PDA

View Full Version : Po tė ishit Moderatorė, cilit nga diskutuesit do ti... ?


Gentiani
22-10-04, 22:46
Ha,hahahaaaaaaaaa shkruani pa vesvese dhe pa ngurrim. Tė gjitha kombinacionet dhe variacionet janė tė lejuara :lol: :lol: :lol:

Po tė ishit moderatorė, cilit nga diskutuesit do ti jipni kartelėn e kuqe - largonit nga forumi dhe pse ?

DEA
22-10-04, 22:52
oh qna ke ngushtu njeri?http://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/flucht01.gif

Urata
22-10-04, 23:10
Une e kam nje te mete se s'mund te duroj pa fol ashtu siq mendoj!!!! Pra,karton t'kuq u kisha dhene: TOMORIT, BATMAN, KALTRINA, PAINKILLER, dhe FADILIT!

Po e prishin qetesin njerezore ne kete forum!Me falni a!!!

Gentiani
22-10-04, 23:10
oh qna ke ngushtu njeri?http://www.mainzelahr.de/smile/geschockt/flucht01.gif

Ha,hahahaaa unė e shkruajta DEA se tė gjitha kombinacionet janė tė lejuara dhe nuk ka hidhėrim kėtu :lol:

pse mendon se nuk ka nga ata qė do tė duhej tė merrnin kartelėn e kuqe a ?!

ShEjToNkA
22-10-04, 23:16
Ha,hahahaaaaaaaaa shkruani pa vesvese dhe pa ngurrim. Tė gjitha kombinacionet dhe variacionet janė tė lejuara :lol: :lol: :lol:

Po tė ishit moderatorė, cilit nga diskutuesit do ti jipni kartelėn e kuqe - largonit nga forumi dhe pse ?


Hėė ,Gentiani ,po ti kujtė do ia bėjshė stop nė kėtė forum ??????????????????

Urata
22-10-04, 23:26
Une e kam nje te mete se s'mund te duroj pa fol ashtu siq mendoj!!!! Pra,karton t'kuq u kisha dhene: TOMORIT, BATMAN, KALTRINA, PAINKILLER, dhe FADILIT!

Po e prishin qetesin njerezore ne kete forum!Me falni a!!!

TOMORI, perjashtohet nga ajo radhe! Duhet me pase nje kallauz qefli pi** te hahaha hahaha hahaha hahaha ......SE po me vie gjynaf!

Gentiani
22-10-04, 23:26
Ha,hahahaaaaaaaaa shkruani pa vesvese dhe pa ngurrim. Tė gjitha kombinacionet dhe variacionet janė tė lejuara :lol: :lol: :lol:

Po tė ishit moderatorė, cilit nga diskutuesit do ti jipni kartelėn e kuqe - largonit nga forumi dhe pse ?


Hėė ,Gentiani ,po ti kujtė do ia bėjshė stop nė kėtė forum ??????????????????

Shejtonka, po Shejtonkė ishe edhe ti! :lol: :lol: :lol: ku mė zure pa pregaditė, paj ēka tė them, e kujt po thua :lol: :lol: :lol: :wink:

Unė do t`ua kisha dhėnė kartelėn e kuqe atyre, qė me shkrimet e tyre nuk dijnė tė dallojnė se ēka ėshtė diskutim e ēka ėshtė fyerje dhe sillen me fjalorė fyes ndaj diskutuesve.

Siē ėshtė rasti i Tomorit me shkrimet e pashembullta dhe fyerjet qė kalojnė kufinjėt e diskutimit. Ndoshta ka edhe tjerė, por sjelljet e tij janė jashtė kufinjėve tė tė shprehurit njerėzorė.

