PDA

View Full Version : Alo.


Faqet : [1] 2 3 4 5 6

lazdrani
11-03-04, 20:09
C`beni keto momente!!!!!!!!! :wink: lazdrani ju pershendet sot nga Prishtina

Barbaroza
12-03-04, 10:05
Pershendetje Lazdrani!
Une ndodhem ne Ferizaj tani.

BlertaB
12-03-04, 11:00
Pershendetje lazdrani une ndodhem ne pun tashti per moment :lol:
Edhe po e pi ni cigare :P

Lona
12-03-04, 15:02
Njeherit te deshiroj pushim te kandshem ne Prishtine
Une per momentin jam ne pune dhe qe po shkruaj....

Pershendetje Kalofsh Bukur..

hana
12-03-04, 15:18
pershendetjazdran qe valla jamne shpi tu nejt se jasht asht tu ra nje shi i madh.............. :wink:

anna
12-03-04, 16:42
alo alo vala <anna>personi qe kerkoni momentalisht nuk ka qasje ne rrejt :lol: :wink: :wink: hahahaha

lazdrani
14-03-04, 14:59
Sot eshte koha shume e bukure ne Kosove,isha deri me tani me zemren ne disa kafiqa kishim argetim te kendeshem....Tani po pastrohem se vjerra me ka ftuar ne darke :wink:

Barbaroza
14-03-04, 15:01
Wow Lazdran,shume bukur,kur te kthehesh mos harro te na tregosh si te priti vjehrra :)

Gentiana
14-03-04, 15:03
Dhe a esht shiqer apo kryp ne sy,se nuk mundem te bindem na asesi.

Murgesha
14-03-04, 21:33
Sot eshte koha shume e bukure ne Kosove,isha deri me tani me zemren ne disa kafiqa kishim argetim te kendeshem....Tani po pastrohem se vjerra me ka ftuar ne darke :wink:

E Lazdrani me bere kurreshtare, Vjehrra a te ka thirr me hanger darke apo me te pare se sa i bukur pas lamjes.
Hajt bre tregom dhe ma hiq kete kurreshtje :wink:

lazdrani
15-03-04, 23:05
Murgesha ekam vjerren te re dhe te bukure me ka priture shume bukure edhe e bija hahahhahha deri ne fli maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:wink: :wink: :wink:

Murgesha
16-03-04, 15:19
Cingerr, cingerr, Alo.
Lazdranin deshta.
Po ju kush jeni?
Murgesha.
Ty, ty ty.
Kuku ma leshuan telefonin....... :oops: :cry:

Gentiana
16-03-04, 15:21
Murgesha ndoshta e ka kap Mallkimi i yt.po mendoj ate: te gjith u befshin Zharpinj :wink:

Murgesha
16-03-04, 15:25
Hhahahahahahh moj Genta ndoshta hahahahahahahaahah

Gentiana
17-03-04, 11:15
Po Murgesha pse more kur po mallkoj un nuk po ndodh asgje. Me trego se si e ben kte,nese ban te di. Sepse edhe un po i kam do mallkime po nuk po kap askend. Dhe me trego se qka u be me Lazdranin,meqe me tvertet po me duket se e ka kap mallkimi i yt,se as ne forum nuk po shkruan.

Genta

Murgesha
17-03-04, 11:19
O nuk e di Genta se cka i ka ndodhe Lazdranit, veq po me vjen keq, sa eshte martuar djali e mos pernjemend e ka zene nema e jeme.
Vertet eshte kah me vjen keq. Po si mos te lajmerohet mbrend 72 oreve e kam ndermend me dale e me e gjete. Ti e din se jam detektive e mire :wink: :?:

Gentiana
17-03-04, 11:21
Ok ok,shpresoj edhe nese e ka kap mallkimi i yt,bile disa or te zgjat, ateher te kthehet prap,se kuku mos u ktheft,qka ban nusja tani??!!

Murgesha
17-03-04, 11:26
More po me dhimbset Lazdrani se per nusen ate se ka gjet asgje. :(

Gentiana
17-03-04, 11:29
Ke te drejt,po un thash mos me u kthy ai,ateher me dhimbset nusja,se mos te harrojm se ata para disa diteve jan kurorzuar,e per kte po them. po mos e beft Zoti qka mendojm ne, vetem disa or te rrin ashtu ne mallkim tendin,dhe tju tregon edhe ktyre se si ka qen,dhe ti meson se si me u sill. :wink: :roll: :wink: :roll: dhe nuk do te kemi nevoj ti Mallkojm me. :wink:

Murgesha
17-03-04, 11:32
Hhahahahahah Genta. Pasha mamin mire e ke. :lol: :lol:

lazdrani
18-03-04, 10:20
:lol: :lol: :lol: :lol: ja ku jam prape ne mesin e juaj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani disa mallkime qy qy Murgesha kuku per ty se keto ditet e fundit shume kokedhimbje kam pasure dhe disa endrra me Genten veq hajr ishallah :lol: :lol: :wink: :P

sexybrikenda
18-03-04, 22:55
Alo po lexoje shkrimet e juve dhe pe zezati motren dhe te fejumin e tij

lazdrani
19-03-04, 11:09
Ngjarjet e fundit nga kosova nuk me lejne rahat,i merzitur :(

anna
27-03-04, 12:32
alo alo qka u ba more koka e zant lidhja hajt se po e provoj ma vone :lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana
27-03-04, 12:44
Zana me kend po e provon shoqe, mos me arTanibb se edhe un e provova po ke nxant.???? :wink:

anna
27-03-04, 12:55
ja sdi sot kokan prish telefonat a sdi qka u ba nejse shnosh neser :lol: :lol: :lol:

Gentiana
27-03-04, 16:36
:lol: :lol: :lol: :lol: ja ku jam prape ne mesin e juaj :lol: :lol: :lol: :lol:
Ani disa mallkime qy qy Murgesha kuku per ty se keto ditet e fundit shume kokedhimbje kam pasure dhe disa endrra me Genten veq hajr ishallah :lol: :lol: :wink: :P

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

lazdrani
29-03-04, 09:49
Genta mos mi hape syte :shock: se po me tute qy edhe ti :wink:

Murgesha
29-03-04, 11:14
Nese dikush prej jush don te me marre ne telefon, hapni įdresat e telefonit dhe numrin e keni aty.
Emri eshte afer numrit :arrow:

lazdrani
30-03-04, 10:43
:cry: :cry: :cry: :cry: Askush nuk me thrret :cry: :cry: :cry: :cry:

Murgesha
02-04-04, 17:15
Alo, alo, alo.
Lazdrani: Alo
Murgesha: Kuku e mori telefonin
Lazdrani: Alo, kush jeni?
Murgesha: Cka me i thane more tash
Lazdrani: Alo, alo
Murgesha: Alo, Lazdrani, 'Murgesha jam
Lazdrani: ty, ty, ty
Pas 5 minutave
Murgesha: Cka ke more lajmerohu
Lazdrani: O me ffal Murgesha se me ra te fiket kur ta ndegjova zanin.
Murgesha: :shock: :shock: :shock:

lazdrani
04-04-04, 11:11
Telefoni po cingrron
alo
Murgesha:Po urdheroni
Lazdrani:Lazdrani kety....
Murgesha:Kush,kush je ti
Lazdrani:Une Murgeshe une lazdrani nga Dardania....
Murgesha :Ah lazdrani je ti ah,po hajt ta ndie zanin edhe njehere
Lazdrani:Qe moj Murgesha se po thua te kam harruar
Murgesha :Lazdran ta hangsha zemren paj hajt njehere kendoma naj kenge...
Lazdrani:Qe moj Murgesha se kah po shkoje vetem emrin tend po e kendoje....
Murgesha :Lazdran loqka jem
Lazdrani:E hajde hajde moj Murgesha jallah me shuplaka jallah me shuplaka e ty moj zemer...............Murgesha ,Murgesha .......cka u be zemer
Murgesha :ooooooooooo do uje bre se deka lazdran per ty :lol: :lol: :lol:
Lazdrani :shock: :shock: :shock: :wink:

Murgesha
04-04-04, 14:58
Kuku mam, hiq bre asgje nuk mban fshehte Lazdrani nc, nc.

sexybrikenda
06-04-04, 14:47
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :x :x :x :evil: :evil: :evil:

lazdrani
07-04-04, 14:08
Alo Sexybrikenda kety,lazdran desha te nje pytje:Pashe mua tregom kend e done me se shumti ne kete forum nga vajzat!!!


Lazdrani :arrow: Murgeshen :wink:
Sexy brikenda :shock: :shock: :shock: :twisted: :evil: :x

hana
07-04-04, 16:20
o Lazdran qysh e provokon more qiken keshtu

SheTa
07-04-04, 16:22
a ka naj san me love bre se nuk eshte ka rrihet pa love ;P

lazdrani
07-04-04, 16:35
Sheta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

sexybrikenda
08-04-04, 10:20
Sheta ane bjeshke je ah aka hejjjjjjjjjjjjjjj naj love , mos piskit se na tranove :lol: :lol: :lol:

lazdrani
08-04-04, 20:37
Neper shullat e telefonit,zogjet po kendojne amanaman hapa hapa Murgeshes ju afrova..............nje mpuq ja dhashe :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

sexybrikenda
09-04-04, 14:17
LAZDRAN PASHE ZEMREN TENDE AMA BRE EDHE MUA NJE MPUQ SE VDEKA NGA GJELOZIA :shock:

Murgesha
09-04-04, 19:11
Hajt bre Brikenda se po ta jap mpuqin e Lazdranit veq mos plas prej Gjelozise.
Lazdrani te urdheroj ta mpuqish Brikenden me nje asi mpuqi qe kjo tri dite te ardheshme mos me mujt me ardhe ne vete.
Pe di ti se pse e kam fjalen :wink:

lazdrani
10-04-04, 10:53
Murgesha i lyva buzet me lenge te hudres dhe e mpuqa Sexibrikenden :twisted: :twisted: :twisted: Nje jave kemi qetesi :D :D :D :wink:

Murgesha
14-04-04, 15:32
Murgesha i lyva buzet me lenge te hudres dhe e mpuqa Sexibrikenden :twisted: :twisted: :twisted: Nje jave kemi qetesi :D :D :D :wink:

Hhahahahahahaahahaha. Vertet kemi pushuar prej saj.
Perdore me shpesh ket stil e ndoshta na len te qete per tere jeten :lol: :lol:

sexybrikenda
15-04-04, 10:10
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: MURGESHA PLANI TE SHKOJ KOT SE UNE VETEM PRITA MBREM DERI SA TE PIHESH PAKE SE DO HELEM QE TA KAM QITUR MBREM NE VODTKA HEHEHEH PER SHUME VJET DO TE FLEJSHE E LAZDRANI MOS E KERKO TASH SE NUK TA TA GJEJSHE HAHAHHAHAHAHAHHAHAHA YEAHHHHHHHHHHHHH :wink:

lazdrani
15-04-04, 10:43
Eh sexybrikenda po me dhimbesh se te shkoj plani huq,per Murgeshen mos mbaj gajle se tani e puthi dhe zgjohet me njehere :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Murgesha
15-04-04, 10:50
Wow, mirmengjezi. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 10:53
Miremengjesi Mbreteresha ime si ndihesh sot. :wink: Kjo Rose per ju..... :P

Murgesha
15-04-04, 11:01
Po po u zgjova. Uh sa arome te kendshme Rosa. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
15-04-04, 11:03
:roll: :roll: :roll: Ich liebe Dich me Sonnenschein :wink:

Naki
15-04-04, 19:51
dashuri e vertet me lindje te diellit :P
respekt :!:

lazdrani
15-04-04, 20:07
Naki :wink: :wink: :wink: :wink: Po de :P

jehona
20-04-04, 18:55
valla une jam te Genta qetash dhe me qiti me shkru, por jo me zor se valla megjith qef, edhe ka mundohet me me integru prap pak a shum ketu se tybe jam ka di me e gjet rrugen neper keto tema shum interesante se nuk i kam lexu qe shum kohe... :wink: :lol: :roll:

lazdrani
21-04-04, 22:21
Jehona shembull per ty.....visitoje me shpeshe Genten pra :wink:

Gentiana
22-04-04, 00:15
Lazdran tregoj bre qikes :wink:

Barbaroza
22-04-04, 08:59
Ku me shku bre dikund me ndjejte sot?Hiq s'po rrihet :(

Gentiana
22-04-04, 10:10
Barbaroza hajde tek un,se as mua nuk po me rrihet,dhe te pres si nte ishe Moter e imja, :P

Barbaroza
22-04-04, 10:51
Ok Genta,se diqka nuk jam ne terezi e po vij te ti,pijme kafe e qesim fall :wink:

Gentiana
22-04-04, 11:15
Jo un fall ma me qit jo, se hiq fat nuk po kam kshtu e ashtu. Hajde kaffen ta qes, dhe knaqem tuj fol(per antart e forumit) dhe bejm llafe

Murgesha
22-04-04, 13:10
Genta flisni cka te doni dhe per krejet me rend, vetem mua harromeni :lol: :lol: :lol:

Barbaroza
22-04-04, 13:18
Jo un fall ma me qit jo, se hiq fat nuk po kam kshtu e ashtu. Hajde kaffen ta qes, dhe knaqem tuj fol(per antart e forumit) dhe bejm llafe

Ok Genta edhe une mendova tash keshtu,bile flasim per Murgeshen e Lazdranin si e kane kaluar naten pasi i kishe pare nga dritarja :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:24
Genta moj a qeshtu ti po bajshe a? Pse moj nuk trokitshe ne te kishim lejuar te hysh mbrenda. Ani ty menjeher se se shpejti do tte na bahesh mbreteresh :wink:

Barbaroza
22-04-04, 13:29
Po Genta eshte e kulturuar moj,s'ka dashur te ju bezdise duke trokitur :lol:

