PDA

View Full Version : Sa e ndegjoj muziken sod rinia jon shqiptare ....


Djali Mihanes
24-09-04, 10:14
e un po ju teregoj per vete 50% e kohes te lir ndegjoj muzik e per ju nuk e di

anna
24-09-04, 11:34
nuk mundem te rri pa muzike asnje dite :wink:

livoreka bicio
24-09-04, 12:04
Unč te shumten e kohes e kaloj me muzik si kur gjindem ne NET ashtu dhe ne PUN dhe ne koh te LIR. pershendetje. :wink:

mr_beni
25-09-04, 15:08
Mos e lasht zoti kan pa muzik, sepse eshte mshort me u qmend

Engjellushja
25-09-04, 18:18
Mos e lasht zoti kan pa muzik, sepse eshte mshort me u qmend

Mos na lasht valla :wink:

DannyAus
25-09-04, 18:37
muzike ne shtepi
muzike ne pun
muzike tu i gra kerrit
muzik neper disko
muzik ne plazh

veq mu qmend,,, kryt po me ushton prej muzikes he mos koft

DannyAus
25-09-04, 18:39
:lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :lol: :lol: :lol: :lol:
qy muzik :evil:

Djali Mihanes
26-09-04, 07:45
:arrow: 8) mos na lashtn zoti pa muzik edhe pa femna se smuj me jetu aaaaa o djem a eshte qashtu a jo :D :D :D :D 8)

Naki
27-09-04, 19:15
Nder aktivitete e shumta te jetes bene pjese edhe hobi,
Gjate 24 oreve ndegjoje mesatarishte 2 ore Muzike te zhanreve te ndryshme.

Ndersa sa ndegjojne te rinjet muzik une mendoje pa statistika me siguri 30%

diana
28-09-04, 13:48
Jo zoteri Naki! Te rinjte kane preokupacione te tjera dhe nuk merren te gjithe me muzike dhe me dashuricka...hahahah...pra nuk ju akuzoj juve por menyren e te menduarit tuaj jostrategjik! e dini ju cdo te thote 2 ore muzik per nje te ri ne baraspeshe jetesore?! Do te thote 100 faqe me pak lexim ne nje roman te zhanrit Shekspirian!
O Naki! Me revoltoni ne menyren me ekstravagante! Mblidheni vehten zoteri!
diana.

nitushe
28-09-04, 14:22
une per vete shume degjoj muzik gjumi sme mer pa degju muzik :wink:

Gjumashja
03-12-04, 21:21
shum valla me kane me i pas krejtprovimet si kongt une e para isha kane ne planet hahahahahah edhe me gjume kuptohet :P :P

Rebeli
03-12-04, 23:10
Une ndegjoj muzik shum, me se shumti ne pune gati 8 ore ne ditje .

Tani edhe kur vozis , se pa muzik s“di as me vozit.

engjelli_pe
27-12-04, 18:52
Muzikė ndegjoj por vetem kur kam kohė,se mėsimet spo lėnė qė tė ndegjojm shumė,por prap spo ja lojm edhe keq :lol: :lol: :lol:


respekt