PDA

View Full Version : DITEN E MIRE.!


Faqet : [1] 2 3

livoreka bicio
24-11-04, 13:50
PASI QE EGZISTONTE TEMA NETEN E MIRE,THASH PO E HAPI EDHE KETE TEME SEPSE SHPESH HERE, KAM DASHTE ME THEN, DITEN E MIRE DHE NUK KA QEN PREZENTE KJO TEME...PRA, DITEN E MIRE DUKE FILLUAR NGA UNE... :P :P :P :wink:

turisti
24-11-04, 14:19
PASI QE EGZISTONTE TEMA NETEN E MIRE,THASH PO E HAPI EDHE KETE TEME SEPSE SHPESH HERE, KAM DASHTE ME THEN, DITEN E MIRE DHE NUK KA QEN PREZENTE KJO TEME...PRA, DITEN E MIRE DUKE FILLUAR NGA UNE... :P :P :P :wink:


Perhair na qofte! Per ty BICIO pershendetje te dyfisht,hahahahahahaha- DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
24-11-04, 14:24
PASI QE EGZISTONTE TEMA NETEN E MIRE,THASH PO E HAPI EDHE KETE TEME SEPSE SHPESH HERE, KAM DASHTE ME THEN, DITEN E MIRE DHE NUK KA QEN PREZENTE KJO TEME...PRA, DITEN E MIRE DUKE FILLUAR NGA UNE... :P :P :P :wink:

Mendim i mir me dit te mir...
Arrivederci amico 8)

Mafiozi
24-11-04, 15:31
Diten e mir :wink:

livoreka bicio
25-11-04, 13:06
TURIST FLM. PER PERSHENDETJE NIASHTU DHE UNE TE PERSHENDES TY SHUME. :wink:


MAFIOZI TE PERSHENDES DHE UNE TY SHUME. :wink:

DITEN E MIRE E BAFSHI SE IKA NE PUNE. :wink:

Mafiozi
25-11-04, 14:20
TURIST FLM. PER PERSHENDETJE NIASHTU DHE UNE TE PERSHENDES TY SHUME. :wink:


MAFIOZI TE PERSHENDES DHE UNE TY SHUME. :wink:

DITEN E MIRE E BAFSHI SE IKA NE PUNE. :wink:

Kaloh nje dit te bukur shoki livoreka bicio
Mbet gjithmon i pershendetur nga ana ime.

Ciao bello :wink:

Mafiozi
26-11-04, 11:11
Diten e mir, dhe kaloni nje dit te bukur te gjith :wink:

livoreka bicio
26-11-04, 13:57
DITEN E MIRE. :wink:

turisti
28-11-04, 12:03
Diten e mire. :wink:

livoreka bicio
28-11-04, 14:32
DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
30-11-04, 14:27
Kaloni mir te gjith :wink:
Diten e mir
8)

livoreka bicio
01-12-04, 13:28
Kaloni mir te gjith :wink:
Diten e mir
8)DITEN E MIRE MAFIIIIIIII. :P :wink:

Mafiozi
01-12-04, 16:06
Kaloni mir te gjith :wink:
Diten e mir
8)DITEN E MIRE MAFIIIIIIII. :P :wink:

Te falenderoj livoreka shoki, sonte mos hajde me parfim Armani :lol:

Mafiozi
02-12-04, 13:20
Ju uroj nje dit te bukur te gjithve :wink:

livoreka bicio
02-12-04, 13:48
Ju uroj nje dit te bukur te gjithve :wink:GJITHASHTU SHOKU MAFIOZ, TE UROJ NJE DITE TE MIRE, TY DHE GJITH TJEREVE. :wink:

Diana007
02-12-04, 16:09
Ju uroj nje dit te mir , mir u pafshim neser se un shkova , o bre qyhs po pritoj kisha pas qef me njet ala :cry: po me duhet me shku ,

Ju pershendes te gjithve

Mafiozi
03-12-04, 13:16
Ju uroj nje dit te kendshme te gjithve.
Diten e mir :wink:

livoreka bicio
03-12-04, 14:52
JU UROJE NJE DITE TE MIRE, DHE TE SUKSESESHME GJITHVE. :wink:

Kercovari
03-12-04, 15:32
Edhe nga une nje dite te mire!.

livoreka bicio
05-12-04, 13:22
DITEN E MIRE :wink:

Mafiozi
05-12-04, 13:30
Diten e mir te gjithve :wink:

Gjumashja
05-12-04, 13:39
Diten e mire e gjitha t'mirat juve :wink: :wink:

Mafiozi
06-12-04, 13:13
Kaloni mir :wink:

Luana
06-12-04, 17:45
Tung e befshit , se sot kam me punue masdite :cry:

Mafiozi
07-12-04, 13:13
Diten e mir 8)

livoreka bicio
07-12-04, 13:30
NJE DITE TE MIRE TE GJITHVE :wink:

turisti
07-12-04, 14:23
Diten e mire ,une po shkoj me punue. :wink:

Mafiozi
08-12-04, 13:22
Diten e mir te gjithve :wink:
Edhe un po filloj punen :? :wink:

livoreka bicio
08-12-04, 14:16
DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
09-12-04, 13:24
Ju uroj nje dit te kendshme juve ne ONLINE :wink:
Puna po me therret 8) :wink:

livoreka bicio
09-12-04, 13:45
DITEN E MIRE :roll:

dr1ta
10-12-04, 13:01
Diten e mire kalofshi mire :wink:

livoreka bicio
10-12-04, 13:10
DITEN E MIRE :wink:

Mafiozi
10-12-04, 13:17
Ju shpresoj nje dit te mir te gjithve 8) :wink:

Barbaroza
10-12-04, 14:55
Diten e mire per tash,vij me vone se me presin"zbulimet"hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaa aaaaaaaaaaa

Gjumashja
10-12-04, 20:03
byeeeee :wink: :wink:

turisti
13-12-04, 12:45
Diten e mire... :wink:

Mafiozi
13-12-04, 13:25
Ju uroj nje dit te mir :wink:

mr_beni
13-12-04, 13:38
hajt e bofshi nje pasdite te mir ciao

Gjumashja
14-12-04, 13:20
diten e milll

Mafiozi
14-12-04, 13:28
Ju shpresoj nje dit te mir per te gjith :wink:

livoreka bicio
14-12-04, 13:54
DITEN E MIRE IKA NE PUNE. :wink:

dr1ta
14-12-04, 13:55
Diten e mire ika edhe un ne pune :)

Barbaroza
15-12-04, 12:41
Ika dhe une,me duhet ta takoj dajkon tim Gjebrailin.
Diten e mire!

dr1ta
15-12-04, 13:03
Diten e mire.

Mafiozi
15-12-04, 13:20
Diten e mir, ikaaaaaaaa :wink:

livoreka bicio
15-12-04, 13:42
DITEN E MIRE. :wink:

DEA
15-12-04, 14:40
Diten e mire e mirembetshi

dr1ta
15-12-04, 14:47
Diten e mire DEA :)

Agroni22
15-12-04, 15:10
dite e mire

spirl_girls
15-12-04, 16:39
Mafiozi rim bre mos ikkkkkkkk :cry:

lazdrani
16-12-04, 12:45
Diten e Mire dhe ju falenderoje per Atmosfere,Shejtonken,Erita,Diana007,Kercovari...
Kalofshit nje dite te mbare dhe argetim te kendeshem per ju ne forum :wink: Lazdrani

Mafiozi
16-12-04, 13:27
Diten e mir :wink:

livoreka bicio
16-12-04, 13:39
DITEN E MIRE TE GJITHVE, DHE PUNE TE MBARE ATYRE QE PUNOJNE :wink:

IKA NE PUNE :wink:

DEA
17-12-04, 14:49
Tung njeher kaloni mire 8)