Gentiana
22-04-04, 13:31
Jo bre rastesisht rash anej pari, dhe u ndala me shiku pak, po nuk kam nejt shum se nuk pata koh! me falni nese ju kam penguar.... :oops:

Barbaroza
22-04-04, 13:33
Ai Genta,a veq pak paske shikuar a?Une me ps qene ne vendin tend kisha ndejte deri ne fund :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:38
po edhe me pas ndejt ska pas problem Barbaroza. Ne vetem kemi vallezuar. :lol: :wink:

Barbaroza
22-04-04, 13:41
A veq paskeni vallezuar a :wink: ani de mire,s'po them asgje une :wink:

Murgesha
22-04-04, 13:44
Po de :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Se cka kujtove ti????????????? :wink:

Gentiana
22-04-04, 15:36
Ok ok, tani po bejm kishe keni vallzuar vetem :oops: :wink: dhe un nuk po flas me se po me pshtojn fjalet :wink:

lazdrani
22-04-04, 15:49
Ok ok, tani po bejm kishe keni vallzuar vetem :oops: :wink: dhe un nuk po flas me se po me pshtojn fjalet :wink:Genta psssssttttttttttttt mos trego ti te gjitheve tani,kryesorja ti ke pase kenaqesi :lol: :lol: :lol: :wink:

anna
23-04-04, 18:31
e telefoni ku cingrron .....

lazdrani
24-04-04, 14:25
IHAAAAAAAAA dy dite te lira .....Alo ku jeni ooooooooo Dardanista :wink:

yllka
26-04-04, 17:12
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:

lazdrani
26-04-04, 21:01
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Kot mundoheni se lidhjet jane NON STOP zene :D :D :D

Gentiana
26-04-04, 21:03
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Kot mundoheni se lidhjet jane NON STOP zene :D :D :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
26-04-04, 21:13
Mos u qesh moj Genta se ja nisa edhe une me ty tani :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
26-04-04, 21:18
Mos u qesh moj Genta se ja nisa edhe une me ty tani :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

yllka
28-04-04, 18:31
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Kot mundoheni se lidhjet jane NON STOP zene :D :D :D
Ani qashtu Lazdran ah,mos se une jam gjynahe :cry: :cry: :cry: :cry:

sexybrikenda
03-05-04, 07:49
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Yllka qiko cka po me perzihesh te Lazdrani,do te zene belaja ani kishe ti je shoqja ime me e ngushte :(

lazdrani
03-05-04, 13:12
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Yllka qiko cka po me perzihesh te Lazdrani,do te zene belaja ani kishe ti je shoqja ime me e ngushte :(
Brikenda pse moj po bene zhurem,Yllka me ka treguar te gjitha,se ti vetem mundohesh te shtiesh gjelozi ne mes meje dhe Murgeshes :evil: Kot e ke :!:

Murgesha
03-05-04, 22:44
Alo Alo Lazdran hmmmm zene qenka :cry: :cry: :cry:
Yllka qiko cka po me perzihesh te Lazdrani,do te zene belaja ani kishe ti je shoqja ime me e ngushte :(
Brikenda pse moj po bene zhurem,Yllka me ka treguar te gjitha,se ti vetem mundohesh te shtiesh gjelozi ne mes meje dhe Murgeshes :evil: Kot e ke :!:

Yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh kot e ke Brikenda dhe Yllka une dhe Lazdrani jemi bre cka po na gjelozoni kaq shume.
Lazdran take nje po e di ti mo :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
04-05-04, 11:21
MURGESHA TAKE ME TE MAJTEN :wink: :wink: :wink:

lazdrani
05-05-04, 19:58
Aloooooooooo Murgesha-Aurora ime,desha te tregoje se ika te fleje se jam lodhur shume sot,e dini ti ku gjindem :wink: Gjume te embel Dardani

Murgesha
05-05-04, 20:15
Ja se edhe une do vij, vetem edhe pak. :wink:

florian
05-05-04, 21:47
ALO ALO ALO NATEN E MIRRRRRRRRRRRR A TUTIE DUE

anna
07-05-04, 13:50
ju keshilloj me i ndrru telefonat se nuk po bajkan :lol: :wink: tan dite lidhja e zant :lol:

Per ty
08-05-04, 18:26
Alo Lazdran ku jetoni ne Germany,cilin qytete,po me intereson shume nese bane privat mesazh :oops:

lazdrani
09-05-04, 16:35
Alo Lazdran ku jetoni ne Germany,cilin qytete,po me intereson shume nese bane privat mesazh :oops:
Mua per ty jo :roll:

Barbaroza
09-05-04, 18:50
Aloooooooooooooooooo,policiaaaaaaaaaaa,hajnaaaaaaa aaaaaaaaaattttt :(

Gentiana
09-05-04, 19:18
Aloooooooooooooooooo,policiaaaaaaaaaaa,hajnaaaaaaa aaaaaaaaaattttt :(


Kukuuuuuuuuuu qyqe, ku moj??????????????

florian
09-05-04, 19:49
Aloooooooooooooooooo,policiaaaaaaaaaaa,hajnaaaaaaa aaaaaaaaaattttt :(


Kukuuuuuuuuuu qyqe, ku moj??????????????

cka- ku -te- kush - a mos jan ka na vjedhin barbarozen :lol: :lol:

alo alo policia barbarozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnn u iki linja prap :lol:

Vera
10-05-04, 07:00
aloooooooooooo pha njerz u kput apet ncncn

lazdrani
11-05-04, 10:29
aloooooooooooo pha njerz u kput apet ncncn
:D :D :D :wink: Provo edhe nje here moje dhe ke durim :wink:

anna
11-05-04, 14:22
aloooooooooooo pha njerz u kput apet ncncn
:D :D :D :wink: Provo edhe nje here moje dhe ke durim :wink:


ja ja kot e ke nuk po bajn :cry: :lol:

Vera
11-05-04, 17:24
uuuuuuuuuuuu dala e plast ne kosov uj nuk kan mu la e po kan val ncncn u tranova krejt edhe nje her u kput.

ALOOOOOOOOOO... :( :( :(

lazdrani
11-05-04, 21:15
uuuuuuuuuuuu dala e plast ne kosov uj nuk kan mu la e po kan val ncncn u tranova krejt edhe nje her u kput.

