PDA

View Full Version : Pyetje-pėrgjigje!!!


Faqet : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38

Murgesha
24-04-04, 11:59
RRegullat jane keto.
Shtrohet pyetja jepet pergjigjja. Pa komente tjera.

Pyetja e pare. Ai qe pergjigjet ne kete pyetje i pari duhet te shtroje nnje pyetje tjeter. Besoj se do te jet interesante per te gjithe ne.


A jeni i/e dashuruar?

Barbaroza
24-04-04, 12:01
Ende jo.Mendoj se shpejti te jem e dashuruar :wink: ))))))))))))))


Cfare libri jeni duke lexuar momentalisht?

anna
24-04-04, 12:04
Ende jo.Mendoj se shpejti te jem e dashuruar :wink: ))))))))))))))


Cfare libri jeni duke lexuar momentalisht?

11 minuta PAULO COELHO shume interesant :wink:

Murgesha
24-04-04, 12:05
Momentalisht jam duke e lexuar ket liber Wild Svans- nga Jung Chang.

Cili kengetare ju pelqen?

anna
24-04-04, 12:11
Momentalisht jam duke e lexuar ket liber Wild Svans- nga Jung Chang.

Cili kengetare ju pelqen?

lauren hill

anna
24-04-04, 12:15
aktori juaj i preferuar ????

florian
24-04-04, 12:25
aktori im i preferuar esht jon belushi :wink:

filmi i jua i preferuar?

Murgesha
24-04-04, 12:50
Filmi im i preferuar. Burgu i Mergimit.


Heroi qe ju adhuroni?

mendim
24-04-04, 14:17
Supermeni......................................... . :evil:

lazdrani
24-04-04, 14:21
Filmi im i preferuar. Burgu i Mergimit.


Heroi qe ju adhuroni?


ADEM JASHARIN!!!


Idoli i juaj :wink:

mendim
24-04-04, 14:27
Sa femije deshironi te keni :?: :?: :?:

lazdrani
24-04-04, 14:31
Sa femije deshironi te keni :?: :?: :?:
11 :P
Idoli i juaj :?: :wink:

Gentiana
24-04-04, 14:49
Nena ime.

emri i dashuris se par te juajin?

Murgesha
24-04-04, 14:58
I pari **********I Fundit :wink:


Kur keni dashuruar per her te pare?

lazdrani
24-04-04, 16:29
Nena ime.

emri i dashuris se par te juajin?

Florentina-MURGESHA :arrow: Zemra :wink:

lazdrani
24-04-04, 16:30
I pari **********I Fundit :wink:


Kur keni dashuruar per her te pare?
Vella Lazdran jam kane diku me 14vjet :wink:

lazdrani
24-04-04, 16:31
Puthja e juaj e pare?

florian
24-04-04, 16:33
me duket tash 14 vvjet.

kur keni dasht per her te funit.

lazdrani
24-04-04, 16:36
Gushte 2003 happy end :wink:

lazdrani
24-04-04, 16:37
Sa here e keni tradhtuar Partnerin-Partneren?

Vera
24-04-04, 16:44
asnjeher nuk e kam tradhtuar...........pse ju pelqen tema gjithnje per dashuri te flisni??????????ßß

Murgesha
24-04-04, 16:46
Se jemi te rinj e te reja :wink:


Kush e di sa bejne 2+2=?

lazdrani
24-04-04, 16:49
2+2=22 :Dkur ke marre dhuraten e fundit dhe cka!!!

Murgesha
24-04-04, 16:52
Para nje jave me dhurove nje Rose.
E ruaj me gjelozi ate dhurate.'


Cka je duke menduar tani?????

SheTa
24-04-04, 16:57
A po me ngje mu se kush je ti :) ahha :)

lazdrani
24-04-04, 17:10
Para nje jave me dhurove nje Rose.
E ruaj me gjelozi ate dhurate.'


Cka je duke menduar tani?????
Ne ty!!!.........

Po Ti?

Murgesha
24-04-04, 17:12
Normal qe per ty :wink:


Ku te pelqen te dalesh ne mbremje?

lazdrani
24-04-04, 17:21
Dikun afer Detit :wink:


Mbrenga e juaj?

Vera
24-04-04, 17:30
brenga ime eshte se cfar do na pret ne vitet qe i presimMe kend do te ishit ne ket moment?????

lazdrani
24-04-04, 17:40
Me Murgeshen.......Si e parashikoni jeten tuaj pas 5- 10vitesh.

Gentiana
24-04-04, 20:12
Me femi, me at qe e du, dhe e lumtur!!! :?


Qka te pelqen ne vet veten tuaj??

SheTa
24-04-04, 21:40
Vera une me ty :) :?:

florian
25-04-04, 13:19
Me femi, me at qe e du, dhe e lumtur!!! :?


Qka te pelqen ne vet veten tuaj??


forza e vullnetit kam ber realitet endrat e mia.

cili difekt ju bezdis ne njerez.

Murgesha
25-04-04, 13:29
Mania e te folurit pa lidhje.


Cka ju pelqen te te tjeret?

florian
25-04-04, 13:42
qe din te degjojn .

cka ju mungo me shum ne ket jet.

lazdrani
25-04-04, 14:03
Vendelindja!!!
Kende doje ta takoje sot me gjithe deshire.....

Murgesha
25-04-04, 14:40
Zotin do e takoja me qejf sot. Ti them te zhduke padrejtesit.


