaj ka qka te mburret,nje intelektuale qe me shkrimet tuaja ne forumin e dardanise ke mbledh shume simpati dhe je qdo here nje ylbere qe shendrite-kame nje respekt te veqante per ju.
me nderime naki

Zoteri i nderuar Naki,sa here ne jete ndeshem me njerez qe nuk jane te kategorise sime,u ik atyre dhe anasjelltas,sa here shoh persona qe i pergjigjen karakterit tim,une qendroj mes tyre ashtu siq qendroj edhe ne kete forum mes juve.
Ju falenderoj dhe mbetesh i pershendetur edhe nga une!

turisti
10-09-04, 18:08
Pershendetje per Ferizajlit prej hyrjes te ura e Gilanit e deri te dalja per shtime. :P :wink:

Barbaroza
11-09-04, 18:33
Pershendetje per Ferizajlit prej hyrjes te ura e Gilanit e deri te dalja per shtime. :P :wink:

Flm Turisti.Pershendetje e bukur ishte :P

vushtrria
12-09-04, 10:00
sot nje pershendetje te fort per ferizajasit jan te mrekullueshem shendet dhe fat per te gjith

mickoja
12-09-04, 10:22
Flm.vishtrria gjithshtu dhe nga un keni te gjith pershendetje

IceGirl
13-09-04, 00:36
Pershendetje te fort per Ferizajin locken tam....mpaqqqqq :D

tonny
13-09-04, 01:38
Pershendetje ashtu edhe kojshit pershendesin qytetin e juaj ferizajin mirmetshi

ilire
15-09-04, 06:17
ferizaji vendi me i bukur ne kosov per mendimin tim . sepse une jam ferizajlike e per at arsyje ndosha medoj ashtu edhe pse per momentin nuk gjindem ne ferizaj po vertet me mungon shum . so nje pershendetje shum te madha nga zemra per te gjith kosovon posaqerisht me se shumti per ferizaji . :D

Barbaroza
17-09-04, 15:03
Ilire,nje pershendetje per ty nga bashkeqytetarja juaj.Qofsh e lumtur ngado qe te jesh!
http://www.skg.uw.edu.pl/skg/galeria/kosowo/pix/01m.jpg

Gentiani
18-09-04, 17:02
Edhe njė pėrshėndetje tė fortė pėr Ferizajin mė duhet ta shkruaj sot dhe mė erdhi jashtėzakonisht bukur kur dėgjova nga ata qė ishin nė pushime verore atje, se Ferizaji ishte njėri ndėr qytetet qė kishte bėrė Boom tė madhė zhvillimi dhe ndėrtimi nė Kosovė!

Ndoshta i gjej rrugėt herėn tjetėr dhe nuk i kanė ndryshuar shumė :wink: :lol: :lol:

Barbaroza
18-09-04, 17:22
Mire se do na vijsh Gentiani.Sa per rruge mos e ke dertin,dalim e te presim ne aeroport :)

Urata
19-09-04, 14:48
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

Barbaroza
24-09-04, 13:14
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

FLM Urata,do ia percjell urimet edhe mikut tend dhe timit GJEBRAILIT!

Naki
24-09-04, 15:27
Pershendetje Ferizajit dhe veqanti Znj Barbaroz

diana
24-09-04, 15:36
pershendes nenen e te dashurit tim ,tani i ndjere kur młe thoshte:

"te prejtem ne avgust ,nuk erdhe ,a ma do gjalin tej?" po mi nena e nexhatit e due shume veq po thoin qi asht pak fort i mequm e tutna...hahahahahha
e ajo me thoste : " qan deniher " e un i thojsha "jepja cucllen derisa te kthehem" hahahahhahahahah....nje shaka e vockel por zavrake....hehehehehh

tihana

Barbaroza
24-09-04, 17:07
Pershendetje Ferizajit dhe veqanti Znj Barbaroz

Flm Naki,pershendetjet tua jane shume te shpeshta dhe une i mirepres.Mbeteni edhe ju i pershendetur nga une!

Barbaroza
24-09-04, 17:09
pershendes nenen e te dashurit tim ,tani i ndjere kur młe thoshte:

"te prejtem ne avgust ,nuk erdhe ,a ma do gjalin tej?" po mi nena e nexhatit e due shume veq po thoin qi asht pak fort i mequm e tutna...hahahahahha
e ajo me thoste : " qan deniher " e un i thojsha "jepja cucllen derisa te kthehem" hahahahhahahahah....nje shaka e vockel por zavrake....hehehehehh

tihana


Diana,mendoj se nuk eshte ketu tema per humor sepse nje rubrike te tille e kemi!

Gentiani
24-09-04, 17:17
Jepi, jepi Diana po zavrakja qė qenke edhe ti :wink:

Edhe unė desha ti japė njė pėrshėndetje tė madhe dhe zavrake, qytetit tė Ferizajit pėrfshirė aty dajė e teze e gjithė tė njohurve atje! :lol: :lol: :lol:

Gentiana
25-09-04, 13:04
Nje pershendetje te fort per Ferizajin, dhe nje pershendetje te veqant per Barbarozen....

Lozonjarja
25-09-04, 14:14
Edhe une e pershendes Ferizajin dhe Barbarozen.

vushtrria
26-09-04, 10:34
ferizajaseve nje pershendetje nga vushtrriu, :lol: :lol: :lol: :lol: jeni te mrekullueshem,kudo qe jeni paqi fat dhe shendet ne jet.

Barbaroza
26-09-04, 13:55
Gentiani,Gentiana,Lozonjarja dhe Vushtrria ju falenderoj shume qe asnjehere nuk harroni ta pershendesni qytetin tim.S'keni idene se me gezoni.Mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime!