ALOOOOOOOOOO... :( :( :(
Hahahah Vera qiko dheze shpretin dhe qite kazanin e vlo uje moje :wink: Pastaj me pocerrk shperlahesh :D Aloooo ah agregati i ka fajet ...... :wink:

Murgesha
11-05-04, 22:55
Une spo e provoj fare., Sonte me hengri shpirtin Vala 900. Sikur tekem mundesi e ta ze do di vet se cka do ti baj. :wink:

Vera
12-05-04, 06:12
jo bre lazdrani une po kam uj po atje ne kosov nuk po kan qy edhe ti po po me nevrikov vala900 "lidhja momentalisht nuk mund te realizohet ju lutem provoni me von" metrenoj krejt dhe eshte dic me rendesi breeeeeee kuku cka me booooo

ALOOOOOOOOO... ne gjysm po ma len :(

Murgesha
23-05-04, 10:51
Alo, alo, alo.
Lazdran a u bere gadi, eja se po te presim ne kafen e forumit.

lazdrani
23-05-04, 16:00
Alo, alo, alo.
Lazdran a u bere gadi, eja se po te presim ne kafen e forumit.
Te falenderoje nga zemra Murgesha ime :wink: Per mundin dhe organizimin tuaj per kete dite :wink:

Vera
23-05-04, 16:08
ncnc ALO.... nuk po e rrok pa nuk po e rrok :!: pata me ja uriu ditlindje lazdranit por ja qe nuk po e rrok, le se po shkoj ne kafen e forumit e atje me siguri i gjej te gjith :wink:

lazdrani
23-05-04, 16:16
ncnc ALO.... nuk po e rrok pa nuk po e rrok :!: pata me ja uriu ditlindje lazdranit por ja qe nuk po e rrok, le se po shkoj ne kafen e forumit e atje me siguri i gjej te gjith :wink:
Vera edhe pse nuk isha ne lidhje,ndegjova porosin tuaj,te falenderoje shume :wink:

lazdrani
24-05-04, 19:25
ALOOOOOOOOOOOOO OJ PLAKA JEM KU ME HUMBE MOJE TERE DITEN :(

Murgesha
24-05-04, 19:27
E po punet e mbreterise po thirrin. Isha ne nje takim mbreteror ne Gjermani sot.

lazdrani
24-05-04, 19:31
E po punet e mbreterise po thirrin. Isha ne nje takim mbreteror ne Gjermani sot. :wink: :wink: :D

Vera
24-05-04, 19:58
E po punet e mbreterise po thirrin. Isha ne nje takim mbreteror ne Gjermani sot.

eja mbretresh tregoi popullit se cfar ke ai takim ne gjermani, ju duhet te na njoftoni tash heheh

Murgesha
24-05-04, 21:35
Po Vera, biseda ishte shume e rendesishme. neser do te dale ne gazeta. Gjer ateher nuk mundem te jap komente :wink:

lazdrani
27-05-04, 20:45
Oj Mbreteresha ime a je gjalle moje :wink: Te befte mire darka :wink:

Barbaroza
28-05-04, 10:18
Ej ju mbreter,veq mos lidhni ndonje marreveshje antipopullore se takime e darka mbani sa te doni e me kend te doni :wink:

Vera
28-05-04, 16:47
cingerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrrr

alooooooo.....

Murgesha
28-05-04, 16:49
cingerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrrr

alooooooo.....

Urdheroni Murgesha, ketu. :lol:

lazdrani
29-05-04, 10:56
Murgesha me ka marre malli per ty :cry: :cry: :cry: :wink:

Murgesha
29-05-04, 13:50
Murgesha me ka marre malli per ty :cry: :cry: :cry: :wink:

Okok e di se edhe mua me mbyti malli per ty. Si do te kalojne edhe 4 ore gjer ne mbremje.
Edhe pak e do te abstenojme nga mbreteria per te pas me teper kohe per njeri-tjetrin. :lol:

anna
03-06-04, 10:53
alo alo shshshsh se nuk po degjoj asgje ......a ti je a ..... :lol: :lol:

Vera
03-06-04, 15:32
:lol: :lol: :lol: :lol: nuk po ma nin edhe qe nuk po hyn sot ne linje :lol: :lol: :lol: hahahahha----Alo....

lazdrani
03-06-04, 17:29
Alo alo kush eshte moreeee.....Murgesha jam!!! .....Ckaaaaaaaaa uh zemra jem ,hajt hajt edhe nje here se me paska marre malli me ta ndie zanin :wink: :wink: :wink:

Murgesha
03-06-04, 17:31
Alo alo kush eshte moreeee.....Murgesha jam!!! .....Ckaaaaaaaaa uh zemra jem ,hajt hajt edhe nje here se me paska marre malli me ta ndie zanin :wink: :wink: :wink:

Po edhe me mua me mori mallin per te ta ndegjuar zerin per ate edhe te thirra. :wink:

ARMANI
07-06-04, 15:37
Alloooooooooooooo oh Lazdran po cka ke mbylle handyn bre dreq :( Jam sot ne dardani :arrow: shiko sms tim.Te pershendes LLokum 8)

lazdrani
07-06-04, 21:38
Alloooooooooooooo oh Lazdran po cka ke mbylle handyn bre dreq :( Jam sot ne dardani :arrow: shiko sms tim.Te pershendes LLokum 8)
Tere diten me ty tani ne online klase 8) :lol: :lol: :lol:

Vera
11-06-04, 15:33
ALO................................ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
11-06-04, 21:35
:cry: :cry: :cry: :cry: Murgesha :cry: :cry: :cry: :cry:

Gentiana
12-06-04, 12:31
Vala900, personin qe keni.....


:cry: Ahhhhhhhh Vala te raft te dala

lazdrani
14-06-04, 20:49
Aloooooooooo oh Armani ku humbe be njeri :(

lazdrani
20-06-04, 12:08
Aloooooooo Murgesha......pip :arrow: Momentalisht nuk jam e arriteshme ne rrjetin telefonik,ju lutem lerni pporosin tuaj,ju lajmerohem me vone..Murgesha :cry: :cry: :cry:

Murgesha
20-06-04, 15:22
Aloooooooo Murgesha......pip :arrow: Momentalisht nuk jam e arriteshme ne rrjetin telefonik,ju lutem lerni pporosin tuaj,ju lajmerohem me vone..Murgesha :cry: :cry: :cry:

E ndegjova porosine, te falenderoj shume per ato fjale te ngrohta qe mi kishe lene aty :wink:

lazdrani
01-07-04, 11:07
ALOOOOOOOOO OH NJERZI KU HUMBET ORE!!! :(

yllka
08-07-04, 11:40
LAZDRAN :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Cool_Boy
08-07-04, 11:55
ALOOOOOOOOO OH NJERZI KU HUMBET ORE!!! :(

miredita zotri jeni drejt per drejt ne dardani mire se vini........... :wink:

yllka mos qaj se nuk kam palloma me ti fshi syt qiki ok......... :wink:

Honesty^uk.
08-07-04, 20:52
ALOOOOOOOOO OH NJERZI KU HUMBET ORE!!! :(


ALLOOOOOOOOOO Lazdrani, o me fal sekretarsha je ti a,
ckaaaaaa, ................... :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
ishalla isha enderr :shock:

Murgesha
08-07-04, 20:58
Honesty po te me duket se te ka ardhe vakti me hanger prap naj boks te hekurit. :lol: :lol:

Vera
08-07-04, 20:59
Alooooo.... a eshte naj kush ketu more a :?: :roll: :roll: cka e qoj more tel e veq po e mbah hapur ncncn :?: po kush jeni ju or :?:

Honesty^uk.
08-07-04, 21:05
Honesty po te me duket se te ka ardhe vakti me hanger prap naj boks te hekurit. :lol: :lol:


mos mi kujto Murgesh boksat se akoma
nuk mu kan hequr shenjat , por une u habita kur me doli ne telefon ajo femer:cry:

