PDA

View Full Version : Cilin Person te Dardanise kishit pasur qef te njoftoni .....


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

lazdrani
17-05-04, 16:35
Besoje qe kemi nje teme te ketill por nuk jam i sigurt,megjithe ate ju pershendes te gjithe ata per pjesemarrje ne kete teme....
Besoje qe secili ka deshire te takoje dikend privat dhe te dije me shume mbi te .....ndoshta dis nga shprehja e te folurit ju terheq apo ju pelqen :wink: Ju ftoje per korreketesi lazdrani :wink:

Cool_Boy
17-05-04, 17:03
Pershdnetje lazdrani

Une do kisha deshir te njoftoj:

Ty lazdrani,me pelqeni si shok me te vertet por a do te muaj me ju taku ndonjhere nuk e di por kurr nuk bene te thuash jo gjithashtu Nakin,florin kam deshir ta takoj dhe te njofmi si shok....

Prej vashave kam deshire te takoj dhe te njoftoj :mickojen,Veren,Murgeshen,barbarozen,BlertaB etj...

tung ju pershndes te gjithve nese eshte ndonj e qe kam harru me ja zene emrin por dua ta takoj me gjith qef do tju takoj....Ju perhsdes te gjithve ju dua te gjithve si shok e shoqe jeni te mrekellueshme...

Cool_Boy

Vera
17-05-04, 17:11
lazdrani pershendetje

une kisha dasht si shok e shoqe qe te ju takoj p.sh si shok Nakin lazdranin, S-h-e-t-a, Cool_Boy etj me falni qe nuk ua permendi emrat se te gjithve kam deshir te ju shof live nje her kurse nga vajzat Murgeshen,Barbarozen,Aferditen, hanen,annen,Genten, e keshtu me rradh qe te gjithave

E juaja Vera qe ju don shum te gjithve :wink:

Naki
17-05-04, 17:28
me deshire do te takoja shume anetare te forumit,po do ti ceku disa nga ata:Murgeshen Lazdranin (e kame takuar)
Barbarozen Cool boy
Genten Florianin
Jehonen Albanam
Zanen dr Leone
Hanen
Veren
Brikenden dhe shoqet e saja
shanci me i madh eshte qe te takohem ne pushimet verore na qe jemi ne gyrbet dhe ju qe jetoni ne kosove mundemi te caktojme nje date te takimit psh ne fillim te muajit gusht ne Prishtine ne ndonje lokal.
ndersa per disa veta qe jetojne ne gjermani mund te takohemi ne ndonje fundjave ne vikende mund te komunikojme me mesazhe private.
tung Naki,me falni nese dikende nuk e kame permend

aferdita
17-05-04, 17:55
un kam deshir te gjith ata qe sillen mire me i njoftu

Murgesha
17-05-04, 18:54
Me Barbarozen, Jehonen dhe Genten komunikoj shume edhe ne privat dhe qe te trijat i pershendes shume se jane vajza te mrekullueshme (lum ata qe i kan nafak :wink: ).
Me deshire do te takohesha live me Lazdranin, Nakin, Veren, Aferditen, Hanen, annen, Coollerin e forumit Cool_boyin, Florianin e shume tjere qe nuk po me kujtohen per momentin.
Ndaj kenaqesin me ju qe jemi takuar ne ket forum e qe kalojme shume bukur mes vete.
Jemi me te miret ska fjale.
Ju pershendet dhe ju don te gjitheve
Murgesha. :lol:

lazdrani
17-05-04, 20:06
Une per veti do te deshiroja te gjithe ti takoja,por me se shumti do te kisha deshire me Ata/Ato qe kemi nje gjuhe te perbashket ne forum dhe me kete rast ju pershendes perzemersisht.
Murgeshen
Barbarozen
Gentianen
Jehonen :D
Zanen
Hanen
Veren
Anen
Aferditen
Qika e Pr
Mickojen
Blerten .......e shume te tjera qe ndoshta kam harruar


Naki -Kam takuar dhe e adhuroje kete zoteri shume
RRUSHIN
Honesty
Cool-Boy
Floriani
Albanam
Psikologu
Vushtria
arTanibb
Adminin.............dhe shume te tjere

mr_beni
17-05-04, 21:55
vallahi si antar i ri kisha pas qef te ju njoftoj veq nje her keshtu ne dardani permes shkrimeve e pasta ta shofim se kon kam qef me taku a

fisniku
17-05-04, 22:08
Une me kenaqesi kisha me e taku cdo anetare te dardanise,pamevaresisht qe me disa kemi pas debate te rubrika e fes.
Me rendesi eshte qe debatet me qene konstruktive dhe me ju permbajt disa rregullave morale,perndryshe secili i ka mendimet e veta dhe kjo eshte krejt normale.
Ju pershendes te gjtheve!

Gentiana
18-05-04, 10:58
Pershendetje, edhe un po i veqoj do se do kisha deshir ti takoja.


Mickojen e kam takuar dhe ish shum qik e mir, dhe me ka lan pershtypja neja me te, Jehonen e kam shoqe dhe nuk mundem pa te.


Pastaj do kisha deshir ti takoja:

Murgeshen, Barbarozen, Veren,Annen, Hanen, etj

Psikologun, Nakin, Rrushin, Ladzranin, Florianin, Honesty^UK, arTanibb etj

me do kam kontakt edhe PV vetem se dua te them jeni me te mirt.

Genta

Cool_Boy
18-05-04, 13:13
Me Barbarozen, Jehonen dhe Genten komunikoj shume edhe ne privat dhe qe te trijat i pershendes shume se jane vajza te mrekullueshme (lum ata qe i kan nafak :wink: ).
Me deshire do te takohesha live me Lazdranin, Nakin, Veren, Aferditen, Hanen, annen, Coollerin e forumit Cool_boyin, Florianin e shume tjere qe nuk po me kujtohen per momentin.
Ndaj kenaqesin me ju qe jemi takuar ne ket forum e qe kalojme shume bukur mes vete.
Jemi me te miret ska fjale.
Ju pershendet dhe ju don te gjitheve
Murgesha. :lol:

Une me gjith zemer do te takoj mbreteresha e forumit ok vetem mos i trego lazdranit ahahah...

Murgesha po me del nafaka ne keto qika qe the qiki e tani me qet pune me te que mesit ahahah..hej a shkon??

pershndetje Cool_Boy

anna
18-05-04, 13:26
edhe une do doja te takoja disa prej juve si psh
Murgeshen
Lazdranin
Nakin
Genten
Barbarozen
Veren
Mickojen
Cool boy
aferditen
cakin
donjeten
markopollo
blertab
zanen
s-h-e-t-e-n
artanibb
florin
anin
kaltrinen
hanen e njoh etj se nuk po mu kujtohen tash

Barbaroza
18-05-04, 13:29
Ne mengjes shkrova nje liste te gjate se me cilet forumiste kisha patur deshire te takohesh,por tamam kur desha ta postoja,mu duk se pati nderprerje ne forum dhe me shkoi huq gjithe ai mund :(
Vetem po them shkurt se kam deshire te takohem me te gjithe!

anna
18-05-04, 13:32
fjale fjale por ne duam vepra :D :D

anna
18-05-04, 13:39
hahahah une po them mu pa bashk krejt :lol: :lol:

florian
23-05-04, 21:14
ME ATE PERSON QE KA SHKRUAJTUR KETE SHKRIM SE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE E MERITON RISPEKTIN E TE GJITHEVE ESHTE SPECIALE.

Nuk jam e Bukur, po nuk jam tradhtare,jam nga Kosova nje Vajz Shqiptare, nese te pyet dikush a e don ndokend, mendo ne mua dhe mos thuaj askend.

Gentiana
24-05-04, 10:31
ME ATE PERSON QE KA SHKRUAJTUR KETE SHKRIM SE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE E MERITON RISPEKTIN E TE GJITHEVE ESHTE SPECIALE.

Nuk jam e Bukur, po nuk jam tradhtare,jam nga Kosova nje Vajz Shqiptare, nese te pyet dikush a e don ndokend, mendo ne mua dhe mos thuaj askend.


:oops: :oops: :oops:

Florian te pershendes, dhe flm per Respektin, Respekti esht po ashtu nga ana ime per ju, e te gjith Dardanin.

Genta

lazdrani
24-05-04, 10:51
.....Nese te pyet dikush a e done ndokend,mendo ne mua dhe thuaj Askend :wink: e bukure kjo thenje hahahah me kujtove rinin time :wink:

Gentiana
24-05-04, 12:10
.....Nese te pyet dikush a e done ndokend,mendo ne mua dhe thuaj Askend :wink: e bukure kjo thenje hahahah me kujtove rinin time :wink:

:wink: :wink:

florian
25-05-04, 22:14
ME ATE PERSON QE KA SHKRUAJTUR KETE SHKRIM SE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE E MERITON RISPEKTIN E TE GJITHEVE ESHTE SPECIALE.

Nuk jam e Bukur, po nuk jam tradhtare,jam nga Kosova nje Vajz Shqiptare, nese te pyet dikush a e don ndokend, mendo ne mua dhe mos thuaj askend.


:oops: :oops: :oops:

Florian te pershendes, dhe flm per Respektin, Respekti esht po ashtu nga ana ime per ju, e te gjith Dardanin.

Genta

ju e meritoni respektin e te gjitheve ashtu si jane edhe ca te tjere qe do i takoja me gjith qef se edhe ata jane shum shum cool dhe jane te rispetuar nga ne te gjith .

flori :wink: :oops: :oops:

Murgesha
25-05-04, 22:15
A e bejme bre nje Pary ku do te takoheshim te gjithe? :wink:

uliksi31
26-05-04, 06:18
Po,por ku se? A andej Atlantikut apo kendej :?:

lazdrani
26-05-04, 14:49
Cilin person..................e dini be ju :wink: :wink:

anna
26-05-04, 15:01
Cilin person..................e dini be ju :wink: :wink:


jo nuk e dime kush eshte valle :?: :lol: :lol:

lazdrani
26-05-04, 15:02
Afro veshin Anna .........Murgeshen :wink: :D :lol: :D :P

anna
26-05-04, 15:06
Afro veshin Anna .........Murgeshen :wink: :D :lol: :D :P


murgesha e kam dite :lol: :lol:

Murgesha
26-05-04, 15:09
Anna pse pyete pra? :lol: 8) Ti e paske dit. :wink:

anna
26-05-04, 15:15
Anna pse pyete pra? :lol: 8) Ti e paske dit. :wink:

hahahaha po ja kot ....... :D :D

Murgesha
26-05-04, 15:21
Anna pse pyete pra? :lol: 8) Ti e paske dit. :wink:

hahahaha po ja kot ....... :D :D

Ok ska problem. Ne jemi mesuar nga provokime lloj-llojshe.
Po tek ti po shihet se e paske pas pa sherr :lol: :lol: :wink: :wink:

Honesty^uk.
26-05-04, 23:17
Anna pse pyete pra? :lol: 8) Ti e paske dit. :wink:

hahahaha po ja kot ....... :D :D

Ok ska problem. Ne jemi mesuar nga provokime lloj-llojshe.
Po tek ti po shihet se e paske pas pa sherr :lol: :lol: :wink: :wink:


murgesha Princesa e forumit ti nuk duhet qe te behesh pre e ketyre provokimeve :lol:

anna
27-05-04, 10:00
hahahha mire e the as une nuk duhet te bie pre e ketyre provokimeve :wink: :wink: :wink: :wink:

lazdrani
27-05-04, 20:43
RRUSHIN&HONESTY.........Cool-Boy&FLORIN :wink:

Barbaroza
28-05-04, 10:31
Lazdrani,atehere do ta merrje rolin e gjyqtarit :lol:

m_tetovari
02-06-04, 02:11
une jam antar relativisht i ri ne kete forum por kisha pas qef te takohem me ndonjenin prej anetareve dhe te shoh se a jane te njejt me opinionet qe i shprehin ne forum ...
ose thjesht te kembej mendime per cfaredo teme...
une kohen me te madhe keto vite e kaloj ne kosove(prishtine para se gjithash) dhe kush esht aty ngat shkruni ...!

lazdrani
04-06-04, 10:28
Oh te gjitheve pasha kryt e Lazdranit :wink:

florian
04-06-04, 16:11
TASH PO JAU BAJ NI LIST E MOS TJU METIN HATRI :wink:

LAZDRANIN ---------- SE ESHTE ME TE VERTET NJE SHOK DHE PERSON I
KENDSHEM QE ME SHKRIMET E TIJ I JEP NJE
MARRSH FORUMIT.