Murgesha
26-09-04, 13:58
Gentiani,Gentiana,Lozonjarja dhe Vushtrria ju falenderoj shume qe asnjehere nuk harroni ta pershendesni qytetin tim.S'keni idene se me gezoni.Mbeteni edhe ju te pershendetur nga ana ime!

E po mbasi po gezojshe kaq shumė, edhe unė po tė pėrshėndeti ty dhe Ferizajasit. :wink:

Barbaroza
26-09-04, 14:07
Murgesha,flm qe me gezove perseri :) .Eshte nder dhe rrespekt kur dikush te pershendet.Gjithashtu te pershendes edhe une ty!

Gjebraili
27-09-04, 21:11
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!


Aiiiiiii ne qfar gjumi ishna kan, phaaaaaaaaaaaaaa tu knaq hejjjjjjj, e e nita ni far zani, hahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:

A mu dok a m'thirri kush hejjjjjjjjjjjjj :wink: :P :) :roll:

Gentiana
27-09-04, 21:15
Gjebrail uhhhhhhh qka po me dhimsesh se ta paskan prish gjumin... A mujte ti, si kalove rruges kah erdhe, a te nguci kush??? :) :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 21:23
Niashtu pershendes edhe un ferijzajin dhe te gjith banoret e ferizajit. :wink: ejjj edhe barbarozen dihet e pershendes shum. :wink:

Djali Mihanes
28-09-04, 08:59
tungi te pershndes ty barbaroza je ma e mira e ferizajit por mos te haroj pershndes familjen time ne ferizaj tungi ferizaji i love you ferizaj

Barbaroza
28-09-04, 10:41
livoreka bicio dhe Djali Mihanes,ju falenderoj shume per pershendetjet! :P

Gjebraili
28-09-04, 19:26
Gjebrail uhhhhhhh qka po me dhimsesh se ta paskan prish gjumin... A mujte ti, si kalove rruges kah erdhe, a te nguci kush??? :) :wink:


Heheheh, jooooo bre e nderuar, mos te dhimesem une :wink: vetem me dhimbeset ai gjume se, heheheh moti asi gjumi te embel nuk kam be :P
Sa per transport, aiiiiiiiiiiii edhe qat gajle don me ma bajt a, po une si Gjebrail transportin e kam me te mire se Presidenti i Amerikes moj, qyyyyyy :wink: 8)

Hajt met mira se shkova me ba nje sy gjume, heheheh :shock:

livoreka bicio
30-09-04, 19:01
PERSHENDES FERIZAJIN DHE NE VEQANTI (KAFFE NETIN,,SUN,,)

Barbaroza
01-10-04, 12:10
PERSHENDES FERIZAJIN DHE NE VEQANTI (KAFFE NETIN,,SUN,,)


Flm Livoreka,do ta percjell urimin tend edhe ne ate nett :lol: :lol:

livoreka bicio
01-10-04, 13:44
BARBAROZA FLM. PER PERCIELLJEN E URIMIT,DHE DESHA TE PYES SE A E KE PREZENT (SUNIN) PERSHENDETJE....

Barbaroza
01-10-04, 19:50
Livoreka,megjithate s'te kuptova cfare deshe te thuash :?

livoreka bicio
01-10-04, 20:24
Livoreka,megjithate s'te kuptova cfare deshe te thuash :? DESHA TE THEM A E NJEH KAFE NETIN I CILI QUHET ,,SUN,, GJINDET NE FR. TE PERSHENDES :wink:

Barbaroza
01-10-04, 20:40
Posi,e njoh,nuk eshte larg vendit ku jam une :lol:

livoreka bicio
01-10-04, 20:55
Posi,e njoh,nuk eshte larg vendit ku jam une :lol: OK KET DESHTA TE PYES,SH. MIR DHE FLM PER PERGJIGJEN TE PERSHENDES BARBAROZA SHUM...... :shock: :? :wink:

Artan_9
02-10-04, 10:56
nje pershendetje te madhe per barbarozen dhe gjith ferizajin :P

Barbaroza
03-10-04, 15:30
Flm Artan,edhe une te pershendes ty!

Djali Mihanes
08-10-04, 20:36
:arrow: nje pershndetje te fort por edhe te gjat per barbarozen dhe per gjith ferizajin tungi te pershndes neser jam ne ferizaj aty vet i dyti :arrow:

Barbaroza
10-10-04, 12:33
Te falenderoj Djali Mihanes,te pershendendes edhe une ty.Mire ardhesh,mire gjetesh e mire shkofsh nga Ferizaj!

mickoja
10-10-04, 14:11
Dhe unč sod e prshendes Freizajin tim te bukur...dhe te gjith ferizajlit kudo qe gjinden :wink:

Barbaroza
12-10-04, 13:55
Pershendetje per Loqken time :)

mr_beni
12-10-04, 14:01
Pershendetje per Ferizajin dhe Autoren e temes.

Barbaroza
12-10-04, 14:25
Te falenderoj mr_beni,mbetesh edhe ti i pershendetur!

vushtrria
13-10-04, 07:35
ferizaji eshte nje vend shum i pasur me intelektual,si dhe gjithashtu me bukuri natyrore,shoqerin e madhe qe kam ne ferizaj dhe konaqet qe kam ber ne at vend,me ben qe mos ta harroi kurr.
tani i pershenes te gjith ferizajasit ne krye me barabrozen ket moderatore te shkelqyeshme, shendet dhe paqe ku do qe jeni .


me nderime vushtrriu

Barbaroza
13-10-04, 10:18
ferizaji eshte nje vend shum i pasur me intelektual,si dhe gjithashtu me bukuri natyrore,shoqerin e madhe qe kam ne ferizaj dhe konaqet qe kam ber ne at vend,me ben qe mos ta harroi kurr.
tani i pershenes te gjith ferizajasit ne krye me barabrozen ket moderatore te shkelqyeshme, shendet dhe paqe ku do qe jeni .


me nderime vushtrriu

Vushtrria,te falenderoj shume per fjalet e perzemerta.Kurre mos harroni se jemi njerez te sinqerte dhe mikepritesa te medhenje!!

