PDA

View Full Version : Cilat vajza iu pėlqejnė mė shumė?


hana
09-05-04, 08:44
mendimi juaj

Murgesha
09-05-04, 09:52
Mua me pelqejne Zeshkanet :lol: :lol:

anna
09-05-04, 11:32
sigurisht zeshkanet :lol: :lol: :lol: :lol:

aferdita
09-05-04, 16:27
zeshkanet

Vera
09-05-04, 16:33
nje vot prej meje e kan zeshkanet se edhe vet jam zeshkejk heheheh te bukura a

Barbaroza
11-05-04, 13:04
Zeshkanet 8)

qika_pr
29-05-04, 17:54
Zeshkanet normal

mickoja
23-06-04, 00:26
Zeshkanet normal....

Loloku
23-06-04, 08:22
Zeshkanet me flokė tė bardha edhe me diēka tė kuqrreme...

Cool_Boy
23-06-04, 11:36
Shume po me dojshi moj qika

Zeshkani me fat tu kajm une shume bukur, edhe mua me pelqejn:

ZESHKANET

Cool_Boy

sexybrikenda
23-06-04, 15:56
BJONDET :wink:

mr_beni
18-07-04, 16:51
Valla per zeshkane me leshon shpirti

florian
24-07-04, 16:51
mu me pelqen ti locki edhe pse nderron ngjyr cdo muaj :oops:

nitushe
08-09-04, 10:19
Bruenet jane mat mirat :lol:

Kaltrushi
18-10-04, 10:50
ashtu nitushe se edhe une jam brunete. :wink:
Por vertet zeshkanet me pelqejn shum.

Kaltrina
18-10-04, 13:42
Biondet :wink:

DEA
18-10-04, 14:02
Zeshkanet

Vigani
19-10-04, 01:01
Valla bre milet po e shof se paskeni ra ne hall te madhe bre,njeri thot zeshkane e tjetri bionde e tjetri ja krisi dikunde brunet po a ban bre mos me i nda asnje se tybe veq a jane shqiptare se te gjitha jane te mira qy.

Gjumashja
29-10-04, 09:06
flokverdhat :wink:

XXL
29-10-04, 09:50
Pllavushajke bistek zi ma shume me pelqejn.

Lona
03-11-04, 10:49
Zeshkanet.

Kaltrina
03-11-04, 10:55
Biondet :wink:

Qishtu diqka si une hihiihi :wink:

Rudi_1
04-11-04, 00:45
Po pa mare parasysh kur eshte nje vajz e bukur "ėshtė".
Nuk ka lidhje a eshte zeshkane apo bionde ose dicka tjeter...
Po mua me se shumti me pelqejn "biondet"
8) 8) 8)

ARVANITI
02-06-05, 21:40
Bjondet se nderroj as me njeqind

Kurvani
02-06-05, 22:20
BRUNETE,por dhe Zeshkane por dhe Bjondin por dhe pa Flok hiq Bon krejt Qel.
Mod osht kjo. :wink:

dr1ta
12-07-05, 01:25
Albinos :D

neki76
12-07-05, 09:38
Biondet sepse vet jam zeshkan.


Kur ka ra kushtrimi n'Kosovė
Kur ka ra kushtrimi n’Kosovė

Janė bashku'qytete, katunde
Dhe bjeshkėt me malėsorė
Janė bashku'qytete, katunde
Dhe bjeshkėt me malėsor :D :o