Gjumashja
18-12-04, 17:15
diten e mire

livoreka bicio
18-12-04, 17:42
diten e mireDITEN E MIRE GJUMASHJA E BEFSHE EDHE TY,DHE GJITHE TJERET. :wink:

Gjumashja
20-12-04, 11:59
diten e mireDITEN E MIRE GJUMASHJA E BEFSHE EDHE TY,DHE GJITHE TJERET. :wink:


flm livoreka diten e mire edhe per sot :wink:

Mafiozi
20-12-04, 13:17
Diten e mir 8)

livoreka bicio
20-12-04, 13:47
diten e mireDITEN E MIRE GJUMASHJA E BEFSHE EDHE TY,DHE GJITHE TJERET. :wink:


flm livoreka diten e mire edhe per sot :wink:DITEN E MIRE GJUMASHJA DHE TE GJITHE TJERETE. :wink:

turisti
21-12-04, 14:13
Diten e mire. :wink:

DEA
21-12-04, 16:01
Diten e mire. :wink:


udha e mbare se ku te ze mbremja ty nje zot e din

Gjumashja
22-12-04, 12:20
Diten e mire

dr1ta
22-12-04, 13:13
Diten e mire, mbaroj pushimi :shock: :)

livoreka bicio
22-12-04, 13:35
DITEN E MIRE. UNE PO JA SHKELI PER NE PUNE. :wink:

Mafiozi
23-12-04, 13:07
Ju uroj nje dit te mir te gjithve :wink:

turisti
23-12-04, 16:13
Diten e mire.Ndoshta takohemi pas 24:30,hahahahahahahahahahahahahahahahaahhahaahahah ahaha. :wink:

Mafiozi
25-12-04, 12:09
Ju uroj nje dit te mir te gjithve, lexohemi me von :lol: :wink:

Diana007
25-12-04, 12:20
Diten e mir , po dal me honger drek :P

blusky
26-12-04, 14:17
Diten e mire,puna mbaroj,ika ne shtepi :wink:
Kalofshit bukur :wink:

livoreka bicio
26-12-04, 14:45
DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
26-12-04, 16:23
Ju uroj nje dit te mir njeher :wink:

Gjumashja
27-12-04, 11:43
Diten e mire :wink:

Mafiozi
27-12-04, 12:21
Ju uroj nje dit te mir gjithve. :wink:

Lexohemi me von :lol:

livoreka bicio
27-12-04, 15:50
DITEN E MIRE. :wink:

Loloku
28-12-04, 11:33
Diten e mire dashamiret e mi, filloi pushimi im, kisha kenaqesine...

livoreka bicio
28-12-04, 16:38
Diten e mire dashamiret e mi, filloi pushimi im, kisha kenaqesine...DITEN E MIRE DHE PUSHIM TE KENDESHUME LOLOKU I NDERUARE. :wink:

Luana
28-12-04, 17:48
Ma mire po dal diku se me nejt ne internet , ika ta pij nji kafe diku :wink:

Diten e mire e befshit te gjithe :wink:

Mafiozi
29-12-04, 13:22
Te gjithve ju uroj nje dit te mir. :wink:

dr1ta
29-12-04, 13:46
Diten e mire

livoreka bicio
29-12-04, 13:58
DITEN E MIRE. :wink:

livoreka bicio
31-12-04, 15:17
DITEN E MIRE, DHE JU UROJE FESTEN E VITITE RI TE GJITHEVE KALOFSHI SI MA MIRE. :wink:

Mafiozi
01-01-05, 15:51
Ju uroj nje dit te kendshme te gjithve :wink:

livoreka bicio
01-01-05, 16:18
DITEN E MIRE, DHE JU UROJE NE FILLIME VITI TE BUKURE. :wink:

livoreka bicio
02-01-05, 12:05
DITEN E MIRE, DHE JU UROJE NE FILLIME VITI TE BUKURE. :wink: :P :P :P :P :P :wink:

livoreka bicio
03-01-05, 13:46
DITEN E MIRE TE GJITHEVE DHE PUNE TE MBARE. :wink:

Drenicaki
04-01-05, 16:22
tung se shkova per ni orė se gruja po me qet ne futing!!

turisti
04-01-05, 16:26
tung se shkova per ni orė se gruja po me qet ne futing!!

Po e "braktis" frontin-a????,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahaha. :wink:

turisti
04-01-05, 16:29
Diten e mire,shkova ne pune edhe pak. :wink:

Luana
04-01-05, 16:33
Diten e mire,shkova ne pune edhe pak. :wink:

Puna e mbar Turist :wink:

Mafiozi
05-01-05, 13:26
Ju uroj n je dit te mir te gjithve :wink:

livoreka bicio
05-01-05, 13:49
DITEN E MIRE TE GJITHEVE. :wink:

Mafiozi
06-01-05, 13:20
Ju shpresoj nje dit te bukur te gjithve :wink:


Ika ne pun :? 8)

turisti
06-01-05, 17:42
Diten e mire,shkova te pyetja tjeter,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahah. :wink:

livoreka bicio
07-01-05, 14:55
DITEN E MIRE. :wink:

turisti
07-01-05, 16:26
Diten e mire edhe pak. :wink:

Gjumashja
08-01-05, 14:40
Ditem e mire shihem ma vone

Gentiana
08-01-05, 14:41
Rrim Gjumashe...

livoreka bicio
08-01-05, 14:57
DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
08-01-05, 15:12
Diten e mir njeher

Kaloni mir forumista :wink:

livoreka bicio
08-01-05, 17:26
DITEN E MIRE. :wink:

Mafiozi
09-01-05, 13:47
Kaloni nje dit te mir. :wink:

turisti
09-01-05, 14:10
Diten e mire,edhe pak. :wink:

Mafiozi
10-01-05, 13:18
Diten e mir :wink:

Gjumashja
11-01-05, 12:25
diten e mire

turisti
11-01-05, 13:49
diten e mire. :wink:

Gentiana
11-01-05, 13:52
diten e mire. :wink:

O Turist, ku po shkon kaq shpejt?? :wink:

turisti
11-01-05, 13:54
diten e mire. :wink:

O Turist, ku po shkon kaq shpejt?? :wink:

Edhe 40' :arrow: ne pune,e pastaj prej 00:30,prap ketu,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahahaha. :wink:

Mafiozi
12-01-05, 13:19
Ju uroj nje dit te mir te gjithve :wink:

Barbaroza
12-01-05, 13:47
D I T E N E M I R E

Murgesha
12-01-05, 15:03
D I T E N E M I R E

Heret paske shku moj. :(

vushtrria
12-01-05, 15:10
diten e mir se ika njeher :lol: :lol:

livoreka bicio
13-01-05, 13:52
E BEFSHI DITEN E MIRE NJE HERE. :wink:

livoreka bicio
15-01-05, 13:12
E BEFSHI DITEN E MIRE NJE HERE. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Drenicaki
15-01-05, 14:13
Diten e mirė se me duhet et shkoi!

turisti
15-01-05, 14:19
Diten e mirė se me duhet et shkoi!

Me mire,me kohe,hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahhaah. :wink:

Arbėri
16-01-05, 10:58
Diten e mire, te gjitheve, sidomos Halles se madhe dhe Gjumashes, qe her hyne e her dalin :wink: :lol: :P :) :D

Gjumashja
16-01-05, 11:10
Diten e mire, te gjitheve, sidomos Halles se madhe dhe Gjumashes, qe her hyne e her dalin :wink: :lol: :P :) :D

Diten e mire edhe ty e eja edhe ma vone mos haro per dark :wink:

Arbėri
16-01-05, 11:14
Diten e mire, te gjitheve, sidomos Halles se madhe dhe Gjumashes, qe her hyne e her dalin :wink: :lol: :P :) :D

Diten e mire edhe ty e eja edhe ma vone mos haro per dark :wink:Patjeter :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vetem me trego: ku dhe kur? :lol: :P :P :P