Naki
13-10-04, 10:26
Kalova sot kendej pari,te pershendes Barbarozen nje dite te mire per ju dhe ferizajasit

Barbaroza
13-10-04, 10:39
Faleminderit Naki,edhe ju keni nje pershendetje te forte ne emrin tim per te gjithe mitrovicasit kudo qe ndodhen!

Urata
17-10-04, 02:30
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

FLM Urata,do ia percjell urimet edhe mikut tend dhe timit GJEBRAILIT!

Barbaroza eja ktu te inxhja Urate t' dushi e t'gushi forteeeeeeeeeee!

Gjebraili eshte shpirte!

Nje pershendetje te ngrohte per ferizajliken Barabaroza!

Barbaroza
17-10-04, 14:53
Te falenderoj inxhe.Tani pasi pershendetjen tuaj ia kam derguar Gjebrailit,besoj se akoma me shume keni krijuar pershtypje te mire per ne si njerez qe e mbajme fjalen. :wink:

P.S.Mbeteni edhe ju e nderuara Urata e pershendetur fort nga ana ime!

Urata
17-10-04, 15:14
Barbaroze e dashur, fjalet tuaja me bene diten sot!

t'qafi shume!

Gjebraili
17-10-04, 18:05
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

FLM Urata,do ia percjell urimet edhe mikut tend dhe timit GJEBRAILIT!

Barbaroza eja ktu te inxhja Urate t' dushi e t'gushi forteeeeeeeeeee!

Gjebraili eshte shpirte!

Nje pershendetje te ngrohte per ferizajliken Barabaroza!


Ooooooooooo pershendetje e te mira PAQI, jarabi allah po, shyqyr qe ra kjo "teme" e u njoftem ma mire, phaaaaaaaaaaaaa

Po mire moj Urata, a INXHE je ti a? A nuk je QIK a? phaaaaaaaaaa po qfar nafake kam une seeeeeeeee :oops: :o :x :wink:

Urata
18-10-04, 03:31
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

FLM Urata,do ia percjell urimet edhe mikut tend dhe timit GJEBRAILIT!

Barbaroza eja ktu te inxhja Urate t' dushi e t'gushi forteeeeeeeeeee!

Gjebraili eshte shpirte!

Nje pershendetje te ngrohte per ferizajliken Barabaroza!


Ooooooooooo pershendetje e te mira PAQI, jarabi allah po, shyqyr qe ra kjo "teme" e u njoftem ma mire, phaaaaaaaaaaaaa

Po mire moj Urata, a INXHE je ti a? A nuk je QIK a? phaaaaaaaaaa po qfar nafake kam une seeeeeeeee :oops: :o :x :wink:

Po due me ju ba inxhe e Barbarozes o dreq, qyre njehere!

uliksi31
18-10-04, 04:08
Vetem nje njeri nga Ferizaj kam njohur,takua nje her moti.Ne Brooklyn,
New York.Isha shume i ri at bote.Keshtu qe tani thom qysh nuk kam bisedua me te me gjate :arrow:

Gjebraili
18-10-04, 13:28
Nje pershendetje shume te sinqerte per Ferizajasit/set. Ne veqanti e pershendes nje mik special ooooooooooooo GJEBRAILI eshte ai!

FLM Urata,do ia percjell urimet edhe mikut tend dhe timit GJEBRAILIT!

Barbaroza eja ktu te inxhja Urate t' dushi e t'gushi forteeeeeeeeeee!

Gjebraili eshte shpirte!

Nje pershendetje te ngrohte per ferizajliken Barabaroza!


Ooooooooooo pershendetje e te mira PAQI, jarabi allah po, shyqyr qe ra kjo "teme" e u njoftem ma mire, phaaaaaaaaaaaaa

Po mire moj Urata, a INXHE je ti a? A nuk je QIK a? phaaaaaaaaaa po qfar nafake kam une seeeeeeeee :oops: :o :x :wink:

Po due me ju ba inxhe e Barbarozes o dreq, qyre njehere!Ahaaaaaaaa, paj mire hejjjjjj koka puna, qyyyyyyyyyy :lol: Une menova mos je e vjeter e, heheheh, bile me VAKT ma mire :wink: :x :? :lol:

Urata
18-10-04, 13:55
Jo, jo mos ke derte se ma e re se ti jam gogja do vite hahaha hahaha hahaha! A ta bana mire?

Barbaroza
18-10-04, 14:40
WooW,e kam dijte se keshtu do te ndodhe,edhe duart i paskam ferkuar me drejte :lol: :lol: :lol:

Gentiani
18-10-04, 16:50
Njė pėrshėndetje tė Madhe pėr Ferizajin, tezen Barbarozė, e besa edhe tezen e vockėl Mickoja - po nė Ferizajė nuk ka pasur Mickoja kėtyre herave more :wink: :lol: :lol: e edhe Gjebrailin, se mė duket se edhe ai ėshtė nga Ferizaji :wink: :lol: :lol: Barbaroza, po prej nga i pate dajėt? :lol: :lol: Dajėn Gjebrail de!

Edhe Urata, paska ardhur nė vizitė te Ferizaji a ? :lol: :lol: :lol:


Gentiani!

progoni
19-10-04, 18:21
Pėrshendetje tė mbara pėr Ferizajin.

Dhe e di qė i vie mirė Barbarozės,
hiq nuk po mėrzitem, le ti vie mirė,
se i kishė shkronjat
UJĖ PĖR SHPIERT.