ShEjToNkA
22-10-04, 23:37
Hahahhaahhaahah! Gentiani ,po thuajė cka tė duash dhe kujtė tė duash qyyyyy

Sa i pėrketė paragrafitė tė tretė edhe unė pajtohėna plotėsishtė me Ju!
Por pata frikė se mos po thua pėr ndokund tjetėr , e thashė mos po krisė kjameti hahahhaahhaha
Se unė pata me thėnė pėr Ty !!! A e di pse ???? Vetėm e vetėm qė ke hapė kėtė temė ,por tash ndorva mendje se mė mirė qe e ke hapė kėtė temė se tash do tė zbulojė se kush do mė largonte mua!!!! :lol: :lol: Se bukur urtė po rri e s'kan fajė :wink:

Gentiani
22-10-04, 23:44
Hahahhaahhaahah! Gentiani ,po thuajė cka tė duash dhe kujtė tė duash qyyyyy

Sa i pėrketė paragrafitė tė tretė edhe unė pajtohėna plotėsishtė me Ju!
Por pata frikė se mos po thua pėr ndokund tjetėr , e thashė mos po krisė kjameti hahahhaahhaha
Se unė pata me thėnė pėr Ty !!! A e di pse ???? Vetėm e vetėm qė ke hapė kėtė temė ,por tash ndorva mendje se mė mirė qe e ke hapė kėtė temė se tash do tė zbulojė se kush do mė largonte mua!!!! :lol: :lol: Se bukur urtė po rri e s'kan fajė :wink:

Mirė de SHejtonka e fillojmė me vota, ndoshta do tė kishte qenė edhe mė mirė sikur ta inicoja tek forumi i anketave. Ai qė merr mė shumė se 10 vota pėr largim, ose largohet vehtė ose e nxjerrim duke e shqelmuar jashtė kapinxhikut tė forumit :lol: :lol:

ShEjToNkA
22-10-04, 23:50
Hahahhaahhaahah! Gentiani ,po thuajė cka tė duash dhe kujtė tė duash qyyyyy

Sa i pėrketė paragrafitė tė tretė edhe unė pajtohėna plotėsishtė me Ju!
Por pata frikė se mos po thua pėr ndokund tjetėr , e thashė mos po krisė kjameti hahahhaahhaha
Se unė pata me thėnė pėr Ty !!! A e di pse ???? Vetėm e vetėm qė ke hapė kėtė temė ,por tash ndorva mendje se mė mirė qe e ke hapė kėtė temė se tash do tė zbulojė se kush do mė largonte mua!!!! :lol: :lol: Se bukur urtė po rri e s'kan fajė :wink:

Mirė de SHejtonka e fillojmė me vota, ndoshta do tė kishte qenė edhe mė mirė sikur ta inicoja tek forumi i anketave. Ai qė merr mė shumė se 10 vota pėr largim, ose largohet vehtė ose e nxjerrim duke e shqelmuar jashtė kapinxhikut tė forumit :lol: :lol:


Ok!!! Bėnja si tė duashė !!
Vetėm ta dini se nė qoftė se e ka taksiratė me marė vota mė sė shumti ....,pe dini ju kushė ,ta dini se ajo s'del pa dalė edhe autori i temės, edhe atė me boxsa e shqelma duke e nxjerrė nga kapixhiku i forumit! Pėr ndyshe s'del me iu lėnė kėtu vetun juve kurrr :lol: :lol:

K-man
23-10-04, 04:49
me qen une admin, s'pari e kisha mbyll kategorine e Fese edhe i kisha blloku ata persona qe hapin ose flasin per fe

Honesty^uk.
23-10-04, 07:21
Gentiani te pershendes , dhe paske bere mire qe ke hapur kete teme, se mendimet tuaja , kuptohet nese ato shprehen me baza, do te na ndihmonin qe keta persona qe ju i identifikoni si njerez te papergjegjshem , qe sillen ne menyre arrogante dhe me fjalor fyes, shkrimet e tyre do te kene vezhgim me te madh nga ana e moderatoreve,
pasi dihet se volumi i postimeve eshte i madh dhe keshtu mund edhe te na kalojne shkrime qe keta X persona botojn shkrime ofenduese, dhe me fjalor KAUBOJSH

Honestu ju pershendet.

