PDA

View Full Version : Cila teme ju pelqen me shume ne forum dhe pse?????


Murgesha
09-02-04, 03:14
Pyetje shume e thjeshte. I mirepres pergjigjet e juaja.

Shkruar ne ora 03.12 minuta, pas mesnate.

Ju pershendet te gjitheve Murgesha e pergjumur.

Barbaroza
09-02-04, 09:46
Pershendetje Murgesha!
Ja tema qe mua me ka pelqyr me shume duke mos i nenqmuar edhe temat tjera,por kjo m'u duk teme interesante sepse ka te beje me dashurine,kete dashuri qe nuk njeh moshe, nga autori RRUSHI:

NJE TRENDAFIL SAPO KA QELUR---SI MUND TA RRISIM ??

lazdrani
10-02-04, 11:26
Nga Murgesha====Vetem nje fjale,TRi deshira......e shume tjera,
Nga RRushi=====Nje trendafil sa po ka qelur,si mundem ta rrisim,Romani qe ju ka pelqyer me se shumti.......
Nga Naki======Kopshti poetik!!!!
Nga genta=====24ore person tjeter,Per cka merzitemi me se shumti.....
Nga Jehona=====Bota pa femna....
Nga Cool_Boy===Cilin emer e preferoni me se shumti...
Nga Zana ======Po te kishit mundesi,cka do te ndryshoni ne kete Bote,Te dua thuhet me fjale apo zemer.....
Nga Barbaroza===Bukuria,pasuria,menquria apo shendeti....Jeni te shkelqyshem dhe besoje qe edhe antaret tjere kane shume tema qe ndoshta kam harruar si p.sh.Flomena,hana,anna etj :wink: lazdrani ju done te gjithe dhe kam kenaqesi qe jam ne mesin e juaj :P :wink: :lol:

Murgesha
22-02-04, 10:58
Mua me pelqejne shume tema te shkruara nga autore te ndryshem, por do ta veqoje vetem njeren.
Kush ja vlen te jete Princi dhe Princesha e forumit.

lazdrani
22-02-04, 12:29
:roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: Ah te tregoje kushe ja vlen ah!!!!!
RRUSHI DHE BARBAROZA :wink: :wink: :wink:

Barbaroza
22-02-04, 14:25
O Lazdrani,flm per komplimentin,pak po me vjen :oops: veq nejse se me kalon ndoshta deri neser :)

lazdrani
26-03-04, 19:09
Qy marre Eh RRushi ne Ferizaj......ani ani pse be nuk po tregon te drejten Barbaroza po pe mbane sekret kete pune :wink: :D :D :D Ne vetem deshem te kenaqem per ju.
Sorry Murgesha ndoshta dola nga tema :wink:

Barbaroza
27-03-04, 09:47
Lazdran,edhe njehere me tradhetoi RRUSHI,kot dola ta pres,ai nuk erdhi :( ,tani kam vendosur t'i jap fund lidhjes,bile s'ka bir nene qe me kthen prape tek ai :wink:

Gentiana
27-03-04, 12:50
Mua edhe nje tem e re me pelqen autori teta Anna: neser esht dita e fundit e jetes qka do te benit??!! Vetem se ne kte esht paksa zor te pergjigjet, ama esht shum tem e mir.

Genta

anna
27-03-04, 12:54
oho grazias genta...tung nga teta anna :lol: :lol: :lol: :lol:

lazdrani
29-03-04, 10:15
Tema e bukure qe me pelqen eshte e autorit RRUSHI.
NJE TRENAFIL SA PO KA QELUR,SI MUNDEMI TA RRISIM...

Murgesha
14-04-04, 15:39
Mua ka filluar te me pelqeje shume tema e re Nakit. Intervju si dhe tema
Urdheroni cka doni te pini ne kafen tone, nga Barbaroza.

lazdrani
13-05-04, 15:39
Mua ka filluar te me pelqeje shume tema e re Nakit. Intervju si dhe tema
Urdheroni cka doni te pini ne kafen tone, nga Barbaroza.
Edhe mua me pelqejne keto dy tema :wink:

Murgesha
13-05-04, 19:47
Kuptohet se te pelqejne. Kemi shije te njejte.
Lazdrani & Murgesha 4 Ever. Yeaaaaaaaaaaaah :lol:

Cool_Boy
13-05-04, 20:52
Murgesha mua me pelqen oda e grave se po e din ti perse ok ahhaah.

Vera
14-05-04, 06:41
mua me pelqen me se shumti kopshti poetik

Kafeja e forumit u bo edhe ajo tem shum e madhe te them keshtu me oelqen shumdhe komplimente per autoren

Naki
14-05-04, 10:25
Urdheroni qka do te pini ne kafen tone ,eshte per mua nje HITE teme

lazdrani
14-05-04, 11:42
mua me pelqen me se shumti kopshti poetik

Kafeja e forumit u bo edhe ajo tem shum e madhe te them keshtu me oelqen shumdhe komplimente per autoren
Vera poezit e zotri Nakit ne kopshtin poetik jane te shkelqysheme,po ashtu te Barbaroze,DR,dhe Florit :wink:

Vera
16-05-04, 15:10
lazdrani shpresojm qe edhe dikush tjeter nga anteret do ju bashkangjitet poetve tan

lazdrani
23-05-04, 16:27
Urdheroni qka do te pini ne kafen tone ,eshte per mua nje HITE teme
Me te vertete eshte nje teme Hit po ashtu edhe tema e juaj Nje intervju :wink: Ka shume tema qe me pelqejne edhe nga antaret tjere,por nje zbulova sot qe me te vertete me ka befasuar shume Tema e MBRETERESHES MURGESHA :arrow: Ekspozita e Dardanise 2050...
Teme per mua NR 1 :wink:

florian
23-05-04, 20:20
Urdheroni qka do te pini ne kafen tone ,eshte per mua nje HITE teme
Me te vertete eshte nje teme Hit po ashtu edhe tema e juaj Nje intervju :wink: Ka shume tema qe me pelqejne edhe nga antaret tjere,por nje zbulova sot qe me te vertete me ka befasuar shume Tema e MBRETERESHES MURGESHA :arrow: Ekspozita e Dardanise 2050...
Teme per mua NR 1 :wink:

I BASHKANGJITEM MENDIMIT TE LAZDRANIT .

PO DUA TE VE NE EVIDENCE NJE SHKRIM QE KA BER GIOVANNI QE PER MENDIMIN TIM ESHTE SHKRIMI ME PREKES E ME :wink:
SIDO TE JETE KOMPLIMENTE TE GJITHEVE SE TE GJITH SE BASHKU KENI BER NJE FORUM TE PERSOSUR .

RRUSHI
24-05-04, 17:50
EKSPOZITA 2050 HIT I VITIT :wink:

lazdrani
24-05-04, 18:33
EKSPOZITA 2050 HIT I VITIT :wink:
Po pra :wink:

yllka
25-05-04, 10:49
Urdheroni qka do te pini ne kafen tone ,eshte per mua nje HITE teme
Me te vertete eshte nje teme Hit po ashtu edhe tema e juaj Nje intervju :wink: Ka shume tema qe me pelqejne edhe nga antaret tjere,por nje zbulova sot qe me te vertete me ka befasuar shume Tema e MBRETERESHES MURGESHA :arrow: Ekspozita e Dardanise 2050...
Teme per mua NR 1 :wink:
Lazdran per te mindure qe me te vertet Ekspozita eshte Hit,te tregoje qe kam qare nga shkrimet tuja,Nakit,Murgeshes,RRushit dhe Veres....Kompliment Autores -Mbretereshes Murgesha..

anna
25-05-04, 11:53
edhue mua po me pelqen shume tema e re e murgeshes :D :D

Murgesha
22-06-04, 17:01
Nje teme interesante qe po terhjek interesimin e anetareve keto eshte tema e hapur nga Cool_Boy.
Qka mendoni per secilin antare ne forumin dardania?
Te lumte Cool_boy, vertet keni propozuar nje teme interesante.

Barbaroza
22-06-04, 17:13
Tema qe ceku Murgesha nga Cool_boy si dhe tema Ekspozita e Dardanise 2050 jane temat me te pelqyrea per mua!

lazdrani
22-06-04, 17:38
Edhe une mendoje qe temat e larte permendura jane tani per tani me te bukura :wink: Nje intervju e Nakit po ashtu :wink:

lazdrani
27-07-04, 22:03
Te gjitha temat e Mbretereshes sime Murgesha :P

Loloku
28-07-04, 12:40
Me gjithe respektin Lazdran, por shiko pak numrin e mesazheve dhe del se Kafja e forumit nen patronaton e Genrianes dhe Barbarozes eshte e pakonkurece, ju pergezoj me admirim Barbaroza&Gentiana!

Gentiana
28-07-04, 12:42
Me gjithe respektin Lazdran, por shiko pak numrin e mesazheve dhe del se Kafja e forumit nen patronaton e Genrianes dhe Barbarozes eshte e pakonkurece, ju pergezoj me admirim Barbaroza&Gentiana!

Loloku te flm per kto fjal, po mos na nguc Lazdranin, se esht i dashuruar, dhe per kte po flet keshtu... :P :P :P :wink:

Loloku
28-07-04, 12:48
Ok Gentiana, nuk kam faj une se ju jeni me te mirat, pastaj e kisha me e mbrojte prestigjin e mbretit lazdran...

Murgesha
28-07-04, 12:50
Ok Gentiana, nuk kam faj une se ju jeni me te mirat, pastaj e kisha me e mbrojte prestigjin e mbretit lazdran...

Loloku sa per me te mirat e paske ngaterruarr pak, se tybe me e mira jam une vet :wink: :wink:

Loloku
28-07-04, 12:54
ok Morgesha, ti je me e mira per Lazdrani, kenaqu me aq e mos kerko me shume te lutem!

Murgesha
28-07-04, 12:59
ok Morgesha, ti je me e mira per Lazdrani, kenaqu me aq e mos kerko me shume te lutem!

Lere bre Loloku mos u mundo te me bindesh. Une jam me e mira per te gjithe. Ja pyete Genten si te duash :lol: :lol: :lol: :wink:

Loloku
28-07-04, 13:41
E di murgesha qe ashtu ke qef me qene, por une po flas per mendimin tim.

lazdrani
28-07-04, 17:36
Me gjithe respektin Lazdran, por shiko pak numrin e mesazheve dhe del se Kafja e forumit nen patronaton e Genrianes dhe Barbarozes eshte e pakonkurece, ju pergezoj me admirim Barbaroza&Gentiana!Hahahahah Ashtu eshte por ju jeni kycure pake si vone eh Meritat i ka vetem Murgesha ime :wink: Pastaj vjen Lazdrani e ka fundi Genta dhe Barbaroza :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Albanam
29-07-04, 01:19
Disa nga temat mė tė pėlqyera tek unė:

Diskutime shoqėrore: Njė intervju

Feja: BOTA E FSHEHTĖ: Krijesat e (pa)dukshme - xhinėt

Poezi: Kopshti poetik

Kafja e forumit: Ekspozita e Dardanisė – viti 2050

Portali i faqes: Pse falem?


Me respekt,
Albanam

Barbaroza
30-07-04, 09:29
Edhe une kam te njejtin mendim sikur Albanam!

lazdrani
30-07-04, 12:32
Edhe une kam te njejtin mendim sikur Albanam!Edhe une gjithashtu por dua te shtoje edhe temen tuaj.Urdheroni ne kafene tone :wink: Kjo teme ka arrite mbi 300 faqe Nr 1 :wink: :wink:

turisti
20-08-04, 21:52
Ju pershendes te gjithve. Temat cilat me pelqejne jane ato ku jane pergjegjjet e mija. :wink:

Murgesha
04-11-04, 00:15
"Njė intervju e imagjinuar"-- nga Shejtonka. Me tė vėrtetė po mė pėlqen shumė. :lol:

Gentiana
08-11-04, 00:50
Edhe mua kjo tem me pelqen shum, dhe kompliment per autoren e ksaj teme. :wink:

turisti
08-11-04, 15:31
Nje intervju e imagjinuar eshte momentalisht- HIT.
Pershendetje per SHEJTONKEN.
ME nderime,TURISTI. :wink:

lazdrani
10-11-04, 12:05
"Njė intervju e imagjinuar"-- nga Shejtonka. Me tė vėrtetė po mė pėlqen shumė. :lol:

:wink:

Kercovari
10-11-04, 22:21
Valla edhe mua me pelqen,por s`me ben kush intervju.
Po s`ka gajle.Nje pershendetje per Shejtonken dhe per te gjithe JU.

Gjumashja
27-11-04, 21:17
ma shume ato argetuese se t'bojn m e u ndi ma mire kaniher valla kur po je nervoz

Barbaroza
27-11-04, 21:30
Me pelqejne me shume temat serioze,sidomos ato te Diskutime shoqerore,por jo te gjitha, sepse edhe aty cdohere temat marrin kahje tjeter!

Gentiana
29-11-04, 12:20
Keto Gara se po behen ne forum kan zgjuar interesim te te gjith anetareve, jo vetem timin, Idea e Murgeshes, pa diskutim idea me e mira qe ka pas ndojher. 8)

Loloku
29-11-04, 12:46
Nuk mund te jem aq i kufizuar sa te mos permbledh ne nje teme te vetme gjithe forumin: Avanture, atraksion, argetim dhe komunikim...
Secili per qefin e vete dhe te gjithe per qefin e te gjitheve, ku edhe deshprimi mund te sjell kenaqesi here-here...

Mafiozi
30-11-04, 17:25
Keto Gara se po behen ne forum kan zgjuar interesim te te gjith anetareve, jo vetem timin, Idea e Murgeshes, pa diskutim idea me e mira qe ka pas ndojher. 8)

Me te vertet ashtu esht, garat e kan ber forumin me te gjall, i kan hapur
me shum diskutimet e lira ndermjet ne. Me simpatik ne pergjitesi. :P

:wink:

lazdrani
02-01-05, 13:00
Nuk mund te jem aq i kufizuar sa te mos permbledh ne nje teme te vetme gjithe forumin: Avanture, atraksion, argetim dhe komunikim...
Secili per qefin e vete dhe te gjithe per qefin e te gjitheve, ku edhe deshprimi mund te sjell kenaqesi here-here...

Ah maca veshin ty hahahahhahahahaah :wink:

turisti
05-01-05, 22:45
Dashuria&Seksi nga Kafja e forumit,sepse me mire shifen variantat.......

lazdrani
29-01-05, 12:35
Ekspozita 2050 :wink:

Murgesha
29-01-05, 12:36
Ekspozita 2050 :wink:

Edhe mua. :wink:

biondi_f86
29-01-05, 14:13
Tte gjithe temat e kafes.

MemphiSx
02-02-05, 12:02
Te gjitha Temat e hapura prej Murgeshes me pelqejn shume
Arsyeja, Kane permbajtje te mir si dhe Jane Tema qe duhet te Diskutohen
Ju Pershendes :)

Murgesha
02-02-05, 13:27
Te gjitha Temat e hapura prej Murgeshes me pelqejn shume
Arsyeja, Kane permbajtje te mir si dhe Jane Tema qe duhet te Diskutohen
Ju Pershendes :)


Pėrshėndetje MemphiSx. Ndjehem e kėnaqur qė gjeni kėnaqėsi nė temat e mia.
Kalofsh bukur nė temat e mia. :lol:

Kloni
07-05-05, 10:10
"Imagjinata nė Oborr tė mendurisė."

Sepse njriu me real dhe me i pakompleksuar shprehet vetem brenda cmendurise se vet.

Fleta
07-05-05, 10:19
"Imagjinata nė Oborr tė mendurisė."

Sepse njriu me real dhe me i pakompleksuar shprehet vetem brenda cmendurise se vet.

Edhe mu me pelqene kjo ode........... shprehu si te shperhesh nuk kerset kiameti hahahhahhaha, nuk ta zene kush per te madhe......... :lol:

turisti
07-05-05, 10:22
Ekspozita 2050 :wink:

Edhe mua. :wink:

Budallaqet,sepse jane pjesa e Ekspozites 2050. :wink:

turisti
07-05-05, 10:25
"Imagjinata nė Oborr tė mendurisė."

Sepse njriu me real dhe me i pakompleksuar shprehet vetem brenda cmendurise se vet.

Edhe mu me pelqene kjo ode........... shprehu si te shperhesh nuk kerset kiameti hahahhahhaha, nuk ta zene kush per te madhe......... :lol:

Qyqy, more te shpallin per te -menqur- e pastaj dhet mi pergatit valixhet.......per tek -budallaqet- :wink:

Fleta
07-05-05, 10:29
Qyqy, more te shpallin per te -menqur- e pastaj dhet mi pergatit valixhet.......per tek -budallaqet- :wink:

Hahahahahahahahah, volla kogja mire paske mendu se edhe tek cmendurinat del dicka e menqme a? ........ :roll: :wink:

Murgesha
07-05-05, 10:49
Ekspozita 2050 :wink:

Edhe mua. :wink:

Budallaqet,sepse jane pjesa e Ekspozites 2050. :wink:


Jo more, Ekspozita 2050 ende nuk ėshtė vėrtetuar se ka tė bėjė me budallaqet. :lol:

turisti
07-05-05, 10:52
Ekspozita 2050 :wink:

Edhe mua. :wink:

Budallaqet,sepse jane pjesa e Ekspozites 2050. :wink:


Jo more, Ekspozita 2050 ende nuk ėshtė vėrtetuar se ka tė bėjė me budallaqet. :lol:

Ban vaki,ateherit jam -helmue- teper me -bbuuddaallaaqqeetttttttt-. :wink:

Murgesha
07-05-05, 10:58
Ban vaki,ateherit jam -helmue- teper me -bbuuddaallaaqqeetttttttt-. :wink:

:P :P :P :wink:

turisti
07-05-05, 11:00
:wink:

Dilingjia
12-05-05, 09:01
te gjitha temat dhe asnje,ne veqanti TEMA pa tematike :lol:

Naki
19-10-05, 21:55
Ekspozita 2050 :wink:

Edhe mua. :wink:

Artisti
20-10-05, 22:09
Te Feja e Shqiptarit----KOMBI MBI TE GJITHA-----


shkaku

Duhet mu msue me mendue KombtarishtArtisti

LEDHATIMI
25-10-05, 23:34
Pikerisht kjo teme, ment m`lojn mas ksaj teme.

Gentiana
26-10-05, 00:02
Pikerisht kjo teme, ment m`lojn mas ksaj teme.

:lol: :lol: :lol: :lol:

LEDHATIMI
26-10-05, 09:59
Pikerisht kjo teme, ment m`lojn mas ksaj teme.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Gentiana mos qesh po kallxo sa teme interesante :!: :lol:

Gentiana
26-10-05, 13:51
Gentiana mos qesh po kallxo sa teme interesante :!: :lol:


S'po qeshem po ke te drejt, esht gjithmon mire me dite se qka ju pelqen anetareve te dardanis. :wink:

LEDHATIMI
26-10-05, 14:50
Gentiana mos qesh po kallxo sa teme interesante :!: :lol:


S'po qeshem po ke te drejt, esht gjithmon mire me dite se qka ju pelqen anetareve te dardanis. :wink:

po de po

Guri i madh
30-10-05, 00:34
mase shumti me pelqen kafja e forumit se se politika edhe feja shum po kemi mos marrveshje ne politik .
kafja e forumit per mue esht ma e preferume se mundemi me ba shaka
por ndoshta nga nji her po keqkuptohemi edhe po e randojna njeri tjetrin
me ose pa qellim.
ne kafen e forumit e humbi kohen e lir largohem nga shtresi por nganji her pendohem pse jam hy por une prap do vazhdoj ne kafen e forumit
ju pershendes

Dilingjia
30-10-05, 06:22
pa cenzura valla :lol:

GURI SYLAJ
30-10-05, 09:39
Edhe mu valla Kafja .

Po qaty ku rrin ma shum qaty edhe t'pelqen. Bile kur po perzihet edhe me qaj e torte bash po pritoj me dal pej kafes e me shku n'fe a n'politike.
Temat qe kan te bejene me poezi , proze, filozofi e psikologji i vizitoj me deshire por kisha dasht qe atje te jete pak me mire.
Perkthime , nje fjale e urte, ka edhe tema tjera qe e begatojn kete forum por koha po mungon.

Honesty^uk.
11-11-05, 23:19
Temat qe paraqesin jete perditshmerie, ZOTI i mallkoft dashakeqesit dhe pjatlepiresit

Dreni30
12-11-05, 23:47
Ka shume tema te mira ketu ne fd. dhe te pelqyera, por me se shumti me pelqen TEMA: KAFJA E FORUMIT ( Hotel kafja), aresyeja eshte se aty nuk po ka shume diskutime dhe nuk po preket kush ne biseda sikur ne tema tjera.
Ne tema tjera behen biseda te ndryshme edhe kuptohet te mira dhe kan nje kuptim apo domethenje te mire, por problemi eshte se aty hyjne edhe aso qe nuk dijne edhe se per cfare diskutimi behet fjale dhe po lindin ngaterresa ne mes te anetareve.

Thot nje fjale popullore "shtrij kambet sa e ke jorganin"

Mirekuptim per te gjithe.

M_u_k_i
12-11-05, 23:57
vallahin per tema me ju tregu un therri i qityne temave sjom hi shum moti se i kan hek temat mat tmirat i kan hek veq qitasht veq qikjo hotel kafja na ka met ideresant diqka me i than tem qysh duhet

Agroni22
02-12-05, 17:58
ka shume tema qe me pelqejn

lazdrani
08-08-06, 23:20
Ekspozita 2050 -Teme nga Murgesha dhe Intervju nga Naki jane dy tema qe me kane lene shume pershtypje te mira:wink:

Murgesha
08-08-06, 23:45
Ekspozita 2050 -Teme nga Murgesha dhe Intervju nga Naki jane dy tema qe me kane lene shume pershtypje te mira:wink:


O flm qė ma pėrkujtove Ekspozitėn, se moti skam shkru nė atė temė.

Dreni30
17-08-06, 08:28
Ka shume tema te mira e te pelqyera, por eshte kah lind nje problem tjeter qe kane filluar anetaret vetem hyjn e shikojne dhe nuk shkruajne.
E per me nejt vetem ne nr. nuk po me duket edhe shume e hijshme.

Diana007
18-08-06, 17:49
Kam fillu me i harru cilat tema jan s e shum rral po lexoj :frown:

Domira
18-08-06, 20:24
Temat te kafja e forumit se diqysh mar e prap po hjekum merzi qetu:biggrin:

Dreni30
23-08-06, 21:26
Temat te kafja e forumit se diqysh mar e prap po hjekum merzi qetu:biggrin:

Shume mire paske menduar Domira, po pse nuk po shkruan..????

e_martumja
23-08-06, 21:38
Forumi i pergjithshem Dardania me pelqen shume sepse eshte Forumi i pare qe jam rregjistrruar dhe kam ndi knaqsi te kumunikoj me njerz sikur qe ka ketu por me kohe nuk po kam shume durim me prittttttttttt per pergjigjet se vertet shume ngadal po shkon, tani spo kyqem gati hiq, Kafja e Forumit ka shume tema argetuese dhe hajgaregjike ku vertet me pelqejn shumica e tyre !!!

Murgesha
23-08-06, 23:14
Tema Natėn e mirė mė pėlqen shumė.

Po pres kur po na thotė Dea natėn e mirė se sytė po mė mbyllen e po mė vie inat me shku para saj me fjetė. :wink:

DEA
23-08-06, 23:17
Tema Natėn e mirė mė pėlqen shumė.

Po pres kur po na thotė Dea natėn e mirė se sytė po mė mbyllen e po mė vie inat me shku para saj me fjetė. :wink:

Dea po e pret kohen me shku ne pune e jo me fjet si ti oj gjumashe:redface:

Murgesha
23-08-06, 23:21
Dea po e pret kohen me shku ne pune e jo me fjet si ti oj gjumashe:redface:

Moj sthashė pėr gjumė po pėr natė tė mirė. :biggrin: :biggrin:

DEA
23-08-06, 23:24
Moj sthashė pėr gjumė po pėr natė tė mirė. :biggrin: :biggrin:

Hajt moj se nata eshte e gjate:wink:

lazdrani
24-08-06, 16:01
24 ore person tjeter te autores simpatike Gentiana:wink:

sexybrikenda
28-08-06, 20:20
Te gjitha temat e Lazdranit&Murgeshes me pelqejne.Temat e Nakit dhe te Honesty:biggrin:

lazdrani
29-08-06, 20:47
Te gjitha temat e Lazdranit&Murgeshes me pelqejne.Temat e Nakit dhe te Honesty:biggrin:


Me vjen mire qe te pelqejn Temat e mija:tongue:

Luana
19-12-06, 00:03
Me pelqejn te gjitha temat te Kafja e Forumit pa marre parasysh se qfar jane , por me shume me pelqen kur anetari/ja shkruan me postimet kur jan origjinale pa u mundu me i zbukuru me thenje te ndryshme gramatikore