Mafiozi
17-01-05, 13:23
Ju shpresoj nje dit te mir te gjithve :wink:

turisti
21-01-05, 14:02
Diten e mire.

dr1ta
21-01-05, 14:11
Diten e mire :arrow:

turisti
22-01-05, 16:14
Diten e mire.

turisti
25-01-05, 14:20
Diten e mire.

biondi_f86
26-01-05, 13:36
Diten e mire 8)

dr1ta
27-01-05, 14:17
Bye bye :)

Gjumashja
27-01-05, 17:43
Diten e Mire kejtve

biondi_f86
28-01-05, 13:55
Diten e mire.

Mafiozi
29-01-05, 14:49
Kaloni mir te gjith. Mos u ngacmoni shum :lol: :lol:

Diten e mir :wink:

biondi_f86
29-01-05, 15:06
Diten e mire te gjitheve. :D

biondi_f86
30-01-05, 17:05
Diten e mire te gjitheve. :D E befshi te mire. :D

erita
30-01-05, 18:39
ditenenmir :(

biondi_f86
31-01-05, 13:56
Diten e mire. :wink:

biondi_f86
02-02-05, 13:41
Diten e mire. :wink: Diten e mire Biondi te prift nafaka. :D :D :D :D :D

Mafiozi
04-02-05, 13:18
Ju uroj nje dit te kendshme te gjithve.

Me duhet te shkoj ne pun, perndryshe e kisha kalu pasditen me ju :D


Kaloni mir :wink:

biondi_f86
04-02-05, 14:37
Diten e mire :D

dr1ta
06-02-05, 13:54
Diten e mire

erita
06-02-05, 15:22
Tung niher

biondi_f86
06-02-05, 15:35
Diten e mire :P

biondi_f86
07-02-05, 13:54
diten e mire e befshi :D

Arb
07-02-05, 15:20
Diten e Mire POPULL!

turisti
09-02-05, 12:26
Diten e mire.

erita
09-02-05, 14:33
ditenemir

dembelica
09-02-05, 16:06
Diten e mire :wink:

Diana007
09-02-05, 16:12
Diten e mire :wink:

Diten e mir, a po del a????\

biondi_f86
14-03-05, 13:03
Diten emire.

IceGirl
14-03-05, 13:24
Diten e mire kaloni bukur

turisti
14-03-05, 13:44
Diten e mire te gjithve ju deshiron

TURISTI. :wink:

dembelica
14-03-05, 13:47
Diten e mire te gjithve ju deshiron

TURISTI. :wink:

Diten e mire Turisti :)

turisti
14-03-05, 13:49
Diten e mire te gjithve ju deshiron

TURISTI. :wink:

Diten e mire Turisti :)

Diten e mire shoqe,kalo bukur. :P :wink:

Gjumashja
15-03-05, 13:38
diten e mir

turisti
17-03-05, 14:06
Diten e mire. :wink:

17-03-05, 14:47
Natėn e mirė gjumashe hahahahahahahaha

IceGirl
17-03-05, 14:57
Diten e mire :wink:

Maca
17-03-05, 17:18
8)

ShEjToNkA
21-03-05, 12:44
Ditė e Mirė ,Ditėn e Mirė do tė mė mungoni :( :(

turisti
21-03-05, 15:24
Diten e mire te dashur forumista. :P

biondi_f86
23-03-05, 13:37
Diten e mire.

Diana007
23-03-05, 13:59
Mirdita :lol: :lol:

Diana007
23-03-05, 14:03
Mirdita :lol: :lol:


PS: e ngatrrova dhomen :oops: :oops: :lol:

doGzona
23-03-05, 15:57
Diten e mire

Kaltrushi
23-03-05, 16:00
Diten e mire te gjithe ju qe jeni momentan te kycur....

Diten e mire Diana

Diten e mire per te gjithe.......... :wink:

Diana007
23-03-05, 16:03
Diten e mire te gjithe ju qe jeni momentan te kycur....