Ylberi_be
23-10-04, 10:25
Gentijan te pershendes shum per ket tem shum te qelluarmoti koh e kam prit ket tem prej dikujt

por se kam preit se bash ti do ta bash ket hap

ti do te thosh se ke vendos me i kerku falje te gjithve

ather mir po me vjen se ka ardh ora per ndryshime

po me vjen mir se e ke vendos me i pranu edhe humbjet

se gjdo pun ka edhe lodhje

se gjdo loj ka edhe humbje

Ka ardh koha per unitet vllazrim bashkim rrespekt me qe jam Bokser spo te godas :oops: se je shqiptar :arrow: :idea:

Gentiani
23-10-04, 13:39
Ylberi_be, nuk pyeta Bacit, me u prezentuar dhe me kėrkua falje e as pėr hobin ēfarė e ke, sepse egzistojnė tema tjera ku mundesh ti postosh tė gjitha qė ke shkruar, por pyetja ishte tjetėr dhe shko lexoje edhe njėherė, sa nuk ta kam dhėnė njė Lucky punch dhe KO. me pėrfunduar :lol: :lol: :wink:

Gentiani
23-10-04, 13:51
Gentiani te pershendes , dhe paske bere mire qe ke hapur kete teme, se mendimet tuaja , kuptohet nese ato shprehen me baza, do te na ndihmonin qe keta persona qe ju i identifikoni si njerez te papergjegjshem , qe sillen ne menyre arrogante dhe me fjalor fyes, shkrimet e tyre do te kene vezhgim me te madh nga ana e moderatoreve,
pasi dihet se volumi i postimeve eshte i madh dhe keshtu mund edhe te na kalojne shkrime qe keta X persona botojn shkrime ofenduese, dhe me fjalor KAUBOJSH

Honestu ju pershendet.

Pėrshėndetje Honesty!

E inicova kėtė temė, ndoshta i shėrben si vėrejtje, secilit qė tė pėrmirėsojė sjelljet nė tė ardhmen. Kėtu vėrtetė po diskutohet dhe mundet ti ndodhė dikujt, qė ti ndodhė ndonjė lėshim ose tė shkelė tjetrin pahiri nė kėmbė gjatė shkrimeve, por jo non-stop.

Dhe sė fundit le tė dihet se kur diskutohet nė forume, tė kenė kujdes se ku ėshtė pacenzurė e ku nuk munden tė shprehen nė mėnyrė mė tė matur, sepse vėrtetė ja humbin vlerėn shkrimeve tjera nė temat serioze.

Pra edhe tjerėve, nuk ishte qėllimi i temės kujt ja kemi inatė dhe ta propozojmė, por pėr ata qė me shkrime vulgare nė temat ku nuk e kanė vendin pengojnė rrjedhėn e diskutimeve normale.

lazdrani
23-10-04, 15:16
Asnjerit :wink:

aferdita
24-10-04, 16:53
PO te isha hmm
shyqyr qe nuk jam valla se jo vetem disa antare por edhe disa postime nuk do te ishin me
pakeqkuptime por kjo eshte realiteti

Gentiani
24-10-04, 18:56
shkruaje lirisht Aferdita se pa hidhėrime e kemi kėtu :lol: :lol:

Barbaroza
24-10-04, 19:37
Oh bre,kam qelluar shume zemergjere e shume e dhimbshme.Kujt bre me ia dhene kartuqin e kuq??? :( :( :(

Gentiani
24-10-04, 19:42
Oh bre,kam qelluar shume zemergjere e shume e dhimbshme.Kujt bre me ia dhene kartuqin e kuq??? :( :( :(

Ha,hahahaaaaaaaa Barbaroza, pasi ke qėlluar zemėrgjerė dhe e dhimbshme ma huazo pėr nja 10 minuta passwordin e Moderimit dhe e rregullojmė kėtė problem :lol: :lol: :lol: :wink:

Barbaroza
24-10-04, 20:02
Oh bre,kam qelluar shume zemergjere e shume e dhimbshme.Kujt bre me ia dhene kartuqin e kuq??? :( :( :(

Ha,hahahaaaaaaaa Barbaroza, pasi ke qėlluar zemėrgjerė dhe e dhimbshme ma huazo pėr nja 10 minuta passwordin e Moderimit dhe e rregullojmė kėtė problem :lol: :lol: :lol: :wink:

Me fal Gentiani a,por nuk ma lejon zemergjeresia kete gje. :wink: :)
Murgesha eshte me shpirt"katile"per keto gjera,haaaaaaaaaaahaaaaaaaaa

Honesty^uk.
24-10-04, 20:09
Oh bre,kam qelluar shume zemergjere e shume e dhimbshme.Kujt bre me ia dhene kartuqin e kuq??? :( :( :(

Ha,hahahaaaaaaaa Barbaroza, pasi ke qėlluar zemėrgjerė dhe e dhimbshme ma huazo pėr nja 10 minuta passwordin e Moderimit dhe e rregullojmė kėtė problem :lol: :lol: :lol: :wink:

Gentian thuja shokit ne vesh se cfar don , dhe une ta mbaroj ty qefin.
tregoma mua dhe mos te ngelin merak

Murgesha
24-10-04, 20:11
Oh bre,kam qelluar shume zemergjere e shume e dhimbshme.Kujt bre me ia dhene kartuqin e kuq??? :( :( :(

Ha,hahahaaaaaaaa Barbaroza, pasi ke qėlluar zemėrgjerė dhe e dhimbshme ma huazo pėr nja 10 minuta passwordin e Moderimit dhe e rregullojmė kėtė problem :lol: :lol: :lol: :wink:

Me fal Gentiani a,por nuk ma lejon zemergjeresia kete gje. :wink: :)
Murgesha eshte me shpirt"katile"per keto gjera,haaaaaaaaaaahaaaaaaaaa

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :?:

Barbaroza
24-10-04, 20:19
Murgesha,a mos fola keq per ty diqka a :?: :?

Murgesha
24-10-04, 20:24
Murgesha,a mos fola keq per ty diqka a :?: :?

Hm, po skam moj zemėr katile. :(

Barbaroza
24-10-04, 20:26
Murgesha,a mos fola keq per ty diqka a :?: :?

Hm, po skam moj zemėr katile. :(

Kush te tha moj,Zoti e bekofte :P

Murgesha
24-10-04, 20:31
Murgesha,a mos fola keq per ty diqka a :?: :?

Hm, po skam moj zemėr katile. :(

Kush te tha moj,Zoti e bekofte :P

Po nje shpirt "katile", edhe pak e do tja nisi te :cry:

Gentiani
24-10-04, 20:53
Oh, mė falni se vetėm hijen e kisha nė forum e isha krejtė tjetėrkah, po e paskeni vazhduar kėtu...

Mirė de Barbaroza dhe Murgesha, qė nuk keni zemėr katile.Ne nuk patėm me bėrė diēka tė keqe me marrė shpirtėra, me bllokuar Nickame, ēka ka pėr tu dhimbsur kėtu, kur ata tjerėt nuk janė zemėrgjerė kėtu :lol: :lol: :wink:

Hė se si duket do tė rregullohet edhe ky problem, pasi Honesty ėshtė kėtu :lol: :lol: Vetėm pak Honesty, sa ti paralajmėrojė ata katilat qe po kanė suksese tė na terrorizojnė nė forum, duke ju falėnderuar zemergjeresisė sė Moderatorėve :lol: :lol: :lol:

Honesty^uk.
24-10-04, 20:55
Oh, mė falni se vetėm hijen e kisha nė forum e isha krejtė tjetėrkah, po e paskeni vazhduar kėtu...

Mirė de Barbaroza dhe Murgesha, qė nuk keni zemėr katile.Ne nuk patėm me bėrė diēka tė keqe me marrė shpirtėra, me bllokuar Nickame, ēka ka pėr tu dhimbsur kėtu, kur ata tjerėt nuk janė zemėrgjerė kėtu :lol: :lol: :wink:

Hė se si duket do tė rregullohet edhe ky problem, pasi Honesty ėshtė kėtu :lol: :lol: Vetėm pak Honesty, sa ti paralajmėrojė ata katilat qe po kanė suksese tė na terrorizojnė nė forum, duke ju falėnderuar zemergjeresisė sė Moderatorėve :lol: :lol: :lol:

une po te pres :arrow:

Barbaroza
24-10-04, 21:00
O JOoooooooo,nuk ben,gjynaaaahttp://www.mainzelahr.de/smile/genervt/tsts.gif

Murgesha
24-10-04, 21:06
Gentiani, sukseset ne dardani skan pasur tė ndalur.
Moderimi nuk ėshtė edhe shumė i ashpėr si nė forumet tjera.
Ne kemi shkuar nga ajo qė anėtarėt tė jenė tė lirė ne shprehjen e mendimeve tė veta.
Ka disa qė e kanė tepruar, por thjesht janė injoruar nga pjesėmarrėsit e sinqertė, dhe si na kanė ardhur nė forum ashtu edhe janė larguar vetė.
Ka tjerė qė edhe janė pėrjashtuar, tė tillėt kanė bėrė gjėra qė nuk mund tė tolerohen.
Mendoj se edhe pse pėr momentin janė disa (shumė pak pėr fat tė mirė) qė vėrtet e meritojnė njė pushim gratis nga dardania, ajo edhe do ti gjejė nėse nuk pėrmirėsohen, por po ju japim kohė qė tė reflektojnė dhe ti shohin haptazi gabimet e veta.
Me nderime nga Murgesha.

Gentiani
24-10-04, 21:11
Ha,hahahaaaaa Honesty, tu japim edhe pakė kohė, nė kėtė atmosferė kremte fituese, se na akuzojnė se sa i fituan zgjedhjen filluan tė na ndėshkojnė. :lol: :lol: :lol:

Prej tė nesėrmes fillon fushata e ndėshkimeve, pėr ata qė nuk i pėrmbahen rregullave.

Do ti denoncojmė ata qė janė tė papėrgjegjėshėm...

0 = Tolerancė, krimit nė forum :lol: :lol:

Honesty^uk.
24-10-04, 21:16
Ha,hahahaaaaa Honesty, tu japim edhe pakė kohė, nė kėtė atmosferė kremte fituese, se na akuzojnė se sa i fituan zgjedhjen filluan tė na ndėshkojnė. :lol: :lol: :lol:

Prej tė nesėrmes fillon fushata e ndėshkimeve, pėr ata qė nuk i pėrmbahen rregullave.

Do ti denoncojmė ata qė janė tė papėrgjegjėshėm...

0 = Tolerancė, krimit nė forum :lol: :lol:

Qyqyqyqyq edhe ne zemren tende ndikuan Murgesha dhe Barbaroza a ?????

ok pra edhe une do te respektoj kete gjendje qe ju krijuat :wink:

Barbaroza
25-10-04, 08:44
O JOoooooooo,nuk ben,gjynaaaahttp://www.mainzelahr.de/smile/genervt/tsts.gif

....se pastaj ndonje anetar mund te veproje keshtu nga inati.
http://www.mainzelahr.de/smile/boese/kanister.gif

turisti
29-10-04, 08:52
Tash vijne ZJARREFIKESAT ,hahahahahahahahahahahahaha. :wink:

turisti
24-01-05, 13:28
O JOoooooooo,nuk ben,gjynaaaahttp://www.mainzelahr.de/smile/genervt/tsts.gif

....se pastaj ndonje anetar mund te veproje keshtu nga inati.
http://www.mainzelahr.de/smile/boese/kanister.gif


Hahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahaha,shume e sakte,Barbaroza e nderuar,por mundet edhe me teper ....

anna
05-07-05, 19:14
kjo tema nuk po me pelqen hiqqq!!!!! :wink:

florian
05-07-05, 19:28
mua po me pelqen shum se do ja perplas ne fytyr njerit ketu se tani e ka hallall .