PDA

View Full Version : Kosova Republike ose pjese e coptuar e Shqiperis


Mergimtari_04
24-08-04, 01:40
A mendoni qe do jete e mundur qe pas krijimit te republikes te Kosoves shqiptaret te kene dy vota (dy shtete) dhe amerikanet vetem nje vote