PDA

View Full Version : qka mendoni te shtunen per Luanin ton


Gjermani_futbollist
29-11-04, 14:40
qka mendoni ju per Luani

ka me fitu apo ka me hup te shtunen

luani ka me boxesu me tim hofmann

pershendetje dhe urime fenste e 28 nentorit

lazdrani
29-11-04, 23:55
Tim Hofmann eshte kundeshtar i forte,por Luani i jone do te fitoje.Dhe pastaj do te kete shanca per titullin Botrore :wink: Luan te deshiroje Fat :wink: You are the best :wink:

Barbaroza
30-11-04, 19:41
Luani do fitoje edhe kesaj radhe.Jam optimiste. :)

Gjermani_futbollist
02-12-04, 16:52
besoj shum se do te fiton luani ok

qaoooooooooo

Agroni22
03-12-04, 17:56
do te fiton ma let se sa mendon

Gentiani
05-12-04, 22:37
Zotėri Gjermani_futbollist, nuk ke nevojė ti inicosh 3-4 tema me tė njėjtėn tematikė.

Mirė ėshtė tė na kurseni edhe nė tema, por edhe nė intervenime.


Gentiani!

Kullerka
07-12-04, 17:00
mendova qe op fiton op fatkeqsisht ...