PDA

View Full Version : URIME DHE ME FAT FESTA E BAJRAMIT


PAOLINA
14-11-04, 09:11
Me Fat diten e madhe te BAJRAMIT, ALAHU qofte me ju ne do hap te jetes dhe miresia e paqa mbizoterofshin ne shpirtin tend per gjith jeten. GEZUAR


Ju pershendes
Me nderime
PAOLINA

Kercovari
14-11-04, 09:17
Edhe une i beshkengjitem keti mezhi duke u deshiruar cdo te mire ne jete.
Kercovari


Flm.Paolina edhe juve gjithashtu.

Krokodilli
14-11-04, 12:19
[quote="PAOLINA"]Me Fat diten e madhe te BAJRAMIT, ALAHU qofte me ju ne do hap te jetes dhe miresia e paqa mbizoterofshin ne shpirtin tend per gjith jeten. GEZUAR


Ju pershendes
Me nderime
KROKODILLI

Albanam
15-11-04, 01:00
GZUAR FESTA E FITR BAJRAMIT!

Kaltrushi
15-11-04, 08:44
Githashtu bashkangjitem Urimeve per Festen E Fiter Bajramit. Gjdo te mire dhe suksese ju uroj.


me nderime


kaltrushi

Diana007
15-11-04, 09:08
Urime ju koft Fesata :lol: :lol: :lol:

Gjumashja
15-11-04, 10:12
shume shume Urime urimeee :P :P Bajrami

qeqa&zana
15-11-04, 20:08
urimee