MURGESHEN -----------------QE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE ME KAN
SHKRUAR SE PARI NE KET FORUM :wink:

NAKIN----------------SE ESHTE ME TE VERTETE NJE ZOTERI

ANNA ---------------------------SE THOT GJITHMON ATE QE MENDON

GENTA ---------------PER MUA ESHTE ME TE VERTET NE SHOQE E MADHE.

HANA ----------------JO VETEM SE E THERASIN HANA

COOL-BOY ------------- E NJOF NEPER MJET SHKRIMEVE DHE DO KISHA
QEF TA NJOFJA NE REALITET.
BARBAROZA -------- CA TE THEM PER TY MOJ ( KA SHUM PER TE THEN
POR PER ME THJESHT QE DO KISHA DESHIR
TE TE NJIFJA
MICKOJA ------------------- QE ESHTE NJE VAJZE FLORI E KAM BERE
BISEDA GJER NE ZEMER TE NATES ,
DO KISHA QEF
ATO BISEDA TI BENIM PARA NJE KAPUCOJE

VERA --------------- VAJZE E SHKELQYER QE ME SHKRIMET E SAJ ME KA
BER SHUM KURIOZ EDHE ME BISEDAT.

HOSTNEY --------------- FLORI SI EMRI IM :wink: DO KISHA DESHIR NJE
BIRR TE PIJA ME JUVE.

LISTEN E BERA DHE ME TE GJITH JU DO KISHA DESHIR TE ULESHIM PARA NJE TAVOLINE RRUMULLAKE E TE HANIM PINIM E TE KUVENDONIM GJER NE MES TE NATES

Vera
04-06-04, 16:16
o flori edhe une kisha pas qef me te taku shum se shkrimet e juaja jeni shum i mir dhe me lejn te gjitha pershtypje.
Jeni i nderuar nga une vera :wink:

florian
04-06-04, 16:21
o flori edhe une kisha pas qef me te taku shum se shkrimet e juaja jeni shum i mir dhe me lejn te gjitha pershtypje.
Jeni i nderuar nga une vera :wink:

TE FALEMINDERIT VERA DHE JU UROJ GJITH TE MIRAT .

ME RISPEKT FLORI :wink:

Murgesha
04-06-04, 22:36
TASH PO JAU BAJ NI LIST E MOS TJU METIN HATRI :wink:

MURGESHEN -----------------QE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE ME KAN
SHKRUAR SE PARI NE KET FORUM :wink:

Flori te pershendes shume, vertet eshte edhe deshira ime qe te takohem me ju. Me keni bere pershtypje qe nga shkrimet e para.

Honesty^uk.
04-06-04, 22:41
HOSTNEY --------------- FLORI SI EMRI IM DO KISHA DESHIR NJE
BIRR TE PIJA ME JUVE.

LISTEN E BERA DHE ME TE GJITH JU DO KISHA DESHIR TE ULESHIM PARA NJE TAVOLINE RRUMULLAKE E TE HANIM PINIM E TE KUVENDONIM GJER NE MES TE NATES
_________________
Flori me shkrimet tuaja ke ngjallur deshiren e te gjithe anetareve per te takuar, se me te vertet je fantastik (( POR MUA PO ME MUNDON PAK ME SHKRIMET PER VENDLINDJEN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Vetem te mira ne jete te uron


Honesty

lazdrani
05-06-04, 10:51
Flori edhe une ty me gjithe qef do te takoja,dhe besoje qe ne nje kohe te shkurte do te realizojme kete deshire :wink: Jeni me te vertete shoke i shkelqyshem :wink: Lazdrani ju done :P

anna
06-06-04, 12:58
TASH PO JAU BAJ NI LIST E MOS TJU METIN HATRI :wink:

LAZDRANIN ---------- SE ESHTE ME TE VERTET NJE SHOK DHE PERSON I
KENDSHEM QE ME SHKRIMET E TIJ I JEP NJE
MARRSH FORUMIT.

MURGESHEN -----------------QE ESHTE NJE NGA PERSONAT QE ME KAN
SHKRUAR SE PARI NE KET FORUM :wink:

NAKIN----------------SE ESHTE ME TE VERTETE NJE ZOTERI

ANNA ---------------------------SE THOT GJITHMON ATE QE MENDON

GENTA ---------------PER MUA ESHTE ME TE VERTET NE SHOQE E MADHE.

HANA ----------------JO VETEM SE E THERASIN HANA

COOL-BOY ------------- E NJOF NEPER MJET SHKRIMEVE DHE DO KISHA
QEF TA NJOFJA NE REALITET.
BARBAROZA -------- CA TE THEM PER TY MOJ ( KA SHUM PER TE THEN
POR PER ME THJESHT QE DO KISHA DESHIR
TE TE NJIFJA
MICKOJA ------------------- QE ESHTE NJE VAJZE FLORI E KAM BERE
BISEDA GJER NE ZEMER TE NATES ,
DO KISHA QEF
ATO BISEDA TI BENIM PARA NJE KAPUCOJE

VERA --------------- VAJZE E SHKELQYER QE ME SHKRIMET E SAJ ME KA
BER SHUM KURIOZ EDHE ME BISEDAT.

HOSTNEY --------------- FLORI SI EMRI IM :wink: DO KISHA DESHIR NJE
BIRR TE PIJA ME JUVE.

LISTEN E BERA DHE ME TE GJITH JU DO KISHA DESHIR TE ULESHIM PARA NJE TAVOLINE RRUMULLAKE E TE HANIM PINIM E TE KUVENDONIM GJER NE MES TE NATES
flori do na mugosh shume me ka pelqyer shme biseda me ty edhe pse shume here kemi bere hajgare :cry: me ke ndryshuar opinionin per shume gjera te faleminderit shume flori ti tashme ke zene nje vend te rendrsishem ne kete forum ....shpresoj te na vizitosh ndonjeher te pershendes shume anna :D

lazdrani
06-06-04, 15:13
FLORI DO TE JETE GJITHMONE KETY DHE PIKE. :wink:

loli9
06-06-04, 16:38
DESHA TE BEJ NJE LIST EDHE UN , SI THONI TA BEJ :roll: :roll:

lazdrani
06-06-04, 17:01
DESHA TE BEJ NJE LIST EDHE UN , SI THONI TA BEJ :roll: :roll:
Po loli urdheroni :wink:

loli9
06-06-04, 18:24
DESHA TE BEJ NJE LIST EDHE UN , SI THONI TA BEJ :roll: :roll:
Po loli urdheroni :wink:

PO KA TRE DIT QE JAU KAM BA :o

ARMANI
07-06-04, 15:03
VEQ LAZDRANIN E NJOHE PASI NUK JEMI LARGE TANI 50km.JEMI TAKUAR
SHUME SHOK I MREKULLUSHEM.LAZDRAN COOL DREQ DJALE ISHE.
TJERET NUK I NJOHE PASI I RI JAM KETY VEQ HAJT SE JU TREGOJE ME VONE.

lazdrani
07-06-04, 21:39
VEQ LAZDRANIN E NJOHE PASI NUK JEMI LARGE TANI 50km.JEMI TAKUAR
SHUME SHOK I MREKULLUSHEM.LAZDRAN COOL DREQ DJALE ISHE.
TJERET NUK I NJOHE PASI I RI JAM KETY VEQ HAJT SE JU TREGOJE ME VONE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ani DREQ me bere po ashtu ah :wink:

florian
07-06-04, 22:10
VEQ LAZDRANIN E NJOHE PASI NUK JEMI LARGE TANI 50km.JEMI TAKUAR
SHUME SHOK I MREKULLUSHEM.LAZDRAN COOL DREQ DJALE ISHE.
TJERET NUK I NJOHE PASI I RI JAM KETY VEQ HAJT SE JU TREGOJE ME VONE. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ani DREQ me bere po ashtu ah :wink:

HAJT HAJT SE PA ARDH E ME JU TAKUE TE DYVE SKAM ME E LAN ME GJITH NAKIN :wink:

lazdrani
07-06-04, 22:11
Kur te duash vllaqko :wink: Jeni i mire se ardhure :P

florian
07-06-04, 22:19
Kur te duash vllaqko :wink: Jeni i mire se ardhure :P :lol: :lol: :lol: :lol: PA ARDH SE LA :wink:

ARMANI
07-06-04, 22:23
Edhe une jam me ju :wink:

anna
08-06-04, 10:44
edhe une jam me ju por nuk edi a me pranoni se :oops: :oops:

lazdrani
08-06-04, 11:56
Anna gjithmone zonjushe :wink: Sot po ju fetoje te gjitheve hahahha ne Party te Naki :wink: Edhe dy ore jam te zoteria 8) HAPPY BIRTHDAY TO YOU NAKI :P

Murgesha
08-06-04, 13:09
Edhe une vi. Ani ma te Naki. Me gezim menjeher po bahem gadi, bile as drek nuk po ha. :wink:

anna
08-06-04, 13:48
ah sa mire tani sa te behem gati dhe erdha :wink:

isa
08-06-04, 16:06
Lazdran dhe Murgesha edhe nje ore jam ne Party Grill te Naki.Mbreteri e Dardanise kam nderin te ju takoje :wink:

Vera
08-06-04, 16:56
or a askend nuk e keni ftuar ne Party a :?: :!: :wink:

turisti
21-08-04, 15:21
Une dua te i takoj te gjithe antaret qe jane aktiv. :wink:

nitushe
11-09-04, 20:07
krejt valla kisa pas qef se astenjo se njoh :oops:

Murgesha
11-09-04, 21:04
krejt valla kisa pas qef se astenjo se njoh :oops:

Oj Nita mbasi paske dėshirė kaq tė madhe, bėj njė darkė e tė vijmė tė gjithė tubė. :wink:

livoreka bicio
12-09-04, 14:09
kisha deshiru qe ti njoh te gjith ne menyr shoqrore :roll:

nitushe
12-09-04, 14:22
Po valla me gjithe kenaqsi e kisha bo veq hajdeni :wink:

Nexhati
13-09-04, 13:58
Nakin se po dinte poezi te bukura....Nusja ime u mbyte duke qare :cry: :cry: :cry: Kompliment Zoteri se kishit Talent :!:

Murgesha
13-09-04, 15:13
Nakin se po dinte poezi te bukura....Nusja ime u mbyte duke qare :cry: :cry: :cry: Kompliment Zoteri se kishit Talent :!:

More sa tė qajnė nusja mos u baj merak :wink:
Ruaje se mos na dashurohet nė poetin. :D

Nexhati
13-09-04, 15:24
Nakin se po dinte poezi te bukura....Nusja ime u mbyte duke qare :cry: :cry: :cry: Kompliment Zoteri se kishit Talent :!:

More sa tė qajnė nusja mos u baj merak :wink:
Ruaje se mos na dashurohet nė poetin. :D
Ngadal Murgeshe :!: Se po dashurohet edhe ne ty dikush :?: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
13-09-04, 15:27
Nakin se po dinte poezi te bukura....Nusja ime u mbyte duke qare :cry: :cry: :cry: Kompliment Zoteri se kishit Talent :!:

More sa tė qajnė nusja mos u baj merak :wink:
Ruaje se mos na dashurohet nė poetin. :D
Ngadal Murgeshe :!: Se po dashurohet edhe ne ty dikush :?: :lol: :lol: :lol:

Ska rrezik aspak Nexhati. Nėse dikush don tė vuaj pa shpresė, le tė urdhėrojė e tė mė dashuroj.
Nė zemrėn time ka vend vetėm pėr njė person.
Ai ka zėnė vend me kohė aty. :wink:

Nexhati
13-09-04, 15:33
Nakin se po dinte poezi te bukura....Nusja ime u mbyte duke qare :cry: :cry: :cry: Kompliment Zoteri se kishit Talent :!:

More sa tė qajnė nusja mos u baj merak :wink:
Ruaje se mos na dashurohet nė poetin. :D
Ngadal Murgeshe :!: Se po dashurohet edhe ne ty dikush :?: :lol: :lol: :lol:

Ska rrezik aspak Nexhati. Nėse dikush don tė vuaj pa shpresė, le tė urdhėrojė e tė mė dashuroj.
Nė zemrėn time ka vend vetėm pėr njė person.
Ai ka zėnė vend me kohė aty. :wink:
Zoti te kenaqet moje Mbretereshe,edhe te Une eshte po ashtu....sqenkemi ne rrezike :wink:

Barbaroza
13-09-04, 18:29
Une kisha dashur ti njoftoj vetem beqaret, tybe zemren e kam bosh :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
21-09-04, 22:26
Une kisha dashur ti njoftoj vetem beqaret, tybe zemren e kam bosh :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahahahaha, Barbaroza,Barbaroza,hahahaha. :roll: :wink: :P

Gentiana
21-09-04, 22:34
Livoreka e ka zgjuar kurreshtjen time, per ta njoftuar me shum....

turisti
22-09-04, 09:12
Une, te gjithe. :P :P :P :P :P

ShEjToNkA
22-09-04, 09:52
Livoreka e ka zgjuar kurreshtjen time, per ta njoftuar me shum....:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Loloku
22-09-04, 10:50
Shejtonken valla, por me kusht qe ta takoja vetem diten se naten nuk dua shejtonlleqe, jo qe tutna, por nata nuk ka bese, thone!

Gentiana
22-09-04, 11:48
Livoreka e ka zgjuar kurreshtjen time, per ta njoftuar me shum....:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Shejtonka, qka po mi rrotullon ata sy???

ShEjToNkA
22-09-04, 15:49
Shejtonken valla, por me kusht qe ta takoja vetem diten se naten nuk dua shejtonlleqe, jo qe tutna, por nata nuk ka bese, thone!

hahaaaha Loloku , tybe se ke keq se thojnė nata s'ka ispat.

Murgesha
22-09-04, 18:29
Shejtonken valla, por me kusht qe ta takoja vetem diten se naten nuk dua shejtonlleqe, jo qe tutna, por nata nuk ka bese, thone!

hahaaaha Loloku , tybe se ke keq se thojnė nata s'ka ispat.

Jo hiq spo tutshe Loloku. Dhe bere qe i tregove Shejtonkes se ti kish shti ethet ne bark ndonjė natė. :wink:

Loloku
22-09-04, 18:37
Jo po de Murgesha, pse mos me rrejt e me marre veten ne qaf ne mesnate, ku e di ti cka sherri te pjell shejtanati naten!

ShEjToNkA
22-09-04, 18:40
Shejtonken valla, por me kusht qe ta takoja vetem diten se naten nuk dua shejtonlleqe, jo qe tutna, por nata nuk ka bese, thone!

hahaaaha Loloku , tybe se ke keq se thojnė nata s'ka ispat.

Jo hiq spo tutshe Loloku. Dhe bere qe i tregove Shejtonkes se ti kish shti ethet ne bark ndonjė natė. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Murgesha
22-09-04, 19:28
Jo po de Murgesha, pse mos me rrejt e me marre veten ne qaf ne mesnate, ku e di ti cka sherri te pjell shejtanati naten!

Hahhahahaahahahhaahah Loloku. Vėrtet po mė pėlqen qė nuk po frigohesh me thėnė kam frigė :wink:

Lozonjarja
22-09-04, 19:39
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Loloku
22-09-04, 19:48
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Murgesha
22-09-04, 19:52
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Hahahahhahahahah Ke tė drejtė Loloku, se edhe unė njihem me disa anėtarė. :wink:

Lozonjarja
22-09-04, 19:58
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Loloku,po te besoj plotesisht.Me mire eshte kur nuk njihesh,por cka te bej qe kureshtja ime e kerkon te njhem me te gjithe juve.

Loloku
22-09-04, 20:22
Normal qe kam te drejte Murgesha ani se i drejte nuk jam vete, bile njeriu bash ate qe nuk e ka e din me se miri, sepse shqiptare jemi dhe me shume e respektojme te panjohurin, sa ta njohim dike themi hajt more se s'qenka gje puna tij! Une njeme i shtrembt dukem por kam te drejte dhe nuk jam deputet qe te dukem drejt e te flas hashamet!

Edhe ti Lozonjarja kerko ta permbushesh kurreshtjen me te drejten tende qellimmire dhe e ke mundesine e privatit me mire e!

Pershendetje te drejte per gjithe!

turisti
22-09-04, 22:01
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Loloku,mos e haro TURISTIN. :cry: :wink:

nitushe
23-09-04, 08:17
ajdeni more kur po njoftohem se boll ma kshtu ne te thate :P

Lozonjarja
23-09-04, 11:03
U bera kureshtare ti njoh Murgeshen dhe Shejtonken :wink:

Murgesha
23-09-04, 11:46
U bera kureshtare ti njoh Murgeshen dhe Shejtonken :wink:

O unė po e njoh makinėn tėnde. Edhe mos mu njoftė mė tepėr ska dert.
Unė nuk insistoj sė paku qė tė njifemi. :lol:

ShEjToNkA
23-09-04, 11:49
U bera kureshtare ti njoh Murgeshen dhe Shejtonken :wink:

O unė po e njoh makinėn tėnde. Edhe mos mu njoftė mė tepėr ska dert.
Unė nuk insistoj sė paku qė tė njifemi. :lol:


Tybe edhe unė sa pėr makin e lavdova se jo as unė s'do insitoja :wink:

turisti
23-09-04, 11:58
Hahahahahaha. :P :wink:

Lozonjarja
23-09-04, 12:03
Hahahahahaha. :P :wink:

Turisti,a mos qeshe me fatkeqesine time a mu duk :?: :?

mujo
23-09-04, 20:59
edhe un kisha deshir te shihemi te gjith bashk ...

turisti
23-09-04, 21:09
edhe un kisha deshir te shihemi te gjith bashk ...
Mujo,mire se erdhe.Une pajtona me mendimin tan.Minzi qe pe pres mu kthye ne Shkup,aty jane Shume kujtimet e mija.Te pershendes. :wink:

Luana
24-09-04, 02:46
U bera kureshtare ti njoh Murgeshen dhe Shejtonken :wink:

O unė po e njoh makinėn tėnde. Edhe mos mu njoftė mė tepėr ska dert.
Unė nuk insistoj sė paku qė tė njifemi. :lol:


kuku murgesh & shejtonk po hajduke te mira jeni ba :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ncncncncncncn
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Luana
24-09-04, 02:47
Hahahahahaha. :P :wink:

Turisti,a mos qeshe me fatkeqesine time a mu duk :?: :?


QIKO mos mu cullako ti me ato kemb se po ma mashtron Turistin e te han dreqi tani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

turisti
24-09-04, 03:06
Ehej,mos piskatni,hahahahahhahah :P :wink:

turisti
24-09-04, 03:17
Hahahahahaha. :P :wink:

Turisti,a mos qeshe me fatkeqesine time a mu duk :?: :?


Jo, Lozonjare,qesha me FATIN TIM. Te pershendes.:P :wink:

Loloku
24-09-04, 08:45
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Loloku,mos e haro TURISTIN. :cry: :wink:

Jo shoki nuk te harroj, po edhe ne te harrofsha une nuk te harron fati qe po te buzqeshe a?

Djali Mihanes
24-09-04, 19:39
un kisha pas deshir me se pari me ty lazdran e pastaj me murgeshn,genten,barbarozen,turistin,qika mihanes,anna,cool boy,fisniku,veren etj,,, :arrow:

Djali Mihanes
24-09-04, 19:41
edhe lolokun,luaneshn dhe lozonjren tungi

turisti
24-09-04, 21:20
Une kisha dashur te njihem me te gjithe ketu sepse vertete qenkeni shoqeri e kendshme.

Me mire mos me i njofte valla Lozonjarja se e sheh sa shoqeri e mire qe jemi kur nuk njihemi. Une per vete nuk e njoh aske ketu dhe kam frike me i njoftu se mos po na prishet shoqeria! Se ndryshe nuk tuntna Murgesha a!

Loloku,mos e haro TURISTIN. :cry: :wink:

Jo shoki nuk te harroj, po edhe ne te harrofsha une nuk te harron fati qe po te buzqeshe a?

Ishalla don Zoti e te gezon ty,sepse si jame gezue une,po kam qef edhe te gezohen tjeret. Te pershendes gjithmone edhe kur nuk kontaktojme direkt. :wink:

Luana
25-09-04, 06:36
edhe lolokun,luaneshn dhe lozonjren tungi
edhe mue a :D ,,,aniiiii ,,, djali i mihanes qysh e ki nanen :?:

turisti
25-09-04, 15:35
un kisha pas deshir me se pari me ty lazdran e pastaj me murgeshn,genten,barbarozen,turistin,qika mihanes,anna,cool boy,fisniku,veren etj,,, :arrow:

Tung,Djali Mihanes,edhe une dua me te gjithe mu njoftue-normal qe nenkuptohet edhe me ty. Te pershendes. :wink:

Barbaroza
25-09-04, 19:21
Une... :wink: :?

turisti
25-09-04, 19:25
Une... :wink: :?

:?: :? :!: :P :wink:

Barbaroza
25-09-04, 19:29
Une... :wink: :?

:?: :? :!: :P :wink:

Mos u merzit Turisti se nuk e pata me ty :? :?

turisti
25-09-04, 19:37
Une... :wink: :?

:?: :? :!: :P :wink:

Mos u merzit Turisti se nuk e pata me ty :? :?

E di,por ti nuk me kuptove,Barbaroza e nderuar,une mendova:
1- pse mos besim se do te takohemi,
2- pse dyshim,
3- duhet buzeqeshje dhe optimizam,
-4- dhe te gjithat regullohen.

Te pershendes. :P

Barbaroza
25-09-04, 19:45
Mire Turisti!

1- pse mos besim se do te takohemi,
Sepse jemi larg,shume larg...

2- pse dyshim,
Sepse s'ka mundesi te mos kete dyshim,

3- duhet buzeqeshje dhe optimizam,
Une s'qeshi pa arsye te forte,optimizmi eshte shenderruar ne pesimizem,

-4- dhe te gjithat regullohen.
Te gjitha jane crregulluar :wink:

turisti
25-09-04, 19:58
Mire Turisti!

1- pse mos besim se do te takohemi,
Sepse jemi larg,shume larg...

2- pse dyshim,
Sepse s'ka mundesi te mos kete dyshim,

3- duhet buzeqeshje dhe optimizam,
Une s'qeshi pa arsye te forte,optimizmi eshte shenderruar ne pesimizem,

-4- dhe te gjithat regullohen.
Te gjitha jane crregulluar :wink:
Jo,Barbaroze e nderuar.Do te organizojme takimin ne Ferizaj. - SHPRESA ESHTE GJE E FUNDIT TE CILEN E HUMB NJERIU. :P :wink:

Barbaroza
25-09-04, 20:04
Atehere,te shpresojme,Turisti :idea:

turisti
25-09-04, 20:05
Atehere,te shpresojme,Turisti :idea:

Absolutikisht,hahahaha,-te pershendes. :wink:

florian
25-09-04, 21:53
gjer tani ju kam treguar pak a shum se me ke do te doja te njoftohesha dhe me shum nga ju jemi njohur ne privat dhe me kenaqesi kam biseduar me ju te gjith , tani do flisja me kenaqesi me turistin se jam kurioz te flas me te se me pelqejne shum shkrime te tij dhe do te doja te dija me shum per te pershendetje te gjitheve . [email protected]

turisti
25-09-04, 22:42
gjer tani ju kam treguar pak a shum se me ke do te doja te njoftohesha dhe me shum nga ju jemi njohur ne privat dhe me kenaqesi kam biseduar me ju te gjith , tani do flisja me kenaqesi me turistin se jam kurioz te flas me te se me pelqejne shum shkrime te tij dhe do te doja te dija me shum per te pershendetje te gjitheve . [email protected]
Hahahahahha,te pershendes Florian.Falmderit per interesim.Shpresoj se do te kontaktojme,megjithe se po befasona,sepse nuk ka asgje interesant ne shkrimet e mija,vetem dashuri dhe vuajtje,a e verteta eshte n'mes ....,hahahahhaha.
Te pershendes,deri te shkrimet e ardhshme. :wink:

Luana
26-09-04, 00:01
[quote=Barbaroza]Mire Turisti!

1- pse mos besim se do te takohemi,
Sepse jemi larg,shume larg...

2- pse dyshim,
Sepse s'ka mundesi te mos kete dyshim,

3- duhet buzeqeshje dhe optimizam,
Une s'qeshi pa arsye te forte,optimizmi eshte shenderruar ne pesimizem,

-4- dhe te gjithat regullohen.
Te gjitha jane crregulluar :wink:
Jo,Barbaroze e nderuar.Do te organizojme takimin ne Ferizaj. - SHPRESA ESHTE GJE E FUNDIT TE CILEN E HUMB NJERIU. :P :wink:
TURISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :shock: :shock: :shock: :shock:

turisti
26-09-04, 00:05
[quote=Barbaroza]Mire Turisti!

1- pse mos besim se do te takohemi,
Sepse jemi larg,shume larg...

2- pse dyshim,
Sepse s'ka mundesi te mos kete dyshim,

3- duhet buzeqeshje dhe optimizam,
Une s'qeshi pa arsye te forte,optimizmi eshte shenderruar ne pesimizem,

-4- dhe te gjithat regullohen.
Te gjitha jane crregulluar :wink:
Jo,Barbaroze e nderuar.Do te organizojme takimin ne Ferizaj. - SHPRESA ESHTE GJE E FUNDIT TE CILEN E HUMB NJERIU. :P :wink:
TURISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :shock: :shock: :shock: :shock:


AAAAAAAAAAAAAAAAAA,?Edhe ti vjen Luana.mos u merakos,pa ty nuk shkojme,a e din ti kete pune ,ajo? :wink:

Djali Mihanes
26-09-04, 08:38
ani luanesh pot tregoj
valla sesht mir diqka po ishalla ban ma mir a te pershndes
ty luanesh :wink: :P

Djali Mihanes
26-09-04, 08:42
tung edhe un kam deshir te njoftohem me te gjith por nuk ka mundesi aaaaaaaa eshte qashtu a jooooooo :mrgreen:
i pershndes te gjith antaret e forumit :P

Djali Mihanes
26-09-04, 08:44
kun jeton ne cilin qytet
pres pergjigjje tungi

Djali Mihanes
26-09-04, 10:11
ku jeton ti dhe qka ke shkup

turisti
26-09-04, 11:05
tung edhe un kam deshir te njoftohem me te gjith por nuk ka mundesi aaaaaaaa eshte qashtu a jooooooo :mrgreen:
i pershndes te gjith antaret e forumit :P
Gjithashtu te pershendes ne emrin tim,hahahaha. :P

vushtrria
26-09-04, 11:20
tung edhe un kam deshir te njoftohem me te gjith por nuk ka mundesi aaaaaaaa eshte qashtu a jooooooo :mrgreen:
i pershndes te gjith antaret e forumit :P
Gjithashtu te pershendes ne emrin tim,hahahaha. :Pune kisha pas deshir te njihem me turistin ahahahaah edhe me ja fut nje shpullll :lol: :lol: :lol:

turisti
26-09-04, 11:37
tung edhe un kam deshir te njoftohem me te gjith por nuk ka mundesi aaaaaaaa eshte qashtu a jooooooo :mrgreen:
i pershndes te gjith antaret e forumit :P
Gjithashtu te pershendes ne emrin tim,hahahaha. :Pune kisha pas deshir te njihem me turistin ahahahaah edhe me ja fut nje shpullll :lol: :lol: :lol:

Hahahahahahahaha,po pse nuk the: - t'i jap nje ēokollat - ,por nejse,ban dhe djathe....hmmmm :arrow: stili i quditshem per MIRESEARDHJE, hahahahaa.Une mendoj m'i punsue ti te gjithe e tani knaqemi tuj ba muhabet,o vallahi t'shkon dita sahore,hahahahahahahahahahahaha.
Te pershendes. :wink:

P.s. A gjithmone i pritni me SHPULLA mysafiret ne Zvicer-a ?,hahahahha.

livoreka bicio
26-09-04, 20:31
Livoreka e ka zgjuar kurreshtjen time, per ta njoftuar me shum....:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Shejtonka, qka po mi rrotullon ata sy??? GENTA nuk ka problem shihemi kur te duash ne kafen e forumit ton dhe njihemi ma shum nese je takord. :wink: :wink:

Ylberi_be
27-09-04, 13:04
tung edhe pse une skam kantakt as me djem as me qika me deshir do te kisha kontakktua me te gjith por per ket pe pershendes anen se mir paska fol e disa ndoshta jan edhe mendje mdhej por edhe une kisha pas deshir me u pa te gjith bashk dhe me organizu nje parti dhe te gjitve me jav marue nganje beq me emrat e qe ikan te vertet dhe keshtu mendoj se te gjith do te dojshim me dit se kush esht kjo e kush esht ai an ty te pershendes i ke do fjal me ven

Luana
27-09-04, 17:25
tung edhe pse une skam kantakt as me djem as me qika me deshir do te kisha kontakktua me te gjith por per ket pe pershendes anen se mir paska fol e disa ndoshta jan edhe mendje mdhej por edhe une kisha pas deshir me u pa te gjith bashk dhe me organizu nje parti dhe te gjitve me jav marue nganje beq me emrat e qe ikan te vertet dhe keshtu mendoj se te gjith do te dojshim me dit se kush esht kjo e kush esht ai an ty te pershendes i ke do fjal me ven
Ylberi_be nuk do te ishte interesant ketu me emra te vertet , por mos harro se dikush i kan ketu emrat e vertet , hajt ti mos u merzit se ta kallxojm edhe emrin :wink: , a mos deshte edhe diqka tjeter :?: :?: :?:

Gentiana
27-09-04, 17:35
Shejtonka, qka po mi rrotullon ata sy??? GENTA nuk ka problem shihemi kur te duash ne kafen e forumit ton dhe njihemi ma shum nese je takord. :wink: :wink:

:? Po de po, ne kafen tone te famshme.... :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 19:32
Shejtonka, qka po mi rrotullon ata sy??? GENTA nuk ka problem shihemi kur te duash ne kafen e forumit ton dhe njihemi ma shum nese je takord. :wink: :wink:

:? Po de po, ne kafen tone te famshme.... :wink:ok GENTA ne kafen e famshme dhe do ti bejm disa biseda te thella per gjallnim ha,ha,ha, :lol: :lol: :lol:

Gentiana
27-09-04, 19:36
Livoreka hajde pra dhe ma ben nje kaffe, se sot hiq askush nuk me ka sherbyer, kurse vet pritova me e be, se jam lodh shummmmmmmmmmm. :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 19:42
Livoreka hajde pra dhe ma ben nje kaffe, se sot hiq askush nuk me ka sherbyer, kurse vet pritova me e be, se jam lodh shummmmmmmmmmm. :wink:OK genta per ty jo vetem nje kaffe, po edhe 100 i kisha bčr, prit pra se po i bej nja dy kaffe dhe bisedojm. ejjjjj kafen qfare e proferon turke apo expres.. :?:

Gentiana
27-09-04, 19:44
Kafe Turke te fort te lutem, se koka ja nisi te me dhemb.... :P :wink:

Barbaroza
27-09-04, 19:46
Genta moj,e ke gabuar hyrjen,nuk eshte ketu kafeneja,qyyyyyyyyyyyy :wink:

Gentiana
27-09-04, 19:48
Genta moj,e ke gabuar hyrjen,nuk eshte ketu kafeneja,qyyyyyyyyyyyy :wink:

Po e dij moj, vetem me pyeti djali se qfare e pij kaffen!!! A po sheh, po egzistojshin ende gjentil-at??? :lol: :wink:

livoreka bicio
27-09-04, 19:51
Kafe Turke te fort te lutem, se koka ja nisi te me dhemb.... :P :wink:ok genta por mir e ka barbaroza se nuk esht vendi i kafes ketu por shkojm te kafja e barbarozas dhe vazhdojm, dhe me siguri dotč na sherben barbaroza... :P :P :P

Gentiana
27-09-04, 19:53
Kafe Turke te fort te lutem, se koka ja nisi te me dhemb.... :P :wink:ok genta por mir e ka barbaroza se nuk esht vendi i kafes ketu por shkojm te kafja e barbarozas dhe vazhdojm, dhe me siguri dotč na sherben barbaroza... :P :P :P

:lol: :lol: :lol: :lol: A bre Barbaroza, a na ben nga nje Kaffe??? :wink:

Barbaroza
27-09-04, 20:29
Me vjen keq Genta por s'jam une kamarierja,qy :( :wink:

turisti
27-09-04, 21:12
tung edhe pse une skam kantakt as me djem as me qika me deshir do te kisha kontakktua me te gjith por per ket pe pershendes anen se mir paska fol e disa ndoshta jan edhe mendje mdhej por edhe une kisha pas deshir me u pa te gjith bashk dhe me organizu nje parti dhe te gjitve me jav marue nganje beq me emrat e qe ikan te vertet dhe keshtu mendoj se te gjith do te dojshim me dit se kush esht kjo e kush esht ai an ty te pershendes i ke do fjal me ven
Ylberi_be nuk do te ishte interesant ketu me emra te vertet , por mos harro se dikush i kan ketu emrat e vertet , hajt ti mos u merzit se ta kallxojm edhe emrin :wink: , a mos deshte edhe diqka tjeter :?: :?: :?:

Diqka tjeter :?: :?: :?: :?: :?: :? :( :cry: :cry: :cry: :cry:

Luana
30-09-04, 12:04
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: turist , veq e veta bre , se kurgjo jo :oops:

uliksi31
30-09-04, 22:28
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: turist , veq e veta bre , se kurgjo jo :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eww na myte o turist :lol: :lol: :lol:

turisti
30-09-04, 22:55
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: turist , veq e veta bre , se kurgjo jo :oops:

Jaaaaa,,aaaaaaaaaaaa,hhhhhhmmmmmmmmmmm?????!!!! :? :( :arrow: :idea: :P :cry:

turisti
30-09-04, 22:58
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: turist , veq e veta bre , se kurgjo jo :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: eww na myte o turist :lol: :lol: :lol:


Pse? Hahahahahahahahahahahahahahaha! U myta une tu vrapue,hahahahahahahaha.
Te pershendes ULIKS ( F) :wink:

lazdrani
05-10-04, 14:28
Tybe jeni bere shume e nuk po di ka do tja filloja :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentiana
06-10-04, 11:28
Shejtonken!! :?

Barbaroza
06-10-04, 12:50
Vetem 3 persona nga Dardania :wink: :wink:

RRUSHI
07-10-04, 04:43
Vetem 3 persona nga Dardania :wink: :wink: MAN ON FIRE :!:

turisti
07-10-04, 07:52
Tere DARDANIEN,hahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :wink:

Artan_9
08-10-04, 13:43
aferditen kam deshir ta njoh ma mir ma ka ngrit kureshtjen duke i lexuar temat e saja :wink:

nitushe
09-10-04, 17:21
Barbarozen edhe Honesty^Uk :)

Artan_9
09-10-04, 17:26
aferditen kam deshir ta njoh ma mir ma ka ngrit kureshtjen duke i lexuar temat e saja :wink: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Gjumashja
16-10-04, 09:38
Krejt qka jane aktiv ketu :lol: :lol: :lol:

Murgesha
16-10-04, 13:26
Krejt qka jane aktiv ketu :lol: :lol: :lol:


A edhe mu a?????? :wink:

Gjumashja
16-10-04, 13:39
Po normal me ty edhe me tjert pse jo :)

Barbaroza
16-10-04, 15:01
Barbarozen edhe Honesty^Uk :)

Nitushe,ndoshta do te kesh rastin te na njohesh,mos i humb shpresat. :wink:

Diana007
16-10-04, 15:40
Valla nje her per njeher gjumashen kisha pas qef me njoft :lol:

Maca
16-10-04, 16:27
Te gjithe ata qe duan mua te me njojtojn,ne menyr shoqnore kuptohet! :twisted:

Krokodilli
16-10-04, 18:57
po me gjith deshir i kisha taku vushtrrin , macen,, barbarozen, Gentianen, turistin, anna, lolokun,,, nakin,,, nitushen,, mickojen,, luanen,, shejtonken,,,,... etj ,,,, arsye se pse i permenda keta emra,, sepse jeni me aktiv,, i lexoj shkrimet e juaja dhe gjithmon jeni interesant, poashtu sinqeriteti dhe respekti per njeri tjetrin nuk ju mungon...
ju pershendes te gjithve

Gjumashja
16-10-04, 19:33
Valla nje her per njeher gjumashen kisha pas qef me njoft :lol:
Ani flm nuk dihet ama me njeh nese bahesh gjumashe edhe ti sikur une :P

Urata
16-10-04, 19:36
Gentianin,
Murgeshe,
Bond,
Barabarozen,
Gentianen dhe mesiguri se do m'shtohet apetiti( me kohen )te njoh edhe te tjere!

Tomoraica!hahaha hahaha hahaha

Barbaroza
16-10-04, 20:23
Gentianin,
Murgeshe,
Bond,
Barabarozen,
Gentianen dhe mesiguri se do m'shtohet apetiti( me kohen )te njoh edhe te tjere!

Tomoraica!hahaha hahaha hahaha

Tomoraica,edhe une me gjithe deshire te kisha njohur ty! :)

Agroni22
16-10-04, 20:29
deshira jem oshte mi njoftu te gjithe te dardanis.

turisti
16-10-04, 21:28
po me gjith deshir i kisha taku vushtrrin , macen,, barbarozen, Gentianen, turistin, anna, lolokun,,, nakin,,, nitushen,, mickojen,, luanen,, shejtonken,,,,... etj ,,,, arsye se pse i permenda keta emra,, sepse jeni me aktiv,, i lexoj shkrimet e juaja dhe gjithmon jeni interesant, poashtu sinqeriteti dhe respekti per njeri tjetrin nuk ju mungon...
ju pershendes te gjithve


Krokodill shoki,te pershendes dhe te falnderona. Gjithashtu shpresoj se do te njoftomi- jeta bjen befasina. :wink:

Me respekt, - TURISTI :wink:

turisti
16-10-04, 21:30
deshira jem oshte mi njoftu te gjithe te dardanis.

Edhe une ty AGRONI-22.
Te pershendes. :wink:

Honesty^uk.
17-10-04, 09:10
Barbarozen edhe Honesty^Uk :)

Flm per interesimin "nitushe"
ku i dihet jetes , ndoshta edhe do te njihemi

Loloku
17-10-04, 09:34
po me gjith deshir i kisha taku vushtrrin , macen,, barbarozen, Gentianen, turistin, anna, lolokun,,, nakin,,, nitushen,, mickojen,, luanen,, shejtonken,,,,... etj ,,,, arsye se pse i permenda keta emra,, sepse jeni me aktiv,, i lexoj shkrimet e juaja dhe gjithmon jeni interesant, poashtu sinqeriteti dhe respekti per njeri tjetrin nuk ju mungon...
ju pershendes te gjithve


Flm per interesin tend te shprehur, hajt se veē mos me rafte rruga nga Sidnei se kur te shoh ato dritat reklamuase do me kujtohesh patjeter dhe do te keroj gjithesesi...
Kalofsh mire dhe me disponim kido qe te jeshe...

lazdrani
17-10-04, 15:42
Murgeshen :wink:

Murgesha
17-10-04, 15:46
Murgeshen :wink:

Ndoshta se shpejti. :wink:

Luana
17-10-04, 15:50
Murgeshen :wink:

Ndoshta se shpejti. :wink:


Mos t'iu ndegjoje dikush gjithe ket dashni qe e keni e ende nuk njiheni :roll:

Barbaroza
17-10-04, 16:08
Murgeshen :wink:

Ndoshta se shpejti. :wink:


Mos t'iu ndegjoje dikush gjithe ket dashni qe e keni e ende nuk njiheni :roll:

Po dashnia keshtu fillon moj,step by step :lol: :lol:

livoreka bicio
17-10-04, 18:47
DOTE KISHA DESHIR, QE TI NJOH TE GJITH ATO, QE NUK I NJOHE... :wink:

Kaltrushi
18-10-04, 09:19
Te gjithe kisha pate deshir te njoftoj. Ose ma mire ta bejm nje parti dhe hajdi te gjitje. Por vertet kisha pasur qejf ta njoftoj Kaltrinen sepse e ka emrin tem.
Ju pershendes dhe shpresoj se do te takohemi sa me pare. :wink:

Barbaroza
22-10-04, 20:22
Turistin,Uraten,Gentianin!

Vigani
22-10-04, 21:03
Une kisha pas deshire ti njof te gjitha ato qe jane te pa-dhanme,se tybe po afrohet dimri e ftohet vetun ,ku me e dite helbete ndoshta ja kisha qorrue syte ndonjeres e e kisha mashtrue disi qy se me hanger dreqi e meta vejan ma.

vushtrria
22-10-04, 21:03
kisha pas deshir ti njof sa me shum qe kisha pas mundesi, pse jo asgje e keqe nga kjo :lol:

Barbaroza
22-10-04, 21:11
Une kisha pas deshire ti njof te gjitha ato qe jane te pa-dhanme,se tybe po afrohet dimri e ftohet vetun ,ku me e dite helbete ndoshta ja kisha qorrue syte ndonjeres e e kisha mashtrue disi qy se me hanger dreqi e meta vejan ma.
Ec more Vigani shpurth pak se kuptova qe kish me qene nje dimer i ashper sivjet. :lol: :lol: :lol:

lazdrani
23-10-04, 15:37
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....

ARMANI
23-10-04, 16:04
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana..... ehhh bre lazdran shum emra ki shkruar qe ke deshir ti njoftosh po pse sja ban si un kam deshir ti njoftoj te gjith po me se shumti dhe me se shpejti kam deshir ta njoftoj G :oops: Genten :oops: :wink:

turisti
23-10-04, 19:20
:P Te gjithe pjesmaresit aktivė te Dardanise,zemra ime seshiron t'i njoftoje. :P

Gentiani
23-10-04, 20:47
Ju falemnderit tė gjithėve qė keni shprehur dėshirėn qė tė mė njihni, e edhe unė kam tė njėjtėn dėshirė e pse jo edhe privilegj, po mu dha rasti tė ju njoftojė dhe takoja juve diskutues tė nderuar tė Dardanisė edhe nė pėrditshmėri.

Urata
23-10-04, 20:51
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Lazdran , deshira e njohjes edhe ne anen time!

Flm!

Luana
23-10-04, 21:06
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....

Qudi :( Lazdrani kurr nuk ma permeni mua emrin tim , a thua pse http://www.mainzelahr.de/smile/whis/whis-abwink-pff4.gif

turisti
23-10-04, 21:12
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....

Qudi :( Lazdrani kurr nuk ma permeni mua emrin tim , a thua pse http://www.mainzelahr.de/smile/whis/whis-abwink-pff4.gif


hahahahahahahahahah,oj Luanushe,kadal,mos m'i frigo ADHURUESIT,te lutem,te lutem. Te gjithe forumistat jemi si nje lloj familje me kusheriret te aferm dhe te karget,hahahahahahahahaha.

Luana
23-10-04, 21:38
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....

Qudi :( Lazdrani kurr nuk ma permeni mua emrin tim , a thua pse http://www.mainzelahr.de/smile/whis/whis-abwink-pff4.gif


hahahahahahahahahah,oj Luanushe,kadal,mos m'i frigo ADHURUESIT,te lutem,te lutem. Te gjithe forumistat jemi si nje lloj familje me kusheriret te aferm dhe te karget,hahahahahahahahaha.


jo more kush eshte ka i frigon :roll: vetem jam kurreshtare........ http://www.mainzelahr.de/smile/sport/whis_rennschwitz04_32298.gif

ShEjToNkA
23-10-04, 22:36
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithėsesi ,dėshira edhe nė anėn time pėr ju dhe gjithė tė tjertė!

turisti
24-10-04, 20:33
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithėsesi ,dėshira edhe nė anėn time pėr ju dhe gjithė tė tjertė!

Hmmmm,Shejtonka,te kisha pyet diēka.....

ShEjToNkA
24-10-04, 20:41
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithėsesi ,dėshira edhe nė anėn time pėr ju dhe gjithė tė tjertė!

Hmmmm,Shejtonka,te kisha pyet diēka.....


Urdhėro Turisti , pyetė ,cfarė deshte pėr tė pyeturė?????? :roll:

turisti
24-10-04, 22:03
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithėsesi ,dėshira edhe nė anėn time pėr ju dhe gjithė tė tjertė!

