PDA

View Full Version : kosova ne BE- nje enderr apo nje iluzion


markopollo
20-10-04, 11:10
:arrow: te nderur me lejoni tu pyes te gjitheve qe merreni aktivisht me politik se a ju ka ren nder mend ndonjehere se a do te antarsohemi ndonjehere ne BE dhe ne NATO me keto rjedha qe jane duke lulezuar ne kosove. A po nuk murem guximin qe ta kthejm identitetin ton qe e patem dikur qe de fakto eshte tani per tani nje kthim radikal neve do ta humbim ate e endrrojm me kohe te gjate inkuadrimin ne keto struktura te larta evro-perendimore-botrore ,e qe ne fakt neve nuk na nevojitet vetem qe te jemi te pavarur ................une mendoj qe eshte lehte te kuptohet kjo kur vetem e kthejm koken mbrapa dhe e shikojm BOSNJEN ........me respek per te gjithe dhe dua pergjigje sa me te arsyeshme tung :arrow: