PDA

View Full Version : Hiti I javes


Naki
23-11-04, 11:57
Te zgjedhim hitin e javes

Barbaroza
23-11-04, 16:06
Me kast!

Krokodilli
23-11-04, 16:28
kete jav do te votoj per Gilin - Me kast

ShEjToNkA
30-11-04, 22:16
Ku mbetėn kėngė propzimet pėr Hit tė kėsjė jave moree?????

Murgesha
30-11-04, 22:33
Fotografija//// Sinani

Mafiozi
01-12-04, 10:50
Me kast - Gili http://www.cosgan.net/images/midi/musik/d015.gif

KriSTaL
02-12-04, 12:37
Merrma Shiun MOre se Me LAgu me Beri Qull qyre ......... ska me shiiiiiii

MemphiSx
02-12-04, 12:46
Fotografia-----Sinan Vllasaliu

KriSTaL
06-12-04, 09:38
Fotografia-----Sinan Vllasaliu

Hiq me kast jo,,se qikave po ju pelqen

ShEjToNkA
07-12-04, 23:36
Hit kėnga e kėsaj jave si duket qenka:
Me Kast :arrow: Gili.


z.Naki, presim kėngė propzimet e reja qė t'i paraqitėni pėr kėtė javė!!????Me Nderime!

KriSTaL
08-12-04, 16:06
Hit kėnga e kėsaj jave si duket qenka:
Me Kast :arrow: Gili.


z.Naki, presim kėngė propzimet e reja qė t'i paraqitėni pėr kėtė javė!!????Me Nderime!

Shejtonka , shpresojm qe te jet dhe Mahmuti ne list hahahah

Naki
08-12-04, 20:16
08.12.2004

Top 10 Kėngėt


1 Dasma

2.Kur kėnga qohet pesh

3.Sille Sille

4.Kush po vjen me temena

5.Me kast

6.AGJAMIU

7.A je i disponua

8.KASETOFONI JEM

9.Keng te zgjedhura

10.Live MIX


Te zgjedhim Hitin e Javes

Me nderime Naki

ShEjToNkA
08-12-04, 22:24
Vota ime shkonė tek : Agjamiu :arrow: Shpatė Kasapi

Naki
10-12-04, 10:52
Vota ime shkone per kengen -Kush po vjene Me temena nga A. Ramadani

Krokodilli
15-12-04, 08:48
vota ime do te shkoj per

KASETOFONI JEM,, nuk e di emrin e RAP grupit, por kenga me pelqen shum...

Diana007
15-12-04, 09:04
Agjami - Shpat Kasapi :wink: