PDA

View Full Version : Stafi Dardania ja uron ditelindjen BeK


arTanibb
29-10-04, 15:51
Stafi Dardania ja uron ditelindjen BeK ( Admin ) njeherit i uron nje jet te gjat te lumtur dhe pa brenga u bfsh 100 vjet ;-)

Urimit i bashkangjiten gjith Operatoret/ircOperatoret/adminiStratoret e DardaniaCHAT-it

arTanibb
LInuX-FiXer
MaLoKu
ShETa
heka
BeeP
Dj_BlaDe
PowerBoY
MemphiS
Jacko^vaR
Microsoft
caki
Xhino
MrGenti
DaNgEr
PAPERONI
CHaMP

Barbaroza
29-10-04, 16:00
Urime,urime,edhe 100 vite tjera te lumtura pas ketyre!
http://www.holidaynotes.com/graphics/56114.jpg

Gentiana
29-10-04, 19:11
Urimeeeeeeeee
Urime edhe ne emer timin, gjdo te mire dhe qaste te lumtura.


Genta

Murgesha
29-10-04, 19:43
Shum urime pr Ty, i nderuar Beka.
Edhe 100 tjera.

Naki
29-10-04, 20:32
Shume urime dhe jete te Gjate per ju i Nderuar Admin,ju deshiron Naki

Krokodilli
29-10-04, 20:36
urime urime BeK ditelindjen,, i festofsh edhe 80 tjera :wink:
pershendetje

aferdita
29-10-04, 20:37
beka urime edhe prej meje

Honesty^uk.
29-10-04, 20:39
Pershendetje dhe urime per ditelindjen Beka,
jete te gjate dhe te lumtur te uroj

Honesty

Anonymous
30-10-04, 00:16
Ju falenderoj nga zemra per urimet e ngroheta.

Do te keni nje torte special nga une. :)

Party mbahet me 30.10 ne konvikt.

Te gjithe jeni te ftuar VIP

turisti
30-10-04, 00:27
Admin,shendet, plotesimin e deshirave dhe jete te gjate,te deshiron

TURISTI.