Murgesha
08-07-04, 21:24
http://freechat.webkicks.de/kosovachat/replacer/tel.gif
-Honestyn deshta ju lutem.
-Kaj ne Honesty ovdushka.
Kuku nje moldaveze e kapi telefonin.
Kuku kur te marrin vesh tani Barbaroza. Po me doket se po e shof http://freechat.webkicks.de/kosovachat/replacer/fetch.gif

Honesty^uk.
08-07-04, 21:26
http://freechat.webkicks.de/kosovachat/replacer/tel.gif
-Honestyn deshta ju lutem.
-Kaj ne Honesty ovdushka.
Kuku nje moldaveze e kapi telefonin.
Kuku kur te marrin vesh tani Barbaroza. Po me doket se po e shof http://freechat.webkicks.de/kosovachat/replacer/fetch.gifmosssssssss
pastrusja ishte, kakakakakakka
e mori perroi kete pune :(

lazdrani
09-07-04, 16:19
ALO KUR MBYLLEN PUSHIMET VERORE :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
11-07-04, 19:36
Alooooooooooooooooooooo ..............Askush nuk Lajmerohet :cry: :cry: :cry: Murgesha .....

Murgesha
11-07-04, 19:37
Alooooooooooooooooooooo ..............Askush nuk Lajmerohet :cry: :cry: :cry: Murgesha .....

Urdheroni Murgesha ketu :lol: :lol: :lol: :wink:

lazdrani
11-07-04, 19:42
Alooooooooooooooooooooo ..............Askush nuk Lajmerohet :cry: :cry: :cry: Murgesha .....

Urdheroni Murgesha ketu :lol: :lol: :lol: :wink:
Ah i lumi une per ty :wink: Desha vetem te them se me ka marre malli per ty :P

Murgesha
11-07-04, 19:46
Alooooooooooooooooooooo ..............Askush nuk Lajmerohet :cry: :cry: :cry: Murgesha .....

Urdheroni Murgesha ketu :lol: :lol: :lol: :wink:
Ah i lumi une per ty :wink: Desha vetem te them se me ka marre malli per ty :P

Edhe mu per ty. Si te kam sonte? :wink:

lazdrani
11-07-04, 19:50
I Disponuar shume,pasi qe edhe ty te kam afer :wink: pefekt :P

Murgesha
11-07-04, 19:57
I Disponuar shume,pasi qe edhe ty te kam afer :wink: pefekt :P

Disponimi i juaj me perfshiu edhe mua si korenti. :lol: :lol:

Vera
11-07-04, 20:04
cka u be brre ky telefon qe dy dit nuk po mujndem me mar lidhjen kurrfare hiq :evil: :evil:

Naki
11-07-04, 20:07
Vera, Lazdrani po telefonon gjate pa ja pa rechnungun nashta mbledh mene haaaaaaaaaaa

lazdrani
11-07-04, 20:09
cka u be brre ky telefon qe dy dit nuk po mujndem me mar lidhjen kurrfare hiq :evil: :evil:
Eh moje Vera Cool Boy ka hjeke kabllen extra per te mos jete i ariteshem ne lidhje :wink:

Vera
11-07-04, 20:10
Vera, Lazdrani po telefonon gjate pa ja pa rechnungun nashta mbledh mene haaaaaaaaaaa

jo valla um ka pshtu ket her or Naki se hab nicht si viel bezalt, sepse kurr ne lidhje nuk eshte hyr hahahahah

Murgesha
11-07-04, 20:11
cka u be brre ky telefon qe dy dit nuk po mujndem me mar lidhjen kurrfare hiq :evil: :evil:

Mvaret se ku je duke e provuar, Vera. Provo e thirrme mua dhe e sheh se me gjen ne lidhje :wink: :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:27
Alooooooooooooooooo......si duket linja qenka e zene.Nejse! :wink:

lazdrani
11-07-04, 20:28
Alooooooooooooooooo......si duket linja qenka e zene.Nejse! :wink:
Fole moje mos e lesho degjusen :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:31
Alooooooooooooooooo......si duket linja qenka e zene.Nejse! :wink:
Fole moje mos e lesho degjusen :wink:

More nga zeri nuk po me dukesh se je Honesty,si te flas me burra te panjohur une,me mbyt Honesty :(

lazdrani
11-07-04, 20:33
Alooooooooooooooooo......si duket linja qenka e zene.Nejse! :wink:
Fole moje mos e lesho degjusen :wink:

More nga zeri nuk po me dukesh se je Honesty,si te flas me burra te panjohur une,me mbyt Honesty :(
Ani pse athere thrret numrin Time :wink:

Murgesha
11-07-04, 20:33
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Vera
11-07-04, 20:36
cka u be brre ky telefon qe dy dit nuk po mujndem me mar lidhjen kurrfare hiq :evil: :evil:

Mvaret se ku je duke e provuar, Vera. Provo e thirrme mua dhe e sheh se me gjen ne lidhje :wink: :wink:

Murgesha a tek ti hyri ne linje a :evil: :evil: oh se veq sa te shof kam me mbyt e ka mbyll hendyn krejt :evil: :evil:

Barbaroza
11-07-04, 20:41
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink:

lazdrani
11-07-04, 20:42
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink: Oh Akuja ju kishte harxhuar....Ke durime :wink:

Murgesha
11-07-04, 20:42
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londeren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink:

O veq sa ta ze Valen 900 qe me genjeu ne ket menyre. :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:46
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink: Oh Akuja ju kishte harxhuar....Ke durime :wink:

Ooooooooooooooooooooooooooooooooo s'kam durim une :evil:

Barbaroza
11-07-04, 20:47
Cingerrrrrrrrrr cingerrrrrrrrrrrrrrrrr, Barbarozen deshta.
Vala 900, personin qe kerkoni tani eshte ne lidhje direkte me Londren, ju lutem provoni me vone.
Jo po e dita :wink:

Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londeren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink:

O veq sa ta ze Valen 900 qe me genjeu ne ket menyre. :wink:

Po de,pisja :(

Murgesha
11-07-04, 20:48
Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink: Oh Akuja ju kishte harxhuar....Ke durime :wink:[/quote]

Ooooooooooooooooooooooooooooooooo s'kam durim une :evil: [/quote]

Ateher mos u duro po merr aeroplanin per Londer. Deri sa ti mbushet akuja atij edhe ti mberrin atje :lol: :lol: :wink:

lazdrani
11-07-04, 20:49
Kot e ke Murgeshe,mua s'mund te me mashtrosh,linja me Londren qenka e zene qe 1 h.Nejse! :wink: Oh Akuja ju kishte harxhuar....Ke durime :wink:

Ooooooooooooooooooooooooooooooooo s'kam durim une :evil: [/quote]

Ateher mos u duro po merr aeroplanin per Londer. Deri sa ti mbushet akuja atij edhe ti mberrin atje :lol: :lol: :wink: [/quote] :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Dy Ore Fluturim de :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:51
Jo bre se pa u kuptuar nuk nisem une.Si mendoni ju po te me del ndonje e huaj tek dera e hyrjes :wink: :?: :idea:

lazdrani
11-07-04, 20:52
Jo bre se pa u kuptuar nuk nisem une.Si mendoni ju po te me del ndonje e huaj tek dera e hyrjes :wink: :?: :idea: Ai edhe ti ku i shtin mendet...Jo qiko krenohu ti per Mbretin tende se asi Besniku nuk gjene tere rruzullin Toksore :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:55
Jo bre se pa u kuptuar nuk nisem une.Si mendoni ju po te me del ndonje e huaj tek dera e hyrjes :wink: :?: :idea: Ai edhe ti ku i shtin mendet...Jo qiko krenohu ti per Mbretin tende se asi Besniku nuk gjene tere rruzullin Toksore :wink:

Para se te bindem,s'mund te krenohem :wink:

Murgesha
11-07-04, 20:58
Jo bre se pa u kuptuar nuk nisem une.Si mendoni ju po te me del ndonje e huaj tek dera e hyrjes :wink: :?: :idea: Ai edhe ti ku i shtin mendet...Jo qiko krenohu ti per Mbretin tende se asi Besniku nuk gjene tere rruzullin Toksore :wink:

Para se te bindem,s'mund te krenohem :wink:

O ti nisu bre se une te siguroj se Honesty vet do te pres ne Aeroport. :wink:

Barbaroza
11-07-04, 20:59
Jo,jo nuk guxoj :(

Murgesha
11-07-04, 21:02
Jo,jo nuk guxoj :(

E pra per tut nuk ka ilaq.

Vera
19-07-04, 10:00
Aloooooooooo.................................. :cry: :cry: :cry: :cry:

lazdrani
19-07-04, 15:48
...........Alo monmentalisht nuk jam i ariteshem ne lidhje,nese keni nje lajme te keq folni tani ndersa nje te mire pritni tri here pip pastaj folni :wink: Lazdrani ju lajmerohet me Vone 8)

turisti
17-08-04, 17:38
Momentalish ju pershendes nga PARLAMENTI EVROPJAN,jam duke i ndihmue ca ANALFABETAVE.... :wink:

ShEjToNkA
20-08-04, 01:10
T'i shtypi numratė me rend dhe nė donė Zoti me lajmrohėt ndokush por se besojė :? 0000000000000000
:roll: :roll: Lidhja hyri ,por tė shof apo lajmrohėt ndokushhh...........

Ty tyyyyyyyytttt , tyy ttyyyyyyyttttttt

Kot!!!!! nuk lamrohėt askushė!!!!!!!!!!!!!!

lazdrani
20-08-04, 08:26
T'i shtypi numratė me rend dhe nė donė Zoti me lajmrohėt ndokush por se besojė :? 0000000000000000
:roll: :roll: Lidhja hyri ,por tė shof apo lajmrohėt ndokushhh...........

Ty tyyyyyyyytttt , tyy ttyyyyyyyttttttt

Kot!!!!! nuk lamrohėt askushė!!!!!!!!!!!!!!
Fole ShEjToNkA se me zgjove nga gjumi.Alo lazdrani ne lidhje..... :(

mickoja
20-08-04, 09:37
T'i shtypi numratė me rend dhe nė donė Zoti me lajmrohėt ndokush por se besojė :? 0000000000000000
:roll: :roll: Lidhja hyri ,por tė shof apo lajmrohėt ndokushhh...........

Ty tyyyyyyyytttt , tyy ttyyyyyyyttttttt

Kot!!!!! nuk lamrohėt askushė!!!!!!!!!!!!!!A ti shejtonk thirrshe dhe ma kputshe lidhjen a?u e keqja a e din se ter naten nuk me ke lan me fjet,duke cingerru telefonin 8) 8)

ShEjToNkA
20-08-04, 11:16
Tani pėr momentin shejtonka nuk gjendet pranė telefonit ,vetėm mundeni t'i lini porosin.............

Ndėrsa shkaku qė ajo thiri nė orėt e vona ishte se deshi tė kontakėtoj dikend nga baranatoret mė tė afėrta qė tė kėrkoj njė kove gjumė ,se pėr momentin nuk kishte gjumė aspak....,por kotė ,se ju nuk u lajmėruat askush pėr t'i dhėnė ndihėm! Sa tė pa shpirt!!!!!

Murgesha
20-08-04, 14:39
Shejtonka mos kerko mė gjume ne barnatore.
Kqyr qiko gjeje nje dashni e pastaj gjumi te vjen vetvetiu :wink:

turisti
20-08-04, 20:35
Oj Shejtanke,a ske MOBIL? :wink:

ShEjToNkA
20-08-04, 22:27
Murgesha , do ta kem parsyshė kėshilėn tonde. Por as atėherė s'besoj se do kem gjumė ,kėshtu qė mė e mirė ėshtė tė blej gjumė :wink:

ahahhah Turisti ,po si joo

turisti
21-08-04, 13:43
Mire,faleminderit. :wink:

Luana
09-09-04, 05:49
alo ?

turisti
09-09-04, 10:11
alo ?

Urdheroni! :P

Luana
09-09-04, 17:08
Luana: Alo Turist
Turisti : Alo Luana
Luana: ku gjendesh more qe spo ndegjohesh mire ?
Turisti : qe valla jam ne Cuba
Luana : UUhhhh allahile qka je ka ban atje
Turisti :Qe valla po rrezitna se me ka then doctorri se te men shpina
Luana: aiii edhe ti hmmm , po hajde te dada se te ben masazh e jo veq shpina po krejt trupi ka me te mejt :wink:
Turisti : po aa :shock: :shock: :shock: :shock:
Luana:PO :oops: :oops:
Luana : hajde ejvalla , kqyr mos u vono edhe kqyr hec skejav kur te vijsh te une se po te bjen ndonji cigell ne kry , e qka baj dada pa ty :(

ShEjToNkA
09-09-04, 17:10
+oo 333 1t1 555

Tyyyy tyyyyyyttt ,tyyyyyyyyyyyy tyyyyytttttt , tyyyyyyyyy ,tyyyytt..............

turisti
09-09-04, 23:34
Luana: Alo Turist
Turisti : Alo Luana
Luana: ku gjendesh more qe spo ndegjohesh mire ?
Turisti : qe valla jam ne Cuba
Luana : UUhhhh allahile qka je ka ban atje
Turisti :Qe valla po rrezitna se me ka then doctorri se te men shpina
Luana: aiii edhe ti hmmm , po hajde te dada se te ben masazh e jo veq shpina po krejt trupi ka me te mejt :wink:
Turisti : po aa :shock: :shock: :shock: :shock:
Luana:PO :oops: :oops:
Luana : hajde ejvalla , kqyr mos u vono edhe kqyr hec skejav kur te vijsh te une se po te bjen ndonji cigell ne kry , e qka baj dada pa ty :(

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,po nuk po muj ,sepse nuk i kum krye vizitat ne ujedhesat e CARIBEVE.Po do te ndegjihemi-saber :wink: selamet :cry:

Luana
10-09-04, 00:22
Edhe sa Turist :?:
se jam merzit shume :cry: :cry:
alo alo ,,,,,, mos e mshel more telephonin se kam me ta nxjerr hakun kur te vijsh te une :twisted:

mickoja
10-09-04, 00:25
Kush po e cingerron telefonin ter naten nuk po me leni rehat me fejt ku zot a bahet gjeth me ju than........

turisti
10-09-04, 00:38
Edhe sa Turist :?:
se jam merzit shume :cry: :cry:
alo alo ,,,,,, mos e mshel more telephonin se kam me ta nxjerr hakun kur te vijsh te une :twisted:

O,kadal bre se AVANTURAT THĖRRASIN,saber,saberrrr. :wink:

turisti
10-09-04, 00:40
Kush po e cingerron telefonin ter naten nuk po me leni rehat me fejt ku zot a bahet gjeth me ju than........