Diten e mire Diana

Diten e mire per te gjithe.......... :wink:

Diten emir edhe tu Qiki , edhemos na harro eja prap :wink:

turisti
26-03-05, 13:18
Diten e mire ju deshiron

TURISTI. :P

doGzona
26-03-05, 13:20
Diten e mire kaloni bukur

turisti
28-03-05, 14:18
Diten e mire te gjithve on/off line.

turisti
29-03-05, 15:16
Diten e mire. :wink:

turisti
30-03-05, 15:05
Diten e mire. :(

doGzona
30-03-05, 15:48
Diten e mire :wink:

Diana007
30-03-05, 15:50
Diten e mire :wink:

Diten e mir dhe cdo te mir qiki :wink:

dembelica
30-03-05, 15:54
Diten e mire Diana,doGzona,Turisti :wink:

Diana007
30-03-05, 15:56
Diten e mire Diana,doGzona,Turisti :wink:


Aaaaaaa po shkon aaaaaaaaaaaaa :roll:

Gjumashja
01-04-05, 10:25
diten e mir

doGzona
01-04-05, 15:58
Diten e mire shejtona e insana :wink:

ShEjToNkA
01-04-05, 17:18
Ditėn e Mirė Insanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Murgesha
02-04-05, 14:57
Me dėshirė qė tė kaloni sa mė mirė ju qė jeni online pėr momentin ju dėshiroj njė Ditė Tė Mirė.

turisti
05-04-05, 13:09
Diten e mire ju deshiron TURISTI. :wink:

dembelica
05-04-05, 13:28
Diten e mire ju deshiron TURISTI. :wink:

Tungos Amigos :wink:

turisti
05-04-05, 15:36
Diten e mire ju deshiron TURISTI. :wink:

Tungos Amigos :wink:

Tungos fustanos. :P

Diana007
05-04-05, 16:20
Diten e mir e bofshit se shkova :wink:

dembelica
05-04-05, 16:22
Diten e mir e bofshit se shkova :wink:

Diten e mire Diana :wink:

Arb
06-04-05, 19:25
Popull!

Ja kalofshit si eshte me se miri!

Me dite te mire te gjitheve!

doGzona
06-04-05, 19:27
Popull!

Ja kalofshit si eshte me se miri!

Me dite te mire te gjitheve!
Diten e mire Arb kaloni bukur :wink:

Arb
06-04-05, 19:30
Popull!

Ja kalofshit si eshte me se miri!

Me dite te mire te gjitheve!
Diten e mire Arb kaloni bukur :wink:

Tung DoGzona! Shihemi!

dembelica
06-04-05, 19:31
Popull!

Ja kalofshit si eshte me se miri!

Me dite te mire te gjitheve!

Gjithashtu Arb :)

bebeki
07-04-05, 09:52
:lol: diten emir dhe mir mbetqi

Arb
07-04-05, 15:58
O anetare te Dardanise!

Po a ju lodha bre hic?

Dola une nihere. E shihemi heren tjeter!

Hajde kalofshit mire, te gjithe. Flm per bisede!

Me DITE TE MIRE te gjitheve!

Arb
07-04-05, 22:12
Diten e mire e bofshit te gjithe!

E per ata qe eshte nate, Naten e mire!

Dola nihere... Ju falenderoj per bisede te gjitheve!

Shihemi!

Honesty^uk.
07-04-05, 22:13
Diten e mire e bofshit te gjithe!

E per ata qe eshte nate, Naten e mire!

Dola nihere... Ju falenderoj per bisede te gjitheve!

Shihemi!

Boll mire bere qe dole :lol:

Have a great day Arb

DEA
07-04-05, 22:14
Diten e mire e bofshit te gjithe!

E per ata qe eshte nate, Naten e mire!

Dola nihere... Ju falenderoj per bisede te gjitheve!

Shihemi!

