PDA

View Full Version : Shitorja e forumit. Gjithcka kushton 1 euro e 50 cent.


Murgesha
25-04-04, 20:20
Ketu mund te shitni dhe te blini gjithcka qe jeni te interesuar.
Prej thonjeve e deri te floket. Cmimi per te gjitha kushton vetem 1 euro e gjysme.
Gjithcka qe keni nevoje te shitni, gjithcka qe doni te bleni i gjeni ne ket shitore :lol: :lol:
Urdheroni shitni, blini, nderroni, huazoni. :lol: :lol:
Te gjitha lejohen :wink:

SheTa
25-04-04, 20:24
Murgesha hmm Skom pare mo kret i kam hargju :)
veq edhe per ni caffe :P ahaha

Vera
25-04-04, 20:35
hmmmmmmmm Murgesha bash ide e mir a fal a

SheTa
25-04-04, 20:37
Vera Spo me preshndet a !?

SheTa
25-04-04, 20:41
QE SHETA QYSH ESHTE SOT :oops: :oops: :oops:

Barbaroza
26-04-04, 09:11
Mua m'u ka keputur dje nje vath ari,por siq po e shoh ketu nderrohen vetem gjerat e lira,e vathi im kushton shume shtrenjte,edhe plus asaj jam tip qe blej vetem gjera te shrenjta,atehre ketu s'qenka vendi per mua 8)

Murgesha
26-04-04, 09:30
Qy, qy vetem gjera te shtrenjta.
Ani pra une e kam nje unaze 18 karateshe. Pasi qe te gjithe gishtat i kam me unaza e skam vend per te po e shes. :lol:
Ürdheroni.

Barbaroza
26-04-04, 09:34
A edhe ti paske plot unaza 18 karateshe sikur une Murgesha a?Vertete kam ra ne hall,desha t'i shes dukund,por po e shoh se njerezit s'kane para moj,krize e madhe ka ardhe,po nejse se po i ruaj si kapital :wink:

Vera
26-04-04, 17:27
S-h-e-t-a te pershendes shum dhe mjaft qe ia bonum perhajr Murgeshes shshitoren te part hahah

Vera
26-04-04, 17:28
uuuuuuuuuu Murgesha a veq 18 karatesh a valla te liga moter hahah as ti Barbaroza nuk ke ma te forta a

SheTa
26-04-04, 17:29
S-h-e-t-a te pershendes shum dhe mjaft qe ia bonum perhajr Murgeshes shshitoren te part hahah
Vera edhe une te preshndes ty shumm :( me ni kisss

Vera
26-04-04, 17:32
po a eshte qashtu bre S-h-e-t-a hahahah kissssssssss

SheTa
26-04-04, 17:35
po a eshte qashtu bre S-h-e-t-a hahahah kissssssssssVera normal loqkis qe eshte ashtu,,
ku je ti se me ki hup kret spo te merr malli hiq per mu ase ne chat spo hyn

yllka
26-04-04, 17:36
Murgesha akeni llokuma me arra :(

Vera
26-04-04, 17:43
yllka llokumin me arra qe ku e ke S-h-e-t-a eshte bre llokum qyyyyyy hahahh

lazdrani
26-04-04, 20:49
LLOKUMI IM ME LAJTHIA :arrow: MURGESHA :wink:

Gentiana
28-04-04, 15:44
Lajmerohen te gjith Antart qe e shes Mausin e PC-s. Dua qe ta shes, mbase jam ka vuaj me te, un e qoj dikund e pa kontroll shenja e ti me shkon dikah tjeter,dua te them se nuk esht total i prishun, dhe ndoshta del dikush i Zoti dhe e nreq,ateher esht kjo fal prap se prap :wink: . jam nervozuar kehstu qe dua ta shes, qmimi min esht 10Euro, kush jep me se shumti per te ati do tja jap Mausin.


Genta

lazdrani
28-04-04, 16:14
Shihe Genten Shihe ani Mausi 10euro,qiko une tere diten punova ne aren e Barbarozes dhe nuk fitova aq ti me nje Maus te prisht done me mashtua ah :lol: :lol: :lol: Mbaje more Mausi se po mujke njeriu edhe kanalet e Tv me derigjua :D

Gentiana
28-04-04, 16:18
Shihe Genten Shihe ani Mausi 10euro,qiko une tere diten punova ne aren e Barbarozes dhe nuk fitova aq ti me nje Maus te prisht done me mashtua ah :lol: :lol: :lol: Mbaje more Mausi se po mujke njeriu edhe kanalet e Tv me derigjua :D

Lazdran nuk te thash bleje me zor,qy!!
Ok pra mbase je ti po e ul qmimin dhe po e bej 9.50cent,ok?? shpresoj se kjo tani esht mir :wink: :wink:

AK^47
28-04-04, 16:29
pershendetje popullat jam i interesum me ble ni program per me ja dergu ni shokut per me viktimizu foto se ju ka prish edhe kushton pak me shtrejt se 50 CENT edhe e pash se ktu kokan senet shum lir edhe deshta me ble kush e ka qoni gisht :P:P:P:P:P:P

Gentiana
11-07-04, 14:18
Njoftohen te gjith antart se e shes ket PC. Asnje te mbet nuk ka, punon si viran, vetem se esht mbush plot virusa, po kjo asgje nuk esht (edhe pse un per kte jam ka e heki)!!! nje 100x jam munduar me i hek ata virusa, po disi nuk po kam nerva me me te.... Preferohet qe ai njeri qe don ta merr kte, duhet ti ket nervat e gjona...

Kush don le te lajmerohet ketu, qmimi sipas marraveshjes...

ShEjToNkA
11-07-04, 23:49
Njoftohen te gjith antart se e shes ket PC. Asnje te mbet nuk ka, punon si viran, vetem se esht mbush plot virusa, po kjo asgje nuk esht (edhe pse un per kte jam ka e heki)!!! nje 100x jam munduar me i hek ata virusa, po disi nuk po kam nerva me me te.... Preferohet qe ai njeri qe don ta merr kte, duhet ti ket nervat e gjona...

Kush don le te lajmerohet ketu, qmimi sipas marraveshjes...


Gentiana Zoti bereqt qiki tė dhashtė se edhe fal mom ma dhon kėt p.c se marė se le ma qminin sipas marveshjes qyy, se spo di qa me i ba njo temes qė mu ka ba plot virusa e leje me i ba dyyyy....kurrrrrrrrrrr

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Gentiana
12-07-04, 00:03
Shejtonka ateher e din se qka jam ka heki keq un me te. po ti mos ju trego more ketyre tjerve, se nuk e din bash krejt, po shuj se ndoshta i rrehet mendja dikujt e e merr!! :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 00:15
ok genta pe di mirė boll volla sis n'qė kajmet je ....ok sis jo jooooo s'do i trgoj askujt mos ke dert..... :wink:

____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Gentiana
12-07-04, 00:18
ok genta pe di mirė boll volla sis n'qė kajmet je ....ok sis jo jooooo s'do i trgoj askujt mos ke dert..... :wink:

____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Ok Sis te flm. A mos din pa hiri ndokujt qe i duhet gjithsesi nje PC??? :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 00:36
Vollla be genta sis tashė mė bane qė tė mendohem Kush mundet me qen i interesum pėr pc ,haj se shikojm sis pade bakkalėm kush e ka taksirat me marė atė pc-nė tonde :wink:

_____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Gentiana
12-07-04, 10:55
Vollla be genta sis tashė mė bane qė tė mendohem Kush mundet me qen i interesum pėr pc ,haj se shikojm sis pade bakkalėm kush e ka taksirat me marė atė pc-nė tonde :wink:

_____________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

OK me pshton pasha Mamin, se qka jam ka hjeki un, nuk esht tuj hjek kush. :wink:

ShEjToNkA
12-07-04, 12:51
Genta sis po ta besoj qa je ka hek , se nė tė njetin kjamet jam edhe une hahaahah......... :wink:

__________________________

Ma e Mirė Ėshtė Njė e Vėrtet e Hidhurė Se Sa Njė Gėnjeshtėr e Ėmbėl

Vera
12-07-04, 14:17
Oj Genta heke moj ket PC se po e mer ne caf dikend me keta virusa, kuku :evil:

ShEjToNkA
12-07-04, 23:30
pstttttttttttttttt vera se po tė ndin ndokush , e masandej smundet me shit genta PC............

Vera
19-07-04, 09:56
pstttttttttttttttt vera se po tė ndin ndokush , e masandej smundet me shit genta PC............

Po une po du moj mos me shit Genta PC-ne me mar ne caf dikend qy

turisti
17-08-04, 17:23
A ban 2 metra benzin? :cry:

Gentiana
12-12-04, 14:43
:wink:

Mafiozi
12-12-04, 15:01
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

turisti
12-12-04, 15:12
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

4 hapa ftohtesi. :wink:

Mafiozi
12-12-04, 15:17
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

4 hapa ftohtesi. :wink:

me 5 kilometra shaka

P.S te gjitha per 1.50 euro :lol:

turisti
12-12-04, 16:05
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

4 hapa ftohtesi. :wink:

me 5 kilometra shaka

P.S te gjitha per 1.50 euro :lol:

Dhe 2 injeksione te vertetes,- gratis..... :wink:

Mafiozi
12-12-04, 16:08
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

4 hapa ftohtesi. :wink:

me 5 kilometra shaka

P.S te gjitha per 1.50 euro :lol:

Dhe 2 injeksione te vertetes,- gratis..... :wink:

Turisti me vjen keq por injekcionet te vertetes jan rrallu
po shiten shtrejt ne ditet e sodit :lol:
hhahahahahaahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahaha aaa :wink:

Kercovari
12-12-04, 16:13
Mvaret nga efekti dhe kualiteti,apo jo?

Mafiozi
12-12-04, 16:19
Mvaret nga efekti dhe kualiteti,apo jo?

Nvaret sidomos prej rendesijes te vertetes, munden me kushtu shum shtrejt :lol: :wink:

ShEjToNkA
12-12-04, 21:28
Kėrkojė pėr blerje njė Testaur?!
Qyshė mbrėm thuje se u shkatrru dhe germat thuje se nuk funksionojnė sic duhėt! :(
Ju lutėm ,nėse ndokush nga juve ka njė Testaur pėr shitje ,le tė mė lajmrojė?!

turisti
12-12-04, 21:34
A ban 2 metra benzin? :cry:

Po ban shoki, sa Kg gjatesia? :lol:

4 hapa ftohtesi. :wink:

me 5 kilometra shaka

P.S te gjitha per 1.50 euro :lol:

Dhe 2 injeksione te vertetes,- gratis..... :wink:

Turisti me vjen keq por injekcionet te vertetes jan rrallu
po shiten shtrejt ne ditet e sodit :lol:
hhahahahahaahahahahhahahahahhahahahhahahahahhahaha aaa :wink:

Gabim e ke,keto jane DORES se DYTE,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

DEA
12-12-04, 22:04
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a

Kercovari
12-12-04, 23:28
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

turisti
12-12-04, 23:55
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
13-12-04, 13:19
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

turisti
13-12-04, 13:36
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

Po,mbas pageses,te gjitha sendet jesin - GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Kercovari
13-12-04, 13:46
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

Po,mbas pageses,te gjitha sendet jesin - GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Kurr te i paguash i ke falas.Ka dicka edhe gratis,por jo per ju te dy:Haahaaaahaaaa!

turisti
13-12-04, 13:49
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

Po,mbas pageses,te gjitha sendet jesin - GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Kurr te i paguash i ke falas.Ka dicka edhe gratis,por jo per ju te dy:Haahaaaahaaaa!

QORBA E LIRE T'I DJEG BUZET,hahahahahahahahahahahahahahaha.

Kercovari
13-12-04, 13:57
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

Po,mbas pageses,te gjitha sendet jesin - GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Kurr te i paguash i ke falas.Ka dicka edhe gratis,por jo per ju te dy:Haahaaaahaaaa!

QORBA E LIRE T'I DJEG BUZET,hahahahahahahahahahahahahahaha.
Jo nese e puth ne buthe sahanin.Haaahaaahaa!

DEA
13-12-04, 13:58
ncncncncnc

turisti
13-12-04, 14:11
Hyna me ble diq te lire e spaska gjo a veq po luni me ne fukarenjet a
Ka dicka te lire,bile edhe gratis me deshir!?.

GRATIS per 1,5 evro????????????? GRATIS a per 1,5 ecro???,hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Po de gratis me euro
Hahahahahhhahahhahahaaaaaa :wink:

Po,mbas pageses,te gjitha sendet jesin - GRATIS,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:
Kurr te i paguash i ke falas.Ka dicka edhe gratis,por jo per ju te dy:Haahaaaahaaaa!

QORBA E LIRE T'I DJEG BUZET,hahahahahahahahahahahahahahaha.
Jo nese e puth ne buthe sahanin.Haaahaaahaa!

Me luge a pa luge ??,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. :wink:

Murgesha
13-12-04, 14:19
Kukuuuuuuuuuuuuuuuu ēka mi paskėt bėrė shitores. :evil:

DEA
13-12-04, 14:20
Kukuuuuuuuuuuuuuuuu ēka mi paskėt bėrė shitores. :evil:

Murgesha gjo skishe per shitje ketu me fal po veq fjal te kota :wink: spo ta menaxhojne mire kujt ja ke lone ne dore :cry:

Murgesha
13-12-04, 14:22
Kukuuuuuuuuuuuuuuuu ēka mi paskėt bėrė shitores. :evil:

Murgesha gjo skishe per shitje ketu me fal po veq fjal te kota :wink: spo ta menaxhojne mire kujt ja ke lone ne dore :cry:

Moj unė isha pėr tė blerė mallin, e ju ja paskėt nisė biznisit pa prezencėn time. :evil:

DEA
13-12-04, 14:23
Jo moj une jo .Une veq kerkova diqka me cmim te volitshem

Murgesha
13-12-04, 14:25
Jo moj une jo .Une veq kerkova diqka me cmim te volitshem

Eja nesėr, sa ti rregulloj gjėrat e besoj qė do tė gjejsh atė ēka je e interesuar.
Ps. Mė trego ēfarė deshte ndoshta e kryejmė tani.

DEA
13-12-04, 14:28
Ty

Murgesha
13-12-04, 14:32
Ty


Mua :roll: :roll: :roll:

Si po e don Murgeshėn tė paketuar apo po e merr si ėshtė????
Si ta kesh pėr tja bėrė dhurat dikujt, mė trego tė ta pshtjell nė letėr vizlluese???????

DEA
13-12-04, 14:34
Ty


Mua :roll: :roll: :roll:

Si po e don Murgeshėn tė paketuar apo po e merr si ėshtė????
Si ta kesh pėr tja bėrė dhurat dikujt, mė trego tė ta pshtjell nė letėr vizlluese???????

Hajde e palame se e kemi ujet me ramje te lire ketu.................ha ha ha

Murgesha
13-12-04, 14:39
Ty


Mua :roll: :roll: :roll:

Si po e don Murgeshėn tė paketuar apo po e merr si ėshtė????
Si ta kesh pėr tja bėrė dhurat dikujt, mė trego tė ta pshtjell nė letėr vizlluese???????

Hajde e palame se e kemi ujet me ramje te lire ketu.................ha ha ha


Sa mirė Dea, tek ne uji me ramje tė shtrenjtė e bash kam nevojė tė lahem.

DEA
13-12-04, 14:45
lej hajgaret tani ma paketo aty nje parfum te lire"BOSS" per 1 euro e 50 se e kam per ngut

Mafiozi
17-12-04, 21:33
Sonte kam syza te mafiozav ne shitje 8)
Urdheroni :wink:

aferdita
17-12-04, 22:30
qka keni ketu bre per te shitur,perveq se syzeve te mafiozeve :?: :lol:

DEA
17-12-04, 23:53
Murgesha , vije nga komisioni nese nuk do ta furnizoni me mall te mjaftueshem jam e deturuar te jau mbylle kete shitore :cry:

Mafiozi
18-12-04, 00:13
qka keni ketu bre per te shitur,perveq se syzeve te mafiozeve :?: :lol:

Kam pas qmime te mira aferdita, po e bej nje shitje speciale per ju :D :wink:
E interesume per syza ne ket koh me shi :lol: :lol: :lol: 8)

Murgesha
18-12-04, 00:16
Murgesha , vije nga komisioni nese nuk do ta furnizoni me mall te mjaftueshem jam e deturuar te jau mbylle kete shitore :cry:

Dea, urdhėro parfumin qė ma ke lypė para njė jave.
Tjera herė kur tė ardhshė me ble diē piskat mė shumė se me vesh nuk jam mirė. :wink:

DEA
18-12-04, 00:32
Te thash ate dit se e kam per ngut moj.............
tash spo me duhet me ju kerkoj demshperblim.......................

Mafiozi
18-12-04, 00:35
Murgesha , vije nga komisioni nese nuk do ta furnizoni me mall te mjaftueshem jam e deturuar te jau mbylle kete shitore :cry:

Dea, urdhėro parfumin qė ma ke lypė para njė jave.
Tjera herė kur tė ardhshė me ble diē piskat mė shumė se me vesh nuk jam mirė. :wink:

DEA kuptoje Murgeshen se valla ShejToNka na plasi veshet tu bertit :D :wink:

Krokodilli
18-12-04, 05:30
kam nje kafsh shtepiake mund ta shikoni foton,,,,
shes apo nderroj me nje qen shtepiak te shoqeruar,,
http://www.hedweb.com/animimag/kangskip.jpg

Kercovari
18-12-04, 09:48
kam nje kafsh shtepiake mund ta shikoni foton,,,,
shes apo nderroj me nje qen shtepiak te shoqeruar,,
http://www.hedweb.com/animimag/kangskip.jpg
Kroki,rruje per veti se qenka mashkull!haahaaaahaaa!

Murgesha
18-12-04, 13:18
Kroki posa tė ketė tė interesuar pėr kėtė ndėrrim do tė lajmrojmė, tė falenderoj pėr pėrpjejkjen pėr tė pasuruar butikun tim.

aferdita
18-12-04, 18:30
qka keni ketu bre per te shitur,perveq se syzeve te mafiozeve :?: :lol:

Kam pas qmime te mira aferdita, po e bej nje shitje speciale per ju :D :wink:
E interesume per syza ne ket koh me shi :lol: :lol: :lol: 8)


nuk e di,me duhet 'i shikoj mire,por masi po i shet ti nuk kam edhe nevoj me kshyre shume apo be :wink:

Urata
24-08-05, 15:11
Gjitheēka paska, veē shume mall i lire bre...
ik, ik se po i shoh do shnolla t'hishme ...

Sy_kaltra
24-08-05, 21:20
Po ku asht pronari :?:

Desha nje pako cigare :?

Krokodilli
25-08-05, 07:12
Po ku asht pronari :?:

Desha nje pako cigare :?

qfare e deshte e nderuar??

http://www.twospots.net/demo/ekoprodukt/imgMain/Cigarete5.jpg

http://greatedeals.vstore.ca/images/RIFB.gif_thumb

http://www.okberza.com/ludereklame/cigareteS.jpg

http://nosmoking.times.lv/Bildes_lapaam/bl_35.jpg

http://www.pravalas.com/crap/cigaretes.jpg

http://www.winston-cigarettes.org/images/winston.jpg

??

Krokodilli
25-08-05, 07:14
Po ku asht pronari :?:

Desha nje pako cigare :?

qfare e deshte e nderuar??

http://www.twospots.net/demo/ekoprodukt/imgMain/Cigarete5.jpg

http://greatedeals.vstore.ca/images/RIFB.gif_thumb

http://www.okberza.com/ludereklame/cigareteS.jpg

http://nosmoking.times.lv/Bildes_lapaam/bl_35.jpg

http://www.pravalas.com/crap/cigaretes.jpg

http://www.winston-cigarettes.org/images/winston.jpg

??

Marigona-KS
25-08-05, 07:43
OOO Krokodil Malboro Light a ke???

Krokodilli
25-08-05, 08:52
OOO Krokodil Malboro Light a ke???

nuk jam cigargji (nuk shes cigare) e nderuar :) , po pe pim nga nje bashk

http://www.yesmoke.ch/upload/Marlboro-light-aperte%5B1%5D.gif

Dreni30
25-08-05, 09:30
Spaska kurgja cka mua po me duhet edhe cmimet helem tek jan jaaaaaaa ikaaaaaaa.

Diana007
25-08-05, 09:33
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

Dreni30
25-08-05, 09:34
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

Jo nuk kish, vetem kur ti marojsh ti shkoj une dhe i blej. :lol: :lol:

Diana007
25-08-05, 09:36
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

Jo nuk kish, vetem kur ti marojsh ti shkoj une dhe i blej. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Po nuk po kam pej mo jan harugju e nuk po muj me gjet ma

PS: se tash askush nuk po vesh me qorapa te marume me dor :P

Dreni30
25-08-05, 09:40
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

Jo nuk kish, vetem kur ti marojsh ti shkoj une dhe i blej. :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: Po nuk po kam pej mo jan harugju e nuk po muj me gjet ma

PS: se tash askush nuk po vesh me qorapa te marume me dor :P

Une i kam marak qy e per tjere cka me intereson muaaaaaaa.

Diana007
25-08-05, 09:43
:lol: :lol: :lol:

Dreni as ketu nuk paska , duhet me kqyr ne paszar mos ka :D

Dreni30
25-08-05, 09:45
:lol: :lol: :lol:

Dreni as ketu nuk paska , duhet me kqyr ne paszar mos ka :D

Ani ani se po priti mos po gjan e me tregon.

Diana007
25-08-05, 09:46
:lol: :lol: :lol:

Dreni as ketu nuk paska , duhet me kqyr ne paszar mos ka :D

Ani ani se po priti mos po gjan e me tregon.
:wink:

Krokodilli
25-08-05, 09:56
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

qe Diana007 gjyshja i maroj vetem per ty :wink:

Krokodilli
25-08-05, 09:59
:roll: Mos ka rastesi qorapa te marume ketu :P

qe Diana007 gjyshja i maroj vetem per ty :wink:

Diana007 keto per ty

http://www.earthheartdesigns.com/images/Patterns/Squares%20&%20Stripes%20Garden%20Maze%20Socks/socks%20-%20womans%20-%20whole%20-%20enhanced%20-%20lighter.jpg

Dreni keto per ty
http://www.earthheartdesigns.com/images/Patterns/Squares%20&%20Stripes%20Garden%20Maze%20Socks/socks%20-%20womans%20-%20whole%20-%20enhanced%20-%20lighter.jpg[/b]

Krokodilli
25-08-05, 10:00
http://www.urbanspinner.com/blog/images/socks/jawollred.jpg

Dreni30
25-08-05, 10:02
http://www.urbanspinner.com/blog/images/socks/jawollred.jpg

Te flm. o Krokodilli se valla eshte ba ftohet, por une po kam qef Diana me i maru e mej pru aty ne shitore.

Diana007
25-08-05, 10:06
http://www.urbanspinner.com/blog/images/socks/jawollred.jpg


OOOOOO Kroki te flm shum , se m ake hek nje gajel te madhe :D

PS: Dreni a ben keto :roll: :lol:

Krokodilli
25-08-05, 10:09
qyqy une tu e shti gjyshen mi maru Dianes qerapa ,, ajo ja jep Drenit,, edhe e lut a bojn keto :? ncncn :cry:

Dreni30
25-08-05, 10:09
http://www.urbanspinner.com/blog/images/socks/jawollred.jpg


OOOOOO Kroki te flm shum , se m ake hek nje gajel te madhe :D

PS: Dreni a ben keto :roll: :lol:

a nuk gjete tjera ngjyra aaaaaa. Paj ban bre ban,por kisha pas deshire me qene te bardha e me nje“rreth te zi nalte edhe te gishtat. :lol: :lol:

Diana007
25-08-05, 10:13
a nuk gjete tjera ngjyra aaaaaa. Paj ban bre ban,por kisha pas deshire me qene te bardha e me nje“rreth te zi nalte edhe te gishtat. :lol: :lol:

Qy qy , a thash mor e se nuk po gjine leht tash pejt qy , hjat se shonsh edhe te bardha i maro gjyshaj e Krokit :lol: :lol: :lol:

Diana007
25-08-05, 10:14
qyqy une tu e shti gjyshen mi maru Dianes qerapa ,, ajo ja jep Drenit,, edhe e lut a bojn keto :? ncncn :cry:

OO Froki flm shum , por nuk i para per vete un , se i kam premtu Drenit qe kam me ja bo nje pal qorapa , por nuk kisha pej :P

Marigona-KS
25-08-05, 10:29
Kroki flm
Hajt pra se po e kallim ka nja

Sy_kaltra
25-08-05, 19:26
Po ku asht pronari :?:

Desha nje pako cigare :?

qfare e deshte e nderuar??

http://www.twospots.net/demo/ekoprodukt/imgMain/Cigarete5.jpg

http://greatedeals.vstore.ca/images/RIFB.gif_thumb

http://www.okberza.com/ludereklame/cigareteS.jpg

http://nosmoking.times.lv/Bildes_lapaam/bl_35.jpg

http://www.pravalas.com/crap/cigaretes.jpg

http://www.winston-cigarettes.org/images/winston.jpg

??

Winfield i nderuar nese ju kan mbet :?

Urata
25-08-05, 19:51
A ka be ble thonjė?

Dreni30
25-08-05, 21:30
A ka be ble thonjė?


qy qy kjo cka lyp, jo jo ai me fol prap lehte eshte. hajde se kam me i porosit ne klasen time e ti dergoj me post qyyyyyy. :lol: :lol: :lol:

Sy_kaltra
26-08-05, 21:44
Nje Uj i thart mu desht more po...spo shoh a ka athua :?

Sy_kaltra
27-08-05, 10:18
Diana mos ka edhe qetona kerre sis me ble po doket firm e madhe :?:

Diana007
27-08-05, 10:20
Diana mos ka edhe qetona kerre sis me ble po doket firm e madhe :?:

Oh loqk ketu jan mall i Turqis , si te lajm kerrin njher hin ne uj :lol: :lol:

Sy_kaltra
27-08-05, 10:22
Oh loqk ketu jan mall i Turqis , si te lajm kerrin njher hin ne uj :lol: :lol:

hmmmmm
Dreni a ka ndoni vend ktu afer per kerre :P :lol: :lol:

Dreni30
27-08-05, 10:24
Oh loqk ketu jan mall i Turqis , si te lajm kerrin njher hin ne uj :lol: :lol:

hmmmmm
Dreni a ka ndoni vend ktu afer per kerre :P :lol: :lol:

Po po moj vetem edhe pak duhet me hec se ka qysh joooooo. :lol: :lol:

Sy_kaltra
27-08-05, 10:25
hecum praa :P

Diana007
27-08-05, 10:26
Oh me duket se ka qylhani ( tregu ) i gjave esht nje :lol: :lol: :lol: :P

Sy_kaltra
27-08-05, 10:27
e gjetummmmm :P

Diana007
27-08-05, 10:29
e gjetummmmm :P

Me ne fund :wink:

PS: jemi ka dali prej :oops:

jadore
07-05-06, 00:43
.... Lajmerim!
si e vrej ka zbritje cmimesh , si duket nga 1.50 euro , kane rene ne 30 cent dhe 15 cent ( ne mvartesi te mallit ).....

GURI SYLAJ
08-05-06, 09:53
Mos kerkoni edhe shume lire se nuk iu del mire.......

Agroni22
27-05-06, 22:02
kur te martona ju vizitoje ma shpesh dyqanin tuajj

jadore
28-05-06, 00:11
Mos kerkoni edhe shume lire se nuk iu del mire.......

.....sa dij une ,ne shitore te Forumit, shitet mall i llojit ;temat dhe debatet mes tyre , ne varshmeri te ideve apo kendveshtirmeve qe analizohen keto debate,luan dhe qmimi i shitjes , lire , shtrenjet ,lirime sezonale etj , ndodh qe fiton dhe bonuse si pjes e marketingut ....... sa mendojme qe jane cmimet reale ne raport me vleren e mallit ne kete shitore ??