Sorry,Mickoja,jame shume i kerkuar edhe nuk po muj me mrrie ne te gjitha anet e botes,sepse une jam TURIST,a Luana kujton se jam CONCORD. :P :wink:

mickoja
10-09-04, 00:44
Kush po e cingerron telefonin ter naten nuk po me leni rehat me fejt ku zot a bahet gjeth me ju than........

Sorry,Mickoja,jame shume i kerkuar edhe nuk po muj me mrrie ne te gjitha anet e botes,sepse une jam TURIST,a Luana kujton se jam CONCORD. :P :wink: :roll: :arrow: :wink:

Luana
10-09-04, 01:04
Turist, duhet te jesh i fort ne te gjitha anet :wink:

turisti
10-09-04, 11:05
Turist, duhet te jesh i fort ne te gjitha anet :wink:

Po,por gabimi eshte te plaku im qe jam UNIKAT,a edhe NJERIU DUHET M'I DITE KUFIJET E AFTESIVE TE VETA. :wink:

Barbaroza
10-09-04, 11:09
Hmmmmmm,Luana & Turisti :wink:

Alooooooooooooooooooo

Luana
10-09-04, 11:20
alooooooooo Barbaroza ,a e din ku eshte Turisti :?:
aloooooooooo :roll:

Barbaroza
10-09-04, 11:22
alooooooooo Barbaroza ,a e din ku eshte Turisti :?:
aloooooooooo :roll:

Po pse moj thirret ne numrin tim,qy.Te betohem se ketu nuk eshte Turisti,shiko mos ta mori ndonjera :wink:

Luana
10-09-04, 11:33
Barbaroza nuk i dihet se ku eshte ai , Turist ma , me siguri do ti visiton te gjithe femrat e forumit nga pak , po hajt ti mos ki dert se kur te vjen ne shtepi ka me e pagu shtrenjt :wink:

Barbaroza
10-09-04, 12:00
Barbaroza nuk i dihet se ku eshte ai , Turist ma , me siguri do ti visiton te gjithe femrat e forumit nga pak , po hajt ti mos ki dert se kur te vjen ne shtepi ka me e pagu shtrenjt :wink:
Ashtu pra,lidhja penjte mire edhe nderroja profesionin :wink: :lol: :lol:

lazdrani
10-09-04, 12:39
Aloooooooooo Me thirre tani :wink:

turisti
10-09-04, 13:41
Alo,gjindem ne Tokio...tu..tu..tu.. :?

sexybrikenda
10-09-04, 16:35
Aloooooooooo Me thirre tani :wink:
Aloooooo...Oh Lazdrannnnnnnnnnnn......... :cry: :cry: :cry:

Naki
10-09-04, 17:54
Alooooooooo personin qe kerkoni nuk ka lidhje ne qasje.
edhe nje here po provojme cingerrrrrrrrrrrrrr aloooooooo ,e mora lidhjen ju jeni Lazdran rrini ne lidhje keni nje thirrje nga australija,qka po thue

turisti
10-09-04, 19:38
O mos u ngutni,TURISTI eshte ne lidhe,halooooooo!!!?? :?

Luana
10-09-04, 20:38
Turist......hmmmm a erdha :P :wink:

turisti
10-09-04, 23:11
Turist......hmmmm a erdha :P :wink:

Qysh - ERDHA - ,kur nuk thash se ku jam?Ha,ha,ha,ha,ha. :P :wink:

Luana
10-09-04, 23:32
Turist fort je ka lun bisht djalo , hec te shpija po te thom :twisted:

turisti
10-09-04, 23:36
Turist fort je ka lun bisht djalo , hec te shpija po te thom :twisted:

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ani-mujsh mem gjejte. :wink:

Luana
10-09-04, 23:58
Luana : aloooo, Uhhh Naki ti je loqk a :?:
Turisti : qy qfar Naki mori une jam Turisti :shock:
Luana : uppssssssss :shock: :oops: :oops:

turisti
10-09-04, 23:59
Luana : aloooo, Uhhh Naki ti je loqk a :?:
Turisti : qy qfar Naki mori une jam Turisti :shock:
Luana : uppssssssss :shock: :oops: :oops:

KOKTEL-a? :wink:

Luana
11-09-04, 00:05
FRUIT-TEL :wink:
(compot)

turisti
11-09-04, 00:12
FRUIT-TEL :wink:
(compot)

Stili i larte,stili i embel - me peme ekzotike-enderat fantastike. :wink:

Luana
11-09-04, 00:23
It seems that you have enough experience per FRUTA ?

turisti
11-09-04, 00:29
It seems that you have enough experience per FRUTA ?

A ban me perkthim,mundesisht, se une jam analfabet dhe nuk e kuptoj Anglishten,sorry? :wink:

Luana
11-09-04, 00:32
(It seems that you have enough experience per FRUTA) ?
Si duket se ti paske mjaft pervoj me FRUTA ?

turisti
11-09-04, 00:53
(It seems that you have enough experience per FRUTA) ?
Si duket se ti paske mjaft pervoj me FRUTA ?
Falemnderit per perkthim.Pooooooooo,kam qene zdi sa vjet me nje ujdhese si Robinzon Kruzoja-bariu. :wink:

Luana
11-09-04, 00:55
Hajde te DADA ta mson anglishten :wink:

:lol: :lol: :lol:

turisti
11-09-04, 00:59
Hajde te DADA ta mson anglishten :wink:

:lol: :lol: :lol:

Ha,ha,ha,ha,ha,ideja e mire,por une jam Turist dhe nuk kam kohe.Falemnderit shume per angazhimin tende rreth Anglishtes,por frigona se po zgjat shume kursi. :P :wink:

Luana
11-09-04, 01:08
ahahahahhahahhhaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
per nji nate e meson Turist :wink:

turisti
11-09-04, 01:37
ahahahahhahahhhaah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
per nji nate e meson Turist :wink:

Ashtu te duket TY,mua JO,sepse UNE JAM STUDENT NE SHTIGJET E GJATA-nuk ma rok menjihere,ha,ha,ha,ha. :wink:

nitushe
11-09-04, 13:14
momentalisht ndodhem ne shpi me grip marova :?

anna
11-09-04, 13:19
momentalisht ndodhem ne shpi me grip marova :?


shnetttttttttt pra :lol:

nitushe
11-09-04, 14:10
shnet paq e ishalla edhe ty te perqafon sikur mu :wink:

Murgesha
11-09-04, 16:25
Alo deshta ....

turisti
11-09-04, 16:44
Alo deshta ....