Barbaroza
19-10-04, 18:26
Njė pėrshėndetje tė Madhe pėr Ferizajin, tezen Barbarozė, e besa edhe tezen e vockėl Mickoja - po nė Ferizajė nuk ka pasur Mickoja kėtyre herave more :wink: :lol: :lol: e edhe Gjebrailin, se mė duket se edhe ai ėshtė nga Ferizaji :wink: :lol: :lol: Barbaroza, po prej nga i pate dajėt? :lol: :lol: Dajėn Gjebrail de!

Edhe Urata, paska ardhur nė vizitė te Ferizaji a ? :lol: :lol: :lol:


Gentiani!

Genti,te falenderon tezja per pershendetjen e gjate.Gjthashtu mbetesh edhe ti i pershendetur!

Barbaroza
19-10-04, 18:28
Pėrshendetje tė mbara pėr Ferizajin.

Dhe e di qė i vie mirė Barbarozės,
hiq nuk po mėrzitem, le ti vie mirė,
se i kishė shkronjat
UJĖ PĖR SHPIERT.

Progoni,te falenderoj per cilesimin e tille qe ma paskeni bere,gjithashtu jeni edhe ju i pershendetur nga Ferizaj dhe qytetaret e saj!Natyrisht se une ndjehem mire si te gjithe kur pranojne pershendetje aq te sinqerta :wink:

livoreka bicio
20-10-04, 21:25
SOT VENDOSA TA PERSHENDES FERIZAJIN, ME SHUME RRESPSKT, DHE SIMPATI. :P :P :P :wink:

Gjebraili
20-10-04, 23:14
Jo, jo mos ke derte se ma e re se ti jam gogja do vite hahaha hahaha hahaha! A ta bana mire?


Jo jooooooooo, qfar DREQI ishe ti, kurgja spo lashe per ate dynja, hahahahaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a :wink: :P

Po hajt de se per pak kurre se kemi kqyr, e per shume nuk na ka bo vaki hala :cry: :P :o :)


Krejt po ma qon mallin e nje DREQI me letra, he mozomakeq, hahahahahahahahahahahahahahahaha :P :P :P :P :) :) :) :) :) :)

Urata
21-10-04, 00:04
Gjebrail xharrafi, tani vakti i korrjes se ******* hahaha, me qato pare paguma bileten me ardhe n'katunin Kosove ...

hahaha hahaha hahaha..................

Gjebraili
21-10-04, 23:21
Gjebrail xharrafi, tani vakti i korrjes se ******* hahaha, me qato pare paguma bileten me ardhe n'katunin Kosove ...

hahaha hahaha hahaha..................


More vetem a je ba razi se per bilet nuk ka problem, qyyyyyyy, ajo ashte gajlja ma e vogel :P :P :P :P :P :P


Po a ban moj e nderuar, te naj "zberthesh" ate korrjen e *******, belivallha sen s'po marre vesh :x :( :?

Nita_ch
27-10-04, 14:43
Sod dua te pershendes Ferizajin se shum me ka marr malli :( :( Ishalla shkoj sa me shpejt ne qytetin tim te bukur

Barbaroza
27-10-04, 19:37
Nita_ch,mire se do te vish,te presim!

Maca
27-10-04, 23:08
I pershendes te gjite shoqerin e Ferizajit,edhe pse sjam nga Ferizaj... Por njerizt pikerisht ata si i njoh une jane shum te shoqerushem dhe pa sherr...Ju duaaaaaa Ferizaj City 8)

Barbaroza
28-10-04, 13:57
I pershendes te gjite shoqerin e Ferizajit,edhe pse sjam nga Ferizaj... Por njerizt pikerisht ata si i njoh une jane shum te shoqerushem dhe pa sherr...Ju duaaaaaa Ferizaj City 8)

Te falenderoj Maca ne emer te shoqerise sate.Vertete paskeni shkruar ato qe u perkasin ferizajasve.
Mbetesh e pershendetur!

Gentiani
28-10-04, 22:01
I pershendes te gjite shoqerin e Ferizajit,edhe pse sjam nga Ferizaj... Por njerizt pikerisht ata si i njoh une jane shum te shoqerushem dhe pa sherr...Ju duaaaaaa Ferizaj City 8)

Te falenderoj Maca ne emer te shoqerise sate.Vertete paskeni shkruar ato qe u perkasin ferizajasve.
Mbetesh e pershendetur!

Edhe ti Maca erdhe kėtu a ?! :wink: :lol: :lol:

More paska gjetur ajo diēka nga Ferizaji :lol: :lol: :lol: :wink:

Mė erdhi mirė Maca, se nuk gabon: Nuk i kam unė rastėsiht dajėt e tezet nga Ferizaji, pėr ate edhe erdha me i pėrshėndetur :lol: :lol:

Gentiani!

Barbaroza
29-10-04, 11:56
Flm nipqe,sa i kujdesshem,kurre nuk i harron tezet e dajat! :)

vushtrria
30-10-04, 18:40
[/b]i pershendes te gjith ferizajasit kudo qe jan, ne ket raste barbarozen si moderatore e shkelqyeshme dhe nipqen e saj gentianin :lol: me lejoni diqka me special pershendes GREMEN si fshat pasi qe kam kaluar nje koh te mir aty zoti u dhashte bereqet paqin gjithmon.

Barbaroza
30-10-04, 19:27
Vushtrria,te falenderoj shume.Pershendetjet e tua patjeter se do t'ia percjellim edhe Gremes!

Barbaroza
14-11-04, 13:48
Nje pershendetje te forte kam sot per qytetin tim duke ia uruar deboren e pare qe ka mbuluar pullazet!

