PDA

View Full Version : Te zgjedhim sportistin/en me te bukur


Filomena
14-11-03, 17:44
Kisha dashur qe se bashku me opinionet tuaja te zgjedhim mashkullin dhe femren me te bukur sportist/e shqiptare.

Pra,i mirepres mendimet tuaja....

GjIlAnAsI_cSi
04-02-04, 06:08
Nona Jeme FLURIJA osht Sporistja ma e mira.. Shqipetare Per Me La ENT. ME ZONEN BUK :))


E Ju Tash A Jeni Per me Votu a jo :D

Vera
01-05-04, 08:48
Une mendoj qe sportisti me i mir shqipetar eshte Ervin Skela dhe Luan Krasniqi te vetmit qe i njofin me se shumti ne Europ

Por jan edhe disa boksera te tjer te cilet veq po hyjn ne rradhet e me te mirve por tia lem kohes se shka kan pergadit ta shofim

pershendetje Vera

Marv_pimp
24-08-04, 02:52
sportisti me i mire shqiptar eshte elvir muriqi nga usa ai pi kalle bre daj jau kajti nanen

Culo
05-09-04, 16:12
Qajo vajza nga Team USA softballl qka po lun ose ajo Rusja Sharapova pom doket e ka emrin qka luan tenis

NiRvAnA
05-08-05, 14:01
Culo mu pom doket qe kjo tipka paska than per shqiptart e jo per te hujt veq nejse apet shqiptari shqiptar jet


_____________________

Its My Life