Hmmmm,Shejtonka,te kisha pyet diēka.....


Urdhėro Turisti , pyetė ,cfarė deshte pėr tė pyeturė?????? :roll:

Ku eshte dallimi mes SHEJTONKES dhe TURISTIT. ?

Te pershendes. :wink:

ShEjToNkA
24-10-04, 22:26
Ku eshte dallimi mes SHEJTONKES dhe TURISTIT. ?

Te pershendes. :wink:Turisti , unė di njė dallim qė kemi pėr nga gjinia. E pėr tjerė se di edhe pėr cfarė dallime ke fjlėn?!
Tė lutėm mė trego nėse bėnė ?????? :roll: :roll:

DEA
24-10-04, 22:32
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithashtu dhe nga ana imeLazdran. Vazhdojne edhe :Murgesha,Barbaroza,Kaltrushi,Naki,Diana007 dhe krokodillin natyrisht mirembetshi te gjithe

livoreka bicio
24-10-04, 22:38
UNE KISHA PAS DHESHIR QE TI NJOHSHA TE GJITH ANTERET E KETIJ FORUMI, SEPSE ME DOKEN SE TE GJITHE KAN SIELLJE TE MIRA, DHE MORAL TE MIRE.. :wink: :wink:

turisti
24-10-04, 22:42
Ku eshte dallimi mes SHEJTONKES dhe TURISTIT. ?

Te pershendes. :wink:Turisti , unė di njė dallim qė kemi pėr nga gjinia. E pėr tjerė se di edhe pėr cfarė dallime ke fjlėn?!
Tė lutėm mė trego nėse bėnė ?????? :roll: :roll:


Po mendoj ēka dallohet Shejtonka prej Uristit ( si p.s. ēfare eshte dallimi mes raketes dhe aeroplanit ). :wink:

ShEjToNkA
24-10-04, 22:54
Ku eshte dallimi mes SHEJTONKES dhe TURISTIT. ?

Te pershendes. :wink:Turisti , unė di njė dallim qė kemi pėr nga gjinia. E pėr tjerė se di edhe pėr cfarė dallime ke fjlėn?!
Tė lutėm mė trego nėse bėnė ?????? :roll: :roll:


Po mendoj ēka dallohet Shejtonka prej Uristit ( si p.s. ēfare eshte dallimi mes raketes dhe aeroplanit ). :wink:


Turisti , pikė sė pari unė s'po e di se ku qėndron problemi dhe pse kėrkohėt njė gjė e till ,qė t'i cekim dallimet!?
Por me gjithė atė po themė kėshtu:
Shejtonka ėshtė shejton (dreq) , e Turisti ėshtė Turist ( Udhėtarė)
Nuk e di nėse mbetėsh i kėnqur me pėrgjegjėje o jo ,por si do qoftė sa do pak u mundova tė japė njė pėrgjegjėj qė kėrkove!!?

Jeton M
24-10-04, 23:17
Barbaroza me intereson me se shumti pėr ta njoftuar...
Me pelqen shum karakteri saj.... :oops: :oops: :wink:

Po edhe qiftin Luana & Turisti me von... hahahaha :wink:

turisti
24-10-04, 23:23
Ku eshte dallimi mes SHEJTONKES dhe TURISTIT. ?

Te pershendes. :wink:Turisti , unė di njė dallim qė kemi pėr nga gjinia. E pėr tjerė se di edhe pėr cfarė dallime ke fjlėn?!
Tė lutėm mė trego nėse bėnė ?????? :roll: :roll:


Po mendoj ēka dallohet Shejtonka prej Uristit ( si p.s. ēfare eshte dallimi mes raketes dhe aeroplanit ). :wink:


Turisti , pikė sė pari unė s'po e di se ku qėndron problemi dhe pse kėrkohėt njė gjė e till ,qė t'i cekim dallimet!?
Por me gjithė atė po themė kėshtu:
Shejtonka ėshtė shejton (dreq) , e Turisti ėshtė Turist ( Udhėtarė)
Nuk e di nėse mbetėsh i kėnqur me pėrgjegjėje o jo ,por si do qoftė sa do pak u mundova tė japė njė pėrgjegjėj qė kėrkove!!?


Falenderit shume per mendimin tende. Te pershendes. :wink:

Krokodilli
25-10-04, 03:56
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithashtu dhe nga ana imeLazdran. Vazhdojne edhe :Murgesha,Barbaroza,Kaltrushi,Naki,Diana007 dhe krokodillin natyrisht mirembetshi te gjithe

Une kisha pas deshir ti takoj te gjith ne kete forum,,, disa per kureshtje disa qe jane me aktiv e te shoqeruar ,, do ti permend disa prej jush me interesant dhe aktiv kohet e fundit:
Turisti, Lazdrani, Murgesha, Kaltrushi, Barbaroza, Naki, DEA, Luana, ANNA, Maca, Loloku dhe Honesty,,,,, ciaooooo

Barbaroza
25-10-04, 08:37
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithashtu dhe nga ana imeLazdran. Vazhdojne edhe :Murgesha,Barbaroza,Kaltrushi,Naki,Diana007 dhe krokodillin natyrisht mirembetshi te gjithe

DEA me gjithe deshire te kisha njohur edhe une ty.Mbetesh e pershendetur!

Barbaroza
25-10-04, 08:38
Barbaroza me intereson me se shumti pėr ta njoftuar...
Me pelqen shum karakteri saj.... :oops: :oops: :wink:

Po edhe qiftin Luana & Turisti me von... hahahaha :wink:

Jeton M,te falenderoj qe me paske cilesuar si person me karakter te mire besoj!
Mbetesh i pershendetur!

turisti
25-10-04, 10:36
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithashtu dhe nga ana imeLazdran. Vazhdojne edhe :Murgesha,Barbaroza,Kaltrushi,Naki,Diana007 dhe krokodillin natyrisht mirembetshi te gjithe

Une kisha pas deshir ti takoj te gjith ne kete forum,,, disa per kureshtje disa qe jane me aktiv e te shoqeruar ,, do ti permend disa prej jush me interesant dhe aktiv kohet e fundit:
Turisti, Lazdrani, Murgesha, Kaltrushi, Barbaroza, Naki, DEA, Luana, ANNA, Maca, Loloku dhe Honesty,,,,, ciaooooo

Krokodili i nderuar,

Shpresoj se nje dite do te takohemi dhe do te .......tuj qesh sepse ti atje ne Australi te larget,i rrethekuar me uje,i vetmuar dhe i vuajtur,ma perkujton Robinzon Kruzon,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Me respekt dhe nderime,
TURISTI. :wink:

Diana007
25-10-04, 11:39
Dea gjithashtu edhe un kisha pas deshir me te njoft ty dhe shum antar tjer te forumit :lol:

Te pershendes !

anna
25-10-04, 15:14
edhe une do kisha pasur shume deshire te takoja disa nga ju :wink:

Krokodilli
25-10-04, 15:40
Gentianin,Psigologun,Lolokun,Turistin,Shejtonka,Ur ata,Dea,Zana.....


Gjithashtu dhe nga ana imeLazdran. Vazhdojne edhe :Murgesha,Barbaroza,Kaltrushi,Naki,Diana007 dhe krokodillin natyrisht mirembetshi te gjithe

Une kisha pas deshir ti takoj te gjith ne kete forum,,, disa per kureshtje disa qe jane me aktiv e te shoqeruar ,, do ti permend disa prej jush me interesant dhe aktiv kohet e fundit:
Turisti, Lazdrani, Murgesha, Kaltrushi, Barbaroza, Naki, DEA, Luana, ANNA, Maca, Loloku dhe Honesty,,,,, ciaooooo

Krokodili i nderuar,

Shpresoj se nje dite do te takohemi dhe do te .......tuj qesh sepse ti atje ne Australi te larget,i rrethekuar me uje,i vetmuar dhe i vuajtur,ma perkujton Robinzon Kruzon,hahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Me respekt dhe nderime,
TURISTI. :wink:


hahahaha me bani Turisti Robinson Kruzo,,, mire e ke ,, pernime jam i rrethuar nga deti , i vetmuar dhe i vuajtur,, po ashtu me ka humb barka se kisha dal prej keti tmerri :wink:

Krokodilli
25-10-04, 15:42
edhe une do kisha pasur shume deshire te takoja disa nga ju :wink:

ANNA vetem po paraqitna kishe kisha pas deshir mi taku te gjith nga ky forum,, por ne realitet vetem ty :oops:
heheheh :wink:

aferdita
25-10-04, 16:14
deshire kam qe t'i takoj te gjithe,por me se shumti Barbarozen,Honesty_uk. dhe Murgeshen

MemphiSx
25-10-04, 16:18
Une kam deshire me taku Shejtonken edhe aferditen :)

turisti
25-10-04, 16:23
edhe une do kisha pasur shume deshire te takoja disa nga ju :wink:

ANNA vetem po paraqitna kishe kisha pas deshir mi taku te gjith nga ky forum,, por ne realitet vetem ty :oops:
heheheh :wink:

Aha,pra po e dergojme Annen si perfaqesuesin tone ne AUSTRALI,nese ANNA eshte e pajtimit,ndryshe- jo.

Pershendetje per ANNEN ( mbasi tjeret jane formalisht,hahahahahahahahahahahahahahaha ) :wink:

TURISTI :wink:

aferdita
25-10-04, 16:25
Une kam deshire me taku Shejtonken edhe aferditen :)

Po normal qe ty patjeter duhet me re njoftu :wink:

MemphiSx
25-10-04, 16:36
Une kam deshire me taku Shejtonken edhe aferditen :)

Po normal qe ty patjeter duhet me re njoftu :wink:


Mendova qe me harrove ;) Edhe Lazdranin dhe Gentianin e kisha taku me deshir

aferdita
25-10-04, 16:41
Mendova qe me harrove ;) Edhe Lazdranin dhe Gentianin e kisha taku me deshir


shih shih,ti edhe qka mendoj po mundesh me lexu more :wink: :lol:

Vigani
25-10-04, 16:45
Barbaroza
Moderator/e


Anėtarėsuar: 09 Jan 2004
Mesazhe: 4907
Vendodhja: Nė zemėr tė Kosovės
Postuar: Fri Oct 22, 2004 9:11 pm Titulli i mesazhit:

--------------------------------------------------------------------------------

Vigani shkruajti:
Une kisha pas deshire ti njof te gjitha ato qe jane te pa-dhanme,se tybe po afrohet dimri e ftohet vetun ,ku me e dite helbete ndoshta ja kisha qorrue syte ndonjeres e e kisha mashtrue disi qy se me hanger dreqi e meta vejan ma.

Ec more Vigani shpurth pak se kuptova qe kish me qene nje dimer i ashper sivjet.
_________________

Sikur dashuria tė ishte njė lule e vetme nė mes tė oqeanit,tė gjithė tė rinjte do tė kishin mėsuar notin!
Ah moj Barbaroza po une marova 8 dite ne jave nga 25 ore ne dite tuj shpurdhe sa po mundem dhe kot se kot dicka seshte kah ma don hiq bre.

Edhe une tybe te gjithe me deshire do i takoja e posaqerishte Gentianin e Gjebren veq masi te martohem edhe une,ndersa beqareshat e ketije forumi me mire spo flas fare se tybe te gjitha i kisha takue.

DEA
25-10-04, 16:55
miremengjes o interes po thojne tani

MemphiSx
25-10-04, 17:07
miremengjes o interes po thojne tani


DEA asgje moj ska me interes krejt me deshite shkojn :)

A kishe pas deshire edhe ti me taku dike prej forumistave :)

DEA
25-10-04, 17:17
miremengjes o interes po thojne tani


DEA asgje moj ska me interes krejt me deshite shkojn :)

A kishe pas deshire edhe ti me taku dike prej forumistave :)


Po lexo me heret se kam shkruar edhe une, po ishte fjala per Viganin se donte vetem beqareshat (Miremengjes o interes)

ShEjToNkA
25-10-04, 21:26
Une kam deshire me taku Shejtonken edhe aferditen :)


Dėshira edhe nė anėn time!

Gentiana
25-10-04, 21:40
Murgeshen, Barbarozen, Shejtonken, Aferditen, Uraten, Dea-n Hanen, Anen. Nakin, Lazdranin, Vushtrrien, Gentin, Honestyn, Lolokun, MemphiS, Livoreken, e tjer(qe per momentin nuk me kujtohen)
Edhe pse me do kontaktoj ne MSN, ende nuk i kam takuar Live, dhe shpresoj se se shpejti do te takohem te gjtih dhe te bejm nje Party!!
:P 8)

Bronx
25-10-04, 22:06
shpresoj se mue nuk me harroni :roll:

progoni
26-10-04, 00:02
Besoje qe kemi nje teme te ketill por nuk jam i sigurt,megjithe ate ju pershendes te gjithe ata per pjesemarrje ne kete teme....
Besoje qe secili ka deshire te takoje dikend privat dhe te dije me shume mbi te .....ndoshta dis nga shprehja e te folurit ju terheq apo ju pelqen :wink: Ju ftoje per korreketesi lazdrani :wink:

Askend ma qef se krokodillin nuk kam ,
dhe do isha shum i previlegjuar po qe se ma plotėson kėt deshirė.

Krokodill kurrė nuk ta harroj shum ta di pėr nderė,

P.S
shyq op juth,jomshėm bashk a.E ID TI E ID
HAJT KOSH-it HAJT

Krokodilli
26-10-04, 05:01
Besoje qe kemi nje teme te ketill por nuk jam i sigurt,megjithe ate ju pershendes te gjithe ata per pjesemarrje ne kete teme....
Besoje qe secili ka deshire te takoje dikend privat dhe te dije me shume mbi te .....ndoshta dis nga shprehja e te folurit ju terheq apo ju pelqen :wink: Ju ftoje per korreketesi lazdrani :wink:

Askend ma qef se krokodillin nuk kam ,
dhe do isha shum i previlegjuar po qe se ma plotėson kėt deshirė.

Krokodill kurrė nuk ta harroj shum ta di pėr nderė,

P.S
shyq op juth,jomshėm bashk a.E ID TI E ID
HAJT KOSH-it HAJT

hahah te pershendes Progoni,,, pse jo more takohum dalum naj restoran muzike te gjall ne shoqeri,,,, veq me jomsh jo se e kom lan at biznis,,, kom jomsh nifar kohe po tash jo :wink: ,,,,

Murgesha
26-10-04, 09:00
Turisti ka ngjallė lurreshtjen time pėr ta njohur. :D

Tomori
26-10-04, 20:18
Turisti ka ngjallė lurreshtjen time pėr ta njohur. :D
-Murgesh, te njofton Tomori per Turistin, Turistin e ke ne Bibliotek vetem meson, nuk me besove pyete Luanen se tash kohen e kalon me mua, se prej Turistit nuk ka gje per Luanen,,,Ai esdht kushtuar Librit me moton Mesim Mesim dhe vetem mesim,,, a un e kam ndru moton
Luana Luana dhe vetem Luana,,,, :wink:

mir nuk perjashtohen edhe tjerat jam Demokrat, nuk jam exstrem, hahahaha moj Murgesh qka na ka xhet, me ket Tomorin,,,,tungji :wink:

Gentiani
26-10-04, 20:27
Askend ma qef se krokodillin nuk kam ,
dhe do isha shum i previlegjuar po qe se ma plotėson kėt deshirė.

Krokodill kurrė nuk ta harroj shum ta di pėr nderė,

P.S
shyq op juth,jomshėm bashk a.E ID TI E ID
HAJT KOSH-it HAJT

hahah te pershendes Progoni,,, pse jo more takohum dalum naj restoran muzike te gjall ne shoqeri,,,, veq me jomsh jo se e kom lan at biznis,,, kom jomsh nifar kohe po tash jo :wink: ,,,,

Shiko more Progoni, nėse shkon nė Australi pėr me e takuar Krokodillin, mė bėn zė edhe mua se ndoshta e takojmė edhe Danny_aus, se mė ka pas treguar pėr njė lėvizje tė grave nė Australi dhe sa desha ta marrė adresėn e atyre grave humbi Danny_aus dhe nuk e pashė mė :wink: :lol:

Tomori
26-10-04, 20:50
Shiko more Progoni, nėse shkon nė Australi pėr me e takuar Krokodillin, mė bėn zė edhe mua se ndoshta e takojmė edhe Danny_aus, se mė ka pas treguar pėr njė lėvizje tė grave nė Australi dhe sa desha ta marrė adresėn e atyre grave humbi Danny_aus dhe nuk e pashė mė :wink: :lol:

-Genti qaooooo shoqi, me lajmro edhe mua jam i gatshem te vi,,,
,ej Genti, keta gra si jan ne levizje interesohu mir de
kush jan, si jan, sa jan mosha mos na dalin plaka e quditemi,
atehere na marin plakat peng e kuku per ne,,,
Genti kshtu shkojn kta pun shih nje her situaten e shkojm sbashku,,,
- Me qen vendase autokton Arubuxhinka, shkojm e provojm ene at rac ku dote le dale hehehe Genti :wink:

Murgesha
26-10-04, 21:13
Turisti ka ngjallė lurreshtjen time pėr ta njohur. :D
-Murgesh, te njofton Tomori per Turistin, Turistin e ke ne Bibliotek vetem meson, nuk me besove pyete Luanen se tash kohen e kalon me mua, se prej Turistit nuk ka gje per Luanen,,,Ai esdht kushtuar Librit me moton Mesim Mesim dhe vetem mesim,,, a un e kam ndru moton
Luana Luana dhe vetem Luana,,,, :wink:

mir nuk perjashtohen edhe tjerat jam Demokrat, nuk jam exstrem, hahahaha moj Murgesh qka na ka xhet, me ket Tomorin,,,,tungji :wink:

Pėrnime ēka na gjet me kėtė Tomorrin. Me sa po e shoh unė, ti me hėngėr qytek edhe frikė bile, prite kur ti lėshon tani Luana 12 shkurtabiqėt, o pėr besė, edhe vrima e miut ka me tu dukur e madhe. Se Luana e don vetėm Turistin, nė kėte as qė kam mė dyshim.
O Tomorr zeza, po ta thot Murgesha e ti merre si tė duash, nuk vlla te na me ju ba dikujt hisenik nė dashni, ti e din mirė se ēka tė pret.

Tomori
26-10-04, 21:32
Pėrnime ēka na gjet me kėtė Tomorrin. Me sa po e shoh unė, ti me hėngėr qytek edhe frikė bile, prite kur ti lėshon tani Luana 12 shkurtabiqėt, o pėr besė, edhe vrima e miut ka me tu dukur e madhe. Se Luana e don vetėm Turistin, nė kėte as qė kam mė dyshim.
O Tomorr zeza, po ta thot Murgesha e ti merre si tė duash, nuk vlla te na me ju ba dikujt hisenik nė dashni, ti e din mirė se ēka tė pret. [/color]

-Murgesh, vallahi shum gabim e ke a je ne dijeni qe me e lexu ket shkrimin Turisti, ke me pas shum probleme ti vet me Turistin,,,Po Turisti esht njeri shum i kulturuar, ai me esht shum shum mirenjohes qe ja baj izmetin Luanes,,,eee moj Murgesh edhe ne kemi njerez te kulturum si ki Turisti,,,shum perparimtar qe esht ai esht kushtuar mesimit, nuk i premton koha per Luanen, per momentin mbas tre vjetesh kur dot magjistrone e tek atehere dot ket ndoshta koh per Luanen,,,hahahaha
hin nje her te thashethemja e analizo vet se sa i kulturum qe esht Turisti ojj Murgesh nuk jan te gjith si Tomori, me edukat te kotit hejjj qka mendove,,,,,hahahahaha tungji Murgesh :wink:

turisti
26-10-04, 21:55
Turisti ka ngjallė lurreshtjen time pėr ta njohur. :D
-Murgesh, te njofton Tomori per Turistin, Turistin e ke ne Bibliotek vetem meson, nuk me besove pyete Luanen se tash kohen e kalon me mua, se prej Turistit nuk ka gje per Luanen,,,Ai esdht kushtuar Librit me moton Mesim Mesim dhe vetem mesim,,, a un e kam ndru moton
Luana Luana dhe vetem Luana,,,, :wink:

mir nuk perjashtohen edhe tjerat jam Demokrat, nuk jam exstrem, hahahaha moj Murgesh qka na ka xhet, me ket Tomorin,,,,tungji :wink:

Hahahahahahahahaha,TOMORI,po qfare " DEMOKRAT ", ti je VEGETA 40 ,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah,ashtu po shkrun ne liber,ahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
26-10-04, 21:58
Pėrnime ēka na gjet me kėtė Tomorrin. Me sa po e shoh unė, ti me hėngėr qytek edhe frikė bile, prite kur ti lėshon tani Luana 12 shkurtabiqėt, o pėr besė, edhe vrima e miut ka me tu dukur e madhe. Se Luana e don vetėm Turistin, nė kėte as qė kam mė dyshim.
O Tomorr zeza, po ta thot Murgesha e ti merre si tė duash, nuk vlla te na me ju ba dikujt hisenik nė dashni, ti e din mirė se ēka tė pret. [/color]

-Murgesh, vallahi shum gabim e ke a je ne dijeni qe me e lexu ket shkrimin Turisti, ke me pas shum probleme ti vet me Turistin,,,Po Turisti esht njeri shum i kulturuar, ai me esht shum shum mirenjohes qe ja baj izmetin Luanes,,,eee moj Murgesh edhe ne kemi njerez te kulturum si ki Turisti,,,shum perparimtar qe esht ai esht kushtuar mesimit, nuk i premton koha per Luanen, per momentin mbas tre vjetesh kur dot magjistrone e tek atehere dot ket ndoshta koh per Luanen,,,hahahaha
hin nje her te thashethemja e analizo vet se sa i kulturum qe esht Turisti ojj Murgesh nuk jan te gjith si Tomori, me edukat te kotit hejjj qka mendove,,,,,hahahahaha tungji Murgesh :wink:


QYQY,a ti po mi jep karakteristika qe nuk ki as per veti, aahahahahahahahahahahahahahahahahaha,TOMOREEEEEEEE EE e shkrete,hahahhahahahahahahahahaha. :wink:

progoni
26-10-04, 22:33
Askend ma qef se krokodillin nuk kam ,
dhe do isha shum i previlegjuar po qe se ma plotėson kėt deshirė.