Gentiani
22-11-04, 17:19
Njė pėrshėndetje tė Fortė dhe tė Madhe kam pėr Qytetin e Ferizajit, Dajėt e Tezet Ferizajase :lol:

Gentiani!

livoreka bicio
26-11-04, 13:26
PERSHENDES, GJITHE FERIZAJIN PERZEMERSISHTE. :wink:

Barbaroza
26-11-04, 13:36
Edhe ne te pershendesim ty Livoreka. :wink:

turisti
26-11-04, 14:45
Pershendetje per Ferizajin prej DEN HHAG-es,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:

Barbaroza
26-11-04, 16:47
Pershendetje per Ferizajin prej DEN HHAG-es,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :wink:
Pershendetje edhe per Turistin nga Ferizaj! :wink:

mickoja
26-11-04, 23:28
Dhe nga unč e keni nga nje pershendetje te nxeht :wink:

IceGirl
12-12-04, 21:40
Pershendes te gjith FERIZAJIN shpirtin tim

Barbaroza
15-12-04, 11:19
Pershendes te gjith FERIZAJIN shpirtin tim

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhh IceGirl,sa ma ngrohe shpirtin ne kete dimer te ftohte. :)
Pershendetje edhe per ty nga Ferizaj!

livoreka bicio
15-12-04, 13:16
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:

anna
15-12-04, 16:16
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:


ahahaahhah pe di pe di urte urte ahahhahhaha :lol: :lol:

Mr_100%
15-12-04, 16:39
HAJT SE EDHE UN PO E PERSHENDES FERIZAJN SE ME TE VERTET MERITON TE PERSHENDETET FERIZAJ ME KOSTUM TE DRENICES,
ME TE VERTETE TE QENDRO BUKUR

Barbaroza
15-12-04, 17:31
HAJT SE EDHE UN PO E PERSHENDES FERIZAJN SE ME TE VERTET MERITON TE PERSHENDETET FERIZAJ ME KOSTUM TE DRENICES,
ME TE VERTETE TE QENDRO BUKUR
Mmmmmmmm,flm shume,te peershendes edhe une ty Mr. :wink:

Diana007
15-12-04, 17:52
Hat se po e pershendes edhe un Ferizani, nje pershendeje te madhe nga ana ime per gjith Ferizani :wink:

Me respekt Diana :wink:

livoreka bicio
15-12-04, 19:46
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:


ahahaahhah pe di pe di urte urte ahahhahhaha :lol: :lol:HAHAHAHAHAH PASHE ZOTIN NGA DOLE ANNA :roll: :roll: :roll: ME KE BEFASU DHE ME KE GEZU BESOME :P :P :P :P :wink: TE PERSHENDES SHUME. :P :wink:

Barbaroza
16-12-04, 20:28
Pershendetje edhe per ty Diana007,a je hiq agjente? :wink:

anna
17-12-04, 15:18
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:


ahahaahhah pe di pe di urte urte ahahhahhaha :lol: :lol:HAHAHAHAHAH PASHE ZOTIN NGA DOLE ANNA :roll: :roll: :roll: ME KE BEFASU DHE ME KE GEZU BESOME :P :P :P :P :wink: TE PERSHENDES SHUME. :P :wink:


ahhahaha epo gezohem a duhet duhet nganjhere me dok a ..tung ia kalofsh mire a anna :wink:

livoreka bicio
18-12-04, 15:40
HAHAHAH DOKU SI SHPESHE, SE VERTET PO NA, MUNGON PREZENCA JOTE NE KETE FORUM..TE PERSHENDES SHUME ANNA. :P :wink:

Barbaroza
18-12-04, 18:34
Akoma nuk e kuptova nga eshte Anna :? .Sidoqofte ,e pershendes shume bashke me Livoreka!

Gentiani
18-12-04, 20:52
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:

Hehehe juve nga rruga Hasan Prishtina kujdes a! Se shumė xhamat i kam thyer nė atė rrugė, po gaboni edhe njėherė ju pava nė atė rrugė ua tregoj qejfin. :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje pėr Ferizajin e edhe ata nga rruga Hasan Prishtina, nuk i dihet fallit ndoshta ju kam takuar mu nė atė rrugė :lol: :lol: :wink:


Gentiani!

livoreka bicio
19-12-04, 00:15
PERSHENDES GJITHE FERIZAJINE,NE VEQANTI RRUGEN HASAN PRISHTINA. :P :wink:

Hehehe juve nga rruga Hasan Prishtina kujdes a! Se shumė xhamat i kam thyer nė atė rrugė, po gaboni edhe njėherė ju pava nė atė rrugė ua tregoj qejfin. :lol: :lol: :wink:

Pėrshėndetje pėr Ferizajin e edhe ata nga rruga Hasan Prishtina, nuk i dihet fallit ndoshta ju kam takuar mu nė atė rrugė :lol: :lol: :wink:


Gentiani!QY,QY A TY TE KANE AI QE PO I THEN XHAMAT A? ANI NE MENDO SE PALE KUSHE ESHTE,. HAHAHAHAHAH :lol: :lol: :lol: KAM NJE NDJENJE EDHE QE JENA TAKUARE NDOSHTA NE ATE RRUGE. HAHAHAHAH. :lol: :lol: :wink: TE PERSHENDES GENTIAN. :wink:

blusky
19-12-04, 14:01
Nje pershendetje te madhe per Ferizajin :wink:

halla e madhe
25-12-04, 08:23
Pershendetje te vecanta per FERZAJN :!: Jeni mikeprites dhe bujar :!: :!:

Barbaroza
25-12-04, 10:00
Pershendetje te vecanta per FERIZAJN :!: Jeni mikeprites dhe bujar :!: :!:

Halla,te falenderoj per pershendetjen dhe komplimentin! :wink:

anna
25-12-04, 14:46
Akoma nuk e kuptova nga eshte Anna :? .Sidoqofte ,e pershendes shume bashke me Livoreka!


ahhahah barbaroza anna eshte e kosoves qy ...te pershendes kalofsh mire tung!!! :wink:

Barbaroza
25-12-04, 18:43
Akoma nuk e kuptova nga eshte Anna :? .Sidoqofte ,e pershendes shume bashke me Livoreka!


ahhahah barbaroza anna eshte e kosoves qy ...te pershendes kalofsh mire tung!!! :wink:
Ahaaaaa,une mendova qe e Shqiperise,hahahahahahahaah...sidoqofte dhe ngadoqofsh,te pershendes dhe te uroj veq te mira ne jete! :wink:

Dani3
28-12-04, 23:19
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

Hajde edhe nga une si Ferizajli nje pershendetje per te gjith Ferifajasit-et,

Barbaroza
29-12-04, 16:01
Dani3,nje pershendetje edhe per ty nga ferisajasja Barbarozė.

livoreka bicio
02-01-05, 00:42
PERSHENDES GJITHE BANORETE E FERIZAJITE, DHE JAU UROJE VITIN E RI 2005. DHE GJDO REALIZIME DHE TE MIRA NE KETE VIT 2005. :wink:

Barbaroza
04-01-05, 19:20
PERSHENDES GJITHE BANORETE E FERIZAJITE, DHE JAU UROJE VITIN E RI 2005. DHE GJDO REALIZIME DHE TE MIRA NE KETE VIT 2005. :wink:


Pershendetje dhe urime edhe per ty Livoreka!

Barbaroza
04-01-05, 19:21
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

aferdita
04-01-05, 19:45
pershendes Ferizajin dhe gjithashtu Barbarozen,jeni me te vertet shume te mire veq kush ju ka inati :wink:

Barbaroza
04-01-05, 19:54
pershendes Ferizajin dhe gjithashtu Barbarozen,jeni me te vertet shume te mire veq kush ju ka inati :wink:
Flm Aferdita,ashtu eshte siq po thua. :wink: :wink: :wink: :arrow:

erita
07-01-05, 20:53
pershendetje madheshtore per vendlindjen time FERIZAJIN sepse me ka marr malli dhe eshte qyteti ma i bukur te kosoves :wink:

Mafiozi
07-01-05, 21:35
E pershendes me gjith zemer eriten dhe Barbarozen.
Gjithashtu edhe gjith kojshit e Ferizajit ku do qe jan.

Me respekt
Mafiozi.

Arbėri
07-01-05, 21:48
Edhe une e pershendes Ferizajn, nje vend mjafte simpatik dhe te qete por me emra te quditshem, si ky i Barbarozes :wink: :roll: :P

Barbaroza
08-01-05, 10:41
E pershendes me gjith zemer eriten dhe Barbarozen.
Gjithashtu edhe gjith kojshit e Ferizajit ku do qe jan.

Me respekt
Mafiozi.
Mafiozi,flm shume per pershendetjen,edhe ti je i pershendetur nga ana ime. :wink:

Barbaroza
08-01-05, 10:43
Edhe une e pershendes Ferizajn, nje vend mjafte simpatik dhe te qete por me emra te quditshem, si ky i Barbarozes :wink: :roll: :P

Arbėri,shume pershendetje edhe nga une,me emer te ēuditshem,pasi po te duket ty ashtu. :lol: :lol: :wink:

Arbėri
08-01-05, 11:31
Edhe une e pershendes Ferizajn, nje vend mjafte simpatik dhe te qete por me emra te quditshem, si ky i Barbarozes :wink: :roll: :P

Arbėri,shume pershendetje edhe nga une,me emer te ēuditshem,pasi po te duket ty ashtu. :lol: :lol: :wink:


Po de Barbaroza, a mos gabova gje? :wink: :P

Edhe nje pershendetje speciale per Ferizajn, heheheh, me emra te quditshem :wink: :P :P :P :P :P :P

Barbaroza
08-01-05, 11:35
Edhe une e pershendes Ferizajn, nje vend mjafte simpatik dhe te qete por me emra te quditshem, si ky i Barbarozes :wink: :roll: :P

Arbėri,shume pershendetje edhe nga une,me emer te ēuditshem,pasi po te duket ty ashtu. :lol: :lol: :wink:


Po de Barbaroza, a mos gabova gje? :wink: :P

Edhe nje pershendetje speciale per Ferizajn, heheheh, me emra te quditshem :wink: :P :P :P :P :P :P


Hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa.O Arbėri,emrin tim qe po te duket i cuditshem eshte shume e lehte ta kuptosh.Po shiko dikund ku e kam shkruar kuptimin e tij. :lol: :lol: :lol:
Edhe nje pershendetje per ty se krej ferizajas po me dukesh nga stili i te shkruarit. :lol: :wink: Mos thuaj se e kam gabim. :wink:

Arbėri
08-01-05, 11:51
Edhe une e pershendes Ferizajn, nje vend mjafte simpatik dhe te qete por me emra te quditshem, si ky i Barbarozes :wink: :roll: :P

Arbėri,shume pershendetje edhe nga une,me emer te ēuditshem,pasi po te duket ty ashtu. :lol: :lol: :wink:


Po de Barbaroza, a mos gabova gje? :wink: :P

Edhe nje pershendetje speciale per Ferizajn, heheheh, me emra te quditshem :wink: :P :P :P :P :P :P


Hahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaa.O Arbėri,emrin tim qe po te duket i cuditshem eshte shume e lehte ta kuptosh.Po shiko dikund ku e kam shkruar kuptimin e tij. :lol: :lol: :lol:
Edhe nje pershendetje per ty se krej ferizajas po me dukesh nga stili i te shkruarit. :lol: :wink: Mos thuaj se e kam gabim. :wink:


