PDA

View Full Version : drenousha


drenousha
07-06-04, 12:53
une i pershendes sot te gjith anetart e forumit se ju dua shum
je pershendet drenousha :wink:

Cool_Boy
07-06-04, 13:07
drenousha pershndetje nga une po e dini kush a???

Cool_Boy jeni shume e bukur,vetem vazhdoni qiki,sukse ne jete e sidomos ne dashuri apo ?ahhaahh.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy :wink:,kalofshi nje dite te bukur

anna
07-06-04, 14:29
ah edhe une ju pershendes drenousha :lol: :lol: :lol:

Vera
07-06-04, 16:25
drenousha edhe une ty te pershendes shum shum, kalo mir qiki :wink:

ani
23-06-04, 22:35
drenousha edhe une ty te pershendes shum shum, kalo mir qiki :wink: :arrow: :arrow: TE PERSHENDES MOJ SORKADHE QE HEDH VALLE :roll: :roll: :roll:

Cool_Boy
03-08-04, 21:06
Pershdnetje Drenousha

Drenousha,ndegjova qe tashti po martoni dhe deshta tja uroj martesen dhe tju deshiroj qdo te mire ne jete..........................Ju deshiroj sukses ne jete,ju uroj qdo te mire qe ekziston ne kete jete ty dhe te dashurit (burrit)tuaj.................

Pra kalofshi bukur dhe ju deshiroj fat,lumturi dashuri ne jete,jeni nje vash qe e meritoni qdo te mireeeeeeeeeeeee pra vetem per para dhe mos te harrojm falminderit per ftesen qe ma keni bere ..........................


Cool_Boy

aferdita
04-08-04, 13:51
Urime Drenousha dhe u trashegofshi,dhe jete dhe te lumtur

Gentiana
04-08-04, 13:57
Ketyre urimeve ju bashkangjitem edhe un. Gjdo te mir dhe veq lumturi ne jet.

Genta

lazdrani
06-08-04, 09:56
Pershdnetje Drenousha

Drenousha,ndegjova qe tashti po martoni dhe deshta tja uroj martesen dhe tju deshiroj qdo te mire ne jete..........................Ju deshiroj sukses ne jete,ju uroj qdo te mire qe ekziston ne kete jete ty dhe te dashurit (burrit)tuaj.................

Pra kalofshi bukur dhe ju deshiroj fat,lumturi dashuri ne jete,jeni nje vash qe e meritoni qdo te mireeeeeeeeeeeee pra vetem per para dhe mos te harrojm falminderit per ftesen qe ma keni bere ..........................


Cool_BoyUrime Urime eh u trashigofshit per jete :wink: E Cool_Boyit kemben zhage ishalla ke ngre :wink:

drenousha
17-08-04, 16:54
flm per pershendetje te juaj kalofshit shum bukur
ju pershendes nga zemra,
drenousha

Murgesha
17-08-04, 18:46
flm per pershendetje te juaj kalofshit shum bukur
ju pershendes nga zemra,
drenousha

Drenousha urime se pari martesa e tybe npo muj mu duru pa te pyet???
Si po kalon si nuse tani????? :lol:

Naki
17-08-04, 20:10
Urime dhe shume fate ne jeten martesore per ju Drenusha nga naki

drenousha
18-08-04, 07:20
murgesha tashti se jam ba nuse po kalloj suuuuper
naki flm per pershendetje
ishalla e kam ngre kamen zhag :wink:

turisti
01-09-04, 23:29
une i pershendes sot te gjith anetart e forumit se ju dua shum
je pershendet drenousha :wink:

Pershendetje me reciprocitet. :wink: