PDA

View Full Version : ...::: 'ka ju shtin t punoni ne Internet :::...


XHEKI
13-11-03, 13:31
Rreth 72 % t popullsis shqiptare punojn me Internet Pas Kyqjes se internetit ne kosov nje pakic qe nuk mirret me Internet jon femij shum te vegel ose njerz te moshuar te cilet nuk jon ne gjendje te punojn me internet e kishe dasht prej juve mundesisht ne pak pika te shkurta me me tregu qka boni ne Internet ma shum .... e keshtu. JU prshendes[/b]

turisti
26-08-04, 23:44
Tung Xheki. Une nuk punoj shume sepse as nuk di e as nuk dua sepse interneti eshte dhe humbja e kohes,por kohen e lire e investoj ketu. :wink:

Naki
27-08-04, 04:37
pershendetje Xheki,Hyrja ne boten e komunikimit elektronik-net eshte bere njera nga Hobet thuaja tani ne trende te shume shoqerive evropiane,edhe per ne shqiptaret.