Pse kjo bote ka hidherime?????

Gentiana
25-04-04, 14:41
Zoti don qe tna provon,mendoj un keshtu.


po sot kend do ta takojshi me gjith deshir nga ky Forum, dhe vlen vetem nje person...... :wink:

florian
25-04-04, 15:05
hanen :wink:
po ju ?

Vera
25-04-04, 15:06
hahahahah S-h-e-t-a te pershendes

lazdrani
25-04-04, 15:14
hanen :wink:
po ju ?

Patjeter Murgeshen

Cka adhuron ne partnerin me se shumti :?:

anna
25-04-04, 15:16
buzet
Cfar urren tek partneri??

Gentiana
25-04-04, 15:18
Nervozitetin e ti.po te mos ishit me profesion qe jeni, qka do te ishit ber me deshir???

anna
25-04-04, 15:22
top modele
Cfar kenge jeni duke degjuar momentalisht :?:

lazdrani
25-04-04, 15:22
Aktor


Cka ju pelqen me se shumti ne natyre

lazdrani
25-04-04, 15:23
top modele
Cfar kenge jeni duke degjuar momentalisht :?:
Pas ishe me e shpejte se une athere une pergjigjem.


Say you will be mine :wink:

Cka ju pelqen me se shumti ne natyre

Murgesha
25-04-04, 15:23
Cicerrimat e zogjve.

Po te mundnit cka do te benit?

Gentiana
25-04-04, 15:25
Liri dhe paq ne gjdo vend te botes.Qka keni honger per drek?? :wink:

lazdrani
25-04-04, 15:27
LAZANIA

Cfare firme te cigareteve pini

anna
25-04-04, 15:27
bamje

cili eshte budallalleku me i madhe i jetes suaj

anna
25-04-04, 15:29
LAZANIA

Cfare firme te cigareteve pini
hehe u tregove ma ishpejt nejse une nuk pi cigare
cili eshte budallalleku i jetse suaj

hana
25-04-04, 15:34
deri tash asnje

ne cfar ore bini te flini :?:

florian
25-04-04, 15:46
ne oren dy gjer ne tre :wink:
ne cfar ore zgjoheni?

lazdrani
25-04-04, 15:48
Sot diku ora 13:00


Kur keni marre puthjen e fundit

florian
25-04-04, 15:51
sot ne mjes ne oren 9 (virtuale)

ngjyra e preferuar.

lazdrani
25-04-04, 15:52
E kaltert

Cafre sy ju pelqejne

hana
25-04-04, 15:59
syt e kalter ose te zinj

kush ju pelqejn me shum buzet e trasha apo te holla :?:

florian
25-04-04, 16:01
te holla :wink:

sa doni te jet i gjat partneri.

lazdrani
25-04-04, 16:02
Te fryta hahahaha ska rendesi shume buzet vetem te jene te bukura si te Murgeshes te holla si molla :wink:


Cka ju pelqen te nje mashkull

hana
25-04-04, 16:04
te holla :wink:

sa doni te jet i gjat partneri.

mesatra po normal me i gjat se une

hana
25-04-04, 16:06
Te fryta hahahaha ska rendesi shume buzet vetem te jene te bukura si te Murgeshes te holla si molla :wink:


Cka ju pelqen te nje mashkull


buzet,floket,duart,trupi.................krejt
Ke e simpatizoni nga forumi 5 emra :lol: :lol:

florian
25-04-04, 16:08
zemer mos u merzit se jam 190cm :lol: :lol: :lol:

te nje femer hecja :wink:

cdeshir do shprehnit tani.

anna
25-04-04, 16:11
zemer mos u merzit se jam 190cm :lol: :lol: :lol:

te nje femer hecja :wink:

cdeshir do shprehnit tani.


ncncncncn 1.90 i gjat.................
pergjigju pyetjes time

anna
25-04-04, 16:12
ku doni te jeni momentalisht

florian
25-04-04, 16:14
ne krahet e nenes

sa i gjat jeni ?

florian
25-04-04, 16:15
zemer mos u merzit se jam 190cm :lol: :lol: :lol:

te nje femer hecja :wink:

cdeshir do shprehnit tani.


ncncncncn 1.90 i gjat.................
pergjigju pyetjes time

mos shiko posten e hanes :wink: pak a shum aq jam.

Vera
25-04-04, 16:23
me pelqejn lulet dhe pemet shumcilat shtaz ju pelqejn me se shumti?????

SheTa
25-04-04, 16:27
me pelqejn lulet dhe pemet shumcilat shtaz ju pelqejn me se shumti?????


Vera oki pra e merr ni lule :) nga une :) :lol:

Vera
25-04-04, 16:35
flm S-h-e-t-a per lulecka ju pengon me se shumti ne forum???

SheTa
25-04-04, 16:48
VERA N/P JA PER TY JA PER KERKAN HIQ :)
EDHE UNE IKA PAKES NE CHAT NES DON ME
ARDHE TE PRES :p NES JO TE PRESHNDES

Barbaroza
26-04-04, 09:16
Me se shumeti ne forum me pengojne anetaret e pandergjegjshem!
C'ka ke veshur sot?

Gentiana
26-04-04, 09:49
Pantolla te Zi, me Maic te kuqe te mshelt.


Qka keni ne plan sot???

