PDA

View Full Version : Tung!


dita girl
25-06-04, 15:52
Si e kaluat diten e sotme!!!

Loqki
25-06-04, 17:07
pėrshėndetje DRITA QIKĖ

Dita e sodit ka kalue kėshtu ;
Sot si jam que nė ora 7,53 e kam shikue orėn KU KU kokna vanue pėr me ardh nė pun e jam hy nė WC formalitetet e mėngjesit he he he tana jam shkue nė banjo e i kam pastrue sytė shpejteshpejt,as sen ma nuk kam shti nė goj as ni kaffe tė mėngjesit jo e jam ardh kėtu nė vend tė punės po tana i kreva do pun e thash hajt tė shof nė forum qka ka tė reja e qka me pa BARBAROZĖN e e kemi nis ni MUHABET nė lidhje me paraqitjen e mashkullit ndaj femrės dhe anasjelltas e kemi que hauz me Barbarozėn e nuk mujshim me u marr vesh rrethė ni problemi po mirė u murrėm vesh masi tė dyt tė durueshėm e tė kuptueshėm he he he
e kėshtu.
tung tung

dita girl
26-06-04, 11:50
hahahahha mke shti me kesh kur e lexova se si ke kaluar diten,te them te drejten edhe une jam vonu pak per ne pune ,edhe une i kam kry dom adete te sabahit shpejt e shpejt edhe jam nis per ne pune,.....per ate edhe mu kesh me ty,.....flm per inkuadrim ne kete teme "loqki".....kalo sa me bukur!

Loqki
26-06-04, 12:01
Drita QIKĖ

Mė vjen mirė qė keni qeshė pasi kėtu jemi pėr me kalue kohėn edhe sigurisht koha kalon ma shpejtė me tė QESHURA,edhe pse nga njė herė njeri mundet me gabue diqka po falėtė ai gabimė?
E sot e kam kalue pak sa ma mirė se sė paku ni kaffe e kam pijė me mėngjesė sotė bile tinėz e kam pi kaffen e motrės e kesh ka PĖRVLONA ha ha ha ha tungi edhe ti kalo bukur sa ma bukurė

dita girl
28-06-04, 10:49
Ejjj "Loqki" siq po shifet ti q'do dite po perparon,secilen dite po kalon me mire,keshtu qe sot besoj qe ke kaluar edhe me mire...hahaha....edhe me vjen mire per kete gje.......sigurisht qe jemi ketu per te kaluar kohen edhe per te qeshur,sepse gjithe diten te rrish ne nje vend dhe te mos merresh pak me gjera zbavitese eshte katastrof,......kalo sa me bukur!!!

Loqki
28-06-04, 11:07
po drita sot edhe ma mir besoj ja kam kalue se nja 3 or kam bisedue me ni qikė nė msn qė nuk e njof pėr nga afėr po qe bisedojm gjat,edhe nga njė her ėshtė mirė mos me u njoft pasi njeriu shprehet me LIRSHĖM ktu nė msn e mėson diqka ma shumė.
tungi pėrshėndetje edhe tė ka LYP diqka Drita po hale nuk mė ke dhan:

Rokeri
29-06-04, 01:10
Ditė e zezė ish kan e hanja!!

Barbaroza
08-02-06, 19:48
pėrshėndetje DRITA QIKĖ

Dita e sodit ka kalue kėshtu ;
Sot si jam que nė ora 7,53 e kam shikue orėn KU KU kokna vanue pėr me ardh nė pun e jam hy nė WC formalitetet e mėngjesit he he he tana jam shkue nė banjo e i kam pastrue sytė shpejteshpejt,as sen ma nuk kam shti nė goj as ni kaffe tė mėngjesit jo e jam ardh kėtu nė vend tė punės po tana i kreva do pun e thash hajt tė shof nė forum qka ka tė reja e qka me pa BARBAROZĖN e e kemi nis ni MUHABET nė lidhje me paraqitjen e mashkullit ndaj femrės dhe anasjelltas e kemi que hauz me Barbarozėn e nuk mujshim me u marr vesh rrethė ni problemi po mirė u murrėm vesh masi tė dyt tė durueshėm e tė kuptueshėm he he he
e kėshtu.
tung tung

Duke shfletuar ne forum,pashe kete shkrim qe me beri te qesh dhe te ndihem nostalgjike per shkrimet e kaluara.Kushedi ku paskemi diskutuar me Loqki per ate problem ketu.Me endje e kisha lexuar edhe njehere,po ta dija ku gjenden shkrimet!

Mund te vazhdoni me temen.Qenka interesante!

Sy_kaltra
11-02-06, 22:35
Pėr Mėrekulli...