Boll mire bere qe dole :lol:

Have a great day Arb

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arb
08-04-05, 00:01
Boll mire bere qe dole :lol:

Have a great day Arb[/quote]

Heu po percjellje me paske bo!

Honesty^uk.
08-04-05, 00:03
Boll mire bere qe dole :lol:

Have a great day Arb

Heu po percjellje me paske bo![/quote]


Jo bre ike pa me folur, dhe tash jam ba nervoz se tu dhimbt nje fjale :lol: :lol: :lol:

Arb
08-04-05, 00:08
Jo bre ike pa me folur, dhe tash jam ba nervoz se tu dhimbt nje fjale :lol: :lol: :lol:

Eh pleqnia more i nderuar. Spo shoh qysh kam pa mo...

Honesty^uk.
08-04-05, 00:10
Eh pleqnia more i nderuar. Spo shoh qysh kam pa mo...


Mendja e holle, ska nevoj per syza

Arb
08-04-05, 00:14
Eh pleqnia more i nderuar. Spo shoh qysh kam pa mo...

Mendja e holle, ska nevoj per syza

Eh, se paku pasidite vone po me qelen pak syte...

ALMA_Alma
08-04-05, 08:34
Ju pėrshendes kalofshi mirė tung tung

turisti
09-04-05, 14:06
Diten e mire. :wink:

Gjumashja
09-04-05, 14:07
diten e mir

turisti
13-04-05, 13:20
:P Diten e mire. :P

Kaltrushi
13-04-05, 13:44
:P Diten e mire. :P

a shkove a?????? :cry: :cry: :cry:

Diana007
13-04-05, 13:47
:P Diten e mire. :P

a shkove a?????? :cry: :cry: :cry:

Ani moj mos kaj :wink: :lol: :lol:

Kaltrushi
13-04-05, 13:51
:P Diten e mire. :P

a shkove a?????? :cry: :cry: :cry:

Ani moj mos kaj :wink: :lol: :lol:


jo po se ja fillova me u merzit...........eh po nisna edhe une......... :cry: :cry:

Diana007
13-04-05, 13:55
jo po se ja fillova me u merzit...........eh po nisna edhe une......... :cry: :cry:

Jo qik mos shko ti se tani merzitm edhe un :wink:

ShEjToNkA
13-04-05, 16:53
Ditėnnnnnn e Miiiiiiiiiiiiirė e Pėrfundofshiiiiii.

Gjumashja
21-04-05, 09:51
diten e mire

Dreni30
21-04-05, 09:52
diten e mire

Edhe ty dita e mire tu befte.

Arb
25-04-05, 20:43
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

Dreni30
25-04-05, 20:46
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

tung edhe ty i nderuar.

Domira
25-04-05, 20:48
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

Tung Arb kalo sa ma mire.

Dreni30
25-04-05, 20:51
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

Tung Arb kalo sa ma mire.

Thash qe ti tha diten e mire hahahahahah.

Domira
25-04-05, 20:53
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

Tung Arb kalo sa ma mire.

Thash qe ti tha diten e mire hahahahahah.

Ncuk :wink: :lol:

Dreni30
25-04-05, 20:54
Miqe e dashamire...

E bafshit diten e mire nihere!

Tung Arb kalo sa ma mire.

Thash qe ti tha diten e mire hahahahahah.

Ncuk :wink: :lol:

Cka ke moj me ate nck ncuk.

dr1ta
27-04-05, 11:26
Nje dite te mire gjithve online/ofline

Betta
27-04-05, 11:27
Nje dite te mire gjithve online/ofline
tung drita kalo mire :wink:

Diana007
27-04-05, 11:28
Nje dite te mire gjithve online/ofline
Edhe ju gjithashu Drita :wink:

Gjumashja
30-04-05, 15:33
diten e mir

Honesty^uk.
06-05-05, 07:12
Diten e mire te gjitheve

doGzona
07-05-05, 13:05
Diten e mire te gjitheve kaloni bukur.

Diana007
07-05-05, 13:07
Diten e mire te gjitheve kaloni bukur.

Gjithashtu edhe ju Dogzona :wink:

MemphiSx
07-05-05, 13:24
DITEN E MIRE

Gjumashja
07-05-05, 14:43
Diten e Mire

Diana007
07-05-05, 14:46
Diten e Mire

Rrim gjumashe :lol: :lol:

Gjumashja
07-05-05, 14:52
Diten e Mire

Rrim gjumashe :lol: :lol:


pem thu a :wink:

Diana007
07-05-05, 14:53
Diten e Mire

Rrim gjumashe :lol: :lol:


pem thu a :wink:

Po de , edhe pak edhe dalim bashk drei ne 16 : 15 rri :lol: :lol: :lol:

schütze
07-05-05, 15:03
Diten e Mire

Rrim gjumashe :lol: :lol:


pem thu a :wink:

Po de , edhe pak edhe dalim bashk drei ne 16 : 15 rri :lol: :lol: :lol:
qyqy pse moj po dilni veq se erdha un a :?: :cry:

e_martumja
07-05-05, 17:21
Ditenemire, ju deshiroj argetim te kendshme ne forum :wink:

dr1ta
08-05-05, 11:00
Diten e mire

Gjumashja
08-05-05, 11:01
Diten e mire


disponim te kendshem te uroj

turisti
11-05-05, 13:56
Diten e mire te gjithve.Kaloni bukur. :P

doGzona
11-05-05, 14:20
Diten e mire Murgesha Arberi argetim te kendeshem ju deshiroje te gjitheve.

Murgesha
11-05-05, 14:38
Diten e mire Murgesha Arberi argetim te kendeshem ju deshiroje te gjitheve.

Ditėn e mirė e kalofsh si mė sė miri. :lol:

Dilingjia
11-05-05, 14:39
skejave Murgesh skejave

doGzona
17-05-05, 13:36
Nje dite te mire ju uroje te gjitheve.

Tomori
17-05-05, 13:42
Nje dite te mire ju uroje te gjitheve.
Po ashtu moj "doGzona"
te Uroje dite te mbare..bejbi

e_martumja
18-05-05, 11:49
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:

e_martumja
18-05-05, 11:49
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:

Dilingjia
18-05-05, 11:50
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:
ma breeeeeeeee?! na mbet muhabeti n'gjys :lol:

Dilingjia
18-05-05, 11:50
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:
ma breeeeeeeee?! na mbet muhabeti n'gjys :lol:

e_martumja
18-05-05, 11:52
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:
ma breeeeeeeee?! na mbet muhabeti n'gjys :lol:cili muhabeti more a po ta kona mu bashku me qiken ah :lol: :lol:

e_martumja
18-05-05, 11:52
ditenemire dhe me siguri vi sonte nese kam kohe :wink:
ma breeeeeeeee?! na mbet muhabeti n'gjys :lol:cili muhabeti more a po ta kona mu bashku me qiken ah :lol: :lol:

Dilingjia
18-05-05, 11:54
jo bre kesh kah t'ves per qato pigjame ku i ke ble qy :lol:

Dilingjia
18-05-05, 11:54
jo bre kesh kah t'ves per qato pigjame ku i ke ble qy :lol:

Honesty^uk.
19-05-05, 06:30
Diten e mire dhe befshi qef

Honesty^uk.
19-05-05, 06:30
Diten e mire dhe befshi qef

turisti
19-05-05, 12:59
Diten e mire. :(

turisti
19-05-05, 12:59
Diten e mire. :(

turisti
20-05-05, 13:09
Diten e mire. :(

DEA
20-05-05, 13:37
Diten e mire. :( :cry:

Diana007
20-05-05, 13:38
Diten e mire. :( :cry:

Mos bre se me beret edhe mu tash keshtu :cry: :cry: :cry:

Dreni30
20-05-05, 14:32
Diten e mire. :( :cry:

Mos bre se me beret edhe mu tash keshtu :cry: :cry: :cry:

Hajt oj Diana mos qoaj se vjen apet.