Krokodill kurrė nuk ta harroj shum ta di pėr nderė,

P.S
shyq op juth,jomshėm bashk a.E ID TI E ID
HAJT KOSH-it HAJT

hahah te pershendes Progoni,,, pse jo more takohum dalum naj restoran muzike te gjall ne shoqeri,,,, veq me jomsh jo se e kom lan at biznis,,, kom jomsh nifar kohe po tash jo :wink: ,,,,

Shiko more Progoni, nėse shkon nė Australi pėr me e takuar Krokodillin, mė bėn zė edhe mua se ndoshta e takojmė edhe Danny_aus, se mė ka pas treguar pėr njė lėvizje tė grave nė Australi dhe sa desha ta marrė adresėn e atyre grave humbi Danny_aus dhe nuk e pashė mė :wink: :lol:

Krokodilli ta di pėr nder qė ke shprehur gadishmėri,
Na lajmro ate Danyy-aus se ne drejt me Gentianin te ajo shoqata,
Tomori kem me vete,meq ishte fjala tek grat,se na frigoj atėher ai Danny-
Tomori goxha si burrė na ka qėllu.

Krokodilli
27-10-04, 05:07
Askend ma qef se krokodillin nuk kam ,
dhe do isha shum i previlegjuar po qe se ma plotėson kėt deshirė.

Krokodill kurrė nuk ta harroj shum ta di pėr nderė,

P.S
shyq op juth,jomshėm bashk a.E ID TI E ID
HAJT KOSH-it HAJT

hahah te pershendes Progoni,,, pse jo more takohum dalum naj restoran muzike te gjall ne shoqeri,,,, veq me jomsh jo se e kom lan at biznis,,, kom jomsh nifar kohe po tash jo :wink: ,,,,

Shiko more Progoni, nėse shkon nė Australi pėr me e takuar Krokodillin, mė bėn zė edhe mua se ndoshta e takojmė edhe Danny_aus, se mė ka pas treguar pėr njė lėvizje tė grave nė Australi dhe sa desha ta marrė adresėn e atyre grave humbi Danny_aus dhe nuk e pashė mė :wink: :lol:

Krokodilli ta di pėr nder qė ke shprehur gadishmėri,
Na lajmro ate Danyy-aus se ne drejt me Gentianin te ajo shoqata,
Tomori kem me vete,meq ishte fjala tek grat,se na frigoj atėher ai Danny-
Tomori goxha si burrė na ka qėllu.

hahahaha Gentiani,, eshte e vertet se eshte nje levizje e grave ketu,, patjeter duhet te vini,, Duhet te jeni te zot si Tomori te takoni ato femrat - Levizja e grave,,,, por kujdes se shumica jan SHE MALE si burra.....
sa per danni aus ,, eshte ne kosove, edhe ai ka ik shkaku i keti grupi,, levizja e grave....

turisti
27-10-04, 07:45
Hmmmm,- LEVIZJA E GRAVE-,hmmmm, ne zofshim TOMORIN,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.... :wink:

Nexhati
29-10-04, 15:05
kish pas qev me ta ku lasdranin por edhe nakin dhe ,Getjanen

Gentiani
29-10-04, 17:17
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani

Honesty^uk.
29-10-04, 18:53
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani

Gentiani, e njejte eshte edhe deshira ime,
Kalo bukur

Murgesha
29-10-04, 20:08
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani

Po ashtu edhe dėshira ime ėshtė Gentian qė tė takohemi, dhe si dihet ndoshta edhe do tė takohemi. :lol:

DEA
29-10-04, 20:12
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani


Gentiani hajt djal se ja bojme diqysh :wink:

aferdita
29-10-04, 20:14
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani


Gentiani edhe un gjithashtu kam deshire qe te njoftoj
ndoshta shihemi ndonjehere,se do te vi per viziz andej ka ju
te pershendes

ShEjToNkA
29-10-04, 22:05
Ndoshta tė gjithė do tė kishim rastin tė takoheshim, sikur tė kishim qenė mė afėr. Po ndalem tek ata tė cilėt kam njė konsideratė tė veēantė dhe do tė kisha pasur dėshirė ti njihja po mu dha rasti.

Murgesha, Urata, Barbaroza, Gentiana, DEA, Aferditen, Mickoja, Maca sowieso e takoj nė ndonjė Party :wink: :lol: uhh Shejtonkėn gati me e harruar :oops: , Luana, Hanna

Gjebrailin, Viganin, Honesty, Dilaverin, Lazdranin, Vushtrrinė e takova dje :lol: , MemphisX, Progoni, Lolokun, Nakin...

Janė edhe shumė tjerė, qė po ashtu do tė dėshiroja ti njohtojė, por qė momentalisht deri sa po e shkruaj kėtė shkresė nuk mė kujtohen.

Gentiani


( Flm nga Zoti qė s'mė ke harru ) :lol: :lol:

Gentiani, dėshira gjithėsesi edhe nė anėn time!

Mafiozi
29-10-04, 22:17
ShejToNka perher me ka pelqy... do te jem shum i lumtur nese e shoh
njeher sy me sy...
Vetem duhet te pergjigjem mir para detektives.. :? 8) :P :P :wink:

Edhe ne kėt rast e pėrshėndes nga zemra.. :wink:

ShEjToNkA
29-10-04, 22:28
ShejToNka perher me ka pelqy... do te jem shum i lumtur nese e shoh
njeher sy me sy...
Vetem duhet te pergjigjem mir para detektives.. :? 8) :P :P :wink:

Edhe ne kėt rast e pėrshėndes nga zemra.. :wink:

:roll: :roll: :roll:

Po djalė ,ke tė drejtė se e kam diktu se edhe me atė Nick qė ke qenė shumė tė pata pėlqy :roll:
E vėrtet edhe unė do doja tė takohemi, e sa pėr Detektive jo be s'ka rėndėsi se s'i pėrgjegjėsh tė kuptoi edhe nėse gabonė ,se zakonisht para Detektivave kemi tremė e nga njė herė nuk japim pėrgjegjėj tė duhura :lol: :lol:
Flm , edhe ti je i pėrshndetur nga unė!

Mafiozi
29-10-04, 22:37
ShejToNka perher me ka pelqy... do te jem shum i lumtur nese e shoh
njeher sy me sy...
Vetem duhet te pergjigjem mir para detektives.. :? 8) :P :P :wink:

Edhe ne kėt rast e pėrshėndes nga zemra.. :wink:

:roll: :roll: :roll:

Po djalė ,ke tė drejtė se e kam diktu se edhe me atė Nick qė ke qenė shumė tė pata pėlqy :roll:
E vėrtet edhe unė do doja tė takohemi, e sa pėr Detektive jo be s'ka rėndėsi se s'i pėrgjegjėsh tė kuptoi edhe nėse gabonė ,se zakonisht para Detektivave kemi tremė e nga njė herė nuk japim pėrgjegjėj tė duhura :lol: :lol:
Flm , edhe ti je i pėrshndetur nga unė!

Me vjen mir ShejtoNka :P , je vajz e drejt :wink:
pėr detektive bėj hajgare, se interesohėsh pėr gjith nė forum,
po kjo i pelqen te gjithve, pa ty nuk bon hiq :P :P :wink:
Shpresoj me te pa te vertet, me qef... :D

Tė pėrqafoj me gjith respekt. :wink:

ShEjToNkA
29-10-04, 22:45
Mafiozi , tė flm pėr fjalėt e juaja.
Edhe unė shpresoi se do shifemi!

Po nime gati harrovaaaaa, sa i pėrketė pėrqafimit ,flm ama mė vjenkeq se s'mundi me mbrri tek unė se qėlloi njė kthes e madhe dhe u pėrplasė nė shkėmbinjė :lol: :lol:

Mafiozi
29-10-04, 23:16
Mafiozi , tė flm pėr fjalėt e juaja.
Edhe unė shpresoi se do shifemi!

Po nime gati harrovaaaaa, sa i pėrketė pėrqafimit ,flm ama mė vjenkeq se s'mundi me mbrri tek unė se qėlloi njė kthes e madhe dhe u pėrplasė nė shkėmbinjė :lol: :lol:

hahahaahahaaahahaha no problem, te kuptoj :wink: :P :P :wink:

Gjumashja
30-10-04, 13:47
Honesty^Uk,Lazdranin,Rrushin,Murgeshen,Barbarozen, aferditen,turistin,vushtria,Nakin,Shejtonken,Gente n,Kaltrinen edhe plot tjere ju pershendes :wink:

turisti
30-10-04, 14:09
Honesty^Uk,Lazdranin,Rrushin,Murgeshen,Barbarozen, aferditen,turistin,vushtria,Nakin,Shejtonken,Gente n,Kaltrinen edhe plot tjere ju pershendes :wink:

Gjithashtu te pershendes dhe te faleminderona duke shpresuar se nje dite ndoshta dikush,dikun, ose ne organizimin e jetes, do te takohemi ,hahahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahah, e te bejeme " muhabet " deri ne SYFYR ,hahahahahaha, a deri ateherit,na mbet te respektohemi e ta perfortesojme besimin e kesaj shoqerie .

TURISTI.

Diana007
30-10-04, 14:12
O krejt kam qef me i njoft , me dit se si duken hehehehheeheh :shock: :shock: :P :P :P :wink: :wink:

Gjumashja
30-10-04, 14:25
Honesty^Uk,Lazdranin,Rrushin,Murgeshen,Barbarozen, aferditen,turistin,vushtria,Nakin,Shejtonken,Gente n,Kaltrinen edhe plot tjere ju pershendes :wink:

Gjithashtu te pershendes dhe te faleminderona duke shpresuar se nje dite ndoshta dikush,dikun, ose ne organizimin e jetes, do te takohemi ,hahahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahah, e te bejeme " muhabet " deri ne SYFYR ,hahahahahaha, a deri ateherit,na mbet te respektohemi e ta perfortesojme besimin e kesaj shoqerie .

TURISTI.

Bash deri ne Bajram kishim bo muhabet se jeni shume i mire :wink: te gjithe

turisti
30-10-04, 14:28
Faleminderit GJUMASHJA.

Te pershendes, TURISTI .

Luana
30-10-04, 14:33
Honesty^Uk,Lazdranin,Rrushin,Murgeshen,Barbarozen, aferditen,turistin,vushtria,Nakin,Shejtonken,Gente n,Kaltrinen edhe plot tjere ju pershendes :wink:

Gjithashtu te pershendes dhe te faleminderona duke shpresuar se nje dite ndoshta dikush,dikun, ose ne organizimin e jetes, do te takohemi ,hahahahahahahahahahaahahahahahahhahahahahahah, e te bejeme " muhabet " deri ne SYFYR ,hahahahahaha, a deri ateherit,na mbet te respektohemi e ta perfortesojme besimin e kesaj shoqerie .

TURISTI.

Bash deri ne Bajram kishim bo muhabet se jeni shume i mire :wink: te gjithe


Keep dreaming gjumashja :wink:


http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Barbaroza
30-10-04, 14:37
Edhe pse pak tip misterioze,kisha bere nje perjashtim per anetaret e dardanise.Ndoshta e bejme nje Party ne te ardhmen,ku i dihet! :wink:

Luana
30-10-04, 14:41
Edhe pse pak tip misterioze,kisha bere nje perjashtim per anetaret e dardanise.Ndoshta e bejme nje Party ne te ardhmen,ku i dihet! :wink:


Barbaroza me gjithe qef kisha ardhe ne party :D nese e bani une jam #1 qe vij :D

http://www.zauberbrauts-welt.de/privat%20cl/linie169.gif

Barbaroza
30-10-04, 14:44
Patjeter Luana se edhe ti do te jesh e ftuar dhe besoj se prania jote do ta beje atmosferen eksploduese! :wink:

Diana007
30-10-04, 14:49
Ne cilin vend do ta organizone ate Party :P :lol:

Barbaroza
30-10-04, 14:51
Ne Kosove! :wink: :)