PDA

View Full Version : Qfar moto keni ju??


Kaltrushi
20-10-04, 15:27
Kur ju nuk jeni ne qejf apo jeni ne mesin e disa problemeve qka i thuani vetvetes

Motoja ime esht: JETO JETEN TENDE SE NUK DO DELESH GJALL NGA AJO.

Dua ta di nga ju se qka e permendeni vetit per te mos humb shpresat per jete.

Ju pershendes dhe pres pergjigje

DEA
20-10-04, 16:59
ne kohet me te veshtira motoja ime eshte:

"LEJE ANASH TE KALUAREN,SHIQO TE ARDHMEN,MOS U DORZO,PERBALLO VESHTIRESIT"

Urata
20-10-04, 17:58
SFIDO, dhe vazhdo para, ēdo gjė ndodh pėr nje arsye!

Engjellushja
20-10-04, 19:57
Ti mundesh t behesh Gjdokushi, kurse ata ty smund as t Levizin, se kur keni VULLNETIN RRUGDALJEN keni PARASYSH

Gentiana
20-10-04, 19:59
Carpe Diem!!!

aferdita
20-10-04, 20:04
askush nuk eshte perfekt

napoleoni
20-10-04, 22:01
Vraje vdekjen !

dr1ta
21-10-04, 00:38
Mos qesh ce te bjen ne vesh.

Krokodilli
21-10-04, 05:24
rrespektoj te gjith qe te vitosh rrespektin nga te gjith

turisti
22-10-04, 09:39
Motoja ime e jetes eshte : SINQERITET dhe DASHURIA . :P

qika_pr
22-10-04, 16:06
Lufto Lufto Lufto Lufto Lufto LuftoLufto Lufto LuftoLufto Lufto Luftodhe ke me fitu

Krokodilli
22-10-04, 16:38
Lufto Lufto Lufto Lufto Lufto LuftoLufto Lufto LuftoLufto Lufto Luftodhe ke me fitu

OJ QIKA_PR BOTA PO LYP PAQE TI PO THU LUFTO
(PEACE PEACE PEACE PEACE) :wink:
TE PERSHENDES

Tomori
22-10-04, 16:47
Lufto Lufto Lufto Lufto Lufto LuftoLufto Lufto LuftoLufto Lufto Luftodhe ke me fitu

Qika, jam aleat me ty Luftojm, Luftojm, Luftojm,,,,,,,,
dhe kemi me fitu :wink:

Jeton M
23-10-04, 11:55
Jeto qka te don zemra, e jo qka don mendja... :wink:

Ju pershendes

Loloku
23-10-04, 13:01
Nė momentet mė tė vėshtira tė jetės sime, tė cilat i kam jo tė pakta, unė gjithėmonė mendoj dhe jam i bundur nė vetėveten dhe moton: Edhe kjo ka zgjidhje dhe do tė kalojė!

vushtrria
23-10-04, 20:23
paqe dhe dashuri ne mes vete :lol:

ShEjToNkA
23-10-04, 22:12
Pėr tė arriturė atė qė dėshironė Lufto ,mos u dorėzo!

Jeton M
24-10-04, 01:44
Pėr tė arriturė atė qė dėshironė Lufto ,mos u dorėzo!

Plotėsisht ne mendimin tėnd Shejtonka...

Jeta e lyp ashtu, nuk duhėt me ju dorėzu...


Te pėrshėndes shejtonka... :wink:

ShEjToNkA
24-10-04, 20:43
Pėr tė arriturė atė qė dėshironė Lufto ,mos u dorėzo!

Plotėsisht ne mendimin tėnd Shejtonka...

Jeta e lyp ashtu, nuk duhėt me ju dorėzu...


Te pėrshėndes shejtonka... :wink:


Jo volla s'duhėt dorzuarė!
Flm , gjithashtu edhe une tė pershndes!

Kaltrushi
25-10-04, 13:15
keshtu mund ta lexoni ma mire

Ju te gjithe qe keni shkruar keni motot shum te mira dhe qe te jepin vullnet te shikosh perpara. Ju falimenderoj te gjithve.

Me vjen mire nese shkruani edhe ma shum Motot e juaja.

Edhe nje me ra ndermend


Tregom kend e ki shoqeri, une do te tregoj se kush je[/quote]

Barbaroza
25-10-04, 13:19
Ēfare i ke sjelljet,aq vlen!!

Naki
25-10-04, 13:26
Puna eshte Qelsi i suksesit.

Lona
29-10-04, 10:40
< Per te qene i lumtur nuk duhet te kesh ate qe e do
por te duash ate qe e ke... >

Sopranos
29-10-04, 12:47
aiiii qe fol pak gjithmon ja qellon............

Mafiozi
30-10-04, 17:27
aiiii qe fol pak gjithmon ja qellon............

Ai qė fol shum... han pak 8)

Arlinda
03-11-04, 11:17
nese keni endrra luftoni per ti realizuar

Kaltrushi
03-11-04, 12:38
aiiii qe fol pak gjithmon ja qellon............

Ai qė fol shum... han pak 8)

hahahaaha kjo me pelqen :D :wink:

Kaltrina
03-11-04, 12:47
< Per te qene i lumtur nuk duhet te kesh ate qe e do
por te duash ate qe e ke... >


Shume e vertete :wink:

mentor morina
03-11-04, 14:36
Ju pershendes perzemersisht juve kaltrush per kete tem ,me te vertet ja keni qelluar she per momentin eshte shum me rendesi ,se shum nga ne perballemi me kete problem .Mendoj se un per veten time kisha ber at qe kisha mendu qe nuk mund tja arri ne at moment ,e di se ne shum situata te jetes son ne perballemi me shum probleme te cilat na mundojm aq shum e sidomos ne ket mosh qe jemi ne .Mendoj se vetrespekti dhe besimi ne vetveten dhe krijuwsin ton na ben qe te ndihemi me mir, ju kisha preferu te gjithve qe qdo problem qe ju mundon ta mundeni me durimin dhe besimin tuaj ngase qdo durim te qon ne gjera te mira dhe ne sukses qdo gje e ngutshme te qon ne humbje .

Kercovari
03-11-04, 18:30
Mos meso te urrejsh nga te tjeret ato te urrejne edhe ty.

Buli_00
04-11-04, 08:54
Edhe pse vetė mendoj se lufta pėr tė arritur edhe deri te e "pa arritshmja" sdo tė duhej pushuar asnjėherė, kėsaj teme ndoshta mė mirė do ti shkonte: -"Pėr ta dashur ate qė e ke nuk do tė duhej lakmuar nė tė pa arritshmėn"!

Motorristi
04-11-04, 10:35
motoja ime,,,, dashuro per te vazhduar jeten