PDA

View Full Version : URIME


LUMI_007
04-11-04, 08:22
Urime fitorja per presdient Z.GEORG W. BUSH , dhe suksese ne mandatin e ardhshem, ne te gjitha sferat e jetes,

LUMI_007, [/b]

Besimi1975
04-11-04, 09:57
Urime zotit Bush po,por,ndoshta nuk ish qene gabim me u kujdes pak ma shume per Kosove,te pakten te takohet edhe me politikanet tone e tua ndigjoj hallet e tyne, e jo vjen ne bondstil rrin 2 minuta edhe ik menjehere :cry: ,,,,,,besoj se Klintoni (demokratet)jane me human ,jo aq arrogante,,,,,,,une per vehten time nuk kam pŘare qe ne nje forme Bushi i ka ndihmu Kosoves perveq asaj qe e ka vazhdu mandatin trupave ne Kosove,,,,,,,,,por prap ,,,,,good bless america,,,,,good bless albanian people,,,,,,,pershendetje te gjitheve,,,,,,,,