Pse a Ferizajasit kan naj stil te veēante a? :x

Obobooooooooooooooooooo, qkas po nika njeri :P :P

Vallha per pak e me te thene diqka por, nga frika e terhoqa fjalen :wink:
Ju Ferizajasit jeni te njoftur per box e, heheh, me mire po rri :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
08-01-05, 11:58
E sheh se edhe vetite tona po i njeh shume mire dhe une nuk dyshoj aspak se ti je ferizajassssssssssssssssssssssssssss :lol:

Gentiana
08-01-05, 14:35
Ojjjjj Barbaroza nje Pershendetje per Ferizajin dhe per ty,se tybe ne MSN po te pershendes po siq po duket rrjeti i ka fajet. :evil: :evil: :evil:

IceGirl
10-01-05, 15:06
Barbaroza
Pershendetje te perzemerta per ty dhe per te gjithe Ferizajlit kudo qe jane :)

Barbaroza
11-01-05, 19:58
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:

IceGirl
12-01-05, 01:21
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:

Nuk ka problem Barbaroza mund te njoftohemi :)

turisti
12-01-05, 01:34
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:

Nuk ka problem Barbaroza mund te njoftohemi :)

Vendase???Qyqyqyqyqyq,po kokshmi kojshi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahah. :wink:

Barbaroza
12-01-05, 10:14
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:

Nuk ka problem Barbaroza mund te njoftohemi :)

Vendase???Qyqyqyqyqyq,po kokshmi kojshi,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa hahahahahahahah. :wink:

IceGirl,do me behej qejfi. :wink:
Turisti,edhe une po e marr me mend sikur IceGirl se jemi kojshi. :D :wink:

Arbėri
12-01-05, 19:26
E sheh se edhe vetite tona po i njeh shume mire dhe une nuk dyshoj aspak se ti je ferizajassssssssssssssssssssssssssss :lol:Ku mos me i njofte kur i kam "provua" ne hundet e mija :oops: :oops: :x

Bile nje Ferizajas ma boni me be edhe boxin :? :( :cry: :oops:

Nese kjo eshte e mjaftueshme te jemi vendas, per hajr na kjofte pra :wink: :x :P

Barbaroza
13-01-05, 10:21
E sheh se edhe vetite tona po i njeh shume mire dhe une nuk dyshoj aspak se ti je ferizajassssssssssssssssssssssssssss :lol:Ku mos me i njofte kur i kam "provua" ne hundet e mija :oops: :oops: :x

Bile nje Ferizajas ma boni me be edhe boxin :? :( :cry: :oops:

Nese kjo eshte e mjaftueshme te jemi vendas, per hajr na kjofte pra :wink: :x :P
Hajr paq pra. :lol: :lol: :lol: :lol:

Arbėri
13-01-05, 16:18
E sheh se edhe vetite tona po i njeh shume mire dhe une nuk dyshoj aspak se ti je ferizajassssssssssssssssssssssssssss :lol:Ku mos me i njofte kur i kam "provua" ne hundet e mija :oops: :oops: :x

Bile nje Ferizajas ma boni me be edhe boxin :? :( :cry: :oops:

Nese kjo eshte e mjaftueshme te jemi vendas, per hajr na kjofte pra :wink: :x :P
Hajr paq pra. :lol: :lol: :lol: :lol::roll: :shock: :?: 8)

biondi_f86
29-01-05, 15:03
Pershendes nga zemra Ferizajin me gjithe( Barbarozen simpatin time) :D

Barbaroza
29-01-05, 16:14
Pershendes nga zemra Ferizajin me gjithe( Barbarozen simpatin time) :D

Flm Biondi per pershendetjen :) Edhe ti je i pershendetur nga ana ime. :wink:

Arbėri
29-01-05, 23:05
Pershendes nga zemra Ferizajin me gjithe( Barbarozen simpatin time) :DEdhe une, pershendes Ferizajn dhe Barbarozen, por JO si simpati por si e nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Barbaroza
30-01-05, 16:39
Pershendes nga zemra Ferizajin me gjithe( Barbarozen simpatin time) :DEdhe une, pershendes Ferizajn dhe Barbarozen, por JO si simpati por si e nderuar :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

Flm Arbėri i nderuar. :) Edhe ti je i pershendetur nga ana ime.

erita
30-01-05, 17:31
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga erita

erita
30-01-05, 17:34
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:


kureshtja edhe te une eshte vendase, me pelqen personalitet yt i larte dhe shume e respektuar nga meje je

te pershendes zemerisht :!:

Barbaroza
30-01-05, 17:36
Erita,pranoje nje falenderim dhe pershendetje te madhe nga une.Besoj se nje dite edhe do te njihemi nga afer!
Kalo si eshte me se miri!

erita
30-01-05, 17:48
Erita,pranoje nje falenderim dhe pershendetje te madhe nga une.Besoj se nje dite edhe do te njihemi nga afer!
Kalo si eshte me se miri!:lol: :lol: :lol:

Arbėri
30-01-05, 23:29
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga eritaEw ewwwwwwwwwww devre dynjaaaaaaaaa :P Sot e kuptova se Babai i Babait time, medemek Gjyshi ime, i paska pase dajte ne Ferizaj :P :P :P

Andaj edhe me me zemer, me dashuri edhe me te madhe, pershendes Ferizajn dhe njerezit e tije, sidomos ne kete forume: Barbarozen, Eriten ............... :lol: :lol: :lol: :lol:

erita
30-01-05, 23:33
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga eritaEw ewwwwwwwwwww devre dynjaaaaaaaaa :P Sot e kuptova se Babai i Babait time, medemek Gjyshi ime, i paska pase dajte ne Ferizaj :P :P :P

Andaj edhe me me zemer, me dashuri edhe me te madhe, pershendes Ferizajn dhe njerezit e tije, sidomos ne kete forume: Barbarozen, Eriten ............... :lol: :lol: :lol: :lol:flm per pershendetje arber mir e paska pas Barbaroza se ti je ferizajas :wink:


gjithashtu e pershendes shume shume shume FERIZAJIN te bukur qe e dua shume

Arbėri
31-01-05, 00:16
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga eritaEw ewwwwwwwwwww devre dynjaaaaaaaaa :P Sot e kuptova se Babai i Babait time, medemek Gjyshi ime, i paska pase dajte ne Ferizaj :P :P :P

Andaj edhe me me zemer, me dashuri edhe me te madhe, pershendes Ferizajn dhe njerezit e tije, sidomos ne kete forume: Barbarozen, Eriten ............... :lol: :lol: :lol: :lol:flm per pershendetje arber mir e paska pas Barbaroza se ti je ferizajas :wink:


gjithashtu e pershendes shume shume shume FERIZAJIN te bukur qe e dua shumeHeheheh, eeeeeeee sa interesant jeni ju Ferizajasit :lol: :P :P :P :P

Lere qe ta rrembeni zemren por, edhe "letrat" shume shpejt ti boni :wink: :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

erita
31-01-05, 00:19
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga eritaEw ewwwwwwwwwww devre dynjaaaaaaaaa :P Sot e kuptova se Babai i Babait time, medemek Gjyshi ime, i paska pase dajte ne Ferizaj :P :P :P

Andaj edhe me me zemer, me dashuri edhe me te madhe, pershendes Ferizajn dhe njerezit e tije, sidomos ne kete forume: Barbarozen, Eriten ............... :lol: :lol: :lol: :lol:flm per pershendetje arber mir e paska pas Barbaroza se ti je ferizajas :wink:


gjithashtu e pershendes shume shume shume FERIZAJIN te bukur qe e dua shumeHeheheh, eeeeeeee sa interesant jeni ju Ferizajasit :lol: :P :P :P :P

Lere qe ta rrembeni zemren por, edhe "letrat" shume shpejt ti boni :wink: :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cfar letrat more :lol: :lol: :lol:

Arbėri
31-01-05, 00:32
Genta zemer,te pershendes edhe une ty pasi s'po mund te kycem ne msn!
Ice Girl,te falenderoj per pershendetjen.Gjithashtu te pershendes edhe une ty kudo qe te jesh.
Te them te drejten mu ka shtuar kureshtja te te njoh ty dhe Eriten pasi jemi vendase! :wink:edhe une kisha pas deshir te njoftona ma teper me ty vendase se si ti askush nuk eshte ketu, personalitetin te forte e ki sipas shkrimat

pershendetje nga eritaEw ewwwwwwwwwww devre dynjaaaaaaaaa :P Sot e kuptova se Babai i Babait time, medemek Gjyshi ime, i paska pase dajte ne Ferizaj :P :P :P

Andaj edhe me me zemer, me dashuri edhe me te madhe, pershendes Ferizajn dhe njerezit e tije, sidomos ne kete forume: Barbarozen, Eriten ............... :lol: :lol: :lol: :lol:flm per pershendetje arber mir e paska pas Barbaroza se ti je ferizajas :wink:


gjithashtu e pershendes shume shume shume FERIZAJIN te bukur qe e dua shumeHeheheh, eeeeeeee sa interesant jeni ju Ferizajasit :lol: :P :P :P :P

Lere qe ta rrembeni zemren por, edhe "letrat" shume shpejt ti boni :wink: :P :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cfar letrat more :lol: :lol: :lol:heheheheh, po edhe ti edhe Barbaroza me bet Ferizajas :P E kur ta boni nje njeri te ati vendi, normalishte se i takojne edhe dokumentet e ati vendi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

E pres Passaporten dhe lejen e njoftimit te Ferizajt :P :P :P :P :P

IceGirl
31-01-05, 14:27
I Pershendes te gjithe Ferizajasit kudo qe jane dhe ju uroj jete te qete dhe pa brenga :)

Barbaroza
31-01-05, 15:09
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)

Arbėri
31-01-05, 15:11
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)
Sidomos te Shtundeve :wink:
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Barbaroza
31-01-05, 15:13
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)
Sidomos te Shtundeve :wink:
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Ne daq te shtundeve e ne daq te dielave,se tybe gjithmone jemi te njejte. :lol: :lol:

IceGirl
31-01-05, 15:35
Ska me Ferizajli si per menquri si per burreri e mos te flasim per bukuri....Ju Pershendes te gjitheve :)

Barbaroza
31-01-05, 15:43
Ska me Ferizajli si per menquri si per burreri e mos te flasim per bukuri....Ju Pershendes te gjitheve :)

:P :P :P :P :P :wink:

Arbėri
31-01-05, 15:48
Pershendes zemren,loqken dhe shpirtin tim Ferizajin dhe te gjithe ferizajasit kudo qe gjenden ne bote.
Ndoshta s'jemi me te miret,por jemi :arrow: me te kerkuarit 8)
Sidomos te Shtundeve :wink:
http://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gifhttp://www.cosgan.org/images/midi/froehlich/d050.gif

Ne daq te shtundeve e ne daq te dielave,se tybe gjithmone jemi te njejte. :lol: :lol:Paj mire deeeeeeeee :lol: :lol: :lol:

Lumi une qe ju kame kojshi
kur t'merzitem vi e rri :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

erita
31-01-05, 22:07
Ska me Ferizajli si per menquri si per burreri e mos te flasim per bukuri....Ju Pershendes te gjitheve :):lol: :lol: :lol: :lol: (FERIZAJ = number 1 in kosovo) :wink:PERSHENDETJE NGA FERIZAJASJA