Urdhero Murgesha,ēka deshte? :P

Honesty^uk.
09-10-04, 19:16
Alo deshta ....


..nuk eshte ketu keto momente , por mundeni te leni porosine...

lazdrani
10-10-04, 12:03
Alo deshta ....
.....mos deshe te me tregoshe se po ikum sonte ne Londer :wink:

Murgesha
10-10-04, 13:47
Alo deshta ....
.....mos deshe te me tregoshe se po ikum sonte ne Londer :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

dr1ta
10-10-04, 17:26
aloooooo huhhhhhh alooooo ............shum rrjeti i ligsht :roll: :)

Honesty^uk.
10-10-04, 17:48
Alo deshta ....
.....mos deshe te me tregoshe se po ikum sonte ne Londer :wink:


Aloooooooo Lazdran si vendoset loqkaman se jam duke ju pritur

ShEjToNkA
10-10-04, 21:22
Aloooooooooooooooooooooooooooooooo????????

turisti
11-10-04, 19:43
AAaaaaaaaaloooo,Turisti kutu???,akoooooo!!!!!! :? :? :?

Honesty^uk.
11-10-04, 20:39
Alo alooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaa
me sa duket linja e dobet

cfare ka ndoshur i nderuar turisti :?:

DEA
12-10-04, 14:45
alo .......................tit..... tit...... tit .........qklak Sie sind verbunden mit dem anrufbeantworter von Dea leider keine zu hause wen sie einen nachricht hinterlassen möchtet bitte nach dem signal tun............
per momentin askush ne shtepi nese doni te lini porosin pas sinjalit ju lutem...............................?


.....................................tit

turisti
12-10-04, 21:35
Alo alooooooooooo aaaaaaaaaaaaaaa
me sa duket linja e dobet

cfare ka ndoshur i nderuar turisti :?:

oo..alo.... une jjjjammmm ne hhiimmalaje Hhhonesty,brrrrrrr,alo,alo,aloo.....

sexybrikenda
13-10-04, 11:01
Lazdran loqka ime ku na ke humbure oh dreqqqqqqq.....pipppppppp :!:

DEA
13-10-04, 11:42
alo..................................... qone ate telefon he mos qofshi tjter mo :(

Murgesha
13-10-04, 13:00
alo..................................... qone ate telefon he mos qofshi tjter mo :(

Alo Dea. A ti mė paske thirr a?
Mė fal se isha nė gjumė. :wink:

DEA
13-10-04, 14:37
alo..................................... qone ate telefon he mos qofshi tjter mo :(

Alo Dea. A ti mė paske thirr a?
Mė fal se isha nė gjumė. :wink:

Me fal qe te shqetesova dhe te zgjova me siguri nga ndonje enderr e bukur zemer :P

Diana007
13-10-04, 14:51
Alo alo , ku kerkush nuk po pergjiset ku pasken hup krejt kur te vyn dikush kerkan sun e gjen , aloooooooooo

Krokodilli
13-10-04, 19:28
Alo alo , ku kerkush nuk po pergjiset ku pasken hup krejt kur te vyn dikush kerkan sun e gjen , aloooooooooo

ALLO DIANA FOL SE UN JAM KROKODILLI,, ALLOOOO,,, HELLOOOOOO
TIT TIT TIT DHE LINES TO THE AREA YOU ARE CALLING ARE BUSSY AT THE MOMENT,, PLEASE TRY AGAIN LATER,,,, TIT TIIIIIT TIT TIIIIT
THIS NUMBER HAS BEEN CHANGED OR DISCONNECTED,, PLEASE TRY AGAIN LATER..... PHUUUUU

DEA
14-10-04, 07:54
Lidhja gabim Krokodilli tek une zingerroi :lol:

Diana007
14-10-04, 08:03
Qysh val Dea te ti kuku qe sa jam ka e pres me thirr kuku

DEA
14-10-04, 08:08
Qysh val Dea te ti kuku qe sa jam ka e pres me thirr kuku

Prit prit :roll:

Diana007
14-10-04, 08:15
po po duhet me prit qka me bo :cry:

Krokodilli
14-10-04, 19:25
Qysh val Dea te ti kuku qe sa jam ka e pres me thirr kuku

Dea ty sjom mundu me te thirr po Dianen007.. :wink:

tit tiiiit tit tiiiit alo alo fol moj Diana007 mos ke turp,,,, allooooooooo, lidhja eshte nderpre ,, ju lutem provoni perseri,,,,,,,, :shock:
e tybe pa e thirr Dea me fol me Dea se la se Diana007 po ma nderpren :lol:
ju pershendes :wink:

DEA
14-10-04, 19:36
Kqyre numrin mire se prap tek une cingerroi :lol: :lol:

Krokodilli
14-10-04, 19:43
Kqyre numrin mire se prap tek une cingerroi :lol: :lol:

hehe jo bre dea nuk e kam numrin gabim,,, prej fillimit ty jam tu mundu me te thirr ne tel qy edhe ti.... (mosi spe kap telin diana007 bile nashta Dea e kap) :wink:
tit tiiiiit tit tiiiiiiiiit
=Dea e kap telin: aloooooooooo qfar ke mor krokodilli kurr mos e thirr me kete numer,, tittt tiiiitttttt.....
ja kerkush spo don me fol me mu :) edhe DEA ma nderprejti......

ShEjToNkA
14-10-04, 20:31
Alooooooooooooooooo.....????????

Diana007
15-10-04, 09:39
tit tit tit alo krokodili aje aty kape more telefoni aloooooooooooooooooooo ,

Krokodilli
15-10-04, 09:43
tit tit tit alo krokodili aje aty kape more telefoni aloooooooooooooooooooo ,

tit tiiit tit tiiiiiit
**** I Am Sorry,, the Vodafone Number You Have Called Has Been Changed or Disconnected,,,, please try again later..... 8)

Diana007
15-10-04, 09:49
thenk you for everyt :cry: hink

Krokodilli
15-10-04, 10:04
thenk you for everyt :cry: hink

tit tiit, tit tiiit ouuuuuuuu na fal Diana007 e di se je mundu me me thirr ne tel,, por e kam nderru numrin e mob..... 8) te pershendes sweetie :wink: ciaooooo

Diana007
15-10-04, 11:14
hajt s enuk ka gajle se thirri ma von ok

DEA
18-10-04, 19:45
alo..................................alo.......... ...............kurre sju gjeta ne shtepi?

Honesty^uk.
18-10-04, 19:49
alooooooo... dikush me paska lene porosi,