PDA

View Full Version : Pėrshendes Gjith Kosovarėt kudo ēė gjindėn


MrSafet
19-01-04, 18:35
Pershendes te gjith kosovaret kudo ēė janė veq mas shumti Artanibb edhe ket taralushi se jan mat fortit :P

arTanibb
22-01-04, 12:04
HEhe faleminderit, O i madhi Safet Kosova :) edhe une t`pershendes n`emen te taralushit .

BlertaB
22-01-04, 12:33
hehe edhe une ju pershendes te gjithve ne emer timin dhe te gjith KOSOVARVE ku ndodhen an e mban Kosoves posaqerisht e pershendes shoqen time te dashur Arta Pelaj dhe ja uroj ditlindjen e 20 i beft dhe 100 te tjera te lumtura.