Barbaroza
26-04-04, 10:04
O pata ne plan te shkoj ne Gjilan,por me deshtoi plani per sot,ndoshta neser :wink:Cila teme te pelqen me shume ne forum?

Gentiana
26-04-04, 10:07
Barbaroza pse more ne Gjilan???? :shock: :x


Nje intervju,autori Naki.


Cila tem te duket me palidhje??? :roll: :roll: :oops:

Barbaroza
26-04-04, 10:10
Paj Genta pata per te blere diqka ne Gjilan,po nejse.

Tema palidhje ka plot aq sa nuk dij cila teme s'me pelqen e para.Sa je e gjate?

Gentiana
26-04-04, 10:12
1.65!!!!


qke enderruar sonte?? :roll:

Barbaroza
26-04-04, 10:14
Tybe s'po me kujtohet,diqka po por nuk e di cka.


Sa kg i ke?

Gentiana
26-04-04, 10:18
Nuk po tregoj ketu se ma marrin vajzat e forumit inatin, qfar trupi te mir kam.

Po ti??

Barbaroza
26-04-04, 10:21
Une kam 53 kg.A te pelqejne me shume zeshkanat apo biondat?

Gentiana
26-04-04, 10:25
Zeshkanėt(M po mendoj)Ke Inat ne ndokend??

Barbaroza
26-04-04, 10:28
Jo.Jam tip qe i shikoj vetem punet e mia!Cfare moti po mban aty ku je?

Gentiana
26-04-04, 10:29
Me diell 11grad, dhe pamje shum e bukur!!


Ku do te ishe me deshir ne ket moment???

Barbaroza
26-04-04, 10:31
Ne Londer :wink:


Cili shtet te pelqen me shume ty?

Gentiana
26-04-04, 10:34
Amerika Latine,esht enderr!


qka te pelqen ne veten tende??Ne Karakter po mendoj

Barbaroza
26-04-04, 10:38
Morali,sinqeriteti!Po ty tek vetja jote?

Gentiana
26-04-04, 10:40
Besnikria dhe durimi.


Qka urren ne karakter tendin?? :roll:

Barbaroza
26-04-04, 10:45
Gjaknxehtesine dhe shpejtimin per t'ua kthyer njerezve!Ketu gaboj!


Po ti?

Gentiana
26-04-04, 10:49
Qe nuk di te genjej edhe kur duhet.....


Personi i aferm qe keni besim dhe qe pa te nuk mundesh??

Barbaroza
26-04-04, 10:51
Nėna.
Cili eshte libri qe je duke lexuar tash?

Gentiana
26-04-04, 10:53
Nje roman gjermanisht, qe thirret: Nga fryen era!

Po ti?

lazdrani
26-04-04, 11:43
Te fryta hahahaha ska rendesi shume buzet vetem te jene te bukura si te Murgeshes te holla si molla :wink:


Cka ju pelqen te nje mashkull


buzet,floket,duart,trupi.................krejt
Ke e simpatizoni nga forumi 5 emra :lol: :lol:
Murgesha,Barbaroza,Gentiana,Jehona,Hana&ANNA
Flori,Naki,Giovani,arTibbi,Psikologu..... :wink:

lazdrani
26-04-04, 11:44
GENTA SI E NDIEN VETEN SI MBRETERESHE :D

hana
26-04-04, 14:21
Cilin person adhuroni e shum :?: :?:

florian
26-04-04, 14:24
Cilin person adhuroni e shum :?: :?:

vec ty :lol: :lol: :lol: :lol:cilin person adhuroni me shum :wink:

hana
26-04-04, 14:27
prinderit e mi edhe ty sigurisht :lol: :lol: :lol:


Cfar shenje jeni e horoskop :?: :?:

florian
26-04-04, 14:29
DEMI

ngjyra qe preferoni?

hana
26-04-04, 14:43
e kalter dhe vishnje


kenga e preferaua :?: :?:

anna
26-04-04, 14:47
sere nere tiziano ferro
si i kan emrat prinderit tuaj ????

florian
26-04-04, 15:10
MAN E SABRIE .

EMRI JUAJ I VERTET?

anna
26-04-04, 15:13
ardiana
emri dhe mbiemri i vertet ????

florian
26-04-04, 15:25
LUSHAJ FLORIAN :wink:

QYTETI KU KENI LINDUR?

anna
26-04-04, 15:28
ferizaj ... :wink:
sa motra dhe vllezer keni ???

florian
26-04-04, 15:31
DY VLLAZEN E KURR NI MOTER :(

MESATARJA E NOTAVE NE SHKOLL?

hana
26-04-04, 16:27
mesatarja 9.3A i besoni fatit ,koicidencave :?:

Murgesha
26-04-04, 16:30
Po une ju besoj?

A ju besoni sehireve :wink:

Gentiana
26-04-04, 16:34
Pak ju besoj, dhe me shum ju tutna.


a i frigoheni Vdekjes???

yllka
26-04-04, 16:51
Jo


Keni pasure ndonje aksident

Vera
26-04-04, 17:24
jam e gjat 1,70sa peshon kg peshon????

SheTa
26-04-04, 17:39
Jo


Keni pasure ndonje aksidentPo une kam pas aksident para 1 muj jam kon :P

Vera
26-04-04, 17:46
S-h-e-t-a a e din ti kete qe une ma e mrapsht nuk ka ncncnkush eshte me qesharaku ose qesharakja ne forum??????

Gentiana
26-04-04, 18:16
Rrushi mu ka duk, po ja qe ai esht larguar, dhe na mungon shuuuuuuuum.


ku do te shkoni sonte??

yllka
26-04-04, 18:29
Te naki ne Qaj :D une dhe brikendaKete e simpatizoni nga djemet ne Forum

lazdrani
26-04-04, 20:47
NakinMurgeshen :wink:


Jeni frikacak-e ne filma horror :?:

Gentiana
26-04-04, 20:53
Shuuuum!!!

Sa jeni Romantik/e??

lazdrani
26-04-04, 21:12
Mundohem se paku,kete pytje mundet te pergjigjet Murgesha :wink:Po ju :?:

Gentiana
26-04-04, 21:16
Edhe un jam shum,nganjeher mendoj me shum se duhet!!!Qkeni pas per dark?? :wink:

Murgesha
26-04-04, 21:19
Pasul me mish :lol:Cilen gjelle e preferoni?

Naki
26-04-04, 21:29
gjelle Perimeve,me mishe,neser ju ftoje per dreke
:P :P :P :P

Cilen pije :?:

Murgesha
26-04-04, 21:31
Te gjitha llojet e veres se kuqe.


Cfare cigare pini?

lazdrani
26-04-04, 21:33
Lucky strike


Ju?

Murgesha
26-04-04, 21:34
Marlboro Light.


Cilet qamqakeza i perdorni?

Gentiana
26-04-04, 21:36
Stimorol.Pa qka nuk mundeni ne me paramendu jeten???

Murgesha
26-04-04, 21:37
Koheve te fundit pa internet.


Sa ore kaloni prane pc-se?

lazdrani
26-04-04, 21:37
Te fresket,buma-buma
a done nje :wink:Cfare lloje marke adhuroni ne veshje

Murgesha
26-04-04, 21:53
Vero Moda. Sport NIKE.


Cfare kepuce te pelqejne?

Naki
26-04-04, 21:59
Kepuca te zeza dhe ngjyre kaffe,sot ne Market Aldi kishte Kepuca per bankare shume elegante,edhe dy pare jane mbetur.


Qfare numri te kepucave mbani,neser do te vrapoje ti bleje per ju :?:

lazdrani
26-04-04, 22:17
Kepuca te zeza dhe ngjyre kaffe,sot ne Market Aldi kishte Kepuca per bankare shume elegante,edhe dy pare jane mbetur.


Qfare numri te kepucave mbani,neser do te vrapoje ti bleje per ju :?:
hahahah Naki te lutem ku ka kepucate bukura ne Aldi :wink: Shiqo per pune me duhen nje pale te bardha te lutem 43 :wink:


Naki deshira e juaj qe keni qef te ju realizohet eshte :?:

lazdrani
26-04-04, 22:44
Pse shkoni me pula te fleni!!!! :cry: :cry: :cry: mbeta vetun :(

Vera
27-04-04, 06:30
lazdrani te pershendes pse i merr gjumi acfar ngjyre te rrobave e veshni ne ver????

Barbaroza
27-04-04, 09:08
Zakonisht veres vesh rrobe me ngjyra te qelura,te bardhe,portokall,gjelbert te qelur,te verdhe,pembe.Kur je gezuar me se fundi?

Naki
27-04-04, 10:12
Gezimi im i fundit ishte ne muajin Janar te keti viti,sepse me ne fund pas nje zhgenjimi dhe nje semundje te rende te nje anetari te familjes duke ju falenderuar perendise dhe mjeksise onkologjike,shpresat u shtuan se anetari i familjes sime Nuk do te kete nje prognoze te jetes afat shkurte,por do te jetoi pa pyetur dhe numruar ditete.Nga e merrni forcen shpirterore,ku keni mbeshtetje :?:

lazdrani
27-04-04, 10:20
Nga vetebesim im pozitiv,mbeshtetje time kam gjithmone nga rrethi im i ngushte familjare :wink:Cka ju gezon me se shumti

Murgesha
27-04-04, 10:26
Gezimi ime eshte kur shoh fytyra te qeshura rreth meje.


Si e paramendoni jeten tuaj ne te ardhmen?

lazdrani
27-04-04, 10:38
Njeriu me i lumture ne Bote.....Po ju?

Naki
27-04-04, 10:48
Te shohe njerez te lumtur,me pake brenga,te kene nje jete modeste por te shendoshe.


Qka eshte per juve nje jete modeste :!:

Barbaroza
27-04-04, 11:08
Jeta modeste per mua eshte ajo jete qe ndjehem e rehatshme,pa obligime te shumeta,jo me luks te tepert qe do te me"obligonte"shume ne jete.Cila lule te pelqen me shume?

Gentiana
27-04-04, 12:50
Po thuajse te gjitha llojet e luleve me pelqejn, dhe nuk kam ndonje te veqant.... Nje lule e ka emrin Gentiana, dhe kjo me pelqen shum :wink:


Cili Parfum ju pelqen me shum?????

lazdrani
27-04-04, 13:12
ROMAKur keni marre puthjen e fundit :wink:

Gentiana
27-04-04, 13:16
Para 2h :oops: :oops: :wink:


Qfar Musike po ndegjoni??

