PDA

View Full Version : jehona


lazdrani
14-05-04, 12:13
Jehona te pershendes dhe njeherit te uroje qdo te mire ne jete,sukses ne studime .............Mos na harro eja me shpesh ne forum :wink: lazdrani

Gentiana
14-05-04, 12:19
Edhe un Jehones i uroj fat ne provime qe i ka ketyre diteve, dhe desha ti them se me ka marr malli per te. Sidoqoft shpresoj te na shkruan ketu ne Forum, dhe edhe nje her, fat dhe suksese Jehona. Te dua shum shum shum

Genta

Barbaroza
14-05-04, 12:21
Mos na harro Jehona :)

Murgesha
14-05-04, 13:05
Jehona edhe mua me ka marre malli shume.
Oj qike edhe mos hysh ne forum hape najher mesengjerin se me ka marre malli te qeshemi moj pak. :wink:

Vera
15-05-04, 06:40
Jehona edhe pse nuk te njof te deshorij suksese ne provimet qe i paske dhe eja moj vizitona nganjeher


:) Vera

anna
15-05-04, 09:17
edhe une si disa antare te rinj nuk kam folur shume me jehonen megjithate i kam lexur disa nga shkrimet e saj . JEHONA te uroj suksese ne mesime dhe fat ne jete dhe mos harro te na vizitosh here pas here tung nga anna :D

Naki
15-05-04, 18:45
Jehona,po vrehet zbrastira juaj ne forum,vendin tuaj nuk mund askush te kompenzoje.
te deshiroje suksese ne studime-tung Naki

jehona
27-05-04, 13:32
o ju pershendes te gjitheve, dhe flm per shkrimet e juaja.

LAZDRANI: flm qe e ki hapur kete teme per pershendetje personale. tash sa do here te hi ne forum, edhe nese nuk kam kohe te shkruj shum, te pakten ketu do te lajm pak.

GENTIANA: hey zemer flm per pershendetje ketu ne forum. per bes edhe mua me ka marr malli te shof, po hajde mori nje dite dhe vizitom, hekmi bile te pakten nje ore librat nga duret :wink:

BARBAROZA: jo bre mos u tut se nuk do te ju harroj, sepse nuk jeni te ju harroj.

MURGESHA: hahaha po thu me hi ne MSN dhe me qesh ti tani me mu a?? sa here te kam pa ne MSN ti as me shkru nuk ki mujt aq sa shum qesh me mua dhe qe po me shan, ani ani kokna ba une ashtu a?? :lol: :wink: :cry: :oops:

VERA: flm per pershendetje, megjith se nuk po ju njof mir, po besoj qe edhe pak do te njoftohem nga shkrimet ketu ne forum.

ANNA: lumja ti e re, po une u plaka tash, hehehe, pak hajgare. me siguri do te kem qka te bisedojm bashk kur te kthena ne forum.

NAKI: kjo mua vertet shum me gezon nese vrehet zbrastira ime ne forum, dhe pikerisht per ata qe esht keshtu, une sadopak po mundohem te lajm ne forum. flm per urime dhe ishalla i kry keto studime se qetash vertet jam lodh pak :wink:

florian
28-05-04, 19:45
SUKSESE JEHONA DHE ISHALLA PROVIMET ME 10 TE GJITHA.

Gentiana
15-07-04, 14:01
Jehona per ty nje pershendetje te veqant sot! Mos na harro. mpuuuuuuuuuuq.

Genta

lazdrani
23-07-04, 20:03
Nje pershendetje te Forte Jehona per Ju :wink:

lazdrani
26-09-04, 14:29
Pasi qe ka kohe qe mungone Jehona desha vetem ta pershendes dhe ti tregoje se nuk te kam harruar :P :wink:

Gentiana
18-01-05, 14:15
Pershendetje sot per shoqen time Jehonen.

Pasi qe e di qe per momentin je shum e nxanun me studime dhe per forum nuk ke koh,nuk me mbetet gje tjeter,perpos te te pershendes shuuuuuuuum shuuuuuuuuuuum dhe te uroj ēdo te mire ne jeten tende.

E atje ku ke me shku,loqki tybe boll keq do te me duket pa ty,por me tvertet te uroj vetem fat ne ēdo sfer te Jetes tende.
Shpresoj te mos na harrojsh,dhe te na kthehesh sa me shpejt.

Mpuuuuuuq dhe dite te kendshme.

Genta

Gentiana
04-05-05, 23:59
Jehona nje pershendetje sonte ta qoj deri tek Afrika Jugore.

Shpresoj qe te jesh mire, dhe qe edhe keto dite qe kan mbetur te kalojn sa me shpejt, dhe te jesh afer nesh.

Pershendetje ku do qofsh dhe nje Nate te qet te uroj.

Genta

lazdrani
18-06-05, 11:40
Jehona besoje qe ju jeni mire ashtu siq ju deshironi,prandaj pranoni pershendetjet e mija te sinqerta per ju.Gjithmone e nderuar nga Lazdrani.


Ich habe dich nicht vergesen :wink:

lazdrani
31-08-05, 09:23
All the best in your life :wink:Lazdrani :P

Diana007
07-09-05, 09:30
https://a248.e.akamai.net/7/248/497/0001/www.proflowers.com/prodimg/ROS24Red40NoFill2_l.jpg

Diana :wink:

Urata
07-09-05, 12:44
Per ty Jehona:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_hvgtday/1012-012-52-1042.gifg

Urata
07-09-05, 12:45
Per ty Jehona:

http://img.123greetings.com/eventsnew/gen_hvgtday/1012-012-52-1042.gif

Murgesha
07-09-05, 15:34
Jehonė e nderuar ndoshtae hap dardaninė ndonjėherė, dhe kėtu do tė gjejsh njė pėrshėndetje tė madhe nga unė.

Sikur tė kishe pak mė tepėr kohė e tė ishe nė mesin tonė.

Me rrespekt pėr Ty.
Murgesha!

lazdrani
07-11-05, 21:19
Egal wo du bist,egal was du machst,ich werde dich nie vergesen.Alles gute fur dich Jehona.


Deine Lazdrani :wink:

vushtrria
13-11-05, 12:59
jehona te pershendes kudo qe je e nderuar,jeni e shkelqyshme :lol: :lol:

lazdrani
28-12-05, 19:22
http://www.partyadventure.com/images/catalog/large/N174852.JPG


E nderuara Jehona kete shishe shampanja kam ruajtur kahere per ju ,po ju dergoje per Genten duke ju uruar Vitin e Ri 2006 vite te sukseshem dhe plote dashuri.


Shoku i juaj Lazdrani :P :wink:

schütze
28-12-05, 21:40
************GEZUAR VITIN 2006*************
Pranoni pershendetjet dhe urimet,me deshirat me te mira per ju ne vitin 2006
http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/k050.gif

Zana_ch
29-12-05, 17:42
Gezuar Vitin e Ri 2006..harroni brengat,momentet edhe ēastet e deshpruara,lini menjean hidherimin dhe urrejtjen..ēoft ky vit nje vit i endrrave tuaja te pa realizuara dhe lumturia mbizotroft ne ju dhe familjen tuaj!

http://hometown.aol.de/NottulnBoy1/schneekugel7.gif


nga
zana_ch

Murgesha
29-12-05, 18:54
Shėndet, lumturi e tė gjitha tė mirat pėr vitin nė vijim.

Gėzuar 2006.

Murgesha!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/da/thumb/0/0e/Juletre.jpg/200px-Juletre.jpg

Gentiana
30-12-05, 04:03
Jehona gezuar vitin e ri edhe per ty zemer.

Shpresoj qe ky vit te jet plot befasira te mira per ty. te kesh suksese ne studime, te kesh lumturi, shendet dhe fat ne gjitha sferat e Jetes.

Te don shume

Genta

http://wally.wa.funpic.de/4images/data/media/12/einfrohes.jpg

Barbaroza
30-12-05, 10:07
Jehona,gezuar Viti i Ri 2006!Cdo e mire qofte me ty dhe familjen tuaj!

http://www.giftbasketsbysharon.atfreeweb.com/images/Centerpce/Wedding%20Centerpiece%20Final.jpg

Naki
30-12-05, 12:34
http://www.heldex.nl/HX05/pages/images/happy-new-year.jpg


Gėzuar viti i ri 2006

Naki

turisti
30-12-05, 17:30
:P Urimet me te perzemerta per vitin e ri :P :P 2006 :P :P dhe realizimin e te gjitha deshirave,

Ju deshiron

TURISTI. :P