Barbaroza
27-04-04, 13:23
Po degjoj rock musik momentalisht.Si po ndjehesh momentalisht?

lazdrani
27-04-04, 13:25
Shume bukure deri sonte pastaj nje jave ndrrim te nates :(


Per kend te ka marre malli sot

Barbaroza
27-04-04, 13:28
Per Murgeshen dhe Honesty^uk se s'kam biseduar moti me ta :wink:

E ty?

lazdrani
27-04-04, 13:48
JEHONEN,RRUSHIN dhe PSIGOLOGUN...


KUR TAKOVE RRUSHIN PER HERE TE FUNDIT :wink:

Barbaroza
27-04-04, 14:04
Ne vjeshte,ka qene shume rrushi i frytshem vjeshten e kaluar :lol:
A te pelqejne shkrimet e mia :?: :P :wink:

Gentiana
27-04-04, 14:07
:roll: :roll: :roll: :(

lazdrani
27-04-04, 14:11
Ne vjeshte,ka qene shume rrushi i frytshem vjeshten e kaluar :lol:
A te pelqejne shkrimet e mia :?: :P :wink:

Shume i lexoje me plote deshire...

Kende e adhuron me se shumti ne Forum (mashkullore)

anna
27-04-04, 14:34
k-man dhe liberon me pelqejn shkrimet e tyre
e njejta pyetje per ju .... :wink:

Murgesha
27-04-04, 14:36
Kuptohet se Lazdranin :wink:


Cili moderator ju pelqen me se shumti?

Gentiana
27-04-04, 14:38
Murgesha ket pyetje edhe po te mos ishe pergjigjur e kishim ditur :wink:

Moderator/ja Murgesha dhe Naki.


Po ty??

Ma merr mendja se Lazdrani :wink:

Murgesha
27-04-04, 14:41
Hahahhahah Lazdrani kuptohet. Eshte djali me i embel e me i sinqerte i forumit. Edhe ju tjeret jeni te mire :wink:


Cilen teme e pelqen me se shumti?

Gentiana
27-04-04, 14:46
Nje intervju, nga Naki dhe tjera ......
Nje enderr e juaja qe nuk keni mundur ta realizoni??

Barbaroza
27-04-04, 14:57
T'i kryej studimet pasuniversitare 8) :lol:


Cka keni kryer nga shkollimi ju?

Naki
27-04-04, 21:18
Jame shkolluar ne kosove,shkollen e mesme te mjekesise,shkollim superior per jo te perfunduar gjate viteve 90"
ne gjermani shkollen e larte per menagjim te reparteve mjekesoreqka eshte per ju shkollimi ne nivele te ndryshme :?:

florian
27-04-04, 22:27
NJE KULTUR NE LIVELE TE NDRYSHME.NESE KENI MUNDESI TE RIKTHEHENI NE UNIVERSITET CFAR DEGE DO ZGJIDHNIT?

yllka
28-04-04, 18:26
Mjeksise


Cka ju pelqen te nje vajze...Pytje per meshkujt

Vera
01-05-04, 08:29
ne cilin shte do te deshironit te ju gjej viti i ardhshem???

florian
01-05-04, 18:53
Mjeksise


Cka ju pelqen te nje vajze...Pytje per meshkujt

SYT E BUZET SI HANA SI KA KUSH :roll: :wink:

florian
01-05-04, 18:54
ne cilin shte do te deshironit te ju gjej viti i ardhshem???

VEC NE SHQIPERI VEC ATY KISHA ME DASHT ME U GDHI .


CKA JU MUNGON ME SHUM NGA SHKOLLA TETEVJECARE.

aferdita
01-05-04, 19:14
mua nuk me mungon kurgje se i kam pas te gjitha

qka deshirone te beheni nete ardhmen??

Vera
01-05-04, 19:17
une kisha pas deshir gazetare dhe asgje tjeter.


A mendoni se jeta eshte e mir dhe shum provokuese a???

aferdita
01-05-04, 19:22
eshte edhe e mire edhe e keqe por per mua me shum e keqe nukme le kurfar pershtypje

florian
01-05-04, 22:44
SA E KENI NUMRI E KAMS :wink:

lazdrani
02-05-04, 19:20
43
Murgesha sa me done :?: :D :D :wink:

Murgesha
02-05-04, 20:15
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:

sexybrikenda
03-05-04, 07:46
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:
NE XHENEME :twisted: :twisted: :twisted:

LAZDRAN CKA TE TERHJEK QEKJO MURGESHA :?: :?: :?: :twisted:

lazdrani
03-05-04, 13:18
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:
NE XHENEME :twisted: :twisted: :twisted:

LAZDRAN CKA TE TERHJEK QEKJO MURGESHA :?: :?: :?: :twisted:
Brikenda tu thafte goja zot qe po te lutem :D Cka me terheq mua Murgesha nuk eshte pune e jote qy.... :twisted:

lazdrani
03-05-04, 13:19
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:
Ku te done Zemra,jam plotesisht ne sherbim tendin :wink:

florian
03-05-04, 16:26
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:
Ku te done Zemra,jam plotesisht ne sherbim tendin :wink:
hajdeni more pak ka ana jeme se vallahi plazh e nxeht , kafe turke, e me pi cka te doni mysafir te une :wink:

anna
04-05-04, 11:15
a ban me ardh edhe une ??? :wink: :wink: :wink:

hana
05-05-04, 17:20
Cfar doni te beni momentalisht dhe ku do te donit te jeni?

florian
05-05-04, 17:37
Cfar doni te beni momentalisht dhe ku do te donit te jeni?

VEC ME TY :oops:

florian
05-05-04, 17:38
a ban me ardh edhe une ??? :wink: :wink: :wink:
HAJDE MOJ KUR TE DUSH JENA EDHE AFER :roll: U PO TI VJE ME HANEN E KIE KOLLAJ VJE EDHE PA FTES :wink:

hana
05-05-04, 17:40
Cfar doni te beni momentalisht dhe ku do te donit te jeni?

VEC ME TY :oops:

ahhahahhah :wink:

florian
05-05-04, 17:46
Cfar doni te beni momentalisht dhe ku do te donit te jeni?

VEC ME TY :oops:

ahhahahhah :wink:
U HARROVA PO NA JENA BASHK :twisted:

hana
05-05-04, 17:48
ahhahahah po de qy :wink: :wink: edhe pse tash po iki :cry: :cry:

Murgesha
05-05-04, 19:11
Hana iku.


Kush e din ku shkoi Hana?

lazdrani
05-05-04, 19:12
HANA&FLORI Sa femije keni plane ti beni :D :wink:

Murgesha
05-05-04, 19:13
Hhahahahah jo more po ata kane shkuar ne darke ne nje restorant, e jo me ba femije :wink:

lazdrani
05-05-04, 19:21
Hhahahahah jo more po ata kane shkuar ne darke ne nje restorant, e jo me ba femije :wink:^
Mendova mos po na marrin lakmi neve :wink:

florian
05-05-04, 22:02
:lol: :lol: :lol: :lol: JO BRE SE JENA HALA TE RI E PO DOM ME E JETUE EDHE DO PA THMI :wink:

sexybrikenda
06-05-04, 09:11
Shuuuuuuuuuuuuuuuuuume. :lol: :lol: :lol:


Ku do te shkojme neser? :wink:
NE XHENEME :twisted: :twisted: :twisted:

LAZDRAN CKA TE TERHJEK QEKJO MURGESHA :?: :?: :?: :twisted:
Brikenda tu thafte goja zot qe po te lutem :D Cka me terheq mua Murgesha nuk eshte pune e jote qy.... :twisted:
Ku edhe ti cfare neme ma ke lyte :o :wink:

Cool_Boy
06-05-04, 11:22
sexybrikenda-qka jeni pik bre ne lazdranin ma moj qiki se nuk bene se me gjet gje ata e len shkret Murgeshen por lehe djlain rahat ok.

Vera
07-05-04, 21:34
oooooooo njerz kthenju temes


kur e keni ndjer vehtem shum te lumtur???

florian
08-05-04, 11:48
HAJT TI KTHEHEM TEMES :twisted:

KE DO DONIT TE KISHIT AFER :?:

anna
08-05-04, 11:52
asnje
po ju???? :lol:

ani
08-05-04, 12:15
asnje
po ju???? :lol:

UNE KISHA QEF ME TE PAS AFER TY :oops: :oops:

KUSH A ME I MIRI NE KET FORUM :wink:

Murgesha
08-05-04, 13:10
Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol:


A jam une me e mira? :lol:

Gentiana
08-05-04, 13:43
Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol:


A jam une me e mira? :lol:

Jooooooooooo :wink: hajgare pak se po,me e mira je pasha Mamin.


Pse e hupi kuptimin kjo tem??? :(

SheTa
08-05-04, 13:53
Vera :) kur E kam pas qat Preson qe kam Dasht shum :) afer a ty
e kam ndi veten te lumter :P

hana
08-05-04, 17:51
Cilin personi kishi dasht me rreh?

Per ty
08-05-04, 18:16
Jam kunder dhunes,askend pasi edhe jam e re kety :oops:


Lazdran a ke dashnore :oops:

florian
08-05-04, 19:02
pasha zotin PER TY ti je e shtata :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol:

Gentiana
10-05-04, 12:11
pasha zotin PER TY ti je e shtata :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Jo more,kur i njeha mua me dulen me shum!!! :roll:

anna
10-05-04, 12:17
pasha zotin PER TY ti je e shtata :lol: :lol: :twisted: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
Jo more,kur i njeha mua me dulen me shum!!! :roll:

edhe mu per ty duhet te jete e teta :wink: :lol: :lol:

lazdrani
11-05-04, 10:26
Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol:


A jam une me e mira? :lol:

Po Zemer ti dhe vetem ti :wink:


A te ka marre malli moje per mua :cry: :cry: :cry:

Barbaroza
11-05-04, 12:52
Lazdrani,pyete Murgeshen,jo mua :wink: :wink:Si po ndjehesh tani?

Gentiana
11-05-04, 13:00
Diqka e merzitur jam sot, po nejse.


Qka esht e para gje se shikoni ne mengjes(kur te zgjoheni)??

anna
11-05-04, 14:40
Diqka e merzitur jam sot, po nejse.


Qka esht e para gje se shikoni ne mengjes(kur te zgjoheni)??

televizorin
cili eshte emri juaj i vertet :?: :wink:

Murgesha
11-05-04, 15:42
Lazdrani :lol: :lol: :lol: :lol:


A jam une me e mira? :lol:

Po Zemer ti dhe vetem ti :wink:


A te ka marre malli moje per mua :cry: :cry: :cry:

Po shume :cry:

Cka je duke bere tani?

hana
11-05-04, 16:56
kam hy ne internet ,jam duke lexu do e-maile e duke pare forumin
me pas duhet tia filloj te msoj ufffffffffa :roll: :roll:
Cfar keni veshur momentalisht?

Vera
11-05-04, 17:04
tash i kam veshur nje bluz m emeng te shkurta te kuqe te firmes "AMISU" poashtu edhe jeans verore po te kesaoj firme.


a keni qesh sot ma shum apo edhe keni qajtur pak a ???

hana
11-05-04, 17:18
tash i kam veshur nje bluz m emeng te shkurta te kuqe te firmes "AMISU" poashtu edhe jeans verore po te kesaoj firme.


a keni qesh sot ma shum apo edhe keni qajtur pak a ???

jo valla ton diten kam qesh sot ........ :lol: :lol: :lol:Aktorja qe ju pelqen me shum?

Vera
11-05-04, 17:57
Nikol Kidman me pelqen si aktore


A e keni njet me pa filmin e fundid ne kino "TROJA" qe luan Brad Pitt??

lazdrani
11-05-04, 21:12
Nikol Kidman me pelqen si aktore


A e keni njet me pa filmin e fundid ne kino "TROJA" qe luan Brad Pitt??
Filmin Troja me Brad Pitt dua ta shohe gjithesesi kuptohet dy bileta te rezervura kam per vete dhe Murgeshen :wink:

Cilin parfum e preferoni me se shumti :?:

Gentiana
11-05-04, 21:15
Hugo Boss Deep Red, dhe Gabriella Sabatini.


Kend e keni afer tani per tani?? :wink: :oops:

lazdrani
11-05-04, 21:25
Motren time :wink:

Po ti :?:

Gentiana
11-05-04, 21:45
Djalin e halles (3Vjeq) :wink:

Qfar ju gezoj sot????

Naki
11-05-04, 21:59
dhurata nga femiu im,nje video film-MP3 e inqizuar nga nje TV sponzor
ku vajza ime kishte garuar ne nje manefestim para dy javesh dhe kishte fituar nje qmim per femije mikrofonin e arte per kendim,ishte nje suprize e papritur.qka jane per ju suprizat e pa pritura,a keni perjetuar :?:

Murgesha
11-05-04, 22:50
Po. Para disa diteve djali im duke luajtur futboll lendoi kemben.
Pas dy ditesh kishte ndeshjen vendimtare. Me kembe te lenduar luajti shenoi dy gola dhe ekipi i tij zuri vendin e pare ne turnir. Merreni me mend vraponte duke shkepuar. :lol:


A do te ishte jeta e bukur pa femije?

Vera
12-05-04, 06:05
Nuk do te ishte aspak jeta e bukur pa femij mendoj.

A beni Sport???

Barbaroza
12-05-04, 09:45
Megjithese sportin e dua shume,nuk merrem aq me te!Cfare keni lexuar se fundi?

Cool_Boy
12-05-04, 11:06
Megjithese sportin e dua shume,nuk merrem aq me te!Cfare keni lexuar se fundi?

Me qka mirrni bre qiki a :?: :?: :wink: :wink: :wink: :wink:

anna
12-05-04, 13:33
Megjithese sportin e dua shume,nuk merrem aq me te!Cfare keni lexuar se fundi?


te them te drejten i kam nja 5 libra ne dore dhe vetem 2 i kam perfunduar por me shume nga keta libra me pelqeu ai scot pack RRUNGA NEPER TE CILEN RRALLE SHKOHET eshte titulli


si ndjehen tani???

Vera
12-05-04, 16:59
shum mir ndjehem


cfar kaffeje e pini?? te hidht, te embel apo mesatare

Cool_Boy
12-05-04, 18:00
Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Murgesha
12-05-04, 18:03
Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_boy cfare lloj kafe eshte Vera? :lol:

lazdrani
12-05-04, 18:15
Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_boy cfare lloj kafe eshte Vera? :lol:
Me siguri Vera Klasike :wink:


Ku do te ishit sot me gjithe qef :wink:

Murgesha
12-05-04, 18:17
Ne nje restorant klasik, me muzike klasike e me ty afer.


Si e kalove sot diten????

Vera
12-05-04, 18:17
shum mir e kalova sot

ne sa ora bini me fjet sonte???

lazdrani
12-05-04, 18:19
Dua ta pyes se pari Murgeshen :wink:

Dita juaj me e lumture ishte?

Murgesha
12-05-04, 18:24
Wow, jwta ime vete eshte lumturia, nuk do te dija cilen ta veqoj.


Po e juaja?

lazdrani
12-05-04, 18:29
Ate dite kur hyra ne Dardani dhe te takova ty :P


Sa i doni lulet

Murgesha
12-05-04, 18:31
Shume, me nje fjale i adhuroj.


Cila lule te pelqen me se shumti????????

lazdrani
12-05-04, 18:34
Gjylat e kuqe dhe te bardhe :wink:

Kur keni marre dhuraten e fundit :wink:

Murgesha
12-05-04, 18:42
Dje. Ishte nje dhurat e veqante qe do ta ruaj me gjelozi. :lol: :lol:


A do te fitoj Anjeza Shahini sonte?????????

Cool_Boy
12-05-04, 19:43
Vera :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cool_boy cfare lloj kafe eshte Vera? :lol:

Pyetje e bukur por nuk po di cilin me then :roll: :roll:

Vera :wink: :wink: :wink: :wink: thuaje ti per mua moj qyy

Vera
12-05-04, 21:03
Cool-Boy le se nuk po e them se tani e bojn at pije bajat a heheh :wink: veq une dhe ti do e pim a

Cool_Boy
13-05-04, 09:46
Cool-Boy le se nuk po e them se tani e bojn at pije bajat a heheh :wink: veq une dhe ti do e pim a

Ashtu eshte Vera

anna
13-05-04, 12:18
Dje. Ishte nje dhurat e veqante qe do ta ruaj me gjelozi. :lol: :lol:


A do te fitoj Anjeza Shahini sonte?????????

ka fitu me sa e di une :wink: :wink:

pija juaj e preferuar :?:

lazdrani
13-05-04, 13:01
Uje mineral,eis tee,kafeja,capucino,cola,fanta,redbull,caj...... :D

Po ta takoshe princin e endrrave tuja,do ta beshe hapin e pare :wink:

Murgesha
13-05-04, 13:32
Menjeher!! :lol: Pse jo? Njeher vjen vera kah dera :lol:


Cka je duke menduar ket moment????????? :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 13:35
Murgesha Vera na ka ardhe ne forum dhe nuk po del me aahahh

Murgesha
13-05-04, 13:37
Super po e deshmon se eshte dashururar ne Forum.


Pse spo di me dal Vera nga Forumi??????????

lazdrani
13-05-04, 13:39
Super po e deshmon se eshte dashururar ne Forum.


Pse spo di me dal Vera nga Forumi??????????

Eshte dashuruar deri ne ashte :D

A ju mungon kushe ne jete :?:

Cool_Boy
13-05-04, 13:39
sepse eshte stina e forumit tone qy a nuk e din a?

Murgesha
13-05-04, 13:41
E mesova tani, falemnderes.


Po pse Cool_boy vetem pergjigjet e nuk pyet?????????

lazdrani
13-05-04, 13:42
Priton nga njehere ta lodhe koken.......mickoja i ka fajet :wink:


Murgesha cka po na pregadite per dreke :wink:

Murgesha
13-05-04, 13:45
Po do te baj mish viqi, sos, sallate dhe nje pite.


Cilen prej ketyre ushqimeve e preferon me shume???

lazdrani
13-05-04, 13:56
Po do te baj mish viqi, sos, sallate dhe nje pite.


Cilen prej ketyre ushqimeve e preferon me shume???
Vella nuk kisha pase qef asnjeren nga to ti mi ndashe :wink:

A done te ndihmoje ne sallate :wink:

Cool_Boy
13-05-04, 14:33
Po do te baj mish viqi, sos, sallate dhe nje pite.


Cilen prej ketyre ushqimeve e preferon me shume???

mish viqi,Murgesha

lazdrani
13-05-04, 16:16
Cka eshte kenga per ty :?:

Naki
13-05-04, 18:06
muzika ne shume raste me relaksone nga lodhjet dhe detyrat e perditshme nga kalendari i sterngjeshur ditor.


po ju ku e gjeni relaksimin ditor.

Gentiana
13-05-04, 18:25
Me Muzik dhe ne Gjirin familjar!!

Qka ju pengon ne ket Forum???

Vera
13-05-04, 18:41
Ka dic Genta qe me pengon ne forum po ende nuk e kam zbuluar


Si ke dita e sotit per juve???

Gentiana
13-05-04, 19:36
Ka dic Genta qe me pengon ne forum po ende nuk e kam zbuluar


Si ke dita e sotit per juve???

Shum e mir, ka koh qe nuk kam pas dite me te mir.


Qka doni te beni neser :roll:

Murgesha
13-05-04, 20:10
Edhe neser paradite e nxanun e pastaj Yeaaaaaaaaaaaaaaah Wekend.


Ku do te shkoni per wekend??????????????

Naki
13-05-04, 20:28
edhe pse per vikend jame ne orare te punes,se paku te shtunden do te shkoje ne nje darsem dy Kolege te punes do te neneshkruajn kapitulimin-Kurorzimin,eshte nje darsem gjermane.


A keni festuar apo jeni ftuar darsma ne shoqerite tjera,popujve tjere si kane qene pershtypjet tuaja

Vera
14-05-04, 06:05
po kam qen ne nje dasem gjermane ne kish dhe mua mu ka dokt shum interesant dhe pas andej ai njeri i kishes po ta dhojke nje bombon po disi nuk kam mujt me shti ne goj bile valla shum pershtypje te mira kam nga ajo dasem

A ju pelqejn veshjet e nusris? per vajzat dhe ju
A ju pelqen veshja e dhendrrit? per djemt

anna
14-05-04, 08:43
po kam qen ne nje dasem gjermane ne kish dhe mua mu ka dokt shum interesant dhe pas andej ai njeri i kishes po ta dhojke nje bombon po disi nuk kam mujt me shti ne goj bile valla shum pershtypje te mira kam nga ajo dasem

A ju pelqejn veshjet e nusris? per vajzat dhe ju
A ju pelqen veshja e dhendrrit? per djemt


vetem fustani i bardhe

cili antare ju ben me shume nervoz :?: :wink:

lazdrani
14-05-04, 12:01
Sexybrikenda,per ty dhe yllka :twisted:


Cka ke pare mbrem enderr :wink: